Fandomy

Zasady akcji Warsaw Comic Con na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+40 głosów

Portal Fandoms zawdzięcza swoją oglądalność tak naprawdę Wam i... atmosferze, która tu panuje. Niestety, są osoby, które chcą ją popsuć co psuje zabawę i szkodzi projektowi. Wypowiadamy temu zdecydowaną wojnę. Rozumiemy ironię i sarkazm - nie brakuje tu postów i komentarzy pisanych nieco z "przymróżeniem oka" ;) ... ale czasami sarkazm ten przeistacza się w chamstwo, a na to już pozwalać nie będziemy.

Komentarze, które psują zabawę

Nasz portal wywołuje emocje, nie da się ukryć. Trzeba jednak trzymać nerwy na wodzy, a to już nie zawsze coś, z czym niektórzy użytkownicy sobie radzą. Takie komentarze to już nie jest ironia ani satyra, a zwyczajnie chamstwo. A chamstwo należy tępić, i w tej kwestii nie pozostaniemy obojętni. Wprowadzamy bezwzględne narzędzia, które mają na celu rozwiązać tego rodzaju problemy. Oto szczegóły.

Wprowadzamy zgłaszanie postów, komentarzy i odpowiedzi

Aby komentarze i posty spełniały odpowiednie kryteria jakościowe, udostępniliśmy Wam opcję zgłoś , która dostępna jest do każdego posta, komentarza i odpowiedzi w serwisie. Po kliknięciu w zgłoś dana treść zostaje oflagowana . Większa ilość (celowo nie podajemy jaka) spowoduje wysłanie do każdego administratora powiadomienia o nieodpowiednich treściach . Za pierwszym razem słusznie zgłoszenie spowoduje dla autora karę w wysokości -1000 pkt za każdą taką niewłaściwą  treść lub pouczenie (decyzja należy do admina) . Jeśli dana treść otrzyma bardzo dużą ilość flag, administratorzy otrzymają powiadomienie o rażącym naruszeniu zasad właściwego zachowania w serwisie a administrator, który zajmie się takim tematem otrzyma karę w wysokości -5000 pkt za każdą taką sytuację. Jeśli ktoś napisze wybitnie niewłaściwą treść a to otrzyma jeszcze więcej zgłoszeń, dojdzie do automatycznego ukrycia danej treści oraz ukarania takiej o 10 tys. punktów za każdą taką treść.  Poważnie oflagowane (duża ilość zgłoszeń) treści będa też wyświetlane na dole komentarzy bez względu na to jaką ocenę aktualnie mają , nie wykluczamy też dodatkowego oznaczania niewłaściwych treści aby te były wyraźnie oznaczone jako źle przyjęte dla społeczność i stały się wstydliwe dla ich autorów.


Aby jednak zapobiec "głupiej zabawie" w zgłaszanie treści, które są poprawne, przyznamy też kary za nieuzasadnione zgłoszenia - od zwykłego "pouczenia" na zasadzie : "widzimy co robisz i nie podoba nam się to", przez drobniejsze kary w wysokości kilku tysięcy pkt po duże kary w wysokości do 20 tys. punktów jeśli jakiś fandom "zmówi się", by klikać, aby ukryć komuś post (i tym samym z automatu odebrać punkty) . Jeśli jakieś osoby będą notorycznie łamać zasady i zgłaszać nieuzasadnione treści lub nagminnie pisać coś, na co społeczność reaguje niewłaściwie, mogą zostać przyznane drastyczne kary a nawet może dojść do zbanowania konta na pewien okres czasu w serwisie. Zbanowanie takie spowoduje wówczas odebranie wszystkich punktów zdobytych przez taką osobę z wyniku fandomu oraz ukrycie wszystkich treści tej osoby w serwisie z dotychczasowej działalności.


Administratorzy o zgłoszeniach będą informowani przez system powiadomień, zatem będą mogli reagować bardzo szybko. Nie eksperymentujecie więc z tą funkcjonalnością, tylko zgłaszajcie treści, które FAKTYCZNIE NA TO ZASŁUGUJĄ . 

