NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)
+11 głosów

Marzyłeś kiedyś, by pojechać na obóz ze swoim idolem? Masz teraz taką możliwość! Ciekawi, jak to wygląda? Zapraszam do przeczytania postu!

Najważniejsze informacje

7 dni, 10 gwiazd i jeden wspólny cel - świetna zabawa! 

Na tegorocznym obozie nie zabraknie takich emocji jak radość. Takie campy integrują ludzi. Możecie poznawać wiele wspaniałych osób, z którymi spędzicie cały tydzień!

Na obozie nie zabraknie : 

Sylwii i Olgi Przybysz, Jeremiego i Artura Sikorskich, Sylwii Lipki, Bartka Kaszuby, Dominiki Sozańskiej, Weroniki Juszczak, Dominika Łupickiego oraz Remo! Oprócz nich pojawi się youtuberka znana pod nickiem Olciiak, która wystąpiła w teledysku do piosenki "Nawet" w wykonaniu Remo ft. Dominika Sozańska.


Kolejną rzeczą, która może uszczęśliwić wiele osób to jest to, że są aż 3 turnusy! Każdy z nich jest dla konkretnych województw, co jest świetną sprawą, ponieważ jeśli np. województwo pomorskie ma ferie, to jedzie na konkretny turnus. Z tego powody też poznacie ludzi, którzy mieszkają w pobliżu Was, więc będziecie mogli spotkać się nawet po zakończeniu obozu! Świetna sprawa. 

Terminy :


1 TURNUS : 20-26.01.2018

2 TURNUS : 03-09.02.2018

3 TURNUS : 10-16.02.2018


Niestety, nad czym bardzo ubolewam, to jest przedział wiekowy. Mogą pojechać osoby, które mają od 11-18 lat. W tym roku miejsce hotelu znajduje się w Węgierskiej Górce (wieś gminna położona w województwie śląskim).


I co najważniejsze, koszt takiego obozu to jedyne 1699 zł! Uważam, że jak na obóz z idolami to jest na prawdę mało. Oprócz tego trzeba opłacić tylko dojazd za autokar z miejsca zbiórki lub dojechać na własny koszt. 


Ale jaki jest program takiego obozu? Przekonajmy się razem! 

Koncerty

Jedziecie przecież na obóz z piosenkarzami, więc obowiązkowo musi być muzyka! Marzyliście o tym, by zaśpiewać razem z idolem? To teraz będziesz miał okazję zaśpiewać na jego koncercie! Obóz jest przepełniony muzyką, dlatego codziennie jest kogoś innego koncert. Koncerty na obozie różnią się w zupełności od klubowych. Na campie jesteście już zgrani, znacie mniej więcej ludzi, którzy są obok Was. Artyści też kojarzą mniej więcej Wasze twarze, więc śpiewają z Wami, jakbyście byli ich rodziną. Taki rodzinny klimat. Cudowne jest to przeżycie!


Oprócz tego plusem jest to, że na obozie jest około 100-150 osób, dlatego macie zagwarantowane to, że będziecie nagrywać idola z bliska, co da przepiękny efekt. Jest duże prawdopodobieństwo, że spojrzy na Ciebie podczas śpiewania. Uwierzcie, że jest to cudowne przeżycie. 


Nie bójcie się śpiewać. Idol jest wtedy bardziej szczęśliwy, gdy widzi, że fani znają jego muzykę. A chyba o to chodzi. Chcesz widzieć uśmiechniętego idola, prawda?


Cudownie wygląda także moment, kiedy wszyscy włączają lampki w telefonie. Daje to magiczny klimat.

Warsztaty radiowe

Byliście kiedyś ciekawi, jak wygląda praca prezentera w radiu? W końcu możecie dowiedzieć się o tym więcej! Specjaliści specjalnie dla Was opowiedzą jak to wygląda od "środka". 


Jak by tak się zastanowić, to wiele osób myśli, że wystarczy tylko mówić z energią do słuchaczy poprzez mikrofon, a wcale tak nie jest. Oczywiście, jest to ważne, bo gdyby prezenter mówił ospale to skończyłoby się tak, że słuchacze szybko wyszliby z audycji. 


Oprócz tego liczą się pomysły! Trzeba wymyśleć jakieś ciekawe audycje, by słuchacze często wchodzili na radio. Może jakieś nagrody? A może bitwa fandomów? A może fandoms Live? Tego wszystkiego możemy słuchać w Radiu Young Stars i wiele innych!


