+10 głosów
(postid: 276592) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Pora na pierwsze wyzwanie na portalu. Będziecie dzięki niemu mogli nieco zdobyć punktów dla swojego fandomu. Będzie do zdobyć od 250 - 1000 punktów, w 6 zadaniach dla jednego fandomu! A więc jeżeli oglądacie kilka seriali, jesteście wielkimi fanami, macie szerokie pole do popisu, możecie zasilić poważną sumkę dla fandomu, którego zbieracie punkty w danym tygodniu. 


Kategorie | Zadania

Oto kategorie, które możecie sobie wybrać: 

1 Shipy - czyli opisz swoją ulubioną parę z serialu, dlaczego to właśnie ona jest twoją ulubioną, możesz pokrótce opisać też jej historię, wzloty, upadki, rozstania. 

2 Pierwsze wrażenie/odczucie - dzięki portalowi postanowiłeś/aś obejrzeć jakiś nowy serial? Opisz swoje wrażenie po obejrzeniu pierwszego czy kilku odcinków! 

3 Jak poznałeś/aś serial - jesteś wielki fanem jednego z serialu? Poznałeś wiele wspaniałych ludzi, obsadę, aktorów etc., jeżeli jesteś wstanie napisać świetną historię to to zadanie jest dla ciebie! 

4 Ulubiona piosenka - jest wiele muzycznych/musicalowych seriali, w których muzyka jest naprawdę świetna! Wybierz jedną z nich, opisz ją, dlaczego to właśnie ta piosenka ciebie urzekła. 

5 Ulubiona historia - jest wiele ciekawych, śmiesznych i wartych momentów w każdym z serialu. Wybierz jeden i opisz go. Możesz dodać swoje spostrzeżenia, odczucia. 

6 Ulubiony/znienawidzony bohater - każdy z was, w serialu ma postać, którą uwielbia/nienawidzi. Wybierz jedną z nich i opisz, dlaczego to właśnie tą postać uwielbiasz czy nienawidzisz, co spowodowało twój wybór, opisz jej zachowanie czyny itd.  

Co należy zrobić? | Zasady

Co należy zrobić, aby wziąć udział w wyzwaniu? I powalczyć o punkty dla siebie i fandomu

* Wybrać serial - każdy z użytkowników portalu może wybrać KILKA serialu, jest ich naprawdę mnóstwo, więc macie w czym przebierać i mega duże pole do popisu! Ale najważniejsze, aby każdy serial i kategoria była rozdzielona, oddzielnie napisana w komentarzu. 

* Wybrać kategorię od 1-6, które podałam w akapicie wyżej (również można KILKA), ale również rozdzielić je oddzielnie w komentarzach, aby lepiej się czytało i sprawdzało. 


Gdzie pisać komentarze do wyzwania i zgarniać punkty? Swoje zadania piszecie w formie komentarza pod tym właśnie postem. Tak będę właśnie sprawdzać wasze "prace konkursowe", CHYBA, ŻE znajdą się śmiałkowie i napiszą POSTA. W przypadku posta prosiłabym komentarz o to, że praca konkursowa została napisana właśnie w taki sposób, gdy taki komentarz się znajdzie, po zaakceptowaniu posta, zostanie on przeze mnie bądź właściciela podlinkowany w komentarzu niżej, abyście mogli zobaczyć pracę. Gdy zdarzą się przypadki, że post nie będzie zbyt długi, aby zaakceptować go w serwisie, będę się kontaktować z taką osobą, aby po prostu jednak napisała komentarz pod posta, a więc patrzcie na skrzynki z wiadomościami! PS. Nie zapomnijcie zaznaczyć w tytule posta "Wyzwanie" oraz we wstępie zaznaczyć kategorię! 


Jak powinien wyglądać komentarz?http://fandoms.pl/king-include/buzzupload/przechwyć_2017_07_24_20_16_24_552-5862931963.jpg

Czyli, aby wziąć udział w wyzwaniu należy pod tym postem, napisać:
* Serial oraz kategorię, którą wybieracie aby podjąć się wyzwania. 

