NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+2 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Po co przejmować się czymś o czym nie mamy pojęcia? Po co mamy przejmować się przyszłością skoro można żyć teraźniejszością? Poznajmy Lunę Valente - dziewczynę, dla której jutra mogłoby nie być, bo dzisiaj czerpię z życia pełnymi garściami.Poznajmy również jej przyjaciół, którzy są zawsze kiedy młoda Valente ich potrzebuje.Wspólnie tworzą paczkę zgranych przyjaciół, którzy są w stanie razem podbić świat.

Rozdział piętnasty

Moje wrażenie jednak szybko znika, gdy widzę późniejszą reakcję Balsano na jej zaczepkę.


- No chyba nie. - brunet odpowiada Carmen, a na jego twarzy można dostrzec małe zniesmaczenie. Na ten widok cicho parskam pod nosem.

Balsano szczerze Ci właśnie współczuję. Moja przyjaciółka jak już sobie kogoś upatrzy, to nie spocznie dopóki go nie zdobędzie. Taka jej natura.


- Zawsze możemy się poznać. - dziewczyna podchodzi jeszcze bliżej chłopaka, a on dalej stoi w miejscu nie wiedząc co ze sobą zrobić. Popijam moją gorącą czekoladę i czekam na dalszy rozwój sytuacji.


- Matteo Idiota Balsano. - przedstawia się i wystawia w kierunku dziewczyny rękę. Myślę, że nie chce aby podeszła jeszcze bliżej. Po raz kolejny cicho śmieję się pod nosem, a on puszcza mi oczko. Gdy na mnie spogląda na jego wargach można dostrzec delikatny uśmiech. Carmen jest jednak zapatrzona w jego intensywnie czekoladowe oczy i zdaje się, że niczego nie zauważa. Wcale jej się nie dziwię. Bez problemu można w nich utonąć. Podciągam kolana pod brodę i rozsiadam się wygodnie na fotelu, z rozbawieniem przyglądam się tej dwójce. Dziewczyna nie zwracając uwagi na jego dłoń podchodzi jeszcze bliżej i delikatnie całuję go w policzek.


- Carmen Briseño. - na jej wargach gości jeden z najpiękniejszych uśmiechów. Jest naprawdę wyjątkowy i do tej pory na wszystkich mężczyzn działał bez zarzutu. Nie zapominajmy jednak, że Balsano zawsze musi być inny. Zdegustowany odsuwa od niej głowę i spogląda w moją stronę. W jego oczach dostrzegam błaganie o pomoc. O nie, patrzenie na to sprawia mi zbyt dużą przyjemność.


- A więc… skąd się tu wziąłeś? - słaby tekst Car, co z Tobą? Jej dłoń właśnie spoczywa na ramieniu chłopaka, a na ustach gości rozmarzony uśmiech.


- Valente się nie chwaliła? - pyta jej z rozbawieniem, a w jego oczach pojawia się niebezpieczny błysk. Co kombinujesz Balsano?


- Ohh, a niby czym? - dziewczyna dobrze udaje zaskoczenie. Znam ją na tyle dobrze, że wiem iż jej to nawet nie interesuje.


- Tym, że ma chłopaka? - na jego ustach gości cwany uśmiech, a wyraz jego twarzy wyraża ogromną dumę ze zwycięstwa. Natomiast na mojej twarzy na pewno wymalowane jest ogromne zaskoczenie. Co za idiota. Jak ja teraz będę musiała się tłumaczyć… Brunet podchodzi do mnie szybkim krokiem, całuję mnie czule w czoło i siadając na oparciu fotela, obejmuje mnie ramieniem. Co do cholery?


- Pomóż mi, błagam. - szepcze wprost do mojego ucha, a w jego głosie wyczuwam ogromną rozpacz. Patrzę na niego z chęcią mordu w oczach, a następnie z delikatnym uśmiechem odwracam się w stronę przyjaciółki. Stoi z lekką rozchyloną buzią, a na jej twarzy maluje się jedno wielkie zaskoczenie. Nadal nie dowierza. Ja też bym nie uwierzyła. No bo halo? Ja i chłopak? Dobry żart. Jest mi jednak szkoda Balsano i aby być bardziej wiarygodną wtulam się w niego mocno, a jedna z moich rąk ląduje na jego udzie, które delikatnie masuje. Car jest tak zaskoczona, że nadal nic nie mówiąc, siada w swoim fotelu i bezustannie się w nas wpatruje.


- Przecież wiesz, że nie lubię się chwalić szczęściem. Wolę je pozostawić tylko dla nas. - odpowiadam i aby być bardziej wiarygodną, spoglądam w stronę chłopaka z lekkim uśmiechem na twarzy. Mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu wyglądam na zakochaną. Zawsze byłam słaba w grze aktorskiej. Emocje jakie dostrzegam w jego oczach są nie do odgadnięcia. Zapatrzony w moje wargi, nachyla się i składa na nich krótki, lecz niezwykle czuły pocałunek. Szybko odwracam głowę w stronę przyjaciółki, która dociekliwie nam się przygląda. Po chwili jednak odblokowuje telefon, sprawdza coś i wreszcie się do nas odzywa.


