+6 głosów
(postid: 316327) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Bilet M&G to nie tylko gwarancja zdjęcia z artystą, ale również możliwość krótkiej rozmowy. Mimo że spotkania z idolami trwają bardzo krótko, zdecydowanie za krótko, żeby powiedzieć im o wszystkim, o czym chcielibyśmy, żeby wiedzieli, to jednak czasami stres robi swoje i nie każdy wie, w jaki sposób mógłby wykorzystać ten czas i o czym z nimi rozmawiać. Dlatego wpadłam na pomysł, by stworzyć mały poradnik i podzielić się kilkoma pomysłami na tematy rozmów. 

1) Opowiedzieć jaki wpływ miał on i jego muzyka na nasze życie

Każdy z nas ma jakąś historię związaną z idolem, warto mu o niej w skrócie opowiedzieć. Podzielcie się z nim swoimi przeżyciami, powiedzcie, w jaki sposób zmienił on wasze życie, czego nauczył, do czego zmotywował, jakich zmian dzięki niemu dokonaliście. Być może odważyliście się podjąć jakąś decyzję, zaczęliście spełniać marzenia, częściej się uśmiechacie, poznaliście dzięki niemu przyjaciół, macie więcej zapału do nauki - otwarcie mu o tym opowiedzcie i podziękujcie za to. Warto go uzmysłowić, że miał na nas jakiś wpływ, nawet jeśli spotkaliśmy go po raz pierwszy. A jeśli jest to już któreś z kolei spotkanie, to może powiedział wam coś osobiście, co zapadło wam szczególnie w pamięć? Mówicie o tym wszystkim, bo artystom zrobi się naprawdę bardzo miło i będą mieli poczucie, że ich praca nie idzie na marne. 

2) Podziękować za zorganizowanie koncertów i możliwość świetnej zabawy

Jestem zdania, żeby podczas spotkań z idolami przekazywać im masę pozytywnej energii i radości a możemy to zrobić między innymi poprzez okazywanie wdzięczności za wiele rzeczy. Możemy podziękować za zorganizowanie koncertu w naszym kraju czy mieście. Takie koncerty są świetną okazją, żeby się wybawić, wyskakać, wykrzyczeć, wyśpiewać przy muzyce, którą kochamy i z ludźmi, którzy mają taki sam gust muzyczny. Na pewno artyście zrobi się bardzo miło, kiedy zobaczy nasze docenianie za zorganizowanie całej trasy, za pamięć o naszym kraju czy mieście i że koncerty są dla nas naprawdę czymś ważnym.

3) Zapytać, co u niego słychać

Na spotkaniu M&G możemy dużo mówić o sobie, ale czasami warto zapytać, co słychać u artysty i też  dać mu troszkę pogadać. Być może wiemy, że pracował ostatnio nad nowymi projektami - zapytajmy jak idzie praca i czy jest z niej zadowolony. Może chodzi do szkoły i ma mnóstwo innych zajęć - zapytajmy, jak to wszystko godzi i czy ma w tym wszystkim jeszcze czas na jakiś odpoczynek. Pokażmy, że się nim interesujemy i chcemy wiedzieć, co u niego słychać poza tym, że koncertuje. Być może był na jakichś wakacjach - zapytaj jak mu się podobało i czy rzeczywiście odpoczął. Również mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że gdy zadałam jedno proste pytane, to artyści się naprawdę rozgadali i widać było, że cieszą się, że mogą też coś powiedzieć od siebie a nie tylko słuchać. 

4) Podziękować za konkretną piosenkę, która ma dla nas szczególne znaczenie

Artyści przede wszystkim zajmują się muzyką. Tworzą piosenki, w których przekazują siebie, dzielą się swoimi przeżyciami, emocjami, obserwacjami, chcą nas poprzez nie czegoś nauczyć. Z tego też powodu warto wsłuchiwać się w tekst i wyciągać dla siebie wnioski a potem dzielić się nimi z autorem. Być może któraś piosenka jest szczególnie bliska waszemu sercu, bo zmotywowała was do działania albo wywołała pewne emocje w waszym wnętrzu. Powiem Wam z własnego doświadczenia, że mówienie o takich rzeczach wywołuje bezcenne reakcje ze strony artystów i naprawdę dla takich widoków warto wyszukiwać takich perełek i otwarcie im o nich mówić. Nie ma się, co bać. Nawet jeśli powiemy to nieskładnie i z drżącym głosem, ale szczerze, to naprawdę na twarzy idola zagości cudowny uśmiech i ogromna radość. A co najważniejsze zmotywuje to go do dalszej pracy a to jest naszym głównym celem.

