Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+36 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Niestety opóźniająca się aktualizacja z powodu czasowej niedostępności developerów spowodowała nam lekki przestój w zmianach na stronie. Sytuację tą jednak wykorzystały fandomy, które cały czas prowadziły w stawce, powiększając tym samym swoją przewagę. W zestawieniu pojawiły się 23 fandomy, w tym 1 nowy - VFans . Sprawdźcie szczegóły !

Ranking z 8 tygodnia zmagań w Fandoms Cup 2016

W wyniku aktywności na stronie w okresie od 21.03 do 27.03 stworzony został ranking fandomów, z uwzględnieniem mnożnika wygranego podczas programu Ranking Fandomów w Radio Young Stars w poniedziałek, 21.03 . Mnożnik pozwolił na zdecydowaną poprawę wyników Beliebers oraz Jereminators oraz jeszcze bardziej oddalił od rywali BVB Army , którzy w tym tygodniu przekroczyli barierę 100 tysięcy punktów . Warto jednak dodać, że BVB notuje swoje wyniki w ostatnich miejscach rankingu, co oznacza, że ich rezultat w postaci aż tak dużej przewagi nad miejscami 2 i 3 wynika po prostu ze słabszego zaangażowania pozostałych fandomów z czola stawki. Oto wyniki:


FandomPunktówMnożnikRazemIl. osóbŚrednio na os.Punktów FC
BVB Army984701,110831734289623 punktów FC
V-Lovers399521399528499422 punktów FC
Strączek Team361021361028451321 punktów FC
Smilers219511,32853621097620 punktów FC
Beliebers176871,5265313589619 punktów FC
Directioners197091,1216805394218 punktów FC
Bambinos191311191313637717 punktów FC
Tonias171971171978215016 punktów FC
Arianators142681142682713415 punktów FC
Jereminators103891,3135062519514 punktów FC
5SOS Fam106111106112530613 punktów FC
VFans7589175894189712 punktów FC
Mixers7265172652363311 punktów FC
Ananasy Sylwii6080160803202710 punktów FC
Łabądki573615736228689 punktów FC
Team Bulley486214862148628 punktów FC
Lodofanaticas439014390221957 punktów FC
Remonators425114251221266 punktów FC
Ewelinersi384013840138405 punktów FC
Abrahamers344613446134464 punktów FC
R5Family316113161131613 punktów FC
Kwiatonators290412904129042 punktów FC
Farnoholicy271712717213591 punktów FC


Kilka fandomów reaktywowało się - np. Remonators, Mixers , znacznie podupadli natomiast Kwiatonators , a nadal kompletnie niewidoczni są Saszanators, Misiaki Sysi, Lovatics i pare innych istotnych grup ;)

Ciąg dalszy ucieczki - Ranking po 8 tygodniach zmagań

W wyniku powyższego rankingu, przedstawiamy Wam zestawienie po 8.tygodniach zmagań :


MiejsceFandomFC z 1-7 tygFC z 8tygAktualnie FC po 8 tyg
1BVB Army17423197
2V-Lovers16422186
3Strączek Team16421185
4Smilers15920179
5Bambinos15117168
6Arianators11915134
7Beliebers11319132
85SOS Fam11313126
9Łabądki1109119
10Jereminators10014114
10Directioners9618114
12Kwiatonators82284
13Ananasy Sylwii631073
14MIsiaki Sysi71071
15R5 Family65368
16Lodofanaticas61768
17Kaczory66066
17Tonias501666
19Echelon56056
20Bubulki Juli43043
20Selenators43043
22Foooers42042
23Vampettes37037
24Mixers211132
25Farnoholicy29130
26Remonators22628
27Lovatics20020
28Team Bulley11819
29Samukitas18018
30Abrahamers13417
31Szymochody15015
32Ewelinersi9514
33V-Fans01212
34Gosionators10010
35KatyCats808
35Załoga Bednarka808
37Janoskianators707
37Saszanators707
39Sheerios505
40Honlovers404
41K-Pop101
41Soldiers101
41Moonwalkers101


Czekamy na Wasze komentarze ;) Pamiętajcie, że mimo niewidoczności rankingu, punkty cały czas były zbierane i obecnie w sekcji rankingowej widzicie aktualnie zakwalifikowaną grupę TOP100. Ranking z Tygodnia 9 poznacie już za 2 dni, a punkty z tego tygodnia przestajemy zbierać jutro o północy ! ;-)

