+8 głosów
(postid: 302659) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jest to Spinoff serialu The 100. Pomysł powstał w całości dzięki fanom, głównie Clexakru. Pomysłodawcy chcą, aby to Netflix zajął się realizacją serialu. Jest prowadzona kampania w której fani chcą, aby Alycia Debnam-Carey zagrała Lexę, oraz aby showrunnerem NIE był Jason Rothenberg. Nie wiem jak wy, ale ja się jaram i mam ciarki! <3

Strona kampanii ---> https://www.lexaspinoff.com/

Oficjalny Twitter ---> http://twitter.com/hedaspinoff

Fabuła

Jesteśmy w tym samym miejscu i okresie co w The 100, w okresie, w którym najeźdźcy z nieba spowodowali naruszenie struktury klanu wokół Polis. Ale Polis jest daleko od miejsca lądowania. Jednak jest to miejsce, w które została przywieziona, gdy była wystarczająco silna na podróż. Ale co się stało?

Lexa nie umarła. Była tylko ranna od źle wymierzonej kuli Titusa. On musiał podjąć decyzję w kilka sekund: zostawić ją, na łasce klanów - Trikru z pewnością by jej pomogli, ale reszta klanów być może sięgnęłaby po władzę - lub powstrzymać ją przed śmiercią i zawieść w bezpieczne miejsce. Dzięki pomocy ojca Anyi, jednego ze Starszych i uzdrowiciela . Oboje opiekowali się nią w tajnym miejscu w pobliżu Polis, jednak najbardziej bali się, że Heda straci pamięć i tożsamość. Jednak tak się nie stało, a Lexa, gdy się obudziła, pamiętała dużo - swoje imię, większość dzieciństwa. Nie mogła sobie przypomnieć tylko jak się obudziła i kilku ważnych rzeczy ze swojego życia, w tym dziewczyny, którą niedawno pokochała - Clarke Griffin ze Skaikru.

Kiedy spotykamy Lexę, powraca ona z polowania z grupą z wioski ojca. Informacje docierające do wioski są rzadkie, a plotki na temat Lexy - niewiarygodne i we fragmentach. Mimo, że jej wiedza i wspomnienia powoli wracają, to często musi polegać ma wersji wydarzeń innych osób. Jej trening przebywa dobrze, lecz nadal szybko się męczy.

Lexa nie jest dłużej Komandor, opiekuje się ludźmi ojca. Lexa uznała, że jej walka dobiegła końca. Po Praimfayi przypuszcza, że Aden zajął jej miejsce jako Heda i, że udało mu się ochronić ludzi przed promieniowaniem. Jednym z pierwszych wspomnień, jakie wróciły byłej Hedzie, to wydarzenia z Mount Weather. Dzięki nim, miała wrażenie, że Skaikru znajdą sposób na przetrwanie, bo nauczyli się czegoś dzięki tym wydarzeniom. Lexa chce skupić się na odbudowie domu i upewnić się, że jej ojciec jest bezpieczny. Wierzy, że pewnego dnia wszechświat pozwoli jej spotkać Clarke znowu.

Jak Lexa poradzi sobie ze “zmartwychwstaniem”? Co zrobi kiedy dowie się prawdy o tym, co tak naprawdę się stało? Jej nieunikniona podróż do Polis będzie długa i ciężka, poprzez zmienione tereny oraz tereny różnych klanów? W spinoffie dowiemy się o historii i powstawaniu klanów oraz o ich przetrwaniu na Ziemi. Historię ich tradycji i przywódców. Co się stanie, gdy Lexa spotka nowych i starych przyjaciół oraz wrogów? Co rzeczywiście stało się podczas Konklawe z Luną? Kim była Costia? Co z konfliktem z Azgedą i co Lexa musiała poświęcić, żeby utworzyć Koalicję? The Grounders to historia o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Ziemi i Lexy.


