+12 głosów
(postid: 245151) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

ZAPRASZAM DO CZYTANIA DOWIEMY SIĘ CO NIE CO O NASZEJ ANI PRZED SAMYM FINAŁEM 

WYWIAD

Jak zawsze pod koniec wywiadu Opinia o tym człowieku oraz jej SOCIAL MEDIA.

Nie przedłużam i przechodzę do samego wywiadu.


-Ile masz lat?


-Mam 22 lata.


-Masz rodzeństwo?


-Tak, mam starszą siostrę o 6 lat.


-Gdzie i kiedy się urodziłaś. Masz może jakaś historią z twoim przyjściem na świat?


-Urodziłam się 24 marca 1994r. we Wschowie, ale od trzech lat mieszkam w Poznaniu, gdzie studiuję matematykę. Często bywam też we Wrocławiu, gdzie 2 razy w miesiącu jeżdżę na treningi wokalne


-Masz może motywatora w swoim życiu który Cię wspiera?


-Nie mam konkretnej osoby, którą nazwałabym swoim motywatorem, ale jest kilka rzeczy i osób, które zmieniły moje podejście do życia i które napędzają mnie do działania. Na początek - książki. Wiele lat temu w moje ręcę wpadła powieść Pollyanna, a następnie jej kontynuacja Pollyanna dorasta. Opisują one historię pewnej dziewczynki i jej zabawę w zadowolenie. Polega ona na tym, by w każdej rzeczy czy zdarzeniu znajdować coś pozytywnego, niezależnie od tego w jak trudnej i przykrej sytuacji się znajdujemy. Dzięki takiemu podejściu zamiast się zamartwiać, znajdujemy jakieś pocieszenie, chociażby poprzez uświadomienie sobie, że zawsze mogłoby być gorzej.. Odkąd przeczytałam te książki, zaczęłam grać w zadowolenie i robię to do dzisiaj 🙂 Wniosło to w moje życie mnóstwo optymizmu i teraz właściwie już nie muszę grać, bo można powiedzieć, że weszło mi to w nawyk  Polecam każdemu spróbować!Kolejną wspaniałą książką jest Sekret. Sekret polega na sile przyciągania - dzięki naszym myślom, przyciągamy do siebie różne rzeczy i wydarzenia, dzięki czemu nasze myśli się urzeczywistniają. Jednak Sekret nie zna słowa nie, dlatego zawsze należy skupiać się na tym czego CHCEMY. Polega to po prostu na tym, że jeśli naprawdę na czymś nam zależy, musimy się maksymalnie skupić i nieustannie myśleć o tym pozytywnie, a w końcu przyciągniemy do siebie to, czego pragniemy. Brzmi nieprawdopodobnie, ale doświadczyłam już nie raz siły przyciągania i myślę, że w połączeniu z ciężką pracą takie pozytywne nastawienie może naprawdę być kluczem do sukcesu i szczęśliwego życia. Polecam przeczytać tę książkę, bo napawa ogromną nadzieją na spełnienie naszych marzeń! 🙂Oprócz tych książek wiele ciekawych informacji i motywacji czerpię też z kanałów na youtube - np. Rozwojowca i Bartka Popiela. Uwielbiam tematy rozwoju osobistego, ponieważ to niesamowite jak czasem proste rozwiązania i narzędzia wpływają na jakość naszego życia, pozwalają walczyć z własnymi słabościami, pomagają lepiej zarządzać swoim czasem itd.Wiele w moim życiu zmieniło się również odkąd zainteresowałam się tematem diety roślinnej, ale o tym może będzie okazja porozmawiać innym razem, bo nie chcę już dzisiaj nikogo zanudzić 😃


-Masz idola?


- Inspiruję się wieloma artystami, obecnie są to m.in. Beyonce, Alicia Keys, Tinashe, Ciara, Ariana Grande, D/C i What So Not.


-Od ilu lat śpiewasz?


-Śpiewam od dziecka, na zajęcia wokalne zaczęłam uczęszczać od drugiej klasy podstawówki. W latach gimnazjum i liceum należałam do kółka wokalnego działającego w moim mieście, ale prawdziwe śpiewanie zaczęło się u mnie właściwie dwa lata temu, kiedy trafiłam do Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu, gdzie zaczęłam się uczyć poprawnej techniki.


-Jeśli nie uda się z Fantą to co dalej?


- Jeśli się nie uda, na pewno nie przestanę śpiewać, bo jest to moja ogromna pasja i chcę z nią związać przyszłość  Myślę, że będę dalej pisać i nagrywać piosenki, bardzo chciałabym także założyć zespół, żeby móc zacząć grać jakieś małe koncerty, a co dalej to zobaczymy.


