+14 głosów
(postid: 322906) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Dobrze widzicie. Ostatecznie Bitwę wygrywają wspólnie fani Violetty i Soy Luny . Przyczyna jest bardzo prosta: oba fandomy toczyły rywalizację do samego końca, oba też dopuściły się działań, które moglibyśmy uznać za złamanie zasad. Nie będziemy już tłumaczyć dokładnie co się stało, bo nie chcemy wywoływać dodatkowych *dram* . Najprościej ujmując temat - jeden fandom zasypał serwis 50-częściowym fanfiction przez jego autora (zatem NIE doszło do plagiatu) a inny, opracowaniami utworów, których w swoim serialu ma do dyspozycji...kilkadziesiąt. Oba sposoby delikatnie mówiąc są kontrowersyjne i stwarzają pole do nadużyć. Fandomy to trudny temat, szczególnie, że akurat te dwa ... nie pałają do siebie zbyt wielkimi uczuciami... ;) Postanowiliśmy jednak wyjść im naprzeciw i spróbować dokonać niemożliwego - pogodzić obie ekipy. Bitwa nie miała być żadną przyczyną do kłótni między fandomami. Miała skłaniać do współpracy, poznania innych grup osób oraz siebie wzajemnie w ramach swoich ekip. Nie zawsze tak było, ale chcemy skończyć tą akcję z przekazem... stąd taki rezultat. Bo lepiej nagradzać, a nie karać.

Nagrody podzielone na 10 reprezentantów z obu zwycięskich fandomów

Ostatecznie postanowiliśmy, że żaden fandom nie będzie poszkodowany i bez względu na to, czy należy do fanów Violetty czy Soy Luny, jako reprezentant weźmie udział w procesie przyznania nagród. Tym sposobem połączyliśmy obie ekipy w jedno:
Sprawdziliśmy ile punktów zdobyli wyłącznie reprezentanci , filtrując tym samym proces przyznania nagród od tych, którzy dopuścili się nadużyć w formie publikowanych treści na stronie w ostatnim tygodniu rywalizacji (a w szczególności w niedzielę, 1 października) . Dzięki temu, o nagrody walczyli tylko reprezentanci w Bitwie, którzy uczciwie zdobywali punkty, a sposobem na nagrody okazała się jakość, przez CAŁY czas trwania akcji tj. od 3 lipca do 2 października . 


W efekcie wyłoniliśmy liczbę punktów, jaką przez cały okres Bitwy zdobyli fani Violetty :
oraz Soy Luny :
Biorąc pod uwagę uzyskane punkty, nagrody przypadły dla najlepszej 5-ki osób:

- 13101 (Klarciocha) - 524352 punktów

- 13095 (MalenaRatnerPL) - 289195 punktów

- 2922 (kinia<3) - 269933 punktów

- 5578 (pasquarelli) - 239529 punktów

- 13430 (juliajarka240) - 207110 punktów 


Poznaliśmy tym samym zwycięzców, którzy otrzymają nagrody za udział w zabawie.

Zwycięzcy nagród od Komputronika

Nagrody od Sponsora Bitwy Fandomów III: Seriale - firmy Komputronik otrzymują:

PlayStation 4 Slim (1199 zł) - Klarciocha (524352 punktów) https://www.komputronik.pl/productVariantGroup/3304/sony-playstation-4-slim.html

Słuchawki z mikrofonem HyperX Revolver (499 zł) - MalenaRatnerPL (289195 punktów) https://www.komputronik.pl/product/313325/hyperx-cloud-revolver.html

Klawiaturę Corsair Gaming K55 RGB (289 zł) - Kinia<3 (269933 punktów) https://www.komputronik.pl/product/358846/corsair-gaming-k55-rgb.html

Myszkę MSI DS100 (109 zł) - Pasquarelli (239529 punktów) https://www.komputronik.pl/product/303945/msi-interceptor-ds100.html

Podkładkę Razer Goliatus (59 zł) - JuliaJarka240 (207110 punktów) https://www.komputronik.pl/product/347613/razer-goliathus-control-fissure-small.html 


