+10 głosów
(postid: 276592) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Pora na pierwsze wyzwanie na portalu. Będziecie dzięki niemu mogli nieco zdobyć punktów dla swojego fandomu. Będzie do zdobyć od 250 - 1000 punktów, w 6 zadaniach dla jednego fandomu! A więc jeżeli oglądacie kilka seriali, jesteście wielkimi fanami, macie szerokie pole do popisu, możecie zasilić poważną sumkę dla fandomu, którego zbieracie punkty w danym tygodniu. 


Kategorie | Zadania

Oto kategorie, które możecie sobie wybrać: 

1 Shipy - czyli opisz swoją ulubioną parę z serialu, dlaczego to właśnie ona jest twoją ulubioną, możesz pokrótce opisać też jej historię, wzloty, upadki, rozstania. 

2 Pierwsze wrażenie/odczucie - dzięki portalowi postanowiłeś/aś obejrzeć jakiś nowy serial? Opisz swoje wrażenie po obejrzeniu pierwszego czy kilku odcinków! 

3 Jak poznałeś/aś serial - jesteś wielki fanem jednego z serialu? Poznałeś wiele wspaniałych ludzi, obsadę, aktorów etc., jeżeli jesteś wstanie napisać świetną historię to to zadanie jest dla ciebie! 

4 Ulubiona piosenka - jest wiele muzycznych/musicalowych seriali, w których muzyka jest naprawdę świetna! Wybierz jedną z nich, opisz ją, dlaczego to właśnie ta piosenka ciebie urzekła. 

5 Ulubiona historia - jest wiele ciekawych, śmiesznych i wartych momentów w każdym z serialu. Wybierz jeden i opisz go. Możesz dodać swoje spostrzeżenia, odczucia. 

6 Ulubiony/znienawidzony bohater - każdy z was, w serialu ma postać, którą uwielbia/nienawidzi. Wybierz jedną z nich i opisz, dlaczego to właśnie tą postać uwielbiasz czy nienawidzisz, co spowodowało twój wybór, opisz jej zachowanie czyny itd.  

Co należy zrobić? | Zasady

Co należy zrobić, aby wziąć udział w wyzwaniu? I powalczyć o punkty dla siebie i fandomu

* Wybrać serial - każdy z użytkowników portalu może wybrać KILKA serialu, jest ich naprawdę mnóstwo, więc macie w czym przebierać i mega duże pole do popisu! Ale najważniejsze, aby każdy serial i kategoria była rozdzielona, oddzielnie napisana w komentarzu. 

* Wybrać kategorię od 1-6, które podałam w akapicie wyżej (również można KILKA), ale również rozdzielić je oddzielnie w komentarzach, aby lepiej się czytało i sprawdzało. 


Gdzie pisać komentarze do wyzwania i zgarniać punkty? Swoje zadania piszecie w formie komentarza pod tym właśnie postem. Tak będę właśnie sprawdzać wasze "prace konkursowe", CHYBA, ŻE znajdą się śmiałkowie i napiszą POSTA. W przypadku posta prosiłabym komentarz o to, że praca konkursowa została napisana właśnie w taki sposób, gdy taki komentarz się znajdzie, po zaakceptowaniu posta, zostanie on przeze mnie bądź właściciela podlinkowany w komentarzu niżej, abyście mogli zobaczyć pracę. Gdy zdarzą się przypadki, że post nie będzie zbyt długi, aby zaakceptować go w serwisie, będę się kontaktować z taką osobą, aby po prostu jednak napisała komentarz pod posta, a więc patrzcie na skrzynki z wiadomościami! PS. Nie zapomnijcie zaznaczyć w tytule posta "Wyzwanie" oraz we wstępie zaznaczyć kategorię! 


Jak powinien wyglądać komentarz?http://fandoms.pl/king-include/buzzupload/przechwyć_2017_07_24_20_16_24_552-5862931963.jpg

Czyli, aby wziąć udział w wyzwaniu należy pod tym postem, napisać:
* Serial oraz kategorię, którą wybieracie aby podjąć się wyzwania. 

