Fandomy
+11 głosów

Marzyłeś kiedyś, by pojechać na obóz ze swoim idolem? Masz teraz taką możliwość! Ciekawi, jak to wygląda? Zapraszam do przeczytania postu!

Najważniejsze informacje

7 dni, 10 gwiazd i jeden wspólny cel - świetna zabawa! 

Na tegorocznym obozie nie zabraknie takich emocji jak radość. Takie campy integrują ludzi. Możecie poznawać wiele wspaniałych osób, z którymi spędzicie cały tydzień!

Na obozie nie zabraknie : 

Sylwii i Olgi Przybysz, Jeremiego i Artura Sikorskich, Sylwii Lipki, Bartka Kaszuby, Dominiki Sozańskiej, Weroniki Juszczak, Dominika Łupickiego oraz Remo! Oprócz nich pojawi się youtuberka znana pod nickiem Olciiak, która wystąpiła w teledysku do piosenki "Nawet" w wykonaniu Remo ft. Dominika Sozańska.


Kolejną rzeczą, która może uszczęśliwić wiele osób to jest to, że są aż 3 turnusy! Każdy z nich jest dla konkretnych województw, co jest świetną sprawą, ponieważ jeśli np. województwo pomorskie ma ferie, to jedzie na konkretny turnus. Z tego powody też poznacie ludzi, którzy mieszkają w pobliżu Was, więc będziecie mogli spotkać się nawet po zakończeniu obozu! Świetna sprawa. 

Terminy :


1 TURNUS : 20-26.01.2018

2 TURNUS : 03-09.02.2018

3 TURNUS : 10-16.02.2018


Niestety, nad czym bardzo ubolewam, to jest przedział wiekowy. Mogą pojechać osoby, które mają od 11-18 lat. W tym roku miejsce hotelu znajduje się w Węgierskiej Górce (wieś gminna położona w województwie śląskim).


I co najważniejsze, koszt takiego obozu to jedyne 1699 zł! Uważam, że jak na obóz z idolami to jest na prawdę mało. Oprócz tego trzeba opłacić tylko dojazd za autokar z miejsca zbiórki lub dojechać na własny koszt. 


Ale jaki jest program takiego obozu? Przekonajmy się razem! 

Koncerty

Jedziecie przecież na obóz z piosenkarzami, więc obowiązkowo musi być muzyka! Marzyliście o tym, by zaśpiewać razem z idolem? To teraz będziesz miał okazję zaśpiewać na jego koncercie! Obóz jest przepełniony muzyką, dlatego codziennie jest kogoś innego koncert. Koncerty na obozie różnią się w zupełności od klubowych. Na campie jesteście już zgrani, znacie mniej więcej ludzi, którzy są obok Was. Artyści też kojarzą mniej więcej Wasze twarze, więc śpiewają z Wami, jakbyście byli ich rodziną. Taki rodzinny klimat. Cudowne jest to przeżycie!


Oprócz tego plusem jest to, że na obozie jest około 100-150 osób, dlatego macie zagwarantowane to, że będziecie nagrywać idola z bliska, co da przepiękny efekt. Jest duże prawdopodobieństwo, że spojrzy na Ciebie podczas śpiewania. Uwierzcie, że jest to cudowne przeżycie. 


Nie bójcie się śpiewać. Idol jest wtedy bardziej szczęśliwy, gdy widzi, że fani znają jego muzykę. A chyba o to chodzi. Chcesz widzieć uśmiechniętego idola, prawda?


Cudownie wygląda także moment, kiedy wszyscy włączają lampki w telefonie. Daje to magiczny klimat.

Warsztaty radiowe

Byliście kiedyś ciekawi, jak wygląda praca prezentera w radiu? W końcu możecie dowiedzieć się o tym więcej! Specjaliści specjalnie dla Was opowiedzą jak to wygląda od "środka". 


Jak by tak się zastanowić, to wiele osób myśli, że wystarczy tylko mówić z energią do słuchaczy poprzez mikrofon, a wcale tak nie jest. Oczywiście, jest to ważne, bo gdyby prezenter mówił ospale to skończyłoby się tak, że słuchacze szybko wyszliby z audycji. 


