+3 głosów
(postid: 322651) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Po co przejmować się czymś o czym nie mamy pojęcia? Po co mamy przejmować się przyszłością skoro można żyć teraźniejszością? Poznajmy Lunę Valente - dziewczynę, dla której jutra mogłoby nie być, bo dzisiaj czerpię z życia pełnymi garściami.Poznajmy również jej przyjaciół, którzy są zawsze kiedy młoda Valente ich potrzebuje.Wspólnie tworzą paczkę zgranych przyjaciół, którzy są w stanie razem podbić świat.

Rozdział trzydziesty dziewiąty

Piątek. Od rana słońce grzeje niemiłosiernie, dlatego postanowiliśmy skorzystać z tego, że obecnie znajdujemy się nad morzem. Od dobrych dwóch godzin leżymy na plaży i po prostu leniuchujemy. Korzystamy z tych chwil odpoczynku, jak najwięcej. Zbieramy siły na mocne zderzenie z rzeczywistością i problemami, jakie na nas czekają w Buenos Aires. Właśnie leżymy na dużym kocu obok siebie. Matteo jest bezustannie wpatrzony w swój telefon, a ja zaczytana w książce, którą znalazłam na jednej z półek w salonie. Fabuła wciągnęła mnie na tyle, że mało obchodzi mnie co się dzieje w świecie zewnętrznym. Po chwili czuję, jak coś delikatnie uderza mnie w głowę. Nie jestem jednak w stanie oderwać się od lektury, dlatego ignoruje to zdarzenie. Słyszę, że chłopak leżący koło mnie coś chrupie. Sytuacja się powtarza. Już wiem, że to Balsano znudziła się zabawa i postanowił we mnie porzucać swoimi chrupkami. Nie zwracam na to uwagi, ponieważ mam nadzieję, że brunetowi za chwilę i to się znudzi. Nic z tego, nie mija dziesięć sekund, a już czuję kolejny strzał.

- Matteo… - mówię ostrzegawczym tonem nawet na niego nie patrząc. Chłopak zaczyna mnie irytować i brakuje tylko momentu, żeby wyprowadzić mnie z równowagi. Brunet nic nie robiąc sobie z mojego ostrzeżenia robi dokładnie samo. - Matteo przestań. Nie widzisz, że jestem zajęta? - zwracam się do niego sfrustrowana po raz kolejny.

- Widzę. - słyszę jego rozbawiony ton, jednak nadal na niego nie patrzę. Chłopak znowu we mnie rzuca, a ja wkurzona do granic możliwości mocno zamykam książkę i szybko siadam na kocu. Otwieram już buzię, aby dać mu porządny opierdziel oraz wywód. Jednak on mi przerywa zanim zdążę cokolwiek powiedzieć. - Ale może w końcu zajmiesz się mną, co? - widzę jego niewinny uśmiech i moja cała złość właśnie gdzieś ulatuje. Wpatrzona w niego, jak leży z gołą klatką piersiową, z okularami na nosie i słodkim uśmiechem, odpływam do innego świata. Nie zamierzam tak szybko spełnić jego prośby.

- Na to trzeba sobie zasłużyć! - puszczam mu oczko i odwracam się do niego tyłem, tak że siedzę przodem do morza. Swoje nogi prostuję i wyciągam przed siebie, chcę aby one też złapały trochę słońca. Nasuwam na nos okulary i wystawiam twarz w stronę nieba. Uwielbiam taką pogodę jak ta, człowiek jest pełen energii i chęci do życia. Mój spokój nie trwa długo, już po chwili czuję na swojej szyi gorący oddech bruneta, na co wywracam oczami.

