+8 głosów
(postid: 307264) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Każdy kto słucha BaM chyba raczej wie o czym mówią ich piosenki. Ciekawscy zawsze chcą o tym wiedzieć. Zastanawialiście się kiedyś może o czym mówią w ich piosenkach? W każdym albumie podsumujemy o czym miał on być. Zapraszam!:) 

143

Album zawiera 13 piosenek, w tym 11 normalnych i 2 acoustic - Stay Strong oraz Beautiful. Album został wydany 21 sierpnia 2015r. A więc: 

Hopeful; Ta piosenka jak dobrze wiemy opowiada o prześladowaniu, znęcaniu się problemach z ojcem, wyśmiewaniu się. Leo pisząc ta piosenkę pisał także o swoich uczuciach. W refrenie slyszymy zdanie, które po Polsku brzmi Weź tą muzykę i jej użyj,Pozwól by cię porwała, I bądź pełen nadziei, pełen nadziei,I On stworzy drogę.Wiem że to nie łatwe ale to w porządku, Po prostu miej nadzieję. Jasno to zdaine mówi by po prostu wierzyć, że tylko będzie lepiej, że bedzie dobrze. 


Breathe; Mówi o tej jedynej, która odeszła. Chłopcy w tej piosence mówią zwłaszcza o miłości. W refrenie jest zdanie które brzmi wciąż piszesz do mnie 143, trzy słowa, dzięki którym oddychasz więc to jest do ciebie byś oddychała, te słowa, 143 Moźna zakochać się w Polskiej wersji tego kawałka, naprwdę włożone jest w to tyle uczuć. 


Keep Smiling; Nie trzeba tutaj zbyt wiele tłumaczyć. Piosenka jest o tym by doceniać to co się ma, by ciągle być uśmiechniętym. Leo pisze tutaj o swojej historii, że jest pozytywnie nastawiony na wszystko, że dziękuje Bogu za to że żyje, że kocha życie i jest wdzieczny za wszystko co ma.


Stay Young; Jak mówi sam tytuł, piosenka jest o młodości, o tym, że w każdym wieku jesteśmy młodzi, a świat i życie to taki plac zabaw, bo do tego nawiązał Leo w swoim rapie.


Comlicated; Teoretycznie w tej piosence zawarto tu wiele romantyzmu czy podrywu. Chłopcy mówią tu o związku z dziewczyną o którą mimo wszystko będą walczyć i starać się ją zdobyć.


Stay Strong; Chłopcy tutaj piszą o dziewczynie, którą znają, opowiadają o niej jaka jest, czego się boi. W refrenie mówią o tym, że ich ocecność sprawi, że już nigdy nikt nie będzie cierpiał, nie będzie się bał, nie będzie płakał itd. Leo w swoim ostatnim wersie wspomina, że dedykuję tą piosenkę dziewczynie, która opowiedziała mu swoją historię, a o tym jest właśnie ta piosenka.


Just Remember; Teoretycznie piosenka ta jest o tych co odeszli, o tych których już nie ma. W refrenie zawarte są piękne słowa, a brzmią one tak; Ludzie przychodzą i odchodzą, ale wspomnienia nigdy nie odejdą mowa tu też, aby pamiętać, by po prostu pamiętać. 


Dont Look Back; Tutaj chłopcy opowiadają o drodze jaką przeszli, o tym, że się nie poddali. Opowiadają tu także o wierze, która zaprowadziła ich na szczyt, czyli na miejsce gdzie aktualnie są. 


That Girl; Jak sam tytuł mówi, piosenka opowiada o dziewczynie. O dziewczynie, za jaką szaleją, opowiadają jaka piękna i cudowna jest, mówią, że ona ciągle chodzi im po głowie i nie może przestać. Czasem czytając tłumaczenie, można mieć wrażenie, że mowa tu o każdej dziewczynie, a może faktycznie tak jest? 