* W jednym komentarzu musi być 1 serial i 1 kategoria, aby było wygodniej sprawdzać oraz przyznawać wam później punkty! 


Co w przypadku, gdy napiszecie posta do wyzwania, zamiast komentarza? Po prostu zaznaczacie w komentarzu: serial, kategorię oraz dopisujecie, że jest post. Wtedy ja będę wiedziała, że mam sprawdzać zakładkę "Admin" oraz patrzeć czy są wasze post z TYTUŁEM: "WYZWANIE" nie zapomnijcie o tym! ;) 


FAQ | Podsumowanie

Mam nadzieję, że udało mi się rozpisać wam bardzo czytelnie to wyzwanie oraz, że weźmiecie w nim udział! Ale podsumowując


Aby wygrać od 250-1000 pkt, w danej kategorii należy wysłać komentarz, zgodnie z moją prośbą/warunkami! 

Każdy z was może wybrać tyle seriali ile zna i ogląda! ;) 

Każdy z was może napisać komentarz/posta do każdej z kategorii (oczywiście wszystko oddzielnie, tak jak prosiłam, będzie wszystko wygodniej!) 
Możecie między sobą komentować wszystko! 
Z każdej kategorii i danego serialu wybiorę TRZY osoby, będę się starać, aby każda osoba wygrała punkty i aby nie powtarzać zwycięzców! 

W każdej z kategorii oraz danego serialu będą zatem TRZY miejsca: za pierwsze będzie 1000, za drugie 500 a za trzecie 250. 

Każdemu ze zwycięzcy odpiszę w komentarzu, że wygrał, za co (w przypadku posta) oraz ilość punktów, które dostał! 


Jeżeli ktoś napisze posta do wyzwania, automatycznie zdobywa więcej punktów dla swojego fandomu - dostaje 400 pkt. za posta, X pkt. za miejsce w wyzwaniu (oczywiście jeżeli wygra!) oraz punkty w przypadku gdy post trafi na główną (od 50-5000 pkt.) czy też post dnia 10 000 pkt! 

A zatem powodzenia! 

Zamierzacie wziąć udział? Do tego posta dodana została ankieta - Wybierz opcję:
Tak
Nie
Zastanowię się
Jeszcze nie wiem

OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 526 punktów za:

Jakość:20Popularność:264
Wsparcie:72Ocena i wartość ocen:10
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:120
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Annevue Użytkownik 649,838 pkt
264 czytelników Lip 24, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

12 Komentarzy

EvilRegal_77 Użytkownik 161,151 pkt
Serial: Once Upon A Time
Kategoria: 1
Outlaw Queen - Robin Hood i Evil Queen lub Regina Mills

