NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+30 głosów
(postid: 273576) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Wysoki rezultat w Bitwie, dobre przygotowanie ale jednocześnie...pokazanie się nowych w dobrym stylu. Bitwa w grupie C wbrew obawom niektórych nie wyeliminowała nikogo i gdyby cała akcja opierała się wyłącznie na programie radiowym, moglibyśmy być świadkami dość zaskakujących roszad. Sprawdźcie szczegóły jak potoczyła się Bitwa w grupie C !

Wyniki Bitwy Fandomów w grupie C - na początek Wspaniałe Stulecie.

Bitwa miała dać nam odpowiedź, czy fani Wspaniałego Stulecia Kosem podobnie zdystansują fandomy w programie na żywo, jak na portalu. Okazało się, że są silnym  fandomem, ale popełniają błędy jak każdy - stres programu na żywo robi swoje. Niewątpliwie jednak są w tej grupie nie do pokonania w tematach zasięgowych, co ciekawe - także w głosowaniu na stronie radia ! Było ich aż 42% z wszystkich wczoraj głosujących - to wielki sukces tej grupy !


Pytania , które sprawiły trudność fandomowi należały do kategorii pytań trudnych. Zobaczcie, na które znalibyście odpowiedź :


 1. Jaki jest błąd w filmie względem rzeczywistości? Syn Kosem Ibrahim w serialu urodził się około roku 1617. W którym roku urodził się w rzeczywistości ? 1615 . - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 2. Co w języku osmańskim znaczy słowo Valide? Marka . - ŁATWE (odpowiedziano)

 3. Kiedy rozpoczęła się emisja serialu Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kosem w TVP1? 25 kwietnia 2016 . - ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Na jaką chorobę zmarł Murad IV? Marskość wątroby.  - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 5. Kim był trzeci syn sułtanki Kosem? Książę Kasim .  - TRUDNE (nie odpowiedziano)


Wynik łączny fandomu, tj. 20 punktów daje spokój tej grupie - jeśli dalej będą tak zaangażowani regularnie w serwis, ich awans do dalszego etapu akcji jest przesądzony.

...a jak poradziła sobie konkurencja ? Oncers wygrywają Bitwę !

...ale nie dystansują, choć osiągają bardzo wysoki wynik i jako jedyni w Bitwie dotychczas osiągają trendy polskie z hashtagiem na twitterze ! Łączny wynik to wysokie 26 punktów , które sprawia, że Oncers na pewno mogą czuć się jeszcze pewniej niż dotychczas. Muszą jednak walczyć o większą grupę fanów , którzy będą dla nich zbierać punkty, gdyż na tym polu mogą nie dać rady rywalom .


Pytania? Oto one:


 1. Ile odcinków serialu zostało wyprodukowanych dotychczas? 133 + 8 specjalnych - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 2. W jakim stanie znajduje się miasto, w którym zostały uwięzione postacie z baśni ? Maine. - ŁATWE (odpowiedziano)

 3. Jakie postacie wzięły udział w ostatecznym pojedynku w 6 sezonie? Gideon i Fiona / Czarna Wróżka. - TRUDNE (odpowiedziano)

 4. Kto gra rolę m.in. Bestii, Krokodyla, Golda i Mrocznego? Robert Carlyle . - ŁATWE (odpowiedziano)

 5. W których sezonach miały miejsce nawiązania do Alicji w Krainie Czarów? 1 2 i odcinek specjalny . - TRUDNE (nie odpowiedziano) 


Tylko raz Oncers się wczoraj pomylili, w dodatku mimo niewielkiego fandomu, zdołali uzyskać drugie miejsce w ramach zasięgowych działań. Są mocni i mają duże szanse przejść dalej !

Supernatural, czyli cichociemni ;)

...tak określili siebie samych :P Zapowiadali, że nagle zaskoczą i...wciąż mają dużo do nadrobienia, jednak jeśli zdołają się szybko obudzić i uaktywnić na Fandoms, mają szansę powalczyć o wyjście z grupy. Zresztą...dziś jest już pierwszy post dnia, więc coś drgnęło.  Sympatyczny fandom uzyskał 3 poprawne odpowiedzi z pytań, które wczoraj się pojawiły . Łączny wynik: 16 punktów. Nie dyskwalifikuje, ale w drugiej serii musi być lepiej by myśleć o awansie .


