+20 głosów
(postid: 305542) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Przepraszam, PRZEPRASZAM za długąąąąą przerwę, ale wena poleciała gdzieś i nie chciała już wrócić. Ale wreszcie zmobilizowałam się do napisania OSTATNIEJ części. Choć…kto wie? Jak Lana przyjedzie do Polski to pojawią się kolejne! I nie tylko moje z pewnością!!!

Photo-Op(s)

Z samego rana czekałam na autograf Deniza. Teoretycznie powinnam po niego pójść w sobotę, no, ale… już wspominałam o organizacji tego konwentu. Wtedy właśnie przez dosłownie sekundę widziałam Lanę. Zapewne szła na Meet&Greet. Z każdym razem, kiedy Lana pojawi się niespodziewanie na horyzoncie, naprawdę można dostać zawału serca! Chciało mi się śmiać, bo poprzedniego dnia ona miała dżinsową kurtkę a ja koszulę, tego drugiego dnia ona bejsbolówkę a ja koszulę w kratę. Zawsze przed conem jest ten wielki dylemat: co ubrać? Co jeżeli nasze stroje będą się strasznie kłócić? Tylko żałowałam, że po długim namyśle nie zdecydowałam się wziąć jednych czarnych spodni. Lana tego dnia miała diabelnie podobne, haha.


Także czekając na autograf Deniza zagadałam do Darcy. Nie pamiętam czy to ona pierwsza mi powiedziała mi czasem o dramie z zadawanymi pytaniami… Pokazała mi zdjęcie swojego tatuażu SwanQueen i powiedziała jak bardzo by chciała pokazać go Lanie, no, ale… nie będzie się rozbierać XD Nie pamiętam czy czasem nie zrobiła go na żebrach.. Także przed panelem Lany trochę gadałyśmy, bo siedziała tuż za mną. Pochwaliła moje pytania dla Lany, haha.


Potem był panel Bex. Ach ile śmiechu jest zawsze na jej panelach! Nasza Wicked Witch jest przecudowna…


Po tym panelu był czas na zdjęcie z Laną. Starałam się znaleźć Olę, ale nigdzie jej nie widziałam. Kiedy już, w moim odczuciu, minęło zbyt wiele czasu, poszłam do tej sali sama. Kolejkowanie wyglądało identycznie jak dnia poprzedniego. Wszyscy wpatrywali się w Lanę jak zahipnotyzowani. Nie wiem, dlaczego, ale zdawało mi się, że bardziej się denerwuje niż dnia poprzedniego. Byłam strasznie niespokojna. Może częściowo, dlatego że całość była strasznie poganiana. Wciąż powtarzali „No hugs, no kisses.”Jako, że jestem jak zwykle bardzo uparta, spytałam się Lany ponownie. Także powiedziała tylko „No. Sorry”. No, ale spodziewałam się, atmosfera była bardzo napięta. Wracając… Zakładam, że także z tych nerwów coś mi się pomieszało i na zdjęciu Lana miała swoje ręce wokół mojej talii, podczas przed miesiące miałam zupełnie inny plan, co do tego zdjęcia. Najgorsze, że jak powiedziałam Lanie,że chciałabym, żeby objęła mnie od tyłu to pierwotnie chciała to zrobić dokładnie tak jak sobie to wyobrażałam. No cóż…


Po wyjściu znalazłam Olę, siedziała na schodach. Powiedziała, że nie chce iść na zdjęcie z Laną. Olllaaaaa, dlaccczzzeegooo?Jednak jestem Ci ogromnie wdzięczna, bo… Zaproponowała mi, że mogę wziąć jej photo extra i pójść na drugie zdjęcie z Laną. Jak pamiętałam, kolejka robiła się coraz krótsza i Lana mogła zakończyć sesje w każdej chwili. Tak więc decyzja musiała być podjęta szybko. I rzeczywiście, byłam w rezultacie przedostatnia w kolejce. Należę do tych osób, które zwykle czują się bardzo... awkward. Typowy introwertyk. I czułam się tak głupio, kiedy przyszła na mnie kolej i powiedziałam, że „I got a gift from a friend.” – bo jak inaczej mogłam to nazwać... W dodatku serce waliło mi jeszcze mocnej niż przy pierwszym zdjęciu. I absolutnie KOCHAM to zdjęcie. Nie miałam zaplanowanej trzeciej „pozy”, oczywiście. Więc doszłam do wniosku, że po prostu chciałabym trzymać jej dłoń.Teraz jak patrzę na to zdjęcie, wygląda to trochę jak poza do tańca, choć takiego zamierzenia nie było. Zawsze czuje takie ciepło i szczęście patrząc na to zdjęcie :’) Nie pamiętam dokładnie, ale jakby kojarzę, że powiedziałam „Thank you” zanim odeszłam. Strasznie się trzęsłam!

