+4 głosów
(postid: 285852) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Lubisz czytać imaginy lub fanstory? Ten post jest dla ciebie! Niżej znajdziesz dwie tego typu historie o chłopakach z Bars and Melody. Jeśli ci się spodobają nie zapomnij odezwać się w komentarzu, to znak, że chcecie tego więcej! A teraz bez przedłużania — zapraszam dalej!


~CHARLIE~


Charlie od dawna planował zabrać mnie na festival kolorów. Nie wiedziałam jednak, że nastąpi to w tak szybkim tempie! Szybko ubrałam crop top i ciemne, jeansowe spodenki, po czym wyszłam, czekając na mojego chłopaka. Gdy na podjeździe pojawił się duży, żółty Range Rover, wiedziałam, że to Charlie. 


Zajęłam miejsce pasażera i udaliśmy się na festyn. Cholernie się rumieniłam, gdy Charlie przyglądał się mi i oblizywał usta. Poczułam jego dłoń na moim udzie, po czym zerknęłam na niego. Uśmiechnął się i mrugnął swoimi pięknymi, błękitnymi oczami. Cała droga przebiegła w ciszy, ale gdy dotarliśmy na miejsce spotkania, zaczął się ogromny hałas i dopadała do moich uszu muzyka puszczana z głośników. Blondyn zaproponował mi watę cukrową. Za jego pieniądze. Why not? Przyszłam się bawić, prawda? Moje sumienie niestety wygrało, mimo, że czułam się strasznie okropnie. Złapał mnie za rękę i prowadził do takiego miejsca, bym widziała dokładnie każdy centymetr sceny. Zbyt mały wzrost sprawił, że kawałek sceny docierał do moich oczu. Charlie widząc to, złapał mnie za rękę i szybko podniósł do góry. Siedziałam na jego ramionach, teraz obserwując wszystko dookoła. Zerknęłam na dół i ucieszyłam się widząc, że działam na niego tak, jak on na mnie. Zbyt dobrze. Nie spodziewałam się, że będą tutaj Jack&Jack. 

Cholera, Charlie doskonale wiedział, że ich kocham. Zagrali kilka utworów, jednak ja zdawałam sobie sprawę, że został ostatni, który jest moim ulubionym, oczywiście wiadomo, ze chodzi o Shallow love. Śpiewając wraz z Gilinskym, przez przypadek spadłabym z ramion Charliego. Ten jednak szybko złapał mnie, a moje serce dostawało zawału, gdy Johnson wyciągnął rękę, podał mi ją i powiedział do mnie, śmiejąc się zwykłe, ale, kurcze, to JACK JOHNSON, SPOKOJNIE. 


Niestety, J&J szybko zmyli się ze sceny. Charlie objął mnie w talii i chodziliśmy dookoła pięknego festivalu, cali w kolorowych farbkach. Nie wiedziałam nawet, kiedy je wypuścili. Na koniec, Charlie przyznał się, że gdy patrzył mi w oczy, czuł zachwyt, a co lepsze, że z każdą chwilą na tym festivalu, zakochiwał się we mnie coraz bardziej, a teraz już się nawet nie da mocniej. To najpiękniejsze, co usłyszałam od tego drobniutkiego, słodkiego blondyna. On na zawsze będzie mój, co umocniłam pocałunkiem. Kocham go, wam też życzę takiej miłości, jak moja i Charliego Lenehana.


~LEO


Od dwóch miesięcy nic się nie zmienia u ciebie i Leondre. Wciąż cisza, cisza i pustka. Żadne z was nie chce wykonać pierwszego telefonu. Być może to strach lub ogromna duma, która nie pozwala iść za głosem serca? Nie zatracasz sobie tym głowy. 


Wstajesz i szykujesz się do szkoły. Idąc tam, zapalasz ostatnią fajkę papierosa, jaką miałaś w kieszeni. Wchodząc, czujesz się co najmniej inaczej. Nie wiesz, dlaczego tak jest. Jakby podświadomość chciała ci powiedzieć, że coś się dzisiaj stanie. Siadasz w swojej ławce i czekasz na rozpoczęcie zajęć. Nagle twój telefon w kieszeni wibruje. Wyjmujesz i od razu napawa cię fala ciepłego powietrza. To numer doskonale ci znany. Nie możesz nabrać tchu. Boisz się spojrzeć na wiadomość. Jednak jesteś zmuszona to zrobić, bo cały czas Leo wysyła ci wiadomości.


409029849 *numer se wymyśliłam, nie dzwonić .* 

Hej, możemy pogadać? Proszę, tylko chwilę. Tęsknię bardzo. Julia, proszę. Co to za życie księcia bez księżniczki?