Prawo nie działa wstecz, więc kar za dotychczasowe sytuacje nie będzie. Nie mamy też podstaw karać za zachowania w grupach danych fandomów.

W myśl zasady, że nie możemy Was ukarać za coś, co zdarzyło się wcześniej, osoby, które napisały niewłaściwe treści nie zostaną ukarane, pod warunkiem że dana treść została napisana przez publikacją tego posta . 


Wyjaśniamy też jeden ważny temat - nie mamy podstaw aby ingerować w sytuacji, gdy na jakiejś grupie fandomu pojawiają się ew. negatywne komentarze względem innego fandomu . Grupa stanowi odrębną własność i w treści na niej nie ingerujemy. Jeśli jednak będą do nas docierać sygnały o regularności takich zachowań, może dojść do odebrania działań crosspromocyjnych dla takiej grupy na dany okres czasu (nie chcemy bowiem promować kogoś, kto szerzy niewłaściwe zachowania) a w sytuacjach skrajnych - zamiany takiej grupy na inną poświęconą temu samemu fandomowi . Kar z tego tytułu dla użytkowników jednak nie będzie, gdyż nie zostało to napisane u nas. Ukarać możemy tylko za treści napisane w serwisie.

Dbajmy o dobrą atmosferę


...wszyscy. Mamy nadzieję, że sytuacja opisana wyżej to małe incydenty , które nie zaburzą tego, co dotychczas tak chwaliliście na portalu. Oczywiste jest to, że niewłaściwe treści prędzej czy później musiały się pojawić , jednak naszym zadaniem w takim wypadku jest szybko reagować i załatać problem . Wierzymy, że powyższe rozwiązanie jest dla Was satysfakcjonujące i spowoduje, że wybaczacie nam ew. przykrości, jakie Was spotkały ze strony niewłaściwie zachowujących się użytkowników. 


Za powstałe utrudnienia uprzejmie przepraszamy i jednocześnie zachęcamy do właściwego wykorzystania funkcji zgłoś na naszym portalu ! :-)

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
1
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Autor tego posta zarobił dotychczas 1944 punktów za:

Jakość:20Popularność:756
Wsparcie:78Ocena i wartość ocen:40
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:890
W trwającej akcji autor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
 Piotr Baranowski Zarząd 1,176,198 punktów 2 11 101
756 czytelników Sie 9, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

