Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+30 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Wysoki rezultat w Bitwie, dobre przygotowanie ale jednocześnie...pokazanie się nowych w dobrym stylu. Bitwa w grupie C wbrew obawom niektórych nie wyeliminowała nikogo i gdyby cała akcja opierała się wyłącznie na programie radiowym, moglibyśmy być świadkami dość zaskakujących roszad. Sprawdźcie szczegóły jak potoczyła się Bitwa w grupie C !

Wyniki Bitwy Fandomów w grupie C - na początek Wspaniałe Stulecie.

Bitwa miała dać nam odpowiedź, czy fani Wspaniałego Stulecia Kosem podobnie zdystansują fandomy w programie na żywo, jak na portalu. Okazało się, że są silnym  fandomem, ale popełniają błędy jak każdy - stres programu na żywo robi swoje. Niewątpliwie jednak są w tej grupie nie do pokonania w tematach zasięgowych, co ciekawe - także w głosowaniu na stronie radia ! Było ich aż 42% z wszystkich wczoraj głosujących - to wielki sukces tej grupy !


Pytania , które sprawiły trudność fandomowi należały do kategorii pytań trudnych. Zobaczcie, na które znalibyście odpowiedź :


 1. Jaki jest błąd w filmie względem rzeczywistości? Syn Kosem Ibrahim w serialu urodził się około roku 1617. W którym roku urodził się w rzeczywistości ? 1615 . - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 2. Co w języku osmańskim znaczy słowo Valide? Marka . - ŁATWE (odpowiedziano)

 3. Kiedy rozpoczęła się emisja serialu Wspaniałe Stulecie: Sułtanka Kosem w TVP1? 25 kwietnia 2016 . - ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Na jaką chorobę zmarł Murad IV? Marskość wątroby.  - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 5. Kim był trzeci syn sułtanki Kosem? Książę Kasim .  - TRUDNE (nie odpowiedziano)


Wynik łączny fandomu, tj. 20 punktów daje spokój tej grupie - jeśli dalej będą tak zaangażowani regularnie w serwis, ich awans do dalszego etapu akcji jest przesądzony.

...a jak poradziła sobie konkurencja ? Oncers wygrywają Bitwę !

...ale nie dystansują, choć osiągają bardzo wysoki wynik i jako jedyni w Bitwie dotychczas osiągają trendy polskie z hashtagiem na twitterze ! Łączny wynik to wysokie 26 punktów , które sprawia, że Oncers na pewno mogą czuć się jeszcze pewniej niż dotychczas. Muszą jednak walczyć o większą grupę fanów , którzy będą dla nich zbierać punkty, gdyż na tym polu mogą nie dać rady rywalom .


Pytania? Oto one:


 1. Ile odcinków serialu zostało wyprodukowanych dotychczas? 133 + 8 specjalnych - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 2. W jakim stanie znajduje się miasto, w którym zostały uwięzione postacie z baśni ? Maine. - ŁATWE (odpowiedziano)

 3. Jakie postacie wzięły udział w ostatecznym pojedynku w 6 sezonie? Gideon i Fiona / Czarna Wróżka. - TRUDNE (odpowiedziano)

 4. Kto gra rolę m.in. Bestii, Krokodyla, Golda i Mrocznego? Robert Carlyle . - ŁATWE (odpowiedziano)

 5. W których sezonach miały miejsce nawiązania do Alicji w Krainie Czarów? 1 2 i odcinek specjalny . - TRUDNE (nie odpowiedziano) 


Tylko raz Oncers się wczoraj pomylili, w dodatku mimo niewielkiego fandomu, zdołali uzyskać drugie miejsce w ramach zasięgowych działań. Są mocni i mają duże szanse przejść dalej !

