Fandomy

Zasady akcji Warsaw Comic Con na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+36 głosów

Niestety opóźniająca się aktualizacja z powodu czasowej niedostępności developerów spowodowała nam lekki przestój w zmianach na stronie. Sytuację tą jednak wykorzystały fandomy, które cały czas prowadziły w stawce, powiększając tym samym swoją przewagę. W zestawieniu pojawiły się 23 fandomy, w tym 1 nowy - VFans . Sprawdźcie szczegóły !

Ranking z 8 tygodnia zmagań w Fandoms Cup 2016

W wyniku aktywności na stronie w okresie od 21.03 do 27.03 stworzony został ranking fandomów, z uwzględnieniem mnożnika wygranego podczas programu Ranking Fandomów w Radio Young Stars w poniedziałek, 21.03 . Mnożnik pozwolił na zdecydowaną poprawę wyników Beliebers oraz Jereminators oraz jeszcze bardziej oddalił od rywali BVB Army , którzy w tym tygodniu przekroczyli barierę 100 tysięcy punktów . Warto jednak dodać, że BVB notuje swoje wyniki w ostatnich miejscach rankingu, co oznacza, że ich rezultat w postaci aż tak dużej przewagi nad miejscami 2 i 3 wynika po prostu ze słabszego zaangażowania pozostałych fandomów z czola stawki. Oto wyniki:


FandomPunktówMnożnikRazemIl. osóbŚrednio na os.Punktów FC
BVB Army984701,110831734289623 punktów FC
V-Lovers399521399528499422 punktów FC
Strączek Team361021361028451321 punktów FC
Smilers219511,32853621097620 punktów FC
Beliebers176871,5265313589619 punktów FC
Directioners197091,1216805394218 punktów FC
Bambinos191311191313637717 punktów FC
Tonias171971171978215016 punktów FC
Arianators142681142682713415 punktów FC
Jereminators103891,3135062519514 punktów FC
5SOS Fam106111106112530613 punktów FC
VFans7589175894189712 punktów FC
Mixers7265172652363311 punktów FC
Ananasy Sylwii6080160803202710 punktów FC
Łabądki573615736228689 punktów FC
Team Bulley486214862148628 punktów FC
Lodofanaticas439014390221957 punktów FC
Remonators425114251221266 punktów FC
Ewelinersi384013840138405 punktów FC
Abrahamers344613446134464 punktów FC
R5Family316113161131613 punktów FC
Kwiatonators290412904129042 punktów FC
Farnoholicy271712717213591 punktów FC


Kilka fandomów reaktywowało się - np. Remonators, Mixers , znacznie podupadli natomiast Kwiatonators , a nadal kompletnie niewidoczni są Saszanators, Misiaki Sysi, Lovatics i pare innych istotnych grup ;)

Ciąg dalszy ucieczki - Ranking po 8 tygodniach zmagań

W wyniku powyższego rankingu, przedstawiamy Wam zestawienie po 8.tygodniach zmagań :


MiejsceFandomFC z 1-7 tygFC z 8tygAktualnie FC po 8 tyg
1BVB Army17423197
2V-Lovers16422186
3Strączek Team16421185
4Smilers15920179
5Bambinos15117168
6Arianators11915134
7Beliebers11319132
85SOS Fam11313126
9Łabądki1109119
10Jereminators10014114
10Directioners9618114
12Kwiatonators82284
13Ananasy Sylwii631073
14MIsiaki Sysi71071
15R5 Family65368
16Lodofanaticas61768
17Kaczory66066
17Tonias501666
19Echelon56056
20Bubulki Juli43043
20Selenators43043
22Foooers42042
23Vampettes37037
24Mixers211132
25Farnoholicy29130
26Remonators22628
27Lovatics20020
28Team Bulley11819
29Samukitas18018
30Abrahamers13417
31Szymochody15015
32Ewelinersi9514
33V-Fans01212
34Gosionators10010
35KatyCats808
35Załoga Bednarka808
37Janoskianators707
37Saszanators707
39Sheerios505
40Honlovers404
41K-Pop101
41Soldiers101
41Moonwalkers101


Czekamy na Wasze komentarze ;) Pamiętajcie, że mimo niewidoczności rankingu, punkty cały czas były zbierane i obecnie w sekcji rankingowej widzicie aktualnie zakwalifikowaną grupę TOP100. Ranking z Tygodnia 9 poznacie już za 2 dni, a punkty z tego tygodnia przestajemy zbierać jutro o północy ! ;-)

Aktualizacja wiosenna opóźniona, nagrody miesiąca liczone od kwietnia

Niestety, z powodu obecności w szpitalu osoby odpowiedzialnej za wprowadzenie nowych funkcji na stronie, aktualizacja została opóźniona a jej wdrożenie rozpocznie się w ciągu ok. 2-4 tygodni. Wcześniej natomiast pojawią się nagrody miesiąca, o których więcej dowiecie się już w przyszłym tygodniu :-)