Często są problemy, że słuchacze nie mogą się dodzwonić, bo np. padły serwery i potrzeba jest wtedy kolejna umiejętność. Trzeba naprawić problem, który się pojawił.


To są takie podstawy, ale o wiele więcej przydatnych rzeczy dowiecie się, gdy pojedziecie na YSWC!

Warsztaty taneczne

Lubisz tańczyć? Świetnie trafiłeś! W programie nie mogłoby zabraknąć warsztatów tanecznych od profesjonalistów, którzy uczą naszych młodych Young Stars Dance. 


Znacz "Spełniaj marzenia"? Na pewno znasz ten hit. Możesz nauczyć się do niego kroków tzw. choreografii. Myślę, że jest to świetny pomysł, ponieważ wiele z nas chce tańczyć do tej piosenki!


Takie lekcje dają duż wysiłek, ale myślę, że na prawdę warto. Będziesz miał wiedzę, jak to wszystko wygląda, gdy piosenkarz uczy się nowej choreografii po np. 7h dziennie. Oczywiście tyle zajęcia nie będą trwały, ale to zawsze coś.


Przygotuj się na magiczne warsztaty, które nauczą Ciebie nowych kroków! 

A jeśli po prostu nie chcesz brać w tym udziału, to zawsze może popatrzeć, aczkolwiek myślę, że warto wziąć udział we wszystkich zajęciach tego obozu.

Pozostałe

Przygotuj się na wycieczki, aby poznać miejscowość, w której się znajdziesz. Nie zapomnij wziąć aparatu, bo pamiątki musisz mieć! 


Nowością, która dopiero wejdzie do programu są warsztaty dziennikarskie. Tutaj nie mogę za wiele zdradzić, ale z tego co się domyślam do po prostu dowiecie się wielu nowych rzeczy na temat dziennikarzy. 

Interesuje Ciebie ta tematyka? Na pewno nie będziesz się nudzić! A przynajmniej ludzie, którzy tam będą nie pozwolą Ci na nudę.


Kolejną rzeczą jest Young Stars On Snow, co po prostu oznacza zabawa na śniegu. W tamtym roku był to też wyjazd na narty. Jest to cudowna sprawa, także nawet jeśli nie umiecie jeździć to tam się nauczycie. Nie możemy zapomnieć również o rzucaniu się śnieżkami, bo to również super sprawa! A kuling? Oczywiście, że będzie. A wyobaź sobie, że zawsze obok Ciebie będzie twój idol! Coś niesamowitego, prawda?


W programie nie zabrakło również o ognisku! Razem z nowo poznanymi ludźmi oraz idolami przy ognisku. Rozmowy, śmianie się, ciepło. Na zimowe wieczory ognisko jak najbardziej na TAK!


Integracja to również ważna rzecz. Przy takim obozie nie ma czasu na kłótnie. Zachowujcie się jak rodzina, a będziecie szczęśliwi! Na pewno kadra przygotuje świetne zabawy, pomiędzy warsztatami.


Według mnie najlepszą rzeczą jest Young Stars Talent Show! Coś rewelacyjnego. Możecie pokazać swój talent! Zobaczy Was więcej ludzi, poznacie opinię innych. Masz jakiś talent? Śpiewanie, tańczenie, gra aktorska... A na koniec oceni cię nie kto inny jak ktoś z artystów Young Stars!


Jak zakończyć niesamowity dzień? Dyskoteką! Jesteście przygotowani na przetańczenie kilku godzin przy niesamowitej muzyce? Pamiętajcie, razem z idolami! Jest to cudowna sprawa. Oprócz muzyki Young Stars, będzie również inna, znana muzyka.


Youngstariada - tutaj za wiele nie powiem. Dowiedziałam się tylko ze strony Young Stars, że będą jakieś zmagania. Konkursy? Jeśli chcesz się dowiedzieć, musisz pojechać!


Czy wiesz...? Zapewne będzie to jakiś quiz na temat artystów, którzy są w składzie, ale kto wie? Może będzie co innego? 


Nie mogłoby zabraknąć Young Stars Cinema. Przygotowani na oglądanie filmu? Nie zapomnijcie popcornu! Zapewne będzie Wam potrzebny. Nie zapomnijcie podzielić się z sąsiadem obok siebie.


Gry i zabawy... Ciekawe co przygotowali dla Was!


