+13 głosów
(postid: 306230) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Mieliśmy już postacie z The 100 jako bogowie greccy, postacie z bajek, piosenki... a co gdyby stali się oni simami? Mieliby swoje aspiracje i cechy? To właśnie zrobiłam, stworzyłam ich, a dzisiejszego dnia zamierzam wam przedstawić kilkoro z najpopularniejszych bohaterów. Muszę zaznaczyć, że oddanie podobieństwa jest jako takie, bo chciałam dodać coś od siebie no i nie oszukujmy się, to są simsy. 

Clarke Griffin

Tak jak już pisałam, tworzę te postacie w czasach współczesnych, czyli... bez wojny. Mogą chodzić w normalnych ubraniach, normalnie żyć. Dlatego też nasza delikwentka może popracować lepiej nad swoim wyglądem. Jak już kiedyś widzieliśmy, bardzo lubiła pleść takie warkoczyki jakie widzimy na zdjęciu. Jeśli chodzi o cechy jakie jej dałam, to są to: rodzinna, perfekcjonistka, ambitna. Za to jej aspiracją życiową jest "Przyjaciółka świata". Szczerze, gdybym miała wybrać Clarke pracę dostępną w The Sims 4, byłaby to malarka. Blondynka uwielbiała rysować, co widzimy po obrazach w jej izolatce. Kto wie, kogo serce podbije ta artystyczna dusza?

Octavia Blake

Nie wiem jak wam, ale mi bardzo trudno wyobrazić sobie Octavię jako nie wojowniczkę. Dlatego właśnie stwierdziłam, że najlepszą pracą dla niej, jeśli chodzi o The Sims 4 byłaby Tajna Agentka. Jak mogliśmy zauważyć, posiada ona talent do uczenia się języków, jest szybka no i... to Octavia, wygrała Conclave! Myślę też, że zakochałaby się w naszym współczesnym, mocnym makijażu, bo zauważyłam, że lubi ona bardzo wyrażać siebie i aż korciło mnie, żeby dać jej kolczyk w nosie, ale stwierdziłam, że przeszkadzałoby to jej w wymarzonej pracy. Cechami, które jej dałam są: romantyczka, uwielbia naturę oraz aktywna. Aspiracja życiowa to "Kulturystka". Jesteście ciekawi, czy w tym niebezpiecznym życiu znalazłaby swojego Lincolna? 

Jonathan Murphy

Umówmy się, Murphy to Murphy. Nie mogłam z niego zrobić szczęśliwego człowieka bez okropnej przeszłości i sarkastycznego uśmieszku, po prostu nie. Jeśli chodzi o jego pracę w The Sims 4, uważam, że mógłby on być złodziejem, co można porównać w naszym świecie do członka jakiegoś gangu, przynajmniej ja zawsze właśnie tak wyobrażałam sobie Johna. Uważam też, że miałby dobre relacje z Bellamym, gdyż tu nie byłoby sytuacji, gdzie mogliby się zacząć wieszać.. podejrzewam również, iż byliby nawet w tym samym gangu. Co do cech, są to: Leniwy, samotnik i wredny. Jego aspiracją jest za to ku zaskoczeniu wszystkich... "Duża szczęśliwa rodzina"!. W końcu, John nie miał szczęśliwej rodziny, ojciec zamknięty za kradzież, a matka nie mogąca tego znieść zapita na śmierć. W takim razie, czemu sam nie chciałby mieć czegoś dobrego w zamian?

Raven Reyes

Nawet nie wiecie jak się cieszyłam, kiedy znalazłam tą czerwoną kurtkę. Pomimo wszystko, nieważne gdzie jest Raven, ten kolor zawsze powinien jej towarzyszyć, bo jest jej "znakiem rozpoznawczym". Nikogo chyba nie zdziwi, jeśli powiem, że Raven w naszych czasach, w The Sims 4 byłaby astronautą. Jej miłość do kosmosu jest jedną z najfajniejszych rzeczy w całym serialu. W końcu, nie ma się co dziwić, skoro na Ziemi tyle wycierpiała. Wszyscy widzieliśmy jej minę, gdy mogła te kilka minut pospacerować w przestrzeni kosmicznej. Co do jej cech, są to: geniusz, ambitna, porywcza. Nie oszukujmy się, Raven naprawdę łatwo zdenerwować i często nad sobą nie panuje. Jej aspiracją jest za to "Mózgowiec". Kto wie, może dzięki nocom spędzonym przy teleskopie mogłaby nawet skontaktować się z kosmitami?