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Autor tego posta zarobił dotychczas 2802 punktów za:

Jakość:20Popularność:1750
Wsparcie:2Ocena i wartość ocen:36
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:850
W trwającej akcji autor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
 Piotr Baranowski Zarząd 1,176,198 punktów 2 11 101
1,750 czytelników Kwi 2, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

85 Komentarzy

ShadowDieBVBarmy Użytkownik 9,193 punktów 36
Nie no, nie wierzę! ...Mamy ponad 100k! ... nawet nie wiedziałam, że zdołamy tyle zebrać XD... GRATULACJE ARMIO! POKAZUJEMY JAKĄ MAMY SIŁĘ I ZAANGAŻOWANIE! Gratuluję również innym fandomom, bo przerwa w rankingu jednak pozwoliła się podnieść większości fandmów ;) ... Tak czy inaczej BVB Army nie odpuści pierwszego miejsca :3
+44 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 26 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratulacje!
Laura Izabela Bastek Zweryfikowany 69,461 punktów 1 4 87
JEST wreszcie , Gratuluje wszystkim fandomom ktore  tu wystapiły ;D mam nadzieje chociaz ze wiecej osob sie zaangazuje w ta akcje bo jest swietna! GRATULACJE   WSZYSTKIM
BVB ARMY WYNIK ROZWALAA <3
+37 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 17 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratulacje! D
BVBArmy! Użytkownik 544 punktów 8
BVBArmy wowowow ponad 100k
+33 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 21 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratulacje! DDD
Klaudia Gorzkowska Użytkownik 7,497 punktów 2 33
Mam nadzieję, że nam - BVB Army, uda się zapewnić sobie jeszcze większą przewagę Ale mimom wszystko gratulacje dla innych fandomów
+29 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 20 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratulacje!
krzysieg Użytkownik 5,490 punktów 50
BVBArmy jak zwykle najlepsi! Gratuluję wszystkim
+26 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 14 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
wzajemnie
Gonna5 Użytkownik 5,204 punktów 37
Aww! Znowu wygrywamy <3
+25 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 14 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratki!
Anecia Użytkownik 5,650 punktów 1 46
Aww BVBArmy wciąż prowadzi! Wspaniale, wygramy w pięknym stylu <#
+24 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 14 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratulacje!
Mad Zweryfikowany 355,150 punktów 3 8 20
No Bambinos, do roboty.. Trzy osoby w rankingu - mogło być o wiele lepiej :/Walczymy o mnożnik - jest potrzebny.
Gratki dla BVB Army oczywiście x
+23 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 18 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
Powodzenia <3
NikodemB Użytkownik 5,407 punktów 40
WOOW BVBArmy  szokujemy ! GRATULACJE DLA WSZYSTKICH
+23 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 16 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratulacje! D
blackyx37 Użytkownik 7,936 punktów 37
ponad 100k nie wierzę po prostu ! <3
gratuluję wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyniku ! BVB Army !! jestem bardzo dumna!
gratulacje również dla pozostałych fandomów
+22 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 11 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratulacje! <3
BlackFallenAngel Użytkownik 9,118 punktów 27
WOW!  Nie spodziewałam się aż takich wyników <3 BVB Army ;-* buziaki.  Gratuluję też pozostałym. Naprawdę świetne poprawy.
+22 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 13 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratulacje!
Alex Black Użytkownik 6,981 punktów 39
Szczerze mówiąc nie wiem bardzo co oznacza to 100k ale w porównaniu z innymi fandomami to jest na serio różnica i to bardzo cieszy ^^
Nie zapominajmy o tym też, że cały czas mamy groźnych rywali którzy na pewno już mobilizują siły, aby nas dogonić. Niestety my tak łatwo się nie damy! Hah xD
Powodzenia reszcie i oczywiście gratki dla wszyskich
+22 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 16 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratulacje! )
DarknessBVB Zweryfikowany 13,048 punktów 2 46
AZ NIE CHCE MI SIE  WIERZYC ! <3  Czyli jednak moje słowa sprzed tygodnia się potwierdzily i przekroczyliśmy prog 100.000 ^^ Jestem z nas mega dumna, bo jednak trochę ciężko nam jest ale dajemy rade ;3 Gratuluje wszystkim innym fandomom, swietnie sobie radzicie, nie traccie wiary i walczcie ^^
+22 głosów
Jest OK
Kwi 3, 2016
Pokaż 11 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratulacje!
Katarzynka55 Użytkownik 10,093 punktów 1 42
100 tysięcy to już poważny wynik to pokazuje, jak BVB Army potrafi się zmobilizować <3 gratuluję pozostałym i powodzenia!