Od czego tak napradę zaczął się związek Robina z Locksley i Złej Królowej? Większość myśli pewnie o połowie 3 sezonu ale powiem wam, że to zaczęło się już w przeszłości kiedy to młoda Królowa Regina spotkała się z wróżką Dzwoneczkiem. Wtedy padły też słowa Reginy "Moim szczęśliwym zakończeniem jest głowa Śnieżki na talerzu." :D
Dzwoneczek powiedziała wtedy, że zna prawdziwą drugą połówkę Giny i to właśnie miłośc jest jej szczęśliwym zakończeniem. Zaprowadziła ją przed tawernę. Tam też siedział mężczyzna z tatuażem lwa na ręku. Tak, to właśnie był Robin Hood. To on po śmierci pierwszej miłości Reginy był jej przeznaczony. Jak wyglądałoby wtedy jej życie z Robinem? Tego nie wiemy ale jestem pewna, że byłoby niesamowite. Nie powstałoby jednak wtedy Storybrooke, nie byłoby tego wszystkiego co się stało....
Zacznijmy więc od tego bardziej bliżeszgo początku ich znajomości.
Jak, kiedy i gdzie więc się poznali?
Był to chyba odcinek 12 trzeciego sezonu kiedy to wszyscy ze Storybrooke dzięki Reginie, która ich uratowała trafili do Zaczarowanego Lasu. Dokładny moment ich pierwszego spotkania miał miejsce wtedy gdy Śnieżka poszła szukać Reginę, a Evil Queen w tym momencie zakopywała swoje serce. Powiedziała wtedy, że bez Henry'ego nie chce nic czuć. Pasierbica jednak jakoś przekonała Reginę do zmiany decyzji. Kiedy Królowa chciała wracać ze Śnieżką do innych nagle zaatkowała ją skrzydlata małpa i już udało jej się złapać i wznieść się do góry z Reginą. W tym właśnie momencie Robin nagle pojawił się i zaatakował małpę strzelając do niej z łuku. Śnieżka również próbowała wyrwać Reginę ze szponów małpy. Gdy udało im się i małpa odleciała Robin podszedł do leżących na ziemii kobiet i podał rękę Królowej. Jest to również mój kolejny ulubiony moment z serii "Sassy Regina", kiedy to Robin mówi: "Moja pani, jesteś ranna." na co Evil Queen odpowiada "Wystarczyłoby Wasza Wysokość...i jestem cała", a Robin do niej: "Wystarczyłoby dziękuję..." :D
Nie będę opisywać każdego momentu w serialu kiedy pokazują Outlaw Queen ale opiszę krótko te najważniejsze dla mnie sytuacje.
    ⁃    A więc wiadomo, że już kiedy pierwszy raz Robin i Regina jako Evil Queen spojrzeli sobie w oczy coś zaiskrzyło ;3
    ⁃    Uwielbiam całą scenę gdzie Robin pierwszy raz spotyka Reginę w Storybrooke.
    ⁃    Oczywiście pierwszy ich pocałunek musiał znaleźć się na tej liście hah!
    ⁃    Chyba najgorętszy moment Outlaw Queen czyli 8 odcinek 4 sezonu i wydarzenia w krypcie Giny (zawsze kiedy go oglądam mam ciarki hah) ;P
    ⁃    Dosyć sentymentalny i smutny moment kiedy Regina i Robin żegnają się przy lini, która zamyka Storybrooke :(
    ⁃    Ważny moment, czyli ostatni pocałunek OutlawQueen i słowa "Regina, ty jestać całą moją przyszłością."
    ⁃    Nie wiem sama czemu daję to do tych najważniejszych momentów ale on ma dla mnie znaczenie, a mianowicie chodzi mi tu o UWAGA, SPOJLER śmierć Robina...

Czemu związek Outlaw Queen jest dla mnie aż taki ważny?
Regina jest moją ulubioną postacią w serialu i nie ma nikogo ważniejszego od niej, a jak wiemy, kiedy była razem z Robinem czuła, że jest jednak dla niej szansa na szczęśliwe zakończenie. Ona wtedy czuła, że żyje i była najszczęśliwszą osobą na świecie, a chyba to jest ważne i najbardziej cieszy kiedy twoja ulubiona bohaterka i za razem idolka jest szczęśliwa i spełniona! Jak widać Dzwoneczek się nie myliła i Robin z Locksley był przeznaczony Reginie! ❤️

