Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+30 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Coraz bliżej rozstrzygnięcia które fandomy wezmą udział w potyczkach półfinałowych. Już 4 września wszyscy będą musieli zdecydować za którym z 8 fandomów półfinałowych są. W niektórych grupach możemy już przewidywać które fandomy przejdą dalej i tu jedynie możemy się zastanawiać do jakich sojuszy dojdzie. W niektórych grupach różnice są jednak bardzo niewielkie i tutaj jeszcze naprawdę wszystko może się zdarzyć !

Ranking Fandomów po 8 tygodniach zmagań

Czołówka nie jest zaskoczeniem i już od dłuższego czasu właśnie te fandomy robią w serwisie najwięcej zamieszania. Ciekawiej zdecydowanie zrobiło się w środku stawki oraz...na końcu. W ostatnich tygodniach fandomy z czołówki niespodziewanie zaczęły odpuszczać, podczas gdy te z wydawałoby się pozycji przegranych , zaczęły rosnąć w siłę... a w kilku przypadkach są bliscy dogonienia rywali ! 


Bardzo wysoka pozycja wciąż przypada dla Wspaniałego Stulecia , które umocniło się dodatkowo bardzo silnym fandomem Team Kris z fandomów muzycznych. Jak potoczy się to w sytuacji, gdy przejdziemy do serii półfinałowej? To właśnie to pytanie jest jednym z kluczowych całej akcji. W siłę rośnie też fandom The 100 , który powoli uzyskuje drugie, bardzo silne miejsce ...jeśli w Bitwie pójdzie im równie dobrze jak miesiąc temu...a ta, już za tydzień w piątek, 1 września !


Niewątpliwie bardzo dobrze w akcji radzą sobie fani Violetty, którzy w tym tygodniu uzyskali lepszy wynik od siostrzanej Soy Luny . Bez zmian bardzo wysoko także OUAT oraz...SKAM, którzy zamierzaja przejść do półfinału, odbierając tym samym pozycję Riverdale w grupie ! Przebudzenie Stranger Things pokazuje, że rośnie bardzo mocny fandom, którego nie można ignorować w kolejnych zabawach dla fandomów serialowych !


Tym razem najniższa pozycja przypadła dla...niedawno na topie - Famous In Love . 3 punkty na 32 możliwe, to wynik, który może odebrać temu fandomowi przejście do serii pólfinałowej. Przyjrzyjmy się jak to wygląda w rozrachunku grupowym i fandomowym !

Ranking Fandomów z wszystkich grup Bitwy Fandomów po 8 tygodniach zmagań

To zestawienie może być jeszcze mylące, bowiem dwie grupy wciąż nie miały swojej kluczowej Bitwy .  Trzeba jednak przyznać, że pozycja fandomu Violetty jest aktualnie niepodważalna i grupa ta uzyskała ogromną przewagę względem rywali. Tu jednak trzeba przyznać, że dopiero po Bitwach w grupach C i D będziemy mogli ocenić jak wielka jest to przewaga i czy rzeczywiście V-Lovers będą na miejscu pierwszym. Na podobny wynik szansę mają także fani Wspaniałego Stulecia oraz The 100. Pożyjemy, zobaczymy - czekamy na Bitwy ! Grupa C takową ma już w piątek, 25 sierpnia natomiast grupa D - 1 września ....i tak naprawdę te Bitwy dla w/w grup będą kluczowe. Sprawdźcie dlaczego !

Najważniejsze zestawienie - Ranking Grupowy Bitwy Fandomów III: Seriale od firmy Komputronik !

To właśnie to zestawienie jest zdecydowanie najważniejsze w akcji. Tutaj widzimy, gdzie rywalizacja jeszcze trwa, a gdzie już raczej możemy przyjąć, że znamy półfinalistów.


Grupa A - tutaj pozycja Violetty jest pewna. Nie ma raczej szans, by odebrać Wam przejście do półfinału. Zmierzycie się na pewno z największymi całej akcji - wszystkimi. Znacznie ciekawiej jest niżej - wygląda na to, że fani SKAM chcą wydrzeć grupie Riverdale awans do półfinału i jeśli różnice między tymi fandomami w punktacji tygodniowej pozostaną bez zmian, w ostatnim tygodniu SKAM wyprzedzą fanów Riverdale ! Czy fandom będzie się bronił? I komu pomogą 13 Reasons Why ? Tu Bitwy już nie będzie do końca eliminacji, zatem 13RW na pewno do półfinału nie przejdą... natomiast między Riverdale i SKAM walka potrwa do 3 września !