Dwie największe przeszkody

Jedną z niezaprzeczalnych przeszkód jest fakt, że Alycia gra teraz główną rolę w Fear The Walking Dead. Jednak jest rozwiązanie - opowiadanie historii w sposób nieliniowy polega na tym, że Alycia nie musiałaby być w każdym odcinku - na przykład można zrobić odcinek retrospekcyjny, opowiadający o dzieciństwie Lexy.

Kolejną przeszkodą jest to, że nie wiadomo, czy Jason ma prawa do postaci Lexy. Jednak najprawdopodobniej kontrakt Jasona posiada niewielkie prawa do Lexy. Możliwe, że Warner Bros i/lub Alloy Entertainment mają prawa do The 100 i wszystkich znaków znajdujących się w serialu.

Jak pomóc?

Jak pomóc?

Prace na temat spinoffu są w toku, jednak jak najwięcej osób z fandomu musi pomóc rozpowszechnić akcję, aby skontaktować się z firmami produkcyjnymi. Wystarczy podpisac petycję- https://www.change.org/p/a-compelling-story-your-audience-will-love-the-100-spinoff-lexa-and-the-grounders

Kilka fanowskich zwiastunów

Prace fanów dotyczące The Grounders

Więcej możecie znaleźć tutaj --->  https://www.lexaspinoff.com/fanart


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
3
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 1518 punktów za:

Jakość:20Popularność:1125
Wsparcie:140Ocena i wartość ocen:8
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:193
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o The 100 na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
No One of TheHundred Fan 95,197 pkt
1,125 czytelników Sie 16, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

13 Komentarzy

Karolina z Setki Użytkownik 439,103 pkt
Już to kocham. Jeju Lexa, czyli jedna z moich top5 ulubionych postaci znów żywa i to jeszcze ma powstać o niej cały "serial". Czego chcieć więcej. To musi się udać bo już się na to bardzo nastawiłam.
+6 głosów
 
