NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+30 głosów
(postid: 306912) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Coraz bliżej rozstrzygnięcia które fandomy wezmą udział w potyczkach półfinałowych. Już 4 września wszyscy będą musieli zdecydować za którym z 8 fandomów półfinałowych są. W niektórych grupach możemy już przewidywać które fandomy przejdą dalej i tu jedynie możemy się zastanawiać do jakich sojuszy dojdzie. W niektórych grupach różnice są jednak bardzo niewielkie i tutaj jeszcze naprawdę wszystko może się zdarzyć !

Ranking Fandomów po 8 tygodniach zmagań

Czołówka nie jest zaskoczeniem i już od dłuższego czasu właśnie te fandomy robią w serwisie najwięcej zamieszania. Ciekawiej zdecydowanie zrobiło się w środku stawki oraz...na końcu. W ostatnich tygodniach fandomy z czołówki niespodziewanie zaczęły odpuszczać, podczas gdy te z wydawałoby się pozycji przegranych , zaczęły rosnąć w siłę... a w kilku przypadkach są bliscy dogonienia rywali ! 


Bardzo wysoka pozycja wciąż przypada dla Wspaniałego Stulecia , które umocniło się dodatkowo bardzo silnym fandomem Team Kris z fandomów muzycznych. Jak potoczy się to w sytuacji, gdy przejdziemy do serii półfinałowej? To właśnie to pytanie jest jednym z kluczowych całej akcji. W siłę rośnie też fandom The 100 , który powoli uzyskuje drugie, bardzo silne miejsce ...jeśli w Bitwie pójdzie im równie dobrze jak miesiąc temu...a ta, już za tydzień w piątek, 1 września !


Niewątpliwie bardzo dobrze w akcji radzą sobie fani Violetty, którzy w tym tygodniu uzyskali lepszy wynik od siostrzanej Soy Luny . Bez zmian bardzo wysoko także OUAT oraz...SKAM, którzy zamierzaja przejść do półfinału, odbierając tym samym pozycję Riverdale w grupie ! Przebudzenie Stranger Things pokazuje, że rośnie bardzo mocny fandom, którego nie można ignorować w kolejnych zabawach dla fandomów serialowych !


Tym razem najniższa pozycja przypadła dla...niedawno na topie - Famous In Love . 3 punkty na 32 możliwe, to wynik, który może odebrać temu fandomowi przejście do serii pólfinałowej. Przyjrzyjmy się jak to wygląda w rozrachunku grupowym i fandomowym !

Ranking Fandomów z wszystkich grup Bitwy Fandomów po 8 tygodniach zmagań

To zestawienie może być jeszcze mylące, bowiem dwie grupy wciąż nie miały swojej kluczowej Bitwy .  Trzeba jednak przyznać, że pozycja fandomu Violetty jest aktualnie niepodważalna i grupa ta uzyskała ogromną przewagę względem rywali. Tu jednak trzeba przyznać, że dopiero po Bitwach w grupach C i D będziemy mogli ocenić jak wielka jest to przewaga i czy rzeczywiście V-Lovers będą na miejscu pierwszym. Na podobny wynik szansę mają także fani Wspaniałego Stulecia oraz The 100. Pożyjemy, zobaczymy - czekamy na Bitwy ! Grupa C takową ma już w piątek, 25 sierpnia natomiast grupa D - 1 września ....i tak naprawdę te Bitwy dla w/w grup będą kluczowe. Sprawdźcie dlaczego !

Najważniejsze zestawienie - Ranking Grupowy Bitwy Fandomów III: Seriale od firmy Komputronik !

To właśnie to zestawienie jest zdecydowanie najważniejsze w akcji. Tutaj widzimy, gdzie rywalizacja jeszcze trwa, a gdzie już raczej możemy przyjąć, że znamy półfinalistów.


Grupa A - tutaj pozycja Violetty jest pewna. Nie ma raczej szans, by odebrać Wam przejście do półfinału. Zmierzycie się na pewno z największymi całej akcji - wszystkimi. Znacznie ciekawiej jest niżej - wygląda na to, że fani SKAM chcą wydrzeć grupie Riverdale awans do półfinału i jeśli różnice między tymi fandomami w punktacji tygodniowej pozostaną bez zmian, w ostatnim tygodniu SKAM wyprzedzą fanów Riverdale ! Czy fandom będzie się bronił? I komu pomogą 13 Reasons Why ? Tu Bitwy już nie będzie do końca eliminacji, zatem 13RW na pewno do półfinału nie przejdą... natomiast między Riverdale i SKAM walka potrwa do 3 września !