Jeszcze szybko o Swan Queen :P
A więc szybko przedstawię mój drugi ulubiony tym razem pseudo związek (ale to tylko przykrywa, że jest pseudo, bo SWAN QUEEN IS REAL!!!)
Swan Queen, czyli wymyślony przez fanów związek Reginy (też jako Evil Queen) z Emmą.
Pierwszy błysk między nimi możemy zobaczyć już w pierwszym odcinku, kiedy to Swan przyjeżdża do Storybrooke i odwozi Henry'ego do domu. Wzrok Reginy kiedy patrzy na Emmę mówi sam za siebie ;P
Momentów ze Swan Queen w serialu jest jeszcze więcej niż z Outlaw Queen, ponieważ Outlaw Queen to głównie sezony 4 i 5, a Swan Queen trwa ciągle!
Szczerze mówiąc tutaj ciężej wymienić mi moje ulubione momenty, ponieważ jak wyżej pisałam jest ich multum. Takie które trochę pamiętam to np.
 - moment, w którym Regina i Emma stają twarzą w twarz do siebie i przez chwilę tak stoją patrząc się na siebie takim spojrzeniem (jak to ludzie nazywają Eye-Sex hahha) po czym Gina odchodzi.
    ⁃    Lubię też moment kiedy Regi dowiaduje się o zaręczynach Captain Swan i PRZYTULA EMMĘ z gratulacjami. (Wiadomo, że wtedy Gina umiera od środka, bo w końcu jej miłość wychodzi za mąż no halo!)
    ⁃    Kocham też fragmenty kiedy Emma mówi: "Regina, wierzę w ciebie!"
       A Gina mówi: "Emma, dobrze cię       znam!" ❤️
    ⁃    No i ważny dla Swen moment kiedy Emma mówi do Reginy: "Moja specjalna moc czasami zawodzi, ale zawsze wiem kiedy kłamiesz Regina...teraz mówisz prawdę" ❤️ Bożee, już mam to przed oczami i te uśmiechy Emmy i Giny no cudoo!

Tego jest tak dużo, że naprawdę gdybym sobie przypomniała i miała napisać o tym wszystkim to OMG ile by to zajęło hahah! :'D Teraz 7 sezon to będzie jeden wielki ból dla wszystkich Swen, bo jak wiemy nie zobaczymy tam już Jennifer. Boję się też tego co sądzą ludzie, czyli że w nowym sezonie to właśnie Regina może rezprezentować momenty LGBTQ i może mieć dziewczynę...(GINA MOŻE BYĆ TYLKO Z EMMĄ OK?) :(((

