NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+12 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

W moim pierwszym poście zamierzam skupić się na, moim zdaniem, 5 najważniejszych dla fanów, jak i samego duetu, piosenkach. Myślę, że może was to zainteresować, tym bardziej jeżeli nie należycie do fandomu, lub po prostu jesteście w nim niezbyt długo i nie wiecie np. o tym, ze niektóre piosenki mają dwie wersje, tzn. wersję znaną nam teraz w wykonaniu BaM oraz wersję z czasów Leo pod pseudonimem Little Dre, kiedy to rapował na ulicy lub nagrywał piosenki z rodzeństwem. No to zaczynamy!

Nr.5 Dont look back


Piosenka, wydaje mi się, że bardzo ważna. Jest takim trochę powrotem do czasów, kiedy BaM zaczynali w BGT. Nie wygrali i wiele osób pewnie nazwało ich słabymi, jednak zamiast wygrać talent show, oni tak naprawdę wygrali więcej, wygrali spełnienie marzeń. Kiedyś nie wierzyło w nich wielu, prawie nikt nie myślał o tym, że oni kiedykolwiek będą tak sławni, że spełnią marzenia. Zwracają się również do osób, które rzucały im  kłody pod nogi. Hejterzy i wszystkie te osoby, które w nich nie wierzyły teraz mogą się tylko przyglądać i widzieć jak bardzo się pomyliły. Byli tylko dzieciakami. Mieli wiele problemów, ale teraz? Mogą zapomnieć o starych czasach i nie oglądać się za siebie . Iść z prądem, niesieni przez swoich fanów, o których w tekście również nie zapominają. Utwór, którym, nie przypadkowo zaczynali koncerty poprzedniej trasy. Myślę, że bez żadnych pytań zasługuję na miejsce nr. 5 w tym zestawieniu.

Nr. 4 143

143 to utwór w całości poświęcony fanom. Jest podziękowaniem za wsparcie. I pewnego rodzaju motywacją. Po prostu wiem, że możecie być wszystkim kim chcecie. To jest piosenka, której wielkie znaczenie w pewien sposób zrozumieją jedynie Bambinos no i oczywiście Leondre oraz Charlie. Ona ukazuje pewną więź. Chłopcy bez żadnych barier pokazuję, że bez fanów nie osiągnęli by nic, a fani stają za nimi murem, bronią ich i walczą. Walczą o nich, każdy koncert, o każdą chwilę w której mogliby być blisko nich. Sami artyści również uwielbiają swoje wielbicielki, osoby, które są za nimi. Każdego fana witają uśmiechem, nie robią nic na siłę. Dlatego ta piosenka jest tak piękna i ważna. W prostych słowach pokazuje co znaczą BaM i Bambinos razem. Łączy idoli i fanów, a trzeba przyznać, ze jeżeli o ten duet chodzi to w Polsce fanów mają bardzo wielu i nadal ich przybywa.

Nr. 3 Stay Strong

Pozostań silny... Dla wielu jest to trudne. Dziewczyna, która jest prześladowana, boi się wychodzić z domu, społeczeństwo pozostawia ślady w jej psychice, ale również... na ciele. Nie radzi sobie. Tak zaczyna się piosenka. Przytacza tutaj temat, tak bardzo przez wielu pomijany. Temat prześladowań. Jest śpiewana jakby do fanki, która jest prześladowana. tak naprawdę zadedykowano ją wszystkim ofiarom prześladowania. Muzyka może pomóc się podnieść? Dodać siły? Dla wielu brzmi dziwnie, ale to prawda. Ten utwór jest czymś co podnosi na duchu. Pokazuje, że trzeba walczyć. ze złem, prześladowaniem, bo być może osoba, która płacze w kącie i nie radzi sobie potrzebuje tylko jednego, prawdziwego przyjaciela, osoby, która wesprze i pomoże przejść przez najgorszy okres. Prześladowanie to okropna sprawa, łatwiej jest przejść to z kimś, a najważniejsze to się przeciwstawić. W końcu nie jesteśmy sami, wystarczy wyjść z cienia, powiedzieć mam problem i nie dać się zgnieść. Na koncertach, podczas śpiewania tej piosenki w oczach wielu fanek można dostrzec łzy. Utwór wzrusza i myślę, że jest pewnego rodzaju pomocą. Mocny nr. 3 zestawienia.

