+11 głosów
(postid: 317647) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Marzyłeś kiedyś, by pojechać na obóz ze swoim idolem? Masz teraz taką możliwość! Ciekawi, jak to wygląda? Zapraszam do przeczytania postu!

Najważniejsze informacje

7 dni, 10 gwiazd i jeden wspólny cel - świetna zabawa! 

Na tegorocznym obozie nie zabraknie takich emocji jak radość. Takie campy integrują ludzi. Możecie poznawać wiele wspaniałych osób, z którymi spędzicie cały tydzień!

Na obozie nie zabraknie : 

Sylwii i Olgi Przybysz, Jeremiego i Artura Sikorskich, Sylwii Lipki, Bartka Kaszuby, Dominiki Sozańskiej, Weroniki Juszczak, Dominika Łupickiego oraz Remo! Oprócz nich pojawi się youtuberka znana pod nickiem Olciiak, która wystąpiła w teledysku do piosenki "Nawet" w wykonaniu Remo ft. Dominika Sozańska.


Kolejną rzeczą, która może uszczęśliwić wiele osób to jest to, że są aż 3 turnusy! Każdy z nich jest dla konkretnych województw, co jest świetną sprawą, ponieważ jeśli np. województwo pomorskie ma ferie, to jedzie na konkretny turnus. Z tego powody też poznacie ludzi, którzy mieszkają w pobliżu Was, więc będziecie mogli spotkać się nawet po zakończeniu obozu! Świetna sprawa. 

Terminy :


1 TURNUS : 20-26.01.2018

2 TURNUS : 03-09.02.2018

3 TURNUS : 10-16.02.2018


Niestety, nad czym bardzo ubolewam, to jest przedział wiekowy. Mogą pojechać osoby, które mają od 11-18 lat. W tym roku miejsce hotelu znajduje się w Węgierskiej Górce (wieś gminna położona w województwie śląskim).


I co najważniejsze, koszt takiego obozu to jedyne 1699 zł! Uważam, że jak na obóz z idolami to jest na prawdę mało. Oprócz tego trzeba opłacić tylko dojazd za autokar z miejsca zbiórki lub dojechać na własny koszt. 


Ale jaki jest program takiego obozu? Przekonajmy się razem! 

Koncerty

Jedziecie przecież na obóz z piosenkarzami, więc obowiązkowo musi być muzyka! Marzyliście o tym, by zaśpiewać razem z idolem? To teraz będziesz miał okazję zaśpiewać na jego koncercie! Obóz jest przepełniony muzyką, dlatego codziennie jest kogoś innego koncert. Koncerty na obozie różnią się w zupełności od klubowych. Na campie jesteście już zgrani, znacie mniej więcej ludzi, którzy są obok Was. Artyści też kojarzą mniej więcej Wasze twarze, więc śpiewają z Wami, jakbyście byli ich rodziną. Taki rodzinny klimat. Cudowne jest to przeżycie!


Oprócz tego plusem jest to, że na obozie jest około 100-150 osób, dlatego macie zagwarantowane to, że będziecie nagrywać idola z bliska, co da przepiękny efekt. Jest duże prawdopodobieństwo, że spojrzy na Ciebie podczas śpiewania. Uwierzcie, że jest to cudowne przeżycie. 


Nie bójcie się śpiewać. Idol jest wtedy bardziej szczęśliwy, gdy widzi, że fani znają jego muzykę. A chyba o to chodzi. Chcesz widzieć uśmiechniętego idola, prawda?


Cudownie wygląda także moment, kiedy wszyscy włączają lampki w telefonie. Daje to magiczny klimat.

Warsztaty radiowe

Byliście kiedyś ciekawi, jak wygląda praca prezentera w radiu? W końcu możecie dowiedzieć się o tym więcej! Specjaliści specjalnie dla Was opowiedzą jak to wygląda od "środka". 


Jak by tak się zastanowić, to wiele osób myśli, że wystarczy tylko mówić z energią do słuchaczy poprzez mikrofon, a wcale tak nie jest. Oczywiście, jest to ważne, bo gdyby prezenter mówił ospale to skończyłoby się tak, że słuchacze szybko wyszliby z audycji. 


Oprócz tego liczą się pomysły! Trzeba wymyśleć jakieś ciekawe audycje, by słuchacze często wchodzili na radio. Może jakieś nagrody? A może bitwa fandomów? A może fandoms Live? Tego wszystkiego możemy słuchać w Radiu Young Stars i wiele innych!


Często są problemy, że słuchacze nie mogą się dodzwonić, bo np. padły serwery i potrzeba jest wtedy kolejna umiejętność. Trzeba naprawić problem, który się pojawił.


To są takie podstawy, ale o wiele więcej przydatnych rzeczy dowiecie się, gdy pojedziecie na YSWC!