Najlepszy
Sie 16, 2017
Deni2528 Użytkownik 41,963 pkt
JA. TO. CHCĘ. TERAZ. FWFDVUDVGYVBGVUDE8IFHUWYGYU.
Ja nie wytrzymam XD
+7 głosów
Sie 16, 2017
Milena z Setki Ekspert 295,603 pkt
No Lexa nie jest moja ulubiona postacią, ale ten serial to byłby wygryw życia.
Poznać ziemian, sama Lexe z tej strony, do tego nowe wątki, nowe przemyślenia, nowi bohaterowie i akcja, no fenomenalne :D
+ propsy za opisanie tego, nadajesz rozgłos! ;D
+7 głosów
Sie 16, 2017
Galopujący Jeleń Admin 289,922 pkt
Genialny post!! :)
+6 głosów
Sie 16, 2017
No One of TheHundred Fan 95,197 pkt
Zamykam wyzwanie, mamy wygranego xD
Galopujący Jeleń Admin 289,922 pkt
Hhaha czekam na 2,5 koła <3 XD
Verona Użytkownik 117,668 pkt
Po fabule dosyć ciekawe. Lexa jest mi totalnie obojętna, ale obejrzę, aby poszerzyć wiedzę o the 100.  
Po za tym jak będzie Roan to mnie kupili!
+6 głosów
Sie 16, 2017
kaczka.dziwaczka Ekspert 32,682 pkt
Ok, słyszałam coś o tym, ale dopiero teraz zobaczyłam, że jest to na tak poważnie! Matko kochana oczywiście, że tego chcę! Pragnę tego całym mym serduszkiem! Jeżeli tylko Alycia zagra Lexe. Moim zdaniem, gdyby robił to ktoś inny, nie miałoby to sensu :( O matko gdyby ktoś widział moją reakcje kiedy to czytałam to zawinął by mnie w kaftan bezpieczeństwa xD Przygryzałam knykcie mając ochotę piszczeć i śmiejąc się jednocześnie! BŁAGAM NIECH TO SIĘ ZIŚCI!
+6 głosów
Sie 16, 2017
Karolina z Setki Użytkownik 439,103 pkt
jezu to ja też XDD
Octavia Blake Użytkownik 430 pkt
Cóż, ja jestem przeciwna. Nie lubię zmieniania historii, Lexa nie żyje. Gdyby nie jej  śmierć, nie wydarzyłoby się wiele zła, ale Octavia nie zostałaby nowym przywódcą Ziemian w bunkrze, jako Wonkru, czego ogromnie bym żałowała. Nie wyobrażam sobie, że jeśli Heda by żyła, to nawet nie spotkałaby się z Adenem, gdyby ten również żył. Ale oboje nie żyją i tak moim zdaniem powinno zostać. Wiem, że jest masa fanów Lexy, którzy chętnie by ją przywrócili do życia, ale ja o wiele chętniej poznałabym na przykład, tylko jej przeszłość, całą jej historię, i wtedy jak była tylko przyboczną Anyi, oraz wtedy, gdy stała się przywódczynią Ziemian. Nie zmieniajmy the 100, niech zostanie takie, jakie jest. Chyba że zginąłby Bellamy, lub Octavia, wtedy możemy zmieniać ;D
+5 głosów
Sie 16, 2017
Kopytkująca Sarna Admin 388,748 pkt
Lexa to super postac i napewno bede ogladac xd
+4 głosów
Sie 16, 2017
Karolina z Setki Użytkownik 439,103 pkt
Lexa jest moja ulubiona postacią i cały sezon/serial tylko o niej to by było coś super. Myślę, że zostałoby dorównać The 100. Fajnie też, że 'wróci do żywych' bo jak dla mnie reżyser mocno poleciał z jej śmiercią. Była taka ironiczna. Nie chciałam, aby umierala, ale była heda, więc liczyłam się z tym że umrze w walce, albo zabije ja ktoś kto chce zająć jej miejsce itp, ale strzał? Strzał z pistoletu i to jeszcze nie celowany w nią. Od Titusa, czyli jej mentora. No słaba, słaba. A teraz możemy, właściwie moglibyśmy ja zobaczyć w innym świetle. A dzieciństwo i historia klanów, walka o tron, nauka tego wszystkiego. Brzmi tak super, ze już teraz chciałbym usiąść i włączyć serial i obejrzeć cały sezon na raz. Mam nadzieję ze naprawdę się to uda, ale Lexe może zagrać tylko Alycia, inaczej to nie będzie miało sensu
+4 głosów
+2500
Sie 17, 2017
Pinclexapple Użytkownik 52 pkt
JEZU KOCHALABYM NETFLIXA REŻYSERA I WSZYSTKICH LUDZI NA ŚWIECIE OD MOMENTU WEJŚCIA POMYSŁU W ŻYCIE
+3 głosów
Sie 17, 2017
sandrakowalska__ Użytkownik 864 pkt
Ambitnie xD
+2 głosów
Sie 16, 2017
Sky_flower Użytkownik 4,702 pkt
Jest to bardzo ciekawy pomysł, jednak Lexa zginęła, a akcja serialu potoczyła się dalej i jakoś jestem przeciwna temu by ją wskrzeszać. To jest takie za bardzo naciągane, gdyby jednak spinoff miał się opierać tylko na pokazaniu jej dzieciństwa, przygotowań do konklawe, początków rządzenia i ogólnie ukazaniu życia ziemian od środka, poznaniu klanów itp to było by  to fajne i ciekawe. Z pewnością bym to zobaczyła, poza tym to doskonała okazja na pogłębienie swojej wiedzy o serialu
+2 głosów
Sie 17, 2017
Weronika z Setki Użytkownik 92,133 pkt
Boże, nie wiedziałam, że umiem tak piszczeć, żal. Co ten serial robi z ludźmi?!
Jejuuu, chciałabym, bardzo. To by było niesamowite, śmiałabym się w ogóle jakby w takim przypadku to miało większą oglądalność niż The 100 (no bo w końcu serial ogromnie stracił na oglądalności po śmierci Lexy) miałby Jason za swoje.