Nagrody zostaną dostarczone zwycięzcom do końca pażdziernika na adres wskazany w wiadomości na Fandoms. Odezwiemy się do Was z prośbą o podanie danych do wysyłki :)

Fandom Disneya dołącza do zabawy Ranking Warsaw Comic Con

...nie jako Violetta i Soy Luna , ale jako wspólny fandom fanów Disneya - to nagroda wspólna dla obu fandomów za równą rywalizację do samego końca i...nasza odpowiedź na ich konflikt. Chcemy sprawić, żeby obie grupy zaczęły ze sobą rozmawiać i współpracować, a nie rywalizować. To młodzi ludzie, którzy kochają swoich idoli. Chcemy, by łączyli się w tej pasji, a nie dzielili, jak dotychczas. Jest to konflikt, który trwa od dłuższego czasu i nie ma związku z Bitwą, jednak jeśli możemy jakoś im pomóc, to właśnie w ten sposób  -stąd taka a nie inna decyzja. Zaproponujemy Organizatorom WCC stworzenie strefy fanów seriali Disneya oraz prawo wygrania przez nich wejściówek i/lub sprowadzenia Gwiazdy na to wydarzenie. O wynikach tych rozmów poinformujemy Was wkrótce.

Nadchodzą zmiany w zasadach przyznawania punktów za posty

W związku z dużym polem nadużyć w kontekście ilości punktów zdobywanych za tworzenie treści przez fandomy, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu szeregu zmian w tym zakresie. Bezwzględnie chcemy wyeliminować pisanie na ilość i wyścigi w tym zakresie między użytkownikami. Fandoms ma być portalem jakości a zabawy na nim - turniejami wiedzy i jakości, a nie ilości . Zmiany wejdą w życie w trybie natychmiastowym , ogłosimy je w dniu dzisiejszym i dopiero po ich wprowadzeniu uruchomimy rankingi na ten tydzień . 

Koniec Bitwy - nowej edycji póki co nie będzie

Postanowiliśmy wycofać się aktualnie z uruchamiania kolejnej edycji Bitwy, ale jednocześnie nie będziemy poprzestawać wyłącznie na uproszczonych szybkich rankingach. Zamierzamy uruchomić bardziej rozbudowaną zabawę o ciekawsze nagrody i przede wszystkim ciekawszej formule. Nie będzie to jednak Bitwa w dotychczasowej formie. Czekajcie cierpliwie na ogłoszenie w tej sprawie :)

Jednocześnie ruszy oczekiwany program Fandoms LIVE! w Radiu Young Stars, który poprowadzony zostanie z pełną wizją . Program będzie prezentowany w każdy piątek w charakterze wieczornego show i potrwa aż 4 godziny (17:00 - 21:00) . Obfitował będzie w rozmowy z użytkownikami Fandoms.pl, autorami treści, przeplatane z konkursami i specjalnymi pasmami tworzonymi dla konkretnych fandomów. Nie zabraknie też gości. Fandoms LIVE! jest też naszą odpowiedzią na Wasze zainteresowanie programem Bitwa Fandomów w RYS, nie tylko pod kątem konkursu ale też rozmów na antenie . Te będą dłuższe  i pozwolą na poznanie Was wzajemnie. Nie zabraknie oczywiście szans na wygranie punktów, ale Fandoms LIVE! nie będzie tylko programem konkursowym jak Bitwa - chcemy pójść tym razem o krok dalej. Premiera już w ten piątek - zapraszamy :) 

Ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi. Ważne jednak, by wyciągnąć z nich wnioski.

