+27 głosów
(postid: 265784) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

BItwa Fandomów przybiera na sile ! W tym tygodniu mamy już pełną listę elementów, które wpływają na "rozliczanie" każdego fandomu. Zmiennych jest dużo, dlatego polecamy w spokoju przeczytać ten post, by wszystko było dla Was jasne ! I tak, mamy sporo zmian w kwestii fandomów i ich miejsc ;)

Ranking Fandoms.pl - FANDOMY OBECNE W BITWIE

Oto, jak poradziły sobie fandomy w minionym tygodniu (03.07-10.07.2017) . Zmian jak widzicie naprawdę nie brakuje. Nowością jest element, który dodaliśmy do rankingu - TENDENCJA . Jest to nic innego jak różnica między ostatnim rankingiem a aktualnym w każdej kategorii. TENDENCJA wpływa tez bezpośrednio na ostateczną ilość punktów dla fandomu z Fandoms.pl w danym tygodniu - średni wynik na bazie tendencji w każdej z trzech kategorii jest dodawany do średniego wyniku z każdej z trzech kategorii z aktualnego rankingu . W efekcie w danym tygodniu zdobyć możecie maksymalnie 32 punkty z Fandoms.pl . 


Nie oznacza to jednak, że punkty z Bitwy znacznie straciły na znaczeniu. Tłumaczymy to w kolejnych akapitach tego posta, ale to co najważniejsze, dzięki tej zmianie zabawa potrwa do samego końca i każdy fandom w każdej chwili będzie miał szansę na odbudowę swojej pozycji, do czego szczególnie zachęcamy tych najmniej aktywnych ;)


Ranking jednoznacznie pokazuje niezwykle wysoką pozycję fandomu Wspaniałego Stulecia (Kosem) . Świetny wynik uzyskali także fani Riverdale, Once Upon a Time a także Soy Luny, 13 Reasons Why . Nowością jest bardzo wysoka pozycja Shadowhunters i... The 100 . Ci ostatni awansowali o kilka pozycji do góry !


Spadek zaliczyli fani SKAM oraz Violetty , natomiast wciąż bardzo niski wynik mają fani Pretty Little Liars, The Walking Dead, Supernatural , Teen Wolf, Sherlocka o Sprawiedliwych . Z racji, że fandom Famous In Love zastąpił Flarrow , ten zadebiutował w zestawieniu na przedostatniej pozycji ...ale na pewno będzie lepiej :)

Ranking Fandoms.pl - fandomy oczekujące, starające się o wejście do programu

Wśród fandomów oczekujacych najepiej radza sobie American Horror Story oraz Na Dobre i Na Złe . Wzrosła natomiast wyraźnie pozycja fanów Stranger Things, Pamiętników Wampirów oraz... po raz pierwszy z punktami - Lucifer . 


Szanse fandomów oczekujących wciąż są duże, patrząc na zaangazowanie tych z dolnych miejsc tabeli akapit wyżej. Jeśli dalej ich zaangazowanie będzie na tak słabym poziomie, doprowadzimy do zmiany fandomów w programie . Największe szanse by dołączyć mają obecnie fani American Horror Story oraz Na Dobre i Na Złe, a także rosnące - Stranger Things . Gratulujemy !

Ranking Komputronik Bitwa Fandomów III: Seriale - Tydzień 2

Jeśli martwiliście się, że Bitwa Fandomów w Radiu straci na znaczeniu wobec rosnącego zaangażowania fanów na Fandoms.pl, jak widzicie nie macie się co martwić. Postanowiliśmy wprowadzić zasadę dodawania przez 4 tygodnie wyniku z danej Bitwy dla fandomu, który brał już udział w Bitwie. Tym samym jeśli np. fani Violetty uzyskali w Bitwie w miniony piątek 34 punkty, łącznie przez 4 tygodnie otrzymają za to 136 punktów do Rankingu Bitwy Fandomów . Drugie tyle mają szansę zdobyć poprzez aktywność na Fandoms.pl . 


