Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+2 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


"Depresja" pokoncertowa to trudny czas po koncercie. Jesteśmy smutni, nic nam się nie chce robić, a czasami  (najczęściej) płaczemy. Oto kilka sposobów jak przetrwać ten trudny okres po koncercie. Są przeze mnie wypróbowane i przynajmniej mi pomagają. 

Nie myśl o idolu.

Wiem, ze bardzo trudno jest nie myśleć o idolu po koncercie, ale spróbuj iść na dwór, wyluzować się, poczytać książkę. Po prostu znajdź sobie zajęcie, które sprawi, ze nie będziesz o nim myślała.Nie oglądaj filmików z koncertu!

Wybierz sobie dwa lub trzy filmiki, które będziesz oglądać. Nie oglądaj innych filmików, bo to sprawia, że jeszcze bardziej tęsknisz za idolem. Myślę, że zamiast filmików oglądaj zdjęcia. Dopiero za kilka dni obejrzyj te piękne wspomnienia.


Odpocznij od telefonu/komputera!

Staraj się nie używać internetu! Odłącz się od internetu!Pisz z osobami, które też były na koncercie!

Przed koncertem tworzone są konwersacje. Można tam wspólnie popisać itd. Ci ludzie przeżywają to samo i na pewno też tęsknią za idolem. To moje sposoby, mam nadzieję, ze post wam się podoba. A Wy? Jak radzicie sobie z tęsknotą za idolem?

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 236 punktów za:

Jakość:20Popularność:126
Podziękowania:0Ocena:10
Wyróżnienia:0Komentarze:80

Jeremi Sikorski
Zosia Przygoda Zarejestrowany użytkownik 4,183 punktów 1
126 czytelników Paz 23, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

6 Komentarzy

TinistasPoloniaa Użytkownik zweryfikowany 1,183 punktów 1
Moim zdaniem najlepszy jest podpunkt pierwszy. Mam tak często...ta depresja dopada mnie za każdym razem jak nie mogę jechać na koncert swojego idola. I tak było ostatnio w przypadku Jorge Blanco który miał swój koncert w Polsce a ja jak zwykle nie mogę jechać.  Chociaż żadna z tych rad nie pomagała nie płakałam ponieważ wiedziałam, że kiedyś moje marzenie się spełni i spotkam swoich idoli..
+1 głos
+1000
Paz 24, 2017
kwiatkowska20 Zarejestrowany użytkownik 2 punktów 1
Moim sposobem jest przygotowywanie się na kolejny koncert planowanie go będziesz wtedy szczęśliwa ze spotkasz za jakiś czas spokojnego idola a nie zajmie się tym że za nim tęsknisz
+1 głos
Paz 25, 2017
xFlagax Użytkownik zweryfikowany 8,428 punktów 1 4
Ja zazwyczaj  wspominam te piekne chwile z tymi ososbami co były razem ze mną i smiejemy sie z róznych sytuacji które tam sie odbyły kocham takie sytuacje <3
+1 głos
Paz 25, 2017
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 614,852 punktów 4 14
Super sposoby! Zazwyczaj oglądam filmiki z koncertu i może to dziwne, ale pomaga mi to. Zwołuje wszystkie wspomnienia, które były piękne i wtedy przestaje być smutna, bo wiem, że tam byłam szczęśliwa. Super post!
0 głosów
Paz 24, 2017
Lena Szostak Zarejestrowany użytkownik 67 punktów 1
Zgadzam się z Tobą!
Martyna Bednarczyk Użytkownik zweryfikowany 3,938 punktów 2
Robię tak samo jak Ty
Izabela Szymańska Zarejestrowany użytkownik 31 punktów 1
ja oglądam wszystkie zdjęcia, filmiki, słucham piosenek... raz się cieszę a raz płaczę alee to przechodzi jestem osobą która musi z siebie wyrzucić uczucia inaczej nie mogę bo będę przygnębiona. Wypłaczę się i wyskaczę i się uspokoję... mija to po jakiś 3-4 dniach <3
0 głosów
Lis 19, 2017
nati_xoxo Zarejestrowany użytkownik 1 punkt
Najlepszym sposobem moim zdaniem jest pomyślenie sobie że na następnym koncercie też będziesz się wspaniale bawić i spełnisz swoje marzenia. Przygotowanie się do tego, planowanie w głowie dąrzenie do  ponownego spotkania idoli to najlepsze lekarstwo
0 głosów
Sty 21

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
71 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 71 Gości
Dziś posty czytano : 3823 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

 1. Ananasy Sylwii
  26418 punktów
 2. Bambinos
  15261 punktów
 3. Progress Armia
  4876 punktów
 4. Więzień Labiryntu
  2973 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  26418 punktów
 2. Bambinos
  15261 punktów
 3. Progress Armia
  4876 punktów
 4. Więzień Labiryntu
  2973 punktów
 5. Arturonators
  2676 punktów
 6. Young Stars Camp
  2583 punktów
 7. Kluseczki Olgi
  1619 punktów
 8. Wokaliści
  207 punktów
 9. FILMY
  201 punktów
 10. Remonators
  88 punktów
 11. Selenators
  34 punktów
Kontakt Post