- Ja niby nie zasłużyłem, tak? - mówi szeptem, a następnie zaczyna składać delikatne pocałunki na moim karku, czym powoduje moje ciche mruknięcie. Czuję jak chłopak zmienia swoją pozycję i teraz siedzi tak, że moje plecy opierają się o jego tors, a ja znajduje się pomiędzy jego nogami. Nie zaprzestaje swojej czynności, a swoimi dłońmi zaczyna jeździć po moim nagim ciele. Przymykam powieki i odchylam głowę do tyłu, aby dać mu łatwiejszy dostęp do mojej szyi. Jedna z rąk chłopaka powoli przesuwa się z mojego brzucha na plecy, gdzie bawi się sznureczkami od mojego bikini. Po chwili pociąga mocniej za jeden z nich, powodując tym, że mój biustonosz nieco się poluźnił. W automatycznym odruchu szybko za niego łapę i zdenerwowana rozglądam się po plaży, czy przypadkiem nikogo tutaj nie ma. Oddycham z ulgą, gdy nic nie dostrzegam i lekko wkurzona odwracam się w jego stronę.

- Idioto! A jakby ktoś tu był?! - pytam zirytowana, ponieważ zdenerwowało mnie jego lekkomyślne zachowanie. - Chcesz żebym polatała z gołymi cyckami po plaży? Było mówić, możemy się jakoś… - nie dane jest mi jednak dokończyć. Chłopak szybko zrywa się ze swojego miejsca i gwałtownie wpija się w moje wargi. Chcę się od niego odsunąć, jednak on mi na to nie pozwala - łapie mnie za głowę i pogłębia nasz pocałunek. Zatapiam się w nim bez pamięci i już nie myśląc o moim kostiumie, przysuwam się do niego tak, że moje ciało przylega do jego klatki piersiowej. Obejmuję jego szyję i w ten sposób napieram na niego z jeszcze większą siłą. Nie przerywając naszego zbliżenia chłopak powoli się podnosi i gdy jest już na kolanach, mocno chwyta mnie pod pośladkami i unosi do góry. Pewna tego, że zamierza udać się do domku, bez wahania obejmuję go swoimi nogami wokół bioder. Matteo ma jednak kompletnie inne plany i po chwili słyszę, jak coraz bardziej zbliżamy się do morza. Gwałtownie się od niego odrywam.

- Nie rób tego Balsano, woda jest zimna… - zwracam mu odwagę ledwo dysząc.

- Przestań Valente, straszna nudziara się z Ciebie zrobiła. Muszę przecież jakoś ostudzić Twój zapał. - puszcza mi oczko, a następnie posyła cwany uśmiech. Idiota.

- Mój, czy raczej swój? Bo bym była raczej za tym drugim… - tym razem to ja puszczam mu oczko i w akcie zemsty zaczynam się delikatnie wiercić.

- Ughh, przestań Lu… - widzę jak chłopak zaciska zęby próbując powstrzymać się przed rzuceniem na mnie. Na moje usta wkrada się satysfakcjonujący uśmiech. W tej samej chwili czuję, jak moje stopy zaczyna obmywać woda. Przez moje ciało przechodzi dreszcz, więc przylegam do bruneta jeszcze bardziej. Mocno obejmuje jego szyję i zaciskam powieki, nienawidzę uczucia zimna. Nasze ciała coraz bardziej zagłębiają się w wodzie, a gdy znajdujemy się na takiej głębokości, gdzie woda sięga mi do mostka, chłopak wreszcie mnie puszcza. Odsuwam się od niego i próbuję powoli oswoić się z chłodem. Posyłam mu nienawistne spojrzenie, które spotyka się z jego rozbawionym. Zatapiamy się w swoich oczach, a połączenie między nami można wyczuć na kilometr. Wzrok chłopaka zmienia się i teraz jest on pełny pożądania. Jego źrenice powiększają się, sprawiając, że jego oczy stają się niemalże czarne. Pod wpływem chwili, zapominam się na moment i mocno przygryzam swoją dolną wargę. Dla bruneta jest to impuls, który sprawia że w jednej sekundzie znajduje się tuż koło mnie. Nie czekając już dłużej, ponownie mocno wbija się w moje wargi, a jego nadal gorące dłonie, zaczynają błądzić po całym moim ciele. Chłopak tym gestem sprawia, że z moich ust wydobywa się cichy jęk, a na nasze usta chcą się wkraść małe uśmiechy.