* W jednym komentarzu musi być 1 serial i 1 kategoria, aby było wygodniej sprawdzać oraz przyznawać wam później punkty! 


Co w przypadku, gdy napiszecie posta do wyzwania, zamiast komentarza? Po prostu zaznaczacie w komentarzu: serial, kategorię oraz dopisujecie, że jest post. Wtedy ja będę wiedziała, że mam sprawdzać zakładkę "Admin" oraz patrzeć czy są wasze post z TYTUŁEM: "WYZWANIE" nie zapomnijcie o tym! ;) 


FAQ | Podsumowanie

Mam nadzieję, że udało mi się rozpisać wam bardzo czytelnie to wyzwanie oraz, że weźmiecie w nim udział! Ale podsumowując


Aby wygrać od 250-1000 pkt, w danej kategorii należy wysłać komentarz, zgodnie z moją prośbą/warunkami! 

Każdy z was może wybrać tyle seriali ile zna i ogląda! ;) 

Każdy z was może napisać komentarz/posta do każdej z kategorii (oczywiście wszystko oddzielnie, tak jak prosiłam, będzie wszystko wygodniej!) 
Możecie między sobą komentować wszystko! 
Z każdej kategorii i danego serialu wybiorę TRZY osoby, będę się starać, aby każda osoba wygrała punkty i aby nie powtarzać zwycięzców! 

W każdej z kategorii oraz danego serialu będą zatem TRZY miejsca: za pierwsze będzie 1000, za drugie 500 a za trzecie 250. 

Każdemu ze zwycięzcy odpiszę w komentarzu, że wygrał, za co (w przypadku posta) oraz ilość punktów, które dostał! 


Jeżeli ktoś napisze posta do wyzwania, automatycznie zdobywa więcej punktów dla swojego fandomu - dostaje 400 pkt. za posta, X pkt. za miejsce w wyzwaniu (oczywiście jeżeli wygra!) oraz punkty w przypadku gdy post trafi na główną (od 50-5000 pkt.) czy też post dnia 10 000 pkt! 

A zatem powodzenia! 

Zamierzacie wziąć udział? Do tego posta dodana została ankieta - Wybierz opcję:
Tak
Nie
Zastanowię się
Jeszcze nie wiem

OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 564 punktów za:

Jakość:20Popularność:302
Wsparcie:72Ocena i wartość ocen:10
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:120
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Annevue Użytkownik 649,900 pkt
302 czytelników Lip 24, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

12 Komentarzy

EvilRegal_77 Użytkownik 161,230 pkt
Serial: Once Upon A Time
Kategoria: 1
Outlaw Queen - Robin Hood i Evil Queen lub Regina Mills