Q&A! Pytajcie artystów o wszystko, co Was interesuje. Macie tutaj pole do popisu. Może chcielibyście wiedzieć jak pisze piosenkę? Co go motywuje? Jak powstaje teledysk? Czy jest dumny z tego co osiągnął? Czy chciałby być kiedyś zwykłym człowiekiem na chwile? Pytaj o wszystko! Idol odpowie, a jeśli po prostu nie będzie chciał to Ci to powie, ale raczej takiej sytuacji nie będzie. Pamiętaj tylko nie pytać o jakieś smutne zdarzenia, bo to w końcu też ferie dla artysty i ma być sam uśmiech!


Podsumowując. Jeśli masz taką okazję to nie zastanawiaj się i jedź! Będzie to zupełnie co innego niż M&G na koncertach, ponieważ jesteś codziennie z idolem! Wiele pamiątkowych zdjęć jeszcze przed Tobą!


Dziękuję za przeczytanie postu. Pozdrawiam

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 702 punktów za:

Jakość:20Popularność:467
Wsparcie:25Ocena i wartość ocen:11
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:130
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Paulina Korejke 3 Fan 641,387 punktów 5 15
467 czytelników Wrz 13, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

12 Komentarzy

beata_b99 Fan 128,087 punktów 2 6 17
Zarówno Young Stars Winter Camp jak i Young Stars Summer Camp to cudowne obozy, w których warto wziąć udział. Zawsze marzyłam, żeby pojechać przynajmniej raz na taki obóz, ale niestety w moim przypadku jest to niemożliwe. Nie mieszczę się już w obowiązującym przedziale wiekowym i chociaż wiem, że można byłoby coś w tej kwestii załatwić albo przynajmnjej spróbować, to jednak jest tyle chętnych, że nie wiem, czy organizatorzy będą chętni pójść na takie ustępstwa. Ale wracając do tematu Campu. Zapewnionych jest tam tyle atrakcji, że na pewno nikt nie będzie się tam nudzil i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Spędzanie takiego czasu z artystami jest wyjątkowe, bo poznajemy ich bliżej, możemy z nimi porozmawiać jak z różnymi sobie, jak z przyjaciółmi. Widzimy jak się zachowują na co dzień, przekonywujemy się, że niczym się od nas nie różnią. Jest tyle rzeczy, o które chciałabym zapytać artystów, chciałabym z nimi pogadać tak normalnie, na luzie a w czasie zwykłych spotkań podczas koncertów nie jest to możliwe. Można poznać wspaniałe osoby, z którymi poten długo będziemy utrzymywać kontakt. Mimo że nie byłam na takim obozie to zachęcam każdego, żeby jeśli może to pojechał chociaż raz na taki wyjazd
+5 głosów
Jest OK
Wrz 14, 2017
xFlagax Fan 8,479 punktów 1 4
Cudowny post pewnie nie jedna osobe zaciekawi ! <3
+4 głosów
Jest OK
Wrz 13, 2017
Jagoda Sawka Użytkownik 58,324 punktów 1 8
Planuję jechać na drugi turnus i mam nadzieję, że będzie najlepiej! <3
+4 głosów
Jest OK
Wrz 13, 2017
Aqua Fan 72,661 punktów 7
Nigdy nie byłam na YSWC, ale brzmi świetnie! Z wielką chęcią bym pojechała i spotkała swoich idoli, ale wątpię, aby w przyszłym roku to się udało. Ale mam nadzieję, że w jeszcze kolejnym będzie równie ciekawy obóz.
+4 głosów
Jest OK
Wrz 13, 2017
beata_b99 Fan 128,087 punktów 2 6 17
Myślę, że zainteresowanie tymi obozami jest tak duże, że będą kontynuowane, więc nie ma się co martwić. A z roku na rok pojawia się coraz więcej atrakcyjnych pomysłów
Jessonx Fan 313,677 punktów 1 4
Nigdy nie byłam ale chciałam bym pojechać ponieważ tam jest naprawdę fajna atmosfera. Tylko szkoda że mnie nie stać xd Fajny post <3
+4 głosów
Jest OK
Wrz 14, 2017
Klaudia Lis Fan 61,485 punktów 1 5
Pięknie to wszystko odpisałaś ❤
+4 głosów
Jest OK
Wrz 14, 2017
Ola.Tinista Fan 74,185 punktów 2 7
Jejuś to jest moje marzenie ,aby tam pojechać!
+3 głosów
Jest OK
Wrz 14, 2017
Emilia Ostrowska Użytkownik 1,021 punktów 3
Chciała bym jechać, spotkać wszystkich idoli. Ale niestety nie stać mnie.. Gdy się dowiedziałam że będzie, zaczęłam płakać. Ponieważ wiedziałam że nie mogę jechać..