143; Tą piosenkę chłopcy dedykują każdej fance czyli bambino. Mówią, że będą zawsze stać murem za nami. Opowiadają tu o miłości jaką czują do nas, dziękując każdej z nas. W sumie, każda bambino ją zna, a jeśli zna, to choć raz na tłumaczenie musiała spojrzeć, by dokładnie się dowiedziała, co chcą nam przekazać. 


Beautiful; Kolejna piosenka o dziewczynie, o zdobyciu jej. Sam teledysk nagrany jest o jednej dziewczynie, która została wybrana wśród paru innych, podczas castingu, gdzie Leo i Charlie są Jurorami. Niektóre tu zdania pokazują jak wyrwać dziewczynę, jak ją zdobyć. Może niektórym chłopaką to tłumaczenie się przyda. 


Podsumowanie! 

W tym albumie piosenki najwięcej mówią o miłości do dziewczyn a także wierze, która dorpowadziła ich tu i uratowała. 

Teen Spirit

Japoński album, który został wydany 26 sierpnia 2016r. Posiada on tylko pięć piosenek, a o czym one mówią?:

Turn It Up; Tutaj tekst odnosi się do muzyki, tekst nie jest zbytnio jasny, lecz Leo w swojej drugiej zwrotce mówi, że walczy z muzyką, ona go uspokaja, wywołuje uśmiech na jego twarzy. W refrenie Charlie śpiewa, że kontrolujemy muzyką bo dostaliśy nad nią kontrolę. 


Unite (Live Forever) - Mowa prawdopodobnie tutaj o drodze, która doprowadziła ich aż do studia w Tokyo. W zwrotce Charliego pada zdanie Będziemy żyć wiecznie, co daje nam do zrozumienia, że ta piosenka mówi o życiu i nieśmiertelności. 


Right For You; Jedna z najbardziej romantycznych piosenek w wykonaniu Charliego i Leo. Idzie się przy niej wzruszyć. W refrenie mowa o tym czy jest się odpowiednim dla kogoś oraz czy miłośc wtedy jest prawdzina czy raczej udawana. Mowa tu też o poświecaniu się dla drugiej osoby gdy bardzo się ją kocha. 


Battle Scars; Piosenka o tym, co przeszli chłopcy, a raczej o uczuciach jakie im towarzyszyły. Leo wspomina tutaj aby nie oglądać się za siebie bo to trudne, jednak czasem tak trzeba, żeby coś osiągnąc. 


No Way; Mowa tutaj o tym, że nic nigdy nie da rady zatrzymać chłopaków w realizowaniu ich marzeń. Ogółem wiele tu zdań jest cholernie zagłebione w życie. Zwłaszcza Leo mówi tu o motywacji do życia. 


Podsumowanie! 

Ten album w większości mówi o ich drodze, o nie poddawaniu się i o wierze w siebie. 

Never Give Up

Drugi japoński album chłopców, ale z kolei ten, został wydany jedynie w Japonii. Album posiada 5 nowych piosenek, jednak są tu też piosenki z Teen Spirit czy też 143, są to piosenki - Never Give Up (UK Version) Unite oraz Hopeful.  Jak sama nazwa albumu wskazuje, możemy tu spodziewać się piosenek mówiących o tym aby się nie poddawać.

Never Give Up; Tytuł zdradza nam o czym ta piosenka. Cała piosenka opiera się na nie poddawaniu się nigdy a jeśli będziemy blisko upapku, abyśmy trzymali się tego co mamy, bo chłopcy nam pomogą. Tu też są głebokie nawiązania do życia oraz ciała. Jednak całość opowiada o jednym.


Not Alone; Mowa tutaj o uczuciach oraz życiu. Leo i Charlie mówiąc, że nie są sami, nawiązują do tego, że nikt z nas nie jest samotny, a nawet jeśli, to żę powinniśmy zrobić wszystko, aby zapomnieć o tym uczuciu. 


Dangerous Game; Tutaj chłopcy śpiewają i porównują czy też mówią o tym, że życie to ciężka i niebezpieczna gra. Myślę, że samo nawiązanie do niej jest w zupełności prawdziwe. Wiele rzeczy można zrozumieć czytając tłumaczenie tej piosenki. 


