+5 głosów
(postid: 288927) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

„Prawdziwa bambino nie wybiera”, „jesteś sezonówką”, „To jest Bars AND Melody, a nie Bars OR Melody” „albo oboje albo żaden”. Takie komentarze można znaleźć pod postami osób wybierających pomiędzy chłopcami, takie osoby spotykają się z falą hejtu na ich osobe, ale też z masą jej zwolenników. W tym poście odpowiemy sobie na pytanie: Czy faworyzacja jest naprawde taka zła?

Czym właściwie jest faworyzacja? Który z chłopaków jest faworytem polskich bambino?

Czym tak naprawde jest faworyzacja chłopaków? Fanki tego zespołu utarsamiają się z jedną osobą, która ma podobne zdanie, myślenie, hobby czy poprostu jest przystojniejszy od drugiego. Uważam, że chłopcy zakładając zespół byli świadomi tego, że spotkają się z wyborem "tego lepszego" w duecie bądź poprostu jeden z nich będzie bardziej lubiany. W naszym kraju większość bambinos stawia na Leondre, ale coraz więcej przekonuje i zbliża się do Charliego. Myśle, że "dominacja" faworytów Devriesa spowodowana jest faktem, że nie posiada on dziewczyny.

Faworyzacja-czy naprawdę można nazywać nas sezonówkami?

Według mnie faworyzacja jest niczym złym, ale oczywiście są też jej pewne granice, ponieważ jeśli ktoś przesadnie woli jednego, a drugiego poprostu traktuje jak powietrze to w takim wypadku naprawdę trzeba się zastanowić czy jest się fanką zespołu czy tylko jego jednego członka. Sama "wole" Leondre, bo uważam, że jestem z nim bardziej związana, mamy podobne myślenie i inne tego typu rzeczy. Nie mniej jednak kocham Charliego. Może powinniśmy zluzować gacie i nie mówić do faworyzujących, obraźliwych komentarzy typu, że są sezonówkami lub nie są bambino, bo są one poprostu sprzeczne z prawdą i powodują nie potrzebne konflikty na grupie. Chciałabym poruszyć też jedną kwestię, że My-faworyzujące nigdy nie przestałyśmy mieć szacunku do tzw."prawdziwych bambino". Natomiast Wy jeśli tylko dodamy post o jednym z chłopaków odrazu nas hejtujecie czasem nawet dochodzi już do naprawde ostrych i poważnych, obraźliwych słów i tego nie rozumiem dlatego wybaczcie, ale szacunek to podstawa i każdy z nas ma inne zdanie, które należy szanować jakiekolwiek by nie było. Wiele dziewczyn uważa, że nie można kochać dwóch innych osób, dwóch całkowicie innych charakterów tak samo i zgadzam się z tym w stu procentach.

Jakie zdanie na ten temat mają członkowie oraz admini(A) naszego fandomu?

Julka K.-Według mnie jest to głupota, nie da sie kochać zupełnie różnych osób tak samo. Każda osoba ma inny charakter, inne zainteresowania itp. Osobiście wybieram Leo, poprostu od samego początku miałam z nim te same zainteresowania i mamy podobne charaktery.


Kuba-Z racji tego, że jestem chłopakiem to nie wybieram, ale gdybym był dziewczyną to wybrałbym Leo, nie mam pojęcia czemu.


Gabrysia-Jak dla mnie ta cała zasada "prawdziwa bambino nie wybiera" jest żałosna. Nie da się lubić dwóch różnych charakterów tak samo. Ja osobiście wybieram Charliego, bo jego charakter różni się od mojego, co sprawia, że ciekawi mnie jego osoba jeszcze bardziej. Wydaje się taki czuły i delikatny. Po prostu zaciekawił mnie bardziej, a przez to, stał się bardzo ważny.


Martyna(A)-To nic zakazanego, każdy może poczuć silniejszą więź z jednym z chłopaków. Ja mam tak z Leondre i są to moje powody, których zagorzałe fanki wyznające zasadę Albo oboje albo żaden nie zrozumieją. Wiadome, że nie trzeba wybierać ale nie należy też potępiać fanek, które to robią bo jest to ich decyzja i wybór.


Kamila(A)-Ja uważam, że to czy wolimy jednego chłopaka, czy drugiego nie zmienia tego, że jesteśmy bambinos. Osobiście czuje większa więź z Leondre, poprzez to jaki jest, to jak zachowywał się na m&g. Jestem z nim dużo bardziej związana i to jego wole, mimo, że Charliego także uwielbiam. Nie ma nic złego w tym, ze faworyzujemy jednego, obyśmy nie zachowywali się nie fair i chamsko w stosunku do drugiego.


Michał(A)-Nie wybieram pomiędzy nimi. Obaj są dla mnie tak samo ważni, tak samo dobrzy i obaj zachwycają mnie swoim głosem. Owszem jest to Bars and Melody, ale z drugiej strony nie każdemu mogą podobać się 2 osoby jednocześnie. Każdy ma swój jakiś typ osoby która mu się podoba z wyglądu, charakteru czy za to co robi. U mnie akurat jest tak, że cenie i lubię ich tak samo, bo wiesz ta sama płeć.