Taka zasada wprowadzona została dla każdego fandomu w zestawieniu i pozostanie taka przez 10 tygodni Eliminacji . A zatem, wynik zdobyty w Bitwie CZTEROKROTNIE zwiększy Wam liczbę punktów w Bitwie Fandomów . Takie rozwiązanie uważamy za uczciwe wobec Waszego zaangazowania w piątkowe programy, ale jednocześnie zapewnia, że aktywność na Fandoms.pl także może dużo namieszać w Rankingu (podobnie jak wynik w Bitwie w radiu) .


Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni z takiej zasady obliczania punktow Fandomów w całej akcji łączącej aktywność na Fandoms i wyniku w programie radiowym :)


Oczywiście, nadal bardzo istotne są grupy, na które podzieliliśmy każdy fandom . Poniżej prezentujemy więc aktualny wynik Bitwy z uwzględnieniem podziału na grupy .

Ranking Bitwy Fandomów z uwzględnieniem podziału na grupy

Dokładnie wg tej zasady elimininowane będą fandomy w kolejnych etapach programu . Pierwszy trwa 10 tygodni , uwzględnia 10 tygodni batalii na Fandoms.pl oraz dwie bitwy radiowe . Po 10 tygodniach z każdej grupy wyeliminowany zostanie fandom z najmniejszą ilością punktów wg powyższych zasad obliczania punktów.


W takiej sytuacji:

- w grupie A jeszcze przed 3 tygodnie premie punktowe zgarniać będzie fandom Violetty, który doskonale poradził sobie w pierwszej bitwie. Dobry wynik uzyskali także wówczas fani Riverdale i SKAM , natomiast choć fani 13 Reasons Why poradzili sobie nieco gorzej podczas Bitwy, to jednak bardzo nadrabiają swoją pozycję na Fandoms.pl i tym samym ich strata punktowa jest w takim wypadku do nadrobienia . Pamiętajmy, że za 4 tygodnie kolejna Bitwa z udziałem tych fandomów, która może totalnie namieszać w tej grupie :)

- w grupie B na chwilę obecną zaangażowanie każdego z fandomów jest na bardzo słabym poziomie, tym samym trudno przewidzieć jak potoczy się tutaj rywalizacja. Można spodziewać się jednak, że zaangazowanie w tej grupie wzrośnie po piątkowej Bitwie , gdy cała 4-ka stanie naprzeciwko siebie w rywalizacji na żywo. Tutaj więc wszystko może się zdarzyć :)

- w grupie C mamy niezwykle silną grupę Wspaniałe Stulecie na Fandoms.pl i tutaj jest wielką zagadką wynik, jaki uzyskają podczas Bitwy za 2 tygodnie. Zauważmy jednak, że w tej grupie są także fani Once Upon A Time , aktualnie drugiego pod względem wyniku fandomu na Fandoms.pl . Tym samym tutaj wciąż rywalizacja może być bardzo zacięta.

- w grupie D rywalizacja przybrała na sile po aktywacji na Fandoms fanów The 100 i Shadowhunters . Wciąż niewiadomo kiedy aktywują się fani Teen Wolfa . Jedno jest pewne - w tej grupie dużo się jeszcze będzie mieszało i zapowiada się tu wielka batalia o przejście do kolejnego etapu akcji :)

Jest moc - a to dopiero 2 tydzień akcji ! Dołączcie do zabawy, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście !

Bitwa Fandomów od Komputronika bardzo przybrała na sile i coraz więcej fandomów dołącza do naszej zabawy. Niedawno przyznaliśmy uprawnienia już ok. połowie z nich dla administratorów, przez co znacznie wzrosła ilość publikacji dla każdego z nich, a to oznacza, że rywalizacja na Fandoms stała się jeszcze bardziej zacięta. Zapraszamy do zabawy, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Zarejestrujcie się w serwisie, wybierzcie fandom dla którego zbieracie punkty i... powodzenia ! :) .


