NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+30 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Coraz bliżej rozstrzygnięcia które fandomy wezmą udział w potyczkach półfinałowych. Już 4 września wszyscy będą musieli zdecydować za którym z 8 fandomów półfinałowych są. W niektórych grupach możemy już przewidywać które fandomy przejdą dalej i tu jedynie możemy się zastanawiać do jakich sojuszy dojdzie. W niektórych grupach różnice są jednak bardzo niewielkie i tutaj jeszcze naprawdę wszystko może się zdarzyć !

Ranking Fandomów po 8 tygodniach zmagań

Czołówka nie jest zaskoczeniem i już od dłuższego czasu właśnie te fandomy robią w serwisie najwięcej zamieszania. Ciekawiej zdecydowanie zrobiło się w środku stawki oraz...na końcu. W ostatnich tygodniach fandomy z czołówki niespodziewanie zaczęły odpuszczać, podczas gdy te z wydawałoby się pozycji przegranych , zaczęły rosnąć w siłę... a w kilku przypadkach są bliscy dogonienia rywali ! 


Bardzo wysoka pozycja wciąż przypada dla Wspaniałego Stulecia , które umocniło się dodatkowo bardzo silnym fandomem Team Kris z fandomów muzycznych. Jak potoczy się to w sytuacji, gdy przejdziemy do serii półfinałowej? To właśnie to pytanie jest jednym z kluczowych całej akcji. W siłę rośnie też fandom The 100 , który powoli uzyskuje drugie, bardzo silne miejsce ...jeśli w Bitwie pójdzie im równie dobrze jak miesiąc temu...a ta, już za tydzień w piątek, 1 września !


Niewątpliwie bardzo dobrze w akcji radzą sobie fani Violetty, którzy w tym tygodniu uzyskali lepszy wynik od siostrzanej Soy Luny . Bez zmian bardzo wysoko także OUAT oraz...SKAM, którzy zamierzaja przejść do półfinału, odbierając tym samym pozycję Riverdale w grupie ! Przebudzenie Stranger Things pokazuje, że rośnie bardzo mocny fandom, którego nie można ignorować w kolejnych zabawach dla fandomów serialowych !


Tym razem najniższa pozycja przypadła dla...niedawno na topie - Famous In Love . 3 punkty na 32 możliwe, to wynik, który może odebrać temu fandomowi przejście do serii pólfinałowej. Przyjrzyjmy się jak to wygląda w rozrachunku grupowym i fandomowym !

Ranking Fandomów z wszystkich grup Bitwy Fandomów po 8 tygodniach zmagań

To zestawienie może być jeszcze mylące, bowiem dwie grupy wciąż nie miały swojej kluczowej Bitwy .  Trzeba jednak przyznać, że pozycja fandomu Violetty jest aktualnie niepodważalna i grupa ta uzyskała ogromną przewagę względem rywali. Tu jednak trzeba przyznać, że dopiero po Bitwach w grupach C i D będziemy mogli ocenić jak wielka jest to przewaga i czy rzeczywiście V-Lovers będą na miejscu pierwszym. Na podobny wynik szansę mają także fani Wspaniałego Stulecia oraz The 100. Pożyjemy, zobaczymy - czekamy na Bitwy ! Grupa C takową ma już w piątek, 25 sierpnia natomiast grupa D - 1 września ....i tak naprawdę te Bitwy dla w/w grup będą kluczowe. Sprawdźcie dlaczego !

Najważniejsze zestawienie - Ranking Grupowy Bitwy Fandomów III: Seriale od firmy Komputronik !

To właśnie to zestawienie jest zdecydowanie najważniejsze w akcji. Tutaj widzimy, gdzie rywalizacja jeszcze trwa, a gdzie już raczej możemy przyjąć, że znamy półfinalistów.


Grupa A - tutaj pozycja Violetty jest pewna. Nie ma raczej szans, by odebrać Wam przejście do półfinału. Zmierzycie się na pewno z największymi całej akcji - wszystkimi. Znacznie ciekawiej jest niżej - wygląda na to, że fani SKAM chcą wydrzeć grupie Riverdale awans do półfinału i jeśli różnice między tymi fandomami w punktacji tygodniowej pozostaną bez zmian, w ostatnim tygodniu SKAM wyprzedzą fanów Riverdale ! Czy fandom będzie się bronił? I komu pomogą 13 Reasons Why ? Tu Bitwy już nie będzie do końca eliminacji, zatem 13RW na pewno do półfinału nie przejdą... natomiast między Riverdale i SKAM walka potrwa do 3 września !