Panel

Po zdjęciach była przerwana lunch. Następnie w planie był panel Lany tak więc nigdzie nie poszłyśmy, bo chciałam zając miejsce w kolejce by wreszcie zadać Lanie pytanie.


Byłam tak podenerwowana i zestresowana w środku! Zwłaszcza ostatnie 20 minut… po prostu umierałam. A to,dlatego że było takie opóźnienie. Ciągle patrzyłam na zegarek i umierałam od momentu, kiedy Lana powinna była się pojawić.

Ale wtedy tłumaczka zapowiedziała występ Lary, która napisała piosenkę specjalnie dla Lany. To było naprawdę magiczne… Lara zaczęła śpiewać a pod koniec Lana zaczęła iść w kierunku sceny. Zatrzymała się centralnie naprzeciwko nas w kolejce. Byliśmy wpatrzeni w jej uśmiech, kiedy słuchała swojej fanki. Widać było duże wzruszenie na jej twarzy. Jak to tamtego dnia ujęłam – to był jak jakiś ikonowy moment. Oczywiście także znowu wariowałam, że stoję tak blisko niej… Nie da się do tego przyzwyczaić!


W urodziny Lany szukałam czegoś na youtube, kiedy zobaczyłam, że Storytelling udostępnił ten występ!Jest to dla mnie ogromna pamiątką!Potem przyszedł czas na rozpoczęcie panelu. Co było irytujące to to, że musieliśmy pokazać tłumaczce nasze pytanie. Mogła wyrazić zgodę lub też nie. Do tej pory nie mam pojęcia czy znowu chciała po cichu ominąć pytanie o Jennifer. Przeczytała moje(teoretycznie XD) dwa pytania i powiedziała, że są ok. I nie tylko. Powiedziała także „Oh we have interesting questions here.” Kiedy przeczytałam punkt pierwszy, zatrzymała mnie. A później nie pozwoliła już bym przeczytała punkt drugi. Troszkę to podejrzane z tą całą aferą, że nie pozwalała zadawać pytania SQ/Morrilla.
Przed panelem pokazywałam to Irene (MissLane) i innym dziewczynom. Tak więc po panelu kiedy jakoś się znowu spotkałyśmy, Irene spytała się mnie czy tłumaczka właśnie specjalnie minie pozwoliła zadać tego pytania. Ogólnie miałam dużo obaw, co do wyboru pytań i przeprowadziłam sporo rozmów z innymi z fandomu. Większość była zdania by nie kusić losu i nie zadawać pytań o SQ. Dla mnie to było jak poddanie się… W zbyt wielu kwestiach jesteśmy po prostu dyskryminowani, bo nie można tego inaczej nazwać.


Wracając do Lany…Wydawało mi się, że mój głos brzmiał w miarę normalnie, ale Ola powiedziała mi,że trochę drżał. (Jejku jak dobrze, że tak dużo szczegółów mam zapisanych w pamiętniku, bo tak wiele umknęło z mojej pamięci…) Kiedy tłumaczka,powiedziała, że mam interesujące pytania, Lana zrobiła te swoje duże, słodkie oczy i powiedziała coś czego niestety nie pamiętam :’(


Lana odpowiadała bardzo długo na te pytania. Nie mogłam przestać się uśmiechać, zwłaszcza, że przez…85% czasu? patrzyła w moim kierunku. Resztę spoglądała na innych. Umierałam mając z nią kontakt wzrokowy przez tak dług czas… 


