Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+27 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


BItwa Fandomów przybiera na sile ! W tym tygodniu mamy już pełną listę elementów, które wpływają na "rozliczanie" każdego fandomu. Zmiennych jest dużo, dlatego polecamy w spokoju przeczytać ten post, by wszystko było dla Was jasne ! I tak, mamy sporo zmian w kwestii fandomów i ich miejsc ;)

Ranking Fandoms.pl - FANDOMY OBECNE W BITWIE

Oto, jak poradziły sobie fandomy w minionym tygodniu (03.07-10.07.2017) . Zmian jak widzicie naprawdę nie brakuje. Nowością jest element, który dodaliśmy do rankingu - TENDENCJA . Jest to nic innego jak różnica między ostatnim rankingiem a aktualnym w każdej kategorii. TENDENCJA wpływa tez bezpośrednio na ostateczną ilość punktów dla fandomu z Fandoms.pl w danym tygodniu - średni wynik na bazie tendencji w każdej z trzech kategorii jest dodawany do średniego wyniku z każdej z trzech kategorii z aktualnego rankingu . W efekcie w danym tygodniu zdobyć możecie maksymalnie 32 punkty z Fandoms.pl . 


Nie oznacza to jednak, że punkty z Bitwy znacznie straciły na znaczeniu. Tłumaczymy to w kolejnych akapitach tego posta, ale to co najważniejsze, dzięki tej zmianie zabawa potrwa do samego końca i każdy fandom w każdej chwili będzie miał szansę na odbudowę swojej pozycji, do czego szczególnie zachęcamy tych najmniej aktywnych ;)


Ranking jednoznacznie pokazuje niezwykle wysoką pozycję fandomu Wspaniałego Stulecia (Kosem) . Świetny wynik uzyskali także fani Riverdale, Once Upon a Time a także Soy Luny, 13 Reasons Why . Nowością jest bardzo wysoka pozycja Shadowhunters i... The 100 . Ci ostatni awansowali o kilka pozycji do góry !


Spadek zaliczyli fani SKAM oraz Violetty , natomiast wciąż bardzo niski wynik mają fani Pretty Little Liars, The Walking Dead, Supernatural , Teen Wolf, Sherlocka o Sprawiedliwych . Z racji, że fandom Famous In Love zastąpił Flarrow , ten zadebiutował w zestawieniu na przedostatniej pozycji ...ale na pewno będzie lepiej :)

Ranking Fandoms.pl - fandomy oczekujące, starające się o wejście do programu

Wśród fandomów oczekujacych najepiej radza sobie American Horror Story oraz Na Dobre i Na Złe . Wzrosła natomiast wyraźnie pozycja fanów Stranger Things, Pamiętników Wampirów oraz... po raz pierwszy z punktami - Lucifer . 


Szanse fandomów oczekujących wciąż są duże, patrząc na zaangazowanie tych z dolnych miejsc tabeli akapit wyżej. Jeśli dalej ich zaangazowanie będzie na tak słabym poziomie, doprowadzimy do zmiany fandomów w programie . Największe szanse by dołączyć mają obecnie fani American Horror Story oraz Na Dobre i Na Złe, a także rosnące - Stranger Things . Gratulujemy !

Ranking Komputronik Bitwa Fandomów III: Seriale - Tydzień 2

Jeśli martwiliście się, że Bitwa Fandomów w Radiu straci na znaczeniu wobec rosnącego zaangażowania fanów na Fandoms.pl, jak widzicie nie macie się co martwić. Postanowiliśmy wprowadzić zasadę dodawania przez 4 tygodnie wyniku z danej Bitwy dla fandomu, który brał już udział w Bitwie. Tym samym jeśli np. fani Violetty uzyskali w Bitwie w miniony piątek 34 punkty, łącznie przez 4 tygodnie otrzymają za to 136 punktów do Rankingu Bitwy Fandomów . Drugie tyle mają szansę zdobyć poprzez aktywność na Fandoms.pl . 


