Fandomy

Zasady akcji Warsaw Comic Con na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+30 głosów

Coraz bliżej rozstrzygnięcia które fandomy wezmą udział w potyczkach półfinałowych. Już 4 września wszyscy będą musieli zdecydować za którym z 8 fandomów półfinałowych są. W niektórych grupach możemy już przewidywać które fandomy przejdą dalej i tu jedynie możemy się zastanawiać do jakich sojuszy dojdzie. W niektórych grupach różnice są jednak bardzo niewielkie i tutaj jeszcze naprawdę wszystko może się zdarzyć !

Ranking Fandomów po 8 tygodniach zmagań

Czołówka nie jest zaskoczeniem i już od dłuższego czasu właśnie te fandomy robią w serwisie najwięcej zamieszania. Ciekawiej zdecydowanie zrobiło się w środku stawki oraz...na końcu. W ostatnich tygodniach fandomy z czołówki niespodziewanie zaczęły odpuszczać, podczas gdy te z wydawałoby się pozycji przegranych , zaczęły rosnąć w siłę... a w kilku przypadkach są bliscy dogonienia rywali ! 


Bardzo wysoka pozycja wciąż przypada dla Wspaniałego Stulecia , które umocniło się dodatkowo bardzo silnym fandomem Team Kris z fandomów muzycznych. Jak potoczy się to w sytuacji, gdy przejdziemy do serii półfinałowej? To właśnie to pytanie jest jednym z kluczowych całej akcji. W siłę rośnie też fandom The 100 , który powoli uzyskuje drugie, bardzo silne miejsce ...jeśli w Bitwie pójdzie im równie dobrze jak miesiąc temu...a ta, już za tydzień w piątek, 1 września !


Niewątpliwie bardzo dobrze w akcji radzą sobie fani Violetty, którzy w tym tygodniu uzyskali lepszy wynik od siostrzanej Soy Luny . Bez zmian bardzo wysoko także OUAT oraz...SKAM, którzy zamierzaja przejść do półfinału, odbierając tym samym pozycję Riverdale w grupie ! Przebudzenie Stranger Things pokazuje, że rośnie bardzo mocny fandom, którego nie można ignorować w kolejnych zabawach dla fandomów serialowych !


Tym razem najniższa pozycja przypadła dla...niedawno na topie - Famous In Love . 3 punkty na 32 możliwe, to wynik, który może odebrać temu fandomowi przejście do serii pólfinałowej. Przyjrzyjmy się jak to wygląda w rozrachunku grupowym i fandomowym !

Ranking Fandomów z wszystkich grup Bitwy Fandomów po 8 tygodniach zmagań

To zestawienie może być jeszcze mylące, bowiem dwie grupy wciąż nie miały swojej kluczowej Bitwy .  Trzeba jednak przyznać, że pozycja fandomu Violetty jest aktualnie niepodważalna i grupa ta uzyskała ogromną przewagę względem rywali. Tu jednak trzeba przyznać, że dopiero po Bitwach w grupach C i D będziemy mogli ocenić jak wielka jest to przewaga i czy rzeczywiście V-Lovers będą na miejscu pierwszym. Na podobny wynik szansę mają także fani Wspaniałego Stulecia oraz The 100. Pożyjemy, zobaczymy - czekamy na Bitwy ! Grupa C takową ma już w piątek, 25 sierpnia natomiast grupa D - 1 września ....i tak naprawdę te Bitwy dla w/w grup będą kluczowe. Sprawdźcie dlaczego !

Najważniejsze zestawienie - Ranking Grupowy Bitwy Fandomów III: Seriale od firmy Komputronik !

To właśnie to zestawienie jest zdecydowanie najważniejsze w akcji. Tutaj widzimy, gdzie rywalizacja jeszcze trwa, a gdzie już raczej możemy przyjąć, że znamy półfinalistów.