Supernatural, czyli cichociemni ;)

...tak określili siebie samych :P Zapowiadali, że nagle zaskoczą i...wciąż mają dużo do nadrobienia, jednak jeśli zdołają się szybko obudzić i uaktywnić na Fandoms, mają szansę powalczyć o wyjście z grupy. Zresztą...dziś jest już pierwszy post dnia, więc coś drgnęło.  Sympatyczny fandom uzyskał 3 poprawne odpowiedzi z pytań, które wczoraj się pojawiły . Łączny wynik: 16 punktów. Nie dyskwalifikuje, ale w drugiej serii musi być lepiej by myśleć o awansie .


Fandom przez długi czas rywalizował też w zakresie zasięgu na twitterze, uzyskał też całkiem dobry, ponad 20% wynik poparcia w głosowaniu na koniec programu. Jest dobrze !


Pytania:


 1. Podczas prac nad jednym z sezonów serialu Jared Padalecki (Sam Winchester) złamał rękę w trakcie kręcenia jednego z ujęć. O ktory sezon chodzi? 2 . - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 2. Wymień przynajmniej trójkę dzieci Azazela . Scott Carey, Andrew Gallagher. Lily . Max Miller. Jake Talley. Ansem Weems. Ava Wilson - TRUDNE (odpowiedziano)

 3. Kiedy miała miejsce premiera serialu ? 13 września 2005  - ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Który sezon serialu jest aktualnie w produkcji ? 13 . - ŁATWE (odpowiedziano)

 5. Jak nazywa się pilotażowy odcinek do spinoffa serialu Supernatural? Supernatural:Bloodline - ŚREDNIE (nie odpowiedziano)


Trzymamy kciuki za "aktywację" ! :)

Sprawiedliwi - lubią serial, ale muszą zwiększyć aktywność by liczyć się w rankingu

...a i tu coś drgnęło, więc podobnie jak za poprzedników - trzymamy kciuki :) Tym bardziej, że  w quizie wiedzy nie odpowiedzieli tylko na jedno pytanie, a to oznacza, że fandom był dobrze przygotowany z wiedzy do programu. Zasięgowo póki co kuleją, co dziwne, bo grupa serialu jest bardzo aktywna i tutaj przyczyną jest problem z zaangażowaniem grupy przez jej administrację. Trzymamy kciuki za dobre zmiany ! :)


Pytania:


 1. Kiedy został wyemitowany pierwszy odcinek serialu? 5 września 2016 - ŁATWE (odpowiedziano)

 2. Czyj to cytat: “Co Patolog to patolog. Na krojeniu mięsa się zna” ? Bolesław. - TRUDNE (odpowiedziano)

 3. Jak ma na imię dziewczyna aspiranta Jerzego Walczaka? Iza . - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 4. Kto gra rolę podkomisarza Pauliny Wach? Kamila Ścibiorek . - ŁATWE (odpowiedziano)

 5. W którym odcinku serialu zginął podinspektor Arkadiusz Zimny? 54 . - TRUDNE (nie odpowiedziano)


Wniosek jest jeden - albo wóz, albo przewóz. Najbliższe tygodnie dadzą nam odpowiedź, czy ten fandom zacznie się liczyć w Bitwie, czy też opuści ją jako jeden z pierwszych. Szansę mają, bowiem zdobyli te same 16 punktów, co fani Supernatural . Wszystko zależy od Was ! :)

Pełne wyniki Bitwy w grupie C

Jak widać, Oncers wyraźnie prowadzą, choć Wspaniałe Stulecie także uzyskali świetny rezultat. Jednocześnie Supernatural i Sprawiedliwi uzyskali wynik, który absolutnie nie dyskwalifikuje, i jeśli fandomy się aktywują na stronie, mogą jeszcze bardzo namieszać w tej grupie !

Zasięgowi Wspaniałe Stulecie Kosem nie do ruszenia :)

50% , a nawet trochę większa przewaga Wspaniałego Stulecia w akcji zasięgowej na Facebooku pokazuje, że w tej materii fandom może być spokojny o wyniki. Zaskoczyła natomiast bardzo dobra lokata Oncers , którzy zdobyli niemal połowę głosów ze swojej grupy , co jest wynikiem wprost rewelacyjnym. W drugiej części programu gwałtownie wzrosła też ilość głosów fanów Supernatural, ale niestety - troszkę za późno. Trzymamy jednak kciuki za drugą Bitwę ! No i Sprawiedliwi - tutaj straty są i bez "wstrząsu" grupa nie zdoła awansować dalej .