Taka zasada wprowadzona została dla każdego fandomu w zestawieniu i pozostanie taka przez 10 tygodni Eliminacji . A zatem, wynik zdobyty w Bitwie CZTEROKROTNIE zwiększy Wam liczbę punktów w Bitwie Fandomów . Takie rozwiązanie uważamy za uczciwe wobec Waszego zaangazowania w piątkowe programy, ale jednocześnie zapewnia, że aktywność na Fandoms.pl także może dużo namieszać w Rankingu (podobnie jak wynik w Bitwie w radiu) .


Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni z takiej zasady obliczania punktow Fandomów w całej akcji łączącej aktywność na Fandoms i wyniku w programie radiowym :)


Oczywiście, nadal bardzo istotne są grupy, na które podzieliliśmy każdy fandom . Poniżej prezentujemy więc aktualny wynik Bitwy z uwzględnieniem podziału na grupy .

Ranking Bitwy Fandomów z uwzględnieniem podziału na grupy

Dokładnie wg tej zasady elimininowane będą fandomy w kolejnych etapach programu . Pierwszy trwa 10 tygodni , uwzględnia 10 tygodni batalii na Fandoms.pl oraz dwie bitwy radiowe . Po 10 tygodniach z każdej grupy wyeliminowany zostanie fandom z najmniejszą ilością punktów wg powyższych zasad obliczania punktów.


W takiej sytuacji:

- w grupie A jeszcze przed 3 tygodnie premie punktowe zgarniać będzie fandom Violetty, który doskonale poradził sobie w pierwszej bitwie. Dobry wynik uzyskali także wówczas fani Riverdale i SKAM , natomiast choć fani 13 Reasons Why poradzili sobie nieco gorzej podczas Bitwy, to jednak bardzo nadrabiają swoją pozycję na Fandoms.pl i tym samym ich strata punktowa jest w takim wypadku do nadrobienia . Pamiętajmy, że za 4 tygodnie kolejna Bitwa z udziałem tych fandomów, która może totalnie namieszać w tej grupie :)

- w grupie B na chwilę obecną zaangażowanie każdego z fandomów jest na bardzo słabym poziomie, tym samym trudno przewidzieć jak potoczy się tutaj rywalizacja. Można spodziewać się jednak, że zaangazowanie w tej grupie wzrośnie po piątkowej Bitwie , gdy cała 4-ka stanie naprzeciwko siebie w rywalizacji na żywo. Tutaj więc wszystko może się zdarzyć :)

- w grupie C mamy niezwykle silną grupę Wspaniałe Stulecie na Fandoms.pl i tutaj jest wielką zagadką wynik, jaki uzyskają podczas Bitwy za 2 tygodnie. Zauważmy jednak, że w tej grupie są także fani Once Upon A Time , aktualnie drugiego pod względem wyniku fandomu na Fandoms.pl . Tym samym tutaj wciąż rywalizacja może być bardzo zacięta.

- w grupie D rywalizacja przybrała na sile po aktywacji na Fandoms fanów The 100 i Shadowhunters . Wciąż niewiadomo kiedy aktywują się fani Teen Wolfa . Jedno jest pewne - w tej grupie dużo się jeszcze będzie mieszało i zapowiada się tu wielka batalia o przejście do kolejnego etapu akcji :)

Jest moc - a to dopiero 2 tydzień akcji ! Dołączcie do zabawy, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście !

Bitwa Fandomów od Komputronika bardzo przybrała na sile i coraz więcej fandomów dołącza do naszej zabawy. Niedawno przyznaliśmy uprawnienia już ok. połowie z nich dla administratorów, przez co znacznie wzrosła ilość publikacji dla każdego z nich, a to oznacza, że rywalizacja na Fandoms stała się jeszcze bardziej zacięta. Zapraszamy do zabawy, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Zarejestrujcie się w serwisie, wybierzcie fandom dla którego zbieracie punkty i... powodzenia ! :) .