Od czego tak napradę zaczął się związek Robina z Locksley i Złej Królowej? Większość myśli pewnie o połowie 3 sezonu ale powiem wam, że to zaczęło się już w przeszłości kiedy to młoda Królowa Regina spotkała się z wróżką Dzwoneczkiem. Wtedy padły też słowa Reginy "Moim szczęśliwym zakończeniem jest głowa Śnieżki na talerzu." :D
Dzwoneczek powiedziała wtedy, że zna prawdziwą drugą połówkę Giny i to właśnie miłośc jest jej szczęśliwym zakończeniem. Zaprowadziła ją przed tawernę. Tam też siedział mężczyzna z tatuażem lwa na ręku. Tak, to właśnie był Robin Hood. To on po śmierci pierwszej miłości Reginy był jej przeznaczony. Jak wyglądałoby wtedy jej życie z Robinem? Tego nie wiemy ale jestem pewna, że byłoby niesamowite. Nie powstałoby jednak wtedy Storybrooke, nie byłoby tego wszystkiego co się stało....
Zacznijmy więc od tego bardziej bliżeszgo początku ich znajomości.
Jak, kiedy i gdzie więc się poznali?
Był to chyba odcinek 12 trzeciego sezonu kiedy to wszyscy ze Storybrooke dzięki Reginie, która ich uratowała trafili do Zaczarowanego Lasu. Dokładny moment ich pierwszego spotkania miał miejsce wtedy gdy Śnieżka poszła szukać Reginę, a Evil Queen w tym momencie zakopywała swoje serce. Powiedziała wtedy, że bez Henry'ego nie chce nic czuć. Pasierbica jednak jakoś przekonała Reginę do zmiany decyzji. Kiedy Królowa chciała wracać ze Śnieżką do innych nagle zaatkowała ją skrzydlata małpa i już udało jej się złapać i wznieść się do góry z Reginą. W tym właśnie momencie Robin nagle pojawił się i zaatakował małpę strzelając do niej z łuku. Śnieżka również próbowała wyrwać Reginę ze szponów małpy. Gdy udało im się i małpa odleciała Robin podszedł do leżących na ziemii kobiet i podał rękę Królowej. Jest to również mój kolejny ulubiony moment z serii "Sassy Regina", kiedy to Robin mówi: "Moja pani, jesteś ranna." na co Evil Queen odpowiada "Wystarczyłoby Wasza Wysokość...i jestem cała", a Robin do niej: "Wystarczyłoby dziękuję..." :D
Nie będę opisywać każdego momentu w serialu kiedy pokazują Outlaw Queen ale opiszę krótko te najważniejsze dla mnie sytuacje.
    ⁃    A więc wiadomo, że już kiedy pierwszy raz Robin i Regina jako Evil Queen spojrzeli sobie w oczy coś zaiskrzyło ;3
    ⁃    Uwielbiam całą scenę gdzie Robin pierwszy raz spotyka Reginę w Storybrooke.
    ⁃    Oczywiście pierwszy ich pocałunek musiał znaleźć się na tej liście hah!
    ⁃    Chyba najgorętszy moment Outlaw Queen czyli 8 odcinek 4 sezonu i wydarzenia w krypcie Giny (zawsze kiedy go oglądam mam ciarki hah) ;P
    ⁃    Dosyć sentymentalny i smutny moment kiedy Regina i Robin żegnają się przy lini, która zamyka Storybrooke :(
    ⁃    Ważny moment, czyli ostatni pocałunek OutlawQueen i słowa "Regina, ty jestać całą moją przyszłością."
    ⁃    Nie wiem sama czemu daję to do tych najważniejszych momentów ale on ma dla mnie znaczenie, a mianowicie chodzi mi tu o UWAGA, SPOJLER śmierć Robina...

Czemu związek Outlaw Queen jest dla mnie aż taki ważny?
Regina jest moją ulubioną postacią w serialu i nie ma nikogo ważniejszego od niej, a jak wiemy, kiedy była razem z Robinem czuła, że jest jednak dla niej szansa na szczęśliwe zakończenie. Ona wtedy czuła, że żyje i była najszczęśliwszą osobą na świecie, a chyba to jest ważne i najbardziej cieszy kiedy twoja ulubiona bohaterka i za razem idolka jest szczęśliwa i spełniona! Jak widać Dzwoneczek się nie myliła i Robin z Locksley był przeznaczony Reginie! ❤️