Grupa B - zdecydowanie najbardziej zaskakująca sytuacja z wszystkich grup - tu naprawdę nie wiadomo kto przejdzie do serii półfinałowej . Żal nam strasznie Stranger Things, raczej nie dogonią już rywali... ale jednak komuś mogą pomóc. Komu? Famous In Love zaczęli gwałtownie tracić od dwóch tygodni a w tym tygodniu uzyskali ostatnie miejsce . Spowodowało to, że fani Sherlocka i Pamiętników Wampirów już ich niemal dogonili i przewaga FiL spadła zaledwie do... 6 punktów ! Co więcej, z racji, że Sherlock i TVD mają tyle samo punktów (!) , taka sytuacja może nie tylko FiL odebrać pierwsze miejsce ale nawet odebrać im awans do półfinału . Zaskakujący scenariusz a najwięcej mogą tu pomóc fani ... Stranger Things , którzy w tej grupie zdobyli w tym tygodniu zdecydowanie najwięcej punktów. Jest zabawa !


Grupa C - w tej grupie jedną nogą w półfinale są już fani Wspaniałego Stulecia i OUAT , których rywalizacja może bardzo narozrabiać w serii półfinałowej. Do dwuetapowej serii finałowej na pewno może przejść tylko jeden z nich ! ...ale nie uprzedzajmy faktów, bo przed nami Bitwa w grupie C - już 25 sierpnia ! Jeśli OUAT i WS uzyskaliby w niej np. ok. 40-50pkt , a przykladowo Supernatural wygrali Bitwę z jakimś świetnym rezultatem na poziomie 140 pkt, mogłoby dojść do wielkiego przewrotu w tej grupie i sprawić, że do bitwy o awans dołączy się jeszcze jeden fandom ! Zatem...spokojnie ;) Jeszcze nie możemy być pewni półfinalistów z tej grupy :)


Grupa D - sytuacja identyczna jak w grupie C - The 100 i Soy Luna zakrawają na murowanych awansujących do półfinałowej serii Bitwy... ale Teen Wolf są obecnie w świetnej formie a ich posty osiągają rekordy serwisu. Jeśli zdecydują się na mocny sojusz i porządnie zaangażują w ostatnie 2 tygodnie akcji, mogą niespodziewanie powalczyć o awans do półfinału na takich samych zasadach jak przypadek opisany w grupie C . Tutaj dowiemy się co i jak już 1 września . To będzie Bitwa o awans.


Jak więc widać, w każdej grupie rywalizacja trwa ... i potrwa maksymalnie do 3 września .

Jacy będą półfinaliści? Kto zaskoczy, a kto odpadnie ?

Jak zawsze, czekamy na Wasze komentarze :-)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 2147 punktów za:

Jakość:20Popularność:1667
Podziękowania:10Ocena:150
Wyróżnienia:0Komentarze:300

Piotr Baranowski Super Administrator
1,667 czytelników Sie 21, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

20 Komentarzy

Waleczny P. Zarejestrowany użytkownik 88,544 punktów 2 3 88
Zgarniemy wszystkie punkty! Nie ma innego wyjścia
+15 głosów
+10000
Sie 21, 2017
Wloszka Zarejestrowany użytkownik 176,510 punktów 3 77
Czekamy z necierpliwoscia, chociaz sama mam troszke nerwow
Powodzenia wezystkim!!
+15 głosów
Sie 21, 2017
R. 17 Użytkownik zweryfikowany 56,932 punktów 2 51
Ayse dasz radę tylko się nie denerwuj zobaczysz będzie dobrze
Gevherhan S. Zarejestrowany użytkownik 931 punktów 2 15
Sprawiedliwi  ok 90 pkt.
Supernatural ok  100pkt
OUAT 110pkt
Wspaniałe Stulecie 140pkt lub więcej
+14 głosów
Sie 21, 2017
kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,857 punktów 2 7 13
Nie mogę się doczekać, kiedy w piątek rozwalimy system
Bardzo mi się podoba to, że mimo iż nasz fandom jest tak nieliczny to i tak mamy wysokie miejsce w rankingu.
+13 głosów
Sie 21, 2017
kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,857 punktów 2 7 13
No a jeśli chodzi o punkty:
OUAT dostaje: 15 pkt za Quiz, 5 pkt za Twitter, 4 pkt za Facebook, 4 pkt za głosowanie na RYS i 5pkt za premie telefoniczne. W sumie 33 pkt dla nas. Dla innych fandomów obstawiam:
WS- 22 pkt
SPN- 18 pkt
Sprawiedliwi- 14 pkt
+13 głosów
Sie 21, 2017
pasquarelli Użytkownik zweryfikowany 235,090 punktów 1 3 14
Jaka pewność omgXD
kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,857 punktów 2 7 13
raczej nie inaczej XDDDD
Turna Zarejestrowany użytkownik 1,482 punktów 2 2 89
WS damy rade , zgarniemy wszystko co się da , a co !!!
+11 głosów
Sie 21, 2017
kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,857 punktów 2 7 13
Niech mi ktoś zdradzi sekret jak tweetować aparatem.
Ale pani Mario, wiele polityków ma Twittera a młodzi nie są....
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,295 punktów 3 91
A idźcie już nie powiem gdzie  :-) Znowu w piątek rozgrzeję klawiaturę, system mi się wypier.... niczy  i 3 dni będę odchorowywać bitwę  :-)  Wiecie ile ja gadam przy tym pisaniu? Sama do siebie  :-)  Na głos  :-)  Wy tez tak macie ???  :-)
Panie Piotrze- Sylwia Kwśnik vel Sylwia Kostka Cukru będzie duuuużo pisać- proszę czytać bo was też będę wspierać dobrym słowem  :-)  Powodzenia wszystkim- nam z WSK szczególnie oczywiście. Niech wygra najlepszy!
+11 głosów
Sie 21, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Niech wygrają najlepsi:-) Jaki by nie był finał, to my - WSPANIAŁE STULECIE, już wygraliśmy! Przez te prawie dwa miesiące dowiedzieliśmy się o sobie xnacznie więcej, niż przez całe istnienie naszej grupy! Poznajemy tu siebie nawzajem, odkrywamy talenty, również własne... A przepony nasze "jadą na rezerwie", bo tak dobrze, jak TU w życiu się nie bawiliśmy!!! A ile nocek zarwanych... Przez Nocne Lajkowanie oczywiście:-D Kochsm to miejsce, choć moja mała Sultaneczka (córcia moja osobista) już trochę mniej, bo przez Was w innym wymiarze żyję, niż owa Sultaneczka:-D
Dzięki FANDOMS!!!:-)
+11 głosów
Sie 21, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
podpisuję się pod tym.
Dianodolffka Zarejestrowany użytkownik 11,161 punktów 2 45
Ws nadal jest i punkty wszystkie zbiorą i to my w piątek system rozwalimy.
+8 głosów
Sie 21, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik zweryfikowany 336,147 punktów 4 19
I tak Soy Luna, Violetta i OUAT wygrają <3
+7 głosów
Sie 21, 2017
Kinga Nosek Użytkownik zweryfikowany 169,221 punktów 1 4 14
OUAT- 33 pkt
WS- 22 pkt
SPN- 18 pkt
Sprawiedliwi- 14 pkt