Fandom przez długi czas rywalizował też w zakresie zasięgu na twitterze, uzyskał też całkiem dobry, ponad 20% wynik poparcia w głosowaniu na koniec programu. Jest dobrze !


Pytania:


 1. Podczas prac nad jednym z sezonów serialu Jared Padalecki (Sam Winchester) złamał rękę w trakcie kręcenia jednego z ujęć. O ktory sezon chodzi? 2 . - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 2. Wymień przynajmniej trójkę dzieci Azazela . Scott Carey, Andrew Gallagher. Lily . Max Miller. Jake Talley. Ansem Weems. Ava Wilson - TRUDNE (odpowiedziano)

 3. Kiedy miała miejsce premiera serialu ? 13 września 2005  - ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Który sezon serialu jest aktualnie w produkcji ? 13 . - ŁATWE (odpowiedziano)

 5. Jak nazywa się pilotażowy odcinek do spinoffa serialu Supernatural? Supernatural:Bloodline - ŚREDNIE (nie odpowiedziano)


Trzymamy kciuki za "aktywację" ! :)

Sprawiedliwi - lubią serial, ale muszą zwiększyć aktywność by liczyć się w rankingu

...a i tu coś drgnęło, więc podobnie jak za poprzedników - trzymamy kciuki :) Tym bardziej, że  w quizie wiedzy nie odpowiedzieli tylko na jedno pytanie, a to oznacza, że fandom był dobrze przygotowany z wiedzy do programu. Zasięgowo póki co kuleją, co dziwne, bo grupa serialu jest bardzo aktywna i tutaj przyczyną jest problem z zaangażowaniem grupy przez jej administrację. Trzymamy kciuki za dobre zmiany ! :)


Pytania:


 1. Kiedy został wyemitowany pierwszy odcinek serialu? 5 września 2016 - ŁATWE (odpowiedziano)

 2. Czyj to cytat: “Co Patolog to patolog. Na krojeniu mięsa się zna” ? Bolesław. - TRUDNE (odpowiedziano)

 3. Jak ma na imię dziewczyna aspiranta Jerzego Walczaka? Iza . - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 4. Kto gra rolę podkomisarza Pauliny Wach? Kamila Ścibiorek . - ŁATWE (odpowiedziano)

 5. W którym odcinku serialu zginął podinspektor Arkadiusz Zimny? 54 . - TRUDNE (nie odpowiedziano)


Wniosek jest jeden - albo wóz, albo przewóz. Najbliższe tygodnie dadzą nam odpowiedź, czy ten fandom zacznie się liczyć w Bitwie, czy też opuści ją jako jeden z pierwszych. Szansę mają, bowiem zdobyli te same 16 punktów, co fani Supernatural . Wszystko zależy od Was ! :)

Pełne wyniki Bitwy w grupie C

Jak widać, Oncers wyraźnie prowadzą, choć Wspaniałe Stulecie także uzyskali świetny rezultat. Jednocześnie Supernatural i Sprawiedliwi uzyskali wynik, który absolutnie nie dyskwalifikuje, i jeśli fandomy się aktywują na stronie, mogą jeszcze bardzo namieszać w tej grupie !

Zasięgowi Wspaniałe Stulecie Kosem nie do ruszenia :)

50% , a nawet trochę większa przewaga Wspaniałego Stulecia w akcji zasięgowej na Facebooku pokazuje, że w tej materii fandom może być spokojny o wyniki. Zaskoczyła natomiast bardzo dobra lokata Oncers , którzy zdobyli niemal połowę głosów ze swojej grupy , co jest wynikiem wprost rewelacyjnym. W drugiej części programu gwałtownie wzrosła też ilość głosów fanów Supernatural, ale niestety - troszkę za późno. Trzymamy jednak kciuki za drugą Bitwę ! No i Sprawiedliwi - tutaj straty są i bez "wstrząsu" grupa nie zdoła awansować dalej .

Za tydzień kolejna Bitwa, a teraz trzymamy kciuki za dobre Wasze pozycje w Rankingu i czekamy na komentarze !