Nr. 2 Shining Star

Piosenka, która była śpiewana na każdym koncercie YSoT w naszym kraju. Nie do końca przez samych artystów, ale...przez fanów. Dlaczego jest na nią tak wielki nacisk? Być może wiele osób rozczula moment w którym Leondre rapuje kocham cię my polish queen. Ja jednak skupię się ponownie na więzi. Trzeba przyznać, że Bars jak i Melody potrafią dobrać słowa tak, by każda fanka, każda dziewczyna poczuła się wyjątkowa. Wiedzą, że w ich fandomie przeważa płeć piękna, a przez dobre dobieranie słów oraz urok osobisty zatrzymują je przy sobie na dłużej. Moim zdaniem najważniejsze słowa w Shining Star to słowa zwrotki Charliego.
Theres no place in the world too far,
Ill always hold you here in my heart. , czyli w tłumaczeniu Nie ma miejsca, które jest za daleko, bo ja na zawsze zachowam was w moim sercu. Wiele fanek nie mogło ich spotkać, przez co być może myślą, ze są gorsze, co oczywiście nie jest prawdą. Oni pamiętają, ze mają na świecie również fanów, których jeszcze nie spotkali i nie ważne jak daleko od nich są zawsze będą trzymać ich w sercu i dziękować za wsparcie, które im dajemy, za to, że w każdej sytuacji stajemy za nimi murem. Bo bycie Bambino to nie ilość koncertów na których się było, ale właśnie stawanie murem za duetem, wiara w to, że pewnego dnia się uda ♥

Shining Star, czyli... Like a star

Pewnie teraz wielu z was zastanawia się czym jest Like a star. Już tłumaczę. Like a star to właśnie pierwotna wersja znanego nam dziś Shining Star, którą Leondre Devries, jeszcze jako Little Dre nagrał w 2013 roku wraz z swoją młodszą siostrą Matildą. To były jego początki, sam start jego drogi do miejsca w którym znajduje się teraz. Jeżeli wdrążyć by się bardziej w Little Dre można by wiele o tym pisać, przesłuchać wiele piosenek, ale na tym, jeżeli tylko będziecie chcieli skupię się w innym poście :)

No i nr. 1, czyli Hopeful

Pierwsza, debiutancka piosenka, nr.1 dla większości fanów i oczywiście nr. 1 dla wykonawców. Piosenka pełna bólu, smutku, ale również nadziei na lepsze jutro, koniec problemów. Pokazująca, jak bardzo czasami ludzie nienawidzą inność, jak bardzo chcą ją zniszczyć, sprawić, by zniknęła. Dla wielu inny, znaczy gorszy, ale dlaczego? Bo ma inny kolor skóry? Nie nosi drogich ubrań? Leondre przeżywał to przez 4 lata. Przez 4 długie lata był bity i poniżany, a rodzicom mówił, że to przez agresywną grę w piłkę nożną. Gdy nie dawał rady pisał, wylewając przy tym wiele łez, przelewając ból, cierpienie na papier. W końcu pękł i powiedział o wszystkim ojcu, zmienił szkołę. Happy end? Nie do końca, bo takie zachowanie pozostawia w psychice człowieka wielki bałagan, skazę, której nie da się pozbyć. Dlatego Leondre, wraz z Charliem, który w pewien sposób również pomógł mu się pozbierać, walczą z plagą przemocy, by inni jej nie doświadczali, by nie musieli cierpieć. Leo do dziś opowiada o swoich przeżyciach z zaszklonymi oczami. Wie, że tak wiele dzieciaków na świecie cierpi. To piękne, że dwójka tak młodych ludzi, jakimi są Leondre Devries i Charlie Lenehan może zdziałać tak wiele. Dać nadzieję setką tysięcy, pewnie za jakiś czas milionom fanów na całym świecie. Pokazują, że mimo przeciwieństw, które obu stawały na drodze ( przypominam, że Charlie wychowywał się w niepełnej rodzinie, a o swoim ojcu nie chce nawet wspominać, więc na pewno ta sytuacja przyniosła mu wielu bólu) można osiągnąć. Walczyć o każdy dzień, o marzenia i pokazać kim jesteś. Nadzieja może wiele zdziałać. Wy też walczcie z przeszkodami, walczcie o marzenia i bądźcie tylko pełni nadziei, a przeszkoda na pewno zniknie ♥