Grupa B - zdecydowanie najbardziej zaskakująca sytuacja z wszystkich grup - tu naprawdę nie wiadomo kto przejdzie do serii półfinałowej . Żal nam strasznie Stranger Things, raczej nie dogonią już rywali... ale jednak komuś mogą pomóc. Komu? Famous In Love zaczęli gwałtownie tracić od dwóch tygodni a w tym tygodniu uzyskali ostatnie miejsce . Spowodowało to, że fani Sherlocka i Pamiętników Wampirów już ich niemal dogonili i przewaga FiL spadła zaledwie do... 6 punktów ! Co więcej, z racji, że Sherlock i TVD mają tyle samo punktów (!) , taka sytuacja może nie tylko FiL odebrać pierwsze miejsce ale nawet odebrać im awans do półfinału . Zaskakujący scenariusz a najwięcej mogą tu pomóc fani ... Stranger Things , którzy w tej grupie zdobyli w tym tygodniu zdecydowanie najwięcej punktów. Jest zabawa !


Grupa C - w tej grupie jedną nogą w półfinale są już fani Wspaniałego Stulecia i OUAT , których rywalizacja może bardzo narozrabiać w serii półfinałowej. Do dwuetapowej serii finałowej na pewno może przejść tylko jeden z nich ! ...ale nie uprzedzajmy faktów, bo przed nami Bitwa w grupie C - już 25 sierpnia ! Jeśli OUAT i WS uzyskaliby w niej np. ok. 40-50pkt , a przykladowo Supernatural wygrali Bitwę z jakimś świetnym rezultatem na poziomie 140 pkt, mogłoby dojść do wielkiego przewrotu w tej grupie i sprawić, że do bitwy o awans dołączy się jeszcze jeden fandom ! Zatem...spokojnie ;) Jeszcze nie możemy być pewni półfinalistów z tej grupy :)


Grupa D - sytuacja identyczna jak w grupie C - The 100 i Soy Luna zakrawają na murowanych awansujących do półfinałowej serii Bitwy... ale Teen Wolf są obecnie w świetnej formie a ich posty osiągają rekordy serwisu. Jeśli zdecydują się na mocny sojusz i porządnie zaangażują w ostatnie 2 tygodnie akcji, mogą niespodziewanie powalczyć o awans do półfinału na takich samych zasadach jak przypadek opisany w grupie C . Tutaj dowiemy się co i jak już 1 września . To będzie Bitwa o awans.


Jak więc widać, w każdej grupie rywalizacja trwa ... i potrwa maksymalnie do 3 września .

Jacy będą półfinaliści? Kto zaskoczy, a kto odpadnie ?

Jak zawsze, czekamy na Wasze komentarze :-)

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2207 punktów za:

Jakość:20Popularność:1680
Wsparcie:57Ocena i wartość ocen:30
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:300
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
1,680 czytelników Sie 21, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