-Masz jakieś plany na życie?


-Tak, marzę by kiedyś zawodowo zajmować się muzyką, bo uważam, że najwspanialsze jest kiedy możemy połączyć pracę i pasję. Jednak jeśli nie będę mogła utrzymać się z muzyki, chciałabym pracować w swoim zawodzie czyli jako nauczycielka matematyki 😃 właściwie już od września spróbuję swoich sił w szkole. Z jednej strony jestem przerażona odpowiedzialnością jaka mnie czeka, a z drugiej cieszę się, bo bardzo lubię prowadzić lekcje i jestem ogromnie ciekawa czy sprawdzę się w roli nauczycielki! 


-Czego najbardziej się boisz?


-Mimo tego, że staram się optymistycznie podchodzić do życia, to często miewam chwile zwątpienia, w których wydaje mi się, że z jakichś powodów nie spełnię swoich marzeń - tego boję się najbardziej, jednak cały czas staram się odpędzać od siebie tę myśl. Aaaa no i oczywiście panicznie boję się pająków.


-Jak wspominasz swój pierwszy występ?


-Niewiele z niego pamiętam, bo było to w przedszkolu - w stroju czerwonego kapturka śpiewałam piosenkę o brzydkim kaczątku  na pewno bardzo się stresowałam, chociaż wydaje mi się, że od zawsze w jakimś stopniu lubiłam występy publiczne.


-Przeżyłaś może taką rzecz którą byś chciała zapomnieć?


-Tak, przeżyłam, ale raczej nie chciałabym o tym mówić, ponieważ jest to coś osobistego.


-Jak byś oceniła poziom Fanta Future Young Stars?


-Uważam, że już poziom póLfinałów był wysoki, teraz w finale zostały same naprawdę zdolne osoby, więc to będzie trudny konkurs! Ale tak jak już było w półfinale, jakoś zupełnie nie odczuwam rywalizacji, tylko po prostu traktuję to jak dobrą zabawę! Kocham śpiewać, kocham muzykę i czerpię z tego ogromną radość 


-Masz teraz swoje przysłowiowe " 5minut" przekaż czytającym co tylko chcesz. Podziękowania, możesz poprosić o wsparcię.


-Dziękuję bardzo za wywiad, mam nadzieję, że nikogo nie zanudziłam i że trochę mnie poznaliście 🙂 Zapraszam serdecznie na moją grupę Poszelusie Ani ❤, żebym mogła poznać się z Wami! 🙂 W tym miejscu chcę również wszystkim podziękować za całe ogromne wsparcie, które od Was dostałam! Wysyłając zgłoszenie do FFYS w życiu bym nie pomyślała, że będę czekać na finał! 😃 którego już po prostu nie mogę się doczekać, jestem bardzo ciekawa singli pozostałych uczestników oraz tego czy spodoba Wam się piosenka, którą ja wybrałam 🙂 Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ i mam nadzieję, że tak samo jak do tej pory wesprzecie mnie w piątek! Buziaki i do usłyszenia w piątek w RYS😘


Ania Poszelużna -kolejna piękna i młoda początkująca wokalistka która wchodzi w świat sławy. Nie dość że utalentowana to piękna. Jej skala głosu jest cudna. Co tu dużo pisać. piękny kraj piękne wokalistki. Życzę Ani jak najlepiej i wspaniałej przyszłości.

DZIĘKI ZA WYWIAD ANIU 


SOCIAL MEDIA ANI


GRUPA -  https://www.facebook.com/groups/857523094383256/?fref=ts

FANPAGE - https://www.facebook.com/groups/857523094383256/?fref=ts

YOUTUBE - https://www.youtube.com/user/annaconcoction

INSTAGRAM - https://www.instagram.com/ania_poszeluzna/


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 837 punktów za:

Jakość:20Popularność:667
Wsparcie:20Ocena i wartość ocen:12
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:70
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Kategoria dla utalentowanych wokalnie ludzi, którzy chcą się pokazać
Klaudiusz Kebadiusz Użytkownik 62,556 pkt
667 czytelników Sie 15, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

7 Komentarzy

darinka185 Użytkownik 8,543 pkt
Ania Ania Ania młoda  utalentowana wokalistka szkoda że teraz jest onie cicho.
+5 głosów
 