Stare Into The Sunlight; Kolejna piosenka mówiąca o ich osiągnietej drodze jaką mają już za sobą. Wiele razy nawiązują tu do sytuacji życiowych w których idealnie się zagłębiają. 


Podsumowanie! 

Album ten, w zupełności mówi o osiągnietej już drodze przez chłopaków, oraz śpiewają oni tu, że własnie nie warto się poddawać, bo tylko tak można do czego dojść. 


Generation Z

Album, który jeszcze nie został wydany, swoją premierę będzie obchodził 1 września 2017r. Jak narazie znamy tylko 3 pełne wersje piosenek. 

Faded; Piosenka ta mówi o tym aby nie przejmować się opinią innych, bo istnieje wiele ludzi, którzy chcą nas zniszczyć. Nawiązujątu bardzo do życia, upadków oraz zlotów. Po prostu, sam refren mówi o tym, że nie warto się przejmować ludzmi, nie warto marnować sobie dnia poprzez ich opinie, która nic nie znaczy, zwłaszcza nawiązują tu chłopcy do plotek. 


Thousand Years; Przepiękna piosenka, która mówi o miłości. Zwłaszcza mowa tu o odległości i oczekiwaniu na dane spotkanie z kimś. Zapada tu też wiele słów o walce o szczęście, uśmiech czy radość. 


Live Your Life; Tutaj teskt tej piosenki mówi o tym, aby żyć swoim życiem. Śpiewają w niej, także o tym by iść cały czas na przód bez potknięć, by nikt nie był w stanie was złamać czy pokonać, jednym słowem by nikt nie mógł was zatrzymać. 


Podsumowanie! 

Mimo, iż nie znamy jeszcze wszystkich piosenek z tego albumu, a raczej nie mieliśmy okazji ich jeszcze usłyszeć, to jak narazie piosenki mówią o nie przejmowaniu się hejtami, czy też osobami którzy chcą naszego cierpienia. A teraz czekamy na premiere, aby przekonać się czy wszystkie piosenki z tego albumu do tego nawiązują! 

Wasza opinia!

Według was jaki album chłopaków jest najlepszy? 

Jaka piosenka najlepiej do was trafia? 

Sądzicie, że lepszy przekaz miały piosenki za czasów 143, Teen Spirit czy raczej Never Give Up i Generation Z?

Napiszcie o tym wszystkim w komentarzu! x 


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 1698 punktów za:

Jakość:20Popularność:1434
Wsparcie:53Ocena i wartość ocen:8
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:151
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Amelia Banaszak Załoga
1,434 czytelników Sie 22, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

15 Komentarzy

tala.xx Użytkownik 3,009 pkt
Moim zdaniem super piosenką jest Hopeful , ma przesłanie , które chłopaki chcieli nam powiedzieć , ogólnie ma w sobie to coś . Sądzę że ta piosenka podbiła serca fanów , ta piosenka jest taka . . . wyjątkowa , ma w sobie to przesłanie , z tą piosenką wystąpili w BGT , gdy oglądam występ w BGT z tą piosenką zawsze płacze , a piosenka jest taka inna , taka wyjątkowa z wspaniałym przesłaniem ♥
+1 głos
 
