Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+10 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Od powstania ,,Domisiaków, czyli grupy fanów Dominiki Sozańskiej minął już rok. Fanów wciąż przybywa, a co za tym idzie ciągle rośniemy w siłę. Kto jest członkiem naszej rodzinki wie, że panuje u nas cudowna atmosfera, gdzie nie ma miejsca na kłótnie, a każdy problem staramy rozwiązywać się tak, aby każdy był zadowolony. Zaprosiłam kilka osób z grupki do małego wywiadu, dzięki któremu pokażemy Wam jak cudownie jest być Domisiakiem! 

Lecimy z pierwszą osóbka, czyli Martyną Wasilewską!
-Od jak dawna jesteś na Domisiakach?- padło pierwsze pytanie z mojej strony. 

-Od ponad pół roku, minęło.- odpowiada Martyna.

-Wow! To mega długo. Nawiązałaś przez ten czas jakieś znajomości?- pytam. 

-Tak, znalazłam na prawdę dużo znajomych, stałam się bardziej otwarta i osoby z Domisiaków są super!- odpowiedź pełna entuzjazmu. 

-Miło to słyszeć! A należysz do tych udzielających się, czy jednak wolisz wszystko bacznie obserwować z boku, nie udzielając się?- zadałam kolejne pytanko.

-Raz na jakiś czas dodaję posty, ale jeśli chodzi o komentowanie to jestem bardzo aktywna.- mówi Martyna.

-Dlatego kojarzę Cię z grupki! Dominika nauczyła Cię czegoś? ,,Pokazała coś przez swoje utwory?- zapytałam.

-Tak! Trzeba realizować swoje marzenia i walczyć od początku do końca.- stwierdza.

-Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Czas na ostatnie pytanie, czyli o czym myślisz, kiedy słyszysz słowo ,,Domisiaki?- pytam.

-O jednej wielkiej rodzinie!- udziela odpowiedzi Martyna.

-Dziękuję Ci ogromnie za wywiad!- kończę. 


Czas na Weronikę Bromirską!

-Możemy zaczynać! Od jak dawna jesteś na Domisiakach?- rozpoczynam wywiad.

-Od początku, jak było około 100 osób. To były czasy!- wspomina Weronika.

-To już tak długo! Nawiązałaś dzięki grupce jakieś znajomości- pytam.

-Tak, bardzo dużo. Poznałam też moją ibff, która jest dla mnie całym światem. I za to właśnie dziękuję Dominice.- mówi.

-Ale uroczo! Należysz do tych udzielających się,czy jednak wolisz tylko obserwować bacznie z boku to co się dzieje na Domisiaczkach?- kolejne pytanie z mojej strony.

-Kiedyś bardzo dużo się udzielałam, teraz jednak nie mam zbytnio czasu, więc obserwuję co się dzieje na Domisiakach, ale w planach mam zacząć udzielać się od nowa.- stwierdza.

-Super, czekam na Twoje posty! Dominika nauczyła Cię czegoś? ,,Pokazała coś przez swoje utwory?- wywiad powoli dobiega końca.

-Tak, nauczyła mnie tego, że trzeba walczyć o marzenia i spełniać je. Zawsze gdy miałam problem- pomagała mi. Jestem jej bardzo za to wdzięczna, bo codziennie pokazuje jak wierzyć w to, że marzenia się spełniają.- odpowiada.

-Czas na ostatnie pytanie,  czyli co myślisz, kiedy słyszysz słowo ,,DOMISIAKI?-zadaje ostatnie pytanie.

-Myślę o Dominice oczywiście, a najbardziej o osobach, które sobie pomagają, czyli o takiej internetowej najukochańszej rodzince, Domisiaki to najlepszy i najważniejszy dla mnie fandom jaki istnieje.- kończy niezwykle entuzjastycznie Weronika. 

-Super! Dziękuję Ci ogromnie za wywiad.- dodaje na koniec. 

Teraz przeczytajcie co do powiedzenia ma Weronika Januszkiewicz!

-Lecimy! Od jak dawna jesteś na Domisiakach?- zadaje pierwsze pytanie.

-Na Domisiakach jestem odkąd Domi brała udział w FFYS.- odpowiada Weronika.

-Jeju to naprawdę długi okres czasu! Nawiązałaś dzięki grupie jakieś znajomości?- pytam. 

-Pewnie! Dzięki Domi poznałam tyle wspaniałych osób, że jestem jej ogromnie wdzięczna za wszystkie nowe przyjaźnie, które zawiązałam dzięki niej.- stwierdza.

-Cudownie to słyszeć! Należysz do tych udzielających się, czy jednak wolisz wszystko tylko bacznie obserwować z boku?- padło kolejne pytanie. 

-Kiedyś udzielałam się bardziej. Dodawałam posty, komentowałam, ale ostatnio mam jakoś mniej czasu, co nie znaczy że przestałam się udzielać. Na bieżąco staram się komentować posty, ale je już rzadziej dodaję.- mówi. 