31 Komentarzy

MalenaRatnerPL Zweryfikowany 336,141 punktów 4 19
Taka funkcja na pewno się przyda, bo czasem aż szkoda patrzeć na to jak psuje się przez niektóre osoby atmosfera na portalu.
+15 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
Panie Piotrze Baranowski,czuje obrażona ,że mój komentarz znalazł się na początku Pana postu jako przykład chamstwa. CHAMSTWA. Nikt mnie jeszcze w ciągu długich lat mojego życia tak nie obraził. Chyba jednak zrezygnuję z tej zabawy. " Stara baba " jest dopuszczalna a reakcja na to już nie.REAKCJA BEZ EPITETÓW , reakcja żartobliwa
+15 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Pokaż 11 poprzednich odpowiedzi
kacper0623 Admin 275,243 punktów 2 7 13
a ja jestem na panią obrażony
kacper0623 Admin 275,243 punktów 2 7 13
Uważam, że ta zmiana na pewno zmieni "Fandoms" na lepsze. Na pewno polepszy się atmosfera, a jeśli ktoś będzie miał jakieś odmienne, chamskie zdanie to zatrzyma je dla siebie. Mam nadzieję, że uda nam się przetrwać i nie "pogryziemy" się przez tą zmianę jeszcze bardziej
+14 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
Jak ktoś będzie latał po fandomach i szukał dziury w całym a potem biegał na skargę to sięe pogorszy a nie polepszy. Piotr Baranowski i reszta ekipy nie będzie miała nic więcej do roboty tylko sprawdzać co kto i kiedy powiedział. By być sprawiedliwym trzeba zobaczyć co było przyczyną a co skutkiem. Biedaku,poskarżyłeś się ,że cię poprosiłam o opuszczenie naszego terenu jak ci się tu nie podoba mówiąc jednocześnie iż sobie nabijasz punkty wdając się w dyskusję i nazywając nas starymi babami. Obawiałam się ,że za chwilę wpadniesz w amok i będziesz krzyczał GDZIE JEST KRZYŻ ,GDZIE JEST KRZYŻ. Jak to już nie raz było. To jest właściwe zachowanie naśmiewać się z symboli wiary innych ?
Doro E.B. Użytkownik 50,263 punktów 3 65
Otóż to! Chamski komentarz-zaczepka, to jedna sprawa. Karać, bez dwóch zdjednI niestety takie komentarze niestety często prowokują odpowiedzi w takim samym tonie. I tu nie karałabym odpowiedzi a zaczepkę
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,959 punktów 2 21
No nie byłbyś sobą po prostu....musiałeś znaleźć "BARDZO POWAŻNĄ PRZEWINĘ" żeby ukarać, podciąć skrzydła, sponiewierać Bardzo dziękuę za nową opcję mam nadzieję,że dotyczy też Ciebie, bo nikt tak nie psuje dobrej zabawy...jak TY!!! było do przewidzenia, że coś wymyslisz
+13 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
o tak. Jedno się nie sprawdziło w podcinaniu skrzydeł to coś innego trzeba było wymyślić.Nie będą się bali ci co ich posty są tak nudne ,że nawet nie zachwycają współgrupowiczów. Pod tymi postami jest po kilka komentarzy typu " fajnie " "super" i żadnej dyskusji.
emmaswan Użytkownik 1,896 punktów 2
Cieszę się, że powstał taki post Piotrze bo na pewne zachowania brak słów . Wszyscy wiemy o jtóry fandom chodzi . Żal patrzeć po prostu . Sami wypisują posty które mają na celu tylko obrazić i sprowokować konkurencję na bardzo niskim poziomie . Kiedy się to im udaje to zgrywają ofiary . Posty straszni śmieszne jak się świetnie bawią, a w rzeczywistości straszne parcie żeby tylko zdeptać konkurencję w najgorszy sposób , bo czy to równa konfrontacja kiedy dorosła kobieta ubliża nastolatkowi ? No raczej nie . Wszystko niby na żarty , każdy kto tego nie rozumie jest dla nich sztywniakiem nie mający poczucia humoru , ale żartów w drugą stronę już nie rozumieją. Na mój komentarz cyt. Dlaczego wciąż w swoich postach czepiacie się fandomu nazywając ich notorycznie potworami uzyskałam odpowiedz na najambitniejszym poziomie : kup sobie maść na ból dupy . Bez komentarza . Kiedy tobi się gorąco to postawa na ofiarę, albo ze oszukują bo są najlepsi . Napisałam to wszystko bo nie mogę patrzeć na jawna hipokryzje niektórych użytkowników , którzy już nie odróżniają zabawy od przyzwoitości . Napawa mnie to przerażeniem . Jeśli tak się zachowują w realu to nie chciałabym ich spotkać . Dziękuje .
+13 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Pokaż 5 poprzednich odpowiedzi
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
emmaswan, jeśli nasze posty są dopuszczane to widocznie administracja w nich nie widzi nic złego.  "sprowokować konkurencję na bardzo niskim poziomie . " ? My nic takiego nie  mówimy ale jak ty tak uważasz....? Dorosła kobieta ubliża nastolatkowi ? A gdzie ? Słowa,które zaczerpnęłam z postu pochodzą z dzisiejszego naszego POSTU DNIA. Mówi ci to coś?  Jak niektórzy są alergikami to powinni się zamknąć w swoim świecie i nie wystawiać z niego nosa. My pod żaden post obcy nie chodzimy i nie krytykujemy ani obrażamy. Nawet jak ten post jest na nasz temat. Alergikom proponowałabym wynieść się na Antarktydę ,tam jest czyste powietrze. Albo ignorujesz co robią inni albo nie wiesz a zabierasz głos potępiając nas.