Lexa

Okej, rozumiem jeśli większość fanów tej postaci się na mnie teraz wkurzy, bo a) nie umiałam odtworzyć podobieństwa, b) inaczej ją sobie wyobrażam. Dla mnie, o ile Octavia musi być niebezpieczną kobietą, to Lexa... zawsze imponowała mi jej fryzura, jej makijaż. Sięgałam myślami nie do jej wojowniczej natury, a do tej delikatnej, kobiecej, o Lexie jaką była dla Clarke. Jeśli chodzi o nasz świat, wyobrażam ją sobie jako kosmetyczkę, albo fryzjerkę, ale co do The Sims 4... uważam, że mogłaby być szefową w biurze, kroczyć karierą Biznesu. W końcu, urodzona przywódczyni, prawda? Jej cechy to: śmiała, schludna, perfekcjonistka, a aspiracją jest: "Dusza Towarzystwa" Miejmy nadzieję, iż: "Ems work nowe will be odon" (Jej praca nigdy nie dobiegnie końca)

Bellamy Blake

Tak jak pisałam przy Murpym, uważam, że Bellamy na sto procent również miałby jakieś połączenie z gangiem, aczkolwiek w inny sposób... uważam, że we współczesnym świecie zamiast ekspulsowania matki Bella, mogłaby ona być np. ciężko chora, a Bellamy zarabiałby na rodzinę, żeby Octavia mogła mieć wszystko co najlepsze. O ile Murphy byłby tym głośnym, sarkastycznym i wrednym człowiekiem, Bellamyego wyobrażam sobie jako tego cichego, oschłego, tajemniczego. Jego cechami są: aktywny, samotnik, śmiały. Aspiracją zostało: "Udany rodowód". Uważam, że Bellamy tak samo jak Murphy chciałby założyć rodzinę, mieć nareszcie spokój. Co do jego pracy w The Sims 4, mógłby to być podany wcześniej złodziej, albo optymistyczniej, pisarz. Jak wszyscy wiemy, Bellamy uwielbiał historie i książki o niej... może sam by coś napisał? 

Monty Green

Pewna osoba mnie w tym momencie pobije, bo po prostu nie umiałam go stworzyć, po prostu nie. W każdym razie, może jest choć trochę podobny. Jak wszyscy wiemy, Monty jest osobą, która robi najmniej złego, a dostaje najwięcej okropieństw. No przepraszam, musiał zabić dziewczynę swojego przyjaciela, matkę (i to dwa razy!), stracił ojca, Jaspera... a  pomimo to nadal jest pozytywny, co za człowiek! Chyba nikogo nie zdziwi, że pracą, którą dla niego wybrałam jest Guru Techniki. To jest po prostu praca dla naszego azjaty! Wspomnę jednak, że razem z Jasperem na sto procent prowadziliby ogród... choć nikt nie powiedział, że z legalnymi roślinami. Jego cechami są: zapaleniec, kumpel, geniusz  a aspiracja to:  "Geniusz Komputerowy" . A kto wie, może jednak zostałby youtuberem, gamerem?

Jasper Jordan

No i ostatnią osobą na naszej liście jest niezrozumiały przez wszystkich Jasper Jordan! Umówmy się jednak, w prawdziwym życiu Monty raczej nie zabiły Mayi, więc chłopak nie miałby powodu do żałoby. Może kogoś to zdziwi, ale Jasper uwielbiał chemię. Szkoda, że w serialu tego nie rozwinęli, bo ta umiejętność mogła bardzo przydać się w czasie apokalipsy. Chemia, biologia... nasz delikwent idealnie pasuje na lekarza, czyż nie?! Przynajmniej w mojej opinii. W końcu w serialu Jasperowi zależało na każdym życiu i był oburzony tym jak wiele osób ginie, więc na pewno chciałby im pomagać, prawda? Jego cechy to: geniusz, weosły, romantyk, a aspiracją zostało: "Sim Renesansu". Kto wie, może poznałby jakąś ładną lekarkę? 


