Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+22 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Pierwsza Bitwa w drugiej serii eliminacji za nami. Co wniosła? na pewno pokazała, że wprowadzenie muzycznych fandomów można bardzo wykorzystać na korzyść swojego fandomu. W efekcie sojusz Violetty z Bambinos dało bardzo dobry efekt dla tego fandomu. Wzrost Riverdale i dobry wynik pozostałych (już bez takich strat jak miesiąc temu) dobrze rokują, a co conajważniejsze, fandomy zaczynają się naprawdę dobrze "Bitwą" bawić... szczegóły w rozwinięciu !

Riverdale - bezapelacyjne drugie miejsce i szansa na awans do półfinałów

Tak najprościej można podsumować wynik grupy fanów Riverdale . Ekipa wyraźnie chce walczyć (sojusz z 13RW zrobił swoje) , jest nieźle przygotowana do kolejnych programów oraz zwyczajnie mają ludzi, którzy chcą ich wspierać także z grup muzycznych. Większe zaangażowanie na portalu da im oczekiwane efekty. Jest dobrze !


Pytania z programu:


 1. Ile nominacji do Teen Choice Awards otrzymał serial? 6 . - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 2. Kiedy odbyła się polska premiera serialu na Netflix? 28 stycznia 2017 - ŁATWE (odpowiedziano)

 3. Jak tytuł w polskiej wersji ma ostatni, 13-ty odcinek? Słodkie Życie po śmierci - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 4. Ile odcinków będzie miał 2 sezon serialu? 22 . - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 5. Kto gra rolę Veronici Lodge w serialu? Camila Mendes . - ŁATWE (odpowiedziano)

SKAM - powoli, ale do przodu

Po zamieszaniu z powodu zmiany grupy partnerskiej dla fanów SKAM i ostatnich 2 tygodniach wydawało się, że ta grupa już "leży" ... jednak ostatnie parę dni poprawiło sytuację, a grupa zaczęła się aktywować do zabawy. Nie wszystko stracone - trzymamy kciuki, nawet jeśli nie w tej Bitwie, to już niebawem - w kolejnych akcjach na portalu !


Pytania z programu:


 1. Jak nazywa się szkoła do której uczęszczają bohaterowie serialu? Hartvig Nissen skole - Oslo . - TRUDNE (odpowiedziano)

 2. Ile postaci drugoplanowych pojawiło się w serialu ? 17 + 3 gościnne wystepy - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 3. Na antenie jakiej stacji telewizyjnej w Norwegii emitowano serial? NRK - ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Ile odcinków miał drugi sezon serialu? 12 . - ŁATWE (odpowiedziano)

 5. Jakie jest polskie tłumaczenie słowa SKAM? Wstyd. - ŚREDNIE (odpowiedziano)

13 Reasons Why - jeszcze nie wielki, ale już powrót do rywalizacji

Świetne wyniki fandomu Violetty sprawiły, że fani Riverdale i 13RW podjęli decyzję o sojuszu i wspieraniu się nawzajem. W efekcie wyszło naprawdę nieźle, choć wciąż naszym zdaniem fani 13RW mają większy potencjał niż aktualnie widzimy to po rankingu...choć tu też nie do końca, gdyż wielu fanów z muzycznych fandomów wsparło ten serial . Potencjał póki co nie jest wykorzystywany, jednak w Bitwie 13RW wypadli nieźle i na pewno nie jest to jeszcze ich koniec, jak mogłoby się jeszcze tydzień temu wydawać. Ponadto - co cieszy - fani świetnie , dość satyrycznie skomentowali sytuację sprzed miesiąca (dość trudne pytania jak na ten etap zabawy) i ...zadali prowadzącemu pytanie w stylu bezpośrednio nawiązującym do serialu ! Takie sytuacje zdecydowanie nas ciesza, gdyż pokazują, że akcja nie budzi już hejtu, a skłania do kreatywności . Tak trzymajcie ! :)


