NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+22 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Pierwsza Bitwa w drugiej serii eliminacji za nami. Co wniosła? na pewno pokazała, że wprowadzenie muzycznych fandomów można bardzo wykorzystać na korzyść swojego fandomu. W efekcie sojusz Violetty z Bambinos dało bardzo dobry efekt dla tego fandomu. Wzrost Riverdale i dobry wynik pozostałych (już bez takich strat jak miesiąc temu) dobrze rokują, a co conajważniejsze, fandomy zaczynają się naprawdę dobrze "Bitwą" bawić... szczegóły w rozwinięciu !

Riverdale - bezapelacyjne drugie miejsce i szansa na awans do półfinałów

Tak najprościej można podsumować wynik grupy fanów Riverdale . Ekipa wyraźnie chce walczyć (sojusz z 13RW zrobił swoje) , jest nieźle przygotowana do kolejnych programów oraz zwyczajnie mają ludzi, którzy chcą ich wspierać także z grup muzycznych. Większe zaangażowanie na portalu da im oczekiwane efekty. Jest dobrze !


Pytania z programu:


 1. Ile nominacji do Teen Choice Awards otrzymał serial? 6 . - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 2. Kiedy odbyła się polska premiera serialu na Netflix? 28 stycznia 2017 - ŁATWE (odpowiedziano)

 3. Jak tytuł w polskiej wersji ma ostatni, 13-ty odcinek? Słodkie Życie po śmierci - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 4. Ile odcinków będzie miał 2 sezon serialu? 22 . - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 5. Kto gra rolę Veronici Lodge w serialu? Camila Mendes . - ŁATWE (odpowiedziano)

SKAM - powoli, ale do przodu

Po zamieszaniu z powodu zmiany grupy partnerskiej dla fanów SKAM i ostatnich 2 tygodniach wydawało się, że ta grupa już "leży" ... jednak ostatnie parę dni poprawiło sytuację, a grupa zaczęła się aktywować do zabawy. Nie wszystko stracone - trzymamy kciuki, nawet jeśli nie w tej Bitwie, to już niebawem - w kolejnych akcjach na portalu !


Pytania z programu:


 1. Jak nazywa się szkoła do której uczęszczają bohaterowie serialu? Hartvig Nissen skole - Oslo . - TRUDNE (odpowiedziano)

 2. Ile postaci drugoplanowych pojawiło się w serialu ? 17 + 3 gościnne wystepy - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 3. Na antenie jakiej stacji telewizyjnej w Norwegii emitowano serial? NRK - ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Ile odcinków miał drugi sezon serialu? 12 . - ŁATWE (odpowiedziano)

 5. Jakie jest polskie tłumaczenie słowa SKAM? Wstyd. - ŚREDNIE (odpowiedziano)

13 Reasons Why - jeszcze nie wielki, ale już powrót do rywalizacji

Świetne wyniki fandomu Violetty sprawiły, że fani Riverdale i 13RW podjęli decyzję o sojuszu i wspieraniu się nawzajem. W efekcie wyszło naprawdę nieźle, choć wciąż naszym zdaniem fani 13RW mają większy potencjał niż aktualnie widzimy to po rankingu...choć tu też nie do końca, gdyż wielu fanów z muzycznych fandomów wsparło ten serial . Potencjał póki co nie jest wykorzystywany, jednak w Bitwie 13RW wypadli nieźle i na pewno nie jest to jeszcze ich koniec, jak mogłoby się jeszcze tydzień temu wydawać. Ponadto - co cieszy - fani świetnie , dość satyrycznie skomentowali sytuację sprzed miesiąca (dość trudne pytania jak na ten etap zabawy) i ...zadali prowadzącemu pytanie w stylu bezpośrednio nawiązującym do serialu ! Takie sytuacje zdecydowanie nas ciesza, gdyż pokazują, że akcja nie budzi już hejtu, a skłania do kreatywności . Tak trzymajcie ! :)


Pytania z programu:


 1. Jak często pojawiały się nowe odcinki pierwszego sezonu na Netflixie ? od razu wszystkie. - ŚREDNIE (nie odpowiedziano)

 2. Kto gra rolę Jessici w serialu? Alisha Boe . - ŁATWE (odpowiedziano)

 3. Kto napisał ksiązkę 13 powodów, ktorej serial jest adaptacją? Jay Asher . ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Kogo dotyczyła 7 z kolei taśma ? Zach’a - TRUDNE (odpowiedziano)

 5. Jak nazywał się (oryginalnie) specjalny odcinek serialu z wypowiedziami aktorów i produntów? 13 Reasons Why: Beyond The Reasons? - TRUDNE (nie odpowiedziano)

Violetta - już prawie półfinaliści

Ten fandom póki co rządzi w grupie A, a ich sojusz z Bambinos jeszcze bardziej sytuację poprawił na korzyść V-Lovers . Zdecydowanie jest ich mnóstwo i to, co było slabą stroną (zasięgi) zostało przez sojusz nadrobione. Tylko...czy sojusz ten pozostanie na zawsze? Tego V-Lovers nie mogą być pewni i jest to na pewno element, ktory może nieco namieszać. Poki co, V-Lovers górą w grupie A. Bardzo mocny rywal !