Aktualizacja wiosenna opóźniona, nagrody miesiąca liczone od kwietnia

Niestety, z powodu obecności w szpitalu osoby odpowiedzialnej za wprowadzenie nowych funkcji na stronie, aktualizacja została opóźniona a jej wdrożenie rozpocznie się w ciągu ok. 2-4 tygodni. Wcześniej natomiast pojawią się nagrody miesiąca, o których więcej dowiecie się już w przyszłym tygodniu :-)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 2798 punktów za:

Jakość:20Popularność:1746
Podziękowania:2Ocena:180
Wyróżnienia:0Komentarze:850

Piotr Baranowski Super Administrator
1,746 czytelników Kwi 2, 2016

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

85 Komentarzy

ShadowDieBVBarmy Zarejestrowany użytkownik 9,193 punktów 36
Nie no, nie wierzę! ...Mamy ponad 100k! ... nawet nie wiedziałam, że zdołamy tyle zebrać XD... GRATULACJE ARMIO! POKAZUJEMY JAKĄ MAMY SIŁĘ I ZAANGAŻOWANIE! Gratuluję również innym fandomom, bo przerwa w rankingu jednak pozwoliła się podnieść większości fandmów ;) ... Tak czy inaczej BVB Army nie odpuści pierwszego miejsca :3
+44 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratulacje!
Laura Izabela Bastek Użytkownik zweryfikowany 69,438 punktów 1 4 86
JEST wreszcie , Gratuluje wszystkim fandomom ktore  tu wystapiły ;D mam nadzieje chociaz ze wiecej osob sie zaangazuje w ta akcje bo jest swietna! GRATULACJE   WSZYSTKIM
BVB ARMY WYNIK ROZWALAA <3
+37 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratulacje! D
BVBArmy! Zarejestrowany użytkownik 544 punktów 8
BVBArmy wowowow ponad 100k
+33 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratulacje! DDD
Klaudia Gorzkowska Zarejestrowany użytkownik 7,497 punktów 2 33
Mam nadzieję, że nam - BVB Army, uda się zapewnić sobie jeszcze większą przewagę Ale mimom wszystko gratulacje dla innych fandomów
+29 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratulacje!
krzysieg Zarejestrowany użytkownik 5,490 punktów 50
BVBArmy jak zwykle najlepsi! Gratuluję wszystkim
+26 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
wzajemnie
Gonna5 Zarejestrowany użytkownik 5,204 punktów 37
Aww! Znowu wygrywamy <3
+25 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratki!
Anecia Zarejestrowany użytkownik 5,650 punktów 1 46
Aww BVBArmy wciąż prowadzi! Wspaniale, wygramy w pięknym stylu <#
+24 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratulacje!
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
No Bambinos, do roboty.. Trzy osoby w rankingu - mogło być o wiele lepiej :/Walczymy o mnożnik - jest potrzebny.
Gratki dla BVB Army oczywiście x
+23 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
Powodzenia <3
NikodemB Zarejestrowany użytkownik 5,407 punktów 40
WOOW BVBArmy  szokujemy ! GRATULACJE DLA WSZYSTKICH
+23 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratulacje! D
blackyx37 Zarejestrowany użytkownik 7,936 punktów 37
ponad 100k nie wierzę po prostu ! <3
gratuluję wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyniku ! BVB Army !! jestem bardzo dumna!
gratulacje również dla pozostałych fandomów
+22 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratulacje! <3
BlackFallenAngel Zarejestrowany użytkownik 9,118 punktów 27
WOW!  Nie spodziewałam się aż takich wyników <3 BVB Army ;-* buziaki.  Gratuluję też pozostałym. Naprawdę świetne poprawy.
+22 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratulacje!
Alex Black Zarejestrowany użytkownik 6,981 punktów 39
Szczerze mówiąc nie wiem bardzo co oznacza to 100k ale w porównaniu z innymi fandomami to jest na serio różnica i to bardzo cieszy ^^
Nie zapominajmy o tym też, że cały czas mamy groźnych rywali którzy na pewno już mobilizują siły, aby nas dogonić. Niestety my tak łatwo się nie damy! Hah xD