Grupa B - zdecydowanie najbardziej zaskakująca sytuacja z wszystkich grup - tu naprawdę nie wiadomo kto przejdzie do serii półfinałowej . Żal nam strasznie Stranger Things, raczej nie dogonią już rywali... ale jednak komuś mogą pomóc. Komu? Famous In Love zaczęli gwałtownie tracić od dwóch tygodni a w tym tygodniu uzyskali ostatnie miejsce . Spowodowało to, że fani Sherlocka i Pamiętników Wampirów już ich niemal dogonili i przewaga FiL spadła zaledwie do... 6 punktów ! Co więcej, z racji, że Sherlock i TVD mają tyle samo punktów (!) , taka sytuacja może nie tylko FiL odebrać pierwsze miejsce ale nawet odebrać im awans do półfinału . Zaskakujący scenariusz a najwięcej mogą tu pomóc fani ... Stranger Things , którzy w tej grupie zdobyli w tym tygodniu zdecydowanie najwięcej punktów. Jest zabawa !


Grupa C - w tej grupie jedną nogą w półfinale są już fani Wspaniałego Stulecia i OUAT , których rywalizacja może bardzo narozrabiać w serii półfinałowej. Do dwuetapowej serii finałowej na pewno może przejść tylko jeden z nich ! ...ale nie uprzedzajmy faktów, bo przed nami Bitwa w grupie C - już 25 sierpnia ! Jeśli OUAT i WS uzyskaliby w niej np. ok. 40-50pkt , a przykladowo Supernatural wygrali Bitwę z jakimś świetnym rezultatem na poziomie 140 pkt, mogłoby dojść do wielkiego przewrotu w tej grupie i sprawić, że do bitwy o awans dołączy się jeszcze jeden fandom ! Zatem...spokojnie ;) Jeszcze nie możemy być pewni półfinalistów z tej grupy :)


Grupa D - sytuacja identyczna jak w grupie C - The 100 i Soy Luna zakrawają na murowanych awansujących do półfinałowej serii Bitwy... ale Teen Wolf są obecnie w świetnej formie a ich posty osiągają rekordy serwisu. Jeśli zdecydują się na mocny sojusz i porządnie zaangażują w ostatnie 2 tygodnie akcji, mogą niespodziewanie powalczyć o awans do półfinału na takich samych zasadach jak przypadek opisany w grupie C . Tutaj dowiemy się co i jak już 1 września . To będzie Bitwa o awans.


Jak więc widać, w każdej grupie rywalizacja trwa ... i potrwa maksymalnie do 3 września .

Jacy będą półfinaliści? Kto zaskoczy, a kto odpadnie ?

Jak zawsze, czekamy na Wasze komentarze :-)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2219 punktów za:

Jakość:20Popularność:1692
Wsparcie:57Ocena i wartość ocen:30
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:300
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
1,692 czytelników Sie 21, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