+3 głosów
Jest OK
Wrz 14, 2017
Parszewska Fan 38,081 punktów 1 6
Byłam na yswc i bardzo chciałabym znowu pojechać, jednak w tym roku jest to niemożliwe. Na obozie było cudownie, poznałam masę wspaniałych osób, poznałam bliżej artystów, a nawet z niektórymi się zaprzyjaźniłam. W szczególności mam na myśli Dominikę, po campie zaczęłam z nią dużo pisać na fb, a już niecałe 2 miesiące później zostałam adminka na jej grupie ❤️ Miałam również bardzo fajne relacje z Olgą i Sylwią, dziewczyny jak przyszły do mnie do pokoju to tak długo siedziały, że aż pani z mymusic weszła i powiedziała im, żeby szły już dalej, wtedy Sysia powiedziała, że im się tutaj tak super rozmawia, bo my (ja i moja koleżanka z pokoju) jesteśmy jej znajomymi ❤️ Nawet Sylwia wchodząc do pokoju powiedziała do mnie: "Sylwia błagam powiedz, że masz coś do przeczesania grzywki, bo chcę od kogoś znajomego", Olga natomiast powiedziała: "Ooo moja koleżanka z Facebooka". Czas na Sikorskich, oni oraz Sylwia Przybysz to moi jedyni idole, więc czas z nimi był dla mnie wyjątkowy. Traktowałam chłopaków jak bardzo dobrych kolegów, mogliśmy normalnie porozmawiać bez pchających się fanek, wspaniałe uczucie. Nawet Jeremi podczas mszy zawołał mnie, żebym koło nich usiadła. Lipcia - przecudowna dziewczyna, mimo że nie jest moją idolką to na campie bardzo ją polubiłam. Wera i Bartek byli u nas bardzo krótko jednak również miałam okazję z nimi chociaż przez chwilkę pogadać! ❤️ Co do Olciiak - super dziewczyna naprawdę! Co mnie bardzo zaskoczyło, a jeszcze bardziej ucieszyło? Na obozie pojawił się Joker wraz z Kamilem Pisarkiem. Bardzo chciałam przytulić znów Jokera, więc spędzenie z nim całego dnia było dla mnie naprawdę wyjątkowe. Dominik - super chłopak z którym normalnie gadałam i przy każdym spotkaniu się staraliśmy pogadać, albo chociażby przybić piątkę. Remik to wspaniała osoba z którą również miałam okazję spędzić trochę czasu, a Karaś to po prostu hit! Miałam bardzo blisko niego pokój, mimo że były to dwa inne budynki to wystarczyło, że wyszłam na balkon, a on otworzył okno i wtedy mogliśmy sobie normalnie pogadać, śmieszna sytuacja, bo kiedyś Karaś zaczął we mnie i moją koleżankę rzucać owocami - nawet udało mi się złapać jedną pomarańczę! Reszta pomarańczy i jabłek niestety rozbiła się o ziemię - jestem bardzo ciekawa co na to pracownicy, którzy rano to zobaczyli haha  Jeżeli macie możliwość to jedzcie na obóz, bo naprawdę warto!
+3 głosów
Jest OK
+6500
Wrz 14, 2017
Anna Jopek Fan 157,325 punktów 3 9
Nigdy nie byłam na Young Stars Summer Camp ani na Young Stars Winter Camp z powodu tego że już jestem" za duża"nie mieszczę się w przedziale wiekowym. Ale to nic cieszę się że inni mogą pojechać i spełnić swoje marzenie. Możemy moje już się nie spełnić ale nie rezygnuje z niego. Bo kto wie może kiedyś będzie jakieś obóz dla 19+ i wtedy uda mi się do niego dostać. Cudowny post. Super to opisałeś na pewno na obozie musi być świetna atmosfera. Wtedy te kilka możecie  spędzić ze swoim idolem. Porozmawiać z nim jak z koleżanką lub kolegą. To musi być cudowne uczucie i mam nadzieję że wszyscy które chcą jechać a boją się zapytać rodziców. W końcu się odważą i zrobią pierwszy krok do spełnienia swojego marzenie. Bo na pewno warto i to jest niezapomniane czas i zapomniane chwilę.
+2 głosów
Jest OK
Wrz 14, 2017
zuziakkx Użytkownik 50,476 punktów 4
Przydatny post <3 ja jade na ostatni turnus <3
+2 głosów
Jest OK
Wrz 15, 2017
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
ciekawy post
+2 głosów
Jest OK
Wrz 15, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
223 osób na stronie
2 Użytkowników oraz 221 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 24299 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