Bitwa to tylko połowa  wyniku naszej akcji. Drugie tyle możecie zdobyć co tydzień w ramach Waszej aktywności regularnej w serwisie, na ktorym jesteście. Wystarczy zarejestrować się, zaznaczyć dla jakiego fandomu zbieracie punkty tutaj i... sprawdzajcie wyniki Waszego fandomu na bieżąco w rankingach w czterech kategoriach (zasięg, aktywność, skuteczność i liczebność) . Teraz wystarczy po prostu tak pokierować swoim fandomem, by znaleźć się na jak najwyższych pozycjach w każdym z rankingów :) Szczegóły jak to zrobić znajdziecie tutaj: http://fandoms.pl/271811/oczekiwany-fandomow-wszystkich-kategoriach-sprawdzaj-rywalizuj .


Pamiętajcie, że punkty możecie też zdobyć kupując produkty na http://www.komputronik.pl/gazetka/ , wysyłając nam potwierdzenie dokonania takiego zakupu na adres email: komputronik@fandoms.pl .


Za tydzień ostatnia grupa eliminacyjna i czwarta bitwa fanów The 100, Soy Luna, Shadow Hunters oraz Teen Wolf . Znów będzie bardzo emocjonująco ! :D


A jak Wam podobała się wczorajsza Bitwa? Co sądzicie o wynikach i przyszłości każdego z w/w fandomów? Piszcie ! :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2155 punktów za:

Jakość:20Popularność:1621
Wsparcie:64Ocena i wartość ocen:30
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:300
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,210,187 pkt
1,621 czytelników Lip 22, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

30 Komentarzy

Marcelka Użytkownik 13,918 pkt
Wczorajsza bitwa była jedną z tych kulturalniejszych. Na chacie prawie nie było wyzwisk, co jest wielkim plusem. I do tego te teksty reprezentantów WSKosem to był wygryw xDD Były pytania o obiad, o tate xD
Gratuluję Once Upon a Time, bo wczoraj pokazali, że mimo małej liczebności fandomu są świetnie zgrani <3
+23 głosów
Lip 22, 2017
Sultan I. Użytkownik 43,273 pkt
Bardzo dziękujemy, obiecujemy, że coś przygotujemy na następne wejście live ;)
Cieszy nas to, że nie było wyzwisk, bo nie o to tu chodzi. Rywalizacja rywalizacją, lecz jesteśmy fandomami! Tworzymy tą stronę wraz z super adminami! <3
Sultan I. Użytkownik 43,273 pkt
Cóż by tu mówić... Po prostu daliśmy Wam fory by uderzyć z jeszcze większą siłą!!!
+21 głosów
Lip 22, 2017
Halime Sułtan Użytkownik 2,082 pkt
Hahah, Piotrek...;D No ale masz rację ;D
Sultan I. Użytkownik 43,273 pkt
Staram się, dziękuje :D
likaalonso Użytkownik 228,949 pkt
Ale się wczoraj stresowałam gdy zadzwoniłeś, przynajmniej trafiłam na bardzo łatwe pytanie! Jestem dumna z moich oncers bo poradzilismy sobie naprawdę świetnie! Było wczoraj wiele emocji i nerwów,  ale było warto, teraz tylko nie możemy spocząć na laurach i bić się do przodu! Dziękujemy naszym sojusznikom za naprawdę bezinteresowną pomoc, my też Wam się odzwieczymy, macie nasze słowo!❤ Ouat wygrało,  tak jest! Teraz czekamy na kolejny etap bitwy. Dziękuję Piter za świetną zabawę no i dzięki Tobie poznałam cudownych ludzi.