Tak, przyznajemy - nie zawsze w Bitwie wszystko poszło jak należy i nie zawsze akcja wyglądała tak, jak ją sobie wyobrażaliśmy. Popełniliśmy błędy, z których wyciągnęliśmy wnioski. Emocje zrobiły swoje, kilka pożarów naruszyło fundamenty, ale na szczęście nie zawaliło czegoś, na co wspólnie wszyscy pracowaliśmy. Dziękujemy za wspólny udział w zabawie , emocje i wszystko to, co wydarzyło się przez te 3 miesiące.  Przepraszamy za liczne zmiany - te musieliśmy jednak wprowadzać, by projekt funkcjonował sprawnie a zabawa była odpowiednio emocjonująca i przy tym sprawiedliwa - reagowaliśmy zawsze tak szybko jak było to możliwe. Dziękujemy administratorom Fandomów i Załodze Fandoms.pl za zaangażowanie i pomoc oraz Sponsorom za zaufanie i nagrody do naszych akcji. Dziękujemy też Wam - Użytkownikom za niejednokrotnie fenomenalne posty, które są niezwykle cenne dla tego serwisu. Przyszłość Fandoms jest teraz w Waszych rękach. Będziemy nad nim pracować dalej, jeśli - po prostu - będziecie chcieć z niego dalej korzystać.


Czas pokaże, czy ten portal okaże się po prostu fajnym miejscem towarzyszącym Bitwie i w ciągu tego miesiąca wygaśnie , czy też będzie w stanie funkcjonować także jako niezależny twór, który stanie się podstawą do powstania nowych, emocjonujących i jeszcze lepszych akcji jak Bitwa (bądź nowej edycji Bitwy w przyszłości) .


My chcemy Fandoms dalej i chcemy go dalej rozwijać... tylko czy Wy, po Bitwie, chcecie jeszcze z niego dalej korzystać ? :) Dowiemy się tego z pewnością w ciągu najbliższych tygodni.


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2686 punktów za:

Jakość:20Popularność:1850
Wsparcie:406Ocena i wartość ocen:14
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:340
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
1,850 czytelników Paz 3, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