Co do jej najlepszych wspomnień– powiedziała, że absolutnie kochała wędkować ze swoim tatą. Dodała, że bardzo tęskni za tymi czasami. Zrobiło mi się tak smutno… Lana zawsze staje się taka emocjonalna mówiąc o swoim ojcu… Nawet teraz pisząc to, sama mam łzy w oczach. O jejku.. Lana opowiadała tak dużo, a ja będąc w takim stresie zapamiętałam tylko proste fakty… Drugim najlepszym wspomnieniem, jakie wymieniła był moment,kiedy „była już wystarczająco duża by sprać łomot swojej 7-lat-starszejsiostrze.” Od razu zaczęłam się tak szeroko uśmiechać. Bo skąd ja to znam?Jednak osobiście zawsze miałam przewagę nad swoimi siostrami, o 7 i 9 lat starszymi. Ogólnie poczułam bardzo dużą więź z Laną, kiedy odpowiadała na te pytania. Ja także straciłam ojca w bardzo młodym wieku. Jednak nasza relacja nie była specjalnie… idealna.


Co do pytania jak rozpoczęła swoją aktorką podróż – odpowiedź rozpoczęła jak na każdym innym conie. Że zawsze czuła, że chciałaby to robić, że w dzieciństwie często przebierała się. Także podkreśliła ponowni, że pochodzi z artystycznej rodziny. Potem po raz kolejny poczułam to połączenie, kiedy powiedziała, że zaczęła o tym na poważnie myśleć w wieku 17-18 lat. Sama w tym roku wybrałam się na warsztaty aktorskie i pomyślałam bardziej poważnie niż kiedykolwiek „Może jednak pójdę na studia aktorskie?” W tym roku miałam swoje 18 urodziny. Mając te 5-10 lat także często się przebierałam. Zwłaszcza uwielbiałam robić z siebie Jacka Sparrow. Od zawsze lubiłam odgrywać role. Znowu odbiegłam.. Wracając do Lany…Zaczęła mówić jak wciąż wiele się uczy. Z pewnością mówiła dużo więcej, ale kiedy starałam sobie wszystko spisać, to wszystko po prostu uciekło.Tak… To jak szeroko się uśmiechała, kiedy patrzyła w moim kierunku. Po prostu umieram i odradzam się na nowo… Zanim odeszłam dodałam tylko „Thank you. I love you.” Zawsze się tak słodko uśmiecha kiedy się to mówi :’)


Końcówka panelu była zarazem smutna i przezabawna. Julie nagle się zjawiła by oznajmić, że Lana musi zakończyć panel. Te miny Lany! Była taka zdezorientowana. Miała tą „WHHAAT??”minę, naprawdę przezabawne. Julie się tak patrzyła na szok Lany i mówiła „Lana, you need to go!” A Lana miała tą smutną twarzyczkę. Najlepsza Julie była mówiąc „Zrobimy tak: Lana odpowie teraz na ostatnie pytanie. Pożegna się z wami. Wy zaczniecie krzyczeć. A tłumaczka wtedy przetłumaczy odpowiedź.” Wszyscy zaczęliśmy się tak śmiać…

Autografy

Po panelu był czas na autografy. Spotkałam tam dziewczynę, z którą gadałam pierwszego dnia, kiedy szłyśmy po pass (ma na imię Mariana – zabawne, że skumplowała się z Andriją, której przyjaciółką jest Mariana [mommyregina na youtube]). Powiedziała, że lubi moje zdjęcie na autograf. I wtedy zamieniłam też kilka słów z Anrdiją. Na początku spojrzała na zdjęcie, wzięła by przeczytać cytat i otarła palcem pod okiem z wydymanymi ustami (jak to „pout” ładniej po angielsku brzmi). Przedstawiłyśmy się sobie. Spytałam się, czy wszystkie konwenty, na których była były tak… „rushed”. Pokiwała głową, że niestety tak.  Pokazała mi swój tatuaż, który zrobiła na conie w Paryżu w 2015 :’) Powiedziałam jej też, że kocham filmiki jej i Mariany. Zabawne, że w zeszłym roku śniło mi się, że uciekłam na konwent w Warszawie i ją tam spotkałam, haha.


A więc tak… Nagrałam dźwięk! Często lubię sobie te nagranie włączyć i posłuchać głosu Lany, powspominać… Najpierw jednak wszystko opiszę.