5) Podziękować za poświęcenie, na jakie się zdobywa

Artyści rezygnują z naprawdę wielu rzeczy na rzecz swojej kariery. Wielu z nich musiało wcześniej dorosnąć i zamienić dzieciństwo na ciężką pracę. Niektórzy z nich muszą godzić normalne obowiązki takie jak szkoła i nauka z koncertami, nagrywaniem kolejnego materiału czy wieloma innymi projektami. Zastanawialiście się kiedyś na jakie poświęcenia muszą się zdobywać? Jeśli tak, to opowiedzcie im o swoich odczuciach, wyraźcie dumę i docenianie za tą ich ciężką pracę i wyrzeczenia. Świadomość, że ich fani to dostrzegają i rozumieją może być dla nich ogromną zachętach w czasie gorszych dni, które przecież każdy z nas ma.

6) Zapytać o plany na przyszłość

Twój idol dalej się uczy? Zapytaj, co planuje po skończeniu szkoły.

Pracuje nad nowym materiałem? Zapytaj, kiedy możemy spodziewać się efektów i w jakim klimacie będzie to utrzymane.

Brakuje ci koncertów i większej ilości spotkań? Zapytaj, czy szykuje się coś w najbliższym czasie.

Chciałbyś nowe ubrania z jego kolekcji? Powiedz mu o tym i zapytaj, czy przypadkiem wkrótce nie pojawią się tego typu ogłoszenia.

To są tylko przykładowe pytania a jestem pewna, że do głowy przyjdzie Wam o wiele więcej.


7) Zadać pytania, które od zawsze nas nurtują

Jesteście ciekawi pewnych rzeczy, ale nigdzie nie znaleźliście na nie odpowiedzi? Spotkanie z idolem jest najlepszą sposobnością do tego, aby zapytać. Nigdzie indziej nie znajdziecie wiarygodniejszego źródła. Nie ma co się bać, że pytanie będzie nie na miejscu, bo artyści są naprawdę bardzo wyrozumiali a jeśli nie będą chcieli zdradzić jakichś szczegółów, to po prostu na nie nie odpowiedzą i tyle. Aczkolwiek lepiej zapytać niż potem żałować, że się tego nie zrobiło i męczyć się z daną kwestią przez długi czas.

8) Pochwały

Każdy z nas lubi jak się go chwali, to dlaczego by nie sprawić takiej przyjemności również naszemu idolowi? Zapytacie za co można go pochwalić? Otóż najważniejsza jest nasza baczna obserwacja. 

Wstawił ostatnio jakiś motywujący post? Pochwalcie go za niego i podziękujcie, że dzieli się z Wami swoimi przemyśleniami. 

Może byliście wcześniej na jakimś jego koncercie i zauważyliście jakąś różnicę? Lepiej zorganizowany koncert? Więcej przekazanej energii? Zdecydowanie należy się za to pochwała. 

Być może zdał ostatnio jakieś ważne egzaminy? Nie może obyć się bez pochwały i powiedzenia, jacy jesteśmy z niego dumni. 

Ważna jest dla niego rodzina, przyjaciele i spędza z nimi dużo czasu. To się bardzo ceni. 

Wystarczy być na bieżąco i wiedzieć, co się dzieje u artysty i na pewno rzuci nam się w oczy wiele rzeczy, za które moglibyśmy go pochwalić

9) Zaprosić ich ponownie do naszego miasta/kraju

Skoro podziękowaliśmy idolowi za przybycie do naszego miasta czy kraju można od razu go ponowie zaprosić i zachęcić, aby nie zapominał o nim, ale często wracał do niego myślami. Jeśli zrobimy wszystko, aby zapamiętał ten koncert na długo, to na pewno tak będzie. Dane miasto czy kraj będzie kojarzyć mu się z tym właśnie koncertem, co może skłonić go do jego ponownego odwiedzenia. Jeśli zobaczy na koncercie mnóstwo dobrze bawiących się, swoich fanów, na pewno będzie to jednym z mocnych argumentów, by w przyszłości to powtórzyć. 

10) Podzielić się jakąś motywującą myślą

Często jest tak, że idole motywują nas swoimi postami, koncertami, spotkaniami czy piosenkami, ale oni również muszą mieć siły, żeby dalej tworzyć i przekazywać nam tą pozytywną energię. Również oni mają czasem gorsze dni i kończy im się zapas tej pozytywnej energii. To też są ludzie. Wspierajmy się nawzajem i dawajmy też coś od siebie. Możemy podczas M&G coś motywującego im powiedzieć albo napisać jakiś list, gdzie będziemy się mogli rozpisać i przekazać w nim masę motywacji i pozytywnej energii. Takie małe gesty naprawdę cieszą.

