NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+27 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

BItwa Fandomów przybiera na sile ! W tym tygodniu mamy już pełną listę elementów, które wpływają na "rozliczanie" każdego fandomu. Zmiennych jest dużo, dlatego polecamy w spokoju przeczytać ten post, by wszystko było dla Was jasne ! I tak, mamy sporo zmian w kwestii fandomów i ich miejsc ;)

Ranking Fandoms.pl - FANDOMY OBECNE W BITWIE

Oto, jak poradziły sobie fandomy w minionym tygodniu (03.07-10.07.2017) . Zmian jak widzicie naprawdę nie brakuje. Nowością jest element, który dodaliśmy do rankingu - TENDENCJA . Jest to nic innego jak różnica między ostatnim rankingiem a aktualnym w każdej kategorii. TENDENCJA wpływa tez bezpośrednio na ostateczną ilość punktów dla fandomu z Fandoms.pl w danym tygodniu - średni wynik na bazie tendencji w każdej z trzech kategorii jest dodawany do średniego wyniku z każdej z trzech kategorii z aktualnego rankingu . W efekcie w danym tygodniu zdobyć możecie maksymalnie 32 punkty z Fandoms.pl . 


Nie oznacza to jednak, że punkty z Bitwy znacznie straciły na znaczeniu. Tłumaczymy to w kolejnych akapitach tego posta, ale to co najważniejsze, dzięki tej zmianie zabawa potrwa do samego końca i każdy fandom w każdej chwili będzie miał szansę na odbudowę swojej pozycji, do czego szczególnie zachęcamy tych najmniej aktywnych ;)


Ranking jednoznacznie pokazuje niezwykle wysoką pozycję fandomu Wspaniałego Stulecia (Kosem) . Świetny wynik uzyskali także fani Riverdale, Once Upon a Time a także Soy Luny, 13 Reasons Why . Nowością jest bardzo wysoka pozycja Shadowhunters i... The 100 . Ci ostatni awansowali o kilka pozycji do góry !


Spadek zaliczyli fani SKAM oraz Violetty , natomiast wciąż bardzo niski wynik mają fani Pretty Little Liars, The Walking Dead, Supernatural , Teen Wolf, Sherlocka o Sprawiedliwych . Z racji, że fandom Famous In Love zastąpił Flarrow , ten zadebiutował w zestawieniu na przedostatniej pozycji ...ale na pewno będzie lepiej :)

Ranking Fandoms.pl - fandomy oczekujące, starające się o wejście do programu

Wśród fandomów oczekujacych najepiej radza sobie American Horror Story oraz Na Dobre i Na Złe . Wzrosła natomiast wyraźnie pozycja fanów Stranger Things, Pamiętników Wampirów oraz... po raz pierwszy z punktami - Lucifer . 


Szanse fandomów oczekujących wciąż są duże, patrząc na zaangazowanie tych z dolnych miejsc tabeli akapit wyżej. Jeśli dalej ich zaangazowanie będzie na tak słabym poziomie, doprowadzimy do zmiany fandomów w programie . Największe szanse by dołączyć mają obecnie fani American Horror Story oraz Na Dobre i Na Złe, a także rosnące - Stranger Things . Gratulujemy !

Ranking Komputronik Bitwa Fandomów III: Seriale - Tydzień 2

Jeśli martwiliście się, że Bitwa Fandomów w Radiu straci na znaczeniu wobec rosnącego zaangażowania fanów na Fandoms.pl, jak widzicie nie macie się co martwić. Postanowiliśmy wprowadzić zasadę dodawania przez 4 tygodnie wyniku z danej Bitwy dla fandomu, który brał już udział w Bitwie. Tym samym jeśli np. fani Violetty uzyskali w Bitwie w miniony piątek 34 punkty, łącznie przez 4 tygodnie otrzymają za to 136 punktów do Rankingu Bitwy Fandomów . Drugie tyle mają szansę zdobyć poprzez aktywność na Fandoms.pl . 