+22 głosów
Jest OK
Kwi 3, 2016
Pokaż 10 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
wzajemnie <3
Jagoda Sawka Redaktor 64,703 punktów 1 7
Bambinos jeszcze się podciągną <3
+21 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 24 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
trzymamy kciuuki
saraveronica Użytkownik 13,307 punktów 1
Vfans & Tonias <3 Bardzo dumna!!
+21 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 14 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratulacje! <333
bvblove Użytkownik 957 punktów 14
JACIE *.* BVB Army ponad 100k *o* Wiedziałam, że nam się uda! Oby tak dalej! Wygramy to <33
+21 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 10 poprzednich odpowiedzi
Szaliczka Użytkownik 11,669 punktów 1 5
MEGAAAAA1!!!!
Faithless Użytkownik 9,050 punktów 43
Ja wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale Piter następnym razem nas powiadom co się dzieje, bo chyba tyle można było zrobić prawda? Albo Ty albo któryś z adminów mógł dać znać, że wszystko opóźni się z takich i takich powodów, bo lepsze to niż niewiedza :/
Co do wyników, no BVB Army jak zwykle wymiata, czy z mnożnikiem czy bez i tak wątpię, że ktokolwiek nas prześcignie ;)
Z tego co widzę, zapowiada się ciekawa walka między 2 i 3 miejscem
Oczywiscie gratulacje dla wszystkich którzy się zakwalifikowali
+21 głosów
Jest OK
Kwi 3, 2016
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratulacje! DD
KlaudiaK Użytkownik 5,301 punktów 43
Jejku już ponad 100k *o* Wygramy to, idzie nam coraz lepiej.
Gratuluję wszystkim
+21 głosów
Jest OK
Kwi 3, 2016
Pokaż 8 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratulacje! D
Chanel Zweryfikowany 509,828 punktów 1 5 11
W tamtym tygodniu walczyło nas 5 osób i jesteśmy już na 10 miejscu? Jestem z nas mega dumna. Razem z Jereminators, ale się nie poddajemy i walczymy dalej. Directioners wreszcie się obudziło i ruszamy do boju. Co prawda dużo nam brakuje do BVBArmy, ale nawet już nie marze o tym, że ich pobijemy. Gratuluję Armii i całej pierwszej trójce, bo tutaj wiele się nie zmienia
+19 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 21 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
powodzenia <3
Wiktoria Bąk Użytkownik 12,073 punktów 3 10
Nie jest tak źle. Gratulacje dla każdego ;)
+18 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 12 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
Wzajemnie
Robs Użytkownik 5,078 punktów 1 2
Przez te całe zamieszanie z kazdej strony jestem troche zly ze ma wszystko swoje opoznienia, rozumiem ze jestesmy tylko ludzmi jak kazdy inny. Piotrek możesz być na mnie zły ale jeżeli nie masz czasu możesz poprosić np. Jokera lub Miko lub kogokolwiek z prezenterów żeby napisał podsumowanie tygodnia żeby było na czas co ??
Ja np do dziś już trzeci tydzień czekam na akceptacje postu o Ewie w Bitwie na głosy... Przez świeta i wgl opuściłem się nie ukrywam ale w top 100 farnoholicy byli i jesteśmy w notowaniu.
+17 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 6 poprzednich odpowiedzi
Szaliczka Użytkownik 11,669 punktów 1 5
no własnie, zgadzam się ) !!
Lodo :) Użytkownik 3,747 punktów 1 2
Jest nie zbyt dobrze ,Lodofanaticas uwierzmy w siebie i do dzieła !!! Z tego co pamiętam to w zeszłym rankingu poszło nam lepiej. Pozostałe fandomy należą się gratulacje. ;)
+17 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 14 poprzednich odpowiedzi
Purpose and Believe Użytkownik 10,293 punktów 1 1
Na pewno dacie radę ♥ Najważniejsze ,żeby się nie poddawać <3
sandracz56 Zweryfikowany 9,749 punktów 1 7
Ananasy <3
+17 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 13 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratki! <3
Michael Clifford Użytkownik 11,314 punktów 1 3 17
Smilers <3
+15 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 17 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratki! <3
Lisa Użytkownik 7,573 punktów 5
Vfans! <3
+15 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 14 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratulacje! D
V LOVERS FOREVER Użytkownik 2,863 punktów 1
V lovers spinamy tyłki i wyprzedzamy BVBARMY!
+15 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 10 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
powodzenia <3
mixer_love Użytkownik 1,862 punktów
Mixers wyżej z każdym tygodniem >>>
+14 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 16 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
gratulacje! <3
EWELAAYNA Użytkownik 19,113 punktów 1 2 13
YAY!!! BELIEBERS NA 5!
+14 głosów
Jest OK
Kwi 2, 2016
Pokaż 24 poprzednich odpowiedzi
Wera143 Użytkownik 4,636 punktów 1 2
damy rade!