Pytania z programu:


 1. Jaką postać w serialu grała Lodovica Comello? Francesca . - ŁATWE (odpowiedziano)

 2. Jaka firma odpowiada za polską wersję jęzkową serialu? SDI Media Polska. - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 3. Ile łącznie wyprodukowano wszystkich odcinków Violetty? 240 . - ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Jaki tytuł nosi adaptacja pełnometrażowa serialu związana z TINI ? Tini: Nowe życie violetty. - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 5. Jakie 2 płyty związane z serialem Violetta pojawiły się na rynku w 2013 roku? Hoy Somos Mas, Violetta En Vivo - TRUDNE (nie odpowiedziano)

Wyniki Bitwy Fandomów w Radio YS grupa A (druga seria eliminacji)

Ostateczne wyniki wyglądają tak, jak widzicie wyżej. Reasumując - żaden fandom tego nie przegrał...ale widzimy wyraźną przewagę Violetty . Drugie, także wyraźne miejsce trafiło do fanów Riverdale , ale noty SKAM i 13 Reasons Why także nie są mocno oddalone. SKAM jednak uzyskał gorszy wynik niż tydzień temu, natomiast 13RW poprawił go aż o 125% . Trudno przewidzieć, czy takie wyniki pozwolą podjąć równą rywalizację z czołówką grupy, gdyż zwyczajnie parę tygodni wydaje się, że po prostu parę tygodni te fandomy przespały. Nadzieją moga być potencjalne nowe sojusze z fandomami muzycznymi oraz większa mobilizacja. Nawet jeśli w Bitwie nie uda im się przejść dalej, nowy ranking serialowych fandomów od września to już coś, o co będą mogli realnie powalczyć. Trzymamy kciuki ! 

Co dalej ?

O tym, które fandomy przejdą do rywalizacji półfinałowej (w której każdy fandom zmierzy się z każdym w czterech kolejnych programach na żywo) dowiemy się 2 września, tuż po ostatniej Bitwie w grupie D i wygenerowaniu rankingu z ostatniego, 10. tygodnia eliminacji na portalu. W tym samym momencie ruszy też nowy ranking dla fandomów serialowych , zupełnie niezależny od aktualnej "Bitwy" sponsorowanej przez firmę Komputronik. Wszystkie fandomy co tydzień zdobywają punkty z aktywności na fandoms.pl korzystając z licznych atrakcji w sojuszach, lub bez. Pamiętajcie, że zarejestrować się możecie w każdej chwili i realnie pomóc Waszemu fandomowi. Trzymamy kciuki za mobilizację, która staje się coraz bardziej wśród fandomów widoczna :)


Za tydzień w piątek druga bitwa eliminacyjna Grupy B a wcześniej w poniedziałek, Ranking po 6.tygodniu rywalizacji na Fandoms.pl , który uwzględni tez aktualny wynik fandomów z piątkowej Bitwy. Wtedy dowiemy się które grupy mają podstawy do mobilizacji, a które powinny pomyśleć o wsparciu innego fandomu (zmieniając fandom w ustawieniach swojego profilu) , oczekując na następną zabawę od września :)

Kogo wspieracie?

Dajcie znać w komentarzach - jak zawsze ;) Oj dzieje się...ale najlepsze wciąż przed Wami, o czym szczegóły w kolejnych newsach w dniu dzisiejszym :)

Więcej istotnych informacji ogłoszeniowych znajdziecie tutaj

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3474 punktów za:

Jakość:20Popularność:3137
Wsparcie:47Ocena i wartość ocen:22
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:160
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
3,137 czytelników Sie 5, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