Aby wykorzystać wszystko, co oferuje Fandoms i zdobyć jak najwięcej punktów, polecamy zapoznać się z tym poradnikiem od Fandomu Wspaniałe Stulecie, które w minionym tygodniu osiągnęło ponad 100.000 punktów na stronie . Jak to zrobili? Czytajcie tutaj .


Nie rozumiesz czegoś? Więcej postów informacyjnych znajdziecie tutaj :)

Co sądzicie o rankingu? Jakie macie sposoby by powalczyć o wygraną? Jak zachęcacie fanów z Waszego fandomu do zabawy ?

Czekamy na Wasze komentarze, jak zawsze czeka duża premia punktowa dla autora najlepszego komentarza !! :)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 5293 punktów za:

Jakość:20Popularność:4600
Podziękowania:38Ocena:135
Wyróżnienia:0Komentarze:500

Piotr Baranowski Super Administrator
4,600 czytelników Lip 11, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

50 Komentarzy

Waleczny P. Zarejestrowany użytkownik 88,544 punktów 2 3 88
Brawo dla KWSP!!! Jesteśmy niepokonani! Gratuluję również innym grupom
+32 głosów
+500
Lip 11, 2017
Justyna Butrymowicz Zarejestrowany użytkownik 7,206 punktów 1 16
Wspaniałe Stulecie rządzi!!!
+26 głosów
Lip 11, 2017
Turna Zarejestrowany użytkownik 1,482 punktów 2 2 89
KWSP jesteśmy the best. Oby tak dalej
+26 głosów
Lip 11, 2017
Turna Zarejestrowany użytkownik 1,482 punktów 2 2 89
jakby nie patrzeć , KWSP jesteśmy zgraną grupą, wspólnie się szanujemy i na każdy odzew wszystkich kosemaniaków czy naszej Valide walczymy . Nie miejcie wątpliwości, ze dalej z nami będzie lekko, bo my się dopiero rozkręcamy
+26 głosów
Lip 11, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
najliczniej reprezentujemy grupę chociaż nie jesteśmy najliczniejsi. Każdy daje z siebie na co go stać.
Turna Zarejestrowany użytkownik 1,482 punktów 2 2 89
po prostu wierzymy w swoją grupę i dla niej robimy wszystko
bibi11111 Zarejestrowany użytkownik 1,634 punktów 1 2 25
WSK niepokonani
+24 głosów
Lip 11, 2017
D. Zarejestrowany użytkownik -12,950 punktów 3 81
Serdecznie gratuluję wszystkim fandomom!!! Nie poddawajcie się! Każdy ma szansę! Jestem dumna z WSKosem i wszystkim polecam tureckie seriale!
+23 głosów
Lip 11, 2017
Turna Zarejestrowany użytkownik 1,482 punktów 2 2 89
ewt
Safiye&Elizabeth ewet
DirectionerForever97 Administrator 125,963 punktów 4 7 15
Szczerze to dalej jestem w szoku jak Wspaniałe Stulecie rozwala fandoms oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa Dumna tez jestem ze wszystkich że tak świetnie dają radę i życzę im dalej powodzenia i utrzymania bądź podwyższenia swojej pozycji tutaj
+22 głosów
Lip 11, 2017
Zuzia Placek Zarejestrowany użytkownik 1,668 punktów 1
Oncers!!! Jeszcze to wygramy! <3
+21 głosów
Lip 11, 2017
Zielony_Kapturek Zarejestrowany użytkownik 70,516 punktów 1 2 8