Inaczej się nie da
+7 głosów
Sie 22, 2017
Klarciocha Użytkownik zweryfikowany 574,985 punktów 3 10
Obstawiam
26 dla OUAT
23 dla WS
14 dla SPN
10 dla Sprawiedliwych
+6 głosów
Sie 21, 2017
emmaswan Zarejestrowany użytkownik 1,895 punktów 2
Fandom Once Upon a Time nielicznie , ale jak efektywnie <3 Powodzenia wszystkim . Zwłaszcza Violetcie
+6 głosów
Sie 21, 2017
Sumienie Użytkownik zweryfikowany 636,586 punktów 2 6 18
Według mnie wygra Once Upon A Time - będą posiadać 26 punktów.
Wspaniałe Stulecie dostanie 15 punktów.
Natomiast walka będzie toczyć się między Supernatural i Sprawiedliwi- którzy będą mieli po 20 punktów.
+6 głosów
Sie 22, 2017
mwsmenie Użytkownik zweryfikowany 937,377 punktów 1 2 6
OUAT: 29 WS:26 SUPERNATURAL: 16 Sprawiedliwi: 12
+4 głosów
Sie 22, 2017
Pacia z Setki Użytkownik zweryfikowany 30,464 punktów 1 7
Moim zdaniem wygra OUAT, następnie Wspaniałe Stulecie, a póżniej SPN i w końcu Sprawiedliwi :v
+3 głosów
Sie 22, 2017
milka_096 Zarejestrowany użytkownik 19,699 punktów 2
OUAT - 29
Wspaniałe Stulecie - 24
Sprawiedliwi - 20
Supernatural - 21
+3 głosów
Sie 22, 2017
Siostra Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 13,750 punktów 1 53
moja myszka przy klawiaturze znowu padnie :/
upraszam szanowną administracje o odszkodowanie  ;)
+3 głosów
Sie 22, 2017
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,295 punktów 3 91
o kur.... nie doczytałam całości bo nie było mnie przez większość dnia- skupiłam się na : " moja myszka znowu padnie"...  hahahahahaha aż mnie zatkało  hahahahaha
D. Zarejestrowany użytkownik -12,950 punktów 3 81
Dobrze, że nie muszelka hahaha
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
Moim zdaniem:

OUAT 26
WS 24
supernatural 16
sprawiedliwi 14
+2 głosów
Sie 22, 2017
Sky_flower Zarejestrowany użytkownik 4,702 punktów
WS 33
OUAT 22
SPN 18
Sprawiedliwi 14
+1 głos
Sie 22, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
70 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 70 Gości
Dziś posty czytano : 970 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

 1. Bambinos
  90570 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  35709 punktów
 2. Heartbreaker
  18758 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3655 punktów
 5. JakubWichowski
  1195 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  84 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66660 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18817 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42797 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5949 punktów
 1. Bambinos
  90570 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6631 punktów
 6. Riverdale
  3348 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2119 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  75 punktów
 13. Sheerios
  47 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post