Grupa A - tutaj pozycja Violetty jest pewna. Nie ma raczej szans, by odebrać Wam przejście do półfinału. Zmierzycie się na pewno z największymi całej akcji - wszystkimi. Znacznie ciekawiej jest niżej - wygląda na to, że fani SKAM chcą wydrzeć grupie Riverdale awans do półfinału i jeśli różnice między tymi fandomami w punktacji tygodniowej pozostaną bez zmian, w ostatnim tygodniu SKAM wyprzedzą fanów Riverdale ! Czy fandom będzie się bronił? I komu pomogą 13 Reasons Why ? Tu Bitwy już nie będzie do końca eliminacji, zatem 13RW na pewno do półfinału nie przejdą... natomiast między Riverdale i SKAM walka potrwa do 3 września !


Grupa B - zdecydowanie najbardziej zaskakująca sytuacja z wszystkich grup - tu naprawdę nie wiadomo kto przejdzie do serii półfinałowej . Żal nam strasznie Stranger Things, raczej nie dogonią już rywali... ale jednak komuś mogą pomóc. Komu? Famous In Love zaczęli gwałtownie tracić od dwóch tygodni a w tym tygodniu uzyskali ostatnie miejsce . Spowodowało to, że fani Sherlocka i Pamiętników Wampirów już ich niemal dogonili i przewaga FiL spadła zaledwie do... 6 punktów ! Co więcej, z racji, że Sherlock i TVD mają tyle samo punktów (!) , taka sytuacja może nie tylko FiL odebrać pierwsze miejsce ale nawet odebrać im awans do półfinału . Zaskakujący scenariusz a najwięcej mogą tu pomóc fani ... Stranger Things , którzy w tej grupie zdobyli w tym tygodniu zdecydowanie najwięcej punktów. Jest zabawa !


Grupa C - w tej grupie jedną nogą w półfinale są już fani Wspaniałego Stulecia i OUAT , których rywalizacja może bardzo narozrabiać w serii półfinałowej. Do dwuetapowej serii finałowej na pewno może przejść tylko jeden z nich ! ...ale nie uprzedzajmy faktów, bo przed nami Bitwa w grupie C - już 25 sierpnia ! Jeśli OUAT i WS uzyskaliby w niej np. ok. 40-50pkt , a przykladowo Supernatural wygrali Bitwę z jakimś świetnym rezultatem na poziomie 140 pkt, mogłoby dojść do wielkiego przewrotu w tej grupie i sprawić, że do bitwy o awans dołączy się jeszcze jeden fandom ! Zatem...spokojnie ;) Jeszcze nie możemy być pewni półfinalistów z tej grupy :)


Grupa D - sytuacja identyczna jak w grupie C - The 100 i Soy Luna zakrawają na murowanych awansujących do półfinałowej serii Bitwy... ale Teen Wolf są obecnie w świetnej formie a ich posty osiągają rekordy serwisu. Jeśli zdecydują się na mocny sojusz i porządnie zaangażują w ostatnie 2 tygodnie akcji, mogą niespodziewanie powalczyć o awans do półfinału na takich samych zasadach jak przypadek opisany w grupie C . Tutaj dowiemy się co i jak już 1 września . To będzie Bitwa o awans.


Jak więc widać, w każdej grupie rywalizacja trwa ... i potrwa maksymalnie do 3 września .

Jacy będą półfinaliści? Kto zaskoczy, a kto odpadnie ?

Jak zawsze, czekamy na Wasze komentarze :-)

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Autor tego posta zarobił dotychczas 2204 punktów za:

Jakość:20Popularność:1677
Wsparcie:57Ocena i wartość ocen:30
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:300
W trwającej akcji autor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
 Piotr Baranowski Zarząd 1,175,719 punktów 2 11 101
1,677 czytelników Sie 21, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