Oprócz tego liczą się pomysły! Trzeba wymyśleć jakieś ciekawe audycje, by słuchacze często wchodzili na radio. Może jakieś nagrody? A może bitwa fandomów? A może fandoms Live? Tego wszystkiego możemy słuchać w Radiu Young Stars i wiele innych!


Często są problemy, że słuchacze nie mogą się dodzwonić, bo np. padły serwery i potrzeba jest wtedy kolejna umiejętność. Trzeba naprawić problem, który się pojawił.


To są takie podstawy, ale o wiele więcej przydatnych rzeczy dowiecie się, gdy pojedziecie na YSWC!

Warsztaty taneczne

Lubisz tańczyć? Świetnie trafiłeś! W programie nie mogłoby zabraknąć warsztatów tanecznych od profesjonalistów, którzy uczą naszych młodych Young Stars Dance. 


Znacz "Spełniaj marzenia"? Na pewno znasz ten hit. Możesz nauczyć się do niego kroków tzw. choreografii. Myślę, że jest to świetny pomysł, ponieważ wiele z nas chce tańczyć do tej piosenki!


Takie lekcje dają duż wysiłek, ale myślę, że na prawdę warto. Będziesz miał wiedzę, jak to wszystko wygląda, gdy piosenkarz uczy się nowej choreografii po np. 7h dziennie. Oczywiście tyle zajęcia nie będą trwały, ale to zawsze coś.


Przygotuj się na magiczne warsztaty, które nauczą Ciebie nowych kroków! 

A jeśli po prostu nie chcesz brać w tym udziału, to zawsze może popatrzeć, aczkolwiek myślę, że warto wziąć udział we wszystkich zajęciach tego obozu.

Pozostałe

Przygotuj się na wycieczki, aby poznać miejscowość, w której się znajdziesz. Nie zapomnij wziąć aparatu, bo pamiątki musisz mieć! 


Nowością, która dopiero wejdzie do programu są warsztaty dziennikarskie. Tutaj nie mogę za wiele zdradzić, ale z tego co się domyślam do po prostu dowiecie się wielu nowych rzeczy na temat dziennikarzy. 

Interesuje Ciebie ta tematyka? Na pewno nie będziesz się nudzić! A przynajmniej ludzie, którzy tam będą nie pozwolą Ci na nudę.


Kolejną rzeczą jest Young Stars On Snow, co po prostu oznacza zabawa na śniegu. W tamtym roku był to też wyjazd na narty. Jest to cudowna sprawa, także nawet jeśli nie umiecie jeździć to tam się nauczycie. Nie możemy zapomnieć również o rzucaniu się śnieżkami, bo to również super sprawa! A kuling? Oczywiście, że będzie. A wyobaź sobie, że zawsze obok Ciebie będzie twój idol! Coś niesamowitego, prawda?


W programie nie zabrakło również o ognisku! Razem z nowo poznanymi ludźmi oraz idolami przy ognisku. Rozmowy, śmianie się, ciepło. Na zimowe wieczory ognisko jak najbardziej na TAK!


Integracja to również ważna rzecz. Przy takim obozie nie ma czasu na kłótnie. Zachowujcie się jak rodzina, a będziecie szczęśliwi! Na pewno kadra przygotuje świetne zabawy, pomiędzy warsztatami.


Według mnie najlepszą rzeczą jest Young Stars Talent Show! Coś rewelacyjnego. Możecie pokazać swój talent! Zobaczy Was więcej ludzi, poznacie opinię innych. Masz jakiś talent? Śpiewanie, tańczenie, gra aktorska... A na koniec oceni cię nie kto inny jak ktoś z artystów Young Stars!


Jak zakończyć niesamowity dzień? Dyskoteką! Jesteście przygotowani na przetańczenie kilku godzin przy niesamowitej muzyce? Pamiętajcie, razem z idolami! Jest to cudowna sprawa. Oprócz muzyki Young Stars, będzie również inna, znana muzyka.


Youngstariada - tutaj za wiele nie powiem. Dowiedziałam się tylko ze strony Young Stars, że będą jakieś zmagania. Konkursy? Jeśli chcesz się dowiedzieć, musisz pojechać!