Co było wielką, prze przyjemną niespodzianką to to, że kiedy dziewczyna przed nami była po swój autograf, Lana zaczęła także mówić do mnie i Oli. Patrzyła każdej z nas głęboko w oczy. W takich momentach zwykła gadka o filtrach na zdjęciach staje się cudeńkiem w twojej głowie.  Chyba przyjrzałam się każdemu szczegółowi twarzy Lany… Jej oczy, słodkie zmarszczki w kącikach oczu, kiedy się uśmiecha, blizna na ustach…


Następnie był autograf Oli, potem mój. Ola została jednak abyśmy mogły dać jej flagę razem. Tak bardzo się ucieszyła!Jak usłyszycie na nagraniu, bardzo dziękowała, miała tą radość w swoich oczach i wydawała się wzruszona. Co właściwie słychać w jej głosie. Następnie pokręciła głową i powiedziała,że ma najlepszych fanów na świecie. Że wciąż inni ludzie w jej życiu jej to powtarzają. Że uważa, że to takie słodkie, i że naprawdę nas kocha. Nie mam zielonego pojęcia, o co potem Lanie chodziło… Sama zdawałam się tego nie zarejestrować podczas samego autografu.. Dopiero jak odsłuchałam to byłam w szoku „Ola, Lana to powiedziała do nas!” a mianowicie zaczęła mówić „My women…And then.. the more women. MY GIRLS.” Wydaje się to teraz takie zabawne.Zwłaszcza, że rozmawiałyśmy sobie z Olą o tym jak Lana ma same fangirls. Miałam zrobić zdjęcie, że w kolejce stoją same dziewczyny, ale w sumie jakoś wyleciało mi to z głowy…(Kiedy słucham nagrania po „My girls” od razu mam w głowie głos Fey „And you just went „YEAH”XD” oglądanie Bii i Fey odcinka 1x07 XD)


Tym razem znowu powiedziała moje imię, dokładnie tak jak w Paryżu i zawsze chce mi się śmiać, bo brzmi to jak „Witoria”. Kiedy wzięła moje zdjęcie z Swan-Mills Family patrzyła się na nie przez dość długi moment zanim zaczęła podpisywać. I napisała „Love always wins!” :’) Specjalnie nie chciałam prosić Lany o coś konkretnego, chciałam żeby napisała coś od siebie. I ahhhh jak się cieszę. Zaczęłam teraz dużo o tym momencie myśleć po usuniętej scenie z 6x08…Chciałam wykorzystać tę ostatnią okazję by powiedzieć Lanie jak wiele dla mnie znaczy, ale słowa po prostu wyleciały mi z głowy. Na nagraniu trochę ciężko zrozumieć, ale jak patrzę na moje notatki to powiedziałam „Thank you for all your suport. You are the light in my life….” I chyba dodałam „And I love you…” A potem po prostu dalej mnie zatkało… Miałam taką pustkę w głowie, nie mogłam dalej się odezwać. Każdy, kto miał okazję zobaczyć jakieś nagrania z konwentów, wiecie jaki Lana ma wzrok kiedy jej się mówi takie rzeczy… Yeah… Powiedziała że to słodkie oraz „You’re welcome”. Że było miło mnie spotkać, a także podziękowała za pytania zadane na panelu. Cieszę się, że byłam w stanie powiedzieć jej „goodbye” tym razem.


NAGRANIE:

Closing Ceremony & żegnanie Lany

Miałyśmy potem trochę wolnego czasu. W sumie nie pamiętam, na jaki panel poszłyśmy. Chyba Deniza… Ale potem zdecydowałyśmy się pójść do Sali z autografami ponieważ Lana miała swoją ostatnią sesję wtedy i chciałyśmy pobyć niedaleko niej przez jeszcze chwilę.No, ale nas z tamtą wykopali, wszystkich, którzy stali „bez celu”. Nie byłyśmy 100% pewne czy Lana będzie na ceremonii zamknięcia. Ale wszyscy aktorzy przyszli! Tak bardzo się cieszyłam. Chyba wtedy nawet wszyscy fani stali na krzesłach by lepiej ich zobaczyć. Nie było piosenki tak jak na Fairy Tales, ale zrobili filmik!Teraz mi smutno za każdym razem kiedy słyszę tę piosenkę. Wtedy też był drugi raz kiedy powiedziałam mentalnie „goodbye”.