Widzisz ostatnią wiadomość i od razu łza spływa ci po policzku. Zdziwiłaś się, że o tobie jeszcze pamięta. Po tej kłótni, która wystarczyła do ciszy, nie spodziewałaś się takiego obrotu sprawy. Odpisujesz.


Me : U mnie o 19, przyjdź. 


Zestresowana, ale i podekscytowana odkładasz telefon i już zajmujesz się lekcją. Cały dzień mija ci wyjątkowo szybko. W sumie, tak jak zawsze, każda chwila z Leondre tak właśnie mijała. Zbyt szybko i zbyt ulotnie. 

Wróciłaś do domu, przebrałaś się i poszłaś odrabiać lekcje. Gdy zobaczyłaś, że masz jeszcze pół godziny do przyjścia Devriesa, zdecydowałaś się posłuchać Shawna i posprzątać lekko pokój. Wybiła siódma. Położyłaś się na łóżku i od razu w głowie miałaś multum myśli, jak to wszystko się potoczy. Pogrążona w Mercy Mendesa zasnęłaś. Po jakimś czasie poczułaś, jak łóżko się ugina i ktoś owija rękę dookoła twojej talii. Udajesz, że śpisz. Myślisz, że nie domyśli się.


- Julcia, ja wiem, że nie śpisz. Serce ci bije zbyt mocno. 

- powiedział ten cholerny, stęskniony przez ciebie głos.


 Obróciłaś się do niego, a Leo złożył delikatny pocałunek na czole. Zamknęłaś oczy.


 - Zadaj mi pytanie. To, które cię nurtuje.

 - Gdzie ty byłeś? Gdzie byłeś, gdy cię potrzebowałam?

 - Nie było mnie, ja wiem, jestem beznadziejnym chłopakiem, żeby przez jedną kłótnię się odciąć. Jednak wiesz co? Chcę wrócić. Nikt nie był tak nieperfekcyjnie perfekcyjny dla mnie jak ty. Cholera, ja nigdy nie zapomniałem. Chciałem napisać, ale nie wiedziałem, czy jesteś gotowa, ale mam pewność teraz. Zakochałem się. Zakochałem się, w tobie. Julia, jestem zakochany po uszy i mogę to ogłaszać całemu światu. Mogą sobie pomyśleć co chcą. Nie ma mnie bez ciebie. Nigdy nie będzie. Szalenie potrzebuję twojej bliskości i właśnie takiego leżenia.


 - Ale Leo.

 - Nie przerywaj mi. Te dwa miesiące to był jakiś koszmar. Ja nie spałem godzinami, patrzyłem tylko, czy jesteś. I nie byłaś...Pocałowałaś go, a on to oddał. Długą chwilę przerwaliście z uśmiechem

 - Zamknij się już, połóżmy się. Dobranoc, Leo. Kocham cię.

- Ja też.


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
Ciąg dalszy tej historii od Autora

Alternatywne kontynuacje tej historii na bazie Waszych wyborów
Jak dalej powinna potoczyć się ta historia? A może chcesz zaproponować alternatywną kontynuację? Zaproponuj swój pomysł w komentarzach zaznaczając, że jest to opcja kontynuowania tej historii. Możesz dodać dowolną ilość propozycji - puść wodze fantazji!

Chcesz napisać kontynuację tej historii korzystając z zaproponowanego wyboru? Po prostu kliknij w przycisk "Napisz ciąg dalszy z tym wyborem" przy wybranej wersji kontynuacji i... pisz co wydarzy się dalej!

Zosia966 Użytkownik 107,066 pkt
Ciekawie zaczęłaś. Bardzo dobry styl pisania, raczej nie popełniasz żadnych błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, językowych (tylko na początku: nie UBRAŁAM crop topa, tylko założyłam go) ❤ Pisz dalej, czekam
+2 głosów
Iza Zubel Użytkownik 11,867 pkt
Jeju super !!! Czekam na więcej postów tego typu
+1 głos
Little Alone Użytkownik 93 pkt
Jest super :D Pisz dalej
+1 głos
tala.xx Użytkownik 3,009 pkt
Super post ! Kontynuj to ♥
+1 głos
Sandra Jasińska Użytkownik 29 pkt
jeju to jest cudowne
+1 głos
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Twórca tego fanfiction zarobił dotychczas 320 punktów za:

Jakość:50Popularność:140
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:4
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i wybory:110
W trwającej akcji twórca dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
swierus Użytkownik 1,217 pkt
140 czytelników Sie 2, 2017

