+6 głosów
(postid: 320240) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Uzdolniona absolwentka zarządzania. Studia ukończone z wyróżnieniem, certyfikaty i dyplomy. Pomimo kwalifikacji z każdym dniem coraz trudniej jest jej znaleźć i walczyć o wymarzoną pracę.
Sytuacja, w jakiej się znajduje, ostatecznie zmusza ją do podjęcia pracy w miejscu, którego chciała unikać.
Dziewczyna z każdym dniem zacznie odkrywać coraz więcej sekretów nocnego życia, z którego do tej pory nie korzystała. Wciągnięta w grę nie będzie w stanie przerwać swojej roli, zatracając się w niej coraz bardziej.

[Wizerunek postaci zaczerpnięty z serialu The 100. Cała reszta jest wytworem wyobraźni.]
Przedstawienie postaci

Clarke Griffin,

25 lat.

Kobieta wyjątkowo pewna siebie.
Twardo stąpa po ziemi i nie boi się podejmować nowych wyzwań.
Zmuszona, przez swoją sytuację materialną, do podjęcia stanowiska managera w jednym z najpopularniejszych klubów w Chicago. 
Dziewczyna, która woli poświęcić swój wolny czas na pochłanianie dodatkowej wiedzy niż na całonocną rozrywkę.
Otoczona wianuszkiem przyjaciół.
Pewna swojej wartości.
Bellamy Blake,
29 lat.

Młody, przerażająco bogaty, biznesmen.
Człowiek bez zasad.
Uważa, że jego pieniądze dają mu władze nad innymi.
Zapatrzony w swoją osobę.
Jego żona jest dla niego wizytówką podczas bankietów. Poza nimi, żonę traktuje na równi z innymi ludźmi.
Nie okazuje zbyt wielu uczuć.
Właściciel większości klubów w Chicago.
Zbyt pewny swojej wartości.
Echo Blake,
26 lat.

Kobieta żyjąca na utrzymaniu swojego bogatego męża.
Jej jedynym zajęciem są spotkania z przyjaciółkami i przyjaciółmi.
Strasznie zasdrosna o przystojnego Blakea.
Zawsze walczy o swoje. Jej pewność siebie rośnie przy boku bruneta.
Zdolna do wszystkiego, aby utrzymać swoje wygodne życie.
Zbyt zapatrzona w swoje odbicie.
Jasper Jordan,
24 lata.

Kilkuletni barman w jednym z klubów Bellamyego. Zaufany pracownik.
Zawsze pozytywny i zakręcony.
Swoją osobą wzbudza sympatię otoczenia, co zawsze skutkuje dość sporymi tłumami przy klubowym barze.
Nie zamierza zmieniać swojego dotychczasowego życia.
Singiel.
Bardzo dobrze znający swoją wartość.
Raven Reyes,
25 lat.

Najlepsza przyjaciółka Clarke.
Niewiele różni się od blondynki, przez co od lat są nierozłączne.
Różnicą jest to, że dziewczyna nie stroni od alkoholu i imprez.
Cotygodniowy gość klubu Blakea.
Niezobowiązująca się.
Zawsze wesoła.
Za cel obrała sobie, rozruszanie swojej przyjaciółki.
Szukająca przygód.
Bardzo pewna swoich atutów.


i inni...
Rozdział pierwszy

— Przecież ta praca to jakiś żart! — warczy zdenerwowana blondynka, która już kolejny raz przegląda się w ogromnym lustrze. Nerwowo poprawia swoją czarną sukienkę, po czym przenosi swój zrezygnowany wzrok na przyjaciółkę siedzącą na salonowej kanapie i wcinającą lody. 


— Przestań marudzić Griffin! — Karci ją Raven, która jeszcze wygodniej rozkłada się na meblu. — Idealnie się nadajesz. Załatwisz nam też jakieś darmowe wejściówki... — mówi podstępnie, po czym dwuznancznie unosi brwi. Zdenerwowana do granic możliwości Clarke, w jednej chwili zdejmuje swojego buta i z dość dużą siłą, rzuca w szatynkę. Zaskoczona robi szybki unik, a z jej warg wydobywa się głośny śmiech. 

— Nienawidzę Cię Reyes... — prycha pod nosem. Szybkim krokiem idzie do kuchni, gdzie z blatu szybko ściąga niebieską teczkę ze swoim CV. — Może jednak nie pójdę? — jęczy żałośnie, gdy wraca do salonu i ponownie zatrzymuje się na środku, aby po chwili ponownie założyć rzuconego wcześniej buta. 

— Pamiętaj o tym wynagrodzeniu Clarke... — wzdycha, już zrezygnowana Raven — ułatwi to wiele twoich spraw. — Posyła jej ostatni pokrzepiający uśmiech i na powrót, skupia całą swoją uwagę na pudełku lodów. — Do boju dziewczyno! — krzyczy radośnie i w zwycięskim geście unosi łyżeczkę do góry. 