Oncers always wins, dearie <3
xchemicalxkittyx Zarejestrowany użytkownik 14,566 punktów 1
Wspaniałe Stulecie widać szaleje i zgniata konkurencję. Czego gratuluję chociaż nie jestem ani w fandomie czy fanką serialu. Jednak wierzę w Shadowhunters i będziemy walczyć jeszcze bardziej ;)
Życzę powodzenia reszcie fandomów ;)
+20 głosów
Lip 11, 2017
Turna Zarejestrowany użytkownik 1,482 punktów 2 2 89
bo my jesteśmy najlepszym fandomem  
nacia133911 Zarejestrowany użytkownik 9,818 punktów 14
Super!!! KWSP ❤❤❤
+20 głosów
Lip 11, 2017
EvilRegal_77 Zarejestrowany użytkownik 161,214 punktów 3 8
ONCERS ALWAYS WINS ❤️ Jestem z nas dumna, bardzoo! ❤️
+19 głosów
Lip 11, 2017
likaalonso Użytkownik zweryfikowany 217,738 punktów 5 12
Dumna z moich oncers jestem najmocniej na świecie. Jest nas taka garstka a tak dobrze sobie radzimy. Nie mogę doczekać się bitwy podczas audycji gdzie na pewno damy z siebie wszystko. Nasza grupa C na pewno będzie ciekawa bo ani Kosem ani OUAT nie da za wygraną, po za tym nie można skreślić dwóch pozostałych fandomow! To będzie rywalizacja! Chciałabym teraz pozdrowić moich kochanych Oncers dzięki którym jesteśmy tak daleko i naprawdę jestem z nas dumna,  dearies ❤ kocham Was całym serduszkiem i pamiętacie - oncers always wins!❤
+19 głosów
Lip 11, 2017
likaalonso Użytkownik zweryfikowany 217,738 punktów 5 12
Ogólnie w Polsce nie jest on popularny. Leci co prawda na polskiej stacji fox, ale fanów z tego nie przybywa. Głównie teraz gdy promujemy ten serial na fandoms, ludzie zaczynają się tym interesować. Za granicą Polski, serial ten zbiera wysokie pochwały i popularność, teraz po 6 sezonach co prawda trochę oglądalność spadła, ale w 7 sezonie chcą na nowo wszystko naprawic. Za obsadą naprawdę ciągnie się mur fanów i czekam tylko na chwilę kiedy to w Polsce równiez nastanie. ❤
Acedia00 Zarejestrowany użytkownik 14,474 punktów 3 43
W kolejnej bitwie trzymam kciuki z Sherlocka ;)
Gratuluję wszystkim ;) Wspaniałe Stulecie nie podda się do samego końca ;)
+18 głosów
Lip 11, 2017
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
Znowu bombardowanie udane! Żadne działa przeciwlotnicze na nas nie zadziałają! Kosem!
+17 głosów
Lip 11, 2017
pasquarelli Użytkownik zweryfikowany 235,090 punktów 1 3 14
W tamtym tygodniu byliśmy na 2 i teraz nam się spadło, ale to tylko chwilowe załamanie, które minie. Wszystkie Lunistas bierzmy przykład z Valente. Pora walczyć do upadłego i przestać się poddawać! Gratuluję jednak wszystkim innym, którzy się wykazali bo każdy chce jak najlepiej wykazać się dla swojego fandomu. Cieszę się, że SL zostało wzięte pod uwagę i mamy szansę mierzyć się z "bardziej światowymi serialami", że tak się wyrażę.