Za tydzień kolejna Bitwa, a teraz trzymamy kciuki za dobre Wasze pozycje w Rankingu i czekamy na komentarze !

Bitwa to tylko połowa  wyniku naszej akcji. Drugie tyle możecie zdobyć co tydzień w ramach Waszej aktywności regularnej w serwisie, na ktorym jesteście. Wystarczy zarejestrować się, zaznaczyć dla jakiego fandomu zbieracie punkty tutaj i... sprawdzajcie wyniki Waszego fandomu na bieżąco w rankingach w czterech kategoriach (zasięg, aktywność, skuteczność i liczebność) . Teraz wystarczy po prostu tak pokierować swoim fandomem, by znaleźć się na jak najwyższych pozycjach w każdym z rankingów :) Szczegóły jak to zrobić znajdziecie tutaj: http://fandoms.pl/271811/oczekiwany-fandomow-wszystkich-kategoriach-sprawdzaj-rywalizuj .


Pamiętajcie, że punkty możecie też zdobyć kupując produkty na http://www.komputronik.pl/gazetka/ , wysyłając nam potwierdzenie dokonania takiego zakupu na adres email: komputronik@fandoms.pl .


Za tydzień ostatnia grupa eliminacyjna i czwarta bitwa fanów The 100, Soy Luna, Shadow Hunters oraz Teen Wolf . Znów będzie bardzo emocjonująco ! :D


A jak Wam podobała się wczorajsza Bitwa? Co sądzicie o wynikach i przyszłości każdego z w/w fandomów? Piszcie ! :)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 2050 punktów za:

Jakość:20Popularność:1563
Podziękowania:17Ocena:150
Wyróżnienia:0Komentarze:300

Piotr Baranowski Super Administrator
1,563 czytelników Lip 22, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

30 Komentarzy

Marcelka Zarejestrowany użytkownik 13,883 punktów 1 6
Wczorajsza bitwa była jedną z tych kulturalniejszych. Na chacie prawie nie było wyzwisk, co jest wielkim plusem. I do tego te teksty reprezentantów WSKosem to był wygryw xDD Były pytania o obiad, o tate xD
Gratuluję Once Upon a Time, bo wczoraj pokazali, że mimo małej liczebności fandomu są świetnie zgrani <3
+23 głosów
Lip 22, 2017
Sultan I. Zarejestrowany użytkownik 43,276 punktów 1 28
Bardzo dziękujemy, obiecujemy, że coś przygotujemy na następne wejście live ;)
Cieszy nas to, że nie było wyzwisk, bo nie o to tu chodzi. Rywalizacja rywalizacją, lecz jesteśmy fandomami! Tworzymy tą stronę wraz z super adminami! <3
Sultan I. Zarejestrowany użytkownik 43,276 punktów 1 28
Cóż by tu mówić... Po prostu daliśmy Wam fory by uderzyć z jeszcze większą siłą!!!
+21 głosów
Lip 22, 2017
Halime Sułtan Zarejestrowany użytkownik 2,082 punktów 5
Hahah, Piotrek...;D No ale masz rację ;D
Sultan I. Zarejestrowany użytkownik 43,276 punktów 1 28
Staram się, dziękuje
likaalonso Użytkownik zweryfikowany 217,738 punktów 5 12
Ale się wczoraj stresowałam gdy zadzwoniłeś, przynajmniej trafiłam na bardzo łatwe pytanie! Jestem dumna z moich oncers bo poradzilismy sobie naprawdę świetnie! Było wczoraj wiele emocji i nerwów,  ale było warto, teraz tylko nie możemy spocząć na laurach i bić się do przodu! Dziękujemy naszym sojusznikom za naprawdę bezinteresowną pomoc, my też Wam się odzwieczymy, macie nasze słowo!❤ Ouat wygrało,  tak jest! Teraz czekamy na kolejny etap bitwy. Dziękuję Piter za świetną zabawę no i dzięki Tobie poznałam cudownych ludzi.