20 Komentarzy

Waleczny P. Użytkownik 88,546 punktów 2 3 88
Zgarniemy wszystkie punkty! Nie ma innego wyjścia
+15 głosów
Jest OK
+10000
Sie 21, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 punktów 3 78
Czekamy z necierpliwoscia, chociaz sama mam troszke nerwow
Powodzenia wezystkim!!
+15 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
R. 17 Użytkownik 56,932 punktów 2 52
Ayse dasz radę tylko się nie denerwuj zobaczysz będzie dobrze
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 punktów 2 15
Sprawiedliwi  ok 90 pkt.
Supernatural ok  100pkt
OUAT 110pkt
Wspaniałe Stulecie 140pkt lub więcej
+14 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
kacper0623 Użytkownik 279,406 punktów 3 7 13
Nie mogę się doczekać, kiedy w piątek rozwalimy system
Bardzo mi się podoba to, że mimo iż nasz fandom jest tak nieliczny to i tak mamy wysokie miejsce w rankingu.
+13 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
kacper0623 Użytkownik 279,406 punktów 3 7 13
No a jeśli chodzi o punkty:
OUAT dostaje: 15 pkt za Quiz, 5 pkt za Twitter, 4 pkt za Facebook, 4 pkt za głosowanie na RYS i 5pkt za premie telefoniczne. W sumie 33 pkt dla nas. Dla innych fandomów obstawiam:
WS- 22 pkt
SPN- 18 pkt
Sprawiedliwi- 14 pkt
+13 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
pasquarelli Użytkownik 236,451 punktów 1 3 16
Jaka pewność omgXD
kacper0623 Użytkownik 279,406 punktów 3 7 13
raczej nie inaczej XDDDD
Turna Użytkownik 1,484 punktów 2 2 89
WS damy rade , zgarniemy wszystko co się da , a co !!!
+11 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
kacper0623 Użytkownik 279,406 punktów 3 7 13
Niech mi ktoś zdradzi sekret jak tweetować aparatem.
Ale pani Mario, wiele polityków ma Twittera a młodzi nie są....
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
A idźcie już nie powiem gdzie  :-) Znowu w piątek rozgrzeję klawiaturę, system mi się wypier.... niczy  i 3 dni będę odchorowywać bitwę  :-)  Wiecie ile ja gadam przy tym pisaniu? Sama do siebie  :-)  Na głos  :-)  Wy tez tak macie ???  :-)
Panie Piotrze- Sylwia Kwśnik vel Sylwia Kostka Cukru będzie duuuużo pisać- proszę czytać bo was też będę wspierać dobrym słowem  :-)  Powodzenia wszystkim- nam z WSK szczególnie oczywiście. Niech wygra najlepszy!
+11 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
Doro E.B. Użytkownik 50,265 punktów 3 65
Niech wygrają najlepsi:-) Jaki by nie był finał, to my - WSPANIAŁE STULECIE, już wygraliśmy! Przez te prawie dwa miesiące dowiedzieliśmy się o sobie xnacznie więcej, niż przez całe istnienie naszej grupy! Poznajemy tu siebie nawzajem, odkrywamy talenty, również własne... A przepony nasze "jadą na rezerwie", bo tak dobrze, jak TU w życiu się nie bawiliśmy!!! A ile nocek zarwanych... Przez Nocne Lajkowanie oczywiście:-D Kochsm to miejsce, choć moja mała Sultaneczka (córcia moja osobista) już trochę mniej, bo przez Was w innym wymiarze żyję, niż owa Sultaneczka:-D
Dzięki FANDOMS!!!:-)
+11 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
podpisuję się pod tym.
Dianodolffka Użytkownik 11,161 punktów 2 46
Ws nadal jest i punkty wszystkie zbiorą i to my w piątek system rozwalimy.
+8 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 punktów 4 19
I tak Soy Luna, Violetta i OUAT wygrają <3
+7 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
Kinga Nosek Użytkownik 174,881 punktów 1 5 14
OUAT- 33 pkt
WS- 22 pkt
SPN- 18 pkt
Sprawiedliwi- 14 pkt

Inaczej się nie da
+7 głosów
Jest OK
Sie 22, 2017
Klarciocha Użytkownik 575,937 punktów 4 11
Obstawiam
26 dla OUAT
23 dla WS
14 dla SPN
10 dla Sprawiedliwych
+6 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
emmaswan Użytkownik 1,896 punktów 2
Fandom Once Upon a Time nielicznie , ale jak efektywnie <3 Powodzenia wszystkim . Zwłaszcza Violetcie
+6 głosów
Jest OK
Sie 21, 2017
Sumienie Użytkownik 638,447 punktów 2 6 18
Według mnie wygra Once Upon A Time - będą posiadać 26 punktów.
Wspaniałe Stulecie dostanie 15 punktów.
Natomiast walka będzie toczyć się między Supernatural i Sprawiedliwi- którzy będą mieli po 20 punktów.
+6 głosów
Jest OK
Sie 22, 2017
mwsmenie Użytkownik 937,501 punktów 1 3 7
OUAT: 29 WS:26 SUPERNATURAL: 16 Sprawiedliwi: 12
+4 głosów
Jest OK
Sie 22, 2017
Pacia z Setki Użytkownik 31,671 punktów 2 7
Moim zdaniem wygra OUAT, następnie Wspaniałe Stulecie, a póżniej SPN i w końcu Sprawiedliwi :v
+3 głosów
Jest OK
Sie 22, 2017
milka_096 Użytkownik 19,699 punktów 4
OUAT - 29
Wspaniałe Stulecie - 24
Sprawiedliwi - 20
Supernatural - 21
+3 głosów
Jest OK
Sie 22, 2017
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,752 punktów 1 54
moja myszka przy klawiaturze znowu padnie :/
upraszam szanowną administracje o odszkodowanie  ;)
+3 głosów
Jest OK
Sie 22, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
o kur.... nie doczytałam całości bo nie było mnie przez większość dnia- skupiłam się na : " moja myszka znowu padnie"...  hahahahahaha aż mnie zatkało  hahahahaha
D. Użytkownik -12,948 punktów 3 82
Dobrze, że nie muszelka hahaha
Mad Użytkownik 378,659 punktów 4 8 20
Moim zdaniem:

OUAT 26
WS 24
supernatural 16
sprawiedliwi 14
+2 głosów
Jest OK
Sie 22, 2017
Sky_flower Użytkownik 4,702 punktów
WS 33
OUAT 22
SPN 18
Sprawiedliwi 14
+1 głos
Jest OK
Sie 22, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
168 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 165 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 6224 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. The 100
  92 osób
 2. Bambinos
  87 osób
 3. Ananasy Sylwii
  83 osób
 4. Riverdale
  80 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  43 osób
 7. Arturonators
  32 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. TALENTY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. GRY
  1 osób
 1. Riverdale
  167454 punktów
 2. The 100
  30056 punktów
 3. Young Stars Festival
  18176 punktów
 4. Ananasy Sylwii
  13892 punktów
 5. Supiwerki
  13619 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  11914 punktów
 7. Ania, nie Anna
  10132 punktów
 8. Bambinos
  9128 punktów
 9. Eurowizja
  9101 punktów
 10. SERIALE
  9040 punktów
 11. Bartek Lovers
  8914 punktów
 12. Famous In Love
  8139 punktów
 13. Once Upon A Time
  7673 punktów
 14. FILMY/SERIALE/TV
  7019 punktów
 15. YOUNG STARS
  6652 punktów
 16. Pretty Little Liars
  6361 punktów
 17. Remonators
  6115 punktów
 18. Dua Lipa
  4569 punktów
 19. KSIĄŻKI
  4397 punktów
 20. INNE
  4375 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  4142 punktów
 22. Progress Armia
  4107 punktów
 23. The Originals
  4023 punktów
 24. Nintendo
  3595 punktów
 25. 13 Reasons Why
  3500 punktów
 26. Arturonators
  3215 punktów
 27. Domisiaki
  2797 punktów
 28. K-Pop
  2627 punktów
 29. SikorskiSquad
  2482 punktów
 30. God Of War
  2403 punktów
 31. Sport
  2109 punktów
 32. Young Stars News
  2014 punktów
 33. Puthinators
  1881 punktów
 34. MUZYKA
  1657 punktów
 35. Misiaki Sysi
  1615 punktów
 36. FILMY
  1600 punktów
 37. GRY
  919 punktów
 38. Pamiętniki Wampirów
  515 punktów
 39. Team Rieger
  428 punktów
 40. Stranger Things
  366 punktów
 41. Kluseczki Olgi
  333 punktów
 42. Arianators
  234 punktów
 43. Soy Luna
  148 punktów
 44. Detroit
  144 punktów
 45. YOUTUBE
  130 punktów
 46. Life Is Strange
  84 punktów
 47. MMers
  79 punktów
 48. The Good Place
  70 punktów
 49. Sony Playstation
  64 punktów
 50. R5Family
  54 punktów
 51. Selenators
  43 punktów
 52. Beautilles
  41 punktów
 53. Podróże
  40 punktów
 54. 5SOSFam
  37 punktów
 55. Directioners
  37 punktów
 56. Orlandonators
  24 punktów
 1. Potterheads
  114 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  4987 punktów
 2. SERIALE
  2539 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  1868 punktów
 4. Bartek Lovers
  1096 punktów
 5. YOUNG STARS
  949 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  863 punktów
 7. Riverdale
  363 punktów
 8. MUZYKA
  153 punktów
 9. Once Upon A Time
  91 punktów
 10. Arturonators
  87 punktów
 11. Supiwerki
  82 punktów
 12. Bambinos
  45 punktów
 13. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 14. Pretty Little Liars
  32 punktów
 15. INNE
  22 punktów
 16. KSIĄŻKI
  21 punktów
 17. Stranger Things
  21 punktów
 18. Dua Lipa
  20 punktów
 19. Domisiaki
  19 punktów
 20. Remonators
  17 punktów
 21. Young Stars News
  16 punktów
 22. Ania, nie Anna
  14 punktów
 23. GRY
  13 punktów
 24. Eurowizja
  12 punktów
 25. SikorskiSquad
  12 punktów
 26. The Originals
  12 punktów
 27. FILMY
  11 punktów
 28. Nintendo
  11 punktów
 29. Sport
  10 punktów
 30. God Of War
  8 punktów
 31. Young Stars Festival
  8 punktów
 32. Famous In Love
  6 punktów
 33. Pamiętniki Wampirów
  6 punktów
 34. 13 Reasons Why
  5 punktów
 35. Arianators
  3 punktów
 36. LUDZIE
  2 punktów
 37. Progress Armia
  2 punktów
 38. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2599 punktów
 2. Riverdale
  2283 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1782 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1662 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. Dua Lipa
  1047 punktów
 8. The Originals
  989 punktów
 9. Soy Luna
  986 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post