Czy wiesz...? Zapewne będzie to jakiś quiz na temat artystów, którzy są w składzie, ale kto wie? Może będzie co innego? 


Nie mogłoby zabraknąć Young Stars Cinema. Przygotowani na oglądanie filmu? Nie zapomnijcie popcornu! Zapewne będzie Wam potrzebny. Nie zapomnijcie podzielić się z sąsiadem obok siebie.


Gry i zabawy... Ciekawe co przygotowali dla Was!


Q&A! Pytajcie artystów o wszystko, co Was interesuje. Macie tutaj pole do popisu. Może chcielibyście wiedzieć jak pisze piosenkę? Co go motywuje? Jak powstaje teledysk? Czy jest dumny z tego co osiągnął? Czy chciałby być kiedyś zwykłym człowiekiem na chwile? Pytaj o wszystko! Idol odpowie, a jeśli po prostu nie będzie chciał to Ci to powie, ale raczej takiej sytuacji nie będzie. Pamiętaj tylko nie pytać o jakieś smutne zdarzenia, bo to w końcu też ferie dla artysty i ma być sam uśmiech!


Podsumowując. Jeśli masz taką okazję to nie zastanawiaj się i jedź! Będzie to zupełnie co innego niż M&G na koncertach, ponieważ jesteś codziennie z idolem! Wiele pamiątkowych zdjęć jeszcze przed Tobą!


Dziękuję za przeczytanie postu. Pozdrawiam

Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 330,759 punktów
331 czytelników Wrz 13

Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby skomentować ten post.

