NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+6 głosów
(postid: 306543) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

W piątek, 18 sierpnia poznaliśmy nazwę i okładkę nowej płyty Sylwii Lipki. Dodatkowo, wieczorem na ITunes były dostępne dwa single promujące krążek. Na następny dzień mogliśmy ich już posłuchać na Spotify. Jak wyglądała moja reakcja, od strony ananasa? Zapraszam do czytania :)

"Fala" & "Wave" - jakich tytułów się spodziewałam ja sama?

Szczerze, niczego nie typowałam. Wiedziałam tylko, że będzie to miało związek z morzem lub po prostu falą, bo Sylwia dawała nam wiele podpowiedzi co do tytułu. W niedzielę dowiedzieliśmy się, że za 6 dni pojawi się coś ważnego. Podejrzewałam nowy singiel, lecz okazało się, że o 16:00 ujrzeliśmy tytuł, okładkę i datę premiery płyty. Kiedy zobaczyłam zdjęcie na instagramie Sylwii przez 3 minuty siedziałam z otwartą buzią i nie mogłam w to uwierzyć ;p. Na szczęście nie popłakałam się, lecz było blisko :D Po kilkunastu minutach ocknęłam się i zaczęłam pisać z dziewczynami z konfy ananasów, byłyśmy w jednym wielkim szoku. Sama byłam trochę rozbawiona, bo wszystkie myślałyśmy, że tytuł będzie miał kilka słów - większość podejrzewała "Falę Twoich Snów", a tytuł to po prostu "Fala" haha :D. Premiera odbędzie się za dwa miesiące, dokładnie 20.10.2017 roku, więc czekam z niecierpliwością! Wiem, że płyta będzie fenomenalna, nie mogę się doczekać aż usłyszę ją w całości! <3


Znalezione


Co myślę o dwóch wersjach językowych?


Według mnie to bardzo oryginalny pomysł! Rzadko spotykamy się z czymś takim, więc bardzo fajnie ujrzeć coś nowego. Nigdy nie przepadałam za polskimi artystami śpiewającymi po angielsku, ale wnioskując po piosence Shelter" i "Fly To Sky" (do której przejdę w następnej sekcji ;P) w wykonaniu Sylwii zupełnie mi to nie przeszkadza!Znalezione


"Uskrzydlasz mnie" oraz "Fly To Sky" moim okiem!

Jak już pisałam, jeszcze w piątek wieczorem mogliśmy usłyszeć oba single, niestety tylko na ITunes. Ja nie posiadam produktów Apple więc czekałam po prostu do premiery teledysków, ale rano po moim przebudzeniu okazało się, że można usłyszeć je już na Spotify! Bez zbędnego gadania urchomiłam aplikację i wpisałam tytuł utworu. Na początku przesłuchałam polską wersję, po czym od razu włączyłam angielską. Jak pewnie się domyślacie - tak, popłakałam się hah ;p Jestem taka dumna z Sylwii! Te piosenki to dzieło sztuki, bardzo szybko wpadają w ucho i już prawie znam je na pamięć :) Cały czas lecą w głośnikach mojego telefonu, uzależniłam się od nich! 

Znalezione


Polska, czy angielska wersja?


Obie są cudowne! Mają cudowny tekst oraz przesłanie, wersja po angielsku ma po prostu zmienione poszczególne słowa, lecz jeśli mam wybierać to chyba wolę właśnie . Bardziej wpadła mi w ucho, może dlatego że rzadko słucham Sylwii w innych językach haha :D Jednak "Uskrzydlasz Mnie" jak i "Fly To Sky" są przepiękne!  

ZnalezioneTeledyski i inne tego typu rzeczy związane z singlami!

Już w środę o 12:00 będziemy mogli zobaczyć na kanale Sylwii na youtubie dwa teledyski, do piosenek "Fly To Sky" oraz Uskrzydlasz Mnie"! W sobotę mieliśmy przyjemność zobaczyć ich zapowiedzi, na które serdecznie zapraszam! W teaserach mogliśmy zobaczyć tatuaże Sylwii! Nie wiadomo ile czasu już je posiada, większość myślała, że są wykonane z henny, ale nie - to prawdziwe tatuaże! Pierwszy z nich to ananas, który prawdopodobnie był zrobiony z myślą o nas, ananasach Sylwii! Czy to nie jest wzruszające? Kolejny tatuaż to malutka fala przy kostce u stopy. Myślę, że jest związany z nową płytą artystki, jest przesłodki!Ciekawostka dotycząca tatuażu!


Kilka miesięcy temu Sylwia dodała posta na grupę, abyśmy wzięli teraz kartkę i narysowali ananasa. Jeśli się przypatrzymy, na tatuażu Sylwii linie wychodzą poza rysunek, co oznacza że prawdopodobnie piosenkarka wzorowała się na którymś z naszych ananasów! Dodatkowo, w teledysku do piosenki można będzie zobaczyć urywek tworzenia tatuażu, jak było widać w zapowiedzi!