Twój komentarz lub propozycja kontynuowania tej historii

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

11 Komentarzy

Zosia966 Użytkownik 107,066 pkt
WYBÓR
Ciekawie zaczęłaś. Bardzo dobry styl pisania, raczej nie popełniasz żadnych błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, językowych (tylko na początku: nie UBRAŁAM crop topa, tylko założyłam go) ❤ Pisz dalej, czekam
+2 głosów
Sie 2, 2017
Łucja Kojro Użytkownik 48 pkt
Zrób więcej takich postów bardzo fajnie się to czyta i widać ze masz talent do takich rzeczy
+1 głos
Sie 2, 2017
dariaflu Użytkownik 97 pkt
Mega poscik
+1 głos
Sie 2, 2017
HipLikeVictoria143 Użytkownik 223 pkt
Świetna historia.
+1 głos
Sie 2, 2017
Iza Zubel Użytkownik 11,867 pkt
WYBÓR
Jeju super !!! Czekam na więcej postów tego typu
+1 głos
Sie 2, 2017
Little Alone Użytkownik 93 pkt
WYBÓR
Jest super :D Pisz dalej
+1 głos
Sie 2, 2017
tala.xx Użytkownik 3,009 pkt
WYBÓR
Super post ! Kontynuj to ♥
+1 głos
Sie 2, 2017
Zuza Konieczka Użytkownik 4 pkt
czekam na więcej super !!
+1 głos
Sie 2, 2017
Crazy_Bambus Użytkownik 7,686 pkt
Zawszę chciałam pojechać na festival kolorów ❣ Super post
+1 głos
Sie 4, 2017
Sandra Jasińska Użytkownik 29 pkt
WYBÓR
jeju to jest cudowne
+1 głos
Sie 5, 2017
Kaxsix Użytkownik 195 pkt
Ciekawy post!
0 głosów
Sie 9, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
158 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 158 Gości
Dziś posty czytano : 11197 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  554317 punktów
 2. Young Stars Festival
  44875 punktów
 3. Bartek Lovers
  43525 punktów
 4. Supiwerki
  39853 punktów
 5. Potterheads
  39849 punktów
 6. The 100
  38835 punktów
 7. SikorskiSquad
  32955 punktów
 8. Arturonators
  29735 punktów
 9. SERIALE
  25609 punktów
 10. GRY
  23075 punktów
 11. Life Is Strange
  22080 punktów
 12. Famous In Love
  21924 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20165 punktów
 14. Domisiaki
  18356 punktów
 15. Once Upon A Time
  17605 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17342 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17194 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13118 punktów
 19. YOUNG STARS
  12872 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12673 punktów
 21. Forza
  11238 punktów
 22. Sonbird Team
  10831 punktów
 23. Remonators
  10197 punktów
 24. Eurowizja
  10096 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9280 punktów
 26. Dua Lipa
  7962 punktów
 27. TALENTY
  6454 punktów
 28. MUZYKA
  6412 punktów
 29. Playstation VR
  6142 punktów
 30. FILMY
  5732 punktów
 31. Nintendo
  5302 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5031 punktów
 33. Detroit
  4983 punktów
 34. Tomb Raider
  4924 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4594 punktów
 36. INNE
  4589 punktów
 37. Stranger Things
  4542 punktów
 38. Progress Armia
  4281 punktów
 39. The Originals
  4231 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4178 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3969 punktów
 42. Bambinos
  3810 punktów
 43. Young Stars News
  3219 punktów
 44. Sport
  2846 punktów
 45. K-Pop
  2739 punktów
 46. American Horror Story
  2598 punktów
 47. God Of War
  2527 punktów
 48. YOUTUBE
  2252 punktów
 49. Kortezjanie
  2114 punktów
 50. Puthinators
  1933 punktów
 51. Sony Playstation
  1630 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  904 punktów
 54. Temorki
  848 punktów
 55. FPS
  831 punktów
 56. Team Rieger
  782 punktów
 57. R5Family
  608 punktów
 58. PC
  527 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  509 punktów
 60. Arianators
  492 punktów
 61. Uncharted
  477 punktów
 62. Zosiaki
  399 punktów
 63. LUDZIE
  391 punktów
 64. Directioners
  315 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  287 punktów
 66. Soy Luna
  287 punktów
 67. #talentobranie
  282 punktów
 68. 5SOSFam
  246 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. Beautilles
  144 punktów
 72. The Good Place
  143 punktów
 73. Selenators
  130 punktów
 74. Donaty Agaty
  101 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  97 punktów
 77. Podróże
  84 punktów
 78. Swifties
  57 punktów
 79. Far Cry
  45 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  977 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post