 1. Riverdale
  114524 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  13501 punktów
 3. Shawn Mendes Army
  11876 punktów
 4. Supiwerki
  11494 punktów
 5. Eurowizja
  7823 punktów
 6. Bartek Lovers
  6811 punktów
 7. Remonators
  5762 punktów
 8. Famous In Love
  5746 punktów
 9. YOUNG STARS
  4745 punktów
 10. MUZYKA
  4330 punktów
 11. SERIALE
  4104 punktów
 12. Progress Armia
  4101 punktów
 13. Bambinos
  4062 punktów
 14. The Originals
  3989 punktów
 15. Pretty Little Liars
  3800 punktów
 16. Nintendo
  3553 punktów
 17. 13 Reasons Why
  3463 punktów
 18. Arturonators
  2798 punktów
 19. K-Pop
  2617 punktów
 20. Stranger Things
  2511 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  2480 punktów
 22. SikorskiSquad
  2256 punktów
 23. Domisiaki
  2197 punktów
 24. Sport
  2102 punktów
 25. FILMY/SERIALE/TV
  1995 punktów
 26. Young Stars News
  1942 punktów
 27. Puthinators
  1878 punktów
 28. The 100
  1663 punktów
 29. Misiaki Sysi
  1506 punktów
 30. GRY
  806 punktów
 31. Team Rieger
  419 punktów
 32. Kluseczki Olgi
  331 punktów
 33. Once Upon A Time
  173 punktów
 34. Ania, nie Anna
  170 punktów
 35. Soy Luna
  140 punktów
 36. Arianators
  132 punktów
 37. Dua Lipa
  115 punktów
 38. God Of War
  108 punktów
 39. INNE
  85 punktów
 40. Pamiętniki Wampirów
  85 punktów
 41. FILMY
  79 punktów
 42. Sony Playstation
  53 punktów
 43. R5Family
  45 punktów
 44. Beautilles
  40 punktów
 45. Selenators
  40 punktów
 46. Podróże
  36 punktów
 47. MMers
  35 punktów
 48. Detroit
  20 punktów
 1. Potterheads
  92 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  3521 punktów
 2. Riverdale
  1828 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  1705 punktów
 4. Supiwerki
  1130 punktów
 5. SERIALE
  1104 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  827 punktów
 7. Bambinos
  686 punktów
 8. Remonators
  516 punktów
 9. YOUNG STARS
  484 punktów
 10. Young Stars News
  414 punktów
 11. Bartek Lovers
  366 punktów
 12. MUZYKA
  125 punktów
 13. Once Upon A Time
  52 punktów
 14. Pretty Little Liars
  29 punktów
 15. Domisiaki
  22 punktów
 16. Ania, nie Anna
  18 punktów
 17. KSIĄŻKI
  18 punktów
 18. Stranger Things
  17 punktów
 19. Arturonators
  16 punktów
 20. Dua Lipa
  11 punktów
 21. SikorskiSquad
  10 punktów
 22. Sport
  10 punktów
 23. FILMY
  9 punktów
 24. Eurowizja
  8 punktów
 25. Nintendo
  8 punktów
 26. GRY
  7 punktów
 27. Pamiętniki Wampirów
  7 punktów
 28. Famous In Love
  6 punktów
 29. 13 Reasons Why
  4 punktów
 30. God Of War
  4 punktów
 31. K-Pop
  4 punktów
 32. LUDZIE
  2 punktów
 33. Progress Armia
  2 punktów
 34. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2209 punktów
 2. Pretty Little Liars
  1656 punktów
 3. Riverdale
  1590 punktów
 4. Bartek Lovers
  1154 punktów
 5. Once Upon A Time
  1088 punktów
 6. Dua Lipa
  1047 punktów
 7. The Originals
  989 punktów
 8. Soy Luna
  986 punktów
 9. Shawn Mendes Army
  944 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  361 punktów
Kontakt Post