Powodzenia reszcie i oczywiście gratki dla wszyskich
+22 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratulacje! )
DarknessBVB Użytkownik zweryfikowany 13,041 punktów 2 46
AZ NIE CHCE MI SIE  WIERZYC ! <3  Czyli jednak moje słowa sprzed tygodnia się potwierdzily i przekroczyliśmy prog 100.000 ^^ Jestem z nas mega dumna, bo jednak trochę ciężko nam jest ale dajemy rade ;3 Gratuluje wszystkim innym fandomom, swietnie sobie radzicie, nie traccie wiary i walczcie ^^
+22 głosów
Kwi 3, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratulacje!
Katarzynka55 Zarejestrowany użytkownik 10,093 punktów 1 42
100 tysięcy to już poważny wynik to pokazuje, jak BVB Army potrafi się zmobilizować <3 gratuluję pozostałym i powodzenia!
+22 głosów
Kwi 3, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
wzajemnie <3
Jagoda Sawka Użytkownik zweryfikowany 58,218 punktów 1 6
Bambinos jeszcze się podciągną <3
+21 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
trzymamy kciuuki
saraveronica Zarejestrowany użytkownik 13,307 punktów 1
Vfans & Tonias <3 Bardzo dumna!!
+21 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratulacje! <333
bvblove Zarejestrowany użytkownik 957 punktów 14
JACIE *.* BVB Army ponad 100k *o* Wiedziałam, że nam się uda! Oby tak dalej! Wygramy to <33
+21 głosów
Kwi 2, 2016
Szaliczka Zarejestrowany użytkownik 11,669 punktów 1 5
MEGAAAAA1!!!!
Faithless Zarejestrowany użytkownik 9,050 punktów 43
Ja wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale Piter następnym razem nas powiadom co się dzieje, bo chyba tyle można było zrobić prawda? Albo Ty albo któryś z adminów mógł dać znać, że wszystko opóźni się z takich i takich powodów, bo lepsze to niż niewiedza :/
Co do wyników, no BVB Army jak zwykle wymiata, czy z mnożnikiem czy bez i tak wątpię, że ktokolwiek nas prześcignie ;)
Z tego co widzę, zapowiada się ciekawa walka między 2 i 3 miejscem
Oczywiscie gratulacje dla wszystkich którzy się zakwalifikowali
+21 głosów
Kwi 3, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratulacje! DD
KlaudiaK Zarejestrowany użytkownik 5,301 punktów 43
Jejku już ponad 100k *o* Wygramy to, idzie nam coraz lepiej.
Gratuluję wszystkim
+21 głosów
Kwi 3, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratulacje! D
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
W tamtym tygodniu walczyło nas 5 osób i jesteśmy już na 10 miejscu? Jestem z nas mega dumna. Razem z Jereminators, ale się nie poddajemy i walczymy dalej. Directioners wreszcie się obudziło i ruszamy do boju. Co prawda dużo nam brakuje do BVBArmy, ale nawet już nie marze o tym, że ich pobijemy. Gratuluję Armii i całej pierwszej trójce, bo tutaj wiele się nie zmienia
+19 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
powodzenia <3
Wiktoria Bąk Zarejestrowany użytkownik 12,104 punktów 3 10
Nie jest tak źle. Gratulacje dla każdego ;)
+18 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
Wzajemnie
Robs Zarejestrowany użytkownik 5,011 punktów 1 2
Przez te całe zamieszanie z kazdej strony jestem troche zly ze ma wszystko swoje opoznienia, rozumiem ze jestesmy tylko ludzmi jak kazdy inny. Piotrek możesz być na mnie zły ale jeżeli nie masz czasu możesz poprosić np. Jokera lub Miko lub kogokolwiek z prezenterów żeby napisał podsumowanie tygodnia żeby było na czas co ??
Ja np do dziś już trzeci tydzień czekam na akceptacje postu o Ewie w Bitwie na głosy... Przez świeta i wgl opuściłem się nie ukrywam ale w top 100 farnoholicy byli i jesteśmy w notowaniu.
+17 głosów
Kwi 2, 2016
Szaliczka Zarejestrowany użytkownik 11,669 punktów 1 5
no własnie, zgadzam się ) !!
Lodo :) Zarejestrowany użytkownik 3,747 punktów 1 2