Pytania z programu:


 1. Jak często pojawiały się nowe odcinki pierwszego sezonu na Netflixie ? od razu wszystkie. - ŚREDNIE (nie odpowiedziano)

 2. Kto gra rolę Jessici w serialu? Alisha Boe . - ŁATWE (odpowiedziano)

 3. Kto napisał ksiązkę 13 powodów, ktorej serial jest adaptacją? Jay Asher . ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Kogo dotyczyła 7 z kolei taśma ? Zach’a - TRUDNE (odpowiedziano)

 5. Jak nazywał się (oryginalnie) specjalny odcinek serialu z wypowiedziami aktorów i produntów? 13 Reasons Why: Beyond The Reasons? - TRUDNE (nie odpowiedziano)

Violetta - już prawie półfinaliści

Ten fandom póki co rządzi w grupie A, a ich sojusz z Bambinos jeszcze bardziej sytuację poprawił na korzyść V-Lovers . Zdecydowanie jest ich mnóstwo i to, co było slabą stroną (zasięgi) zostało przez sojusz nadrobione. Tylko...czy sojusz ten pozostanie na zawsze? Tego V-Lovers nie mogą być pewni i jest to na pewno element, ktory może nieco namieszać. Poki co, V-Lovers górą w grupie A. Bardzo mocny rywal !


Pytania z programu:


 1. Jaką postać w serialu grała Lodovica Comello? Francesca . - ŁATWE (odpowiedziano)

 2. Jaka firma odpowiada za polską wersję jęzkową serialu? SDI Media Polska. - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 3. Ile łącznie wyprodukowano wszystkich odcinków Violetty? 240 . - ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Jaki tytuł nosi adaptacja pełnometrażowa serialu związana z TINI ? Tini: Nowe życie violetty. - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 5. Jakie 2 płyty związane z serialem Violetta pojawiły się na rynku w 2013 roku? Hoy Somos Mas, Violetta En Vivo - TRUDNE (nie odpowiedziano)

Wyniki Bitwy Fandomów w Radio YS grupa A (druga seria eliminacji)

Ostateczne wyniki wyglądają tak, jak widzicie wyżej. Reasumując - żaden fandom tego nie przegrał...ale widzimy wyraźną przewagę Violetty . Drugie, także wyraźne miejsce trafiło do fanów Riverdale , ale noty SKAM i 13 Reasons Why także nie są mocno oddalone. SKAM jednak uzyskał gorszy wynik niż tydzień temu, natomiast 13RW poprawił go aż o 125% . Trudno przewidzieć, czy takie wyniki pozwolą podjąć równą rywalizację z czołówką grupy, gdyż zwyczajnie parę tygodni wydaje się, że po prostu parę tygodni te fandomy przespały. Nadzieją moga być potencjalne nowe sojusze z fandomami muzycznymi oraz większa mobilizacja. Nawet jeśli w Bitwie nie uda im się przejść dalej, nowy ranking serialowych fandomów od września to już coś, o co będą mogli realnie powalczyć. Trzymamy kciuki ! 

Co dalej ?

O tym, które fandomy przejdą do rywalizacji półfinałowej (w której każdy fandom zmierzy się z każdym w czterech kolejnych programach na żywo) dowiemy się 2 września, tuż po ostatniej Bitwie w grupie D i wygenerowaniu rankingu z ostatniego, 10. tygodnia eliminacji na portalu. W tym samym momencie ruszy też nowy ranking dla fandomów serialowych , zupełnie niezależny od aktualnej "Bitwy" sponsorowanej przez firmę Komputronik. Wszystkie fandomy co tydzień zdobywają punkty z aktywności na fandoms.pl korzystając z licznych atrakcji w sojuszach, lub bez. Pamiętajcie, że zarejestrować się możecie w każdej chwili i realnie pomóc Waszemu fandomowi. Trzymamy kciuki za mobilizację, która staje się coraz bardziej wśród fandomów widoczna :)


