NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+22 głosów
(postid: 290328) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Pierwsza Bitwa w drugiej serii eliminacji za nami. Co wniosła? na pewno pokazała, że wprowadzenie muzycznych fandomów można bardzo wykorzystać na korzyść swojego fandomu. W efekcie sojusz Violetty z Bambinos dało bardzo dobry efekt dla tego fandomu. Wzrost Riverdale i dobry wynik pozostałych (już bez takich strat jak miesiąc temu) dobrze rokują, a co conajważniejsze, fandomy zaczynają się naprawdę dobrze "Bitwą" bawić... szczegóły w rozwinięciu !

Riverdale - bezapelacyjne drugie miejsce i szansa na awans do półfinałów

Tak najprościej można podsumować wynik grupy fanów Riverdale . Ekipa wyraźnie chce walczyć (sojusz z 13RW zrobił swoje) , jest nieźle przygotowana do kolejnych programów oraz zwyczajnie mają ludzi, którzy chcą ich wspierać także z grup muzycznych. Większe zaangażowanie na portalu da im oczekiwane efekty. Jest dobrze !


Pytania z programu:


 1. Ile nominacji do Teen Choice Awards otrzymał serial? 6 . - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 2. Kiedy odbyła się polska premiera serialu na Netflix? 28 stycznia 2017 - ŁATWE (odpowiedziano)

 3. Jak tytuł w polskiej wersji ma ostatni, 13-ty odcinek? Słodkie Życie po śmierci - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 4. Ile odcinków będzie miał 2 sezon serialu? 22 . - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 5. Kto gra rolę Veronici Lodge w serialu? Camila Mendes . - ŁATWE (odpowiedziano)

SKAM - powoli, ale do przodu

Po zamieszaniu z powodu zmiany grupy partnerskiej dla fanów SKAM i ostatnich 2 tygodniach wydawało się, że ta grupa już "leży" ... jednak ostatnie parę dni poprawiło sytuację, a grupa zaczęła się aktywować do zabawy. Nie wszystko stracone - trzymamy kciuki, nawet jeśli nie w tej Bitwie, to już niebawem - w kolejnych akcjach na portalu !


Pytania z programu:


 1. Jak nazywa się szkoła do której uczęszczają bohaterowie serialu? Hartvig Nissen skole - Oslo . - TRUDNE (odpowiedziano)

 2. Ile postaci drugoplanowych pojawiło się w serialu ? 17 + 3 gościnne wystepy - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 3. Na antenie jakiej stacji telewizyjnej w Norwegii emitowano serial? NRK - ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Ile odcinków miał drugi sezon serialu? 12 . - ŁATWE (odpowiedziano)

 5. Jakie jest polskie tłumaczenie słowa SKAM? Wstyd. - ŚREDNIE (odpowiedziano)

13 Reasons Why - jeszcze nie wielki, ale już powrót do rywalizacji

Świetne wyniki fandomu Violetty sprawiły, że fani Riverdale i 13RW podjęli decyzję o sojuszu i wspieraniu się nawzajem. W efekcie wyszło naprawdę nieźle, choć wciąż naszym zdaniem fani 13RW mają większy potencjał niż aktualnie widzimy to po rankingu...choć tu też nie do końca, gdyż wielu fanów z muzycznych fandomów wsparło ten serial . Potencjał póki co nie jest wykorzystywany, jednak w Bitwie 13RW wypadli nieźle i na pewno nie jest to jeszcze ich koniec, jak mogłoby się jeszcze tydzień temu wydawać. Ponadto - co cieszy - fani świetnie , dość satyrycznie skomentowali sytuację sprzed miesiąca (dość trudne pytania jak na ten etap zabawy) i ...zadali prowadzącemu pytanie w stylu bezpośrednio nawiązującym do serialu ! Takie sytuacje zdecydowanie nas ciesza, gdyż pokazują, że akcja nie budzi już hejtu, a skłania do kreatywności . Tak trzymajcie ! :)


Pytania z programu:


 1. Jak często pojawiały się nowe odcinki pierwszego sezonu na Netflixie ? od razu wszystkie. - ŚREDNIE (nie odpowiedziano)

 2. Kto gra rolę Jessici w serialu? Alisha Boe . - ŁATWE (odpowiedziano)

 3. Kto napisał ksiązkę 13 powodów, ktorej serial jest adaptacją? Jay Asher . ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Kogo dotyczyła 7 z kolei taśma ? Zach’a - TRUDNE (odpowiedziano)