Dobra ochłonęłam, chciałabym wierzyć, że to jest możliwe, ale mój wrodzony pesymizm podpowiada mi, że raczej wątpliwe jest to, że by się udało. No bo myślę, że to wymagałoby zgody Jasona, a w ogóle raczej twórcy The 100 nie zgodzą się, aby jakaś historia toczyła się równolegle z tą, która jest w serialu. Wydaje mi się za to, że większe są szansę na coś w stylu 'zanim setka wylądowała na Ziemi'.
Ale nie ukrywam, że gdzieś w moim serduszku tli się nadzieja. W ogóle mam wrażenie, że twórcy The 100 stworzyli coś niesamowitego nie zdając sobie sprawy, że takim to jest. No bo Ziamianie-to jest tak interesujące, cała ich cywilizacja. Nic tylko taki wątek rozwijać. Ja bardzo chętnie poznałabym przeszłość Lexy, chciałabym zobaczyć co doprowadziło ją do tego, kim jest teraz, co musiała poświęcić, kogo musiała zabić. Interesuje mnie bardzo motyw Costi (w filmikach zawsze to jest Dany albo Missandei, kocham po prostu). Prawda jest taka, że The 100 rzeczywiście miało tylu ciekawych bohaterów-Ziemian i większość bardzo szybko pozbawiło życia! (Ja nadal ubolewam nad Luną)! A Lexa to już w ogóle, nie mamy tylu faktów: koalicja, jej dzieciństwo, wojna z Azgedą, ja pragnę informacji, no! Niech to się spełni! Proszę!
Cieszy mnie jeszcze jedno, skoro powstaje taka akcja to nie tylko ja nadal nie mogę pogodzić się z tym, że Lexa umarła! Ha! Dobrze wiedzieć, zawsze to jakieś wsparcie duchowe.
Boże, co ja robię ze swoim życiem?
Choć wiedziałam już wcześniej o tych działaniach, to sprawiłeś mi tym postem ogromną radość, jak widać to tak czarno na białym to staje się to od razu bardziej realne? Jestem Ci niezmiernie wdzięczna!
+1 głos
Sie 17, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
108 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 108 Gości
Dziś posty czytano : 7126 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558713 punktów
 2. Young Stars Festival
  45067 punktów
 3. Bartek Lovers
  43664 punktów
 4. Supiwerki
  40108 punktów
 5. Potterheads
  40095 punktów
 6. The 100
  39052 punktów
 7. SikorskiSquad
  33447 punktów
 8. Arturonators
  30020 punktów
 9. SERIALE
  25693 punktów
 10. GRY
  23226 punktów
 11. Life Is Strange
  22242 punktów
 12. Famous In Love
  22225 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20182 punktów
 14. Domisiaki
  18458 punktów
 15. Once Upon A Time
  17796 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17377 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17357 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13204 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12718 punktów
 21. Forza
  11852 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10264 punktów
 24. Eurowizja
  10171 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7993 punktów
 27. TALENTY
  6484 punktów
 28. MUZYKA
  6452 punktów
 29. Playstation VR
  6178 punktów
 30. FILMY
  5777 punktów
 31. Nintendo
  5335 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5139 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4939 punktów
 35. Stranger Things
  4660 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4614 punktów
 37. INNE
  4604 punktów
 38. Progress Armia
  4288 punktów
 39. The Originals
  4237 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4227 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3890 punktów
 43. Young Stars News
  3265 punktów
 44. Sport
  2897 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2605 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2276 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1708 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  931 punktów
 54. FPS
  859 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  798 punktów
 57. R5Family
  634 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  515 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  469 punktów
 63. LUDZIE
  417 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  257 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Strzelanki
  104 punktów
 75. Donaty Agaty
  103 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  68 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1040 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post