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
3
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
2
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 972 punktów za:

Jakość:20Popularność:705
Wsparcie:47Ocena i wartość ocen:13
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:135
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o The 100 na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
Martyna z Setki VIP 67,734 pkt
705 czytelników Sie 21, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

13 Komentarzy

Milena z Setki Ekspert 295,603 pkt
Zakochałam sie w tym, po prostu
+11 głosów
 
Najlepszy
+2800
Sie 21, 2017
kaczka.dziwaczka Ekspert 32,682 pkt
Ok, to jest wręcz niesamowite bo właśnie wczoraj pisałam do koleżanki że gdybym miała simsy ti stworzyłabym postaci z the 100 i podpaliłabym Pikea xDD Fajnie jak zrobisz następną część a tym czasem przybijam ci wirtualną pionę xD
+10 głosów
Sie 21, 2017
Kopytkująca Sarna Admin 388,748 pkt
Jak dla mnie Lexa wyglada jak Luna ale tez moze byc , swietnie wszystko jest opisane, mega post
+8 głosów
Sie 21, 2017
Galopujący Jeleń Admin 289,922 pkt
No genialnie to zrobiłaś!
+7 głosów
Sie 21, 2017
xolkaolkax Użytkownik 8,139 pkt
OMG ALE GENIALNY POMYSŁ! Świetne <3
+6 głosów
Sie 21, 2017
Martyna Wajer Użytkownik 142,266 pkt
Boże, świetny post! :D
+6 głosów
Sie 21, 2017
Karolina z Setki Użytkownik 439,103 pkt
Genialne, czekam na mojego kochanego Lincolna.
+6 głosów
Sie 21, 2017
xxhundred Użytkownik 81 pkt
Ja wybrałam Finna ponieważ myślę że jest on dość charakterystyczną postacią no i gdyby żył w naszym współczesnym świecie to zostałby rzeźbiarzem lub coś tego typu ponieważ mogliśmy zauważyć jakie boskie naszyjniki i figurki robił dla Clarke oraz Raven.  Jego cechy to: podrywacz-ponieważ wiemy jak było XD Może nie był uzależniony od podrywania (??) ale zranił w swoim życiu kilka dziewczyn, pomocny-co prawda te dwie cechy zbytnio się nie łączom ale było wspomniane że pomagał Raven i był dla niej jak rodzina, odważny-skoro oddał się ziemianom,zabił wielu ziemian, dla swoich przyjaciół zrobił by wszystko oraz wiele innych sytuacji to o czymś świadczy prawda?
+6 głosów
Sie 21, 2017
jestem_pegazem Użytkownik 49,575 pkt
Wow wszyscy wyglądają cudownie i mogliby tak wyglądać w prawdziwym świecie bez wojny. Liczę, że zrobisz kolejny post z tej serii, bo ten jest świetny i aż się prosi o więcej.
+6 głosów
Sie 21, 2017
Verona Użytkownik 117,668 pkt
Ta Raven, Octavia oraz Bellka, i Murphy to życie! Naprawdę super Ci wyszli! Ubolewam nad fryzurą Monty'ego, ale sama gram w The Sims i wiem, jak ciężko wszystko dobrać, aby było perfecto! Bardzo fajny post i wiele nad nim pracowałaś! To ma iść na post dnia! >.<
+5 głosów
Sie 21, 2017
Verona Użytkownik 117,668 pkt
Teraz dopiero zauważyłam wyzwanie.
Nie gram w The Sims 4, więc przedstawię go na The Sims 3.
Jego czyli... tudududu Marcus Kane! W The Sims 3 można było wybierać, aż pięć cech charakteru, więc zacznijmy od :
- odważny, tutaj raczej wiele nie trzeba tłumaczyć. Nigdy nie bał się z kimś porozmawiać, nawet jeżeli była to sama komandor. Bierze udział w misjach i nigdy nie wraca z nich przestraszony. No facet z krwi i kości.
- szczęściarz,  a dlaczego? Sądzę, że było wiele scen, gdzie dużo osób zginęło, a on przeżył. Albo to jak mu się życie potoczyło, skończył bezpiecznie w bunkrze w dodatku z piękną sympatią o imieniu Abby
- wygadany, jak już wspomniałam wcześniej, nie bał się chodzić na jakiekolwiek rozmowy polityczne, bo zawsze wiedział co mówić i jak mówić
- charyzmatyczny, tak jak wyżej. Tylko ta cecha już bardziej pasuje do politycznych powiedzonek. W końcu był on kanclerzem, w sposób jaki on się wyraża musi mieć wyćwiczone
- opiekuńczy, troszczy się, aby innym nic się nie stało.
A jego pragnieniem życiowym byłoby dostanie się na szczyt w karierze politycznej. Jak wiemy, był on kanclerzem, niech zostanie w swoim żywiole, bo czuje się jak ryba w wodzie!
+4 głosów