12 Komentarzy

beata_b99 Użytkownik zweryfikowany 143,864 punktów
Zarówno Young Stars Winter Camp jak i Young Stars Summer Camp to cudowne obozy, w których warto wziąć udział. Zawsze marzyłam, żeby pojechać przynajmniej raz na taki obóz, ale niestety w moim przypadku jest to niemożliwe. Nie mieszczę się już w obowiązującym przedziale wiekowym i chociaż wiem, że można byłoby coś w tej kwestii załatwić albo przynajmnjej spróbować, to jednak jest tyle chętnych, że nie wiem, czy organizatorzy będą chętni pójść na takie ustępstwa. Ale wracając do tematu Campu. Zapewnionych jest tam tyle atrakcji, że na pewno nikt nie będzie się tam nudzil i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Spędzanie takiego czasu z artystami jest wyjątkowe, bo poznajemy ich bliżej, możemy z nimi porozmawiać jak z różnymi sobie, jak z przyjaciółmi. Widzimy jak się zachowują na co dzień, przekonywujemy się, że niczym się od nas nie różnią. Jest tyle rzeczy, o które chciałabym zapytać artystów, chciałabym z nimi pogadać tak normalnie, na luzie a w czasie zwykłych spotkań podczas koncertów nie jest to możliwe. Można poznać wspaniałe osoby, z którymi poten długo będziemy utrzymywać kontakt. Mimo że nie byłam na takim obozie to zachęcam każdego, żeby jeśli może to pojechał chociaż raz na taki wyjazd
+5 głosów
Wrz 14
xFlagax Użytkownik zweryfikowany 8,751 punktów
Cudowny post pewnie nie jedna osobe zaciekawi ! <3
+4 głosów
Wrz 13
Jagoda Sawka Zarejestrowany użytkownik 18,849 punktów
Planuję jechać na drugi turnus i mam nadzieję, że będzie najlepiej! <3
+4 głosów
Wrz 13
Aqua Użytkownik zweryfikowany 64,200 punktów
Nigdy nie byłam na YSWC, ale brzmi świetnie! Z wielką chęcią bym pojechała i spotkała swoich idoli, ale wątpię, aby w przyszłym roku to się udało. Ale mam nadzieję, że w jeszcze kolejnym będzie równie ciekawy obóz.
+4 głosów
Wrz 13
beata_b99 Użytkownik zweryfikowany 143,864 punktów
Myślę, że zainteresowanie tymi obozami jest tak duże, że będą kontynuowane, więc nie ma się co martwić. A z roku na rok pojawia się coraz więcej atrakcyjnych pomysłów
Jessonx Użytkownik zweryfikowany 165,266 punktów
Nigdy nie byłam ale chciałam bym pojechać ponieważ tam jest naprawdę fajna atmosfera. Tylko szkoda że mnie nie stać xd Fajny post <3
+4 głosów
Wrz 14
Klaudia Lis Użytkownik zweryfikowany 68,653 punktów
Pięknie to wszystko odpisałaś ❤
+4 głosów
Wrz 14
Ola.Tinista Użytkownik zweryfikowany 81,446 punktów
Jejuś to jest moje marzenie ,aby tam pojechać!
+3 głosów
Wrz 14
Emilia Ostrowska Zarejestrowany użytkownik 757 punktów
Chciała bym jechać, spotkać wszystkich idoli. Ale niestety nie stać mnie.. Gdy się dowiedziałam że będzie, zaczęłam płakać. Ponieważ wiedziałam że nie mogę jechać..
+3 głosów
Wrz 14
Parszewska Użytkownik zweryfikowany 15,373 punktów
Byłam na yswc i bardzo chciałabym znowu pojechać, jednak w tym roku jest to niemożliwe. Na obozie było cudownie, poznałam masę wspaniałych osób, poznałam bliżej artystów, a nawet z niektórymi się zaprzyjaźniłam. W szczególności mam na myśli Dominikę, po campie zaczęłam z nią dużo pisać na fb, a już niecałe 2 miesiące później zostałam adminka na jej grupie ❤️ Miałam również bardzo fajne relacje z Olgą i Sylwią, dziewczyny jak przyszły do mnie do pokoju to tak długo siedziały, że aż pani z mymusic weszła i powiedziała im, żeby szły już dalej, wtedy Sysia powiedziała, że im się tutaj tak super rozmawia, bo my (ja i moja koleżanka z pokoju) jesteśmy jej znajomymi ❤️ Nawet Sylwia wchodząc do pokoju powiedziała do mnie: "Sylwia błagam powiedz, że masz coś do przeczesania grzywki, bo chcę od kogoś znajomego", Olga natomiast powiedziała: "Ooo moja koleżanka z Facebooka". Czas na Sikorskich, oni oraz Sylwia Przybysz to moi jedyni idole, więc czas z nimi był dla mnie wyjątkowy. Traktowałam chłopaków jak bardzo dobrych kolegów, mogliśmy normalnie porozmawiać bez pchających się fanek, wspaniałe uczucie. Nawet Jeremi podczas mszy zawołał mnie, żebym koło nich usiadła. Lipcia - przecudowna dziewczyna, mimo że nie jest moją idolką to na campie bardzo ją polubiłam. Wera i Bartek byli u nas bardzo krótko jednak również miałam okazję z nimi chociaż przez chwilkę pogadać! ❤️ Co do Olciiak - super dziewczyna naprawdę! Co mnie bardzo zaskoczyło, a jeszcze bardziej ucieszyło? Na obozie pojawił się Joker wraz z Kamilem Pisarkiem. Bardzo chciałam przytulić znów Jokera, więc spędzenie z nim całego dnia było dla mnie naprawdę wyjątkowe. Dominik - super chłopak z którym normalnie gadałam i przy każdym spotkaniu się staraliśmy pogadać, albo chociażby przybić piątkę. Remik to wspaniała osoba z którą również miałam okazję spędzić trochę czasu, a Karaś to po prostu hit! Miałam bardzo blisko niego pokój, mimo że były to dwa inne budynki to wystarczyło, że wyszłam na balkon, a on otworzył okno i wtedy mogliśmy sobie normalnie pogadać, śmieszna sytuacja, bo kiedyś Karaś zaczął we mnie i moją koleżankę rzucać owocami - nawet udało mi się złapać jedną pomarańczę! Reszta pomarańczy i jabłek niestety rozbiła się o ziemię - jestem bardzo ciekawa co na to pracownicy, którzy rano to zobaczyli haha  Jeżeli macie możliwość to jedzcie na obóz, bo naprawdę warto!
+3 głosów
+6500
Wrz 14
Anna Jopek Użytkownik zweryfikowany 130,018 punktów
Nigdy nie byłam na Young Stars Summer Camp ani na Young Stars Winter Camp z powodu tego że już jestem" za duża"nie mieszczę się w przedziale wiekowym. Ale to nic cieszę się że inni mogą pojechać i spełnić swoje marzenie. Możemy moje już się nie spełnić ale nie rezygnuje z niego. Bo kto wie może kiedyś będzie jakieś obóz dla 19+ i wtedy uda mi się do niego dostać. Cudowny post. Super to opisałeś na pewno na obozie musi być świetna atmosfera. Wtedy te kilka możecie  spędzić ze swoim idolem. Porozmawiać z nim jak z koleżanką lub kolegą. To musi być cudowne uczucie i mam nadzieję że wszyscy które chcą jechać a boją się zapytać rodziców. W końcu się odważą i zrobią pierwszy krok do spełnienia swojego marzenie. Bo na pewno warto i to jest niezapomniane czas i zapomniane chwilę.
+2 głosów
Wrz 14
zuziakkx Zarejestrowany użytkownik 50,013 punktów
Przydatny post <3 ja jade na ostatni turnus <3
+2 głosów
Wrz 15
Maria K. Zarejestrowany użytkownik 5,658 punktów
ciekawy post
+2 głosów
Wrz 15

