Fandomy

Zasady akcji Twórz z nami strefę fanów YoungStars.pl na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+10 głosów

Od powstania ,,Domisiaków, czyli grupy fanów Dominiki Sozańskiej minął już rok. Fanów wciąż przybywa, a co za tym idzie ciągle rośniemy w siłę. Kto jest członkiem naszej rodzinki wie, że panuje u nas cudowna atmosfera, gdzie nie ma miejsca na kłótnie, a każdy problem staramy rozwiązywać się tak, aby każdy był zadowolony. Zaprosiłam kilka osób z grupki do małego wywiadu, dzięki któremu pokażemy Wam jak cudownie jest być Domisiakiem! 

Lecimy z pierwszą osóbka, czyli Martyną Wasilewską!
-Od jak dawna jesteś na Domisiakach?- padło pierwsze pytanie z mojej strony. 

-Od ponad pół roku, minęło.- odpowiada Martyna.

-Wow! To mega długo. Nawiązałaś przez ten czas jakieś znajomości?- pytam. 

-Tak, znalazłam na prawdę dużo znajomych, stałam się bardziej otwarta i osoby z Domisiaków są super!- odpowiedź pełna entuzjazmu. 

-Miło to słyszeć! A należysz do tych udzielających się, czy jednak wolisz wszystko bacznie obserwować z boku, nie udzielając się?- zadałam kolejne pytanko.

-Raz na jakiś czas dodaję posty, ale jeśli chodzi o komentowanie to jestem bardzo aktywna.- mówi Martyna.

-Dlatego kojarzę Cię z grupki! Dominika nauczyła Cię czegoś? ,,Pokazała coś przez swoje utwory?- zapytałam.

-Tak! Trzeba realizować swoje marzenia i walczyć od początku do końca.- stwierdza.

-Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Czas na ostatnie pytanie, czyli o czym myślisz, kiedy słyszysz słowo ,,Domisiaki?- pytam.

-O jednej wielkiej rodzinie!- udziela odpowiedzi Martyna.

-Dziękuję Ci ogromnie za wywiad!- kończę. 


Czas na Weronikę Bromirską!

-Możemy zaczynać! Od jak dawna jesteś na Domisiakach?- rozpoczynam wywiad.

-Od początku, jak było około 100 osób. To były czasy!- wspomina Weronika.

-To już tak długo! Nawiązałaś dzięki grupce jakieś znajomości- pytam.

-Tak, bardzo dużo. Poznałam też moją ibff, która jest dla mnie całym światem. I za to właśnie dziękuję Dominice.- mówi.

-Ale uroczo! Należysz do tych udzielających się,czy jednak wolisz tylko obserwować bacznie z boku to co się dzieje na Domisiaczkach?- kolejne pytanie z mojej strony.

-Kiedyś bardzo dużo się udzielałam, teraz jednak nie mam zbytnio czasu, więc obserwuję co się dzieje na Domisiakach, ale w planach mam zacząć udzielać się od nowa.- stwierdza.

-Super, czekam na Twoje posty! Dominika nauczyła Cię czegoś? ,,Pokazała coś przez swoje utwory?- wywiad powoli dobiega końca.

-Tak, nauczyła mnie tego, że trzeba walczyć o marzenia i spełniać je. Zawsze gdy miałam problem- pomagała mi. Jestem jej bardzo za to wdzięczna, bo codziennie pokazuje jak wierzyć w to, że marzenia się spełniają.- odpowiada.

-Czas na ostatnie pytanie,  czyli co myślisz, kiedy słyszysz słowo ,,DOMISIAKI?-zadaje ostatnie pytanie.

-Myślę o Dominice oczywiście, a najbardziej o osobach, które sobie pomagają, czyli o takiej internetowej najukochańszej rodzince, Domisiaki to najlepszy i najważniejszy dla mnie fandom jaki istnieje.- kończy niezwykle entuzjastycznie Weronika. 

-Super! Dziękuję Ci ogromnie za wywiad.- dodaje na koniec. 