A tu wszystko się zaczęło...

To może być hit - powiedział Simon Cowell i chyba miał rację :)

Hopeful, czyli No more tears

Pierwsza wersja utworu o przemocy. Również z czasów Little Dre. Gdy ktoś pierwszy raz wsłucha się w jej słowa i pomyśli ile ten chłopak w czasie pisania miał lat, co przeżył, może się przerazić. Niestety, Leondre nie jest jedynym dzieciakiem, który to przeżył. Jest wielu, którzy nadal się z tym zmagają i to jest chyba najgorsze. Jednak wydaje mi się, że w pewien sposób dokonał się przełom. Od dzieciaka, który czuł się nikim, poprzez Little Dre i wyrażania siebie w tekstach, aż do dzisiaj. Do Barsa z duetu Bars and Melody, który podbija świat. Grał już w wielu miejscach na świecie i nie osiada na laurach. Osiąga coraz więcej. On i Charlie, to dwójka chłopaków, którzy mogą stanowić przykład dla każdego nastolatka. Sami poradzili sobie z problemami, a teraz pomagają innym ofiarą bezwzględnej przemocy.

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
2
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 12735 punktów za:

Jakość:20Popularność:6308
Wsparcie:377Ocena i wartość ocen:12
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:5970
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Majcia_BAM Użytkownik 2,436 punktów 3
6,308 czytelników Sty 31, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

485 Komentarzy

Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
O JA PIERNICZE Jestem pod mega wrażeniem !!! Kurcze, aż się chce tworzyć dla Was takie projekty jak widzę TAKIE podejście do tematu ! Zastanawiałem się, że dziś będzie się chciało komuś pisać, w czasach Youtube'a itd. ale... tym postem mnie po prostu rozłożyłaś mnie na łopatki Szczerze gratuluję Widzę, że w mig ogarnęłaś edytor, więc chyba korzysta się łatwo - super !

