NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+30 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Wysoki rezultat w Bitwie, dobre przygotowanie ale jednocześnie...pokazanie się nowych w dobrym stylu. Bitwa w grupie C wbrew obawom niektórych nie wyeliminowała nikogo i gdyby cała akcja opierała się wyłącznie na programie radiowym, moglibyśmy być świadkami dość zaskakujących roszad. Sprawdźcie szczegóły jak potoczyła się Bitwa w grupie C !

Wyniki Bitwy Fandomów w grupie C - na początek Wspaniałe Stulecie.

Bitwa miała dać nam odpowiedź, czy fani Wspaniałego Stulecia Kosem podobnie zdystansują fandomy w programie na żywo, jak na portalu. Okazało się, że są silnym  fandomem, ale popełniają błędy jak każdy - stres programu na żywo robi swoje. Niewątpliwie jednak są w tej grupie nie do pokonania w tematach zasięgowych, co ciekawe - także w głosowaniu na stronie radia ! Było ich aż 42% z wszystkich wczoraj głosujących - to wielki sukces tej grupy !


Pytania , które sprawiły trudność fandomowi należały do kategorii pytań trudnych. Zobaczcie, na które znalibyście odpowiedź :


 1. Jaki jest błąd w filmie względem rzeczywistości? Syn Kosem Ibrahim w serialu urodził się około roku 1617. W którym roku urodził się w rzeczywistości ? 1615 . - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 2. Co w języku osmańskim znaczy słowo Valide? Marka . - ŁATWE (odpowiedziano)

 3. Kiedy rozpoczęła się emisja serialu Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kosem w TVP1? 25 kwietnia 2016 . - ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Na jaką chorobę zmarł Murad IV? Marskość wątroby.  - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 5. Kim był trzeci syn sułtanki Kosem? Książę Kasim .  - TRUDNE (nie odpowiedziano)


Wynik łączny fandomu, tj. 20 punktów daje spokój tej grupie - jeśli dalej będą tak zaangażowani regularnie w serwis, ich awans do dalszego etapu akcji jest przesądzony.

...a jak poradziła sobie konkurencja ? Oncers wygrywają Bitwę !

...ale nie dystansują, choć osiągają bardzo wysoki wynik i jako jedyni w Bitwie dotychczas osiągają trendy polskie z hashtagiem na twitterze ! Łączny wynik to wysokie 26 punktów , które sprawia, że Oncers na pewno mogą czuć się jeszcze pewniej niż dotychczas. Muszą jednak walczyć o większą grupę fanów , którzy będą dla nich zbierać punkty, gdyż na tym polu mogą nie dać rady rywalom .


Pytania? Oto one:


 1. Ile odcinków serialu zostało wyprodukowanych dotychczas? 133 + 8 specjalnych - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 2. W jakim stanie znajduje się miasto, w którym zostały uwięzione postacie z baśni ? Maine. - ŁATWE (odpowiedziano)

 3. Jakie postacie wzięły udział w ostatecznym pojedynku w 6 sezonie? Gideon i Fiona / Czarna Wróżka. - TRUDNE (odpowiedziano)

 4. Kto gra rolę m.in. Bestii, Krokodyla, Golda i Mrocznego? Robert Carlyle . - ŁATWE (odpowiedziano)

 5. W których sezonach miały miejsce nawiązania do Alicji w Krainie Czarów? 1 2 i odcinek specjalny . - TRUDNE (nie odpowiedziano) 


Tylko raz Oncers się wczoraj pomylili, w dodatku mimo niewielkiego fandomu, zdołali uzyskać drugie miejsce w ramach zasięgowych działań. Są mocni i mają duże szanse przejść dalej !

Supernatural, czyli cichociemni ;)

...tak określili siebie samych :P Zapowiadali, że nagle zaskoczą i...wciąż mają dużo do nadrobienia, jednak jeśli zdołają się szybko obudzić i uaktywnić na Fandoms, mają szansę powalczyć o wyjście z grupy. Zresztą...dziś jest już pierwszy post dnia, więc coś drgnęło.  Sympatyczny fandom uzyskał 3 poprawne odpowiedzi z pytań, które wczoraj się pojawiły . Łączny wynik: 16 punktów. Nie dyskwalifikuje, ale w drugiej serii musi być lepiej by myśleć o awansie .


Fandom przez długi czas rywalizował też w zakresie zasięgu na twitterze, uzyskał też całkiem dobry, ponad 20% wynik poparcia w głosowaniu na koniec programu. Jest dobrze !