Aby wykorzystać wszystko, co oferuje Fandoms i zdobyć jak najwięcej punktów, polecamy zapoznać się z tym poradnikiem od Fandomu Wspaniałe Stulecie, które w minionym tygodniu osiągnęło ponad 100.000 punktów na stronie . Jak to zrobili? Czytajcie tutaj .


Nie rozumiesz czegoś? Więcej postów informacyjnych znajdziecie tutaj :)

Co sądzicie o rankingu? Jakie macie sposoby by powalczyć o wygraną? Jak zachęcacie fanów z Waszego fandomu do zabawy ?

Czekamy na Wasze komentarze, jak zawsze czeka duża premia punktowa dla autora najlepszego komentarza !! :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 5380 punktów za:

Jakość:20Popularność:4687
Wsparcie:38Ocena i wartość ocen:27
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:500
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
4,687 czytelników Lip 11, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

50 Komentarzy

Waleczny P. Użytkownik 88,548 pkt
Brawo dla KWSP!!! Jesteśmy niepokonani! Gratuluję również innym grupom :)
+32 głosów
+500
Lip 11, 2017
Justyna Butrymowicz Użytkownik 7,207 pkt
Wspaniałe Stulecie rządzi!!!
+26 głosów
Lip 11, 2017
Turna Użytkownik 1,485 pkt
KWSP jesteśmy the best. Oby tak dalej
+26 głosów
Lip 11, 2017
Turna Użytkownik 1,485 pkt
jakby nie patrzeć , KWSP jesteśmy zgraną grupą, wspólnie się szanujemy i na każdy odzew wszystkich kosemaniaków czy naszej Valide walczymy . Nie miejcie wątpliwości, ze dalej z nami będzie lekko, bo my się dopiero rozkręcamy :)
+26 głosów
Lip 11, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
najliczniej reprezentujemy grupę chociaż nie jesteśmy najliczniejsi. Każdy daje z siebie na co go stać.
Turna Użytkownik 1,485 pkt
po prostu wierzymy w swoją grupę i dla niej robimy wszystko
bibi11111 Użytkownik 1,634 pkt
WSK niepokonani
+24 głosów
Lip 11, 2017
D. Użytkownik -12,948 pkt
Serdecznie gratuluję wszystkim fandomom!!! Nie poddawajcie się! Każdy ma szansę! Jestem dumna z WSKosem i wszystkim polecam tureckie seriale!
+23 głosów
Lip 11, 2017
Turna Użytkownik 1,485 pkt
ewt
Safiye&Elizabeth ewet :)
DirectionerForever97 Użytkownik 109,334 pkt
Szczerze to dalej jestem w szoku jak Wspaniałe Stulecie rozwala fandoms oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa :D Dumna tez jestem ze wszystkich że tak świetnie dają radę i życzę im dalej powodzenia i utrzymania bądź podwyższenia swojej pozycji tutaj :D
+22 głosów
Lip 11, 2017
Zuzia Placek Użytkownik 1,668 pkt
Oncers!!! Jeszcze to wygramy! <3
+21 głosów
Lip 11, 2017
Zielony_Kapturek Użytkownik 70,561 pkt
Oncers always wins, dearie <3
xchemicalxkittyx Użytkownik 14,566 pkt
Wspaniałe Stulecie widać szaleje i zgniata konkurencję. Czego gratuluję chociaż nie jestem ani w fandomie czy fanką serialu. Jednak wierzę w Shadowhunters i będziemy walczyć jeszcze bardziej ;)
Życzę powodzenia reszcie fandomów ;)
+20 głosów
Lip 11, 2017
Turna Użytkownik 1,485 pkt
bo my jesteśmy najlepszym fandomem  :)
nacia133911 Użytkownik 9,818 pkt
Super!!! KWSP ❤❤❤
+20 głosów
Lip 11, 2017
EvilRegal_77 Użytkownik 161,159 pkt
ONCERS ALWAYS WINS ❤️ Jestem z nas dumna, bardzoo! ❤️
+19 głosów
Lip 11, 2017
likaalonso Użytkownik 228,949 pkt
Dumna z moich oncers jestem najmocniej na świecie. Jest nas taka garstka a tak dobrze sobie radzimy. Nie mogę doczekać się bitwy podczas audycji gdzie na pewno damy z siebie wszystko. Nasza grupa C na pewno będzie ciekawa bo ani Kosem ani OUAT nie da za wygraną, po za tym nie można skreślić dwóch pozostałych fandomow! To będzie rywalizacja! Chciałabym teraz pozdrowić moich kochanych Oncers dzięki którym jesteśmy tak daleko i naprawdę jestem z nas dumna,  dearies ❤ kocham Was całym serduszkiem i pamiętacie - oncers always wins!❤
+19 głosów
Lip 11, 2017
likaalonso Użytkownik 228,949 pkt
Ogólnie w Polsce nie jest on popularny. Leci co prawda na polskiej stacji fox, ale fanów z tego nie przybywa. Głównie teraz gdy promujemy ten serial na fandoms, ludzie zaczynają się tym interesować. Za granicą Polski, serial ten zbiera wysokie pochwały i popularność, teraz po 6 sezonach co prawda trochę oglądalność spadła, ale w 7 sezonie chcą na nowo wszystko naprawic. Za obsadą naprawdę ciągnie się mur fanów i czekam tylko na chwilę kiedy to w Polsce równiez nastanie. ❤
Acedia00 Użytkownik 14,520 pkt
W kolejnej bitwie trzymam kciuki z Sherlocka ;)
Gratuluję wszystkim ;) Wspaniałe Stulecie nie podda się do samego końca ;)
+18 głosów
Lip 11, 2017
Valide Użytkownik 235,946 pkt
Znowu bombardowanie udane! Żadne działa przeciwlotnicze na nas nie zadziałają! Kosem!
+17 głosów
Lip 11, 2017
pasquarelli Użytkownik 236,451 pkt
W tamtym tygodniu byliśmy na 2 i teraz nam się spadło, ale to tylko chwilowe załamanie, które minie. Wszystkie Lunistas bierzmy przykład z Valente. Pora walczyć do upadłego i przestać się poddawać! Gratuluję jednak wszystkim innym, którzy się wykazali bo każdy chce jak najlepiej wykazać się dla swojego fandomu. Cieszę się, że SL zostało wzięte pod uwagę i mamy szansę mierzyć się z "bardziej światowymi serialami", że tak się wyrażę.