Wiktoria, Kinga, Karolina, Kacper, Diana, Julia, Natalia, Michał i wszyscy pozostali oncers - kocham Was, kocham Was całym serduszkiem i pamiętajcie to nasz szczęśliwy początek! Oncers always wins ❤
+19 głosów
Lip 22, 2017
xvmbbh Zarejestrowany użytkownik 49,681 punktów 5
Też nas kocham ❤❤
Kobieta Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 35,959 punktów 2 21
Brawo My WSK tylko ostatnie pytanie jest dziwne jak to kim był ? synem sułtana Ahmeda? bratem bliźniakiem sułtanki Atike...trudno powiedzieć o co w tym pytaniu chodziło...
+19 głosów
Lip 22, 2017
Wloszka Zarejestrowany użytkownik 176,510 punktów 3 77
zagieli mnie tym pytaniem na maksa
Sultan I. Zarejestrowany użytkownik 43,276 punktów 1 28
hmmm... Wikipedia nie pokazuje Kasima jako trzeciego syna... Pokazuje Selima, zmarłego wraz z Orhanem w okresie dzieciństwa...
R. 17 Użytkownik zweryfikowany 56,932 punktów 2 51
Jestem tak dumna z mojej reprezentacji że trudno to objąć słowami. Piotr, Karina, Patryk, Mariusz, Marta powinniście być obsypani złotem doskonale Wam poszło. My grupa WSK bijemy Wam wielkie, wielkie brawo i pamiętajcie zawsze jesteśmy murem za Wami. Dokonaliście przełomowej sprawy w końcu dopiero pierwszy raz bierzemy udział w takiej bitwie i do tego liczymy tylko na siebie. Pozdrawiam serdecznie dumna na maksa hatuna
+18 głosów
Lip 22, 2017
Wloszka Zarejestrowany użytkownik 176,510 punktów 3 77
Dziekujemy za tak wspaniale Komentarze!! Marta
Ewa Wie Zarejestrowany użytkownik -33,822 punktów 3 46
W filmie Kasim był trzeci ale nie w historii
1.Mehmed 1605-1621
2.Orhan    1610- 1612
3.Selim     1611-  1611
4.Murad    1612-1640
5.Kasim    1614-1638
+18 głosów
Lip 22, 2017
Ewa Wie Zarejestrowany użytkownik -33,822 punktów 3 46
Kim był trzeci syn sułtanki Kosem? był księciem
+17 głosów
Lip 22, 2017
Wloszka Zarejestrowany użytkownik 176,510 punktów 3 77
Dokladnie!!!!!!!
Afife Nurbanu Sultan Zarejestrowany użytkownik 7,375 punktów 21
I tak reprezentacja WSK jest wielka. Dajecie radę, bo jak nie Wy to kto.
Kinga Nosek Użytkownik zweryfikowany 169,221 punktów 1 4 14
Jestem z nas niesamowicie dumna! Choć jest nas niewiele, pokazaliśmy, że się nie damy. Wicked Always Wins dodało nam sił, a TT był nasz. Aż się zagraniczni ludzie dziwili, że OUAT jest w polskich trendach, hit! XD + Piter, w Ostatecznej Bitwie brała udział Emma, Giedon i Czarna. Czarna i Fiona to ta sama osoba.
+15 głosów
Lip 22, 2017
Wicked Zarejestrowany użytkownik 12,255 punktów 3
O tak Nikczemna Wiedźma wie jak zmotywować ludzi do walki <3
Halime Sułtan Zarejestrowany użytkownik 2,082 punktów 5
Brawa dla wszystkich! Świetne emocje, stresowalam się przy odpowiedzi kazdego fandomu;d