Pytania:


 1. Podczas prac nad jednym z sezonów serialu Jared Padalecki (Sam Winchester) złamał rękę w trakcie kręcenia jednego z ujęć. O ktory sezon chodzi? 2 . - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 2. Wymień przynajmniej trójkę dzieci Azazela . Scott Carey, Andrew Gallagher. Lily . Max Miller. Jake Talley. Ansem Weems. Ava Wilson - TRUDNE (odpowiedziano)

 3. Kiedy miała miejsce premiera serialu ? 13 września 2005  - ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Który sezon serialu jest aktualnie w produkcji ? 13 . - ŁATWE (odpowiedziano)

 5. Jak nazywa się pilotażowy odcinek do spinoffa serialu Supernatural? Supernatural:Bloodline - ŚREDNIE (nie odpowiedziano)


Trzymamy kciuki za "aktywację" ! :)

Sprawiedliwi - lubią serial, ale muszą zwiększyć aktywność by liczyć się w rankingu

...a i tu coś drgnęło, więc podobnie jak za poprzedników - trzymamy kciuki :) Tym bardziej, że  w quizie wiedzy nie odpowiedzieli tylko na jedno pytanie, a to oznacza, że fandom był dobrze przygotowany z wiedzy do programu. Zasięgowo póki co kuleją, co dziwne, bo grupa serialu jest bardzo aktywna i tutaj przyczyną jest problem z zaangażowaniem grupy przez jej administrację. Trzymamy kciuki za dobre zmiany ! :)


Pytania:


 1. Kiedy został wyemitowany pierwszy odcinek serialu? 5 września 2016 - ŁATWE (odpowiedziano)

 2. Czyj to cytat: “Co Patolog to patolog. Na krojeniu mięsa się zna” ? Bolesław. - TRUDNE (odpowiedziano)

 3. Jak ma na imię dziewczyna aspiranta Jerzego Walczaka? Iza . - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 4. Kto gra rolę podkomisarza Pauliny Wach? Kamila Ścibiorek . - ŁATWE (odpowiedziano)

 5. W którym odcinku serialu zginął podinspektor Arkadiusz Zimny? 54 . - TRUDNE (nie odpowiedziano)


Wniosek jest jeden - albo wóz, albo przewóz. Najbliższe tygodnie dadzą nam odpowiedź, czy ten fandom zacznie się liczyć w Bitwie, czy też opuści ją jako jeden z pierwszych. Szansę mają, bowiem zdobyli te same 16 punktów, co fani Supernatural . Wszystko zależy od Was ! :)

Pełne wyniki Bitwy w grupie C

Jak widać, Oncers wyraźnie prowadzą, choć Wspaniałe Stulecie także uzyskali świetny rezultat. Jednocześnie Supernatural i Sprawiedliwi uzyskali wynik, który absolutnie nie dyskwalifikuje, i jeśli fandomy się aktywują na stronie, mogą jeszcze bardzo namieszać w tej grupie !

Zasięgowi Wspaniałe Stulecie Kosem nie do ruszenia :)

50% , a nawet trochę większa przewaga Wspaniałego Stulecia w akcji zasięgowej na Facebooku pokazuje, że w tej materii fandom może być spokojny o wyniki. Zaskoczyła natomiast bardzo dobra lokata Oncers , którzy zdobyli niemal połowę głosów ze swojej grupy , co jest wynikiem wprost rewelacyjnym. W drugiej części programu gwałtownie wzrosła też ilość głosów fanów Supernatural, ale niestety - troszkę za późno. Trzymamy jednak kciuki za drugą Bitwę ! No i Sprawiedliwi - tutaj straty są i bez "wstrząsu" grupa nie zdoła awansować dalej .

Za tydzień kolejna Bitwa, a teraz trzymamy kciuki za dobre Wasze pozycje w Rankingu i czekamy na komentarze !

Bitwa to tylko połowa  wyniku naszej akcji. Drugie tyle możecie zdobyć co tydzień w ramach Waszej aktywności regularnej w serwisie, na ktorym jesteście. Wystarczy zarejestrować się, zaznaczyć dla jakiego fandomu zbieracie punkty tutaj i... sprawdzajcie wyniki Waszego fandomu na bieżąco w rankingach w czterech kategoriach (zasięg, aktywność, skuteczność i liczebność) . Teraz wystarczy po prostu tak pokierować swoim fandomem, by znaleźć się na jak najwyższych pozycjach w każdym z rankingów :) Szczegóły jak to zrobić znajdziecie tutaj: http://fandoms.pl/271811/oczekiwany-fandomow-wszystkich-kategoriach-sprawdzaj-rywalizuj .


