+7 głosów
(postid: 307619) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Violetta i Soy luna to produkcje "Pol-ka" i niektórzy mówią, że pary z Soy luny są skopiowane z Violetty, że "Leonetta lepsza" itd.

Myślę, że każda para jest inna i łączy je coś wyjątkowego. Czym się różnią te pary?

Leonetta

Leonetta jest parą od 1 sezonu. Leon od pierwszego wejrzenia zakochuje się w Violetcie i zmienia się dla niej. Są parą "z przerwami". Ich pierwszy pocałunek nastąpił w odcinku 34/35 i był to pierwszy pocałunek Violetty, która od tamtego momentu była zakochana w Leonie. Rywalem Leona był Thomas i Diego, później także Alex, jednak do niego Violetta nie czuła nic innego niż przyjaźń.

Lutteo

Luna i Matteo zostają parą w 80 odcinku 1 sezonu. Niestety Matteo musiał wyjechać z powodu pracy ojca. Ich pierwszy pocałunek nastąpił w 40 odcinku podczas międzynarodowego konkursu wrotkarskiego. Wtedy zakochują się w sobie, lecz ukrywają to przed sobą. Na początku Luna nie lubiła chłopaka, ponieważ był zarozumiały. Z czasem jednak zbliżyli się do siebie i zaprzyjaźnili. Rywalem Matteo jest Simon, najlepszy przyjaciel dziewczyny. Luna nie jest pewna co czuje do nich obu przez co oboje cierpią.


Leonetta vs Lutteo- wniosek: Muszę przyznać, że jestem większą fanką Lutteo niż Leonetty ze względu na ich historię i ich różne charaktery. Lutteo nie zakochują się w sobie i ich znajomość rozwija się powoli i stopniowo, przez co jeszcze bardziej ich polubiłam.

Leonetta natomiast też miała swoje fajne momenty, szczególnie w 3 sezonie uważam, że cierpią najbardziej i widać ich chemię.

Diegoletta

Diego dołącza do serialu w 2 sezonie. Ich pierwszy pocałunek nastąpił w 20 odcinku. Jego rywalem jest Leon. Próbuje zdobyć Violettę- ma jednak złe zamiary i spiskuje z Ludmiłą, ponieważ chce zdobyć informacje o ojcu. Potem naprawdę się w niej zakochuje i żałuje tego co robi i przestaje słuchać Ludmiły. Jednak Violetta dowiaduje się o wszystkim i jest już za późno.


Lumon

Luna i Simon są przyjaciółmi od dzieciństwa. Gdy Luna wyjeżdża do innego kraju, on zostawia wszystko i leci do niej. Simon wkrótce potem uświadamia sobie, że kocha dziewczynę nie tylko jako przyjaciółkę. W 60 odcinku całują się i zostają parą, jednak Luna nie czuje tego samego i Simon zrywa z nią, by mogła być szczęśliwa.

Rywalem Simona jest Matteo.


Diegoletta vs Lumon- wniosek: Obie pary są niesamowite i kocham je obie. Lumona łączy magiczna więź przyjaźni, oboje są gotowi poświęcić wiele dla tej drugiej osoby. Związek Diegoletty oparty był na kłamstwie i nieprawdziwej miłości, jednak ja mam do nich wielką słabość. Ostatecznie nie umiem wybrać. Powiedzmy, że jako para Diegoletta, jako przyjaciele- Lumon.

Diecescahttp://fandoms.pl/king-include/buzzupload/^-4109330181.jpg

Francesca i Diego zostają parą w 3 sezonie. Ich pierwszy pocałunek następuje w 20 odcinku. Po zerwaniu Diegoletty zaprzyjaźniają się i z czasem również zakochują.

Nie chcą jednak wyznać miłości ze względu na byłego chłopaka Fran i Violettę. Diego przyjaźni się z Marco i nie chce go ranić, tak samo jest z Francescą i Violettą. Gdy Marco zgadza się na ich związek i wyjeżdża. Diecesca zostaje parą. Postanawiają powiedzieć o tym Violetcie i do tego czasu się ukrywać. Te plany jednak okazują się trudne i para coraz dłużej z tym zwleka, aż w końcu Violetta sama ich przyłapuje. Wkrótce jednak godzą się i Diecesca może być ze sobą.

Gastina

Gastina po raz pierwszy całuje się w 80 odcinku 1 sezonu i również wtedy zostaje parą. Gaston jest najpopularniejszym chłopakiem w szkole, a Nina szarą myszką. Nina od dawna jest zakochana w chłopaku, lecz nie ma odwagi mu tego powiedzieć. Gdy dziewczyna zakłada konto FelicityForNow poznaje RollerTracka. Oboje piszą ze sobą pod tymi pseudonimami nie wiedząc kim są. Wkrótce postanawiają się spotkać, lecz gdy Nina dowiaduje się, że Gaston to RollerTrack, ucieka. Dziewczyna próbuje powiedzieć Gastonowi prawdę. Umawia się na rozmowę przez kamerkę, a wkrótce potem występuje na Open Music.