 5. Jak nazywał się (oryginalnie) specjalny odcinek serialu z wypowiedziami aktorów i produntów? 13 Reasons Why: Beyond The Reasons? - TRUDNE (nie odpowiedziano)

Violetta - już prawie półfinaliści

Ten fandom póki co rządzi w grupie A, a ich sojusz z Bambinos jeszcze bardziej sytuację poprawił na korzyść V-Lovers . Zdecydowanie jest ich mnóstwo i to, co było slabą stroną (zasięgi) zostało przez sojusz nadrobione. Tylko...czy sojusz ten pozostanie na zawsze? Tego V-Lovers nie mogą być pewni i jest to na pewno element, ktory może nieco namieszać. Poki co, V-Lovers górą w grupie A. Bardzo mocny rywal !


Pytania z programu:


 1. Jaką postać w serialu grała Lodovica Comello? Francesca . - ŁATWE (odpowiedziano)

 2. Jaka firma odpowiada za polską wersję jęzkową serialu? SDI Media Polska. - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 3. Ile łącznie wyprodukowano wszystkich odcinków Violetty? 240 . - ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Jaki tytuł nosi adaptacja pełnometrażowa serialu związana z TINI ? Tini: Nowe życie violetty. - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 5. Jakie 2 płyty związane z serialem Violetta pojawiły się na rynku w 2013 roku? Hoy Somos Mas, Violetta En Vivo - TRUDNE (nie odpowiedziano)

Wyniki Bitwy Fandomów w Radio YS grupa A (druga seria eliminacji)

Ostateczne wyniki wyglądają tak, jak widzicie wyżej. Reasumując - żaden fandom tego nie przegrał...ale widzimy wyraźną przewagę Violetty . Drugie, także wyraźne miejsce trafiło do fanów Riverdale , ale noty SKAM i 13 Reasons Why także nie są mocno oddalone. SKAM jednak uzyskał gorszy wynik niż tydzień temu, natomiast 13RW poprawił go aż o 125% . Trudno przewidzieć, czy takie wyniki pozwolą podjąć równą rywalizację z czołówką grupy, gdyż zwyczajnie parę tygodni wydaje się, że po prostu parę tygodni te fandomy przespały. Nadzieją moga być potencjalne nowe sojusze z fandomami muzycznymi oraz większa mobilizacja. Nawet jeśli w Bitwie nie uda im się przejść dalej, nowy ranking serialowych fandomów od września to już coś, o co będą mogli realnie powalczyć. Trzymamy kciuki ! 

Co dalej ?

O tym, które fandomy przejdą do rywalizacji półfinałowej (w której każdy fandom zmierzy się z każdym w czterech kolejnych programach na żywo) dowiemy się 2 września, tuż po ostatniej Bitwie w grupie D i wygenerowaniu rankingu z ostatniego, 10. tygodnia eliminacji na portalu. W tym samym momencie ruszy też nowy ranking dla fandomów serialowych , zupełnie niezależny od aktualnej "Bitwy" sponsorowanej przez firmę Komputronik. Wszystkie fandomy co tydzień zdobywają punkty z aktywności na fandoms.pl korzystając z licznych atrakcji w sojuszach, lub bez. Pamiętajcie, że zarejestrować się możecie w każdej chwili i realnie pomóc Waszemu fandomowi. Trzymamy kciuki za mobilizację, która staje się coraz bardziej wśród fandomów widoczna :)


Za tydzień w piątek druga bitwa eliminacyjna Grupy B a wcześniej w poniedziałek, Ranking po 6.tygodniu rywalizacji na Fandoms.pl , który uwzględni tez aktualny wynik fandomów z piątkowej Bitwy. Wtedy dowiemy się które grupy mają podstawy do mobilizacji, a które powinny pomyśleć o wsparciu innego fandomu (zmieniając fandom w ustawieniach swojego profilu) , oczekując na następną zabawę od września :)

Kogo wspieracie?