Pamiętajcie, że punkty możecie też zdobyć kupując produkty na http://www.komputronik.pl/gazetka/ , wysyłając nam potwierdzenie dokonania takiego zakupu na adres email: komputronik@fandoms.pl .


Za tydzień ostatnia grupa eliminacyjna i czwarta bitwa fanów The 100, Soy Luna, Shadow Hunters oraz Teen Wolf . Znów będzie bardzo emocjonująco ! :D


A jak Wam podobała się wczorajsza Bitwa? Co sądzicie o wynikach i przyszłości każdego z w/w fandomów? Piszcie ! :)

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2132 punktów za:

Jakość:20Popularność:1598
Wsparcie:64Ocena i wartość ocen:30
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:300
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
1,598 czytelników Lip 22, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

30 Komentarzy

Marcelka Użytkownik 13,918 punktów 2 7
Wczorajsza bitwa była jedną z tych kulturalniejszych. Na chacie prawie nie było wyzwisk, co jest wielkim plusem. I do tego te teksty reprezentantów WSKosem to był wygryw xDD Były pytania o obiad, o tate xD
Gratuluję Once Upon a Time, bo wczoraj pokazali, że mimo małej liczebności fandomu są świetnie zgrani <3
+23 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Sultan I. Użytkownik 43,273 punktów 1 28
Bardzo dziękujemy, obiecujemy, że coś przygotujemy na następne wejście live ;)
Cieszy nas to, że nie było wyzwisk, bo nie o to tu chodzi. Rywalizacja rywalizacją, lecz jesteśmy fandomami! Tworzymy tą stronę wraz z super adminami! <3
Sultan I. Użytkownik 43,273 punktów 1 28
Cóż by tu mówić... Po prostu daliśmy Wam fory by uderzyć z jeszcze większą siłą!!!
+21 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Halime Sułtan Użytkownik 2,082 punktów 5
Hahah, Piotrek...;D No ale masz rację ;D
Sultan I. Użytkownik 43,273 punktów 1 28
Staram się, dziękuje
likaalonso Użytkownik 228,779 punktów 1 5 12
Ale się wczoraj stresowałam gdy zadzwoniłeś, przynajmniej trafiłam na bardzo łatwe pytanie! Jestem dumna z moich oncers bo poradzilismy sobie naprawdę świetnie! Było wczoraj wiele emocji i nerwów,  ale było warto, teraz tylko nie możemy spocząć na laurach i bić się do przodu! Dziękujemy naszym sojusznikom za naprawdę bezinteresowną pomoc, my też Wam się odzwieczymy, macie nasze słowo!❤ Ouat wygrało,  tak jest! Teraz czekamy na kolejny etap bitwy. Dziękuję Piter za świetną zabawę no i dzięki Tobie poznałam cudownych ludzi.