pozdrawiam, xx
życzę powodzenia wszystkim :3
+16 głosów
Lip 11, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
podpisuje się pod tym komentarzem :*
Lexa Croft Użytkownik 47,359 pkt
Brawo Setko! Dajemy radę, w porównaniu do ostatniego tygodnia idziemy tylko w górę! Jak tak dalej pójdzie to kto wie :)
+16 głosów
Lip 11, 2017
Mika Użytkownik 29,628 pkt
dobrze ze jest raking na biezaco i mozna sledzic nasz nasz KWSP-brawo my
+16 głosów
Lip 11, 2017
Dianodolffka Użytkownik 11,161 pkt
Kosem nadal górą.
+15 głosów
Lip 11, 2017
Valide Użytkownik 235,946 pkt
Nie ma wątpliwości :)
agat.pe Użytkownik 18,273 pkt
Wspaniali jesteśmy Stuleciaki, walczymy dalej, dla konkurencji też gratulacje :)
+15 głosów
Lip 11, 2017
kacper0623 Użytkownik 302,053 pkt
Kolejny tydzień w którym "Once Upon A Time" pokazali swoją moc. Wystarczy tylko popatrzeć na liczbę punktów i średnią liczbę na osobę <3 Jeśli będziemy dalej pracować tak genialnie, wierzę, że wysuniemy się na prowadzenie :D
+14 głosów
Lip 11, 2017
Acedia00 Użytkownik 14,520 pkt
Dokładnie, tak myślałam, że źle Pani została odebrana ;)
Kinia<3 Użytkownik 256,833 pkt
Wierzę w V-lovers, sama przygotowuję post, wymaga on trochę czasu, ale mam nadzieję, że się dobrze przyjmie.
+14 głosów
Lip 11, 2017
Sizzy Użytkownik 964 pkt
Jestem szczęśliwa, że mój fandom ruszył i wbił większą pozycję!  Tak trzymać Shadowhunters ❤✋
+14 głosów
Lip 11, 2017
Wixa1 Użytkownik 50 pkt
Mimo, że mamy najmniej punktów w naszej grupie to i tak jestem bardzo dumna z naszego fandomu i wierzę w to, że jeszcze nie wszystko stracone i uda nam się wygrać :D Za 4 tygodnie rozwalimy naszych przeciwników i wygramy! :D Życzę również powodzenia dla pozostałych fandomów, jestem ciekawa jak poradzą sobie fani Wspaniałego Stulecia bo jak na razie idzie im naprawdę bardzo dobrze, co dla wielu z nas było zaskoczeniem :D
+14 głosów
Lip 11, 2017
R. 17 Użytkownik 56,932 pkt
Wspaniałe Stulecie walczy jak jego patronka bo grupa kocha każdego członka. A rodzina trzyma się razem i nie zawodzi czego jak widać wynik dowodzi. Jestem dumna niesłychanie aż łezka z oka z radości spłynęła. Innym także gratuluję, brawo i do dzieła :)
+14 głosów
Lip 12, 2017
Mehvibe Użytkownik 13,952 pkt
Bardzo dobrze, że pojawiają się takie posty, możemy dzięki nim kontrolować sytuację i być na bieżąco z punktami.
Bitwa fandomów to fanatastyczny pomysł i okazaja do pokazania się. Każdy fan chce, by jego serial był najlepszy. Jak będzie? Zobaczymy. A sposób na zbieranie punktów znajdzie się zawsze, wystarczy tylko chcieć i trochę się postarać. :)
+13 głosów
Lip 11, 2017
Iga Friedrich Użytkownik 5,778 pkt
Wkręciłam się i zaczęłam zbierać punkty dla The 100. Dowiaduję się tutaj wiele ciekawych rzeczy. Najbardziej mnie chyba cieszy, kiedy ktoś przeczyta i skomentuje mój post. <3
+13 głosów
Lip 11, 2017
Karczi Użytkownik 198,014 pkt