Warsztaty taneczne

Lubisz tańczyć? Świetnie trafiłeś! W programie nie mogłoby zabraknąć warsztatów tanecznych od profesjonalistów, którzy uczą naszych młodych Young Stars Dance. 


Znacz "Spełniaj marzenia"? Na pewno znasz ten hit. Możesz nauczyć się do niego kroków tzw. choreografii. Myślę, że jest to świetny pomysł, ponieważ wiele z nas chce tańczyć do tej piosenki!


Takie lekcje dają duż wysiłek, ale myślę, że na prawdę warto. Będziesz miał wiedzę, jak to wszystko wygląda, gdy piosenkarz uczy się nowej choreografii po np. 7h dziennie. Oczywiście tyle zajęcia nie będą trwały, ale to zawsze coś.


Przygotuj się na magiczne warsztaty, które nauczą Ciebie nowych kroków! 

A jeśli po prostu nie chcesz brać w tym udziału, to zawsze może popatrzeć, aczkolwiek myślę, że warto wziąć udział we wszystkich zajęciach tego obozu.

Pozostałe

Przygotuj się na wycieczki, aby poznać miejscowość, w której się znajdziesz. Nie zapomnij wziąć aparatu, bo pamiątki musisz mieć! 


Nowością, która dopiero wejdzie do programu są warsztaty dziennikarskie. Tutaj nie mogę za wiele zdradzić, ale z tego co się domyślam do po prostu dowiecie się wielu nowych rzeczy na temat dziennikarzy. 

Interesuje Ciebie ta tematyka? Na pewno nie będziesz się nudzić! A przynajmniej ludzie, którzy tam będą nie pozwolą Ci na nudę.


Kolejną rzeczą jest Young Stars On Snow, co po prostu oznacza zabawa na śniegu. W tamtym roku był to też wyjazd na narty. Jest to cudowna sprawa, także nawet jeśli nie umiecie jeździć to tam się nauczycie. Nie możemy zapomnieć również o rzucaniu się śnieżkami, bo to również super sprawa! A kuling? Oczywiście, że będzie. A wyobaź sobie, że zawsze obok Ciebie będzie twój idol! Coś niesamowitego, prawda?


W programie nie zabrakło również o ognisku! Razem z nowo poznanymi ludźmi oraz idolami przy ognisku. Rozmowy, śmianie się, ciepło. Na zimowe wieczory ognisko jak najbardziej na TAK!


Integracja to również ważna rzecz. Przy takim obozie nie ma czasu na kłótnie. Zachowujcie się jak rodzina, a będziecie szczęśliwi! Na pewno kadra przygotuje świetne zabawy, pomiędzy warsztatami.


Według mnie najlepszą rzeczą jest Young Stars Talent Show! Coś rewelacyjnego. Możecie pokazać swój talent! Zobaczy Was więcej ludzi, poznacie opinię innych. Masz jakiś talent? Śpiewanie, tańczenie, gra aktorska... A na koniec oceni cię nie kto inny jak ktoś z artystów Young Stars!


Jak zakończyć niesamowity dzień? Dyskoteką! Jesteście przygotowani na przetańczenie kilku godzin przy niesamowitej muzyce? Pamiętajcie, razem z idolami! Jest to cudowna sprawa. Oprócz muzyki Young Stars, będzie również inna, znana muzyka.


Youngstariada - tutaj za wiele nie powiem. Dowiedziałam się tylko ze strony Young Stars, że będą jakieś zmagania. Konkursy? Jeśli chcesz się dowiedzieć, musisz pojechać!


Czy wiesz...? Zapewne będzie to jakiś quiz na temat artystów, którzy są w składzie, ale kto wie? Może będzie co innego? 


Nie mogłoby zabraknąć Young Stars Cinema. Przygotowani na oglądanie filmu? Nie zapomnijcie popcornu! Zapewne będzie Wam potrzebny. Nie zapomnijcie podzielić się z sąsiadem obok siebie.


Gry i zabawy... Ciekawe co przygotowali dla Was!


Q&A! Pytajcie artystów o wszystko, co Was interesuje. Macie tutaj pole do popisu. Może chcielibyście wiedzieć jak pisze piosenkę? Co go motywuje? Jak powstaje teledysk? Czy jest dumny z tego co osiągnął? Czy chciałby być kiedyś zwykłym człowiekiem na chwile? Pytaj o wszystko! Idol odpowie, a jeśli po prostu nie będzie chciał to Ci to powie, ale raczej takiej sytuacji nie będzie. Pamiętaj tylko nie pytać o jakieś smutne zdarzenia, bo to w końcu też ferie dla artysty i ma być sam uśmiech!


Podsumowując. Jeśli masz taką okazję to nie zastanawiaj się i jedź! Będzie to zupełnie co innego niż M&G na koncertach, ponieważ jesteś codziennie z idolem! Wiele pamiątkowych zdjęć jeszcze przed Tobą!