Dajcie znać w komentarzach - jak zawsze ;) Oj dzieje się...ale najlepsze wciąż przed Wami, o czym szczegóły w kolejnych newsach w dniu dzisiejszym :)

Więcej istotnych informacji ogłoszeniowych znajdziecie tutaj


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3485 punktów za:

Jakość:20Popularność:3148
Wsparcie:47Ocena i wartość ocen:22
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:160
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,210,187 pkt
3,148 czytelników Sie 5, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

16 Komentarzy

juliajarka240 Użytkownik 197,601 pkt
Wczorajsza bitwa była pełna emocji! Fajnie że fandom dla którego zbierałam punkty i liczyłam że wygra, pokazał po raz kolejny swoją moc! Mimo iż nie każdy liczył i wierzył w nas, daliśmy radę pokonać naszych rywali, bo w grupie raźniej prawda? Z uwagą słuchałam całej bitwy i uważam że była ona fajna, mimo kilku niefajnych incydentów. Podsumuwąjąc bitwa jak najbardziej udana!
+5 głosów
Sie 5, 2017
Pleurnichard Użytkownik 10 pkt
super, wszyscy świetnie się spisali :D
Niespodzianka fanów 13 powódów wręcz idealna! :D
Gratuluję Vlovers, wiemy, że ciężko pracujecie, by osiągać taki wynik :)
Innym fandomom tez poszło wspaniale, pamiętajcie, najważniejsza jest dobra zabawa <3
+4 głosów
Sie 5, 2017
Kotna Użytkownik 1,754 pkt
Super, że mimo tego całego hejtu i jazdy Vlovers się udało❤️
+3 głosów
Sie 5, 2017
Milena Kołek Użytkownik 8,315 pkt
Wczorajsza bitwa była baaardzo interesująca oraz pełna emocji. Mimo, że wszyscy hejtują Violettę, że jest to bajka dla dzieci, a nie serial który powinienen brać udział w bitwie V-lovers się nie poddały i jestem z nich dumna!! Dobrze, że kolejny raz daliśmy radę i pokonaliśmy bardzo silne fandomy. V-Lovers górą!
+3 głosów
Sie 5, 2017
Karolistas Użytkownik 24,489 pkt
z racji sojuszu-kibicuję Violettcie <3
+3 głosów
Sie 5, 2017
Kopytkująca Sarna Użytkownik 380,844 pkt
Wczoraj bardzo wspieralam fandom Riverdale i ciesze sie z ich 2 miejsca. Rzeczywiście 13rw zaskoczyl mnie swoim pytaniem i to bylo fajne :D . Nie bede mowic co mi sie nie podobalo, bo sama idealna nie jestem, ale musze powiedziec zeby niektorzy sie ogarneli bo ich zachowaniale jest zenujace.
+3 głosów
Sie 5, 2017
stydiatw Użytkownik 4,128 pkt
RIVERDALEE DAMY RADE
+3 głosów
Sie 5, 2017
ariiellka Użytkownik 1,151 pkt
Kolejne starcie tytanów trzymało w napięciu aż do ostatniej minuty audycji. Potwierdziło wielką przewagę liczebną V-lovers, ale i wykazało, że fani "13 powodów" nie odpuszczą bez walki, ba! Depczą po piętach społeczności "Skam", która może pochwalić się najlepszym wynikiem w quizie. Chciałabym także docenić fandom Riverdale za wytrwałość i trzymanie poziomu. Jesteśmy już tak blisko, kochani! Na koniec zostawiam kilka słów dla wszelkich hejterów "Nawet jeżeli jesteś idiotą, staraj się nie być głupi" - Forrest Gump
+2 głosów
Sie 5, 2017
izax Użytkownik 5,212 pkt
Ja osobiście wspieram Soy Lune i mam nadzieję że uda nam się pokazać móc naszego fandomu tak jak zrobiły to V-lovers z których również jestem bardzo dumna! Oby tak dalej
+2 głosów
Sie 5, 2017
JakubWichowski Użytkownik 196,467 pkt
Cały czas kibicuje Riverdale
+2 głosów
Sie 5, 2017
m.vrty Użytkownik 629 pkt
Riverdale <3 !
+2 głosów
Sie 5, 2017
Kami Użytkownik 63,182 pkt
Wczorajsza bitwa to było coś! Pierwsze dwa pytania wszyscy szli praktycznie łeb, w łeb, nie wiadomo było jak dalej się to potoczy. Jak podejrzewałam i właściwie właśnie na to miałam nadzieję, wygrała Violetta, której nie łatwo jest cokolwiek zarzucić jeśli chodzi o bitwę. Nawet sam Piter w pewnym momencie przy premiach powiedział "Mam przeczucie, że ten telefon również będzie od V-lovers i zgarnią kolejne punkty", co samo w sobie znaczy, że wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak silny jest ich fandom. Sojusz może także nieco pomaga, ale nie możemy zapomnieć o tym ile osób ogląda i lubi Violette <3. Świetna bitwa i z pewnością niezapomniane emocje. Inne fandomy również świetnie sobie radziły, chyba najbardziej zaskoczyło mnie 13rw i odpowiedz na pytanie z taśmami. Widać, że walka była zacięta i nikt nie chciał dać za wygraną.