Taka zasada wprowadzona została dla każdego fandomu w zestawieniu i pozostanie taka przez 10 tygodni Eliminacji . A zatem, wynik zdobyty w Bitwie CZTEROKROTNIE zwiększy Wam liczbę punktów w Bitwie Fandomów . Takie rozwiązanie uważamy za uczciwe wobec Waszego zaangazowania w piątkowe programy, ale jednocześnie zapewnia, że aktywność na Fandoms.pl także może dużo namieszać w Rankingu (podobnie jak wynik w Bitwie w radiu) .


Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni z takiej zasady obliczania punktow Fandomów w całej akcji łączącej aktywność na Fandoms i wyniku w programie radiowym :)


Oczywiście, nadal bardzo istotne są grupy, na które podzieliliśmy każdy fandom . Poniżej prezentujemy więc aktualny wynik Bitwy z uwzględnieniem podziału na grupy .

Ranking Bitwy Fandomów z uwzględnieniem podziału na grupy

Dokładnie wg tej zasady elimininowane będą fandomy w kolejnych etapach programu . Pierwszy trwa 10 tygodni , uwzględnia 10 tygodni batalii na Fandoms.pl oraz dwie bitwy radiowe . Po 10 tygodniach z każdej grupy wyeliminowany zostanie fandom z najmniejszą ilością punktów wg powyższych zasad obliczania punktów.


W takiej sytuacji:

- w grupie A jeszcze przed 3 tygodnie premie punktowe zgarniać będzie fandom Violetty, który doskonale poradził sobie w pierwszej bitwie. Dobry wynik uzyskali także wówczas fani Riverdale i SKAM , natomiast choć fani 13 Reasons Why poradzili sobie nieco gorzej podczas Bitwy, to jednak bardzo nadrabiają swoją pozycję na Fandoms.pl i tym samym ich strata punktowa jest w takim wypadku do nadrobienia . Pamiętajmy, że za 4 tygodnie kolejna Bitwa z udziałem tych fandomów, która może totalnie namieszać w tej grupie :)

- w grupie B na chwilę obecną zaangażowanie każdego z fandomów jest na bardzo słabym poziomie, tym samym trudno przewidzieć jak potoczy się tutaj rywalizacja. Można spodziewać się jednak, że zaangazowanie w tej grupie wzrośnie po piątkowej Bitwie , gdy cała 4-ka stanie naprzeciwko siebie w rywalizacji na żywo. Tutaj więc wszystko może się zdarzyć :)

- w grupie C mamy niezwykle silną grupę Wspaniałe Stulecie na Fandoms.pl i tutaj jest wielką zagadką wynik, jaki uzyskają podczas Bitwy za 2 tygodnie. Zauważmy jednak, że w tej grupie są także fani Once Upon A Time , aktualnie drugiego pod względem wyniku fandomu na Fandoms.pl . Tym samym tutaj wciąż rywalizacja może być bardzo zacięta.

- w grupie D rywalizacja przybrała na sile po aktywacji na Fandoms fanów The 100 i Shadowhunters . Wciąż niewiadomo kiedy aktywują się fani Teen Wolfa . Jedno jest pewne - w tej grupie dużo się jeszcze będzie mieszało i zapowiada się tu wielka batalia o przejście do kolejnego etapu akcji :)

Jest moc - a to dopiero 2 tydzień akcji ! Dołączcie do zabawy, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście !

Bitwa Fandomów od Komputronika bardzo przybrała na sile i coraz więcej fandomów dołącza do naszej zabawy. Niedawno przyznaliśmy uprawnienia już ok. połowie z nich dla administratorów, przez co znacznie wzrosła ilość publikacji dla każdego z nich, a to oznacza, że rywalizacja na Fandoms stała się jeszcze bardziej zacięta. Zapraszamy do zabawy, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Zarejestrujcie się w serwisie, wybierzcie fandom dla którego zbieracie punkty i... powodzenia ! :) .