pozdrawiam, xx
życzę powodzenia wszystkim :3
+16 głosów
Lip 11, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik zweryfikowany 336,147 punktów 4 19
podpisuje się pod tym komentarzem
Lexa Croft Użytkownik zweryfikowany 47,381 punktów 7
Brawo Setko! Dajemy radę, w porównaniu do ostatniego tygodnia idziemy tylko w górę! Jak tak dalej pójdzie to kto wie
+16 głosów
Lip 11, 2017
Mika Zarejestrowany użytkownik 29,627 punktów 2 21
dobrze ze jest raking na biezaco i mozna sledzic nasz nasz KWSP-brawo my
+16 głosów
Lip 11, 2017
Dianodolffka Zarejestrowany użytkownik 11,161 punktów 2 45
Kosem nadal górą.
+15 głosów
Lip 11, 2017
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
Nie ma wątpliwości
agat.pe Zarejestrowany użytkownik 18,271 punktów 38
Wspaniali jesteśmy Stuleciaki, walczymy dalej, dla konkurencji też gratulacje
+15 głosów
Lip 11, 2017
kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,857 punktów 2 7 13
Kolejny tydzień w którym "Once Upon A Time" pokazali swoją moc. Wystarczy tylko popatrzeć na liczbę punktów i średnią liczbę na osobę <3 Jeśli będziemy dalej pracować tak genialnie, wierzę, że wysuniemy się na prowadzenie
+14 głosów
Lip 11, 2017
Acedia00 Zarejestrowany użytkownik 14,474 punktów 3 43
Dokładnie, tak myślałam, że źle Pani została odebrana ;)
Kinia<3 Użytkownik zweryfikowany 256,833 punktów
Wierzę w V-lovers, sama przygotowuję post, wymaga on trochę czasu, ale mam nadzieję, że się dobrze przyjmie.
+14 głosów
Lip 11, 2017
Sizzy Zarejestrowany użytkownik 963 punktów 1
Jestem szczęśliwa, że mój fandom ruszył i wbił większą pozycję!  Tak trzymać Shadowhunters ❤✋
+14 głosów
Lip 11, 2017
Wixa1 Zarejestrowany użytkownik 50 punktów 2
Mimo, że mamy najmniej punktów w naszej grupie to i tak jestem bardzo dumna z naszego fandomu i wierzę w to, że jeszcze nie wszystko stracone i uda nam się wygrać Za 4 tygodnie rozwalimy naszych przeciwników i wygramy! Życzę również powodzenia dla pozostałych fandomów, jestem ciekawa jak poradzą sobie fani Wspaniałego Stulecia bo jak na razie idzie im naprawdę bardzo dobrze, co dla wielu z nas było zaskoczeniem
+14 głosów
Lip 11, 2017
R. 17 Użytkownik zweryfikowany 56,932 punktów 2 51
Wspaniałe Stulecie walczy jak jego patronka bo grupa kocha każdego członka. A rodzina trzyma się razem i nie zawodzi czego jak widać wynik dowodzi. Jestem dumna niesłychanie aż łezka z oka z radości spłynęła. Innym także gratuluję, brawo i do dzieła
+14 głosów
Lip 11, 2017
Mehvibe Zarejestrowany użytkownik 13,951 punktów 5
Bardzo dobrze, że pojawiają się takie posty, możemy dzięki nim kontrolować sytuację i być na bieżąco z punktami.
Bitwa fandomów to fanatastyczny pomysł i okazaja do pokazania się. Każdy fan chce, by jego serial był najlepszy. Jak będzie? Zobaczymy. A sposób na zbieranie punktów znajdzie się zawsze, wystarczy tylko chcieć i trochę się postarać.
+13 głosów
Lip 11, 2017
Iga Friedrich Użytkownik zweryfikowany 4,779 punktów 2
Wkręciłam się i zaczęłam zbierać punkty dla The 100. Dowiaduję się tutaj wiele ciekawych rzeczy. Najbardziej mnie chyba cieszy, kiedy ktoś przeczyta i skomentuje mój post. <3
+13 głosów
Lip 11, 2017
Karczi Użytkownik zweryfikowany 197,857 punktów 1 5
Jestem dumna, że mój fandom powoli wzbija się na wyżyny! Mam nadzieje, że będzie tylko lepiej! Mam nadzieje, że tym razem pytania podczas audycji nie rozczarują mojej reprezentacji i bez problemu sobie z nimi poradzą oraz przejdą do kolejnego etapu! Mimo ostatniej porażki, mocno w nich wierzę!
+13 głosów
Lip 11, 2017
kolorko Zarejestrowany użytkownik 80 punktów 1