- Wybaczcie, ale muszę już iść. Mama na mnie czeka. - nie czekając na naszą reakcję szybko podnosi się z fotela i za chwilę możemy tylko usłyszeć trzask drzwi wejściowych. Czy ona się za to obraziła? Przecież to Car, ona nigdy się nie obraża. Nic z tego nie rozumiem.


Szybko przypominam sobie jednak o tym co zrobił brunet i wściekła wchodzę do wnętrza domu. Nie chcę, żeby którykolwiek z sąsiadów słyszał co się u nas dzieję. Później zda relację rodzicom i będzie po nas.


- Czy Ciebie totalnie pogrzało idioto?! - odzywam się tylko, gdy słyszę że brunet również jest już w środku. - wiesz jak będę musiała się z tego tłumaczyć?!


- Przecież to nic takiego. - stoi naprzeciwko mnie niewzruszony, a we mnie gotuje się jeszcze bardziej.


- Nic takiego?! Valente w związku to abstrakcyjne stwierdzenie i Carmen bardzo dobrze o tym wie! - przymykam powieki, aby się trochę uspokoić. - Nie znasz jej. Będę miała zrobioną trzecią wojnę światową za to. - mówię już dużo spokojniej, a swoje dłonie wplątuje we włosy, za które delikatnie ciągnę.


- Dlaczego mnie dziś ignorowałaś? - po chwili słyszę jego głos.


- Że co proszę? - pytam zaskoczona, bo kompletnie nie rozumiem o co mu chodzi.


- Nie udawaj, że nie słyszałaś. - odpowiada mi, przy czym wywraca oczami. Jak on mnie denerwuje. - Rano wyszłaś nie wiadomo nawet kiedy, nikogo nie informując. A pod szkołą, gdy stałaś z Gastonem i Niną, gdy tylko mnie zauważyłaś szybko uciekłaś. - w jego głosie słychać nutkę pretensji. Na serio? Wybucham bezczelnym śmiechem.


- Wybacz Balsano, ale nie jesteś pępkiem świata. Moje całe życie nie kręci się wokół Ciebie, a ja mam też inne problemy. Nie jesteś całym światem Idioto. - odpowiadam mu, nadal lekko rozbawiona tym co powiedział. Po kilku chwilach nie doczekuje się odzewu z jego strony, dlatego odwracam się na pięcie z zamiarem odejścia. Mam dość tej głupiej wymiany zdań. Nie jest mi jednak dane tak zrobić, ponieważ po chwili czuję na mojej talii silne ramiona, które mnie odwracają w drugą stronę. Chłopak szybkim ruchem przyciąga mnie do siebie, tak że nasze twarze dzielą milimetry. Jego oddech jest urwany, a oczy jakby nieobecne. Dłonią delikatnie zgarnia kosmyk moich włosów za ucho, przy tym ciągle wpatrując się w moje oczy. W skutek jego dotyku moje serce nieznacznie przyspiesza, a mój oddech miesza się z jego oddechem. Jego wzrok pada na moje rozchylone wargi, a ja już wiem co za chwilę się stanie. Czuję jego gorące usta na swoich. Całuję mnie powoli, namiętnie. Muśnięcia jego warg są tak delikatne. Jest to pocałunek inny niż wszystkie, wyjątkowy. Języki łączą się w tańcu namiętności, a z moich ust wydobywa się ciche mruknięcie. Co jest chyba impulsem dla bruneta, bo po chwili jestem przyciśnięta do ściany, a pocałunki stają się pełne pożądania. Języki toczą ze sobą zawziętą walkę, z której każdy chce wyjść zwycięsko. Napiera na mnie całym swoim ciałem. Podnosi mnie po raz kolejny, a ja oplatam swoje nogi wokół jego bioder. Jest tak cholernie dobry, że mogłabym tego zbliżenia nigdy nie przerywać. Po chwili odrywa się od moich warg, a pocałunkami schodzi na moją szyję. Balsano zrób coś, bo zaraz eksploduje.


- Obiecuję Ci, że jeszcze będę całym Twoim światem. - odrywa się ode mnie, a jego głos sprawia, że po moim ciele przechodzi milion dreszczy. Brunet wyraźnie podkreśla słowa całym Twoim i robi to co ma już w zwyczaju. Zostawia mnie samą. Rozgrzaną, a przede wszystkim zdezorientowaną.

Ciąg dalszy tej historii od Autora

Alternatywne kontynuacje tej historii na bazie Waszych wyborów
Jak dalej powinna potoczyć się ta historia? A może chcesz zaproponować alternatywną kontynuację? Zaproponuj swój pomysł w komentarzach zaznaczając, że jest to opcja kontynuowania tej historii. Możesz dodać dowolną ilość propozycji - puść wodze fantazji!

Chcesz napisać kontynuację tej historii korzystając z zaproponowanego wyboru? Po prostu kliknij w przycisk "Napisz ciąg dalszy z tym wyborem" przy wybranej wersji kontynuacji i... pisz co wydarzy się dalej!