Aby wykorzystać wszystko, co oferuje Fandoms i zdobyć jak najwięcej punktów, polecamy zapoznać się z tym poradnikiem od Fandomu Wspaniałe Stulecie, które w minionym tygodniu osiągnęło ponad 100.000 punktów na stronie . Jak to zrobili? Czytajcie tutaj .


Nie rozumiesz czegoś? Więcej postów informacyjnych znajdziecie tutaj :)

Co sądzicie o rankingu? Jakie macie sposoby by powalczyć o wygraną? Jak zachęcacie fanów z Waszego fandomu do zabawy ?

Czekamy na Wasze komentarze, jak zawsze czeka duża premia punktowa dla autora najlepszego komentarza !! :)

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 5318 punktów za:

Jakość:20Popularność:4625
Wsparcie:38Ocena i wartość ocen:27
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:500
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
4,625 czytelników Lip 11, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

50 Komentarzy

Waleczny P. Użytkownik 88,546 punktów 2 3 88
Brawo dla KWSP!!! Jesteśmy niepokonani! Gratuluję również innym grupom
+32 głosów
Jest OK
+500
Lip 11, 2017
Justyna Butrymowicz Użytkownik 7,206 punktów 1 16
Wspaniałe Stulecie rządzi!!!
+26 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Turna Użytkownik 1,484 punktów 2 2 89
KWSP jesteśmy the best. Oby tak dalej
+26 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Turna Użytkownik 1,484 punktów 2 2 89
jakby nie patrzeć , KWSP jesteśmy zgraną grupą, wspólnie się szanujemy i na każdy odzew wszystkich kosemaniaków czy naszej Valide walczymy . Nie miejcie wątpliwości, ze dalej z nami będzie lekko, bo my się dopiero rozkręcamy
+26 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
najliczniej reprezentujemy grupę chociaż nie jesteśmy najliczniejsi. Każdy daje z siebie na co go stać.
Turna Użytkownik 1,484 punktów 2 2 89
po prostu wierzymy w swoją grupę i dla niej robimy wszystko
bibi11111 Użytkownik 1,633 punktów 1 2 25
WSK niepokonani
+24 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
D. Użytkownik -12,948 punktów 3 82
Serdecznie gratuluję wszystkim fandomom!!! Nie poddawajcie się! Każdy ma szansę! Jestem dumna z WSKosem i wszystkim polecam tureckie seriale!
+23 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Turna Użytkownik 1,484 punktów 2 2 89
ewt
Safiye&Elizabeth ewet
DirectionerForever97 Użytkownik 108,951 punktów 6 7 15
Szczerze to dalej jestem w szoku jak Wspaniałe Stulecie rozwala fandoms oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa Dumna tez jestem ze wszystkich że tak świetnie dają radę i życzę im dalej powodzenia i utrzymania bądź podwyższenia swojej pozycji tutaj
+22 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Zuzia Placek Użytkownik 1,668 punktów 1
Oncers!!! Jeszcze to wygramy! <3
+21 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Zielony_Kapturek Użytkownik 70,561 punktów 1 3 9