Wiktoria, Kinga, Karolina, Kacper, Diana, Julia, Natalia, Michał i wszyscy pozostali oncers - kocham Was, kocham Was całym serduszkiem i pamiętajcie to nasz szczęśliwy początek! Oncers always wins ❤
+19 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
xvmbbh Użytkownik 49,724 punktów 5
Też nas kocham ❤❤
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,961 punktów 2 21
Brawo My WSK tylko ostatnie pytanie jest dziwne jak to kim był ? synem sułtana Ahmeda? bratem bliźniakiem sułtanki Atike...trudno powiedzieć o co w tym pytaniu chodziło...
+19 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 punktów 3 78
zagieli mnie tym pytaniem na maksa
Sultan I. Użytkownik 43,273 punktów 1 28
hmmm... Wikipedia nie pokazuje Kasima jako trzeciego syna... Pokazuje Selima, zmarłego wraz z Orhanem w okresie dzieciństwa...
R. 17 Użytkownik 56,932 punktów 2 52
Jestem tak dumna z mojej reprezentacji że trudno to objąć słowami. Piotr, Karina, Patryk, Mariusz, Marta powinniście być obsypani złotem doskonale Wam poszło. My grupa WSK bijemy Wam wielkie, wielkie brawo i pamiętajcie zawsze jesteśmy murem za Wami. Dokonaliście przełomowej sprawy w końcu dopiero pierwszy raz bierzemy udział w takiej bitwie i do tego liczymy tylko na siebie. Pozdrawiam serdecznie dumna na maksa hatuna
+18 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Wloszka Użytkownik 176,508 punktów 3 78
Dziekujemy za tak wspaniale Komentarze!! Marta
Ewa Wie Użytkownik -33,822 punktów 3 46
W filmie Kasim był trzeci ale nie w historii
1.Mehmed 1605-1621
2.Orhan    1610- 1612
3.Selim     1611-  1611
4.Murad    1612-1640
5.Kasim    1614-1638
+18 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Ewa Wie Użytkownik -33,822 punktów 3 46
Kim był trzeci syn sułtanki Kosem? był księciem
+17 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 punktów 3 78
Dokladnie!!!!!!!
Afife Nurbanu Sultan Użytkownik 7,376 punktów 21
I tak reprezentacja WSK jest wielka. Dajecie radę, bo jak nie Wy to kto.
Kinga Nosek Użytkownik 174,881 punktów 1 5 14
Jestem z nas niesamowicie dumna! Choć jest nas niewiele, pokazaliśmy, że się nie damy. Wicked Always Wins dodało nam sił, a TT był nasz. Aż się zagraniczni ludzie dziwili, że OUAT jest w polskich trendach, hit! XD + Piter, w Ostatecznej Bitwie brała udział Emma, Giedon i Czarna. Czarna i Fiona to ta sama osoba.
+15 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Wicked Użytkownik 12,255 punktów 3
O tak Nikczemna Wiedźma wie jak zmotywować ludzi do walki <3
Halime Sułtan Użytkownik 2,082 punktów 5
Brawa dla wszystkich! Świetne emocje, stresowalam się przy odpowiedzi kazdego fandomu;d
WSK walczymy!
+15 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
xvmbbh Użytkownik 49,724 punktów 5
I nawzajem, grupa Ouat też gratuluje świetnego wyniku
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
Mam zastrzeżenie do pytania o trzeciego syna sułtanki Kosem.\
Czy ktoś zapytany o  to kim jest poda swoje imię?
To było pytanie nie precyzyjne. Wprowadzające w błąd
+14 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
Ekipa Wspaniałego Stulecia była więcej niż wspaniała. Kibicować Wam to zaszczyt i choćbym nie wiem co o Was tutaj napisała, to i tak będzie nic, bo nie zobaczycie tych emocji  z wczoraj. Bardzo żałuje że nie da się pokazać jak ważne było każde słowo skierowane do Was, żeby dać Wam swoje wsparcie. Jakie emocje nami targały w każdej sekundzie.... No mi się aż komputer wypierdzielił  :-) Moimi mistrzami zostaliście zanim jeszcze rozpoczęła się bitwa- bo podjęliście wyzwanie :-) GRATULACJE!!!
+14 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 punktów 3 78
Dziekujemy bardzo
R. 17 Użytkownik 56,932 punktów 2 52
Kosteczko słoneczko zgadzam się z Tobą w stu procentach
Lunitka666 Użytkownik 93,309 punktów 1 2
Powiem, że byłam pewna wygranej Kosem mimo, że pomagałam OUAT
+13 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Wicked Użytkownik 12,255 punktów 3
W jednej odpowiedzi jest błąd. W Ostatecznej Bitwie walczyli Gideon, Emma i Fiona. Fiona i Czarna Wróżka to ta sama postać.
+13 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Martyna Wajer Użytkownik 141,412 punktów 2 8
Soy luna wspierała wczoraj oncers głosowaniem na fb, na radiu, działali też na twitterze  byłam pewna,że kosem będzie pierwsze- a tu proszę! gratuluję oncers i wszystkim innym fandomom. Jednak ja od początku czekam najbardziej na bitwę w grupie D- to będzie dla mnie rozdarcie serca xD
+13 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
kacper0623 Użytkownik 279,406 punktów 4 7 13
Możecie na nas liczyć kochani ❤
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 punktów 4 19
Wiedziałam, że Oncers dadzą radę! Już się boję kolejnej bitw - Lunistas damy radę!
+13 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
xvmbbh Użytkownik 49,724 punktów 5
Wygrana u Violetty, wygrana u nas, teraz wasza kolej! Oncers wspierają ❤
kacper0623 Użytkownik 279,406 punktów 4 7 13
Jestem taki dumny z naszego fandomu ❤ Jesteśmy wielcy Piter przy moim pytaniu jest błąd Fiona i Czarna Wróżka to ta sama postać.Poprawna odpowiedź to Gideon,Emma i Czarna Wróżka.
+11 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Mehvibe Użytkownik 13,951 punktów 1 6
Bitwa na na prawdę wysokim poziomie! Gratuluję zwycięzcom, świetnie dali sobie radę.