+1 głos
Sie 5, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 pkt
Powiało nuda... bo nic nie slyszalam i nie widzialam. ;-) :-D Gratuluję  całej grupie A za wytrwałość i ducha walki! Powodzenia!
0 głosów
Sie 5, 2017
patrycja01 Użytkownik 13 pkt
Super emocje. Ja jak zawsze wspierałam Violette
0 głosów
Sie 5, 2017
alutka.x Użytkownik 21,259 pkt
Mimo, że nie zbieram punktów dla żadnego z tych fandomów, oglądam aż 3 seriale stąd i chyba trzymam kciuki za Riverdale. Nie oglądam Violetty (nie że coś do niej mam), a Riverdale ma drugie miejsce. Szkoda, że fandom skam nie jest tak liczny...
0 głosów
Sie 5, 2017
ewapiankowska Użytkownik 152 pkt
TRZYMAM ZA WAS KCIUKI RIVERDALE ❤️
0 głosów
Sie 8, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
137 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 137 Gości
Dziś posty czytano : 4971 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  127 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  57 osób
 8. Shawn Mendes Army
  39 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  339435 punktów
 2. Bartek Lovers
  37913 punktów
 3. Supiwerki
  37094 punktów
 4. The 100
  33078 punktów
 5. SikorskiSquad
  27862 punktów
 6. Young Stars Festival
  27128 punktów
 7. SERIALE
  18947 punktów
 8. Life Is Strange
  17245 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17090 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  14858 punktów
 11. GRY
  14845 punktów
 12. Famous In Love
  13757 punktów
 13. Once Upon A Time
  12940 punktów
 14. Domisiaki
  12673 punktów
 15. FILMY/SERIALE/TV
  12641 punktów
 16. Arturonators
  12484 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  11995 punktów
 18. Bambinos
  11625 punktów
 19. YOUNG STARS
  11125 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10315 punktów
 21. Remonators
  9416 punktów
 22. Eurowizja
  9359 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  7915 punktów
 24. Nintendo
  4928 punktów
 25. Detroit
  4885 punktów
 26. Dua Lipa
  4861 punktów
 27. MUZYKA
  4761 punktów
 28. KSIĄŻKI
  4423 punktów
 29. INNE
  4417 punktów
 30. Forza
  4211 punktów
 31. Progress Armia
  4197 punktów
 32. The Originals
  4081 punktów
 33. Misiaki Sysi
  3721 punktów
 34. 13 Reasons Why
  3623 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  3477 punktów
 36. Stranger Things
  2948 punktów
 37. K-Pop
  2645 punktów
 38. American Horror Story
  2461 punktów
 39. God Of War
  2433 punktów
 40. Young Stars News
  2254 punktów
 41. Sport
  2189 punktów
 42. FILMY
  2075 punktów
 43. Puthinators
  1893 punktów
 44. Przygodowe
  1080 punktów
 45. Tomb Raider
  784 punktów
 46. Playstation VR
  663 punktów
 47. FPS
  603 punktów
 48. Team Rieger
  544 punktów
 49. Uncharted
  474 punktów
 50. PC
  473 punktów
 51. Kluseczki Olgi
  404 punktów
 52. MMers
  295 punktów
 53. Arianators
  278 punktów
 54. Sony Playstation
  274 punktów
 55. Soy Luna
  184 punktów
 56. YOUTUBE
  174 punktów
 57. R5Family
  167 punktów
 58. LUDZIE
  160 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  130 punktów
 60. Directioners
  122 punktów
 61. The Good Place
  91 punktów
 62. Donaty Agaty
  76 punktów
 63. 5SOSFam
  71 punktów
 64. Beautilles
  66 punktów
 65. Selenators
  59 punktów
 66. Strzelanki
  50 punktów
 67. Podróże
  49 punktów
 68. Wyścigi
  45 punktów
 69. Orlandonators
  32 punktów
 1. Potterheads
  171 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4237 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  3698 punktów
 4. YOUNG STARS
  2680 punktów
 5. Riverdale
  1686 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1407 punktów
 8. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 9. SikorskiSquad
  834 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 20. GRY
  25 punktów
 21. INNE
  24 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Playstation VR
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1269 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post