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
A dlaczego oni nas od moherów wyzywają? Oczywiście aluzyjnie
 Czy ja nie mogę Kacperka wysłać do siebie jak jemu się u nas nie podoba i nas nazywa " stare baby". Bo ten pierwszy przykład NIEWŁAŚCIWEGO zachowania to właśnie jest mój,według Kacperka "starej baby"
+12 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
Tak Panie Piotrze. Myśmy myśleli ,że to nie przedszkole i nie zgłaszaliśmy takich drobnych utarczek słownych. Swoją drogą mógłby mi Pan wytłumaczyć co w moich słowach było chamskiego. Czy Pan wie skąd te określenie u mnie się wzięło ? A może ktoś nie zrozumiał swłowa i dlatego poczuł się urażony ? Teraz będziecie mieli pełne ręce roboty bo ciągle ktoś będzie do was latał na skargę. " Prosze pani a on mi język pokazał". "prosze pani a on mnie brzydko nazwał " " prosze pani a on się na mnie patrzy" i tak dalej. W każdym tekście alergicy będą się doszukiwali wycieczek pod swoim adresem.
Gevherhan S. Użytkownik 1,227 punktów 2 15
Akcja-szybka reakcja! To się chwali. Chamstwo...- wiadomo było ze prędzej czy pozniej taka sytuacja będzie.  Przecież tu jest zacięta rywalizacja ....  Zabawa zabawa ale  nawet podczas niewinnej zabawy moze wyniknąć coś nie oczekiwanego... byc moze nawet nie umyślnie... Pomysł z karami ok ale czy inni tego nie wykorzystają na  "wrogie fandomy" na swoją korzysc...?Bądź w zemście? Pożyjemy zobaczymy. ..... Trzymam w kciuki za porozumienie "stron"!
+11 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Pokaż 4 poprzednich odpowiedzi
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,959 punktów 2 21
zgłosiłam!!!tak chciałam spróbować,zobaczyć co nam wprowadziłeś....sam sobie narobiłeś chłopaku roboty bądźmy dobrej myśli i tak zaraz sie wymigasz z tej opcji
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
Tego by brakowało by ktoś wchodził do czyjejś grupy i pouczał grupowiczów
+10 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Halime Sultan Użytkownik 782 punktów 4
Myślę, że jak dobrze poszukać są lepsze przykłady chamstwa niż podany w przykładzie, nie widzę w nim nic obraźliwego mówiąc szczerze.....
+9 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
a co to według ciebie oznacza? A za homo erektus byś się obraziła ? czy homo sapiens?
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
Ja osobiście wzięłam udział w tej dyskusji , której przykład widać na górze- ale to nie tak. Nie było mnie tu kilka dni- wchodzę na post swojej grupy, post zabawny, nikogo nie obraza i nagle widze ponad sto komentarzy- beznadziejna wymiana zdań ludzi z innej grupy, zarzucająca że post w kogos uderza a wszystko na siłę, bo sie im nudziła i buraczanej afery zachciało, więc się zapytam- Panie Piotrze a po co to wszystko- a komu ma służyć i jakie chamstwo jest w tym by komuś po wymianie zdań w 100 komentarzach niesłusznie osądzających post powie się- spadaj na swoje podwórko? Ja rozumiem - samo zdanie nie jest miłe- ale nie wzięło się  z powietrza. O ja się zgadzam na karanie czegoś takiego, ale czy ukarze Pan bezpodstawna i głupią wymianę zdań, tak jak ta z dok,ładnie tej rozmowy? mm prośbę- proszę zapoznać się z treścia tego posta, z tym co pisali ci co się poskarżyli i chociaż raz udzielić mi tu odpowiedzi- czy to zachowanie jest ok? Ja sama napisałam do dziewczyny " Czerwony Kapturku idx ty do lasu wilka szukać" i nie miałam zamiaru być ani chamska ani jej obrazić, ale wkurzyłam się bo czytam coś zabawnego, od samego tytułu mi się buzia uśmiechnęła a tu nagle oni z tymi tekstami, ze kogoś obrażamy, nawet nie chodziło o nich tylko za kogoś się wypowiadają i pouczają.... Jak nie rozumieją dowcipu- niech nie czytają- idą tam gdzie im śmieszniej. Bardzo proszę o skomentowanie tego. Dziękuję  :-)
+9 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
D. Użytkownik -12,949 punktów 3 81
To zostało wyrwane z kontekstu i mało tego było odpowiedzią na zaczepkę! Absurd i brak ogólnego rozeznania w sytuacji!
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
W poście którego przykład Pan Piotr podaje pod komentarzem Kongi Nosek jest 169 odpowiedzi- nie są to odpowiedzi osób z naszej grupy dlatego chciałabym wiedzieć czy zostaną za to ukarani i przepraszam ze pisze to tutaj ale bądźmy odpowiedzialni sprawiedliwi nawet jeśli to niezbyt smaczne...... Dodam jeszcze że w nie ma w tej wymianie zdań nic miłego dla nas.... dla mnie jako członka grupy o której w ten sposób piszą. A tak się składa ze ANI RAZU NIE NAPISAŁAM ANI JEDNEGO ZŁEGO SŁOWA NA ICH GRUPIE  .... Proszę o odpowiedź...