Muszę jednak odnieść się do jednego z pytań: Kim był 3 syn sułtanki Kosem?
Moim zdaniem pytanie było źle sformułowane. moją pierwszą myślą było ,,Ale 3 syn, ktorego urodziła,czy 3 którego wychowała?" Jednego księcia urodziła Sułtanka Mahfiruze, ale zajęła się nim Kosem i to ją uważał za matkę. W tym układzie trzecim synem był Murad VI. Pomijając Osmana, trzecim synem rzeczywiście był Kasim. Wiem, że o tą kwestię można było dopytać, ale stres robi swoje i osoba, która odpowiadała na to pytanie pewnie skupiła się na tym, zamiast dopytać.
Teraz już trudno, to tylko 3 punkty, na pewno odrobiny je w inny sposób, nie ma powodu, by robić z tego problem, ale na przyszłość pytania powinny być bardziej szczegółowe.
+11 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
Mam pytanie do Piotra Baranowskiego . Kim ty jesteś? Proszę o odpowiedz
+11 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
R. 17 Użytkownik 56,932 punktów 2 52
Piotrem władcą Radiolandii
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
Żwirek z Muchomorkiem po kątach ćwierkają, że ma Sułtańskie korzenie.... ale które  :-) hahahaha Pozdrowienia z Osmańskiej krainy :-)
Afife Nurbanu Sultan Użytkownik 7,376 punktów 21
Kochani z WSK z całego serca chcę Wam podziękować za tak wspaniale reprezentowanie grupy. Jesteście wielcy.
+10 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Chanel Użytkownik 509,863 punktów 2 5 11
Jestem dumna z reprezentacji Supernatural. Ten fandom to takie "przyczajone kuny" które teraz ruszyli do walki. Dobrze było powiedziane, że jesteśmy tacy cichociemni. Może i na początku SPN Family spało, ale teraz już się budzą i na pewno poprawią swoją aktywność na portalu. Widać w tym tygodniu dużo zaangażowanie i mam nadzieję, że z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej. Ta bitwa była naprawdę emocjonująca i jeśli mam być szczera, to był to naprawdę wyrównany pojedynek.
+8 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
PatrycjaKania Użytkownik 13,919 punktów 1 4
fajny post!
Ja byłam za sprawiedliwymi ale niestety nie udało się, jest nas za mało ale bardzo gratuluje wygranym!
+5 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Pacia z Setki Użytkownik 31,671 punktów 2 7
jestem dumna z OUAT
+5 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Mczaki212 Użytkownik 871 punktów 5
Wczorajszy etap był bardzo ciekawy! Gratuluję ONCERS <3
+4 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Sumienie Użytkownik 638,447 punktów 3 6 18
brawo OUAT
+4 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
Ostazja Użytkownik 1,049 punktów
Brawo!
+3 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
xizax Użytkownik 11 punktów
Trzymam kciuki za Soy Lune<3
+3 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017
julkaajestem Użytkownik 6,564 punktów 2
Jakub nie Jerzy Walczak! Hahahah
+1 głos
Jest OK
Lip 23, 2017
Klara Nowak Użytkownik 772 punktów 8
Gratulacje dla wszystkich fandomów, każdy stara się jak może Zwycięstwa życzę oczywiście naszemu Wspaniałemu Stuleciu Trzymam kciuki
+1 głos
Jest OK
Lip 23, 2017
flaszax Użytkownik 61,111 punktów 7
Piter Jakub Walczak, a nie Jerzy haha Ogólnie bitwa była bardzo ciekawa i wiele można było dowiedzieć się o poszczególnych serialach!
0 głosów
Jest OK
Lip 23, 2017
Pandi Użytkownik 955 punktów 6
Bitwa była na poziomie... Gratuluję Wszystkim zawodnikom :-) A my jako grupa wciąż trzymamy kciuki za kolejny etap :-)
0 głosów
Jest OK
Lip 23, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
156 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 153 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 8764 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. The 100
  96 osób
 2. Bambinos
  89 osób
 3. Ananasy Sylwii
  84 osób
 4. Riverdale
  84 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  45 osób
 7. Arturonators
  33 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. GRY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. TALENTY
  1 osób
Kontakt Post