Diecesca vs Gastina- wniosek: Szczerze kocham obie pary, każda ma za sobą specjalną historię. Gastina to spokojna, słodka para ze wspólnymi zaisteresowaniami, a Diecesca to para trochę rozstrzepana i wesoła, ale i słodka. Również tutaj nie mogę wybrać.

Bromi

Camila zakochała się w Broadueyu już w 1 sezonie i zostają parą. Zrywają ze sobą przez to, że chłopak okazuje się być szpiegiem Gregoria. Gdy Broduey bierze winę na siebie za przewinienie Cami, wracają do siebie. Potem Broduey znowu ją okłamuje, po czym na dość długo ze sobą zrywają. W międzyczasie dziewczyna zauroczyła się Maxim i Sebie z zespołu Rock Bones. Bromi wraca jednak do siebie i całuje w 78 odcinku.

Jico

Na początku Jim i Nico byli przyjaciółmi i uczestniczyli razem w konkursie wrotkarskim. Wkrótce potem chłopak zakochuje się w Jim bez wzajemności, ponieważ ta jest zakochana w Ramiro. Jednak z czasem i Jim zaczyna coś czuć do Nico i zaczynają się spotykać. Oboje dosyć często się kłócą, ale całują się w 79 odcinku i są parą.


Bromi vs Jico- wniosek: Jeżeli chodzi o te pary to uważam, że obie są bardzo podobne historią pod tym względem, że zrywają i wracają i tak w kółko. Z całego serca wybieram Bromi, ponieważ Jico są moim zdaniem lepsi jako zwykli przyjaciele.

Naxi

Maxi i Naty zakochują się w sobie już w 1 sezonie. Jednak przez Ludmiłę dochodzi często do spięć i nieporozumień, do tego Naty ciągle jej słucha, przez co para czsto zrywa. Jednak ostatecznie pod koniec 3 sezonu wszystko się normuje. Po raz pierwszy całują się w 77 odcinku 1 sezonu.

Pelfi

Na początku są tylko przyjaciółmi, którzy zwierzają się sobie ze swoich problemów sercowych. Delfi jest zakochana w Gastonie, a Pedro w Tamarze. Wkrótce jednak zakochują się w sobie. Chłopakowi przeszkadza jednak zachowanie dziewczyny w towarzystwie swoich przyjaciółek, Ambar i Jazmin. Gdy przez intrygę Ambar kłóci się z Pedro, postanawia zerwać przyjaźń z dziewczynami. Pedro wybacza Delfi i pod koniec sezonu spotykają się ze sobą. Pelfi nie mają jeszcze pocałunku.


Naxi vs Pelfi- wniosek: Lubię obie pary. Są one również podobne do siebie. Mamy dziewczynę zmanipulowaną przez przyjaciółkę i chłopaka, z którym się przez to kłóci. Naty jest jednak przestraszona i zakręcona, Delfi już nie. Obie pary są urocze i nie umiem wybrać tej lepszej.

Fedemiła

Zakochują się w sobie dopiero w 2 sezonie. Ludmiła nie chce się do tego przyznać. Oboje bardzo się kochają, lecz spiski i złe zamiary dziewczyny Federico zrywa z nią. Oboje bardzo cierpią. Federico zastanawia się, czy ona kiedyś się zmieni. Pod koniec 3 sezonu gdy Ludmiła się zmienia, zostają z powrotem parą. Całują się w 77 odcinku 2 sezonu. Jest to jedna z najbardziej lubianych par w Violetcie.

Simbar

Simbar ma zacząć się w 2 sezonie (którego premiery w Polsce jeszcze nie było). Z tego co widziałam Ambar planuje zepsuć Lutteo i zamierza wykorzystać Simona. Oboje wystąpili razem na Roller Jam z piosenką Como me ves. Dziewczyna dobrą przyjaciółkę. Ambar ma się zakochać w chłopaku, a on ma się dowiedzieć o spisku i z nią zerwać. Nie wiadomo jeszcze jak to się wszystko potoczy, ale muszę przyznać, że jak na razie jestem ich fanką i jestem ciekawa :D.


Fedemiła vs Simbar- wniosek: Są to związki "dobrego chłopaka ze złą dziewczyną". Na razie wybieram Fedemiłę, ponieważ Simbar się dopiero rozwija, ale wydaje mi się, że niedługo może się to zmienić.

To wszystkie pary z tych seriali. I tak powiem, że kto jakie pary woli to kwestia indywidualna, ja w tym poście przedstawiłam swoje zdanie.Uważam, że każda para jest inna i zasługuje na uwagę. Może i Soy Luna jest podobna trochę do Violetty, ale to normalne. W końcu oba seriale to telenowele- są w nich problemy i rozterki miłosne itd. Myślę, że od kopii Violetty wyzywają te osoby, które nie mogą się pogodzić z tym, że serial Violetta się już skończył. Tak zawsze jest, coś się zaczyna i coś kończy. Po Soy lunie też na pewno będzie jakiś inny serial o innej tematyce.