Najlepszy
Gru 4, 2016
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Anię bardziej polubiłam w półfinale. Uważam, że jest to najpoważniejsza kandydatka do zwycięstwa. Jest dojrzałą osobą, która w pełni panuje nad swoim głosem i potrafi wyczyniać nim niesamowite rzeczy :) Jestem zaskoczona, że inspiruje się książkami, ale widać, że przeczytała perełki i na pewno jutro zacznę na nie polować, bo wydają się być naprawdę ciekawe. Pochodzi też z miasta, gdzie mieszka moja rodzinka i kto wie, czy czasem się nie znają xD Trzymam za nią mocno kciuki w finale, gdzie będzie się działo *-*
+7 głosów
Sie 16, 2016
Olkaaxd Użytkownik 85 pkt
Ania jest mega pozytywną osobą! Jest moją bliźniaczką od disco polo i idziemy razem na wesela jakieś haha :)
Ogółem wywiad ciekawy i się trochę więcej dowiedziałam o naszej Ani :)) Mega! Powodzenia <3
+6 głosów
Sie 19, 2016
Pjonerhead Użytkownik 18,923 pkt
Świetny wywiad. Ania to mega pozytywna osoba. Kocham <3
+5 głosów
Sie 16, 2016
DirectionerForever97 Użytkownik 109,658 pkt
Wywiad bardzo ciekawy i też Ania ma talent ♥ Życzę jej sukcesów !!! ♥
+3 głosów
Gru 4, 2016
Klarciocha Użytkownik 577,386 pkt
<<33
0 głosów
Lip 2, 2017
Limonka Użytkownik 1,131 pkt
Dobry post
0 głosów
Lip 13, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
168 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 168 Gości
Dziś posty czytano : 11462 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  564390 punktów
 2. Young Stars Festival
  45262 punktów
 3. Bartek Lovers
  43893 punktów
 4. Potterheads
  40433 punktów
 5. Supiwerki
  40376 punktów
 6. The 100
  39281 punktów
 7. SikorskiSquad
  34506 punktów
 8. Arturonators
  30380 punktów
 9. SERIALE
  25797 punktów
 10. GRY
  23394 punktów
 11. Famous In Love
  22525 punktów
 12. Life Is Strange
  22405 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20196 punktów
 14. Domisiaki
  18568 punktów
 15. Once Upon A Time
  18057 punktów
 16. Ananasy Sylwii
  17574 punktów
 17. Ania, nie Anna
  17409 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13289 punktów
 19. YOUNG STARS
  12912 punktów
 20. Forza
  12788 punktów
 21. Shawn Mendes Army
  12782 punktów
 22. Sonbird Team
  10885 punktów
 23. Remonators
  10356 punktów
 24. Eurowizja
  10229 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9300 punktów
 26. Dua Lipa
  8028 punktów
 27. TALENTY
  6511 punktów
 28. MUZYKA
  6487 punktów
 29. Playstation VR
  6211 punktów
 30. FILMY
  5801 punktów
 31. Nintendo
  5373 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5242 punktów
 33. Detroit
  5007 punktów
 34. Tomb Raider
  4949 punktów
 35. Stranger Things
  4736 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4634 punktów
 37. INNE
  4631 punktów
 38. Progress Armia
  4298 punktów
 39. Misiaki Sysi
  4259 punktów
 40. The Originals
  4246 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4039 punktów
 42. Bambinos
  3995 punktów
 43. Young Stars News
  3319 punktów
 44. Sport
  2964 punktów
 45. K-Pop
  2763 punktów
 46. American Horror Story
  2613 punktów
 47. God Of War
  2568 punktów
 48. YOUTUBE
  2320 punktów
 49. Kortezjanie
  2125 punktów
 50. Puthinators
  1945 punktów
 51. Sony Playstation
  1788 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  954 punktów
 54. FPS
  881 punktów
 55. Temorki
  858 punktów
 56. Team Rieger
  812 punktów
 57. R5Family
  652 punktów
 58. PC
  552 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  550 punktów
 60. Arianators
  549 punktów
 61. Zosiaki
  530 punktów
 62. Uncharted
  485 punktów
 63. LUDZIE
  442 punktów
 64. Directioners
  339 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  307 punktów
 66. Soy Luna
  306 punktów
 67. #talentobranie
  293 punktów
 68. 5SOSFam
  275 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  181 punktów
 71. Beautilles
  163 punktów
 72. The Good Place
  154 punktów
 73. Selenators
  142 punktów
 74. Strzelanki
  109 punktów
 75. Donaty Agaty
  108 punktów
 76. Orlandonators
  106 punktów
 77. Podróże
  94 punktów
 78. Swifties
  77 punktów
 79. Far Cry
  55 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1114 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post