Sie 22, 2017
xxvic.v Użytkownik 417 pkt
Super ci wyszło!
+2 głosów
Sie 22, 2017
alutka.x Użytkownik 21,254 pkt
Po prostu zakochałam się w simowej Octavii. Podobnie zresztą jak w serialowej. Chociaż podobieństwo udało ci się zachować przy wszystkich postaciach, a ja nie mam pojęcia jak. To przecież niemożliwe, żeby tak ich idealnie odtworzyć!
Gdybym robiła Anyę, dałabym jej cechy:
Rodzinna, ponieważ było widać jej troskę, gdy ta młoda dziewczyna Tris była umierająca. Była tak zdeterminowana, żeby ją uratować, że poprosiła o pomoc wroga. Bardzo zależało jej na zdrowiu podopiecznej, dlatego uważam, że świetnie sprawdziłaby się jako matka.
Ambitna, co jest dość oczywiste, biorąc pod uwagę jak świetnym była przywódcą. Nie dawała się oszukać. Dbała o swoich ludzi i walczyła o swoje.
Uwielbia naturę, co byłoby nawiązaniem do jej ziemiańskiej natury. W końcu świetnie radziła sobie w lesie. Podstawy przeżycia poza schronieniem opanowała doskonale. Właściwie, to jakby mieszkała w lesie.
Jej aspiracją życiową byłoby "wybitny wędkarz". Wiem, że to trochę dziwne, zabawne, ale po prostu mogę ją sobie wyobrazić siedzącą na pomoście przy swoim domku, z wędką w ręku, wpatrującą się w zachodzące słońce i opowiadające swoim dzieciom różne historie. Miałaby spokojne życie. Nie potrzebowałaby partnera, sama świetnie dałaby sobie radę. Wydaje mi się, że mogłaby nawet zaadoptować dzieci, bo w końcu Tris nie była z nią spokrewniona, co byłoby kolejnym nawiązaniem do serialu.
+2 głosów
Sie 23, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
135 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 135 Gości
Dziś posty czytano : 3459 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558565 punktów
 2. Young Stars Festival
  45064 punktów
 3. Bartek Lovers
  43662 punktów
 4. Supiwerki
  40105 punktów
 5. Potterheads
  40088 punktów
 6. The 100
  39044 punktów
 7. SikorskiSquad
  33445 punktów
 8. Arturonators
  30014 punktów
 9. SERIALE
  25691 punktów
 10. GRY
  23225 punktów
 11. Life Is Strange
  22238 punktów
 12. Famous In Love
  22217 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18458 punktów
 15. Once Upon A Time
  17792 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17377 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17354 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13198 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12718 punktów
 21. Forza
  11831 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10263 punktów
 24. Eurowizja
  10171 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7992 punktów
 27. TALENTY
  6484 punktów
 28. MUZYKA
  6451 punktów
 29. Playstation VR
  6177 punktów
 30. FILMY
  5775 punktów
 31. Nintendo
  5334 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5137 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4939 punktów
 35. Stranger Things
  4656 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4614 punktów
 37. INNE
  4604 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4237 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4226 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3885 punktów
 43. Young Stars News
  3265 punktów
 44. Sport
  2896 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2605 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2276 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1705 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  931 punktów
 54. FPS
  859 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  797 punktów
 57. R5Family
  634 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  468 punktów
 63. LUDZIE
  417 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  257 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Strzelanki
  104 punktów
 75. Donaty Agaty
  103 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  68 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1040 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post