-Podobały mi się Twoje posty, były kreatywne! Dominika nauczyła Cię czegoś? ,,Pokazała coś przez swoje utwory?- spytałam.

-Ooo miło! Domi pokazała mi wiele przez swoje piosenki. Bardziej jestem przywiązana do jej pierwszego singla, bo jednak od niego wszystko się zaczęło i opowiada on o ważnej rzeczy- o walczeniu o swoje marzenia i dążeniu do celu.- udziela odpowiedzi Nika.

-Czas na ostatnie pytanko, czyli kiedy słyszysz słowo ,,Domisiaki, to o czym myślisz?- dopytuję.

-Myśle o tym, że nie jest to tylko fandom mega utalentowanej i młodej dziewczyny, a grupa osób która jest jak taka druga rodzina. Która zawsze pomoże mi w potrzebie, nie odwróci się ode mnie- kończy Nika.

-Dziękuje Ci mega za wywiad!- mówię. 

Ostatnia osóbka, czyli Klaudia Lis.

-Pierwszy pytanie, czyli od jak dawna jesteś na Domisiakach?- pytam.

-Na domisiaki dołączyłam dokładnie 25 listopada 2016 roku.- mówi Klaudia.

-To niedługo będzie roczek! Nawiązałaś dzięki grupie jakieś znajomości?- wypytuję. 

-No mega się z tego powodu cieszę, że tworzę z Wami już rok tą wspaniałą rodzinkę. Tak dzięki dodaniu do wspaniałej oficjalnej konfy, którą meega kocham.- stwierdza. -Nasza konfa to świetna sprawa! Należysz do tych udzielających się, czy jednak wolisz wszystko bacznie obserwować z boku, nie udzielając się?- zadaję pytanie.

Chyba raczej do tych udzielających się jak i na konfie tak i na grupie. Staram sie poświęcać dla nich każdą wolną chwilę.- odpowiada Klaudia.

-Kojarzę Cię bardzo! Dominika nauczyła Cię czegoś? ,,Pokazała coś przez swoje utwory?- zwracam się z kolejnym zapytaniem.

- Ooo! Dominika nauczyła mnie, że warto wierzyć w marzenia, że najbardziej nie wyobrażalne marzenia mają szanse się spełnić, tylko trzeba do tego dążyć.- świetnie coś takiego słyszeć.

-Nasz wywiad dobiega końca, więc czas na ostatnie pytanie. Co myślisz, kiedy słyszysz słowo ,,Domisiaki?- pytam.

-Myśle o wspaniałej rodzince która siebie nawzajem wspiera, pomaga w trudnych chwilach.- mówi na koniec.

-Dziękuję za wywiad!- dodaję. 

Kilka słów ode mnie na koniec.

Ogromnie dziękuję dziewczynom za poświęcony czas i mam nadzieję, że to nie ostatni wywiad przeprowadzony z Domisiaczkami. Dodam tylko, że to mój pierwszy post na Fandoms i troszeczkę się tym wszystkim stresuję! Gdyby nie Kasia Stoga nie wiem, czy dałabym radę! Jestem jej wdzięczna za wskazówki i rady. A wszystkich pozostałych zapraszam na grupę- Domisiaki, a także na social media Dominiki Sozańskiej:

Fanpage- https://www.facebook.com/SozanskaDominika/

Instagram- https://www.instagram.com/dominikasozanska/

Snapchat- dominisia125

Ask- nusiek11

Youtube- DominikaSozanska

Do następnego! 

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 270 punktów za:

Jakość:20Popularność:130
Podziękowania:0Ocena:50
Wyróżnienia:0Komentarze:70

Dominika Sozańska
gabrysiakawiorska Zarejestrowany użytkownik 7,813 punktów 2
130 czytelników Sie 6, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