Dziękuję za przeczytanie postu. Pozdrawiam


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
3
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 1069 punktów za:

Jakość:20Popularność:831
Wsparcie:25Ocena i wartość ocen:11
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:133
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Paulina Korejke 3 Użytkownik 654,334 pkt
831 czytelników Wrz 13, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

12 Komentarzy

beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Zarówno Young Stars Winter Camp jak i Young Stars Summer Camp to cudowne obozy, w których warto wziąć udział. Zawsze marzyłam, żeby pojechać przynajmniej raz na taki obóz, ale niestety w moim przypadku jest to niemożliwe. Nie mieszczę się już w obowiązującym przedziale wiekowym i chociaż wiem, że można byłoby coś w tej kwestii załatwić albo przynajmnjej spróbować, to jednak jest tyle chętnych, że nie wiem, czy organizatorzy będą chętni pójść na takie ustępstwa. Ale wracając do tematu Campu. Zapewnionych jest tam tyle atrakcji, że na pewno nikt nie będzie się tam nudzil i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Spędzanie takiego czasu z artystami jest wyjątkowe, bo poznajemy ich bliżej, możemy z nimi porozmawiać jak z różnymi sobie, jak z przyjaciółmi. Widzimy jak się zachowują na co dzień, przekonywujemy się, że niczym się od nas nie różnią. Jest tyle rzeczy, o które chciałabym zapytać artystów, chciałabym z nimi pogadać tak normalnie, na luzie a w czasie zwykłych spotkań podczas koncertów nie jest to możliwe. Można poznać wspaniałe osoby, z którymi poten długo będziemy utrzymywać kontakt. Mimo że nie byłam na takim obozie to zachęcam każdego, żeby jeśli może to pojechał chociaż raz na taki wyjazd :D
+5 głosów
Wrz 14, 2017
xFlagax Użytkownik 8,889 pkt
Cudowny post pewnie nie jedna osobe zaciekawi ! <3
+4 głosów
Wrz 13, 2017
Jagoda Sawka Użytkownik 69,344 pkt
Planuję jechać na drugi turnus i mam nadzieję, że będzie najlepiej! <3
+4 głosów
Wrz 13, 2017
Aqua Użytkownik 84,851 pkt
Nigdy nie byłam na YSWC, ale brzmi świetnie! Z wielką chęcią bym pojechała i spotkała swoich idoli, ale wątpię, aby w przyszłym roku to się udało. Ale mam nadzieję, że w jeszcze kolejnym będzie równie ciekawy obóz.
+4 głosów
Wrz 13, 2017
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Myślę, że zainteresowanie tymi obozami jest tak duże, że będą kontynuowane, więc nie ma się co martwić. A z roku na rok pojawia się coraz więcej atrakcyjnych pomysłów :D
Jessonx Użytkownik 316,330 pkt
Nigdy nie byłam ale chciałam bym pojechać ponieważ tam jest naprawdę fajna atmosfera. Tylko szkoda że mnie nie stać xd Fajny post <3
+4 głosów
Wrz 14, 2017
Klaudia Lis Użytkownik 61,523 pkt
Pięknie to wszystko odpisałaś ❤
+4 głosów
Wrz 14, 2017
Ola.Tinista Użytkownik 74,185 pkt
Jejuś to jest moje marzenie ,aby tam pojechać!
+3 głosów
Wrz 14, 2017
Emilia Ostrowska Użytkownik 1,021 pkt
Chciała bym jechać, spotkać wszystkich idoli. Ale niestety nie stać mnie.. Gdy się dowiedziałam że będzie, zaczęłam płakać. Ponieważ wiedziałam że nie mogę jechać..
+3 głosów
Wrz 14, 2017
Parszewska Użytkownik 66,570 pkt
Byłam na yswc i bardzo chciałabym znowu pojechać, jednak w tym roku jest to niemożliwe. Na obozie było cudownie, poznałam masę wspaniałych osób, poznałam bliżej artystów, a nawet z niektórymi się zaprzyjaźniłam. W szczególności mam na myśli Dominikę, po campie zaczęłam z nią dużo pisać na fb, a już niecałe 2 miesiące później zostałam adminka na jej grupie ❤️ Miałam również bardzo fajne relacje z Olgą i Sylwią, dziewczyny jak przyszły do mnie do pokoju to tak długo siedziały, że aż pani z mymusic weszła i powiedziała im, żeby szły już dalej, wtedy Sysia powiedziała, że im się tutaj tak super rozmawia, bo my (ja i moja koleżanka z pokoju) jesteśmy jej znajomymi ❤️ Nawet Sylwia wchodząc do pokoju powiedziała do mnie: "Sylwia błagam powiedz, że masz coś do przeczesania grzywki, bo chcę od kogoś znajomego", Olga natomiast powiedziała: "Ooo moja koleżanka z Facebooka". Czas na Sikorskich, oni oraz Sylwia Przybysz to moi jedyni idole, więc czas z nimi był dla mnie wyjątkowy. Traktowałam chłopaków jak bardzo dobrych kolegów, mogliśmy normalnie porozmawiać bez pchających się fanek, wspaniałe uczucie. Nawet Jeremi podczas mszy zawołał mnie, żebym koło nich usiadła. Lipcia - przecudowna dziewczyna, mimo że nie jest moją idolką to na campie bardzo ją polubiłam. Wera i Bartek byli u nas bardzo krótko jednak również miałam okazję z nimi chociaż przez