Jakie pary są wasze ulubione? Co myślicie o opinii, że pary w Soy lunie są skopiowane z Violetty?


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
9
OK
7
Super
2
Śmiech
0
Zdziwienie
1
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 1913 punktów za:

Jakość:20Popularność:1702
Wsparcie:47Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:109
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Violetta na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
Martyna Wajer Użytkownik 142,266 pkt
1,702 czytelników Sie 22, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

9 Komentarzy

Paulina Korejke 3 Użytkownik 654,334 pkt
Najlepsza Leonetta i Gastina!
Kocham oba seriale i cieszę się, że miałam szansę poznania ich. Każdy serial jest inny. ❤
0 głosów
 
Najlepszy
Paz 15, 2017
BoKochamMojegoIdola Użytkownik 19,632 pkt
najlepsza Leonetta i Fedemiła no i simbar to jedyne najlepsze shipy z tych 2 seriali <333
+3 głosów
Sie 22, 2017
Ola.Tinista Użytkownik 74,185 pkt
Fedemiła i Leonetta to było życie ♥♥
+3 głosów
Sie 22, 2017
Karolista3011 Użytkownik 55,051 pkt
Lutteo Gastina Simbar i Tomasetta to najlepsze pary ❤️
+2 głosów
Sie 22, 2017
Soy Lumon forever Użytkownik 5,398 pkt
Bardzo fajny post. Ja jednak porównałabym do siebie Lumona oraz Fedelettą, ponieważ obydwa związki opierają się na najlepszych przyjacielach głównych bohaterek ( mimo, że Fedeletta nie istniała nigdy jako para oraz nie zna się od dzieciństwa ) i dodałabym jeszcze Alexlettę oraz Lunę i Sebastiana ( 2 sezon SL ), obie to przyjaciele, ale w pewnym momencie chłopcy zaczynają czuć coś więcej do bohaterek, oraz Leona i Ludmiłę oraz Mambar, dwa związki chłopaków głównych bohaterek przed pojawieniem się ich w BA.

Ja osobiście shippuję Leonettę, Marcescę/Diecescę ( obie pary lubię ), Fedemiłę, Bromi,  Naxi i Germangie z Violetty oraz Lumona, Gastinę, Jico, Yamiro i Pelfi z Soy Luny.
+2 głosów
Sie 25, 2017
dora01 Użytkownik 7,080 pkt
Bardziej wolę pary z Violetty Leonetta i Diecesca. Moim zdaniem bez sensu jest porównywanie par z V i SL bo one nie są w ogóle do siebie podobne
+2 głosów
Sie 25, 2017
nelasrela Użytkownik 74 pkt
Moim zdaniem
1 lutteo
2 diegoletta
3Gastina
4 Jico
5 naxi
6 simbar
Moim zdaniem w  Violetcie najlepsza paro to Diego i Violetta a w Soy lunie Simon i ambar ale też lutteo . Fajny post ale za dużo zdradziłeś o simbar
+2 głosów
Wrz 1, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 338,566 pkt
Każda para jest wyjątkowa, zdarzają się podobieństwa ale to normalne w serialach disneya :D
+1 głos
Wrz 12, 2017
Hania78n Użytkownik 385 pkt
super moje ulubione to fedemiła i simbar oraz jedna której tu nie ma yamiro
0 głosów
Paz 8, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
68 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 68 Gości
Dziś posty czytano : 3191 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558667 punktów
 2. Young Stars Festival
  45065 punktów
 3. Bartek Lovers
  43664 punktów
 4. Supiwerki
  40107 punktów
 5. Potterheads
  40091 punktów
 6. The 100
  39052 punktów
 7. SikorskiSquad
  33446 punktów
 8. Arturonators
  30019 punktów
 9. SERIALE
  25692 punktów
 10. GRY
  23225 punktów
 11. Life Is Strange
  22240 punktów
 12. Famous In Love
  22223 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20182 punktów
 14. Domisiaki
  18458 punktów
 15. Once Upon A Time
  17795 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17377 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17357 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13202 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12718 punktów
 21. Forza
  11841 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10264 punktów
 24. Eurowizja
  10171 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7993 punktów
 27. TALENTY
  6484 punktów
 28. MUZYKA
  6452 punktów
 29. Playstation VR
  6178 punktów
 30. FILMY
  5777 punktów
 31. Nintendo
  5335 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5139 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4939 punktów
 35. Stranger Things
  4660 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4614 punktów
 37. INNE
  4604 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4237 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4226 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3889 punktów
 43. Young Stars News
  3265 punktów
 44. Sport
  2896 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2605 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2276 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1706 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  931 punktów
 54. FPS
  859 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  798 punktów
 57. R5Family
  634 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  515 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  469 punktów
 63. LUDZIE
  417 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  257 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Strzelanki
  104 punktów
 75. Donaty Agaty
  103 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  68 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1040 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post