Jeszcze szybko o Swan Queen :P
A więc szybko przedstawię mój drugi ulubiony tym razem pseudo związek (ale to tylko przykrywa, że jest pseudo, bo SWAN QUEEN IS REAL!!!)
Swan Queen, czyli wymyślony przez fanów związek Reginy (też jako Evil Queen) z Emmą.
Pierwszy błysk między nimi możemy zobaczyć już w pierwszym odcinku, kiedy to Swan przyjeżdża do Storybrooke i odwozi Henry'ego do domu. Wzrok Reginy kiedy patrzy na Emmę mówi sam za siebie ;P
Momentów ze Swan Queen w serialu jest jeszcze więcej niż z Outlaw Queen, ponieważ Outlaw Queen to głównie sezony 4 i 5, a Swan Queen trwa ciągle!
Szczerze mówiąc tutaj ciężej wymienić mi moje ulubione momenty, ponieważ jak wyżej pisałam jest ich multum. Takie które trochę pamiętam to np.
 - moment, w którym Regina i Emma stają twarzą w twarz do siebie i przez chwilę tak stoją patrząc się na siebie takim spojrzeniem (jak to ludzie nazywają Eye-Sex hahha) po czym Gina odchodzi.
    ⁃    Lubię też moment kiedy Regi dowiaduje się o zaręczynach Captain Swan i PRZYTULA EMMĘ z gratulacjami. (Wiadomo, że wtedy Gina umiera od środka, bo w końcu jej miłość wychodzi za mąż no halo!)
    ⁃    Kocham też fragmenty kiedy Emma mówi: "Regina, wierzę w ciebie!"
       A Gina mówi: "Emma, dobrze cię       znam!" ❤️
    ⁃    No i ważny dla Swen moment kiedy Emma mówi do Reginy: "Moja specjalna moc czasami zawodzi, ale zawsze wiem kiedy kłamiesz Regina...teraz mówisz prawdę" ❤️ Bożee, już mam to przed oczami i te uśmiechy Emmy i Giny no cudoo!

Tego jest tak dużo, że naprawdę gdybym sobie przypomniała i miała napisać o tym wszystkim to OMG ile by to zajęło hahah! :'D Teraz 7 sezon to będzie jeden wielki ból dla wszystkich Swen, bo jak wiemy nie zobaczymy tam już Jennifer. Boję się też tego co sądzą ludzie, czyli że w nowym sezonie to właśnie Regina może rezprezentować momenty LGBTQ i może mieć dziewczynę...(GINA MOŻE BYĆ TYLKO Z EMMĄ OK?) :(((