Oncers always wins, dearie <3
xchemicalxkittyx Użytkownik 14,566 punktów 1
Wspaniałe Stulecie widać szaleje i zgniata konkurencję. Czego gratuluję chociaż nie jestem ani w fandomie czy fanką serialu. Jednak wierzę w Shadowhunters i będziemy walczyć jeszcze bardziej ;)
Życzę powodzenia reszcie fandomów ;)
+20 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Turna Użytkownik 1,484 punktów 2 2 89
bo my jesteśmy najlepszym fandomem  
nacia133911 Użytkownik 9,818 punktów 15
Super!!! KWSP ❤❤❤
+20 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
EvilRegal_77 Użytkownik 161,096 punktów 4 8
ONCERS ALWAYS WINS ❤️ Jestem z nas dumna, bardzoo! ❤️
+19 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
likaalonso Użytkownik 228,779 punktów 1 5 12
Dumna z moich oncers jestem najmocniej na świecie. Jest nas taka garstka a tak dobrze sobie radzimy. Nie mogę doczekać się bitwy podczas audycji gdzie na pewno damy z siebie wszystko. Nasza grupa C na pewno będzie ciekawa bo ani Kosem ani OUAT nie da za wygraną, po za tym nie można skreślić dwóch pozostałych fandomow! To będzie rywalizacja! Chciałabym teraz pozdrowić moich kochanych Oncers dzięki którym jesteśmy tak daleko i naprawdę jestem z nas dumna,  dearies ❤ kocham Was całym serduszkiem i pamiętacie - oncers always wins!❤
+19 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Pokaż 4 poprzednich odpowiedzi
likaalonso Użytkownik 228,779 punktów 1 5 12
Ogólnie w Polsce nie jest on popularny. Leci co prawda na polskiej stacji fox, ale fanów z tego nie przybywa. Głównie teraz gdy promujemy ten serial na fandoms, ludzie zaczynają się tym interesować. Za granicą Polski, serial ten zbiera wysokie pochwały i popularność, teraz po 6 sezonach co prawda trochę oglądalność spadła, ale w 7 sezonie chcą na nowo wszystko naprawic. Za obsadą naprawdę ciągnie się mur fanów i czekam tylko na chwilę kiedy to w Polsce równiez nastanie. ❤
Acedia00 Użytkownik 14,520 punktów 3 43
W kolejnej bitwie trzymam kciuki z Sherlocka ;)
Gratuluję wszystkim ;) Wspaniałe Stulecie nie podda się do samego końca ;)
+18 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Valide Użytkownik 235,447 punktów 1 9 157
Znowu bombardowanie udane! Żadne działa przeciwlotnicze na nas nie zadziałają! Kosem!
+17 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
pasquarelli Użytkownik 236,451 punktów 1 3 16
W tamtym tygodniu byliśmy na 2 i teraz nam się spadło, ale to tylko chwilowe załamanie, które minie. Wszystkie Lunistas bierzmy przykład z Valente. Pora walczyć do upadłego i przestać się poddawać! Gratuluję jednak wszystkim innym, którzy się wykazali bo każdy chce jak najlepiej wykazać się dla swojego fandomu. Cieszę się, że SL zostało wzięte pod uwagę i mamy szansę mierzyć się z "bardziej światowymi serialami", że tak się wyrażę.