Wiktoria, Kinga, Karolina, Kacper, Diana, Julia, Natalia, Michał i wszyscy pozostali oncers - kocham Was, kocham Was całym serduszkiem i pamiętajcie to nasz szczęśliwy początek! Oncers always wins ❤
+19 głosów
Lip 22, 2017
xvmbbh Użytkownik 49,724 pkt
Też nas kocham ❤❤
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,961 pkt
Brawo My WSK tylko ostatnie pytanie jest dziwne jak to kim był ? synem sułtana Ahmeda? bratem bliźniakiem sułtanki Atike...trudno powiedzieć o co w tym pytaniu chodziło...
+19 głosów
Lip 22, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 pkt
zagieli mnie tym pytaniem na maksa
Sultan I. Użytkownik 43,273 pkt
hmmm... Wikipedia nie pokazuje Kasima jako trzeciego syna... Pokazuje Selima, zmarłego wraz z Orhanem w okresie dzieciństwa...
R. 17 Użytkownik 56,932 pkt
Jestem tak dumna z mojej reprezentacji że trudno to objąć słowami. Piotr, Karina, Patryk, Mariusz, Marta powinniście być obsypani złotem doskonale Wam poszło. My grupa WSK bijemy Wam wielkie, wielkie brawo i pamiętajcie zawsze jesteśmy murem za Wami. Dokonaliście przełomowej sprawy w końcu dopiero pierwszy raz bierzemy udział w takiej bitwie i do tego liczymy tylko na siebie. Pozdrawiam serdecznie dumna na maksa hatuna :)
+18 głosów
Lip 22, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 pkt
Dziekujemy za tak wspaniale Komentarze!! Marta
Ewa Wie Użytkownik -33,822 pkt
W filmie Kasim był trzeci ale nie w historii
1.Mehmed 1605-1621
2.Orhan    1610- 1612
3.Selim     1611-  1611
4.Murad    1612-1640
5.Kasim    1614-1638
+18 głosów
Lip 22, 2017
Ewa Wie Użytkownik -33,822 pkt
Kim był trzeci syn sułtanki Kosem? był księciem
+17 głosów
Lip 22, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 pkt
Dokladnie!!!!!!!
Afife Nurbanu Sultan Użytkownik 7,376 pkt
I tak reprezentacja WSK jest wielka. Dajecie radę, bo jak nie Wy to kto.
Kinga Nosek Użytkownik 168,638 pkt
Jestem z nas niesamowicie dumna! Choć jest nas niewiele, pokazaliśmy, że się nie damy. Wicked Always Wins dodało nam sił, a TT był nasz. Aż się zagraniczni ludzie dziwili, że OUAT jest w polskich trendach, hit! XD + Piter, w Ostatecznej Bitwie brała udział Emma, Giedon i Czarna. Czarna i Fiona to ta sama osoba. :D
+15 głosów
Lip 22, 2017
Wicked Użytkownik 12,255 pkt
O tak Nikczemna Wiedźma wie jak zmotywować ludzi do walki <3
Halime Sułtan Użytkownik 2,082 pkt
Brawa dla wszystkich! Świetne emocje, stresowalam się przy odpowiedzi kazdego fandomu;d
WSK walczymy!
+15 głosów
Lip 22, 2017
xvmbbh Użytkownik 49,724 pkt
I nawzajem, grupa Ouat też gratuluje świetnego wyniku :)
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Mam zastrzeżenie do pytania o trzeciego syna sułtanki Kosem.\
Czy ktoś zapytany o  to kim jest poda swoje imię?
To było pytanie nie precyzyjne. Wprowadzające w błąd
+14 głosów
Lip 22, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 pkt
Ekipa Wspaniałego Stulecia była więcej niż wspaniała. Kibicować Wam to zaszczyt i choćbym nie wiem co o Was tutaj napisała, to i tak będzie nic, bo nie zobaczycie tych emocji  z wczoraj. Bardzo żałuje że nie da się pokazać jak ważne było każde słowo skierowane do Was, żeby dać Wam swoje wsparcie. Jakie emocje nami targały w każdej sekundzie.... No mi się aż komputer wypierdzielił  :-) Moimi mistrzami zostaliście zanim jeszcze rozpoczęła się bitwa- bo podjęliście wyzwanie :-) GRATULACJE!!!
+14 głosów
Lip 22, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 pkt
Dziekujemy bardzo :)
R. 17 Użytkownik 56,932 pkt
Kosteczko słoneczko zgadzam się z Tobą w stu procentach :)
Lunitka666 Użytkownik 93,309 pkt
Powiem, że byłam pewna wygranej Kosem mimo, że pomagałam OUAT
+13 głosów
Lip 22, 2017
Wicked Użytkownik 12,255 pkt
W jednej odpowiedzi jest błąd. W Ostatecznej Bitwie walczyli Gideon, Emma i Fiona. Fiona i Czarna Wróżka to ta sama postać.
+13 głosów
Lip 22, 2017
Martyna Wajer Użytkownik 141,412 pkt
Soy luna wspierała wczoraj oncers głosowaniem na fb, na radiu, działali też na twitterze :)  byłam pewna,że kosem będzie pierwsze- a tu proszę! gratuluję oncers i wszystkim innym fandomom. Jednak ja od początku czekam najbardziej na bitwę w grupie D- to będzie dla mnie rozdarcie serca xD
+13 głosów
Lip 22, 2017
kacper0623 Użytkownik 302,023 pkt
Możecie na nas liczyć kochani ❤
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
Wiedziałam, że Oncers dadzą radę! Już się boję kolejnej bitw - Lunistas damy radę!
+13 głosów
Lip 22, 2017
xvmbbh Użytkownik 49,724 pkt
Wygrana u Violetty, wygrana u nas, teraz wasza kolej! Oncers wspierają ❤
kacper0623 Użytkownik 302,023 pkt
Jestem taki dumny z naszego fandomu ❤ Jesteśmy wielcy :) Piter przy moim pytaniu jest błąd Fiona i Czarna Wróżka to ta sama postać.Poprawna odpowiedź to Gideon,Emma i Czarna Wróżka.
+11 głosów
Lip 22, 2017
Mehvibe Użytkownik 13,952 pkt
Bitwa na na prawdę wysokim poziomie! :) Gratuluję zwycięzcom, świetnie dali sobie radę.

