Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+4 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Tym postem chciałabym pokazać, jak bardzo rozwinęła się Sylwia Lipka od czasu swojej debiutanckiej płyty do "Fali".

Zapomnieć chcę

Piosenka "Zapomnieć chcę" ukazuje przestraszoną dziewczynę, która boi się przyszłości i chce chociaż na chwile zapomnieć o swoich obawach. Potwierdza to wers "Zapomnieć chcę na jeden dzień o tym co nie zdarzy się". Bohaterka piosenki, którą prawdopodobnie jest sama Sylwia, chce zapomnieć o przerażającej ją przyszłości. Jedną z obaw, którą sugeruje nam klip jest wyjście za maż za chłopka, którego się nie kocha. Sylwia w teledysku zagrała rolę dziewczyny, którą rodzice zmuszają wzięcia ślubu. Sylwia jednak podzieliła się kiedyś informacją, że choć utożsamia się z piosenką to nigdy nie była w takiej sytuacji jak bohatera klipu, w którą się wcieliła.

Nie zapomnę

Piosenka "Nie zapomnę" opowiada o dziewczynie, która nie chce aby bliska jej osoba zapomniała o tym co kiedyś razem przeżyli i o tym co ich dawniej łączyło. "Chociaż w oczy wiatr znajdźmy siłę w nas, nie pozwolę ci zapomnieć". Pokazuję pewną siebie dziewczynę, która nie wątpi w siebie ani w swoje możliwości. "Nigdy więcej już nie zwątpię, nigdy więcej strachu we mnie nie zobaczysz" Sylwia(ponieważ według mnie w tym przypadku autorka tekstu również utożsamia się z bohaterką) nie chce wspominać złych czasów ale tylko to co było dobre "Nigdy więcej szarych wspomnień".

Podsumowanie

Bardzo podziwiam Sylwię za to jak się rozwinęła zarówno muzycznie jak i jako osoba. Wydaje mi się, że właśnie te dwie piosenki najbardziej pokazują jej rozwój. Moim zdaniem są one trochę kontrastem dwóch oblicz Lipy. "Stara Sylwia" - strachliwa, chce zapomnieć; "Nowa Sylwia"- pewna siebie, chce pamiętać i chce aby bliskie jej osoby pamiętały.

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 77 punktów za:

Jakość:20Popularność:27
Podziękowania:0Ocena:20
Wyróżnienia:0Komentarze:10

Sylwia Lipka
justine_drzewo Użytkownik zweryfikowany 51,956 punktów 1 6
27 czytelników Gru 4, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Heartbreaker Użytkownik zweryfikowany 131,317 punktów 1 5 12
Sylwia niesamowicie się rozwinęła, podziwiam ją, że mimo sukcesu pragnie osiągnąć jeszcze więcej!
+1 głos
Gru 4, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
103 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 102 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 8834 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

 1. Ananasy Sylwii
  22519 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4842 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  22519 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4842 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 5. Young Stars Camp
  2463 punktów
 6. Kluseczki Olgi
  1552 punktów
 7. Wokaliści
  202 punktów
 8. Remonators
  86 punktów
 9. FILMY
  39 punktów
Kontakt Post