+8 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,176,198 punktów 2 11 101
nikt nie zostanie ukarany za coś, co wydarzyło się przed napisaniem tego posta.
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
Ludzie tu wam piszą tak fajne materiały, że to bardzo nie ładnie tak niesprawiedliwie się z nimi obchodzić. Ale to tylko moje zdanie. I od tej pory zwrócę uwagę większa na poczynania innych. Za stara jestem na pyskówki i proszę innym na to nie pozwalać...
Turna Użytkownik 1,483 punktów 2 2 89
Przeczytałam uważnie wszystkie komentarze pod tym postem  i doszłam do wniosku, że młodzież nie potrafi dogadać się z osobami starszymi. Należę do grupy i fandomu WS od samego początku i nigdy nie spotkałam się z takim oczernianiem starszych osób jak tutaj. Nie powiem używamy różnego języka ale między sobą i my z tego się śmiejemy. Nasza grupa jest taka jak jedna wielka rodzina ale również szanujemy innych , natomiast nie pozwolimy innym na obrażanie nas. My nikogo nie obrażamy, tak jak pisała Maria Koc nie chodzimy po innych fandomach i nie komentujemy w obraźliwy sposób innych biorących udział w tej zabawie pisząc po ponad 160 komentarzy pod  postami.
Mam nadzieję, że teraz się to zmieni, choć wątpie, bo teraz każdy będzie bał się wyrażać swoich odczuć bo jak ktoś inny z innej grupy wejdzie na nasz post i napisze jakiś komentarz i my to zgłosimy bo nam się nie będzie podobał to może zdarzyć się tak , że punkty straci osoba zgłaszająca bo może być to uznane , ze komentarz nie obraża odczuć osoby sprawdzającej .Cóż zobaczymy.
Według mnie, cała ta zabawa w fandomy była źle przygotowana. Przed zaproszeniem na bitwę fandomów powinien powstać najpierw regulamin ze wszystkimi zaleceniami, co i jak zdobywa się punkty, jak zachowywać się w czasie tej gry, język, itd., tutaj tego nie było. Co jakiś czas regulamin jest zmieniany, dopisywane są jakieś zakazy, nakazy....  Jakby od początku był taki regulamin administrator i członkowie każdej grupy by się z nim zapoznali , potwierdzili i brali udział lub nie, a tak to bałagan. Ale cóż do końca zostało niewiele czasu, więc gramy dalej i miejmy nadzieję, ze już będzie dobrze i skończą się zmiany,
Życzę wszystkim powodzenia i trochę dystansu do siebie bo to nie jest bitwa na śmierć i życie tylko wielopokoleniowa zabawa
+8 głosów
Jest OK
Sie 10, 2017
Doro E.B. Użytkownik 50,263 punktów 3 65
Dokładnie!
Kinga Nosek Zweryfikowany 170,682 punktów 1 4 14
Świetna zmiana! Wreszcie winni zostaną ukarani. Cieszę się bardzo, że taka opcja się pojawiła i mam nadzieję, że nie będzie potrzeby jej użycia na nikim.
+7 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
a te określenie homo niewiadomo to nic nie miało wspólnego z orientacją seksualną ,jak może ktoś to odczytał. Odsyłam do postu o tych plemionach
likaalonso Zweryfikowany 217,738 punktów 5 12
Do czego to doszło, że trzeba karać za chamstwo - dlaczego ludzie się tak zachowują? Oczywiscie bardzo dobra decyzja, bo to już była przesada. Nie raz prosiłam autorów komentarzy, które mnie uraziły żeby tego nie robili ponownie i spotykałam się z odpowiedzią typu "możemy pisać co chcemy" ewentualnie "skoro twój fandom może to my też". W takich sytuacjach już za zachowanie nie odpowiada fandom tylko każdy powinien wstydzić się sam za siebie. Kiedy ktoś pisze takie bzdury to znaczy, że jest kompletnie niewychowany. Rozumiem kiedy nerwy poniosą coś napisać w jakieś wspólnej konfie, na swoim twitterze czy nawet już grupie na fb, ewentualnie w pamiętniku, ale na fandoms? Tutaj powinien być szacunek bo tak jak kiedyś powiedziałeś Piter "nie ma szaczunku - nie ma zwycięstwa" proste! Mam nadzieje, że dzieki tym zmianą będzie tutaj już lepiej i bez żadnych dram. I proszę teraz nie pisać wiadomości w stronę Oncers, że się poskrażyliśmy. Od dłuższego czasu dostawaliśmy obraźliwe komentarze i nie zaprzeczę- próbowaliśmy zwalczyć ogień ogniem! Było to złe i osoboście przepraszam w imieniu mojego fandomu jeżeli nasze słowa uraziły kogokolwiek. Jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy błędy, ale teraz już za każdy głupi błąd będziemy mieć karę - bardzo dobrze. Jak kiedyś powiedziała moja cudowna idolka, Lana Parrilla - "If you get the impulse to wanna say something really shitty to someone.. Go do something else." - i tym się kieruję w moim życiu. Szacunek kochani, jeszcze raz szacunek.