— Dobra, dam radę. — Blondynka przymyka delikatnie oczy, bierze kilka głębokich wdechów, po czym żwawym krokiem rusza w stronę drzwi wyjściowych. — Trzymaj kciuki Małpo! — krzyczy jeszcze do przyjaciółki zanim zamyka za sobą drzwi, po czym szybko zbiega ze schodów i z dużą siłą pcha drzwi prowadzące na klatkę schodową. Kolejny raz bierze głęboki wdech, a rześkie, popołudniowe powietrze, wypełnia jej płuca dodając jej nieco więcej odwagi. Widząc tramwaj biegiem rusza w stronę przystanku, a już po chwili zdyszana wpada do jego środka i siada na jednym z wolnych krzesełek. 

×

Nieco niepewna przekracza próg tak nielubianego przez nią miejsca. Przed jej oczami ukazuje się dość długi korytarz, który utrzymany jest w ciemnych barwach. Jedynym dźwiękiem, jaki jest w stanie usłyszeć w tym momencie to odgłos jej butów uderzających o lśniącą powierzchnię płytek. Mocniej zaciska palce na teczce trzymanej w dłoni i nie rozglądając się na boki dociera na sam koniec korytarza. Przed nią ponownie pojawiają się dość wielkie drzwi u boku, których stoi masywny ochroniarz ubrany w czarny garnitur. Jego głowa jest łysa, a w uchu znajduje się słuchawka, od której kabel prowadzi pod czarną koszulę. 

— Dzień dobry. — Blondynka wita się niepewnie, na usta przybierając delikatny, lekko krzywy, uśmiech. Teczkę mocno ściśniętą trzyma na wysokości brzucha, nerwowo stąpając z nogi na nogę. Przeszywający wzrok mężczyzny sprawia, że zaczyna się ona czuć wyjątkowo niezręcznie, a zawartość żołądka chce podejść jej do gardła.

— Zgubiłaś się? — pyta obojętnym tonem, ani na chwilę nie zmieniając swojego wyrazu twarzy. Zastanawia się, co tak niewinnie wyglądająco kobieta mogła robić w tym miejscu. 

— Jestem umówiona na rozmowę o pracę. — Zdenerwowana dziewczyna stara się, aby jej głos w żadnym momencie się nie zawiesił. Drżącą dłonią poprawia niesforny kosmyk włosów spadający na jej błękitne oczy. Wzrokiem błądzi po wszystkich ścianach, żeby tylko nie musieć dłużej przyglądać się mężczyźnie. 

— Słyszałem coś o tym. Wejdź i poczekaj przy barze na parterze. Szefa jeszcze nie ma — odpowiada jej, zadziwiająco, dużo milej niż poprzednio, po czym z lekkim uśmiechem na ustach, otwiera przed nią jedno ze skrzydeł drzwi. Dalej niepewna Clarke, odwzajemnie gest i wolnym krokiem przekracza kolejny próg. Pomieszczenie, do którego weszła obecnie robi na niej dużo większe wrażenie niż poprzednie. Tuż przed nią rozprzestrzeniają się długie schody prowadzące w dół, z małego tarasu, na którym się znajdowała. Miała stąd idealny widok na całą powierzchnię klubu. Po lewej stronie znajdowała się strefa z lożami, gdzie przeważały kolorowe kanapy poustawianie dookoła, różnej wielkości stolików. Znajdowały się też tam te bardziej zaciszne loże, tzn VIP, gdzie klient mógł otrzymać więcej prywatności. Natomiast po jej prawej stronie znajdował się zadziwiająco długi bar, za którym na pewno pracowała masa barmanów. Teraz jednak znajdował się tam tylko jeden, który najprawdopodobniej przygotowywał wszystko do wieczornego otwarcia. Oba te miejsca przedzielał od siebie ogromny parkiet, dookoła którego poustawiane były światła i głośniki. Tuż pod balkonem, na którym się znajdowała, był wysoki podest dla dja, który również już rozkładał swój sprzęt. Clarke naprzeciwko zauważyła schody podobne do tych, po których obecnie schodziła, które prowadzą najpewniej do następnego piętra klubu. Na tej ścianie znajdowały się również dwie pary drzwi, których funkcji dziewczyna na razie nie znała. Z sufitu zwisały różnej długości lampy, światła i lustra, nadając całości wyjątkowy klimat. Dziewczyna nie mogąc nadziwić się temu co widzi, kierowała się w stronę baru z szeroko otwartymi oczami i lekko uchyloną buzią. Do tej pory nie wiedziała, że może coś na niej zrobić aż takie wrażenie. 

— Umm, przepraszam... — mówi lekko zachrypniętym głosem, gdy tylko znajduje się wreszcie na wysokości chłopaka stojącego za ladą. Na blat kładzie swoje dłonie, pod którymi znajduje się teczka. Ze zdenerwowania lekko przygryza wargę. 

— O! Hej! — Wesoły chłopak wreszcie odwraca się przodem do niej, a w swoich dłoniach trzyma kilka cytryn. Na jego wargach gości szeroki uśmiech, który sięga aż do oczu. Sama jego postawa sprawia, że ciało dziewczyny mimowolnie się rozluźnia. — Czego szukasz Blondi? — pyta jej, odkładając przy tym owoce do miski stojącej niedaleko. 