Wszyscy zaczęli wtedy iśćdo hotelu. Dość długo tam czekałyśmy aż uznałyśmy, że lepiej jest znaleźć sobie dobre miejsca na zewnątrz. I och jak idealne miejsca miałyśmy!W dodatku, kiedy w domu oglądałam w spowolnionym tempie to zauważyłam, że Lana spojrzała prosto na mnie. Ale szybko spuściła wzrok. Może patrzyła się dłużej, ale jak widzicie,jeden z ochroniarzy akurat zasłonił mi widok.Nie mato jak powiesić sobie to nad biurkiem :’)


Kiedy Lana już odjechała chciałam znaleźć Sarę. Natrafiłam za to na Irene, która od razu wyszła z „WE WON!” Byłam w takim szoku! Powiedziała mi, że w konkursie filmików zajęła pierwsze miejsce a ja drugie. Rumbelle zajęło trzecie. Jejku, jaka z niej szczęściara. Za pierwsze miejsce nagrodą była funko z autografem Lany. Ja dostałam karty do gry z OUAT, które bardzo mi się podobają.


Wielka szkoda, że mnie tam nie było. Ale Darcy nagrała na snapa :’) Jak miło słyszeć te wszystkie krzyki!


Po odebraniu kart spotkałam się z Sarą, która strasznie płakała, pewnie jak ja w zeszłym roku.Właściwie to powiedziałam jej „Spokojnie.. Rozumiem. W zeszłym roku przepłakałam 8 godzin.” Kiedy się trochę uspokoiła, zrobiłyśmy zdjęcie na pamiątkę.

 


I to by było na tyle… Mam nadzieję, że podobało wam się.


Jeszcze na koniec macie zlepek kilku snapów z tych dwóch dni :)OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 499 punktów za:

Jakość:20Popularność:299
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:20
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:80
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Once Upon A Time na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
_vikn_ Użytkownik 9,660 pkt
299 czytelników Sie 20, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

8 Komentarzy

likaalonso Ekspert 229,496 pkt
Jeju, czekałam na tą część i wreszcie się doczekałam! Cieszę się, że udało Ci się ją napisać i tak, będą następne części jak Evil Regals spotkały Lane, oj obięcuję!

Jeju to wszystko jest takie piękne. Tak bardzo się cieszę, że mogłaś sobie zrobić drugie zdjęcie z Laną i oh jest takie przepiękne! Szkoda tylko, że sytuacja była napięta, jeju ten cały comic con był taki niezręczny w niektórych momentach, a z tymi pytaniami o Jen czy SQ, przesada. Lanie nigdy nie przeszkadzały pytania o ten ship, eh. Dobrze, skupmy się na tym, że jeju stała tak blisko Ciebie kiedy Lara dla niej śpiewała, tak bardzo się cieszę, że mogłaś widzieć jej reakcje z takiej odległości ah! I przede wszystkim chcę Ci pogratulować za wygraną drugiego miejsca, Twoje edity są cudowne, zasłużyłaś sobie, aw! Ogólnie to tak bardzo jestem Ci wdzięczna za tą przepiękną flagę i za to, że nagrałaś jej reakcje, jeju. Dzięki temu mam wielką nadzieję, że ona naprawdę chcę nas spotkać w Polsce, to takie piękne. Ogólnie ten moment kiedy się na Ciebie spojrzał ajdjndcxnkmks, najpierw buty teraz to - ona Cię kraszuje, no haha! Podsumowując, tak bardzo cieszę się tym jak długo mogłaś pobyć z Laną licząc wszystkie te momenty, to jest przecudowne jeju. Następny raz będzie w Polsce kochanie i na pewno będę gdzieś blisko Ciebie żeby spytać się "JAK TO JEST KIEDY LANA PARRILLA CIĘ KOJARZY W I T O R I A?" hahah! Tak wlaśnie będzię, obięcuję!

Dziękuję Ci za te cztery cudowne posty, dzięki nim mogłam się poczuć jakbym naprawdę tam była i przeżywała to samo razem z Tobą, to wiele dla mnie znaczy. Jestem z Ciebie dumna i jeszcze raz gratuluję, you deserved! Przesyłam moc uścisków i buziaków, love.
+7 głosów
 