I również tyczy się to do Pitera. Nie mogę znieść tego jak wiele osób pisze tak złe słowa na niego. Już nawet nie wstydzicie się pisać tego na fandoms. Ta strona jest jego zasługą i on dał nam wielką szansę, szanse naprawdę świetnej zabawy a może i spełnienia marzeń, kto wie! Proszę Was, zastanówcie się nad tym co piszecie.
+7 głosów
Jest OK
Sie 10, 2017
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
gdzie wyście dostawali te złe komentarze? Proszę o przykład bo sugerujesz, że to Wspaniałe Stulecie . Jeśli masz na myśli nasze posty to trzeba byście się zastanowili czy nie jesteście alergikami bo administracja te posty dopuściła więc nie widziała w tym nic złego. Mało tego. Słowa ,które napisałam są zaczerpnięte z postu ,który jest dzisiaj POSTEM DNIA. Mówi ci to coś?W swoich postach wypisywaliście co chcieliście.Trudno było was omijać jak pisaliście u nas krytykujące lub obrażliwe komentarze. My żartujemy nawet z siebie ale nie pozwolimy się obrażać. Od tej pory będziemy Was omijać,nawet jak wejdziecie pod nasz post bo jak mówi ludowe przysłowie " Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć" Przepraszam ,to nie ja to przysłowie,które jest mądrością narodu.
Marcin P. Użytkownik 26,885 punktów 11
Dajemy opcję konfident, ale nie radzimy kapować, bo jak zakapujemy możemy dostać karę za nieuzasadnione kablowanie. Tak się tworzy w Polsce prawo
+6 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
.Yasemin. Użytkownik 270 punktów 2
Jeśli kogoś obraża "Homo Niewiadomo" to naprawdę taka osoba nie ma dystansu do siebie... albo nie zna znaczenia słowa Homo, trzeba wiedzieć że komentarz z którego wzięte są te słowa dotyczy postu o ludziach pierwotnych, jeśli przeanalizujecie post o ludziach pierwotnych wywnioskujecie że znacznie "Homo Niewiadomo" ma oznaczać "Człowiek niewiadomy... a przypuszczam, że większość pomyślało coś innego... że geje i lesbijki... HOMO- człowiek, Homo sapiens- człowiek rozumny, Homo erectus- człowiek wyprostowany itp... Bywały na fandomie gorsze określenia niż "Człowiek niewiadomy"
+6 głosów
Jest OK
Sie 10, 2017
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
Różnie ludzie mogą sobie kojarzyć . Młodzi ,niedoświadczeni. Ale prowadzący ?
PaulaB. Zweryfikowany 6,759 punktów 2
Fajnie, że zostało to wprowadzone. Dzięki temu będzie miła atmosfera i zero chamstwa.
+5 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Paulina Korejke 3 Zweryfikowany 626,447 punktów 5 15
No i bardzo dobry ruch. Przynajmniej będzie spokojniej na fandoms. Dziękuję administratorzy, że działacie i pilnujecie porządku
+5 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
misiakyo Użytkownik 21,871 punktów 1 4
No i kolejna zmiana na lepsze! Super, koniec chamstwa, prostactwa i głupich wyzwisk!
+5 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
JakubWichowski Zweryfikowany 165,189 punktów 1 8
Bardzo dobry ruch, ja co prawda nie spotkałem się z takim komentarzem, ale bardzo dobrze, że reagujecie na tego typu incydenty
+4 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Kinia<3 Zweryfikowany 256,833 punktów
Sądzę, że to bardzo dobrze. Pare osób nie może psuć atmosfery fandoms, która jest niesamowita! Poza tym, wszyscy jesteśmy fandomami- czy to do czegoś nie zobowiązuje? Jesteśmy tacy sami, chociaż lubimy różne rzeczy.
+4 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 punktów 3 78
Sorry ale jezeli Kacper sie obraza za homo niewiadomo to dla mnie to juz facepalm. byl o tym post o co chodzi z homo niewiadomo. od slowo homo sapiens co oznacza czlowiek. a Kacper tylko lata ze skargami, NIE ma dystanau do siebie zero. wiecznie to tylko on sie na wszystko obraza jak mloda rozpieszczona osoba. taka mam opinie.
i nie bede siedziec na ten temat cicho. nie jest obrazanie kogos mowiac ze jest rozpieszczony. bo jest.
byla fajna zabawa tutaj ale juz mi sie wydaje ze to wszystko NIE ma sensu i najlepiej zostawic to w cholere.