Julka T.(A)- Zasada wymyślona przez polskie fanki, nie działająca w żadnym innym kraju mówiąca o tym, że obu chłopaków trzeba lubić tak samo. Ekhem zacznijmy od tego, że jeżeli spotykacie dwie różne osoby, to każdą zawsze będziecie uwielbiać, ponieważ się przyjaźnią? Właśnie. Prawie niemożliwe jest to, aby dwa różne charaktery kochać tak samo, pomijając fakt, że do słowa "kochać" powinno się podchodzić z dystansem. Ludzie nie mają wpływu na to, kogo lubią bardziej lub do kogo są bardziej przywiązani;) Pora zrozumieć. Nie porównuję nawet chłopaków, bo są to dla mnie dwa różne światy. Kocham ich na inne sposoby. Leondre to taka najważniejsza osoba w życiu, a z Charliem mam więź jak z bratem. Kocham ich całym sercem, ale w inny sposób.


Agata(A)-Uważam,że to jest dwóch zupełnie różnych chłopaków,inne charaktery oraz inny wygląd. Myślę,że wybieranie między nimi nie jest czymś złym w końcu tak jak wspomniałam wyżej to są zupełnie dwie inne osoby. Jeden lubi to drugi lubi tamto. Każdy z nas może wybrać chłopaków,niektórzy patrzą na wygląd jednak większość na ich zachowanie. Ja osobiście od samego początku wolałam Devriesa,chociaż jestem w stanie przyznać,że nie chciałam się do tego przyznać,bo wierzyłam w całą zasadę prawdziwch bambino. Najpierw,bo on jest słodki,ale z czasem szybko połączyła mnie więź z nim,której nie da się wyrazić słowami co jest fantastycznym uczuciem nigdy nie doświadczyłam takiej relacji o ile w ten sposób mogę to nazwać.

Koniec

A Wy kogo wolicie? Czy może jesteście z tych co nie wybierają? Swoje wybory możecie uzasadniać w komentarzach. 


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 772 punktów za:

Jakość:20Popularność:499
Wsparcie:47Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:181
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
magdajestemczycoś Użytkownik 7,036 pkt
499 czytelników Sie 4, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

18 Komentarzy

Kami Admin 65,143 pkt
Chyba wszystko co chciałam napisałaś już w poście. To czy wolimy jednego, czy drugiego nie ma różnicy. Trudno porównywać też dwa, zupełnie różne głosy. To, co zauważyłam to to, że jednak to dziewczyny częściej mają swojego faworyta, zarówno jeśli chodzi o głos, wygląd czy po prostu tą łączącą ich "więź". Super post, przydatny, szczególnie nowym osobom, które dołączają do naszego fandomu bo wiadomo, że na samym początku chyba każdy stara się stosować tą zasadę, myśląc, że rani drugiego z chłopaków. <3
+2 głosów
 