Jestem dumna, że mój fandom powoli wzbija się na wyżyny! Mam nadzieje, że będzie tylko lepiej! Mam nadzieje, że tym razem pytania podczas audycji nie rozczarują mojej reprezentacji i bez problemu sobie z nimi poradzą oraz przejdą do kolejnego etapu! Mimo ostatniej porażki, mocno w nich wierzę!
+13 głosów
Lip 11, 2017
kolorko Użytkownik 80 pkt
Choć nie jesteśmy wysoko w tabeli wierzę w mój ukochany fandom - supernatural - i mam nadzieję, że więcej osób dołączy do nas! Tak czy siak, jestem bardzo dumna z SPNFamily <3
+13 głosów
Lip 11, 2017
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
Nie możemy się poddać. Trzeba więcej osób zachęcić do odwiedzania portalu, pisania (nie tylko na temat SPN można pisać a punkty lecą dla naszego fandomu) i wtedy podniesiemy się wyżej. Trzeba pokazać, że my SPN się nie poddajemy i walczymy do końca :)
kolorko Użytkownik 80 pkt
tak! Gwardia Winchesterów, naprzód! XD
Tessiaak Użytkownik 48,466 pkt
Shadowhunters nabiera siły, strzeżcie się inne fandomy, nocni łowcy nadchodzą xDxD
+13 głosów
Lip 11, 2017
Haseki T. Użytkownik 6,172 pkt
#TeamKosemWspaniałeStuleciePolska do bojuuu!!!!! <3 Niech los nam sprzyja!! <3
+13 głosów
Lip 12, 2017
Anastazja18 Użytkownik 10,548 pkt
Wapaniale Nasza grupa,aby tak dalej!
+13 głosów
Lip 12, 2017
Sumienie Użytkownik 641,438 pkt
ojojoj ale Violetta spadła ;/ musimy sie postarac
+12 głosów
Lip 11, 2017
olotka Użytkownik 35,745 pkt
Przede wszystkim gratuluję nam wszystkim, że każdy z nas znalazł serial, w którym czuje klimat wykraczający poza opis scenariusza. Moja miłość do Supernatural jest odwzajemniona, serial mnie nadal porusza i fascynuje, a mój heartrating poza skalą. Kiedy trafiasz  do swojego fandomu, to wiesz, że jesteś na swoim miejscu.
Gra rozpoczęta... Powodzenia wszystkim, Supernatural też walczy!
+12 głosów
Lip 11, 2017
An Użytkownik -3,574 pkt
Gratuluję, nie wiem jak wy to robicie, że tak szybko zbieracie punkty. Próbuję was gonić, ale i tak zostaję w tyle. Podziwiam :D
+12 głosów
Lip 12, 2017
Mehvibe Użytkownik 13,952 pkt
Ale co się dziwić, że Wspaniałe Stulecie prowadzi? To już nie jest fandom! To wielka RODZINA! Stuleciaki i Kosemaniaki - do boju! <3
+12 głosów
Lip 12, 2017
Zielony_Kapturek Użytkownik 70,561 pkt
Uważam, że fandoms staje się coraz popularniejsze, a użytkownicy coraz bardziej się starają. Występuje tu zabawa, jak i nutka rywalizacji fandomowej, jak i wśród uczestników. Świetnie, że tyle grup się zaangażowało, oby tylko tak dalej. Jest co czytać, można śmiało przebierać. Ranking z poprzedniego tygodnia jest zaskakujący, względem tego, że mniejsze fandomy tak się zaangażowały i są w czołówce. Osobiście jestem dumna z mojego fandomy, który pnie się i trzyma na 2. Miejscu. Jesteśmy małą, acz bardzo zgraną grupą, która może wszystko. Gratulacje dla innych fandomów, które walczą jak lwy, by pokazać się z jak najlepszej strony. Nie musi być wielu ludzi w danej grupie, by osiągnęła ona wielki sukces. Brawa dla wszystkich i dziękuję za pierwsze dwa tygodnie wspaniałej rywalizacji.
+11 głosów
Lip 11, 2017
Klarciocha Użytkownik 572,965 pkt