20 Komentarzy

Waleczny P. Użytkownik 88,548 pkt
Zgarniemy wszystkie punkty! Nie ma innego wyjścia :D
+15 głosów
+10000
Sie 21, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 pkt
Czekamy z necierpliwoscia, chociaz sama mam troszke nerwow :)
Powodzenia wezystkim!!
+15 głosów
Sie 21, 2017
R. 17 Użytkownik 56,932 pkt
Ayse dasz radę tylko się nie denerwuj zobaczysz będzie dobrze :)
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 pkt
Sprawiedliwi  ok 90 pkt.
Supernatural ok  100pkt
OUAT 110pkt
Wspaniałe Stulecie 140pkt lub więcej
+14 głosów
Sie 21, 2017
kacper0623 Użytkownik 301,542 pkt
Nie mogę się doczekać, kiedy w piątek rozwalimy system :D
Bardzo mi się podoba to, że mimo iż nasz fandom jest tak nieliczny to i tak mamy wysokie miejsce w rankingu.
+13 głosów
Sie 21, 2017
kacper0623 Użytkownik 301,542 pkt
No a jeśli chodzi o punkty:
OUAT dostaje: 15 pkt za Quiz, 5 pkt za Twitter, 4 pkt za Facebook, 4 pkt za głosowanie na RYS i 5pkt za premie telefoniczne. W sumie 33 pkt dla nas. Dla innych fandomów obstawiam:
WS- 22 pkt
SPN- 18 pkt
Sprawiedliwi- 14 pkt
+13 głosów
Sie 21, 2017
pasquarelli Użytkownik 236,451 pkt
Jaka pewność omgXD
kacper0623 Użytkownik 301,542 pkt
raczej nie inaczej XDDDD
Turna Użytkownik 1,485 pkt
WS damy rade , zgarniemy wszystko co się da , a co !!! :)
+11 głosów
Sie 21, 2017
kacper0623 Użytkownik 301,542 pkt
Niech mi ktoś zdradzi sekret jak tweetować aparatem.
Ale pani Mario, wiele polityków ma Twittera a młodzi nie są....
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 pkt
A idźcie już nie powiem gdzie  :-) Znowu w piątek rozgrzeję klawiaturę, system mi się wypier.... niczy  i 3 dni będę odchorowywać bitwę  :-)  Wiecie ile ja gadam przy tym pisaniu? Sama do siebie  :-)  Na głos  :-)  Wy tez tak macie ???  :-)
Panie Piotrze- Sylwia Kwśnik vel Sylwia Kostka Cukru będzie duuuużo pisać- proszę czytać bo was też będę wspierać dobrym słowem  :-)  Powodzenia wszystkim- nam z WSK szczególnie oczywiście. Niech wygra najlepszy!
+11 głosów
Sie 21, 2017
Doro E.B. Użytkownik 50,265 pkt
Niech wygrają najlepsi:-) Jaki by nie był finał, to my - WSPANIAŁE STULECIE, już wygraliśmy! Przez te prawie dwa miesiące dowiedzieliśmy się o sobie xnacznie więcej, niż przez całe istnienie naszej grupy! Poznajemy tu siebie nawzajem, odkrywamy talenty, również własne... A przepony nasze "jadą na rezerwie", bo tak dobrze, jak TU w życiu się nie bawiliśmy!!! A ile nocek zarwanych... Przez Nocne Lajkowanie oczywiście:-D Kochsm to miejsce, choć moja mała Sultaneczka (córcia moja osobista) już trochę mniej, bo przez Was w innym wymiarze żyję, niż owa Sultaneczka:-D
Dzięki FANDOMS!!!:-)
+11 głosów
Sie 21, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
podpisuję się pod tym.
Dianodolffka Użytkownik 11,161 pkt
Ws nadal jest i punkty wszystkie zbiorą i to my w piątek system rozwalimy.
+8 głosów
Sie 21, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
I tak Soy Luna, Violetta i OUAT wygrają <3
+7 głosów
Sie 21, 2017
Kinga Nosek Użytkownik 168,638 pkt
OUAT- 33 pkt
WS- 22 pkt
SPN- 18 pkt
Sprawiedliwi- 14 pkt

Inaczej się nie da:)
+7 głosów
Sie 22, 2017
Klarciocha Użytkownik 569,810 pkt
Obstawiam
26 dla OUAT
23 dla WS
14 dla SPN
10 dla Sprawiedliwych
+6 głosów
Sie 21, 2017
emmaswan Użytkownik 1,896 pkt
Fandom Once Upon a Time nielicznie , ale jak efektywnie <3 Powodzenia wszystkim . Zwłaszcza Violetcie :)
+6 głosów
Sie 21, 2017
Sumienie Użytkownik 639,647 pkt
Według mnie wygra Once Upon A Time - będą posiadać 26 punktów.
Wspaniałe Stulecie dostanie 15 punktów.
Natomiast walka będzie toczyć się między Supernatural i Sprawiedliwi- którzy będą mieli po 20 punktów.
+6 głosów
Sie 22, 2017
mwsmenie Użytkownik 937,501 pkt
OUAT: 29 WS:26 SUPERNATURAL: 16 Sprawiedliwi: 12
+4 głosów
Sie 22, 2017
Pacia z Setki Użytkownik 31,822 pkt
Moim zdaniem wygra OUAT, następnie Wspaniałe Stulecie, a póżniej SPN i w końcu Sprawiedliwi :v
+3 głosów
Sie 22, 2017
milka_096 Użytkownik 19,699 pkt
OUAT - 29
Wspaniałe Stulecie - 24
Sprawiedliwi - 20
Supernatural - 21
+3 głosów
Sie 22, 2017
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,752 pkt
moja myszka przy klawiaturze znowu padnie :/
upraszam szanowną administracje o odszkodowanie  ;)
+3 głosów
Sie 22, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 pkt
o kur.... nie doczytałam całości bo nie było mnie przez większość dnia- skupiłam się na : " moja myszka znowu padnie"...  hahahahahaha aż mnie zatkało  hahahahaha
D. Użytkownik -12,948 pkt
Dobrze, że nie muszelka hahaha
Mad Użytkownik 380,706 pkt
Moim zdaniem:

OUAT 26
WS 24
supernatural 16
sprawiedliwi 14
+2 głosów
Sie 22, 2017
Sky_flower Użytkownik 4,702 pkt
WS 33
OUAT 22
SPN 18
Sprawiedliwi 14
+1 głos
Sie 22, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
97 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 97 Gości
Dziś posty czytano : 1033 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  305673 punktów
 2. Supiwerki
  36989 punktów
 3. Bartek Lovers
  36708 punktów
 4. The 100
  33027 punktów
 5. SikorskiSquad
  27829 punktów
 6. Young Stars Festival
  27113 punktów
 7. SERIALE
  18661 punktów
 8. Life Is Strange
  17211 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17081 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  14801 punktów
 11. GRY
  14760 punktów
 12. Famous In Love
  13637 punktów
 13. Domisiaki
  12649 punktów
 14. Arturonators
  12446 punktów
 15. FILMY/SERIALE/TV
  12395 punktów
 16. Shawn Mendes Army
  11991 punktów
 17. Bambinos
  11548 punktów
 18. YOUNG STARS
  11103 punktów
 19. Once Upon A Time
  10410 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10270 punktów
 21. Remonators
  9396 punktów
 22. Eurowizja
  9342 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  7915 punktów
 24. Nintendo
  4920 punktów
 25. Detroit
  4880 punktów
 26. Dua Lipa
  4856 punktów
 27. MUZYKA
  4716 punktów
 28. KSIĄŻKI
  4423 punktów
 29. INNE
  4413 punktów
 30. Progress Armia
  4194 punktów
 31. Forza
  4175 punktów
 32. The Originals
  4079 punktów
 33. Misiaki Sysi
  3707 punktów
 34. 13 Reasons Why
  3612 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  3446 punktów
 36. Stranger Things
  2941 punktów
 37. K-Pop
  2645 punktów
 38. God Of War
  2432 punktów
 39. Young Stars News
  2238 punktów
 40. Sport
  2179 punktów
 41. FILMY
  2056 punktów
 42. Puthinators
  1892 punktów
 43. Przygodowe
  1080 punktów
 44. Tomb Raider
  783 punktów
 45. Playstation VR
  658 punktów
 46. FPS
  599 punktów
 47. Team Rieger
  536 punktów
 48. Uncharted
  473 punktów
 49. PC
  469 punktów
 50. Kluseczki Olgi
  402 punktów
 51. MMers
  286 punktów
 52. Arianators
  273 punktów
 53. Sony Playstation
  221 punktów
 54. Soy Luna
  182 punktów
 55. YOUTUBE
  172 punktów
 56. R5Family
  166 punktów
 57. LUDZIE
  159 punktów
 58. Akcja & Przygoda
  130 punktów
 59. Directioners
  118 punktów
 60. The Good Place
  91 punktów
 61. Donaty Agaty
  75 punktów
 62. 5SOSFam
  69 punktów
 63. Beautilles
  64 punktów
 64. Selenators
  57 punktów
 65. Podróże
  47 punktów
 66. Wyścigi
  45 punktów
 67. Strzelanki
  44 punktów
 68. Orlandonators
  31 punktów
 1. Potterheads
  164 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4227 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  3688 punktów
 4. YOUNG STARS
  2681 punktów
 5. Riverdale
  1688 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1411 punktów
 8. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 9. SikorskiSquad
  833 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 20. GRY
  25 punktów
 21. INNE
  24 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Playstation VR
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1269 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post