Uff, gratuluję przeczytania i przepraszam za wszystkie błędy ale jest 2 w nocy i mój mózg mało pracuje  hah! ❤️
+3 głosów
Lip 25, 2017
jestem_pegazem Użytkownik 49,576 pkt
Kategoria 1, serial - The 100
W ostatnim czasie zdecydowanie to Clarke i Bellamy górują i są moim ulubionym shipem. Są miłośnicy tej pary, jak i przeciwnicy. Jedni chcieliby zobaczyć ich jako parę, a inni wolą ich jako przyjaciół. Jak już pisałam zdecydowanie należę do pierwszej grupy. Kibicuje im jakoś od połowy pierwszego sezonu i szczerze liczę, że ta para zaistniej. Chociaż po zakończeni czwartego sezonu obawiam się, że może nie dość do tego. Jak to mówią od nienawiści do miłości nie długa droga, a wszyscy fani wiedzą, że z początku nie byli swoimi miłośnikami i dogryzali sobie nawzajem. Jak dla mnie te dwa charaktery wspaniale się dopełniają. Clarke i Bellamy są dla siebie ogromnym wsparciem w trudnych sytuacjach, takich jak ta w Mount Weather. Jestem ciekawa ile osób postąpiłoby jak Bellamy i zdjęło z Clarke połowę ciężaru, podejmując razem z nią jedną z najcięższych decyzji w ich życiu. Szczerze myślę, że ja bym się na to nie zdobyła.  Nie zawsze się zgadzali, jak na przykład w sytuacji z bunkrem. Jednak gdy Clarke miała wybrać między strzeleniem do Bellamy'ego, a pozwoleniem na otwarcie bunkru, wybrała drugą opcję. Najgorsze jest to, że kiedy mam nadzieję, że będą razem twórcy odbierają brutalnie mi to. Jednak mimo to wciąż uparcie w to wierzę i zagorzale im kibicuję, chociaż zakończenie czwartego sezonu nie wskazuje za bardzo na to, by mogli zostać parą. Z całych sił liczę jednak, że Bellamy z nikim na Arce się nie zwiąże  i piątym sezonie dostanę mojego ukochanego Bellarke'a.
+2 głosów
Lip 24, 2017
julka_hej1 Użytkownik 7,613 pkt
Bellarke <3
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
Serial: Teen Wolf. Kategoria: 3.
Teen Wolf znam dość długo, bo w końcu kto nie znałby tak popularnego serialu. Nigdy jakoś nie miałam ochoty ani czasu by go obejrzeć, aż do ferii 2017. Kiedy nie miałam co ze sobą zrobić weszłam na stronę, gdzie mogłam obejrzeć Teen Wolfa. Pierwszy odcinek zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Włączyłam drugi, trzeci i tak dalej... Bardzo się wciągnęłam (w miesiąc obejrzałam wszystkie sezony). Założyłam nawet konfę z osobami, które oglądają serial i dzieliłam się z nimi moimi wrażeniami. Uwielbiam tych ludzi, stworzyliśmy swego rodzaju rodzinę. Do tej pory pamiętam jak zawsze pisaliśmy sobie "miłego dnia", "dobranoc wilczki", "wilczki" itd. Jeśli chodzi o aktorów to pokochałam ich całym moim sercem. Tak idealnie grają swoje postacie, jestem z nich dumna. Mogę jasno stwierdzić, że ten serial zmienił moje życie ♥
+2 głosów
Lip 24, 2017
olotka Użytkownik 35,745 pkt
Serial: Supernatural
Kategoria 6
Ja nie jestem weteranką serialową, nie jest to gatunek dla mnie, wcześniej czy później bohaterowie i ich losy mi obojętnieją. Na ogół wcześniej.
Aż kiedyś zobaczyłam Supernatural. Oczywiście, że jest to miłość, może ślepa, a może otwierająca oczy na coś wyjątkowego. Bo dla mnie Dean Winchester jest niepowtarzalny. On zawsze czuje bardziej niż można i po prostu jest przy tym wiarygodny.
Nawet jeśli fabuła bywa banalna, to Dean nie jest. Fascynuje mnie i nie umiem go zamknąć w racjonalnej definicji.
Właściwie to kocham go bezwarunkowo, nie mam w stosunku do niego żadnych oczekiwań.
Nie jest idealny i przez to jest doskonały. Popełnia w życiu sporo błędów, ale nie są podyktowane egoizmem. Kocha za mocno, strzela i jeździ za szybko, pije za dużo, je niezdrowo. Jest odważny, wręcz brawurowy, ma problemy z agresją, ale nigdy się nie poddaje i ma hartowany ogniem i krwią kręgosłup moralny. Ma cudowne sarkastyczne poczucie humoru, a pod nim ukrywa inteligencję i wrażliwość. Jest świetnym strategiem i urodzonym przywódcą. Jest zmysłowy, ma piękne zielone oczy, którymi patrzy spod nastroszonej grzywki, mocne ramiona, szeroki chód. Oraz uśmiech, którym zawiesza słońce na niebie...
Ja wiem, że będę z nim do końca, jego lub mojego.
+2 głosów