20 Komentarzy

Waleczny P. Użytkownik 88,545 punktów 2 3 88
Zgarniemy wszystkie punkty! Nie ma innego wyjścia
+15 głosów
Jest OK
+10000
Sie 21, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 punktów 3 78
Czekamy z necierpliwoscia, chociaz sama mam troszke nerwow
Powodzenia wezystkim!!
+15 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
R. 17 Zweryfikowany 56,932 punktów 2 52
Ayse dasz radę tylko się nie denerwuj zobaczysz będzie dobrze
Gevherhan S. Użytkownik 1,227 punktów 2 15
Sprawiedliwi  ok 90 pkt.
Supernatural ok  100pkt
OUAT 110pkt
Wspaniałe Stulecie 140pkt lub więcej
+14 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
kacper0623 Admin 274,775 punktów 2 7 13
Nie mogę się doczekać, kiedy w piątek rozwalimy system
Bardzo mi się podoba to, że mimo iż nasz fandom jest tak nieliczny to i tak mamy wysokie miejsce w rankingu.
+13 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
kacper0623 Admin 274,775 punktów 2 7 13
No a jeśli chodzi o punkty:
OUAT dostaje: 15 pkt za Quiz, 5 pkt za Twitter, 4 pkt za Facebook, 4 pkt za głosowanie na RYS i 5pkt za premie telefoniczne. W sumie 33 pkt dla nas. Dla innych fandomów obstawiam:
WS- 22 pkt
SPN- 18 pkt
Sprawiedliwi- 14 pkt
+13 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
pasquarelli Zweryfikowany 235,692 punktów 1 3 15
Jaka pewność omgXD
kacper0623 Admin 274,775 punktów 2 7 13
raczej nie inaczej XDDDD
Turna Użytkownik 1,483 punktów 2 2 89
WS damy rade , zgarniemy wszystko co się da , a co !!!
+11 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
kacper0623 Admin 274,775 punktów 2 7 13
Niech mi ktoś zdradzi sekret jak tweetować aparatem.
Ale pani Mario, wiele polityków ma Twittera a młodzi nie są....
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
A idźcie już nie powiem gdzie  :-) Znowu w piątek rozgrzeję klawiaturę, system mi się wypier.... niczy  i 3 dni będę odchorowywać bitwę  :-)  Wiecie ile ja gadam przy tym pisaniu? Sama do siebie  :-)  Na głos  :-)  Wy tez tak macie ???  :-)
Panie Piotrze- Sylwia Kwśnik vel Sylwia Kostka Cukru będzie duuuużo pisać- proszę czytać bo was też będę wspierać dobrym słowem  :-)  Powodzenia wszystkim- nam z WSK szczególnie oczywiście. Niech wygra najlepszy!
+11 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
Doro E.B. Użytkownik 50,263 punktów 3 65
Niech wygrają najlepsi:-) Jaki by nie był finał, to my - WSPANIAŁE STULECIE, już wygraliśmy! Przez te prawie dwa miesiące dowiedzieliśmy się o sobie xnacznie więcej, niż przez całe istnienie naszej grupy! Poznajemy tu siebie nawzajem, odkrywamy talenty, również własne... A przepony nasze "jadą na rezerwie", bo tak dobrze, jak TU w życiu się nie bawiliśmy!!! A ile nocek zarwanych... Przez Nocne Lajkowanie oczywiście:-D Kochsm to miejsce, choć moja mała Sultaneczka (córcia moja osobista) już trochę mniej, bo przez Was w innym wymiarze żyję, niż owa Sultaneczka:-D
Dzięki FANDOMS!!!:-)
+11 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
podpisuję się pod tym.
Dianodolffka Użytkownik 11,161 punktów 2 45
Ws nadal jest i punkty wszystkie zbiorą i to my w piątek system rozwalimy.
+8 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
MalenaRatnerPL Zweryfikowany 336,141 punktów 4 19
I tak Soy Luna, Violetta i OUAT wygrają <3
+7 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
Kinga Nosek Zweryfikowany 170,682 punktów 1 4 14
OUAT- 33 pkt
WS- 22 pkt
SPN- 18 pkt
Sprawiedliwi- 14 pkt