Jestem dumna z tego, że fani wszystkich tych seriali tak się starają aby pomóc swojemu fandomowi wygrać. Jestem bardzo miłe zaskoczona widząc, że tyle osób się udziela. Myśle, ze każdy jeżeli bardzo chce prowadzić, to da radę
+11 głosów
Lip 11, 2017
Beyhan Użytkownik 33 pkt
Woow Wspamiałe Stulecie wymiata. A Ndinz walczy dalej!
+11 głosów
Lip 11, 2017
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,752 pkt
Wspaniała robota.
KWSP, gratulacje.
+11 głosów
Lip 12, 2017
Sumienie Użytkownik 641,438 pkt
ojojoj ale Violetta spadła ;/
+10 głosów
Lip 11, 2017
OnlyRaige Użytkownik 138,150 pkt
Wspaniałe stulecie oczywiście na 1. miejscu :D
+10 głosów
Lip 12, 2017
Zuzke Użytkownik 274 pkt
Riverdale na trzecim, jest mega dobrze :D Kocham ten fandom, kibicuję też Soy Lunie, ale Riverdale przede wszystkim XD
+9 głosów
Lip 11, 2017
pasquarelli Użytkownik 236,451 pkt
Dziękujemy <3
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
Dziękujemy za wsparcie :D
M.F Użytkownik -9,774 pkt
Wspaniałe Stulecie, wspaniały serial, cudowna grupa.Bardzo szkoda,ze serial tak bardzo oddalił się od historii, ale i tak wielkie dzięki za możliwość oglądania, dzięki za prace która włożyły adminki.
+8 głosów
Lip 12, 2017
Betty Cooper Użytkownik 8,278 pkt
Jestem pozytywnie zaskoczona zaangażowaniem grup na fandoms! W grupie 'a' bardzo dobre wrażenie wywarła grupa 'Riverdale', która wysunęła się na prowadzenie! Trzeba jednak pamiętać, że 'Violetta' również jest blisko najwyższego miejsca na podium. W grupie 'c' wyróżnia się naprawdę pokaźna i wywierająca wrażenie! Pozostaje tylko życzyć powodzenia wszystkim grupom i czekać na to, co przyniesie jutro!
+5 głosów
Lip 12, 2017
madzix99J_0421 Użytkownik 143,021 pkt
Gratuluję wszystkim fandomom (oczywiście mam swojego faworyta). Walczcie do końca! Tylko ciężka praca przynosi pozytywne efekty. "Razem do celu, bo to w grupie jest siła"- pamiętajcie. Powodzenia :)
+4 głosów
Lip 12, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
Soy Luna jest moc :D pozdrawiam pasquarelli, która obecnie jest na 1. miejscu w rankingu oraz zenereftvalu adminkę naszego księżycowego fandomu ^_^
+3 głosów
Lip 12, 2017
zenereftvalu Użytkownik 177,636 pkt
Haha już zaszłyśmy daleko z naszym ukochanym serialem :* Kocham <3
Mad Użytkownik 381,674 pkt
Nie zbierałam dotychczas punktów dla nikogo, bo nie miałam zamiaru wspierać żadnego fandomu ale pomogę chyba tym najsłabszym:)
+3 głosów
Lip 12, 2017
Sultan I. Użytkownik 43,273 pkt
KWSP DO BOJU!!! <3
+2 głosów
Lip 14, 2017
Klara Nowak Użytkownik 772 pkt
Super, gratulacje dla wszystkich aktywnych członków naszej grupy. Bierzemy się dalej do pracy i nie damy się!
+1 głos
Lip 12, 2017
parrillasbaby Użytkownik 7,730 pkt
OUAT najlepsze!! <3
+1 głos
Lip 13, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
163 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 163 Gości
Dziś posty czytano : 17189 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 7