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Twórca tego fanfiction zarobił dotychczas 148 punktów za:

Jakość:50Popularność:68
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:2
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i wybory:20
W trwającej akcji twórca dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Soy Luna na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
majjaak Użytkownik 58,879 punktów 2
68 czytelników Paz 1, 2017

Twój komentarz lub propozycja kontynuowania tej historii

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

Karolista3011 Użytkownik 55,051 punktów 4
Mega post!
0 głosów
Jest OK
Paz 1, 2017
OnlyRaige Użytkownik 138,150 punktów 2 7
Rewelacyjny post jak zwykle mam nadzieję że historia bd się rozwijać jeszcze lepiej
0 głosów
Jest OK
Paz 1, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
113 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 113 Gości
Dziś posty czytano : 8735 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. The 100
  96 osób
 2. Bambinos
  89 osób
 3. Ananasy Sylwii
  84 osób
 4. Riverdale
  84 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  45 osób
 7. Arturonators
  32 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. GRY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. TALENTY
  1 osób
 1. Riverdale
  178785 punktów
 2. The 100
  30766 punktów
 3. Supiwerki
  20055 punktów
 4. Young Stars Festival
  18236 punktów
 5. Ananasy Sylwii
  13969 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  11934 punktów
 7. Ania, nie Anna
  10133 punktów
 8. SERIALE
  9282 punktów
 9. Bambinos
  9141 punktów
 10. Eurowizja
  9103 punktów
 11. Bartek Lovers
  8923 punktów
 12. Famous In Love
  8210 punktów
 13. Once Upon A Time
  7686 punktów
 14. FILMY/SERIALE/TV
  7255 punktów
 15. YOUNG STARS
  6767 punktów
 16. Pretty Little Liars
  6376 punktów
 17. Remonators
  6121 punktów
 18. Dua Lipa
  4571 punktów
 19. KSIĄŻKI
  4397 punktów
 20. INNE
  4383 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  4236 punktów
 22. Progress Armia
  4108 punktów
 23. The Originals
  4032 punktów
 24. Nintendo
  3600 punktów
 25. 13 Reasons Why
  3505 punktów
 26. Arturonators
  3497 punktów
 27. Domisiaki
  2816 punktów
 28. K-Pop
  2627 punktów
 29. SikorskiSquad
  2476 punktów
 30. God Of War
  2404 punktów
 31. Sport
  2114 punktów
 32. Young Stars News
  2016 punktów
 33. Puthinators
  1882 punktów
 34. MUZYKA
  1657 punktów
 35. Misiaki Sysi
  1617 punktów
 36. FILMY
  1610 punktów
 37. GRY
  940 punktów
 38. Pamiętniki Wampirów
  527 punktów
 39. Team Rieger
  429 punktów
 40. Stranger Things
  377 punktów
 41. Kluseczki Olgi
  333 punktów
 42. Arianators
  234 punktów
 43. Soy Luna
  148 punktów
 44. Detroit
  144 punktów
 45. YOUTUBE
  130 punktów
 46. Life Is Strange
  93 punktów
 47. MMers
  89 punktów
 48. The Good Place
  70 punktów
 49. Sony Playstation
  66 punktów
 50. R5Family
  57 punktów
 51. Selenators
  43 punktów
 52. Beautilles
  41 punktów
 53. Podróże
  40 punktów
 54. 5SOSFam
  39 punktów
 55. Directioners
  39 punktów
 56. Orlandonators
  24 punktów
 57. Uncharted
  23 punktów
 1. Potterheads
  114 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  5000 punktów
 2. SERIALE
  2562 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  1891 punktów
 4. Bartek Lovers
  1096 punktów
 5. YOUNG STARS
  956 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  863 punktów
 7. Riverdale
  375 punktów
 8. MUZYKA
  154 punktów
 9. Once Upon A Time
  91 punktów
 10. Arturonators
  89 punktów
 11. Supiwerki
  87 punktów
 12. Bambinos
  46 punktów
 13. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 14. Pretty Little Liars
  32 punktów
 15. INNE
  24 punktów
 16. KSIĄŻKI
  21 punktów
 17. Stranger Things
  21 punktów
 18. Domisiaki
  20 punktów
 19. Dua Lipa
  20 punktów
 20. Remonators
  17 punktów
 21. Young Stars News
  16 punktów
 22. Ania, nie Anna
  14 punktów
 23. GRY
  14 punktów
 24. Eurowizja
  12 punktów
 25. SikorskiSquad
  12 punktów
 26. The Originals
  12 punktów
 27. FILMY
  11 punktów
 28. Nintendo
  11 punktów
 29. Sport
  10 punktów
 30. God Of War
  8 punktów
 31. Young Stars Festival
  8 punktów
 32. Famous In Love
  6 punktów
 33. Pamiętniki Wampirów
  6 punktów
 34. 13 Reasons Why
  5 punktów
 35. Arianators
  3 punktów
 36. LUDZIE
  2 punktów
 37. Progress Armia
  2 punktów
 38. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2663 punktów
 2. Riverdale
  2340 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1782 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1662 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. Dua Lipa
  1047 punktów
 8. The Originals
  989 punktów
 9. Soy Luna
  986 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post