pozdrawiam, xx
życzę powodzenia wszystkim :3
+16 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 punktów 4 19
podpisuje się pod tym komentarzem
Lexa Croft Użytkownik 47,359 punktów 1 8
Brawo Setko! Dajemy radę, w porównaniu do ostatniego tygodnia idziemy tylko w górę! Jak tak dalej pójdzie to kto wie
+16 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Mika Użytkownik 29,628 punktów 2 21
dobrze ze jest raking na biezaco i mozna sledzic nasz nasz KWSP-brawo my
+16 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Dianodolffka Użytkownik 11,161 punktów 2 46
Kosem nadal górą.
+15 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Valide Użytkownik 235,447 punktów 1 9 157
Nie ma wątpliwości
agat.pe Użytkownik 18,273 punktów 38
Wspaniali jesteśmy Stuleciaki, walczymy dalej, dla konkurencji też gratulacje
+15 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
kacper0623 Użytkownik 279,406 punktów 3 7 13
Kolejny tydzień w którym "Once Upon A Time" pokazali swoją moc. Wystarczy tylko popatrzeć na liczbę punktów i średnią liczbę na osobę <3 Jeśli będziemy dalej pracować tak genialnie, wierzę, że wysuniemy się na prowadzenie
+14 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Pokaż 6 poprzednich odpowiedzi
Acedia00 Użytkownik 14,520 punktów 3 43
Dokładnie, tak myślałam, że źle Pani została odebrana ;)
Kinia<3 Użytkownik 256,833 punktów
Wierzę w V-lovers, sama przygotowuję post, wymaga on trochę czasu, ale mam nadzieję, że się dobrze przyjmie.
+14 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Sizzy Użytkownik 964 punktów 1
Jestem szczęśliwa, że mój fandom ruszył i wbił większą pozycję!  Tak trzymać Shadowhunters ❤✋
+14 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Wixa1 Użytkownik 50 punktów 2
Mimo, że mamy najmniej punktów w naszej grupie to i tak jestem bardzo dumna z naszego fandomu i wierzę w to, że jeszcze nie wszystko stracone i uda nam się wygrać Za 4 tygodnie rozwalimy naszych przeciwników i wygramy! Życzę również powodzenia dla pozostałych fandomów, jestem ciekawa jak poradzą sobie fani Wspaniałego Stulecia bo jak na razie idzie im naprawdę bardzo dobrze, co dla wielu z nas było zaskoczeniem
+14 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
R. 17 Użytkownik 56,932 punktów 2 52
Wspaniałe Stulecie walczy jak jego patronka bo grupa kocha każdego członka. A rodzina trzyma się razem i nie zawodzi czego jak widać wynik dowodzi. Jestem dumna niesłychanie aż łezka z oka z radości spłynęła. Innym także gratuluję, brawo i do dzieła
+14 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Mehvibe Użytkownik 13,951 punktów 1 6
Bardzo dobrze, że pojawiają się takie posty, możemy dzięki nim kontrolować sytuację i być na bieżąco z punktami.
Bitwa fandomów to fanatastyczny pomysł i okazaja do pokazania się. Każdy fan chce, by jego serial był najlepszy. Jak będzie? Zobaczymy. A sposób na zbieranie punktów znajdzie się zawsze, wystarczy tylko chcieć i trochę się postarać.
+13 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Iga Friedrich Użytkownik 5,682 punktów 3
Wkręciłam się i zaczęłam zbierać punkty dla The 100. Dowiaduję się tutaj wiele ciekawych rzeczy. Najbardziej mnie chyba cieszy, kiedy ktoś przeczyta i skomentuje mój post. <3
+13 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Karczi Użytkownik 198,014 punktów 1 6
Jestem dumna, że mój fandom powoli wzbija się na wyżyny! Mam nadzieje, że będzie tylko lepiej! Mam nadzieje, że tym razem pytania podczas audycji nie rozczarują mojej reprezentacji i bez problemu sobie z nimi poradzą oraz przejdą do kolejnego etapu! Mimo ostatniej porażki, mocno w nich wierzę!
+13 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
kolorko Użytkownik 80 punktów 1
Choć nie jesteśmy wysoko w tabeli wierzę w mój ukochany fandom - supernatural - i mam nadzieję, że więcej osób dołączy do nas! Tak czy siak, jestem bardzo dumna z SPNFamily <3
+13 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Chanel Użytkownik 509,863 punktów 2 5 11