Uff, gratuluję przeczytania i przepraszam za wszystkie błędy ale jest 2 w nocy i mój mózg mało pracuje  hah! ❤️
+3 głosów
Lip 25, 2017
jestem_pegazem Użytkownik 49,575 pkt
Kategoria 1, serial - The 100
W ostatnim czasie zdecydowanie to Clarke i Bellamy górują i są moim ulubionym shipem. Są miłośnicy tej pary, jak i przeciwnicy. Jedni chcieliby zobaczyć ich jako parę, a inni wolą ich jako przyjaciół. Jak już pisałam zdecydowanie należę do pierwszej grupy. Kibicuje im jakoś od połowy pierwszego sezonu i szczerze liczę, że ta para zaistniej. Chociaż po zakończeni czwartego sezonu obawiam się, że może nie dość do tego. Jak to mówią od nienawiści do miłości nie długa droga, a wszyscy fani wiedzą, że z początku nie byli swoimi miłośnikami i dogryzali sobie nawzajem. Jak dla mnie te dwa charaktery wspaniale się dopełniają. Clarke i Bellamy są dla siebie ogromnym wsparciem w trudnych sytuacjach, takich jak ta w Mount Weather. Jestem ciekawa ile osób postąpiłoby jak Bellamy i zdjęło z Clarke połowę ciężaru, podejmując razem z nią jedną z najcięższych decyzji w ich życiu. Szczerze myślę, że ja bym się na to nie zdobyła.  Nie zawsze się zgadzali, jak na przykład w sytuacji z bunkrem. Jednak gdy Clarke miała wybrać między strzeleniem do Bellamy'ego, a pozwoleniem na otwarcie bunkru, wybrała drugą opcję. Najgorsze jest to, że kiedy mam nadzieję, że będą razem twórcy odbierają brutalnie mi to. Jednak mimo to wciąż uparcie w to wierzę i zagorzale im kibicuję, chociaż zakończenie czwartego sezonu nie wskazuje za bardzo na to, by mogli zostać parą. Z całych sił liczę jednak, że Bellamy z nikim na Arce się nie zwiąże  i piątym sezonie dostanę mojego ukochanego Bellarke'a.
+2 głosów
Lip 24, 2017
julka_hej1 Użytkownik 7,614 pkt
Bellarke <3
MalenaRatnerPL Użytkownik 338,566 pkt
Serial: Teen Wolf. Kategoria: 3.
Teen Wolf znam dość długo, bo w końcu kto nie znałby tak popularnego serialu. Nigdy jakoś nie miałam ochoty ani czasu by go obejrzeć, aż do ferii 2017. Kiedy nie miałam co ze sobą zrobić weszłam na stronę, gdzie mogłam obejrzeć Teen Wolfa. Pierwszy odcinek zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Włączyłam drugi, trzeci i tak dalej... Bardzo się wciągnęłam (w miesiąc obejrzałam wszystkie sezony). Założyłam nawet konfę z osobami, które oglądają serial i dzieliłam się z nimi moimi wrażeniami. Uwielbiam tych ludzi, stworzyliśmy swego rodzaju rodzinę. Do tej pory pamiętam jak zawsze pisaliśmy sobie "miłego dnia", "dobranoc wilczki", "wilczki" itd. Jeśli chodzi o aktorów to pokochałam ich całym moim sercem. Tak idealnie grają swoje postacie, jestem z nich dumna. Mogę jasno stwierdzić, że ten serial zmienił moje życie ♥
+2 głosów
Lip 24, 2017
olotka Użytkownik 35,744 pkt
Serial: Supernatural
Kategoria 6
Ja nie jestem weteranką serialową, nie jest to gatunek dla mnie, wcześniej czy później bohaterowie i ich losy mi obojętnieją. Na ogół wcześniej.
Aż kiedyś zobaczyłam Supernatural. Oczywiście, że jest to miłość, może ślepa, a może otwierająca oczy na coś wyjątkowego. Bo dla mnie Dean Winchester jest niepowtarzalny. On zawsze czuje bardziej niż można i po prostu jest przy tym wiarygodny.
Nawet jeśli fabuła bywa banalna, to Dean nie jest. Fascynuje mnie i nie umiem go zamknąć w racjonalnej definicji.
Właściwie to kocham go bezwarunkowo, nie mam w stosunku do niego żadnych oczekiwań.
Nie jest idealny i przez to jest doskonały. Popełnia w życiu sporo błędów, ale nie są podyktowane egoizmem. Kocha za mocno, strzela i jeździ za szybko, pije za dużo, je niezdrowo. Jest odważny, wręcz brawurowy, ma problemy z agresją, ale nigdy się nie poddaje i ma hartowany ogniem i krwią kręgosłup moralny. Ma cudowne sarkastyczne poczucie humoru, a pod nim ukrywa inteligencję i wrażliwość. Jest świetnym strategiem i urodzonym przywódcą. Jest zmysłowy, ma piękne zielone oczy, którymi patrzy spod nastroszonej grzywki, mocne ramiona, szeroki chód. Oraz uśmiech, którym zawiesza słońce na niebie...