Teraz przeczytajcie co do powiedzenia ma Weronika Januszkiewicz!

-Lecimy! Od jak dawna jesteś na Domisiakach?- zadaje pierwsze pytanie.

-Na Domisiakach jestem odkąd Domi brała udział w FFYS.- odpowiada Weronika.

-Jeju to naprawdę długi okres czasu! Nawiązałaś dzięki grupie jakieś znajomości?- pytam. 

-Pewnie! Dzięki Domi poznałam tyle wspaniałych osób, że jestem jej ogromnie wdzięczna za wszystkie nowe przyjaźnie, które zawiązałam dzięki niej.- stwierdza.

-Cudownie to słyszeć! Należysz do tych udzielających się, czy jednak wolisz wszystko tylko bacznie obserwować z boku?- padło kolejne pytanie. 

-Kiedyś udzielałam się bardziej. Dodawałam posty, komentowałam, ale ostatnio mam jakoś mniej czasu, co nie znaczy że przestałam się udzielać. Na bieżąco staram się komentować posty, ale je już rzadziej dodaję.- mówi. 

-Podobały mi się Twoje posty, były kreatywne! Dominika nauczyła Cię czegoś? ,,Pokazała coś przez swoje utwory?- spytałam.

-Ooo miło! Domi pokazała mi wiele przez swoje piosenki. Bardziej jestem przywiązana do jej pierwszego singla, bo jednak od niego wszystko się zaczęło i opowiada on o ważnej rzeczy- o walczeniu o swoje marzenia i dążeniu do celu.- udziela odpowiedzi Nika.

-Czas na ostatnie pytanko, czyli kiedy słyszysz słowo ,,Domisiaki, to o czym myślisz?- dopytuję.

-Myśle o tym, że nie jest to tylko fandom mega utalentowanej i młodej dziewczyny, a grupa osób która jest jak taka druga rodzina. Która zawsze pomoże mi w potrzebie, nie odwróci się ode mnie- kończy Nika.

-Dziękuje Ci mega za wywiad!- mówię. 

Ostatnia osóbka, czyli Klaudia Lis.

-Pierwszy pytanie, czyli od jak dawna jesteś na Domisiakach?- pytam.

-Na domisiaki dołączyłam dokładnie 25 listopada 2016 roku.- mówi Klaudia.

-To niedługo będzie roczek! Nawiązałaś dzięki grupie jakieś znajomości?- wypytuję. 

-No mega się z tego powodu cieszę, że tworzę z Wami już rok tą wspaniałą rodzinkę. Tak dzięki dodaniu do wspaniałej oficjalnej konfy, którą meega kocham.- stwierdza. -Nasza konfa to świetna sprawa! Należysz do tych udzielających się, czy jednak wolisz wszystko bacznie obserwować z boku, nie udzielając się?- zadaję pytanie.

Chyba raczej do tych udzielających się jak i na konfie tak i na grupie. Staram sie poświęcać dla nich każdą wolną chwilę.- odpowiada Klaudia.

-Kojarzę Cię bardzo! Dominika nauczyła Cię czegoś? ,,Pokazała coś przez swoje utwory?- zwracam się z kolejnym zapytaniem.

- Ooo! Dominika nauczyła mnie, że warto wierzyć w marzenia, że najbardziej nie wyobrażalne marzenia mają szanse się spełnić, tylko trzeba do tego dążyć.- świetnie coś takiego słyszeć.

-Nasz wywiad dobiega końca, więc czas na ostatnie pytanie. Co myślisz, kiedy słyszysz słowo ,,Domisiaki?- pytam.

-Myśle o wspaniałej rodzince która siebie nawzajem wspiera, pomaga w trudnych chwilach.- mówi na koniec.

-Dziękuję za wywiad!- dodaję. 

Kilka słów ode mnie na koniec.