Muszę jednak odnieść się do jednego z pytań: Kim był 3 syn sułtanki Kosem?
Moim zdaniem pytanie było źle sformułowane. moją pierwszą myślą było ,,Ale 3 syn, ktorego urodziła,czy 3 którego wychowała?" Jednego księcia urodziła Sułtanka Mahfiruze, ale zajęła się nim Kosem i to ją uważał za matkę. W tym układzie trzecim synem był Murad VI. Pomijając Osmana, trzecim synem rzeczywiście był Kasim. Wiem, że o tą kwestię można było dopytać, ale stres robi swoje i osoba, która odpowiadała na to pytanie pewnie skupiła się na tym, zamiast dopytać.
Teraz już trudno, to tylko 3 punkty, na pewno odrobiny je w inny sposób, nie ma powodu, by robić z tego problem, ale na przyszłość pytania powinny być bardziej szczegółowe. :)
+11 głosów
Lip 22, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Mam pytanie do Piotra Baranowskiego . Kim ty jesteś? Proszę o odpowiedz
+11 głosów
Lip 22, 2017
R. 17 Użytkownik 56,932 pkt
Piotrem władcą Radiolandii :)
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 pkt
Żwirek z Muchomorkiem po kątach ćwierkają, że ma Sułtańskie korzenie.... ale które  :-) hahahaha Pozdrowienia z Osmańskiej krainy :-)
Afife Nurbanu Sultan Użytkownik 7,376 pkt
Kochani z WSK z całego serca chcę Wam podziękować za tak wspaniale reprezentowanie grupy. Jesteście wielcy.
+10 głosów
Lip 22, 2017
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
Jestem dumna z reprezentacji Supernatural. Ten fandom to takie "przyczajone kuny" które teraz ruszyli do walki. Dobrze było powiedziane, że jesteśmy tacy cichociemni. Może i na początku SPN Family spało, ale teraz już się budzą i na pewno poprawią swoją aktywność na portalu. Widać w tym tygodniu dużo zaangażowanie i mam nadzieję, że z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej. Ta bitwa była naprawdę emocjonująca i jeśli mam być szczera, to był to naprawdę wyrównany pojedynek.
+8 głosów
Lip 22, 2017
PatrycjaKania Użytkownik 14,474 pkt
fajny post!
Ja byłam za sprawiedliwymi ale niestety nie udało się, jest nas za mało ale bardzo gratuluje wygranym!
+5 głosów
Lip 22, 2017
Pacia z Setki Użytkownik 31,822 pkt
jestem dumna z OUAT
+5 głosów
Lip 22, 2017
Mczaki212 Użytkownik 871 pkt
Wczorajszy etap był bardzo ciekawy! Gratuluję ONCERS <3
+4 głosów
Lip 22, 2017
Sumienie Użytkownik 639,647 pkt
brawo OUAT
+4 głosów
Lip 22, 2017
Ostazja Użytkownik 1,049 pkt
Brawo!
+3 głosów
Lip 22, 2017
xizax Użytkownik 11 pkt
Trzymam kciuki za Soy Lune<3
+3 głosów
Lip 22, 2017
julkaajestem Użytkownik 6,564 pkt
Jakub nie Jerzy Walczak! Hahahah
+1 głos
Lip 23, 2017
Klara Nowak Użytkownik 772 pkt
Gratulacje dla wszystkich fandomów, każdy stara się jak może Zwycięstwa życzę oczywiście naszemu Wspaniałemu Stuleciu Trzymam kciuki
+1 głos
Lip 23, 2017
flaszax Użytkownik 63,847 pkt
Piter Jakub Walczak, a nie Jerzy haha :P Ogólnie bitwa była bardzo ciekawa i wiele można było dowiedzieć się o poszczególnych serialach! :D
0 głosów
Lip 23, 2017
Pandi Użytkownik 955 pkt
Bitwa była na poziomie... Gratuluję Wszystkim zawodnikom :-) A my jako grupa wciąż trzymamy kciuki za kolejny etap :-)
0 głosów
Lip 23, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