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
339 osób na stronie
35 Użytkowników oraz 304 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 8843 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

 1. The 100
  243838 punktów
 2. Once Upon A Time
  159349 punktów
 3. SKAM
  108619 punktów
 4. Teen Wolf
  102052 punktów
 5. Supernatural
  83476 punktów
 6. 13 powodów
  69543 punktów
 7. Famous In Love
  39751 punktów
 8. Sherlock
  8549 punktów
 9. Gra o Tron
  6023 punktów
 10. Stranger Things
  4820 punktów
 11. Pamiętniki Wampirów
  2358 punktów
 12. Riverdale
  440 punktów
 13. Shadowhunters
  127 punktów
 14. The Walking Dead
  1 punktów
 1. Violetta
  837151 punktów
 2. Riverdale
  102801 punktów
 1. Pamiętniki Wampirów
  238337 punktów
 2. Famous In Love
  202380 punktów
 1. Teen Wolf
  459394 punktów
 2. Supernatural
  380730 punktów
 1. The 100
  762723 punktów
 2. Soy Luna
  734020 punktów
 1. R5Family
  165808 punktów
 2. Domisiaki
  148445 punktów
 3. Shawn Mendes Army
  113266 punktów
 4. Supiwerki
  64587 punktów
 5. KatyCats
  63176 punktów
 6. Team Kris
  60585 punktów
 7. Ananasy Sylwii
  50358 punktów
 8. Sheerios
  42528 punktów
 9. Arturonators
  32974 punktów
 10. Rihanna Navys
  31425 punktów
 11. Arianators
  27115 punktów
 12. 5SOSFAM
  23709 punktów
 13. Bartek Lovers
  10936 punktów
 14. Jereminators
  8508 punktów
 15. Misiaki Sysi
  8291 punktów
 16. Grzeszczakoholicy
  6428 punktów
 17. Orlandonators
  4838 punktów
 18. Puthinators
  3822 punktów
 19. Remo Music (Remonators)
  1817 punktów
 20. Directioners
  1510 punktów
 21. Selenators
  1138 punktów
 22. Team Rieger
  1032 punktów
 23. Daydreamers
  516 punktów
 24. Bambinos
  360 punktów
 25. Moonwalkers
  176 punktów
 26. BVB Army
  123 punktów
 27. Beliebers
  63 punktów
 28. Zquad
  29 punktów
 29. Swifties
  27 punktów
 30. KPOPers
  26 punktów
 31. Lovatics
  22 punktów
 32. Michał Szpak Fanclub
  17 punktów
 33. Clique (TOP)
  12 punktów
 34. Firebreathers
  6 punktów
 35. Glamberts
  1 punktów
 36. Mmers
  1 punktów
 37. Panic At The Disco
  1 punktów
 38. Roomies
  1 punktów
 39. Soldiers
  1 punktów
 40. Tonias Margaret
  1 punktów
Kontakt