Za tydzień w piątek druga bitwa eliminacyjna Grupy B a wcześniej w poniedziałek, Ranking po 6.tygodniu rywalizacji na Fandoms.pl , który uwzględni tez aktualny wynik fandomów z piątkowej Bitwy. Wtedy dowiemy się które grupy mają podstawy do mobilizacji, a które powinny pomyśleć o wsparciu innego fandomu (zmieniając fandom w ustawieniach swojego profilu) , oczekując na następną zabawę od września :)

Kogo wspieracie?

Dajcie znać w komentarzach - jak zawsze ;) Oj dzieje się...ale najlepsze wciąż przed Wami, o czym szczegóły w kolejnych newsach w dniu dzisiejszym :)

Więcej istotnych informacji ogłoszeniowych znajdziecie tutaj

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 3405 punktów za:

Jakość:20Popularność:3115
Podziękowania:0Ocena:110
Wyróżnienia:0Komentarze:160

Piotr Baranowski Super Administrator
3,115 czytelników Sie 5, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

16 Komentarzy

juliajarka240 Użytkownik zweryfikowany 197,590 punktów 1 5
Wczorajsza bitwa była pełna emocji! Fajnie że fandom dla którego zbierałam punkty i liczyłam że wygra, pokazał po raz kolejny swoją moc! Mimo iż nie każdy liczył i wierzył w nas, daliśmy radę pokonać naszych rywali, bo w grupie raźniej prawda? Z uwagą słuchałam całej bitwy i uważam że była ona fajna, mimo kilku niefajnych incydentów. Podsumuwąjąc bitwa jak najbardziej udana!
+5 głosów
Sie 5, 2017
Pleurnichard Zarejestrowany użytkownik 10 punktów 1
super, wszyscy świetnie się spisali
Niespodzianka fanów 13 powódów wręcz idealna!
Gratuluję Vlovers, wiemy, że ciężko pracujecie, by osiągać taki wynik
Innym fandomom tez poszło wspaniale, pamiętajcie, najważniejsza jest dobra zabawa <3
+4 głosów
Sie 5, 2017
Kotna Zarejestrowany użytkownik 1,655 punktów 2
Super, że mimo tego całego hejtu i jazdy Vlovers się udało❤️
+3 głosów
Sie 5, 2017
Milena Kołek Zarejestrowany użytkownik 8,315 punktów 1
Wczorajsza bitwa była baaardzo interesująca oraz pełna emocji. Mimo, że wszyscy hejtują Violettę, że jest to bajka dla dzieci, a nie serial który powinienen brać udział w bitwie V-lovers się nie poddały i jestem z nich dumna!! Dobrze, że kolejny raz daliśmy radę i pokonaliśmy bardzo silne fandomy. V-Lovers górą!
+3 głosów
Sie 5, 2017
Karolistas Użytkownik zweryfikowany 24,489 punktów 2
z racji sojuszu-kibicuję Violettcie <3
+3 głosów
Sie 5, 2017
Kopytkująca Sarna Użytkownik zweryfikowany 382,983 punktów 2 10
Wczoraj bardzo wspieralam fandom Riverdale i ciesze sie z ich 2 miejsca. Rzeczywiście 13rw zaskoczyl mnie swoim pytaniem i to bylo fajne . Nie bede mowic co mi sie nie podobalo, bo sama idealna nie jestem, ale musze powiedziec zeby niektorzy sie ogarneli bo ich zachowaniale jest zenujace.
+3 głosów
Sie 5, 2017
stydiatw Zarejestrowany użytkownik 4,128 punktów 1
RIVERDALEE DAMY RADE
+3 głosów
Sie 5, 2017
ariiellka Zarejestrowany użytkownik 1,151 punktów 1
Kolejne starcie tytanów trzymało w napięciu aż do ostatniej minuty audycji. Potwierdziło wielką przewagę liczebną V-lovers, ale i wykazało, że fani "13 powodów" nie odpuszczą bez walki, ba! Depczą po piętach społeczności "Skam", która może pochwalić się najlepszym wynikiem w quizie. Chciałabym także docenić fandom Riverdale za wytrwałość i trzymanie poziomu. Jesteśmy już tak blisko, kochani! Na koniec zostawiam kilka słów dla wszelkich hejterów "Nawet jeżeli jesteś idiotą, staraj się nie być głupi" - Forrest Gump