Ja wiem, że będę z nim do końca, jego lub mojego.
+2 głosów
Lip 25, 2017
kacper0623 Użytkownik 313,387 pkt
Serial: Once Upon A Time
Kategoria: 4
Opis: Moją ulubioną piosenką z serialu "Once Upon A Time" jest zdecydowanie "A Happy Beginning". Piosenka ta napełnia mnie radością do życia i sprawia, że nie muszę się martwić tym co przyniesie jutrzejszy dzień. Jest bardzo optymistyczna i szybko wpada w ucho.
+2 głosów
Lip 25, 2017
Ola.Tinista Użytkownik 74,185 pkt
Serial: Violetta Kategoria: 3
Opis: Violettę poznałam 5 lat temu. Miałam wtedy 8 lat i chodziłam do 2 klasy podstawowej. Akurat wtedy były wakacje. Siedziałam sobie z trzema koleżankami na placu zabaw obok mojej szkoły. Siedziałyśmy, rozmawiałyśmy i wygłupiałyśmy się. Nagle przyszła do nas Natalia (moja koleżanka). Trochę byłyśmy na nią złe, ponieważ umawiałyśmy się ,aby wyjść na dwór, a ona nie przyszła. Przeprosiła nas i podała powód dlaczego nie przyszła. Tym powodem był serial. Serial Violetta. Siedziała w pokoju oglądała Disney Chanel i zaczęła sie Violetta (nie mam pojęcia ,który odcinek). Opowiadała nam ,że tak się wkręciła w oglądanie i zapomniała ,że się z nami umówiła. Następnego dnia poszłyśmy do Natalii ,ponieważ Natalia tak się zachwycała tym serialem. Dziewczyny cały czas się zachwycały, a mi się to nie podobało. Nie rozumiałam ich, co było w tym takie fajnego. Kilka dni potem byłam sama w domu. Oglądałam telewizję, nic nie było to postanowiłam przełączyć na Disney Chanel. Leciało Powodzenia Charlie, a potem Violetta. Postanowiłam zostawić i ponownie obejrzeć. Wzięłam cieplutki kocyk i gorąco herbatkę i zaczęłam oglądać. Tym razem serial mi się spodobał. Byłam podekscytowana. Ale nie rozumiałam dlaczego wcześniej uważałam ten serial za głupi. Może dlatego ,że dziewczyny cały czas rozmawiały? Tego nie wiem.. I od tej pory serial Violetta został moim ulubionym i został w moim sercu ♥
+1 głos
Lip 24, 2017
Deonika30 Użytkownik 179,378 pkt
Serial:Teen Wolf kategoria 3
Teen Wolf był pierwszym moim serialem, który oglądnęłam. Pierwszy raz usłyszałam o nim w maju 2016, a więc zważywszy że zaczął być kręcony w 2011 roku - dosyć późno. Właśnie wtedy oglądnęłam pierwsze 7 odcinków. I skończyłam. Nie pamiętam czy mi się nie spodobał czy czemu nie oglądałam dalej. Potem jakoś zawsze brak był czasu lub chęci. Powróciłam do niego na feriach, które mi przypadały na drugą połowę stycznia 2017 roku. Wtedy wciągnął mnie już na dobre. Jako, że były ferie, a ja nie miałam za wiele zaplanowane to spędzałam większość dnia oglądając ten serial. Pamiętam, że w jedną sobote ferii jechałam na skoki do Zakopanego co był moim spełnieniem marzeń, ale wiązało się z 4 godzinami w samochodzie. Byłam tak zdesperowane by jak najszybciej zobaczyć następne odcinki, że nawet wtedy oglądnęłam 2(słaby net nie pozwolił mi na więcej ehh). Przez cały serial(6 sezonów) przebrnęłam w tydzień i obecnie z niecierpliwością czekam na 6b. Mam nadzieje, że będzie tak samo niesamowity jak poprzednie!
+1 głos
Lip 25, 2017
Melwyn Użytkownik 161,663 pkt
Czekam na zaakceptowanie posta, napisałam o Destielu :)
0 głosów
Lip 24, 2017
Olga Winchester Użytkownik 328,581 pkt
napisałam post z supernatural, kategoria 3. czekam na zaakceptowanie ♥
0 głosów
Lip 25, 2017
Betty Cooper Użytkownik 8,278 pkt
Mój post, Riverdale, kategoria pierwsza: http://fandoms.pl/276748/wyzwanie-moj-ulubiony-ship-riverdale
0 głosów
Lip 26, 2017
Lari Użytkownik 15,753 pkt
serial Violetta
kategoria 3
