Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+6 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Fall Out Boy to amerykański zespół grający Pop Punk. Wywodzi się ze sceny undergoundowej gdzie członkowie zdążyli się poznać grając w różnych kapelach. Swoją nazwę zawdzięczają jednemu z fanów. Gdy na koncercie zapytali jak powinni się nazywać, najgłośniejsza była odpowiedź fana kreskówki Simpsonowie który krzyknął "Fallout Boy" - nazwę drugoplanowego bohatera.

W skład FOB wchodzą:

Patrick Stump

Patrick jest głównym głosem w piosenkach zespołu. Komponuje piosenki a także gra na gitarze. W znacznej większości klipów występuje on z charakterystycznym kapeluszem na głowie.

Peter Wentz

Peter jest autorem tekstów, wokalem wspomagającym i gra na gitarze basowej. Jest uwielbiany przez żeńską część fanów.

Joe Trohman

Joe zajmuje się wspaniałym brzmieniem gitary elektrycznej.

Andy Hurley

Andy jest nadaje niepowtarzalny dźwięk ich piosenek za pomocą perkusji.

Dyskografia

Fall Out Boy wydali 11 albumów. Największy rozgłos miały:

FOLIE A DEUX

Płyta Folie A Deux otrzymała status platyny w Australii oraz złota w USA. W pierwszy tydzień po premierze płyty sprzedano ponad 150,000 kopii. Zawiera 13 utworów, wiele z gościnnym udziałem innych piosenkarzy jak w np. "w.a.m.s" możemy usłyszeć Pharrella Williamsa.

SAVE ROCKNROLL

Jest to pierwszy album zespołu po przerwie. Zyskał wiele pozytywnych opinii krytyków. Pierwszy singiel "My Songs Know What You Did in the Dark (Light Em Up)" osiągnął wysokie miejsca na międzynarodowych listach przebojów, znajduje się także w soundtracku do filmu "Percy Jackson i Morze Potworów".  Do wszystkich piosenek zostały wydane wideoklipy które po obejrzeniu we właściwej kolejności ukazują jedną historię o nazwie "The Young Blood Chronicles"


AMERICAN BEAUTY/PSYCHO
Album został wydany w 2015 roku. Zawiera 11 piosenek bardziej w stylu rocka alternatywnego niż pop punku. Piosenka Immortals znajduje się w soundtracku do filmu animowanego "Wielka Szóstka"

MANIA

MANIA to tytuł albumu który swoją premierę ma zaplanowaną na 19 stycznia 2018 roku. Kolorem przewodnim całego albumu jest fioletowy. Singiel promujący pt. Young And Menace (Młodzi i gniewni) został wydany w kwietniu 2017 roku. 

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Szok
0
Złość
0
Smutek
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 113 punktów za:

Jakość:20Popularność:43
Podziękowania:0Ocena:30
Wyróżnienia:0Komentarze:20

RedRidingAlex Użytkownik zweryfikowany 31,782 punktów 2
43 czytelników Wrz 13, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

tempxbrenn Użytkownik zweryfikowany 116,853 punktów 2 7
Super poscik, maja kilka świetnych piosenek choć to nie moje klimaty do końca
+2 głosów
Jest OK
Wrz 13, 2017
Karczi Użytkownik zweryfikowany 197,857 punktów 1 6
FOB ro genialny zespół! Słucham ich już jakoś 2 lata i po prostu jestem pod wrażeniem tego co robią! I z niecierpliwością czekam na kolejny album!!!
+2 głosów
Jest OK
Wrz 13, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
195 osób na stronie
4 Użytkowników oraz 191 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 12329 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

 1. Ananasy Sylwii
  22522 punktów
 2. Bambinos
  11324 punktów
 3. Progress Armia
  4844 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  22522 punktów
 2. Bambinos
  11324 punktów
 3. Progress Armia
  4844 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 5. Young Stars Camp
  2518 punktów
 6. Kluseczki Olgi
  1552 punktów
 7. Wokaliści
  203 punktów
 8. Remonators
  86 punktów
 9. FILMY
  39 punktów
Kontakt Post