Choć nie jesteśmy wysoko w tabeli wierzę w mój ukochany fandom - supernatural - i mam nadzieję, że więcej osób dołączy do nas! Tak czy siak, jestem bardzo dumna z SPNFamily <3
+13 głosów
Lip 11, 2017
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
Nie możemy się poddać. Trzeba więcej osób zachęcić do odwiedzania portalu, pisania (nie tylko na temat SPN można pisać a punkty lecą dla naszego fandomu) i wtedy podniesiemy się wyżej. Trzeba pokazać, że my SPN się nie poddajemy i walczymy do końca
kolorko Zarejestrowany użytkownik 80 punktów 1
tak! Gwardia Winchesterów, naprzód! XD
Tessiaak Zarejestrowany użytkownik 47,483 punktów 2 5 9
Shadowhunters nabiera siły, strzeżcie się inne fandomy, nocni łowcy nadchodzą xDxD
+13 głosów
Lip 11, 2017
Haseki T. Zarejestrowany użytkownik 6,171 punktów 14
#TeamKosemWspaniałeStuleciePolska do bojuuu!!!!! <3 Niech los nam sprzyja!! <3
+13 głosów
Lip 12, 2017
Anastazja18 Zarejestrowany użytkownik 10,548 punktów 37
Wapaniale Nasza grupa,aby tak dalej!
+13 głosów
Lip 12, 2017
Sumienie Użytkownik zweryfikowany 636,586 punktów 2 6 18
ojojoj ale Violetta spadła ;/ musimy sie postarac
+12 głosów
Lip 11, 2017
olotka Zarejestrowany użytkownik 35,745 punktów 1 5
Przede wszystkim gratuluję nam wszystkim, że każdy z nas znalazł serial, w którym czuje klimat wykraczający poza opis scenariusza. Moja miłość do Supernatural jest odwzajemniona, serial mnie nadal porusza i fascynuje, a mój heartrating poza skalą. Kiedy trafiasz  do swojego fandomu, to wiesz, że jesteś na swoim miejscu.
Gra rozpoczęta... Powodzenia wszystkim, Supernatural też walczy!
+12 głosów
Lip 11, 2017
An Zarejestrowany użytkownik -3,576 punktów 1 3 20
Gratuluję, nie wiem jak wy to robicie, że tak szybko zbieracie punkty. Próbuję was gonić, ale i tak zostaję w tyle. Podziwiam
+12 głosów
Lip 11, 2017
Mehvibe Zarejestrowany użytkownik 13,951 punktów 5
Ale co się dziwić, że Wspaniałe Stulecie prowadzi? To już nie jest fandom! To wielka RODZINA! Stuleciaki i Kosemaniaki - do boju! <3
+12 głosów
Lip 12, 2017
Zielony_Kapturek Zarejestrowany użytkownik 70,516 punktów 1 2 8
Uważam, że fandoms staje się coraz popularniejsze, a użytkownicy coraz bardziej się starają. Występuje tu zabawa, jak i nutka rywalizacji fandomowej, jak i wśród uczestników. Świetnie, że tyle grup się zaangażowało, oby tylko tak dalej. Jest co czytać, można śmiało przebierać. Ranking z poprzedniego tygodnia jest zaskakujący, względem tego, że mniejsze fandomy tak się zaangażowały i są w czołówce. Osobiście jestem dumna z mojego fandomy, który pnie się i trzyma na 2. Miejscu. Jesteśmy małą, acz bardzo zgraną grupą, która może wszystko. Gratulacje dla innych fandomów, które walczą jak lwy, by pokazać się z jak najlepszej strony. Nie musi być wielu ludzi w danej grupie, by osiągnęła ona wielki sukces. Brawa dla wszystkich i dziękuję za pierwsze dwa tygodnie wspaniałej rywalizacji.
+11 głosów
Lip 11, 2017
Klarciocha Użytkownik zweryfikowany 574,985 punktów 3 10
Jestem dumna z tego, że fani wszystkich tych seriali tak się starają aby pomóc swojemu fandomowi wygrać. Jestem bardzo miłe zaskoczona widząc, że tyle osób się udziela. Myśle, ze każdy jeżeli bardzo chce prowadzić, to da radę
+11 głosów
Lip 11, 2017
Beyhan Zarejestrowany użytkownik 13 punktów 2
Woow Wspamiałe Stulecie wymiata. A Ndinz walczy dalej!
+11 głosów
Lip 11, 2017
Siostra Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 13,750 punktów 1 53
Wspaniała robota.
KWSP, gratulacje.
+11 głosów
Lip 12, 2017
Sumienie Użytkownik zweryfikowany 636,586 punktów 2 6 18