Inaczej się nie da
+7 głosów
Jest OK
Sie 22, 2017
Klarciocha Zweryfikowany 575,937 punktów 3 10
Obstawiam
26 dla OUAT
23 dla WS
14 dla SPN
10 dla Sprawiedliwych
+6 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
emmaswan Użytkownik 1,896 punktów 2
Fandom Once Upon a Time nielicznie , ale jak efektywnie <3 Powodzenia wszystkim . Zwłaszcza Violetcie
+6 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
Sumienie Zweryfikowany 637,644 punktów 2 6 18
Według mnie wygra Once Upon A Time - będą posiadać 26 punktów.
Wspaniałe Stulecie dostanie 15 punktów.
Natomiast walka będzie toczyć się między Supernatural i Sprawiedliwi- którzy będą mieli po 20 punktów.
+6 głosów
Jest OK
Sie 22, 2017
mwsmenie Zweryfikowany 937,377 punktów 1 2 6
OUAT: 29 WS:26 SUPERNATURAL: 16 Sprawiedliwi: 12
+4 głosów
Jest OK
Sie 22, 2017
Pacia z Setki Zweryfikowany 31,381 punktów 1 7
Moim zdaniem wygra OUAT, następnie Wspaniałe Stulecie, a póżniej SPN i w końcu Sprawiedliwi :v
+3 głosów
Jest OK
Sie 22, 2017
milka_096 Użytkownik 19,699 punktów 4
OUAT - 29
Wspaniałe Stulecie - 24
Sprawiedliwi - 20
Supernatural - 21
+3 głosów
Jest OK
Sie 22, 2017
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,751 punktów 1 54
moja myszka przy klawiaturze znowu padnie :/
upraszam szanowną administracje o odszkodowanie  ;)
+3 głosów
Jest OK
Sie 22, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
o kur.... nie doczytałam całości bo nie było mnie przez większość dnia- skupiłam się na : " moja myszka znowu padnie"...  hahahahahaha aż mnie zatkało  hahahahaha
D. Użytkownik -12,949 punktów 3 81
Dobrze, że nie muszelka hahaha
Mad Zweryfikowany 355,150 punktów 3 8 20
Moim zdaniem:

OUAT 26
WS 24
supernatural 16
sprawiedliwi 14
+2 głosów
Jest OK
Sie 22, 2017
Sky_flower Użytkownik 4,702 punktów
WS 33
OUAT 22
SPN 18
Sprawiedliwi 14
+1 głos
Jest OK
Sie 22, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
281 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 278 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 27188 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

 1. Riverdale
  95653 punktów
 2. The 100
  33151 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  26422 punktów
 4. Stranger Things
  16146 punktów
 5. Teen Wolf
  10471 punktów
 6. SKAM
  7511 punktów
 7. Gra o Tron
  5202 punktów
 8. Life Is Strange
  3563 punktów
 9. Famous In Love
  1526 punktów
 1. Riverdale
  76467 punktów
 2. Pamiętniki Wampirów
  19547 punktów
 3. The 100
  15874 punktów
 4. Stranger Things
  5921 punktów
 5. Teen Wolf
  3747 punktów
 6. Life Is Strange
  3257 punktów
 7. Gra o Tron
  2565 punktów
 8. SKAM
  2564 punktów
 9. Famous In Love
  419 punktów
 1. Riverdale
  8830 punktów
 2. The 100
  5222 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  2940 punktów
 4. Stranger Things
  2393 punktów
 5. Teen Wolf
  1396 punktów
 6. SKAM
  783 punktów
 7. Life Is Strange
  306 punktów
 8. Famous In Love
  31 punktów
 9. Gra o Tron
  30 punktów
 1. The 100
  12055 punktów
 2. Riverdale
  10356 punktów
 3. Stranger Things
  7832 punktów
 4. Teen Wolf
  5328 punktów
 5. SKAM
  4164 punktów
 6. Pamiętniki Wampirów
  3935 punktów
 7. Gra o Tron
  2607 punktów
 8. Famous In Love
  1076 punktów
Kontakt Post