Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+2 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Ile razy oglądając film czy serial zdarzyło wam się zobaczyć znajomą twarz i zastanawiać się, gdzie już widzieliście tego aktora? Tym postem postaram się pomóc Wam odświeżyć pamięć i przybliżyć filmografię obsady Supernatural.

Jensen Ackles

Odtwórca roli Deana Winchestera zadebiutował na ekranie rolą w serialu Wishbone w 1995 roku. W ciągu kilku następnych lat zagrał jeszcze w Mr. Rhodes i Słodkiej dolinie.Przełom w jego aktorskiej karierze nastąpił po otrzymaniu roli w serialu NBC Dni naszego życia (w The French Mistake, Sam natrafił w internecie właśnie na fragment tego serialu, próbując dowiedzieć się, kim jest Jensen Ackles). To tylko nieliczne z długiej listy występów Jensena, na której znajdują się takie tytuły jak Dark Angel, Jezioro marzeń czy Still Life.  


Wiele osób na pewno pamięta go z roli Jasona w Tajemnicach Smallville. To już rok 2005, w którym również zaczęło powstawać Supernatural. Od tej pory Jensen poświęcił się prawie całkowicie roli Deana, jednak w przerwach między nagraniami wystąpił m.in.  w Ten Inch Hero (gdzie towarzyszyła mu przyszła żona Danneel Harris) i horrorze Krwawe Walentynki. W najbliższym czasie Ackles będzie pracował na planie filmu The Buddy Games.


Pozostałe filmy: Pożarci, The Plight of Clownana, Blondynka, CybillJared Padalecki

Pierwszą rola Jareda była postać Matta Nelsona w filmie A Little Inside z 1999 r.  Rok później wystąpił w filmie Silent Witness, gdzie jego postać miała na imię Sam, a w Gilmore Girls (w Polsce znany pod tytułem Kochane kłopoty) zagrał Deana Forestera. Ta zbieżność imion wciąż bawi fanów Supernatural.  


Jared ma na koncie również epizody w Ostrym dyżurze, Fałszywej dwunastce i Locie Feniksa. 

Zagrał w dwóch horrorach: Dom woskowych ciał (2005) i Piątek 13. (2009). 


Pozostałe filmy: Christmas Cottage, Kłamstwo, Nowy Jork, nowa miłość, Young McGyver, A Ring of Endless Light, Close to Home


Misha Collins

Misha wystąpił w jednym odcinku serialu Legacy w 1998 r. 


Zagrał epizodyczne role w serialu Czarodziejki i Przerwanej lekcji muzyki. 


Ze względu na swoje częściowo rosyjskie korzenie i talent do akcentów, dwukrotnie zagrał Rosjanina, w  Misji w czasie  i CSI: Las Vegas .

Spośród całej obsady Supernatural Misha ma na swoim koncie chyba najwięcej ról w amerykańskich serialach kryminalnych. Wystąpił w NCIS, wspomnianym już wcześniej CSI: Las Vegas, CSI: Nowy Jork  oraz jednym odcinku Detektywa Monka. Warto też wspomnieć o małej roli w Ostrym dyżurze. Misha pojawił się w trzech odcinkach tego serialu. 


Jednym z głośniejszych filmów z udziałem Mishy jest  Karla z 2009 r. Choć to tylko rola, Collins raczej nie poleca go oglądać swoim fanom i nie wspomina dobrze pracy na planie. 

Co ciekawe, Misha zagrał nawet księdza w miniserialu Divine. (naprawdę nie było lepszych zdjęć :P)Pamiętacie odcinek Supernatural, w którym Dean cofa się w czasie do roku 1944? Tam towarzyszy mu Eliot Ness, a tak się składa, że w Timeless  wcielił się w niego właśnie Misha! 


W 2014 r. ukazała się seria krótkometrażowych filmów - TSA: America, które Misha wyreżyserował, napisał scenariusz wspólnie z żoną i zagrał jednego z pracowników lotniska.


Pozostałe filmy: Par 6, 24 godziny, Moving Alan, Szukając własnego miejsca, The Crux, Krok od domu, Bez śladu, Tajemnica Stonehenge, Kittens in a Cage, Ringer


 

To mój pierwszy post tutaj, proszę o wyrozumiałość :) 

Widzieliście któryś z tych filmów? Które planujecie zobaczyć? A może jakieś są waszymi ulubionymi? Dajcie znać w komentarzu, czy chcecie drugą część tego posta i o jakich aktorach chcielibyście przeczytać. 

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Szok
0
Złość
0
Smutek
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 107 punktów za:

Jakość:20Popularność:57
Podziękowania:0Ocena:10
Wyróżnienia:0Komentarze:20

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Supernatural na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
csibakerstreet Zarejestrowany użytkownik 8,490 punktów 1
57 czytelników Wrz 13, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

Olga Winchester Użytkownik zweryfikowany 316,877 punktów 2 7
Przyznam, że kiedy zaczęłam oglądać Supernatural od razu zauważyłam, że Jared grał w Gilmore Girls Oglądałam ten serial i miał bardzo fajną rolę ♥ Kojarzyłam Jareda także z bodajże 02x07 serialu "ER"! Jensena poznałam dzięki SPN, natomiast Mishkę przed Supernatural widziałam w NCIS i także ER :>
+2 głosów
Jest OK
Wrz 13, 2017
Lena_M Zarejestrowany użytkownik 70,828 punktów 4
Przed SPN widziałam Jensena w Dark Angel i Smallville Jareda niestety wcześniej nie kojarzyłam, tak jak i Mishę
+1 głos
Jest OK
Wrz 13, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
194 osób na stronie
4 Użytkowników oraz 190 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 12347 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

 1. Ananasy Sylwii
  22522 punktów
 2. Bambinos
  11324 punktów
 3. Progress Armia
  4844 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  22522 punktów
 2. Bambinos
  11324 punktów
 3. Progress Armia
  4844 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 5. Young Stars Camp
  2518 punktów
 6. Kluseczki Olgi
  1552 punktów
 7. Wokaliści
  203 punktów
 8. Remonators
  86 punktów
 9. FILMY
  39 punktów
Kontakt Post