Ogromnie dziękuję dziewczynom za poświęcony czas i mam nadzieję, że to nie ostatni wywiad przeprowadzony z Domisiaczkami. Dodam tylko, że to mój pierwszy post na Fandoms i troszeczkę się tym wszystkim stresuję! Gdyby nie Kasia Stoga nie wiem, czy dałabym radę! Jestem jej wdzięczna za wskazówki i rady. A wszystkich pozostałych zapraszam na grupę- Domisiaki, a także na social media Dominiki Sozańskiej:

Fanpage- https://www.facebook.com/SozanskaDominika/

Instagram- https://www.instagram.com/dominikasozanska/

Snapchat- dominisia125

Ask- nusiek11

Youtube- DominikaSozanska

Do następnego! 

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 283 punktów za:

Jakość:20Popularność:143
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:10
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:70
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
Dominika Sozańska
gabrysiakawiorska Użytkownik 7,813 punktów 2
143 czytelników Sie 6, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

7 Komentarzy

Milena Kołek Użytkownik 8,315 punktów 1
świetny post Gaba! Jak na pierwszy raz wyszedł świetnie!
+5 głosów
Jest OK
Sie 6, 2017
Klaudia Lis Zweryfikowany 61,485 punktów 1 5
Super post! Ciesze sie ze mogłam brac udział <3
+5 głosów
Jest OK
Sie 6, 2017
Klaudiusz Kebadiusz Zweryfikowany 61,244 punktów 4 10
Ja poznałem Dominiczkę troszeczkę przed SUPER DZIECIAKIEM! Obserwowałem jej postępy, słuchałem jej covery. Potem troszeczkę o niej zapomniałem ale tydzien przed fantą całym rozpoczęciem zacząłem się znowu nia interesować a tu nagle patrze DOMINIKIA DOSTAŁA SIE DO KONKURSU FANTA FUTURE YS! Mega sie zdziwiłem ale nic nadszedł wielki dzień kiedy były eliminacje. Oczywiście Dominika przeszła dalej, podajże dzień lub 2 napisałem do niej żeby założyła grupę. Założyła i zostałem nawet adminem! Potem kolejne etapy w końcu nadszedł finał. Ogromny stres, bo miałem opublikowac z nią wywiad na fandoms ale caly czas były jakieś komplikacje, 2 godziny przed finałem wywiad został dodany i zaakceptowany. Uff troszeczkę stresu mniej hah. Finał i co się okazało same pozytywne opinie i na koniec ostateczny werdykt i jak myślicie Dominika wygrała JEJ. Wydał singiel, potem YSF byłem mega szczęśliwy bo  nadal mieliśmy super kontakt! Zbliża sie Young Stars Winter Camp.... Udało się pojechałem hah. Poznałem mega ludzi, dużo pozytywnej energii... I wiecie podajże wychodziliśmy z obiadu i patrze idzie DOMI HAHA ja juz podjarany (hahah) wchodzi każdy się na nią rzuca ja tam czekam grzecznie i każdy sie przywitał ja podchodze do Domi przywitać mnie hah. Potem wracam do pokoju  i pisze czy mnie poznała a ona odpisuje NIE, ja jej zaczynam opisywać jak byłem ubrany i nagle coś coś tam sobie przypomina. Kilka dni później DOMAS chodzi po pokojach, oczywiście jak była u nas to mnie nie było <przegryw> ale spokojnie poszła do pokoju do pokoju mojej koleżanki tam sie zobaczyliśmy, trochę posiedziała, pogadał i wyszła to wiecie ja tak po ciuchu za nią haha i tak nagle ona miała wchodzić do następnego pokoju a ja tak wiecie tak skromnie CZY MOGĘ JĄ PRZYTULIĆ a ona że OKEJ to mi ciśnienie oczywiście do 200 skoczyło XD Skończyła chodzic po pokojach. Potem dziwnym trafem jeszcze raz chodzi ja takie LOL o co chodzi. No okej, tak chodzi i chodzi więc wiecie pewne gałgany wpadły na pomysł aby ją przestraszyć (haloo admini czemu nie mozna wstawić jpg ani filmików w komentarzu) no super udało się.. Nadchodzi ostatni dzień turnusu, koncert Lipkii wszyscy ryczą to ja też hah na pożegnanie przyszła DOMINIKA i wiecie tak do każdego podchodzę nawet nie pamiętam z kim ile razy się żegnałem bo ryczałem jak nie wiem cooo. I tak podchodze (CHYBA JUŻ 3 RAZ) do DOMASA TO już całkiem pękłem na serioo. Wyjeżdżamy, i tak wiecie wchodze do autobusu i patrze DOMAS CO ONA TAM ROBI HAH. Powiedzieli ze wraca z nami no to wiecie mi znowu ciśnienie do 200 skoczyła ahah. Siedziałem gdzieś na początku autobus ale postanowiłem sie tam do nich przejść, to wiecie trzeba było szybciutko to biegłem i szyko usiadłem i nagle DOMA ŻE JAK NINJA AHHAA. SIEDZIMY WSZYSTKO SUPER NAGLE DOMAS MOWI ZE JESZCZE GODZINA I ONA WYSIADA to od razu moja mina opadła haha. Dojechaliśmy do przystanku gdzie Domi wysiada, podjeżdża jej tata i wiecie od razu szklanki w oczach! I tak chyba zakończę ten referat o KRZYŻAKACH AHAHHA