ojojoj ale Violetta spadła ;/
+10 głosów
Lip 11, 2017
OnlyRaige Użytkownik zweryfikowany 134,528 punktów 2 7
Wspaniałe stulecie oczywiście na 1. miejscu
+10 głosów
Lip 12, 2017
Zuzke Zarejestrowany użytkownik 274 punktów 2
Riverdale na trzecim, jest mega dobrze Kocham ten fandom, kibicuję też Soy Lunie, ale Riverdale przede wszystkim XD
+9 głosów
Lip 11, 2017
pasquarelli Użytkownik zweryfikowany 235,090 punktów 1 3 14
Dziękujemy <3
MalenaRatnerPL Użytkownik zweryfikowany 336,147 punktów 4 19
Dziękujemy za wsparcie
M.F Zarejestrowany użytkownik -9,795 punktów 1 26
Wspaniałe Stulecie, wspaniały serial, cudowna grupa.Bardzo szkoda,ze serial tak bardzo oddalił się od historii, ale i tak wielkie dzięki za możliwość oglądania, dzięki za prace która włożyły adminki.
+8 głosów
Lip 12, 2017
Betty Cooper Zarejestrowany użytkownik 8,278 punktów 2
Jestem pozytywnie zaskoczona zaangażowaniem grup na fandoms! W grupie 'a' bardzo dobre wrażenie wywarła grupa 'Riverdale', która wysunęła się na prowadzenie! Trzeba jednak pamiętać, że 'Violetta' również jest blisko najwyższego miejsca na podium. W grupie 'c' wyróżnia się naprawdę pokaźna i wywierająca wrażenie! Pozostaje tylko życzyć powodzenia wszystkim grupom i czekać na to, co przyniesie jutro!
+5 głosów
Lip 12, 2017
madzix99J_0421 Zarejestrowany użytkownik 143,020 punktów 1 4
Gratuluję wszystkim fandomom (oczywiście mam swojego faworyta). Walczcie do końca! Tylko ciężka praca przynosi pozytywne efekty. "Razem do celu, bo to w grupie jest siła"- pamiętajcie. Powodzenia
+4 głosów
Lip 12, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik zweryfikowany 336,147 punktów 4 19
Soy Luna jest moc pozdrawiam pasquarelli, która obecnie jest na 1. miejscu w rankingu oraz zenereftvalu adminkę naszego księżycowego fandomu ^_^
+3 głosów
Lip 12, 2017
zenereftvalu Użytkownik zweryfikowany 174,666 punktów 1 7
Haha już zaszłyśmy daleko z naszym ukochanym serialem Kocham <3
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
Nie zbierałam dotychczas punktów dla nikogo, bo nie miałam zamiaru wspierać żadnego fandomu ale pomogę chyba tym najsłabszym
+3 głosów
Lip 12, 2017
Sultan I. Zarejestrowany użytkownik 43,276 punktów 1 28
KWSP DO BOJU!!! <3
+2 głosów
Lip 14, 2017
Klara Nowak Zarejestrowany użytkownik 772 punktów 8
Super, gratulacje dla wszystkich aktywnych członków naszej grupy. Bierzemy się dalej do pracy i nie damy się!
+1 głos
Lip 12, 2017
parrillasbaby Zarejestrowany użytkownik 7,730 punktów 1
OUAT najlepsze!! <3
+1 głos
Lip 13, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
71 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 70 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 1213 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 7

 1. Bambinos
  90571 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  35709 punktów
 2. Heartbreaker
  18758 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3655 punktów
 5. JakubWichowski
  1195 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  84 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66660 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18817 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42797 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5949 punktów
 1. Bambinos
  90571 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6631 punktów
 6. Riverdale
  3348 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2119 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  75 punktów
 13. Sheerios
  47 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post