Czy nie może tak być już zawsze?


- Chooooooodźmy gdzieś… - z moich warg wydobywa się głośny jęk. Z plaży wróciliśmy jakąś godzinę temu, gdy zaczynało się powoli robić ciemno. Właśnie leżymy na łóżku w sypialni i w sumie nic nie robimy. Chłopak leży na plecach z zamkniętymi oczami i delikatnie bawi się moimi włosami. Natomiast ja, leżę w poprzek łóżka i swoje nogi trzymam w górze. Wymachuje moimi stopami i bezustannie się w nie wpatruje, bo to przecież takie interesujące. Strasznie mi się nudzi i już od jakiegoś czasu próbuję chłopaka gdzieś wyciągnąć.

- Jest piątek! Na pewno gdzieś jest jakaś impreza! - na moje usta wkrada się ogromny uśmiech. Dumna ze swojego pomysłu, szybko zrywam się na proste nogi. Gdy widzę, że brunet nawet nie zmienił swojej pozycji, cicho wzdycham pod nosem. - Ale z Ciebie leń Balsano! Nie, to nie! Idę sama. - chytrze uśmiecham się pod nosem i natychmiast odwracam się w kierunku mojej torby. Usilnie szukam czegoś co mogłoby się nadać na imprezę. Wrzucałam tam tyle rzeczy na oślep, że jakimś cudem udaje mi się z niej wygrzebać jakąś czarną, obcisłą, krótką spódniczkę oraz zwykły luźny top. Bez skrępowania zrzucam z siebie ubranie i od razu zakładam wybrane przed chwilą rzeczy.

- O nie! Nigdzie nie wyjdziesz w tej spódniczce! - słyszę oburzony ton Balsano, co powoduje że wybucham głośnym śmiechem.

- Bo? - rzucam kpiąco w jego stronę, nawet na niego nie patrząc.

- Bo wszystkie wygłodniałe samce zaraz się na Ciebie rzucą?! - brunet gwałtownie podnosi się z łóżka i powoli do mnie podchodzi.

- To chodź ze mną. - posyłam mu niewinny uśmiech i już wiem, że wygrałam. Matteo jedynie wywraca oczami, a następnie kieruje się łazienki, aby choć trochę się ogarnąć. Przybijam sobie w myślach piątkę.

Już nie mogę się doczekać dzisiejszego wieczoru.


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
Ciąg dalszy tej historii od Autora

Alternatywne kontynuacje tej historii na bazie Waszych wyborów
Jak dalej powinna potoczyć się ta historia? A może chcesz zaproponować alternatywną kontynuację? Zaproponuj swój pomysł w komentarzach zaznaczając, że jest to opcja kontynuowania tej historii. Możesz dodać dowolną ilość propozycji - puść wodze fantazji!

Chcesz napisać kontynuację tej historii korzystając z zaproponowanego wyboru? Po prostu kliknij w przycisk "Napisz ciąg dalszy z tym wyborem" przy wybranej wersji kontynuacji i... pisz co wydarzy się dalej!

Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Twórca tego fanfiction zarobił dotychczas 127 punktów za:

Jakość:50Popularność:42
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:3
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i wybory:20
W trwającej akcji twórca dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Soy Luna na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
majjaak Użytkownik 59,237 pkt
42 czytelników Paz 1, 2017

Twój komentarz lub propozycja kontynuowania tej historii

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

OnlyRaige Użytkownik 138,150 pkt
Uwielbiam twój styl pisania <3 historia Lutteo jest piękna
+1 głos
Paz 1, 2017
Karolista3011 Użytkownik 55,051 pkt
Twoje opka są najlepsze!
0 głosów
Paz 1, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
207 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 206 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 33958 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  146 osób
 2. Ananasy Sylwii
  126 osób
 3. The 100
  122 osób
 4. Bambinos
  115 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  64 osób
 8. Shawn Mendes Army
  46 osób
 9. SikorskiSquad
  36 osób
 10. Domisiaki
  32 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  21 osób
 14. Remonators
  14 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post