do tego tez nie kumam dlaczego moj koment pod postem Valide tutaj jest dany jako przyklad. kogo on obraza?? jako cyrk dalam przyklad nawet NASZEJ grupy KWSP
+4 głosów
Jest OK
Sie 10, 2017
Pokaż 6 poprzednich odpowiedzi
Sumienie Zweryfikowany 637,644 punktów 2 6 18
Kacper nie miał z tym nic wspólnego.
Swoje podejrzenia prosze zachować dla siebie


Violetya gora
Natalia Gacia Zweryfikowany 26,427 punktów 5
W końcu jakaś dobra decyzja. Już nie mogłam patrzeć na te podłe komentarze, nie wiem dlaczego ludzie robią i piszą sobie takie rzeczy. To jest tylko zabawa, a nie zawody na śmierć i życie.
+3 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
xvmbbh Użytkownik 49,681 punktów 5
Dokładnie! ❤
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
Panie Piotrze Baranowski
Post z którego zaczerpnęłam swoje CHAMSKIE określenie jest postem dnia. Coś tu nie gra. Pan po prostu mnie nie lubi lub zwyczajnie Pan nie myśli co robi i daje wiare czyimś słowom nie sprawdzając w czym rzecz.
+3 głosów
Jest OK
Sie 10, 2017
Zosia966 Zweryfikowany 107,721 punktów 3 8
Wszystko co bym miała do powiedzenia, jest uwzględnione w poście Dlatego nie ma co gadać i trzeba brać się za poważne naprawienie atmosfery w niektórych miejscach.
+2 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
olotka Użytkownik 35,745 punktów 1 5
Zasady netykiety powinny być od dawna wszystkim znane, sympatia wg uznania, ale szacunek dla każdego.
+2 głosów
Jest OK
Sie 10, 2017
Mehvibe Użytkownik 13,951 punktów 6
Nareszcie! Od niektórych komentarzy, aż się ciśnienie podnosi. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie zgłaszać, bo ten kto pisał obraźliwe rzeczy sam zrezygnuje. A jak nie to najlepiej usunąć delikwentowi konto, bo trafią się i tacy, którym na punktach nie zależy.
+1 głos
Jest OK
Sie 9, 2017
Nadpobudliwa Julka Użytkownik 17,524 punktów 1 4
a ja jestem załamana, że odrzuca się posty niełamiące zasad netykietyi założeń portalu :>
+1 głos
Jest OK
Sie 9, 2017
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
Nadpobudliwa Julka Użytkownik 17,524 punktów 1 4
Dostałam powiadomienie ze mój post został odrzucony :>
Heartbreaker Zweryfikowany 131,317 punktów 1 5 12
Świetnie! Długo na to czekałam!
0 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Karolina Łata Użytkownik 876 punktów 2
super pomysł
0 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017
Ola.Tinista Zweryfikowany 74,185 punktów 2 7
No i dobrze )
0 głosów
Jest OK
Sie 9, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
97 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 97 Gości
Dziś posty czytano : 6 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