13 Komentarzy

Doro E.B. Użytkownik 50,105 pkt
No właśnie. JAKOŚĆ. I szkoda, że wcześniej ten 'wyścig szczurów' nie był ukrócony, bo nic mnie tak nie wkurza, jak to, gdy dobre treści giną w zalewie 'chłamu'. No, z tym chłamem to lekko przesadziłam, ale wyścigi na ilość nigdy mi nie pasowały. Zarówno tu, jak i w życiu w ogóle...
Pozdrawiam :-)
+11 głosów
Paz 3, 2017
Meryem Użytkownik 18,521 pkt
No ale jak za każdy post się dostawało tyle samo ? A ilość punktów się liczyła? I nikt nie brał pod uwagę odzewu postu czyli  komentarzy pod nim i ilości czytelników ? No i Każdy komentarz komentarzowi  był równy pod względem ilości punktów ?
Tego się nie dało przewidzieć na początku?  A regulaminu dotyczącego samej bitwy jak nie było tak nie ma . Chociaż miał być po tym jak nas uziemiono . I jest tu mowa o dozwolonych lub niedozwolonych postach.
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,641 pkt
Teraz czas wszystko przemyśleć.
Galopujący Jeleń Użytkownik 289,922 pkt
Mnie cała bitwa i fandoms bardzo się spodobał, liczę na to aby szedł w dobra stronę i rozwijał się prawidłowo, bo serwis ma naprawdę duży potencjał. Jeżeli każdy z nas bedzie współpracował ze sobą zdobędziemy dużo możliwości, dzięki którym strona bedzie mogła zdobyć większe grono internautów. Człowiek uczy się na błędach. Mam nadzieję, że doświadczenie które zdobywamy aktualnie poskutkuje bardzo dobrze. :)
+6 głosów
Paz 3, 2017
Klarciocha Użytkownik 577,386 pkt
Przyznaje, że na początku akcji 3 miesiące temu nawet nie sądziłam, że damy radę wyjść z grupy. Jakie było moje zaskoczenie gdy własnymi rękami udało nam się przebić przez tyle ciężkich przeciwników. Najbardziej chyba będę wspominała półfinał, w którym wyeliminowaliśmy faworytów do zwycięstwa - The100. Pomimo zmęczenia po półfinale udało nam się wykrzesać resztki sił i udowodnić, że nie należy kogoś oceniać po pozorach. Jak to ja mówię, nigdy nie jesteś za stary na Disneya. Dziękuje za całą akcje i za każde nawet najmniejsze wsparcie ze strony innych a szczególne podziękowania kieruje dla całej mojej reprezentacji, w której byłam podstawą w ciężkich chwilach kiedy wszyscy tracili nadzieje. Pamiętajcie, nadzieja zawsze umiera o 23:59, ale w naszym przypadku o tej godzinie wybuchła euforia, dzięki której wygraliśmy. Bardzo dziękuje za nagrodę główną, o której przyznaje, nawet nie śniłam 3 miesiące temu. Jestem dowodem tego, że jak ktoś czegoś naprawdę chce, to potrafi, ponieważ 232 tys pkt w minionym tygodniu przerosło już chyba wszelkie granice.
+5 głosów
Paz 3, 2017
Klarciocha Użytkownik 577,386 pkt
Dla wiadomości, nie jestem z Violetty jak coś a z moich 80 postów 78 pojawiło się na głównej, jak widzicie nie należę do tej grupy, którą opisaliście
MalenaRatnerPL Użytkownik 338,566 pkt
Super post! Jako osoba reprezentująca jeden z wygranych fandomów czuję dumę z tego jak daleko zaszliśmy mimo wielu sporów oraz braku wiary w nas ze strony rywali. Pokazaliśmy, że nie liczy się ilość a jakość (a to chyba najważbiejsze). Cieszę się, że mogłam być częścią tego cudowenego projektu :D ja oczywiście na fandoms zostaje heh ^_^ cieszę się, że wygrałam słuchawki :D no i co jeszcze powiedzieć? Dziękuje w imieniu wszystkich Lunistas za danie nam szansy w braniu udziału w takim fajnym projekcie :D pozdrawiam xo
+4 głosów
Paz 3, 2017
No One of TheHundred Użytkownik 95,197 pkt
Dostałem raka XD
+3 głosów
Paz 3, 2017
kaczka.dziwaczka Użytkownik 32,682 pkt
BItwa się zakończyła i nagle w fandomach cisza jak makiem zasiał. Niestety świadczy to raczej o tym, że posty ( nie wszystkie oczywiście) były robione tylko po to. Według mnie trochę to smutne bo FANDOMS czyli chodzi tutaj o wspólne przemyślenia itp o serialach, muzyce. Pomysł dobry, ale myślę, że rywalizacja przyćmiła to co najważniejsze. Kiedy przekazałm nagrodę osobie z innego fandomu napisałą do mnie zdziwniona bo to jakieś dziwne, co dla mnie było zaskoczeniem bo nawet nie pomyślałam o czymś takim, że jak ktoś ma wygrać to musi to być osoba z mojego fandomu. Brakuje tu zdecydowanie dopracowania, które zamiast dzielić będzie też łączyć. Ale propsy za całą akcję i tak, gratuluje wszystkim walki.
+3 głosów
Paz 3, 2017
Meryem Użytkownik 18,521 pkt
Jeśli jest rywalizacja,są nagrody i tak dalej to co ty się spodziewałaś? Sama piszesz o walce.
OnlyRaige Użytkownik 145,033 pkt
Myślę, że cisza wynika z tego, że ludzie po 3 miesiącach pisania postów robią sobie odpoczynek od pisania. A poza tym po ciągłym pisaniu może zabraknąć pomysłu na posty :D
