Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+1 głos
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Zaraz po premierze "Fali" dowiadujemy  się, że tytuł płyty nie jest przypadkowy a idolka ananasów, aby zrobić zdjęcia na okładkę płyty pokonała swój ogromny strach!!!

"Kilka lat temu topiłam sie w morzu..."

Zaraz po premierze drugiej płyty Sylwii Lipki w jej mediach społecznościowych pojawiały się informacje, że tytuł płyty nie jest przypadkowy. W książeczce dołączonej do płyty możemy przeczytać dokładniejszą historię. fragment "Gdy miałam 13 lat, tonęłam w morzu, co wywołało u mnie ogromną traumę". Sylwia zdradza, że od tamtego czasu nie wchodziła do morza, pierwszy raz odważyła się dopiero w dniu sesji okładkowej na płytę.

Pokonała starch

Sylwia pokonała swój ogromny strach po tylu latach jest przykładem na to, że można, na to, że nie ma takiego strachu, którego nie można pokonać. Sylwia pokazuje nam swoją bardzo prywatną stronę w pewien sposób obnażając przed nami lęk, który tkwił w niej całe życie.


A na koniec coś śmiesznego!

Jestem dumna z Sylwii i to co zaraz napisze, nie oznacza, że nie pokonała swojego strachu. W rozmowie na antenie Radia Young Stars podczas programu Young Stars Live, który odbył się kilka dni przed premierą Lipa przyznała, że zdjęcie, które znajduje się na okładce "Fali" wykonała kucając, chociaż wygląda jakby była po pas w wodzie. Powiedziała, że w tym momencie za bardzo się bała aby wejść głębiej, ja jednak mocno wierzę w Sylwię i myślę, że kiedyś się odważy!

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 61 punktów za:

Jakość:20Popularność:26
Podziękowania:0Ocena:5
Wyróżnienia:0Komentarze:10

Sylwia Lipka
justine_drzewo Użytkownik zweryfikowany 51,956 punktów 1 6
26 czytelników Gru 4, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

pinkwartl Użytkownik zweryfikowany 1,203 punktów 1
Sylwia jest bardzo dzielną i cudowną osobą❤ Miły i przyjemny post!
+1 głos
Gru 5, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
103 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 102 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 8846 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

 1. Ananasy Sylwii
  22519 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4842 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  22519 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4842 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 5. Young Stars Camp
  2463 punktów
 6. Kluseczki Olgi
  1552 punktów
 7. Wokaliści
  202 punktów
 8. Remonators
  86 punktów
 9. FILMY
  39 punktów
Kontakt Post