142 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 141 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 3839 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  127 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  57 osób
 8. Shawn Mendes Army
  39 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  339347 punktów
 2. Bartek Lovers
  37913 punktów
 3. Supiwerki
  37094 punktów
 4. The 100
  33078 punktów
 5. SikorskiSquad
  27862 punktów
 6. Young Stars Festival
  27128 punktów
 7. SERIALE
  18947 punktów
 8. Life Is Strange
  17244 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17090 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  14858 punktów
 11. GRY
  14845 punktów
 12. Famous In Love
  13757 punktów
 13. Once Upon A Time
  12939 punktów
 14. Domisiaki
  12673 punktów
 15. FILMY/SERIALE/TV
  12641 punktów
 16. Arturonators
  12484 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  11995 punktów
 18. Bambinos
  11625 punktów
 19. YOUNG STARS
  11125 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10315 punktów
 21. Remonators
  9416 punktów
 22. Eurowizja
  9359 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  7915 punktów
 24. Nintendo
  4928 punktów
 25. Detroit
  4885 punktów
 26. Dua Lipa
  4861 punktów
 27. MUZYKA
  4761 punktów
 28. KSIĄŻKI
  4423 punktów
 29. INNE
  4417 punktów
 30. Forza
  4211 punktów
 31. Progress Armia
  4197 punktów
 32. The Originals
  4081 punktów
 33. Misiaki Sysi
  3721 punktów
 34. 13 Reasons Why
  3623 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  3477 punktów
 36. Stranger Things
  2948 punktów
 37. K-Pop
  2645 punktów
 38. American Horror Story
  2461 punktów
 39. God Of War
  2433 punktów
 40. Young Stars News
  2254 punktów
 41. Sport
  2189 punktów
 42. FILMY
  2075 punktów
 43. Puthinators
  1893 punktów
 44. Przygodowe
  1080 punktów
 45. Tomb Raider
  784 punktów
 46. Playstation VR
  663 punktów
 47. FPS
  603 punktów
 48. Team Rieger
  544 punktów
 49. Uncharted
  474 punktów
 50. PC
  473 punktów
 51. Kluseczki Olgi
  404 punktów
 52. MMers
  295 punktów
 53. Arianators
  278 punktów
 54. Sony Playstation
  274 punktów
 55. Soy Luna
  184 punktów
 56. YOUTUBE
  174 punktów
 57. R5Family
  167 punktów
 58. LUDZIE
  160 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  130 punktów
 60. Directioners
  122 punktów
 61. The Good Place
  91 punktów
 62. Donaty Agaty
  76 punktów
 63. 5SOSFam
  71 punktów
 64. Beautilles
  66 punktów
 65. Selenators
  59 punktów
 66. Strzelanki
  50 punktów
 67. Podróże
  49 punktów
 68. Wyścigi
  45 punktów
 69. Orlandonators
  32 punktów
 1. Potterheads
  171 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4237 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  3698 punktów
 4. YOUNG STARS
  2680 punktów
 5. Riverdale
  1686 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1407 punktów
 8. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 9. SikorskiSquad
  834 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 20. GRY
  25 punktów
 21. INNE
  24 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Playstation VR
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1269 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post