WSK walczymy!
+15 głosów
Lip 22, 2017
xvmbbh Zarejestrowany użytkownik 49,681 punktów 5
I nawzajem, grupa Ouat też gratuluje świetnego wyniku
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Mam zastrzeżenie do pytania o trzeciego syna sułtanki Kosem.\
Czy ktoś zapytany o  to kim jest poda swoje imię?
To było pytanie nie precyzyjne. Wprowadzające w błąd
+14 głosów
Lip 22, 2017
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,295 punktów 3 91
Ekipa Wspaniałego Stulecia była więcej niż wspaniała. Kibicować Wam to zaszczyt i choćbym nie wiem co o Was tutaj napisała, to i tak będzie nic, bo nie zobaczycie tych emocji  z wczoraj. Bardzo żałuje że nie da się pokazać jak ważne było każde słowo skierowane do Was, żeby dać Wam swoje wsparcie. Jakie emocje nami targały w każdej sekundzie.... No mi się aż komputer wypierdzielił  :-) Moimi mistrzami zostaliście zanim jeszcze rozpoczęła się bitwa- bo podjęliście wyzwanie :-) GRATULACJE!!!
+14 głosów
Lip 22, 2017
Wloszka Zarejestrowany użytkownik 176,510 punktów 3 77
Dziekujemy bardzo
R. 17 Użytkownik zweryfikowany 56,932 punktów 2 51
Kosteczko słoneczko zgadzam się z Tobą w stu procentach
Lunitka666 Zarejestrowany użytkownik 93,249 punktów 1 2
Powiem, że byłam pewna wygranej Kosem mimo, że pomagałam OUAT
+13 głosów
Lip 22, 2017
Wicked Zarejestrowany użytkownik 12,255 punktów 3
W jednej odpowiedzi jest błąd. W Ostatecznej Bitwie walczyli Gideon, Emma i Fiona. Fiona i Czarna Wróżka to ta sama postać.
+13 głosów
Lip 22, 2017
Martyna Wajer Użytkownik zweryfikowany 140,965 punktów 2 7
Soy luna wspierała wczoraj oncers głosowaniem na fb, na radiu, działali też na twitterze  byłam pewna,że kosem będzie pierwsze- a tu proszę! gratuluję oncers i wszystkim innym fandomom. Jednak ja od początku czekam najbardziej na bitwę w grupie D- to będzie dla mnie rozdarcie serca xD
+13 głosów
Lip 22, 2017
kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,857 punktów 2 7 13
Możecie na nas liczyć kochani ❤
MalenaRatnerPL Użytkownik zweryfikowany 336,147 punktów 4 19
Wiedziałam, że Oncers dadzą radę! Już się boję kolejnej bitw - Lunistas damy radę!
+13 głosów
Lip 22, 2017
xvmbbh Zarejestrowany użytkownik 49,681 punktów 5
Wygrana u Violetty, wygrana u nas, teraz wasza kolej! Oncers wspierają ❤
kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,857 punktów 2 7 13
Jestem taki dumny z naszego fandomu ❤ Jesteśmy wielcy Piter przy moim pytaniu jest błąd Fiona i Czarna Wróżka to ta sama postać.Poprawna odpowiedź to Gideon,Emma i Czarna Wróżka.
+11 głosów
Lip 22, 2017
Mehvibe Zarejestrowany użytkownik 13,951 punktów 5
Bitwa na na prawdę wysokim poziomie! Gratuluję zwycięzcom, świetnie dali sobie radę.