 1. Riverdale
  91219 punktów
 2. The 100
  32701 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  25770 punktów
 4. Stranger Things
  15916 punktów
 5. Teen Wolf
  9720 punktów
 6. SKAM
  6724 punktów
 7. Life Is Strange
  3563 punktów
 8. Gra o Tron
  2382 punktów
 9. Famous In Love
  1526 punktów
 1. Riverdale
  72360 punktów
 2. Pamiętniki Wampirów
  19534 punktów
 3. The 100
  15832 punktów
 4. Stranger Things
  5905 punktów
 5. Life Is Strange
  3257 punktów
 6. Teen Wolf
  3090 punktów
 7. SKAM
  2217 punktów
 8. Famous In Love
  419 punktów
 1. Riverdale
  8786 punktów
 2. The 100
  5222 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  2431 punktów
 4. Stranger Things
  2392 punktów
 5. Teen Wolf
  1396 punktów
 6. SKAM
  783 punktów
 7. Life Is Strange
  306 punktów
 8. Famous In Love
  31 punktów
 9. Gra o Tron
  30 punktów
 1. The 100
  11647 punktów
 2. Riverdale
  10073 punktów
 3. Stranger Things
  7619 punktów
 4. Teen Wolf
  5234 punktów
 5. Pamiętniki Wampirów
  3805 punktów
 6. SKAM
  3724 punktów
 7. Gra o Tron
  2352 punktów
 8. Famous In Love
  1076 punktów
Kontakt Post