+ 25 punktów bonusowych ode mnie, za mega poziom treści !
+61 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Paula Bambino Użytkownik 4,461 punktów 1
Kocham :') Oni sie tak zmienili od czasu tego pierwszego wystepu w BGT... Maja a ty jestes chyba stworzona do pisania ;*
+27 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Dominix Użytkownik 5,504 punktów 45
Zgadzam się
bambino_forever99 Użytkownik 1,179 punktów
tak to prawda <3
Basia Użytkownik 11,514 punktów 5
Kocham <3
+26 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
olkqq Użytkownik 3,989 punktów 1
ja tez <3
Mańka Użytkownik 749 punktów
Włożyłaś w to tyle pracy jestem pod wrażeniem. Przekazałaś wszystko co najlepsze w tak piękny sposób Dzięki takim osobom jak ty jestem dumna z bycia Bambino ♥
+24 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
olkqq Użytkownik 3,989 punktów 1
zgadzam sie <3
Michael Clifford Użytkownik 11,314 punktów 1 3 17
Bars and Melody <3
+22 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Jaszczura B) Użytkownik 12,566 punktów 1 3 10
Fajne piosenki wybrane Lubię Hopeful Ma taki mocny tekst
+21 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Gonna5 Użytkownik 5,204 punktów 37
ja to samo sądze
olkqq Użytkownik 3,989 punktów 1
tez tak uwazam to moja ulubona ich piosenka
zosia9x Użytkownik 1,739 punktów 1
Osobiście nie przypadam za ich muzyką, bo to nie mój rodzaj, ale samym chłopakom życzę powodzenia, bo mają zadatki na zrobienie dużej kariery w przyszłości
+20 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Michael Clifford Użytkownik 11,314 punktów 1 3 17
Najlepsza to Dont Look Back i Hopeful <3
+18 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
olkqq Użytkownik 3,989 punktów 1
tez tak uwazam!!
Nazwa_Zajęta Użytkownik 522 punktów 2
Nie znałam ich wcześniej, ale po tym jestem pod wielkim wrażeniem. Naprawdę mają niezły głos
+18 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
olkqq Użytkownik 3,989 punktów 1
tez tak sadze
zuza.hlss Użytkownik 723 punktów
Nie jestem fanką BAM ale muszę przyznać, że niektóre piosenki są naprawdę fajne :>
Mega notka
+17 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
anonim Użytkownik
Jeju!!Kocham ich !
+16 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
olkqq Użytkownik 3,989 punktów 1
ja tez <3
PIPI <3 Użytkownik 1,905 punktów
matko ile nowych rzeczy sie dowiedzialam nawet nie wiedzialam ze Leo kiedys sam nagrywal i rapował :3 najlepsza dla mnie to 143 bo  serio to dla Bambinos i widać ze chlopaki nas bardzo kochaja <3 gratki ze tyle o nich wiesz i kazda piosenke potrafisz opisać :3
+16 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Agus Użytkownik 7,098 punktów 40
Ja właśnie też się dowiedziałam mega dużo nowych rzeczy
olkqq Użytkownik 3,989 punktów 1
tez nie mialam o tym pojecia
przybsia Użytkownik 1,245 punktów
Hopeful najlepsza <3 uwielbiam ją
+16 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Edzikkkk Użytkownik 4,043 punktów 43
Tez mi sie najbardziej spodobalo!
Mega post!
ROXY_FF7 Użytkownik 16 punktów
Wspaniałe <3
Hopeful - najlepsza !
+15 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Edzikkkk Użytkownik 4,043 punktów 43
Zgadzam sie!
Choc nie moj gust muzyczny ale bardzo fajna piosenka!
rosepose00 Użytkownik 944 punktów 1
Mimo, że nie jestem w tym fandomie, to chociaż raz dziennie muszę posłuchać Don't look back. Ta piosenka to cudo :')
+15 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
sandracz56 Użytkownik 9,795 punktów 1 1 7
Ja tez
Kapryśnica Użytkownik 341 punktów
O JA CIE!! Świetny post, na pewno włożyłaś w niego dużo pracy. Jestem pod wrażeniem twojej kreatywności i wkładu w pracę przy tym poście. Ciesze się, że ktoś zaangażował się w tą akcje. JA jeszcze nie mogę pisać postów Ale jak już będę mogła to na pewno się udzielę!! BESOS
+14 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
omgpsycho Użytkownik 69 punktów
Nie mogę się doczekać koncertu <3
+14 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
patrycja13 Użytkownik 711 punktów 1 2
Bambinos zbierajmy jak najwięcej punktów! <3 Piękny post...te wspomnienie :3 Leondre jako Little Dre <3 Pierwsze piosenki chłopaków...Występ w BGT. Na te wspomnienia na moich ustach pojawia się szeroki uśmiech. Chłopcy dzięki swojej muzyce motywowali, pomagali i ratowali wiele dziewczyn, jak i chłopaków. Charlie choć starszy to i tak traktował Leo jak swojego rówieśnika. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś ich spotkać.