— Najprawdopodobniej mam tu poczekać na twojego szefa, który ma przeprowadzić ze mną rozmowę o pracę. — Blondynka mówi już znacznie pewniej niż każdym poprzednim razem, przy tym lekko się krzywiąc na dźwięk przezwiska, jakim nazwał ją chłopak. 

— O matulu! To życzę Ci powodzenia! — Szatyn po tych słowach wybucha głośnym śmiechem, tym samym sprawiając, że w Clarke wzbudziła się kolejny raz iskierka niepewności. Głośno przełykając ślinę, nerwowo bawi się gumką teczki i posyła mu niemrawy uśmiech. — Jestem Jasper. — Przedstawia się jej barman, wystawiając w jej kierunku swoją dużą dłoń i kolejny raz zachęcając ją uśmiechem. 

— Clarke. — Chwyta ją w niepewny uścisk, który jednak szybko przerywa. Gdy chłopak opiera swoje dłonie na blacie i chce już kontynuować ich rozmowę, przerywa mu nadzwyczaj poważny i apodyktyczny głos. 

— A więc Panno Clarke... Zapraszam do siebie — mówi facet stojący dosłownie kilka kroków za jej plecami. Głos ten sprawia, że po ciele blondynki mimowolnie przechodzi nieprzyjemny dreszcz. Kolejny raz przełyka głośno ślinę i przybierając pewny wyraz twarzy, powoli odwraca się w jego stronę. Stoi przed nią wysoki, dobrze zbudowany brunet. Jego roztrzepane włosy i dobrze dopasowany granatowy garnitur, w całości prezentują się nienagannie, a do tego bijąca od niego pewność siebie, sprawiają że ciało dziewczyny zastyga w bezruchu. 

Bellamy Blake we własnej osobie.

OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
6
Super
1
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
1
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 549 punktów za:

Jakość:20Popularność:471
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:6
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:28
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o The 100 na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
majjaak Użytkownik 59,237 pkt
471 czytelników Wrz 24, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

Angelika z Setki Fan 70,394 pkt
Świetne!
+2 głosów
Wrz 24, 2017
Karolista3011 Użytkownik 55,051 pkt
Świetne opowiadanie! Czekam na next :D
+1 głos
Wrz 24, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
116 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 116 Gości
Dziś posty czytano : 3189 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  553749 punktów
 2. Young Stars Festival
  44843 punktów
 3. Bartek Lovers
  43497 punktów
 4. Supiwerki
  39821 punktów
 5. Potterheads
  39816 punktów
 6. The 100
  38803 punktów
 7. SikorskiSquad
  32858 punktów
 8. Arturonators
  29703 punktów
 9. SERIALE
  25585 punktów
 10. GRY
  23053 punktów
 11. Life Is Strange
  22050 punktów
 12. Famous In Love
  21852 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20162 punktów
 14. Domisiaki
  18342 punktów
 15. Once Upon A Time
  17583 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17332 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17166 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13106 punktów
 19. YOUNG STARS
  12870 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12668 punktów
 21. Forza
  11154 punktów
 22. Sonbird Team
  10831 punktów
 23. Remonators
  10181 punktów
 24. Eurowizja
  10088 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9279 punktów
 26. Dua Lipa
  7959 punktów
 27. TALENTY
  6452 punktów
 28. MUZYKA
  6402 punktów
 29. Playstation VR
  6137 punktów
 30. FILMY
  5728 punktów
 31. Nintendo
  5300 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5016 punktów
 33. Detroit
  4983 punktów
 34. Tomb Raider
  4923 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4593 punktów
 36. INNE
  4589 punktów
 37. Stranger Things
  4526 punktów
 38. Progress Armia
  4280 punktów
 39. The Originals
  4228 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4168 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3966 punktów
 42. Bambinos
  3790 punktów
 43. Young Stars News
  3215 punktów
 44. Sport
  2841 punktów
 45. K-Pop
  2738 punktów
 46. American Horror Story
  2596 punktów
 47. God Of War
  2525 punktów
 48. YOUTUBE
  2246 punktów
 49. Kortezjanie
  2114 punktów
 50. Puthinators
  1933 punktów
 51. Sony Playstation
  1626 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  903 punktów
 54. Temorki
  848 punktów
 55. FPS
  829 punktów
 56. Team Rieger
  782 punktów
 57. R5Family
  604 punktów
 58. PC
  527 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  505 punktów
 60. Arianators
  488 punktów
 61. Uncharted
  477 punktów
 62. LUDZIE
  388 punktów
 63. Zosiaki
  385 punktów
 64. Directioners
  314 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  284 punktów
 66. Soy Luna
  284 punktów
 67. #talentobranie
  282 punktów
 68. 5SOSFam
  244 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. Beautilles
  144 punktów
 72. The Good Place
  143 punktów
 73. Selenators
  128 punktów
 74. Donaty Agaty
  100 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  94 punktów
 77. Podróże
  84 punktów
 78. Swifties
  57 punktów
 79. Far Cry
  45 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  976 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post