PEACE&LOVE
+5 głosów
Jest OK
+3500
Sie 7, 2017
DirectionerForever97 Admin 108,812 punktów 5 7 15
Jestem z ciebie dumna mówiłam że dasz radę kochana!!! ♥ ♥ ♥ Przepiękny post!!! ♥
+4 głosów
Jest OK
Sie 6, 2017
Anna Jopek Zweryfikowany 157,463 punktów 3 9
Gabrysia bardzo fajny post. Domisiaki to rzeczywiście taka wielka rodzinka w której każdy się odnajduje. Bardzo się cieszę, że do niej należę :-* Czekam na więcej postów kochana
+2 głosów
Jest OK
Sie 6, 2017
LittleStar Użytkownik 9 punktów 1
Poznałam Domi na koncercie braci Sikorskich w Krakowie i była ona bardzo miła i uśmiechnięta, chętnie rozmawiała ze wszystkimi, więc od razu ją polubiłam.
+2 głosów
Jest OK
Sie 8, 2017
Maja Bartków Użytkownik 9,611 punktów 2
Genialny post <3
0 głosów
Jest OK
Sie 12, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
133 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 130 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 21968 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

 1. Maggie143
  34017 punktów
 2. xxOktawiaxx
  11347 punktów
 3. Gasik Dominika
  10470 punktów
 4. Mad
  10277 punktów
 5. Kinga Piotrowska 1
  10116 punktów
 6. Aga_f
  9746 punktów
 7. Kmiecik
  9166 punktów
 8. Gabxlv_
  7150 punktów
 9. Zodiac
  5014 punktów
 10. pattiekaminska
  4849 punktów
 11. Kinga Nosek
  4162 punktów
 12. Amelia Banaszak
  4101 punktów
 13. Ania Wardak
  3627 punktów
 14. Paulina Korejke 3
  3128 punktów
 15. AlexOla
  2706 punktów
 16. Piotr Bałut 3
  2636 punktów
 17. justtinista
  2584 punktów
 18. JakubWichowski
  2307 punktów
 19. Basia_Jestem
  2049 punktów
 20. Oliwia Rogalska
  1981 punktów
 21. xxStachuraxc
  1963 punktów
 22. kacper0623
  1839 punktów
 23. xmartynx29
  1772 punktów
 24. Agata Odziemkowska
  1740 punktów
 25. rieger1
  1605 punktów
 26. KateHop
  417 punktów
 27. Malwina Konat
  269 punktów
 28. Guziioo
  262 punktów
 29. Grey Girl
  259 punktów
 30. Litlela
  194 punktów
 31. Kasia Dzik
  171 punktów
 32. Emilka Kantor
  142 punktów
 33. Kasia Springer
  130 punktów
 34. liemorebby
  128 punktów
 35. Badyl
  126 punktów
 36. Weronika Bromirska1
  123 punktów
 37. xzux.slx
  115 punktów
 38. w.fudali
  115 punktów
 39. MaartynQa
  101 punktów
 40. Emilia Gajda
  98 punktów
 41. Paw143
  95 punktów
 42. Julia Wróblewska
  93 punktów
 43. Zuzia Równicka
  87 punktów
 44. Ola Iwaniuk
  83 punktów
 45. julczii12
  79 punktów
 46. stylessowaaa
  79 punktów
 47. Norbert Tabor
  78 punktów
 48. nataliag
  75 punktów
 49. suhtorii.i
  74 punktów
 50. Marcelline143
  67 punktów
