Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


0 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Motywacja to coś co prawie każdy ma problem z tym. Silna motywacja to jest kiedy działasz bez żadnych wymówek, skupionym na celu.

Koncentracja na celu.

Wyobraź sobie cel który chcesz osiągnąć. Jak się czujesz? Zmienisz się? Będziesz inaczej wyglądał/a? Może zobaczysz siebie szczęśliwszego? Wykonuj to ćwiczenie tak często aż osiągniesz cel!


Plan, plan i plan.

Bez planu to jak bez nogi. Weź kartkę i długopis i zrób kartę myśli. Jak to zrobisz zacznij w punktach pisać kroki. Przez te kroki szybciej osiągniesz cel. Ale pamiętaj NIGDY nie chowaj tej kartki gdzieś tylko najlepiej powieś nad łóżkiem!

Nigdy nie dawaj sobie za dużych wymagań.

Moim celem kiedyś jak i do teraz jest to nauka szwedzkiego. Tak ci co mnie znają wiedza ze już umiem szwedzki ale chce bardziej zaawansowanego. Zawsze mi mówiono ze cel to jest jak by się chodziło po małych stopniach. Za każdym razem gdy coś zrobisz dobrze/każdy krok z listy (punkt na górze) to jeden stopień wyżej. Nigdy nie pozwalaj sobie zrobić „trochę” więcej bo na tym cel nie polega.

Myśl zawsze pozytywnie.

Jeżeli coś ci nie wychodzi, nie poddawaj się. Pozytywne nastawienie do motywacji to jest najważniejsza rzecz! Któryś krok w twoim celu nie wyszedł? Nie myśl „ następnym razem na pewno mi się nie uda jak i tym” tylko próbuj aż się uda.

Nagrody

Udało się osiągnąć coś co pracowałeś/aś nad tym długo? Np. Rzucenie palenia? Zaoszczędzone pieniądze wydaj na podróż, kolacje?Każdy za najdrobniejszy krok zasługuje na nagrodę.

Przebywaj z ludźmi którzy w ciebie wierzą!

To z kim przebywasz ma ogromne znaczenie. Jeżeli będą Tobie kibicować, wierzą w ciebie napewno szybciej osiągniesz cel niż z osobami co wątpią że na przykład schudniesz.

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 30 punktów za:

Jakość:20Popularność:10
Podziękowania:0Ocena:0
Wyróżnienia:0Komentarze:0

inne
Sylvia Zarejestrowany użytkownik 7,126 punktów 1 5
10 czytelników Gru 4, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
86 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 86 Gości
Dziś posty czytano : 3539 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

 1. Paulina Korejke 3
  31693 punktów
 2. Heartbreaker
  15822 punktów
 3. justine_drzewo
  7438 punktów
 4. Malwina Konat
  3516 punktów
 5. JakubWichowski
  1178 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  65875 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18804 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42570 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5934 punktów
Kontakt Post