Najlepszy
Sie 22, 2017
Tinka Martinka Użytkownik 32,850 pkt
Mimo iż nie jestem Bambino i nie słucham często BaM, to piosenka Thousand Years podbiła moje serce <3 Tekst ma przepiękny, a wykonanie jest wspaniałe! Ta piosenka to sztoss <3
+3 głosów
Sie 22, 2017
wika0725 Użytkownik 29,851 pkt
Według mnie najlepszy ich album to 143 . Najbardziej trafiła do mnie piosenka Keep Smiling. Mówi ona o tym żeby się uśmiechać i podążać za marzeniami , że trzeba dziękować bogu za życie które nam dał . Lepszy przekaz miały piosenki za czasów 143 .
+1 głos
Sie 22, 2017
B*Ola*M Użytkownik 29 pkt
Czuję, że album Generation Z będzie wspaniały <3 Ubóstwiam piosenkę Thousand Years po prostu najlepsza ich piosenka, a tekst jeszcze lepszy za każdym razem mam wrażenie, że śpiewają do nas, do Bambinos <3
+1 głos
Sie 22, 2017
Dominika Daszkiewicz Fan 56 pkt
Thousand years jest mega
+1 głos
Sie 22, 2017
Maya.Devries 143 Użytkownik 57 pkt
Mega post! Nie moge sie doczekac premiery Generation Z ❤
+1 głos
Sie 22, 2017
tysia_2321 Użytkownik 13 pkt
Według mnie najlepszy przekaz miały piosenki z płyty 143.Piosenki były o tym o czym na początku chłopcy chcieli śpiewać i rapować (?) . Pomimo tego że cały czas każda piosenka w ich wykonaniu bardzo mi się podoba i każda jest wspaniała to bardzo brakuje mi piosenek z "tamtych czasów " czyli czasów płyty 143:) Z kolei piosenka thousend years jest chyba moją ulubioną ♡
+1 głos
Sie 22, 2017
HipLikeVictoria143 Użytkownik 223 pkt
Nie wiedziałam,że oni są aż tak wspaniali...Mało ludzi w ich wieku piszą takie piosenki...
0 głosów
Sie 22, 2017
Marylka Użytkownik 1,406 pkt
Moją ulubioną piosenką jest thousand years. Piosenka jest dla mnie bardzo ważna. Motywuje mnie do spełnienia marzeń. Dzięki niej czuję, że muszę spotkać się z moją internetowa przyjaciółką w jak najszybszym czasie.
0 głosów
Sie 22, 2017
natalia_023 Fan 36,059 pkt
Wow mega profesjonalny post i mega dokładny super!
0 głosów
Sie 22, 2017
Julia Pytel Użytkownik 14,132 pkt
Super post  ❤
0 głosów
Sie 22, 2017
Małgorzata Pusiak Użytkownik 37,369 pkt
Post sam w sobie jest po prostu genialny,  ponieważ nie wszyscy znają angielski na tyle, by móc zrozumieć tek każdej z piosenek, a jednak nie wszystkie znajdziemy na tekstowo. Post naprawdę jest genialny i świetnie napisany.

Co do mojej ulubionej piosenki, to jest nią " Hopeful ", które ma naprawdę świetne przesłanie. Sama piosenka podbiła serca nie tylko fanów, ale także wielu widzów BGT, jak i oceniających.  Tekąt piosenki jest napisany wspaniale, a przekaz w jaki sposób chłopcy to zrobili jest świetny i myślę, że idealnie udało im się przekazać to, jak chcieli. Do szukaj pozatym piosenka jest mega popularna
0 głosów
Sie 22, 2017
Amelia Banaszak Załoga
hm, może ja też zagram w wyzwaniu:)
Moją ulubioną piosenką jest 'Stay Strong'. Ta piosenka wiele razy doprowadziła mnie do łez, gdyż często powracały wspomnienia. Sama w sobie piosenka bez tłumaczenia jest wspaniała. Jak napisałam, opowiada ona o pewniej dziewczynie, a czasem ten tekst zupełnie mówił o mnie. Samo to, że Leo zadedykował piosenke tej dziewczynie, jest bardzo bardzo kochane. Stay Strong zawsze pomaga mi gdy mam słabsze chwile. Nie mogę uwierzyć, że jest to jedna z najstarszych piosenek BaM bo słuchałam jej już nałogowo pare dni po premierze teledysku, do dziś tak jest. Sądzę, że ta piosenka może pomóc każdemu, kto mierzy się z problemami, wystarczy jej posłuchać i wejść w tłumaczenie. Chciałabym w sumie by chłopcy napisali taka podobną do tego piosenkę, bo jest ona tylko jedna, no i jest troszkę starsza. Naprawdę, polecam ją każdemu, kto jej jeszcze nie słuchał!
0 głosów
Sie 22, 2017
xxtofii Użytkownik 575 pkt
Świetny post, czekam na generation z
0 głosów
Sie 23, 2017
xWikix Fan 42,967 pkt
Uwielbiam prawie wszystkie piosenki BaM, jednak moją ulubioną jest 'Thousand years'. Jest to jedna z nowszych piosenek, znajduję się ona na płycie Generation Z, która już niedługo ma swoją premierę. Spodobała mi się już od pierwszego przesłuchania. Strasznie spodobał mi się jej tekst, według mnie jest wyjątkowy. Jest to piosenka o miłości, o odległości która dzieli jedną osobę z drugą. Nie ma znaczenia to, jak daleko jesteśmy od siebie. Ta piosenka pomogła mi jeszcze bardziej uwierzyć w marzenia. Żeby walczyć o to czego się pragnie. Nieważne jak daleko jesteśmy od siebie, uda nam się spotkać, pomimo wszystko. To będzie nasza chwila, będziemy wtedy najszczęśliwsi. Jest to piosenka której mogę słuchać cały czas, strasznie poprawia mi humor. Widać, że Leondre i Charlie włożyli w nią mnóstwo pracy, ale opłacało się, bo zachwyciła ona bardzo dużo osób.
0 głosów
Sie 24, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
196 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 196 Gości
Dziś posty czytano : 11396 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 5