Muszę jednak odnieść się do jednego z pytań: Kim był 3 syn sułtanki Kosem?
Moim zdaniem pytanie było źle sformułowane. moją pierwszą myślą było ,,Ale 3 syn, ktorego urodziła,czy 3 którego wychowała?" Jednego księcia urodziła Sułtanka Mahfiruze, ale zajęła się nim Kosem i to ją uważał za matkę. W tym układzie trzecim synem był Murad VI. Pomijając Osmana, trzecim synem rzeczywiście był Kasim. Wiem, że o tą kwestię można było dopytać, ale stres robi swoje i osoba, która odpowiadała na to pytanie pewnie skupiła się na tym, zamiast dopytać.
Teraz już trudno, to tylko 3 punkty, na pewno odrobiny je w inny sposób, nie ma powodu, by robić z tego problem, ale na przyszłość pytania powinny być bardziej szczegółowe.
+11 głosów
Lip 22, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Mam pytanie do Piotra Baranowskiego . Kim ty jesteś? Proszę o odpowiedz
+11 głosów
Lip 22, 2017
R. 17 Użytkownik zweryfikowany 56,932 punktów 2 51
Piotrem władcą Radiolandii
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,295 punktów 3 91
Żwirek z Muchomorkiem po kątach ćwierkają, że ma Sułtańskie korzenie.... ale które  :-) hahahaha Pozdrowienia z Osmańskiej krainy :-)
Afife Nurbanu Sultan Zarejestrowany użytkownik 7,375 punktów 21
Kochani z WSK z całego serca chcę Wam podziękować za tak wspaniale reprezentowanie grupy. Jesteście wielcy.
+10 głosów
Lip 22, 2017
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
Jestem dumna z reprezentacji Supernatural. Ten fandom to takie "przyczajone kuny" które teraz ruszyli do walki. Dobrze było powiedziane, że jesteśmy tacy cichociemni. Może i na początku SPN Family spało, ale teraz już się budzą i na pewno poprawią swoją aktywność na portalu. Widać w tym tygodniu dużo zaangażowanie i mam nadzieję, że z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej. Ta bitwa była naprawdę emocjonująca i jeśli mam być szczera, to był to naprawdę wyrównany pojedynek.
+8 głosów
Lip 22, 2017
PatrycjaKania Zarejestrowany użytkownik 14,143 punktów 3
fajny post!
Ja byłam za sprawiedliwymi ale niestety nie udało się, jest nas za mało ale bardzo gratuluje wygranym!
+5 głosów
Lip 22, 2017
Pacia z Setki Użytkownik zweryfikowany 30,464 punktów 1 7
jestem dumna z OUAT
+5 głosów
Lip 22, 2017
Mczaki212 Zarejestrowany użytkownik 871 punktów 5
Wczorajszy etap był bardzo ciekawy! Gratuluję ONCERS <3
+4 głosów
Lip 22, 2017
Sumienie Użytkownik zweryfikowany 636,586 punktów 2 6 18
brawo OUAT
+4 głosów
Lip 22, 2017
Ostazja Zarejestrowany użytkownik 1,049 punktów
Brawo!
+3 głosów
Lip 22, 2017
xizax Zarejestrowany użytkownik 11 punktów
Trzymam kciuki za Soy Lune<3
+3 głosów
Lip 22, 2017
julkaajestem Zarejestrowany użytkownik 6,547 punktów 1
Jakub nie Jerzy Walczak! Hahahah
+1 głos
Lip 23, 2017
Klara Nowak Zarejestrowany użytkownik 772 punktów 8
Gratulacje dla wszystkich fandomów, każdy stara się jak może Zwycięstwa życzę oczywiście naszemu Wspaniałemu Stuleciu Trzymam kciuki
+1 głos
Lip 23, 2017
flaszax Użytkownik zweryfikowany 55,453 punktów 5
Piter Jakub Walczak, a nie Jerzy haha Ogólnie bitwa była bardzo ciekawa i wiele można było dowiedzieć się o poszczególnych serialach!
0 głosów
Lip 23, 2017
Pandi Zarejestrowany użytkownik 955 punktów 6
Bitwa była na poziomie... Gratuluję Wszystkim zawodnikom :-) A my jako grupa wciąż trzymamy kciuki za kolejny etap :-)
0 głosów
Lip 23, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
123 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 123 Gości
Dziś posty czytano : 24069 razy
 1. Bambinos
  90202 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  31948 punktów
 2. Heartbreaker
  15823 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3610 punktów
 5. JakubWichowski
  1182 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66498 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42716 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5944 punktów
 1. Bambinos
  90202 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6622 punktów
 6. Riverdale
  3217 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  73 punktów
 13. Sheerios
  44 punktów
 14. Supiwerki
  43 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post