 51. Marceli Jułga
  62 punktów
 52. sansaari87
  62 punktów
 53. Ewelina Sidz 1
  58 punktów
 54. Wera143
  57 punktów
 55. tilly_is_princess_
  56 punktów
 56. Katarzyna Słodyczka
  52 punktów
 57. Addie_xxx
  51 punktów
 1. Riverdale
  57977 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  13051 punktów
 3. Supiwerki
  9508 punktów
 4. Eurowizja
  8913 punktów
 5. Bartek Lovers
  6475 punktów
 6. Remonators
  5383 punktów
 7. Progress Armia
  4081 punktów
 8. Bambinos
  3963 punktów
 9. The Originals
  3922 punktów
 10. YOUNG STARS
  3669 punktów
 11. MUZYKA
  3619 punktów
 12. Shawn Mendes Army
  3569 punktów
 13. 13 Reasons Why
  3307 punktów
 14. SERIALE
  2990 punktów
 15. Arturonators
  2653 punktów
 16. K-Pop
  2611 punktów
 17. Famous In Love
  2464 punktów
 18. Stranger Things
  2270 punktów
 19. Sport
  1996 punktów
 20. SikorskiSquad
  1992 punktów
 21. Puthinators
  1856 punktów
 22. Dua Lipa
  1819 punktów
 23. Misiaki Sysi
  1491 punktów
 24. GWIAZDY YOUNG STARS
  1450 punktów
 25. Young Stars News
  823 punktów
 26. FILMY/SERIALE/TV
  820 punktów
 27. Team Rieger
  397 punktów
 28. GRY
  349 punktów
 29. Kluseczki Olgi
  260 punktów
 30. Pamiętniki Wampirów
  200 punktów
 31. Arianators
  111 punktów
 32. INNE
  45 punktów
 33. God Of War
  39 punktów
 34. R5Family
  37 punktów
 35. Beautilles
  36 punktów
 36. MMers
  32 punktów
 37. Selenators
  32 punktów
 1. Potterheads
  84 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  1717 punktów
 2. Shawn Mendes Army
  827 punktów
 3. Bambinos
  682 punktów
 4. YOUNG STARS
  460 punktów
 5. Supiwerki
  321 punktów
 6. MUZYKA
  104 punktów
 7. SERIALE
  73 punktów
 8. Bartek Lovers
  64 punktów
 9. Riverdale
  50 punktów
 10. Arturonators
  12 punktów
 11. Dua Lipa
  12 punktów
 12. The Originals
  12 punktów
 13. Remonators
  10 punktów
 14. Eurowizja
  8 punktów
 15. SikorskiSquad
  8 punktów
 16. Stranger Things
  6 punktów
 17. 13 Reasons Why
  4 punktów
 18. Famous In Love
  4 punktów
 19. K-Pop
  4 punktów
 20. Sport
  4 punktów
 21. Progress Armia
  2 punktów
 22. Misiaki Sysi
  1 punktów
 23. Pamiętniki Wampirów
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  1787 punktów
 2. Bartek Lovers
  1088 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1053 punktów
 4. Dua Lipa
  974 punktów
 5. Riverdale
  899 punktów
 6. The Originals
  786 punktów
 7. Shawn Mendes Army
  766 punktów
 8. Bambinos
  752 punktów
 9. Once Upon A Time
  685 punktów
 10. K-Pop
  683 punktów
 11. Soy Luna
  410 punktów
Kontakt Post