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  475242 punktów
 2. Bartek Lovers
  39725 punktów
 3. Supiwerki
  37867 punktów
 4. The 100
  34443 punktów
 5. SikorskiSquad
  31763 punktów
 6. Young Stars Festival
  27340 punktów
 7. SERIALE
  23389 punktów
 8. GRY
  21755 punktów
 9. Arturonators
  18113 punktów
 10. Life Is Strange
  17815 punktów
 11. Domisiaki
  17483 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17136 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16443 punktów
 14. Famous In Love
  15807 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15516 punktów
 16. Once Upon A Time
  13554 punktów
 17. Bambinos
  12385 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12207 punktów
 19. YOUNG STARS
  11729 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11485 punktów
 21. Remonators
  9740 punktów
 22. Eurowizja
  9531 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8474 punktów
 24. Dua Lipa
  7663 punktów
 25. TALENTY
  6080 punktów
 26. Playstation VR
  5951 punktów
 27. Forza
  5664 punktów
 28. MUZYKA
  5197 punktów
 29. Nintendo
  5076 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4855 punktów
 32. INNE
  4463 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4456 punktów
 34. Progress Armia
  4229 punktów
 35. The Originals
  4135 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3904 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3854 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3726 punktów
 39. Stranger Things
  3110 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2508 punktów
 42. Young Stars News
  2502 punktów
 43. God Of War
  2458 punktów
 44. FILMY
  2367 punktów
 45. Sport
  2325 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1206 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  629 punktów
 52. MMers
  526 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  422 punktów
 56. YOUTUBE
  393 punktów
 57. R5Family
  326 punktów
 58. Arianators
  306 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  215 punktów
 61. LUDZIE
  214 punktów
 62. Soy Luna
  207 punktów
 63. Directioners
  184 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  180 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. 5SOSFam
  113 punktów
 67. The Good Place
  107 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  81 punktów
 70. Selenators
  81 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  57 punktów
 73. Orlandonators
  52 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  25 punktów