Fandomy

Uwaga: trwają prace modernizacyjne - mogą występować przerwy / błędy w działaniu. Przepraszamy ! Dane w rankingach tylko w celach testowych, wszystkie zostaną wyzerowane w piątek !


+2 głosów
Post dotyczy zadania:
Brak zadania

"Depresja" pokoncertowa to trudny czas po koncercie. Jesteśmy smutni, nic nam się nie chce robić, a czasami  (najczęściej) płaczemy. Oto kilka sposobów jak przetrwać ten trudny okres po koncercie. Są przeze mnie wypróbowane i przynajmniej mi pomagają. 

Nie myśl o idolu.

Wiem, ze bardzo trudno jest nie myśleć o idolu po koncercie, ale spróbuj iść na dwór, wyluzować się, poczytać książkę. Po prostu znajdź sobie zajęcie, które sprawi, ze nie będziesz o nim myślała.Nie oglądaj filmików z koncertu!

Wybierz sobie dwa lub trzy filmiki, które będziesz oglądać. Nie oglądaj innych filmików, bo to sprawia, że jeszcze bardziej tęsknisz za idolem. Myślę, że zamiast filmików oglądaj zdjęcia. Dopiero za kilka dni obejrzyj te piękne wspomnienia.


Odpocznij od telefonu/komputera!

Staraj się nie używać internetu! Odłącz się od internetu!Pisz z osobami, które też były na koncercie!

Przed koncertem tworzone są konwersacje. Można tam wspólnie popisać itd. Ci ludzie przeżywają to samo i na pewno też tęsknią za idolem. To moje sposoby, mam nadzieję, ze post wam się podoba. A Wy? Jak radzicie sobie z tęsknotą za idolem?

Jeremi Sikorski
Zosia Przygoda Zarejestrowany użytkownik 4,183 punktów 1
71 czytelników Paz 23

Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby skomentować ten post.

5 Komentarzy

TinistasPoloniaa Użytkownik zweryfikowany 1,563 punktów 1
Moim zdaniem najlepszy jest podpunkt pierwszy. Mam tak często...ta depresja dopada mnie za każdym razem jak nie mogę jechać na koncert swojego idola. I tak było ostatnio w przypadku Jorge Blanco który miał swój koncert w Polsce a ja jak zwykle nie mogę jechać.  Chociaż żadna z tych rad nie pomagała nie płakałam ponieważ wiedziałam, że kiedyś moje marzenie się spełni i spotkam swoich idoli..
+1 głos
+1000
Paz 24
kwiatkowska20 Zarejestrowany użytkownik 2 punktów 1
Moim sposobem jest przygotowywanie się na kolejny koncert planowanie go będziesz wtedy szczęśliwa ze spotkasz za jakiś czas spokojnego idola a nie zajmie się tym że za nim tęsknisz
+1 głos
Paz 25
xFlagax Użytkownik zweryfikowany 8,308 punktów 1 4
Ja zazwyczaj  wspominam te piekne chwile z tymi ososbami co były razem ze mną i smiejemy sie z róznych sytuacji które tam sie odbyły kocham takie sytuacje <3
+1 głos
Paz 25
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 494,417 punktów 4 12
Super sposoby! Zazwyczaj oglądam filmiki z koncertu i może to dziwne, ale pomaga mi to. Zwołuje wszystkie wspomnienia, które były piękne i wtedy przestaje być smutna, bo wiem, że tam byłam szczęśliwa. Super post!
0 głosów
Paz 24
Lena Szostak Zarejestrowany użytkownik 65 punktów 1
Zgadzam się z Tobą!
Martyna Bednarczyk Użytkownik zweryfikowany 2,683 punktów 1
Robię tak samo jak Ty
Izabela Szymańska Zarejestrowany użytkownik 11 punktów 1
ja oglądam wszystkie zdjęcia, filmiki, słucham piosenek... raz się cieszę a raz płaczę alee to przechodzi jestem osobą która musi z siebie wyrzucić uczucia inaczej nie mogę bo będę przygnębiona. Wypłaczę się i wyskaczę i się uspokoję... mija to po jakiś 3-4 dniach <3
0 głosów
3 dni temu

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
106 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 106 Gości
Dziś posty czytano : 6483 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

 1. Kopytkująca Sarna
  33696 punktów
 2. Milena z Setki
  21754 punktów
 3. Klaudia z Setki
  14124 punktów
 4. Karolina z Setki
  5856 punktów
 5. jestem_pegazem
  2092 punktów
 6. majjaak
  601 punktów
 7. M.F
  409 punktów
 8. Gevherhan S.
  311 punktów
 9. JakubWichowski
  111 punktów
 10. Nemo
  43 punktów
Kontakt