Lip 25, 2017
kacper0623 Użytkownik 297,421 pkt
Serial: Once Upon A Time
Kategoria: 4
Opis: Moją ulubioną piosenką z serialu "Once Upon A Time" jest zdecydowanie "A Happy Beginning". Piosenka ta napełnia mnie radością do życia i sprawia, że nie muszę się martwić tym co przyniesie jutrzejszy dzień. Jest bardzo optymistyczna i szybko wpada w ucho.
+2 głosów
Lip 25, 2017
Ola.Tinista Użytkownik 74,185 pkt
Serial: Violetta Kategoria: 3
Opis: Violettę poznałam 5 lat temu. Miałam wtedy 8 lat i chodziłam do 2 klasy podstawowej. Akurat wtedy były wakacje. Siedziałam sobie z trzema koleżankami na placu zabaw obok mojej szkoły. Siedziałyśmy, rozmawiałyśmy i wygłupiałyśmy się. Nagle przyszła do nas Natalia (moja koleżanka). Trochę byłyśmy na nią złe, ponieważ umawiałyśmy się ,aby wyjść na dwór, a ona nie przyszła. Przeprosiła nas i podała powód dlaczego nie przyszła. Tym powodem był serial. Serial Violetta. Siedziała w pokoju oglądała Disney Chanel i zaczęła sie Violetta (nie mam pojęcia ,który odcinek). Opowiadała nam ,że tak się wkręciła w oglądanie i zapomniała ,że się z nami umówiła. Następnego dnia poszłyśmy do Natalii ,ponieważ Natalia tak się zachwycała tym serialem. Dziewczyny cały czas się zachwycały, a mi się to nie podobało. Nie rozumiałam ich, co było w tym takie fajnego. Kilka dni potem byłam sama w domu. Oglądałam telewizję, nic nie było to postanowiłam przełączyć na Disney Chanel. Leciało Powodzenia Charlie, a potem Violetta. Postanowiłam zostawić i ponownie obejrzeć. Wzięłam cieplutki kocyk i gorąco herbatkę i zaczęłam oglądać. Tym razem serial mi się spodobał. Byłam podekscytowana. Ale nie rozumiałam dlaczego wcześniej uważałam ten serial za głupi. Może dlatego ,że dziewczyny cały czas rozmawiały? Tego nie wiem.. I od tej pory serial Violetta został moim ulubionym i został w moim sercu ♥
+1 głos
Lip 24, 2017
Deonika30 Użytkownik 178,802 pkt
Serial:Teen Wolf kategoria 3
Teen Wolf był pierwszym moim serialem, który oglądnęłam. Pierwszy raz usłyszałam o nim w maju 2016, a więc zważywszy że zaczął być kręcony w 2011 roku - dosyć późno. Właśnie wtedy oglądnęłam pierwsze 7 odcinków. I skończyłam. Nie pamiętam czy mi się nie spodobał czy czemu nie oglądałam dalej. Potem jakoś zawsze brak był czasu lub chęci. Powróciłam do niego na feriach, które mi przypadały na drugą połowę stycznia 2017 roku. Wtedy wciągnął mnie już na dobre. Jako, że były ferie, a ja nie miałam za wiele zaplanowane to spędzałam większość dnia oglądając ten serial. Pamiętam, że w jedną sobote ferii jechałam na skoki do Zakopanego co był moim spełnieniem marzeń, ale wiązało się z 4 godzinami w samochodzie. Byłam tak zdesperowane by jak najszybciej zobaczyć następne odcinki, że nawet wtedy oglądnęłam 2(słaby net nie pozwolił mi na więcej ehh). Przez cały serial(6 sezonów) przebrnęłam w tydzień i obecnie z niecierpliwością czekam na 6b. Mam nadzieje, że będzie tak samo niesamowity jak poprzednie!
+1 głos
Lip 25, 2017
Melwyn Użytkownik 161,663 pkt
Czekam na zaakceptowanie posta, napisałam o Destielu :)
0 głosów
Lip 24, 2017
Olga Winchester Użytkownik 316,877 pkt
napisałam post z supernatural, kategoria 3. czekam na zaakceptowanie ♥
0 głosów
Lip 25, 2017
Betty Cooper Użytkownik 8,278 pkt
Mój post, Riverdale, kategoria pierwsza: http://fandoms.pl/276748/wyzwanie-moj-ulubiony-ship-riverdale
0 głosów
Lip 26, 2017
Lari Użytkownik 15,256 pkt
serial Violetta
kategoria 3
Pewnego dnia podczas odrabiania lekcji włączyłam sobie telewizor.Przypadkowo włączyłam Disney Channel, a na nim leciała właśnie Violetta.Jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego zobaczyłam w reklamie,że będzie jakiś nowy serial, wtedy pomyślałam sobie że znowu będzie jakiś nudny serial.Pomyliłam się i to bardzo.Ten serial zmienil moje zycie na lepsze.Dzięki niemu poznałam swoich idoli,pasje i uczucia.Zawsze byłam z Violettą mimo smutku czy coś innego.Dzięki niemu poznałam wspaniałych ludzi i zaczęłam wierzyć, że marzenia się spełniają.Po Violettcie codziennie słuchałam piosenek całej obsady.Jednak gdy minęły 2 miesiące wszystko się zmieniło.Nie słuchałam już piosenek z V,nie interesowałam się wszystkimi z V, ale pewnego dnia zaczęlo mi czegoś brakować.Czego? całej obsady i postanowiłam obejrzeć cały serial od początku.Wtedy zrozumiałam jacy są dla mnie ważni.Teraz codziennie obserwuję ich na social mediach,słucham muzyki z V i wspominam tamte czasy gdy Violetta leciała w telewizji.
