Fandomy
+2 głosów

Ile razy oglądając film czy serial zdarzyło wam się zobaczyć znajomą twarz i zastanawiać się, gdzie już widzieliście tego aktora? Tym postem postaram się pomóc Wam odświeżyć pamięć i przybliżyć filmografię obsady Supernatural.

Jensen Ackles

Odtwórca roli Deana Winchestera zadebiutował na ekranie rolą w serialu Wishbone w 1995 roku. W ciągu kilku następnych lat zagrał jeszcze w Mr. Rhodes i Słodkiej dolinie.Przełom w jego aktorskiej karierze nastąpił po otrzymaniu roli w serialu NBC Dni naszego życia (w The French Mistake, Sam natrafił w internecie właśnie na fragment tego serialu, próbując dowiedzieć się, kim jest Jensen Ackles). To tylko nieliczne z długiej listy występów Jensena, na której znajdują się takie tytuły jak Dark Angel, Jezioro marzeń czy Still Life.  


Wiele osób na pewno pamięta go z roli Jasona w Tajemnicach Smallville. To już rok 2005, w którym również zaczęło powstawać Supernatural. Od tej pory Jensen poświęcił się prawie całkowicie roli Deana, jednak w przerwach między nagraniami wystąpił m.in.  w Ten Inch Hero (gdzie towarzyszyła mu przyszła żona Danneel Harris) i horrorze Krwawe Walentynki. W najbliższym czasie Ackles będzie pracował na planie filmu The Buddy Games.


Pozostałe filmy: Pożarci, The Plight of Clownana, Blondynka, CybillJared Padalecki

Pierwszą rola Jareda była postać Matta Nelsona w filmie A Little Inside z 1999 r.  Rok później wystąpił w filmie Silent Witness, gdzie jego postać miała na imię Sam, a w Gilmore Girls (w Polsce znany pod tytułem Kochane kłopoty) zagrał Deana Forestera. Ta zbieżność imion wciąż bawi fanów Supernatural.  


Jared ma na koncie również epizody w Ostrym dyżurze, Fałszywej dwunastce i Locie Feniksa. 

Zagrał w dwóch horrorach: Dom woskowych ciał (2005) i Piątek 13. (2009). 


Pozostałe filmy: Christmas Cottage, Kłamstwo, Nowy Jork, nowa miłość, Young McGyver, A Ring of Endless Light, Close to Home


Misha Collins

Misha wystąpił w jednym odcinku serialu Legacy w 1998 r. 


Zagrał epizodyczne role w serialu Czarodziejki i Przerwanej lekcji muzyki. 


Ze względu na swoje częściowo rosyjskie korzenie i talent do akcentów, dwukrotnie zagrał Rosjanina, w  Misji w czasie  i CSI: Las Vegas .

Spośród całej obsady Supernatural Misha ma na swoim koncie chyba najwięcej ról w amerykańskich serialach kryminalnych. Wystąpił w NCIS, wspomnianym już wcześniej CSI: Las Vegas, CSI: Nowy Jork  oraz jednym odcinku Detektywa Monka. Warto też wspomnieć o małej roli w Ostrym dyżurze. Misha pojawił się w trzech odcinkach tego serialu. 


Jednym z głośniejszych filmów z udziałem Mishy jest  Karla z 2009 r. Choć to tylko rola, Collins raczej nie poleca go oglądać swoim fanom i nie wspomina dobrze pracy na planie. 

Co ciekawe, Misha zagrał nawet księdza w miniserialu Divine. (naprawdę nie było lepszych zdjęć :P)Pamiętacie odcinek Supernatural, w którym Dean cofa się w czasie do roku 1944? Tam towarzyszy mu Eliot Ness, a tak się składa, że w Timeless  wcielił się w niego właśnie Misha! 


W 2014 r. ukazała się seria krótkometrażowych filmów - TSA: America, które Misha wyreżyserował, napisał scenariusz wspólnie z żoną i zagrał jednego z pracowników lotniska.


Pozostałe filmy: Par 6, 24 godziny, Moving Alan, Szukając własnego miejsca, The Crux, Krok od domu, Bez śladu, Tajemnica Stonehenge, Kittens in a Cage, Ringer


 

To mój pierwszy post tutaj, proszę o wyrozumiałość :) 

Widzieliście któryś z tych filmów? Które planujecie zobaczyć? A może jakieś są waszymi ulubionymi? Dajcie znać w komentarzu, czy chcecie drugą część tego posta i o jakich aktorach chcielibyście przeczytać. 

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Supernatural na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
csibakerstreet Zarejestrowany użytkownik 5,227 punktów
33 czytelników Wrz 13

Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby skomentować ten post.

2 Komentarzy

Olga Winchester Użytkownik zweryfikowany 285,813 punktów
Przyznam, że kiedy zaczęłam oglądać Supernatural od razu zauważyłam, że Jared grał w Gilmore Girls Oglądałam ten serial i miał bardzo fajną rolę ♥ Kojarzyłam Jareda także z bodajże 02x07 serialu "ER"! Jensena poznałam dzięki SPN, natomiast Mishkę przed Supernatural widziałam w NCIS i także ER :>
+2 głosów
Wrz 13
Lena_M Zarejestrowany użytkownik 67,660 punktów
Przed SPN widziałam Jensena w Dark Angel i Smallville Jareda niestety wcześniej nie kojarzyłam, tak jak i Mishę
+1 głos
Wrz 13

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
340 osób na stronie
36 Użytkowników oraz 304 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 8839 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

            Kontakt