Najlepszy
Sie 21, 2017
EvilRegal_77 Ekspert 161,230 pkt
Jeju, ciężko mi powstrzymać się od płaczu :'(
Wspaniale to wszystko opisałaś! Mam nadzieję, że kiedyś sama będę mogła przeżyć takie coś ❤️
+12 głosów
Sie 20, 2017
tempxbrenn Fan 117,925 pkt
Super post
+11 głosów
Sie 20, 2017
parrillasbaby Użytkownik 7,730 pkt
wspaniałe przeżycie, naprawdę. miałam łzy w oczach gdy to czytałam! i'm so happy for you!! <3
+9 głosów
Sie 20, 2017
VenetianSultan Użytkownik 2,379 pkt
Zazdroszczę spełnienia marzeń :)
+8 głosów
Sie 20, 2017
misiakyo Użytkownik 21,913 pkt
Jak zwykle masa łez.. Nie wiem czy zdołam powstrzymać łzy jak Lana do nas przyjedzie..
Bardzo się cieszę, że spełniłaś swoje marzenie :) Teraz czas na mnie hahha
+8 głosów
Sie 20, 2017
Ann95 Użytkownik 612 pkt
Cudowny post, jak i poprzednie 2 części, które dopiero teraz przeczytałam. Super, że mogłaś spełnić marzenie i spotkać Lane aż na 2 konwentach. Opisałaś to tak emocjonalnie, tak pięknie, że dosłownie wydawało mi się że jestem tam z tobą. To na prawdę musiało być cudowne przeżycie, znaleźć się oko w oko z Laną <3
+5 głosów
Sie 20, 2017
chachacharming VIP 169,244 pkt
No i znowu się popłakałam :'( Ale cudownie, że się tym z nami dzielisz <3 Mam nadzieję, że wszyscy się spotkamy i zobaczymy Lanę już niedługo w Polsce <3
+5 głosów
Sie 21, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
119 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 119 Gości
Dziś posty czytano : 3207 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  553749 punktów
 2. Young Stars Festival
  44843 punktów
 3. Bartek Lovers
  43497 punktów
 4. Supiwerki
  39821 punktów
 5. Potterheads
  39816 punktów
 6. The 100
  38803 punktów
 7. SikorskiSquad
  32858 punktów
 8. Arturonators
  29703 punktów
 9. SERIALE
  25585 punktów
 10. GRY
  23053 punktów
 11. Life Is Strange
  22050 punktów
 12. Famous In Love
  21852 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20162 punktów
 14. Domisiaki
  18342 punktów
 15. Once Upon A Time
  17583 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17332 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17166 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13106 punktów
 19. YOUNG STARS
  12870 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12668 punktów
 21. Forza
  11154 punktów
 22. Sonbird Team
  10831 punktów
 23. Remonators
  10181 punktów
 24. Eurowizja
  10088 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9279 punktów
 26. Dua Lipa
  7959 punktów
 27. TALENTY
  6452 punktów
 28. MUZYKA
  6402 punktów
 29. Playstation VR
  6137 punktów
 30. FILMY
  5728 punktów
 31. Nintendo
  5300 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5016 punktów
 33. Detroit
  4983 punktów
 34. Tomb Raider
  4923 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4593 punktów
 36. INNE
  4589 punktów
 37. Stranger Things
  4526 punktów
 38. Progress Armia
  4280 punktów
 39. The Originals
  4228 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4168 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3966 punktów
 42. Bambinos
  3790 punktów
 43. Young Stars News
  3215 punktów
 44. Sport
  2841 punktów
 45. K-Pop
  2738 punktów
 46. American Horror Story
  2596 punktów
 47. God Of War
  2525 punktów
 48. YOUTUBE
  2246 punktów
 49. Kortezjanie
  2114 punktów
 50. Puthinators
  1933 punktów
 51. Sony Playstation
  1626 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  903 punktów
 54. Temorki
  848 punktów
 55. FPS
  829 punktów
 56. Team Rieger
  782 punktów
 57. R5Family
  604 punktów
 58. PC
  527 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  505 punktów
 60. Arianators
  488 punktów
 61. Uncharted
  477 punktów
 62. LUDZIE
  388 punktów
 63. Zosiaki
  385 punktów
 64. Directioners
  314 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  284 punktów
 66. Soy Luna
  284 punktów
 67. #talentobranie
  282 punktów
 68. 5SOSFam
  244 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. Beautilles
  144 punktów
 72. The Good Place
  143 punktów
 73. Selenators
  128 punktów
 74. Donaty Agaty
  100 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  94 punktów
 77. Podróże
  84 punktów
 78. Swifties
  57 punktów
 79. Far Cry
  45 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  976 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post