chwilkę pogadać! ❤️ Co do Olciiak - super dziewczyna naprawdę! Co mnie bardzo zaskoczyło, a jeszcze bardziej ucieszyło? Na obozie pojawił się Joker wraz z Kamilem Pisarkiem. Bardzo chciałam przytulić znów Jokera, więc spędzenie z nim całego dnia było dla mnie naprawdę wyjątkowe. Dominik - super chłopak z którym normalnie gadałam i przy każdym spotkaniu się staraliśmy pogadać, albo chociażby przybić piątkę. Remik to wspaniała osoba z którą również miałam okazję spędzić trochę czasu, a Karaś to po prostu hit! Miałam bardzo blisko niego pokój, mimo że były to dwa inne budynki to wystarczyło, że wyszłam na balkon, a on otworzył okno i wtedy mogliśmy sobie normalnie pogadać, śmieszna sytuacja, bo kiedyś Karaś zaczął we mnie i moją koleżankę rzucać owocami - nawet udało mi się złapać jedną pomarańczę! Reszta pomarańczy i jabłek niestety rozbiła się o ziemię - jestem bardzo ciekawa co na to pracownicy, którzy rano to zobaczyli haha  Jeżeli macie możliwość to jedzcie na obóz, bo naprawdę warto!
+3 głosów
+6500
Wrz 14, 2017
Anna Jopek Użytkownik 146,937 pkt
Nigdy nie byłam na Young Stars Summer Camp ani na Young Stars Winter Camp z powodu tego że już jestem" za duża"nie mieszczę się w przedziale wiekowym. Ale to nic cieszę się że inni mogą pojechać i spełnić swoje marzenie. Możemy moje już się nie spełnić ale nie rezygnuje z niego. Bo kto wie może kiedyś będzie jakieś obóz dla 19+ i wtedy uda mi się do niego dostać. Cudowny post. Super to opisałeś na pewno na obozie musi być świetna atmosfera. Wtedy te kilka możecie  spędzić ze swoim idolem. Porozmawiać z nim jak z koleżanką lub kolegą. To musi być cudowne uczucie i mam nadzieję że wszyscy które chcą jechać a boją się zapytać rodziców. W końcu się odważą i zrobią pierwszy krok do spełnienia swojego marzenie. Bo na pewno warto i to jest niezapomniane czas i zapomniane chwilę.
+2 głosów
Wrz 14, 2017
zuziakkx Użytkownik 50,571 pkt
Przydatny post <3 ja jade na ostatni turnus <3
+2 głosów
Wrz 15, 2017
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
ciekawy post
+2 głosów
Wrz 15, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
149 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 149 Gości
Dziś posty czytano : 16421 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558545 punktów
 2. Young Stars Festival
  45060 punktów
 3. Bartek Lovers
  43661 punktów
 4. Supiwerki
  40100 punktów
 5. Potterheads
  40082 punktów
 6. The 100
  39044 punktów
 7. SikorskiSquad
  33444 punktów
 8. Arturonators
  30007 punktów
 9. SERIALE
  25691 punktów
 10. GRY
  23220 punktów
 11. Life Is Strange
  22237 punktów
 12. Famous In Love
  22217 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18455 punktów
 15. Once Upon A Time
  17792 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17377 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17352 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13194 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12718 punktów
 21. Forza
  11829 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10261 punktów
 24. Eurowizja
  10171 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7992 punktów
 27. TALENTY
  6484 punktów
 28. MUZYKA
  6451 punktów
 29. Playstation VR
  6177 punktów
 30. FILMY
  5775 punktów
 31. Nintendo
  5333 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5136 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4939 punktów
 35. Stranger Things
  4656 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4614 punktów
 37. INNE
  4604 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4237 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4223 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3885 punktów
 43. Young Stars News
  3264 punktów
 44. Sport
  2896 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2605 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2274 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1703 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  931 punktów
 54. FPS
  859 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  797 punktów
 57. R5Family
  634 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  468 punktów
 63. LUDZIE
  417 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  257 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Strzelanki
  104 punktów
 75. Donaty Agaty
  103 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  67 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1040 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post