Jest nie zbyt dobrze ,Lodofanaticas uwierzmy w siebie i do dzieła !!! Z tego co pamiętam to w zeszłym rankingu poszło nam lepiej. Pozostałe fandomy należą się gratulacje. ;)
+17 głosów
Kwi 2, 2016
Purpose and Believe Zarejestrowany użytkownik 10,293 punktów 1 1
Na pewno dacie radę ♥ Najważniejsze ,żeby się nie poddawać <3
sandracz56 Użytkownik zweryfikowany 9,752 punktów 1 7
Ananasy <3
+17 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratki! <3
Michael Clifford Zarejestrowany użytkownik 11,316 punktów 1 3 17
Smilers <3
+15 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratki! <3
Lisa Zarejestrowany użytkownik 7,573 punktów 5
Vfans! <3
+15 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratulacje! D
V LOVERS FOREVER Zarejestrowany użytkownik 2,863 punktów 1
V lovers spinamy tyłki i wyprzedzamy BVBARMY!
+15 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
powodzenia <3
mixer_love Zarejestrowany użytkownik 1,862 punktów
Mixers wyżej z każdym tygodniem >>>
+14 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
gratulacje! <3
EWELAAYNA Zarejestrowany użytkownik 19,116 punktów 1 2 13
YAY!!! BELIEBERS NA 5!
+14 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
damy rade!
Chachi Zarejestrowany użytkownik 8,698 punktów 3 10
Jeśli chodzi o Abrahamers, jestem zadowolona. Pomimo tego, że znowu sama, to jakoś ciągne ten fandom, a podobno już aktywność jest większa i jest nadzieja :'D
+13 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
powodzenia <333
alakmm Zarejestrowany użytkownik 393 punktów 1
Kwiatonators, Łabądk, walczymy dalej !!!!
+13 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
Powodzenia <3
Emi Zarejestrowany użytkownik 17,602 punktów 2 10
Beliebers idzie nam coraz lepiej <3 a BVB Army jak zwykle nie do pokonania
+13 głosów
Kwi 2, 2016
Emi Zarejestrowany użytkownik 17,602 punktów 2 10
Radę damy jak się zacznie więcej osób udzielać :/
xpatrycjax Zarejestrowany użytkownik 1,613 punktów 1 3
Gratuluję wszystkim fandomom I Wielkie woow dla BVB Army, Was już nikt nie przescignie
+13 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
Wzajemnie <3
DirectionerForever97 Administrator 125,961 punktów 4 7 15
OMG #Directioners mamy 10 miejsce ♥ ♥ ♥ W tym tygodniu mamy 6 wow coraz lepiej kochani nam idzie ♥ Gratuluję jak zawsze zwycięzcom i wszystkim fandomom ♥ #Directioners do boju ♥
+12 głosów
Kwi 2, 2016
Lodo :) Zarejestrowany użytkownik 3,747 punktów 1 2
Brawo! Walczcie dalej i się nie poddawajcie!
ZuzaAriantor Zarejestrowany użytkownik 1,310 punktów 1
Dawać Aianators! <3
+12 głosów
Kwi 2, 2016
Dynalol Zarejestrowany użytkownik 1,331 punktów 21
Idziecie jak burza ^^
Muffinka Zarejestrowany użytkownik 1,045 punktów 1
Farnoholicy <3
+11 głosów
Kwi 2, 2016
Wera143 Zarejestrowany użytkownik 1,527 punktów 1 2
powodzenia <333
Niall's Girl ! Zarejestrowany użytkownik 10,283 punktów 1
Mixery najlepsze wiadome *_*
+11 głosów
Kwi 2, 2016
Dynalol Zarejestrowany użytkownik 1,331 punktów 21
blendery są fajne :333
aria32322 Zarejestrowany użytkownik 59 punktów
Directioners dawać !!!!
+11 głosów
Kwi 2, 2016
Martii. ت Zarejestrowany użytkownik 4,330 punktów 43
Bedzie dobrze! Trzymamy kciuki!
Jagoda Samolej Zarejestrowany użytkownik 334 punktów 1
Misiaki bierzemy się do roboty! Najwyższa pora!
+11 głosów
Kwi 2, 2016
Lodo :) Zarejestrowany użytkownik 3,747 punktów 1 2
Będzie lepiej! Trzymam kciuki
LastWildHeart Zarejestrowany użytkownik 6,782 punktów
Vfans,  Jestem dumna!
+11 głosów
Kwi 3, 2016
leniwe_kiwi Zarejestrowany użytkownik 5,424 punktów 43
Tez jestem dumna oby jeszcze wyzej!
Ewelajn1211 Zarejestrowany użytkownik 1,529 punktów 1
Straczki do dzieła :')
+10 głosów
Kwi 2, 2016
Dominix Zarejestrowany użytkownik 5,504 punktów 45
Powodzenia i trzymamy kciuki!
anonim Gość
Lodofanaticas nieźle ;)
+10 głosów
Kwi 2, 2016