I to by było chyba tyle z moich pomysłów. 

Najważniejsze, by na takich spotkaniach skupiać się na samych pozytywach i tryskać pozytywną energią, bo to ma naprawdę ogromny wpływ na innych. Jeśli idol zobaczy takich smutasów, to może się zmartwić, a po co psuć humor sobie i innym w tak wspaniałym dniu? Cieszmy się każdym spotkaniem z idolem i wykorzystujmy go w 100%, żebyśmy potem nie żałowali, że czegoś mu nie powiedzieliśmy.


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
7
OK
62
Super
3
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
1
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3531 punktów za:

Jakość:20Popularność:3358
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:6
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:123
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Fandomy ludzi, którzy chcą się pokazać :)
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
3,358 czytelników Wrz 10, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

5 Komentarzy

Anna Jopek Użytkownik 146,937 pkt
Wspaniały post informacje w nim zawarte z pewniściom mi się orzydadzą :-)
+1 głos
Wrz 10, 2017
Paulina Korejke 3 Użytkownik 654,334 pkt
Oo wspaniały post! Mega pomysł
0 głosów
Wrz 10, 2017
Klaudia Lis Użytkownik 61,523 pkt
Na pewno skorzystam z tych informacji tylko teraz czekać na mg
0 głosów
Wrz 11, 2017
Heartbreaker Użytkownik 142,792 pkt
Świetny post!
0 głosów
Wrz 11, 2017
Martyna Diana Nowak Użytkownik 73,162 pkt
Wow, niesamowity i przydatny post! Idealny na post dnia❤
0 głosów
Wrz 11, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
198 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 198 Gości
Dziś posty czytano : 12760 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  559040 punktów
 2. Young Stars Festival
  45086 punktów
 3. Bartek Lovers
  43691 punktów
 4. Supiwerki
  40136 punktów
 5. Potterheads
  40133 punktów
 6. The 100
  39085 punktów
 7. SikorskiSquad
  33862 punktów
 8. Arturonators
  30064 punktów
 9. SERIALE
  25697 punktów
 10. GRY
  23234 punktów
 11. Life Is Strange
  22260 punktów
 12. Famous In Love
  22248 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20183 punktów
 14. Domisiaki
  18477 punktów
 15. Once Upon A Time
  17814 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17381 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17380 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13209 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12721 punktów
 21. Forza
  11912 punktów
 22. Sonbird Team
  10858 punktów
 23. Remonators
  10273 punktów
 24. Eurowizja
  10178 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7998 punktów
 27. TALENTY
  6486 punktów
 28. MUZYKA
  6455 punktów
 29. Playstation VR
  6183 punktów
 30. FILMY
  5777 punktów
 31. Nintendo
  5338 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5148 punktów
 33. Detroit
  4993 punktów
 34. Tomb Raider
  4941 punktów
 35. Stranger Things
  4665 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4617 punktów
 37. INNE
  4606 punktów
 38. Progress Armia
  4289 punktów
 39. The Originals
  4238 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4232 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4001 punktów
 42. Bambinos
  3902 punktów
 43. Young Stars News
  3270 punktów
 44. Sport
  2899 punktów
 45. K-Pop
  2750 punktów
 46. American Horror Story
  2606 punktów
 47. God Of War
  2549 punktów
 48. YOUTUBE
  2282 punktów
 49. Kortezjanie
  2121 punktów
 50. Puthinators
  1940 punktów
 51. Sony Playstation
  1723 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  933 punktów
 54. FPS
  862 punktów
 55. Temorki
  855 punktów
 56. Team Rieger
  799 punktów
 57. R5Family
  635 punktów
 58. PC
  537 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  528 punktów
 60. Arianators
  521 punktów
 61. Uncharted
  482 punktów
 62. Zosiaki
  474 punktów
 63. LUDZIE
  423 punktów
 64. Directioners
  325 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  296 punktów
 66. Soy Luna
  296 punktów
 67. #talentobranie
  288 punktów
 68. 5SOSFam
  258 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  178 punktów
 71. Beautilles
  152 punktów
 72. The Good Place
  148 punktów
 73. Selenators
  137 punktów
 74. Strzelanki
  105 punktów
 75. Donaty Agaty
  104 punktów
 76. Orlandonators
  102 punktów
 77. Podróże
  89 punktów
 78. Swifties
  71 punktów
 79. Far Cry
  51 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1050 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post