Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+2 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


W tym roku byłam na moim pierwszym koncercie kogoś z Young Stars. Byli to Bartek i Sylwia Lipka.

Przygotowania

Zaczęło się od postu na Ananasach. Sylwia napisała, że wraz z Bartkiem zagra w Tczewie. Mieszkam niedaleko, więc napisała komentarz, że z chęcią będę. Ktoś zaproponował mi czy nie chcę dołączyć do konfy osób, które jadą na koncert. Oczywiście się zgodziłam.

Konfa

Wspaniała atmosfera, która tam panowała pozwalała jeszcze bardziej przygotować się do tego wspaniałego dnia. Odliczaliśmy codziennie zmieniając nazwę. Kiedy nagle w nazwie było wpisane "1 dzień". Był to piątek 2 czerwca. Już następnego dnia miał być koncert <3

Droga na Bulwar

Do Tczewa dojechałam autobusem. Jednak czekała mnie jeszcze droga na Bulwar. Umówiłam się z jedną z osób z konfy, żeby mnie doprowadziła na miejsce, ponieważ nigdy tam nie byłam. Ona mieszkała w Tczewie więc doskonale znała drogę z dworca na miejsce koncertu. W czasie drogi dowiedziałam się trochę o niej i o Tczewie.

Oczekiwanie <3

Przyszłyśmy dużo wcześniej niż był koncert, żeby zająć miejsca przy barierkach. Czekaliśmy od 11 a koncert zaczynał się od 14, Czasami, któraś z nas znikała np. na stoisko MyMusicShop. Ja też odwiedziłam i kupiłam sobie jedną silikonkę i trzy opaski materiałowe. Następnie czekając zauważyliśmy, że Bartek wyszedł z garderoby zrobić sobie zdjęcia nad Wisłą. Dokonałyśmy szybkiej decyzji, że biegniemy do niego po zdjęcia i żeby się przytulić.

Koncert

Pierwszy zaśpiewał Bartek, następnie Matra Bijan a na końcu Lipusia. Na koncert Bartka zeszło się już sporo osób, wszyscy mega głośno śpiewali i była miła atmosfera. Bartek raz zszedł ze sceny do nas. Następnie był koncert Marty, czyli nasze gardła odpoczywały, bo nie znaliśmy tekstów jej piosenek.W tym czasie Bartek rozdawał autografy i robił sobie z nami zdjęcia. Jako iż ja miała zdjęcia poszłam tylko po autograf. Sylwia wskoczyła na scenę i rozpoczęła się zabawa! Na Sylwię przyszło jeszcze więcej osób. Po długim i bardzo energicznym koncercie przyszedł czas na zdjęcia i autografy od Sylwii. To była jedna z najgorszych rzeczy. Ludzie z tyłu zaczęli się pchać do przodu, żeby za wszelką cenę zrobić sobie zdjęcie z Sylwią. Mnie osobiście wypchali do tyłu i musiałam zmienić miejsce gdzie stałam i czekałam na Sylwię. Jednocześnie straciłam z oczu ludzi z którymi przyszłam na koncert.

To był jeden z najlepszych dni <3 Teraz czekam na YSoT! Nie miałam głosu przez kilka godzin, ale warto było! Pozdrawiam wszystkich z konfy :)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 100 punktów za:

Jakość:20Popularność:30
Podziękowania:0Ocena:10
Wyróżnienia:0Komentarze:40

Bartek Kaszuba
Dominisia Użytkownik zweryfikowany 38,266 punktów 4
30 czytelników Wrz 22, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

Angelika z Setki Użytkownik zweryfikowany 50,818 punktów 1 8
Mega post!
+3 głosów
Wrz 22, 2017
Dominisia Użytkownik zweryfikowany 38,266 punktów 4
Dziękuję
DominikaK Zarejestrowany użytkownik 736 punktów 1
Jezu bardzo przydatny post Zawsze chciałam wiedzieć jak to jest na plenerach
+2 głosów
Wrz 22, 2017
Dominisia Użytkownik zweryfikowany 38,266 punktów 4
Ojeju Dziękuję <3

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
124 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 124 Gości
Dziś posty czytano : 6878 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

 1. Ananasy Sylwii
  22513 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4839 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  22513 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4839 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 5. Young Stars Camp
  2436 punktów
 6. Kluseczki Olgi
  1552 punktów
 7. Wokaliści
  202 punktów
 8. Remonators
  86 punktów
 9. FILMY
  39 punktów
Kontakt Post