Nie możemy się poddać. Trzeba więcej osób zachęcić do odwiedzania portalu, pisania (nie tylko na temat SPN można pisać a punkty lecą dla naszego fandomu) i wtedy podniesiemy się wyżej. Trzeba pokazać, że my SPN się nie poddajemy i walczymy do końca
kolorko Użytkownik 80 punktów 1
tak! Gwardia Winchesterów, naprzód! XD
Tessiaak Użytkownik 48,449 punktów 3 5 9
Shadowhunters nabiera siły, strzeżcie się inne fandomy, nocni łowcy nadchodzą xDxD
+13 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Haseki T. Użytkownik 6,172 punktów 14
#TeamKosemWspaniałeStuleciePolska do bojuuu!!!!! <3 Niech los nam sprzyja!! <3
+13 głosów
Jest OK
Lip 12, 2017
Anastazja18 Użytkownik 10,548 punktów 37
Wapaniale Nasza grupa,aby tak dalej!
+13 głosów
Jest OK
Lip 12, 2017
Sumienie Użytkownik 638,447 punktów 2 6 18
ojojoj ale Violetta spadła ;/ musimy sie postarac
+12 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
olotka Użytkownik 35,745 punktów 1 5
Przede wszystkim gratuluję nam wszystkim, że każdy z nas znalazł serial, w którym czuje klimat wykraczający poza opis scenariusza. Moja miłość do Supernatural jest odwzajemniona, serial mnie nadal porusza i fascynuje, a mój heartrating poza skalą. Kiedy trafiasz  do swojego fandomu, to wiesz, że jesteś na swoim miejscu.
Gra rozpoczęta... Powodzenia wszystkim, Supernatural też walczy!
+12 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
An Użytkownik -3,575 punktów 1 3 20
Gratuluję, nie wiem jak wy to robicie, że tak szybko zbieracie punkty. Próbuję was gonić, ale i tak zostaję w tyle. Podziwiam
+12 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Mehvibe Użytkownik 13,951 punktów 1 6
Ale co się dziwić, że Wspaniałe Stulecie prowadzi? To już nie jest fandom! To wielka RODZINA! Stuleciaki i Kosemaniaki - do boju! <3
+12 głosów
Jest OK
Lip 12, 2017
Zielony_Kapturek Użytkownik 70,561 punktów 1 3 9
Uważam, że fandoms staje się coraz popularniejsze, a użytkownicy coraz bardziej się starają. Występuje tu zabawa, jak i nutka rywalizacji fandomowej, jak i wśród uczestników. Świetnie, że tyle grup się zaangażowało, oby tylko tak dalej. Jest co czytać, można śmiało przebierać. Ranking z poprzedniego tygodnia jest zaskakujący, względem tego, że mniejsze fandomy tak się zaangażowały i są w czołówce. Osobiście jestem dumna z mojego fandomy, który pnie się i trzyma na 2. Miejscu. Jesteśmy małą, acz bardzo zgraną grupą, która może wszystko. Gratulacje dla innych fandomów, które walczą jak lwy, by pokazać się z jak najlepszej strony. Nie musi być wielu ludzi w danej grupie, by osiągnęła ona wielki sukces. Brawa dla wszystkich i dziękuję za pierwsze dwa tygodnie wspaniałej rywalizacji.
+11 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Klarciocha Użytkownik 575,937 punktów 4 11
Jestem dumna z tego, że fani wszystkich tych seriali tak się starają aby pomóc swojemu fandomowi wygrać. Jestem bardzo miłe zaskoczona widząc, że tyle osób się udziela. Myśle, ze każdy jeżeli bardzo chce prowadzić, to da radę
+11 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Beyhan Użytkownik 33 punktów 2
Woow Wspamiałe Stulecie wymiata. A Ndinz walczy dalej!
+11 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,752 punktów 1 54
Wspaniała robota.
KWSP, gratulacje.
+11 głosów
Jest OK
Lip 12, 2017
Sumienie Użytkownik 638,447 punktów 2 6 18
ojojoj ale Violetta spadła ;/
+10 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
OnlyRaige Użytkownik 138,150 punktów 2 7
Wspaniałe stulecie oczywiście na 1. miejscu
+10 głosów
Jest OK
Lip 12, 2017
Zuzke Użytkownik 274 punktów 2
Riverdale na trzecim, jest mega dobrze Kocham ten fandom, kibicuję też Soy Lunie, ale Riverdale przede wszystkim XD
+9 głosów
Jest OK
Lip 11, 2017
pasquarelli Użytkownik 236,451 punktów 1 3 16
Dziękujemy <3
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 punktów 4 19
Dziękujemy za wsparcie
M.F Użytkownik -9,778 punktów 1 26
Wspaniałe Stulecie, wspaniały serial, cudowna grupa.Bardzo szkoda,ze serial tak bardzo oddalił się od historii, ale i tak wielkie dzięki za możliwość oglądania, dzięki za prace która włożyły adminki.
+8 głosów