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  559033 punktów
 2. Young Stars Festival
  45086 punktów
 3. Bartek Lovers
  43691 punktów
 4. Supiwerki
  40136 punktów
 5. Potterheads
  40129 punktów
 6. The 100
  39085 punktów
 7. SikorskiSquad
  33862 punktów
 8. Arturonators
  30062 punktów
 9. SERIALE
  25696 punktów
 10. GRY
  23233 punktów
 11. Life Is Strange
  22260 punktów
 12. Famous In Love
  22248 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20183 punktów
 14. Domisiaki
  18477 punktów
 15. Once Upon A Time
  17814 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17381 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17380 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13208 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12721 punktów
 21. Forza
  11905 punktów
 22. Sonbird Team
  10858 punktów
 23. Remonators
  10273 punktów
 24. Eurowizja
  10178 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7998 punktów
 27. TALENTY
  6486 punktów
 28. MUZYKA
  6455 punktów
 29. Playstation VR
  6183 punktów
 30. FILMY
  5777 punktów
 31. Nintendo
  5338 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5148 punktów
 33. Detroit
  4993 punktów
 34. Tomb Raider
  4941 punktów
 35. Stranger Things
  4665 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4617 punktów
 37. INNE
  4606 punktów
 38. Progress Armia
  4289 punktów
 39. The Originals
  4238 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4232 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4001 punktów
 42. Bambinos
  3902 punktów
 43. Young Stars News
  3270 punktów
 44. Sport
  2899 punktów
 45. K-Pop
  2750 punktów
 46. American Horror Story
  2606 punktów
 47. God Of War
  2549 punktów
 48. YOUTUBE
  2281 punktów
 49. Kortezjanie
  2121 punktów
 50. Puthinators
  1940 punktów
 51. Sony Playstation
  1721 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  933 punktów
 54. FPS
  862 punktów
 55. Temorki
  855 punktów
 56. Team Rieger
  799 punktów
 57. R5Family
  635 punktów
 58. PC
  537 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  528 punktów
 60. Arianators
  521 punktów
 61. Uncharted
  482 punktów
 62. Zosiaki
  473 punktów
 63. LUDZIE
  422 punktów
 64. Directioners
  325 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  296 punktów
 66. Soy Luna
  296 punktów
 67. #talentobranie
  288 punktów
 68. 5SOSFam
  258 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  178 punktów
 71. Beautilles
  152 punktów
 72. The Good Place
  148 punktów
 73. Selenators
  137 punktów
 74. Strzelanki
  105 punktów
 75. Donaty Agaty
  104 punktów
 76. Orlandonators
  102 punktów
 77. Podróże
  89 punktów
 78. Swifties
  71 punktów
 79. Far Cry
  51 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1050 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post