+2 głosów
Sie 5, 2017
izax Zarejestrowany użytkownik 5,212 punktów 1
Ja osobiście wspieram Soy Lune i mam nadzieję że uda nam się pokazać móc naszego fandomu tak jak zrobiły to V-lovers z których również jestem bardzo dumna! Oby tak dalej
+2 głosów
Sie 5, 2017
JakubWichowski Użytkownik zweryfikowany 157,638 punktów 1 7
Cały czas kibicuje Riverdale
+2 głosów
Sie 5, 2017
m.vrty Zarejestrowany użytkownik 629 punktów 2
Riverdale <3 !
+2 głosów
Sie 5, 2017
Kami Użytkownik zweryfikowany 69,886 punktów 1 6
Wczorajsza bitwa to było coś! Pierwsze dwa pytania wszyscy szli praktycznie łeb, w łeb, nie wiadomo było jak dalej się to potoczy. Jak podejrzewałam i właściwie właśnie na to miałam nadzieję, wygrała Violetta, której nie łatwo jest cokolwiek zarzucić jeśli chodzi o bitwę. Nawet sam Piter w pewnym momencie przy premiach powiedział "Mam przeczucie, że ten telefon również będzie od V-lovers i zgarnią kolejne punkty", co samo w sobie znaczy, że wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak silny jest ich fandom. Sojusz może także nieco pomaga, ale nie możemy zapomnieć o tym ile osób ogląda i lubi Violette <3. Świetna bitwa i z pewnością niezapomniane emocje. Inne fandomy również świetnie sobie radziły, chyba najbardziej zaskoczyło mnie 13rw i odpowiedz na pytanie z taśmami. Widać, że walka była zacięta i nikt nie chciał dać za wygraną.
+1 głos
Sie 5, 2017
Gevherhan S. Zarejestrowany użytkownik 931 punktów 2 15
Powiało nuda... bo nic nie slyszalam i nie widzialam. ;-) :-D Gratuluję  całej grupie A za wytrwałość i ducha walki! Powodzenia!
0 głosów
Sie 5, 2017
patrycja01 Zarejestrowany użytkownik 13 punktów 1 1
Super emocje. Ja jak zawsze wspierałam Violette
0 głosów
Sie 5, 2017
alutka.x Zarejestrowany użytkownik 21,258 punktów 2
Mimo, że nie zbieram punktów dla żadnego z tych fandomów, oglądam aż 3 seriale stąd i chyba trzymam kciuki za Riverdale. Nie oglądam Violetty (nie że coś do niej mam), a Riverdale ma drugie miejsce. Szkoda, że fandom skam nie jest tak liczny...
0 głosów
Sie 5, 2017
ewapiankowska Zarejestrowany użytkownik 152 punktów 4
TRZYMAM ZA WAS KCIUKI RIVERDALE ❤️
0 głosów
Sie 8, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
120 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 120 Gości
Dziś posty czytano : 24305 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

 1. Bambinos
  90203 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  31948 punktów
 2. Heartbreaker
  15823 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3610 punktów
 5. JakubWichowski
  1182 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66499 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42716 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5944 punktów
 1. Bambinos
  90203 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6622 punktów
 6. Riverdale
  3217 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  73 punktów
 13. Sheerios
  44 punktów
 14. Supiwerki
  43 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post