Pewnego dnia podczas odrabiania lekcji włączyłam sobie telewizor.Przypadkowo włączyłam Disney Channel, a na nim leciała właśnie Violetta.Jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego zobaczyłam w reklamie,że będzie jakiś nowy serial, wtedy pomyślałam sobie że znowu będzie jakiś nudny serial.Pomyliłam się i to bardzo.Ten serial zmienil moje zycie na lepsze.Dzięki niemu poznałam swoich idoli,pasje i uczucia.Zawsze byłam z Violettą mimo smutku czy coś innego.Dzięki niemu poznałam wspaniałych ludzi i zaczęłam wierzyć, że marzenia się spełniają.Po Violettcie codziennie słuchałam piosenek całej obsady.Jednak gdy minęły 2 miesiące wszystko się zmieniło.Nie słuchałam już piosenek z V,nie interesowałam się wszystkimi z V, ale pewnego dnia zaczęlo mi czegoś brakować.Czego? całej obsady i postanowiłam obejrzeć cały serial od początku.Wtedy zrozumiałam jacy są dla mnie ważni.Teraz codziennie obserwuję ich na social mediach,słucham muzyki z V i wspominam tamte czasy gdy Violetta leciała w telewizji.
Może końcówka nie na temat, ale poniosło mnie hahahh
0 głosów
Lip 30, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
134 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 134 Gości
Dziś posty czytano : 6436 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  568038 punktów
 2. Young Stars Festival
  45358 punktów
 3. Bartek Lovers
  44011 punktów
 4. Potterheads
  40644 punktów
 5. Supiwerki
  40527 punktów
 6. The 100
  39466 punktów
 7. SikorskiSquad
  34759 punktów
 8. Arturonators
  30546 punktów
 9. SERIALE
  25856 punktów
 10. GRY
  23474 punktów
 11. Famous In Love
  22778 punktów
 12. Life Is Strange
  22559 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20231 punktów
 14. Domisiaki
  18643 punktów
 15. Once Upon A Time
  18259 punktów
 16. Ananasy Sylwii
  17707 punktów
 17. Ania, nie Anna
  17436 punktów
 18. Forza
  14144 punktów
 19. Pretty Little Liars
  13330 punktów
 20. YOUNG STARS
  12917 punktów
 21. Sonbird Team
  10894 punktów
 22. Remonators
  10432 punktów
 23. Eurowizja
  10290 punktów
 24. GWIAZDY YOUNG STARS
  9311 punktów
 25. Shawn Mendes Army
  9232 punktów
 26. Dua Lipa
  8049 punktów
 27. TALENTY
  6526 punktów
 28. MUZYKA
  6503 punktów
 29. Playstation VR
  6239 punktów
 30. FILMY
  5854 punktów
 31. Nintendo
  5391 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5308 punktów
 33. Detroit
  5015 punktów
 34. Tomb Raider
  4959 punktów
 35. Stranger Things
  4793 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4647 punktów
 37. INNE
  4641 punktów
 38. Progress Armia
  4303 punktów
 39. Misiaki Sysi
  4285 punktów
 40. The Originals
  4253 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4060 punktów
 42. Bambinos
  4054 punktów
 43. Young Stars News
  3366 punktów
 44. Sport
  3013 punktów
 45. K-Pop
  2768 punktów
 46. American Horror Story
  2618 punktów
 47. God Of War
  2576 punktów
 48. YOUTUBE
  2346 punktów
 49. Kortezjanie
  2128 punktów
 50. Puthinators
  1948 punktów
 51. Sony Playstation
  1843 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  967 punktów
 54. FPS
  895 punktów
 55. Temorki
  861 punktów
 56. Team Rieger
  819 punktów
 57. R5Family
  663 punktów
 58. Arianators
  566 punktów
 59. Zosiaki
  566 punktów
 60. Kluseczki Olgi
  564 punktów
 61. PC
  556 punktów
 62. Uncharted
  491 punktów
 63. LUDZIE
  452 punktów
 64. Directioners
  347 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  319 punktów
 66. Soy Luna
  313 punktów
 67. #talentobranie
  297 punktów
 68. 5SOSFam
  284 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  183 punktów
 71. Beautilles
  167 punktów
 72. The Good Place
  156 punktów
 73. Selenators
  147 punktów
 74. Donaty Agaty
  111 punktów
 75. Orlandonators
  110 punktów
 76. Strzelanki
  110 punktów
 77. Podróże
  98 punktów
 78. Swifties
  79 punktów
 79. Far Cry
  57 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1148 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  53 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post