Może końcówka nie na temat, ale poniosło mnie hahahh
0 głosów
Lip 30, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
237 osób na stronie
4 Użytkowników oraz 233 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 45453 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  146 osób
 2. Ananasy Sylwii
  126 osób
 3. The 100
  122 osób
 4. Bambinos
  115 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  64 osób
 8. Shawn Mendes Army
  46 osób
 9. SikorskiSquad
  36 osób
 10. Domisiaki
  32 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  21 osób
 14. Remonators
  14 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  458982 punktów
 2. Bartek Lovers
  39442 punktów
 3. Supiwerki
  37633 punktów
 4. The 100
  33854 punktów
 5. SikorskiSquad
  31588 punktów
 6. Young Stars Festival
  25417 punktów
 7. SERIALE
  23031 punktów
 8. Life Is Strange
  17548 punktów
 9. Domisiaki
  17290 punktów
 10. Ania, nie Anna
  17123 punktów
 11. Arturonators
  16960 punktów
 12. FILMY/SERIALE/TV
  16237 punktów
 13. Ananasy Sylwii
  15302 punktów
 14. Famous In Love
  15060 punktów
 15. GRY
  14884 punktów
 16. Once Upon A Time
  13279 punktów
 17. Bambinos
  12242 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12126 punktów
 19. YOUNG STARS
  11332 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10607 punktów
 21. Remonators
  9620 punktów
 22. Eurowizja
  9480 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8435 punktów
 24. Nintendo
  5020 punktów
 25. MUZYKA
  5002 punktów
 26. Dua Lipa
  4909 punktów
 27. KSIĄŻKI
  4440 punktów
 28. Progress Armia
  4218 punktów
 29. The Originals
  4117 punktów
 30. Misiaki Sysi
  3802 punktów
 31. Pamiętniki Wampirów
  3749 punktów
 32. 13 Reasons Why
  3675 punktów
 33. Stranger Things
  3026 punktów
 34. K-Pop
  2653 punktów
 35. American Horror Story
  2494 punktów
 36. Young Stars News
  2401 punktów
 37. FILMY
  2268 punktów
 38. Sport
  2262 punktów
 39. Puthinators
  1898 punktów
 40. Sony Playstation
  1151 punktów
 41. Przygodowe
  1015 punktów
 42. Temorki
  827 punktów
 43. FPS
  626 punktów
 44. Team Rieger
  611 punktów
 45. PC
  477 punktów
 46. Uncharted
  474 punktów
 47. MMers
  424 punktów
 48. Kluseczki Olgi
  416 punktów
 49. YOUTUBE
  386 punktów
 50. Arianators
  297 punktów
 51. R5Family
  267 punktów
 52. Soy Luna
  201 punktów
 53. LUDZIE
  176 punktów
 54. God Of War
  160 punktów
 55. Directioners
  154 punktów
 56. The Good Place
  102 punktów
 57. 5SOSFam
  94 punktów
 58. Beautilles
  89 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  85 punktów
 60. INNE
  85 punktów
 61. Donaty Agaty
  79 punktów
 62. Selenators
  69 punktów
 63. Podróże
  52 punktów
 64. Strzelanki
  51 punktów
 65. Orlandonators
  41 punktów
 66. Playstation VR
  41 punktów
 1. Potterheads
  225 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5220 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  4694 punktów
 4. Riverdale
  3412 punktów
 5. YOUNG STARS
  2699 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  863 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  335 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  142 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  85 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 20. GRY
  26 punktów
 21. INNE
  26 punktów
 22. TALENTY
  26 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. KSIĄŻKI
  19 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. Eurowizja
  8 punktów
 34. God Of War
  7 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2045 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post