16 Komentarzy

juliajarka240 Użytkownik 197,601 punktów 1 5
Wczorajsza bitwa była pełna emocji! Fajnie że fandom dla którego zbierałam punkty i liczyłam że wygra, pokazał po raz kolejny swoją moc! Mimo iż nie każdy liczył i wierzył w nas, daliśmy radę pokonać naszych rywali, bo w grupie raźniej prawda? Z uwagą słuchałam całej bitwy i uważam że była ona fajna, mimo kilku niefajnych incydentów. Podsumuwąjąc bitwa jak najbardziej udana!
+5 głosów
Jest OK
Sie 5, 2017
Pleurnichard Użytkownik 10 punktów 1
super, wszyscy świetnie się spisali
Niespodzianka fanów 13 powódów wręcz idealna!
Gratuluję Vlovers, wiemy, że ciężko pracujecie, by osiągać taki wynik
Innym fandomom tez poszło wspaniale, pamiętajcie, najważniejsza jest dobra zabawa <3
+4 głosów
Jest OK
Sie 5, 2017
Kotna Użytkownik 1,754 punktów 2
Super, że mimo tego całego hejtu i jazdy Vlovers się udało❤️
+3 głosów
Jest OK
Sie 5, 2017
Milena Kołek Użytkownik 8,315 punktów 1
Wczorajsza bitwa była baaardzo interesująca oraz pełna emocji. Mimo, że wszyscy hejtują Violettę, że jest to bajka dla dzieci, a nie serial który powinienen brać udział w bitwie V-lovers się nie poddały i jestem z nich dumna!! Dobrze, że kolejny raz daliśmy radę i pokonaliśmy bardzo silne fandomy. V-Lovers górą!
+3 głosów
Jest OK
Sie 5, 2017
Karolistas Użytkownik 24,489 punktów 1 3
z racji sojuszu-kibicuję Violettcie <3
+3 głosów
Jest OK
Sie 5, 2017
Kopytkująca Sarna Użytkownik 380,748 punktów 2 13
Wczoraj bardzo wspieralam fandom Riverdale i ciesze sie z ich 2 miejsca. Rzeczywiście 13rw zaskoczyl mnie swoim pytaniem i to bylo fajne . Nie bede mowic co mi sie nie podobalo, bo sama idealna nie jestem, ale musze powiedziec zeby niektorzy sie ogarneli bo ich zachowaniale jest zenujace.
+3 głosów
Jest OK
Sie 5, 2017
stydiatw Użytkownik 4,128 punktów 1
RIVERDALEE DAMY RADE
+3 głosów
Jest OK
Sie 5, 2017
ariiellka Użytkownik 1,151 punktów 1
Kolejne starcie tytanów trzymało w napięciu aż do ostatniej minuty audycji. Potwierdziło wielką przewagę liczebną V-lovers, ale i wykazało, że fani "13 powodów" nie odpuszczą bez walki, ba! Depczą po piętach społeczności "Skam", która może pochwalić się najlepszym wynikiem w quizie. Chciałabym także docenić fandom Riverdale za wytrwałość i trzymanie poziomu. Jesteśmy już tak blisko, kochani! Na koniec zostawiam kilka słów dla wszelkich hejterów "Nawet jeżeli jesteś idiotą, staraj się nie być głupi" - Forrest Gump
+2 głosów
Jest OK
Sie 5, 2017
izax Użytkownik 5,212 punktów 1
Ja osobiście wspieram Soy Lune i mam nadzieję że uda nam się pokazać móc naszego fandomu tak jak zrobiły to V-lovers z których również jestem bardzo dumna! Oby tak dalej
+2 głosów
Jest OK
Sie 5, 2017
JakubWichowski Użytkownik 180,075 punktów 3 10
Cały czas kibicuje Riverdale
+2 głosów
Jest OK
Sie 5, 2017
m.vrty Użytkownik 629 punktów 3
Riverdale <3 !
+2 głosów
Jest OK
Sie 5, 2017
Kami Użytkownik 63,182 punktów 1 6
Wczorajsza bitwa to było coś! Pierwsze dwa pytania wszyscy szli praktycznie łeb, w łeb, nie wiadomo było jak dalej się to potoczy. Jak podejrzewałam i właściwie właśnie na to miałam nadzieję, wygrała Violetta, której nie łatwo jest cokolwiek zarzucić jeśli chodzi o bitwę. Nawet sam Piter w pewnym momencie przy premiach powiedział "Mam przeczucie, że ten telefon również będzie od V-lovers i zgarnią kolejne punkty", co samo w sobie znaczy, że wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak silny jest ich fandom. Sojusz może także nieco pomaga, ale nie możemy zapomnieć o tym ile osób ogląda i lubi Violette <3. Świetna bitwa i z pewnością niezapomniane emocje. Inne fandomy również świetnie sobie radziły, chyba najbardziej zaskoczyło mnie 13rw i odpowiedz na pytanie z taśmami. Widać, że walka była zacięta i nikt nie chciał dać za wygraną.
+1 głos
Jest OK
Sie 5, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 punktów 2 15
Powiało nuda... bo nic nie slyszalam i nie widzialam. ;-) :-D Gratuluję  całej grupie A za wytrwałość i ducha walki! Powodzenia!
0 głosów
Jest OK
Sie 5, 2017
patrycja01 Użytkownik 13 punktów 1 1
Super emocje. Ja jak zawsze wspierałam Violette
0 głosów
Jest OK
Sie 5, 2017
alutka.x Użytkownik 21,259 punktów 2
Mimo, że nie zbieram punktów dla żadnego z tych fandomów, oglądam aż 3 seriale stąd i chyba trzymam kciuki za Riverdale. Nie oglądam Violetty (nie że coś do niej mam), a Riverdale ma drugie miejsce. Szkoda, że fandom skam nie jest tak liczny...
0 głosów
Jest OK
Sie 5, 2017
ewapiankowska Użytkownik 152 punktów 1 4
TRZYMAM ZA WAS KCIUKI RIVERDALE ❤️
0 głosów
Jest OK
Sie 8, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
178 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 175 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 8616 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. The 100
  96 osób
 2. Bambinos
  89 osób
 3. Ananasy Sylwii
  84 osób
 4. Riverdale
  84 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  45 osób
 7. Arturonators
  33 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. GRY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. TALENTY
  1 osób
Kontakt Post