Jessonx Użytkownik 316,330 pkt
Super post! Ja nadal będę korzystać z fandoms :)
+2 głosów
Paz 3, 2017
Paulina Korejke 3 Użytkownik 654,334 pkt
Ja postanowiłam dalej korzystać z tego portalu. Mimo kilku niedociągnięć polubiłam fandoms
+2 głosów
Paz 3, 2017
pasquarelli Użytkownik 240,768 pkt
Ayyy
+1 głos
Paz 4, 2017
Martyna z Setki Użytkownik 67,734 pkt
Napisałabym coś o całej bitwie, ale w sumie... wolę nie. Nie chcę się przyczepiać do wszystkiego co mnie wkurzało, bo nie warto. Po prostu wiem już, że jeśli powstanie następna edycja to będę kibicować, aczkolwiek jeśli zostanie to przeprowadzone tak samo, to wątpię, że długo wytrzymam.
+1 głos
Paz 5, 2017
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,641 pkt
Prawda "nie zawsze w Bitwie wszystko poszło jak należy i nie zawsze akcja wyglądała tak, jak ją sobie wyobrażaliśmy"
+1 głos
Paz 6, 2017
Kinia<3 Użytkownik 256,833 pkt
Tak się cieszę, że wygrały oba fandomy! Choć jestem tylko V-lover, to Soy Lunę uwielbiam całym sercem( co nie zmienia faktu, że 2 sezon mnie zbił XDD) W każdym razie serdecznie gratuluję!
0 głosów
Paz 4, 2017
Marcin P. Użytkownik 26,875 pkt
Znowu afery były. Próby godzenia, o tym już same strony konfliktu powinny decydować. To jest tak, jakby kilku najbogatszych ludzi dało ogromne pieniądze Donaldowi i Kimowi i mówią ma być Peace and love. Efekt byłby taki, że obaj zainwestowali te pieniądze w potezniejsza broń aby zniszczyć wroga.
0 głosów
Paz 9, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
120 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 120 Gości
Dziś posty czytano : 6054 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  547972 punktów
 2. Young Stars Festival
  44386 punktów
 3. Bartek Lovers
  43325 punktów
 4. Potterheads
  39613 punktów
 5. Supiwerki
  39570 punktów
 6. The 100
  38470 punktów
 7. SikorskiSquad
  32515 punktów
 8. Arturonators
  27338 punktów
 9. SERIALE
  25461 punktów
 10. GRY
  22937 punktów
 11. Life Is Strange
  21818 punktów
 12. Famous In Love
  21304 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20150 punktów
 14. Domisiaki
  18278 punktów
 15. Once Upon A Time
  17313 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17302 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  16980 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13014 punktów
 19. YOUNG STARS
  12816 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12634 punktów
 21. Sonbird Team
  10817 punktów
 22. Forza
  10403 punktów
 23. Remonators
  10119 punktów
 24. Eurowizja
  9994 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9234 punktów
 26. Dua Lipa
  7934 punktów
 27. TALENTY
  6437 punktów
 28. MUZYKA
  6362 punktów
 29. Playstation VR
  6113 punktów
 30. FILMY
  5678 punktów
 31. Nintendo
  5278 punktów
 32. Detroit
  4976 punktów
 33. Tomb Raider
  4917 punktów
 34. Pamiętniki Wampirów
  4912 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4585 punktów
 36. INNE
  4579 punktów
 37. Progress Armia
  4275 punktów
 38. Stranger Things
  4262 punktów
 39. The Originals
  4223 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4143 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3938 punktów
 42. Bambinos
  3693 punktów
 43. Young Stars News
  3134 punktów
 44. Sport
  2784 punktów
 45. K-Pop
  2727 punktów
 46. American Horror Story
  2587 punktów
 47. God Of War
  2520 punktów
 48. YOUTUBE
  2217 punktów
 49. Kortezjanie
  2112 punktów
 50. Puthinators
  1929 punktów
 51. Sony Playstation
  1595 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  862 punktów
 54. Temorki
  847 punktów
 55. FPS
  818 punktów
 56. Team Rieger
  767 punktów
 57. R5Family
  577 punktów
 58. PC
  511 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  493 punktów
 60. Uncharted
  477 punktów
 61. Arianators
  476 punktów
 62. LUDZIE
  349 punktów
 63. Directioners
  296 punktów
 64. Zosiaki
  290 punktów
 65. #talentobranie
  281 punktów
 66. FANDOMS TALENTS
  280 punktów
 67. Soy Luna
  275 punktów
 68. 5SOSFam
  229 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  173 punktów
 71. The Good Place
  140 punktów
 72. Beautilles
  137 punktów
 73. Selenators
  121 punktów
 74. Donaty Agaty
  99 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  88 punktów
 77. Podróże
  83 punktów
 78. Swifties
  54 punktów
 79. Wyścigi
  45 punktów
 80. Far Cry
  43 punktów
 1. Potterheads
  914 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4367 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post