7 Komentarzy

Milena Kołek Zarejestrowany użytkownik 8,315 punktów 1
świetny post Gaba! Jak na pierwszy raz wyszedł świetnie!
+5 głosów
Sie 6, 2017
Klaudia Lis Użytkownik zweryfikowany 61,467 punktów 1 5
Super post! Ciesze sie ze mogłam brac udział <3
+5 głosów
Sie 6, 2017
Klaudiusz Kebadiusz Użytkownik zweryfikowany 61,139 punktów 3 10
Ja poznałem Dominiczkę troszeczkę przed SUPER DZIECIAKIEM! Obserwowałem jej postępy, słuchałem jej covery. Potem troszeczkę o niej zapomniałem ale tydzien przed fantą całym rozpoczęciem zacząłem się znowu nia interesować a tu nagle patrze DOMINIKIA DOSTAŁA SIE DO KONKURSU FANTA FUTURE YS! Mega sie zdziwiłem ale nic nadszedł wielki dzień kiedy były eliminacje. Oczywiście Dominika przeszła dalej, podajże dzień lub 2 napisałem do niej żeby założyła grupę. Założyła i zostałem nawet adminem! Potem kolejne etapy w końcu nadszedł finał. Ogromny stres, bo miałem opublikowac z nią wywiad na fandoms ale caly czas były jakieś komplikacje, 2 godziny przed finałem wywiad został dodany i zaakceptowany. Uff troszeczkę stresu mniej hah. Finał i co się okazało same pozytywne opinie i na koniec ostateczny werdykt i jak myślicie Dominika wygrała JEJ. Wydał singiel, potem YSF byłem mega szczęśliwy bo  nadal mieliśmy super kontakt! Zbliża sie Young Stars Winter Camp.... Udało się pojechałem hah. Poznałem mega ludzi, dużo pozytywnej energii... I wiecie podajże wychodziliśmy z obiadu i patrze idzie DOMI HAHA ja juz podjarany (hahah) wchodzi każdy się na nią rzuca ja tam czekam grzecznie i każdy sie przywitał ja podchodze do Domi przywitać mnie hah. Potem wracam do pokoju  i pisze czy mnie poznała a ona odpisuje NIE, ja jej zaczynam opisywać jak byłem ubrany i nagle coś coś tam sobie przypomina. Kilka dni później DOMAS chodzi po pokojach, oczywiście jak była u nas to mnie nie było <przegryw> ale spokojnie poszła do pokoju do pokoju mojej koleżanki tam sie zobaczyliśmy, trochę posiedziała, pogadał i wyszła to wiecie ja tak po ciuchu za nią haha i tak nagle ona miała wchodzić do następnego pokoju a ja tak wiecie tak skromnie CZY MOGĘ JĄ PRZYTULIĆ a ona że OKEJ to mi ciśnienie oczywiście do 200 skoczyło XD Skończyła chodzic po pokojach. Potem dziwnym trafem jeszcze raz chodzi ja takie LOL o co chodzi. No okej, tak chodzi i chodzi więc wiecie pewne gałgany wpadły na pomysł aby ją przestraszyć (haloo admini czemu nie mozna wstawić jpg ani filmików w komentarzu) no super udało się.. Nadchodzi ostatni dzień turnusu, koncert Lipkii wszyscy ryczą to ja też hah na pożegnanie przyszła DOMINIKA i wiecie tak do każdego podchodzę nawet nie pamiętam z kim ile razy się żegnałem bo ryczałem jak nie wiem cooo. I tak podchodze (CHYBA JUŻ 3 RAZ) do DOMASA TO już całkiem pękłem na serioo. Wyjeżdżamy, i tak wiecie wchodze do autobusu i patrze DOMAS CO ONA TAM ROBI HAH. Powiedzieli ze wraca z nami no to wiecie mi znowu ciśnienie do 200 skoczyła ahah. Siedziałem gdzieś na początku autobus ale postanowiłem sie tam do nich przejść, to wiecie trzeba było szybciutko to biegłem i szyko usiadłem i nagle DOMA ŻE JAK NINJA AHHAA. SIEDZIMY WSZYSTKO SUPER NAGLE DOMAS MOWI ZE JESZCZE GODZINA I ONA WYSIADA to od razu moja mina opadła haha. Dojechaliśmy do przystanku gdzie Domi wysiada, podjeżdża jej tata i wiecie od razu szklanki w oczach! I tak chyba zakończę ten referat o KRZYŻAKACH AHAHHA

PEACE&LOVE
+5 głosów
+3500
Sie 7, 2017
DirectionerForever97 Administrator 125,661 punktów 4 7 15
Jestem z ciebie dumna mówiłam że dasz radę kochana!!! ♥ ♥ ♥ Przepiękny post!!! ♥
+4 głosów
Sie 6, 2017
Anna Jopek Użytkownik zweryfikowany 160,133 punktów 2 9
Gabrysia bardzo fajny post. Domisiaki to rzeczywiście taka wielka rodzinka w której każdy się odnajduje. Bardzo się cieszę, że do niej należę :-* Czekam na więcej postów kochana
+2 głosów
Sie 6, 2017
LittleStar Zarejestrowany użytkownik 9 punktów 1
Poznałam Domi na koncercie braci Sikorskich w Krakowie i była ona bardzo miła i uśmiechnięta, chętnie rozmawiała ze wszystkimi, więc od razu ją polubiłam.
+2 głosów
Sie 8, 2017
Maja Bartków Zarejestrowany użytkownik 9,611 punktów 2
Genialny post <3
0 głosów
Sie 12, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
228 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 227 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 20733 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

 1. Ananasy Sylwii
  25014 punktów
 2. Bambinos
  14442 punktów
 3. Progress Armia
  4850 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  25014 punktów
 2. Bambinos
  14442 punktów
 3. Progress Armia
  4850 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 5. Young Stars Camp
  2643 punktów
 6. Kluseczki Olgi
  1561 punktów
 7. Więzień Labiryntu
  1321 punktów
 8. Wokaliści
  204 punktów
 9. FILMY
  129 punktów
 10. Remonators
  86 punktów
Kontakt Post