Najlepszy
Sie 4, 2017
Michalina Polit Użytkownik 389 pkt
ja osobiście uważam że nie da się kochać tak samo dwóch totalnie innych ludzi mam podobnie jak Tesia z Leo mam więź taka inna niż wszystkie a Charli jest jak brat
PS. świetny post
+1 głos
Sie 4, 2017
natalia_023 Fan 36,059 pkt
Ja często mam problemu z wyborem kogo wolę. Jednak Leo jest mi mega bliski i czas to rozumiem go w jego decyzjach lub jak niektórzy mówią "dziwnym zachowaniu" może dlatego ze jesteśmy w podobnym wieku. Jednak Charlie tez bardzo mi pomaga.
+1 głos
Sie 4, 2017
xxtofii Użytkownik 575 pkt
Uważam, że jak ktoś lubi bardziej Leo albo Charliego nie jest niczym złym. Każdy ma inny charakter i po prostu ma inną więź z jednym z chłopaków. Obu uwielbiam tak samo.
Super post!
+1 głos
Sie 4, 2017
Małgorzata Pusiak Użytkownik 37,369 pkt
Napisałaś świetny post, a zgadzam się dosłownie z Julią T. Zasada, która niby działa tylko w Polsce. Ja uważam, że nie wszyscy musza kochać obu tak samo.
+1 głos
Sie 4, 2017
Wiktoria Nosal Użytkownik 3,631 pkt
Według mnie ta cała zasada jest żałosna no ale raczej nie da się tego zmienić i zawsze znajdą się osoby które będą trzymać się tej zasady " prawdziwa bambino nie wybiera "
+1 głos
Sie 4, 2017
stydiatw Użytkownik 4,128 pkt
Julka t zgadzam sie .Charlie to taki starszy brat ,a Leondre to ktoś bliższy mamy bardzo podobne charaktery
+1 głos
Sie 4, 2017
tala.xx Użytkownik 3,009 pkt
Super post ♥ Każdy jest inny i każdy woli innego nawet jeśli znajdą się osoby które utrzymują zasadę "Albo dwoje albo żaden" to i one powinny uszanować że ktoś woli Leo albo Charliego , ja osobiście wolę Leo bo mam z nim więcej wspólnego itp. ale również bardzooo lubię Charliego i szanuję tych którzą utrzymują tą zasadę ale myślę że coraz mniej osób podtrzymuję tą zasadę , wiele osób nie dopuszcza do siebie świadomości że woli któregoś bardziej bo chcę podtrzymywać zasadę ale wtedy okłamuję samą siebie . Widzę że w sumie coraz mniej osób utrzymuje tą zasadę . To że ktoś woli któregoś z chłopaków bardziej nie jest przecież niczym złym . Wiele razy widziałam że dziewczyny które podtrzymują tą zasadę można powiedzieć że "hejtują" te osoby które wolą któregoś bardziej , ale teraz już widzę że nie ma takich spin jeśli któs woli któregoś bardziej i myślę że tak zostanie ♥♥♥
PS.Ogólnie to super post ♥
+1 głos
Sie 4, 2017
Wiktoria Kluska Użytkownik 13,320 pkt
każdy utożsamia się z jednym bardziej a z drugim mniej, na ten temat było już sporo dram na grupie ale moje zdanie jest takie że jeżeli ktoś bardziej polubił Charliego to nie jest złą osobą, i w żadnym wypadku nie powinniśmy wyzywać takiej osoby
+1 głos
Sie 4, 2017
Julia Pytel Użytkownik 14,132 pkt
Dobrze że taki post wkońcu powstał <3
+1 głos
Sie 4, 2017
~Agata~ Użytkownik 743 pkt
Jestem bardziej związana z Leo wolę go z charakteru ale jeśli chodzi o głos to Charliego co nie zmienia faktu, że oboje są dla mnie ważni
+1 głos
Sie 4, 2017
Crazy_Bambus Użytkownik 7,686 pkt
Ja wolę Charliego, choć moje przyjaciółki twierdziły ze bardziej faworyzuje Leo xd. Na początku bałam się przyznać ze bardziej lubię Lenehana przez tą "zasadę", ale teraz się nią nie przejmuje. Ważne alby nie zapominać o drugim ❣ Nawet gdy nie byłam jeszcze Bambino to bardzo zainteresował mnie Charlie.
+1 głos
Sie 4, 2017
Majeczka Użytkownik 8 pkt
zgadzam sie ,  nie da się kochać 2 innych osób tak samo
+1 głos
Sie 4, 2017
Fifi Użytkownik 392 pkt
Ja osobiście wolę Charliego, ale to nie znaczy, że Leo nie lubię. Po prostu bardziej polubiłam Charliego za jego charakter.
Fajny post :))
+1 głos
Sie 4, 2017
HipLikeVictoria143 Użytkownik 223 pkt
Zgadzam się z tym w 100%
+1 głos
Sie 4, 2017
Marysia_Nieborak Użytkownik 71 pkt
Ja jestem trochę dziwnym przypadkiem, bo osobiście nie wybieram między nimi. Co nie znaczy, że jestem zwolenniczką tej głupiej zasady "prawdziwa bambino nie wybiera". Mimo, że sama nie wybieram, nie zachowuje się chamsko w stosunku to osób które "wolą" jednego z nich. W sumie takich chamskich komentarzy jest coraz mniej i miejmy nadzieję, że w końcu będą tego śladowe ilości. Fajny pomysł na post :)
+1 głos
Sie 4, 2017
Sylwiaaxoxo Użytkownik 418 pkt
Według mnie wybieranie pomiędzy nimi nie jest czymś złym, ale zawsze trzeba pamiętać o tym, że ten drugi też istnieje. W szczególności jeśli chodzi o m&g. Kocham Leo i Charliego, ale jednak mocniejszą więź mam z Leondre. Mimo wszystko obaj wnieśli "coś" dobrego do mojego życia i jestem im za to bardzo wdzięczna.
+1 głos
Sie 4, 2017
ehaska Użytkownik 7,959 pkt
Mimo, że każdy z chłopaków jest mi na swój sposób bliski, to osobiście wybieram Leo. Czuję do niego swego rodzaju "więź". Trafiają do mnie jego teksty w piosenkach, szczególnie w tych starszych. Rozumiem jego decyzje oraz zachowanie, choć dla niektórych mogą wydawać się dziwne. Co do Charliego, to zawsze myślę o nim jak o dobrym przyjacielu, który zawsze mi pomoże i będzie służył dobrą radą. Lecz jeśli chodzi o głos, to tutaj zdecydowanie wybieram Charliego. Leo według mnie zbyt mamrocze i niedokładnie wypowiada słowa co często mnie zwyczajnie irytuje.
+1 głos
Sie 4, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
164 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 164 Gości
Dziś posty czytano : 8009 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
Kontakt Post