+14 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
xjednorozecjulciaq Użytkownik 573 punktów 1
O super! Cieszę się, ze osoby zaangażowały się.
Ja jeszcze zbieram punkty, aby móc pisać o TH.
Pomożecie?
+13 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Chocolattexx12 Użytkownik 342 punktów
Pięknie napisane. Aż się wzruszyłam <33
+13 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Kamaaa00 Użytkownik 73 punktów
Świetnie ❤ Bam!
+13 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Edzikkkk Użytkownik 4,043 punktów 43
Zycze Bambino powodzonka!
Mega fajny Post!
Klaudia99 Użytkownik 369 punktów
Super bardzo fajnie się czytało
+13 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Gabiśka Użytkownik 154 punktów 1
Genialne ❤ czytałam 2 razy i chyba jeszcze raz przeczytam, widze jak się napracowałaś przy tym ❤❤❤ BaMbino napewno wygrają ❤❤❤❤ DAMY RADE !!!
+13 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
kasia.aa Użytkownik 14 punktów
Może nie jestem wielką fanką, słucham tylko Hopeful ale dzięki tej piosecne jest mi łatwiej w życiu i chcę wspierać wszystkie Bambinos?, (chyba tak to się nazywa) w tej bitwie fandoms!! <3
+13 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
taka_blondynka Użytkownik 653 punktów
Ogólnie nie jestem Bambino ale lubię Hopeful, 143 i Shining star to są według mnie fajne piosenki
+13 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Edzikkkk Użytkownik 4,043 punktów 43
Zgadzam sie Hopeful jest mega!
Pozdrawiam
cheeky karo Użytkownik 491 punktów
nie jestem w fandomie ale kocham ich, to takie słodziaki
kocham "shining star" >>>>
+13 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Alex_99 Użytkownik 17 punktów
Jestem pod ogromnym wrazeniem tego wszystkiego co dokonali. Bambinos 4ever ♥
+13 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
cheeky karo Użytkownik 491 punktów
'kocham cię my polish queen' to było takie urocze
+13 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,120 punktów 1 2
Mega napisane! ;>
+13 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
likaalonso Użytkownik 228,779 punktów 1 5 12
Też tak uważam
polishfoooer Użytkownik 1,467 punktów 1 1
kocham "hopeful" i "stay strong", bo dodają motywacji
+13 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
likaalonso Użytkownik 228,779 punktów 1 5 12
same
xJanuszek Użytkownik 974,423 punktów 1 4 8
Jeju Majka ty jak coś napiszesz to aż dech zapiera xDDD <3
+13 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Tinita Użytkownik 188 punktów
Post jak najbardziej rzetelny i gratuluję pomysłu
+13 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Oliwia Użytkownik 138 punktów
Chyba zostanę Bambino. Przekonałaś mnie tym postem ;D
+13 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,436 punktów 3
O Jezu, to jest najlepsze co mogło się stać, bo o to chodziło, by przekonywać  ♥
Bambino_Loves Użytkownik 417 punktów
Chłopcy zmienili się nie tylko w wyglądzie ale także ich głosy się zmieniły. Kocham Cię Maja<3 Jesteś Najlepsza i to ile wkładasz pracy w takie rzeczy jest po porostu Mega i nie do opisania. <3 Z tego miejsca chciałabym Ci serdecznie pogratulować oraz Podziękować <3 Jesteś najlepsza <3
+13 głosów
Jest OK
Lut 2, 2016
Majcia_BAM Użytkownik 2,436 punktów 3
Dziękuję kochanie ♥
anonim Użytkownik
KOCHAM CIĘ MY POLISH QUEEN <3
+12 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
anonim Użytkownik
BAM najlepsi <3
+12 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Wojtek Mastalerz Użytkownik 202,392 punktów 4 7
Nie jestem zbyt wielkim fanem Bars and melody. Ale post zrobił na mnie wielkie wrażenie. Wiem więcej o zespole przynajmniej. )
+12 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
Beata Chmielewska Użytkownik 7,257 punktów 1 2
Brytyjskim mam talent, wzruszająca historia i świetny występ! Fajnie, że biorą udział w YSFoT <3
+12 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016
AliceTheEisteinn Użytkownik 81 punktów 1
Wszystkie moje ulubione piosenki <3 Maja wiesz co dobre...
+12 głosów
Jest OK
Sty 31, 2016