Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


0 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


WSZYSTKIE GRAFIKI ZOSTAŁY WYKONANE PRZEZE MNIE, NIE WYRAŻAM ZGODY NA ICH KOPIOWANIE.

Witajcie!

W przerwie od wszystkich postów które przedstawiają nam sylwetkę danych aktorów z serialu, postanowiłam napisać artykuł o mojej ulubionej postaci z serialu. Nie przedłużając, powiem że jest nią Veronica, a w następnych częściach wpisu postaram się Wam trochę napisać dlaczego ;) 

Zapraszam!

Pierwszym pytaniem, które ciśnie się z pewnością każdej osobie czytającego tego posta na usta (nie wmawiajcie mi że jest inaczej! :P) to - dlaczego? Dlaczego akurat ta postać, dlaczego Veronica Lodge? Szczerze Wam powiem, że na to nie ma jasnej i klarownej odpowiedzi. Myślę, że akurat w tym serialu na próżno szukać postaci idealnej, która nie skrywa żadnych tajemnic i nie popełnia błędów. Vera także taką osobą nie jest, jednak imponuje mi to, że potrafi walczyć o swoje, a także to, że znosi te wszystkie kłamstwa swoich rodziców. Bardzo nie lubię jej matki, za to jej ojciec od początku wydaje mi się podejrzany. Według mnie z Archim tworzy bardzo dobrą parę. W dodatku (co nie jest oczywiście tak ważne) jest prześliczna! Jest rzecz jasna też bardzo dobrą aktorką.

Pierwszym faktem który bardzo przemawia za Lodge (a raczej za osobą która ją gra) i chcę go rozwinąć, to wyśmienita gra aktorska. Osobiście uważam, że każdy w tym serialu to świetny aktor, nawet jeśli ktoś gra tylko postać drugoplanową, której jest mało, świetnie gra. Ale tu nie o tym. Dla mnie każdy ruch, który robi Veronica w serialu, jest po prostu bardzo naturalny. Każde zdanie jest wypowiadane naturalnie, każdy gest i każda najmniejsza rzecz. To są małe szczegóły, na które nie każdy zwraca uwagę, jednak dla mnie jest to dość ważne. 

Kolejnym argumentem i rzeczą która sprawiła, że dziewczyna jest moją ulubioną postacią w serialu jest to, że ma bardzo twardy charakter (chociaż wiadomo że nie jest skałą ;)) i potrafi postawić się rodzicom. Przy tym, ile kłamstw przed nią ma szczególnie jej matka, podziwiam ją że jest tak cierpliwa, ale nie uwierzy także we wszystko. Oczywiście nie we wszystkich sytuacjach ten twardy charakter jest pozytywny, chwile kiedy Vera mnie "wpienia" przez to, również są :) 

Jak pisałam wcześniej, Veronica Lodge, jak każdy inny w tym serialu, nie jest idealna. Ma także te złe cechy, czasami także mnie denerwuję, czasami mam "wahania" czy aby na pewno jest moją ulubienicą, np. gdy pojawia się scena gdzie jest przedstawiona dość negatywnie. Jednak dla mnie, m.in ze względów które tu przedstawiłam, jest po prostu moją ulubienicą, chociaż wybór w tym serialu jest dość trudny ;) 

                                             Podsumowanie

Podsumowując moje wywody, Veronica Lodge mimo że nie jest idealna (nikt nie jest idealny, pamiętajcie!) jest moją ulubioną postacią. Mam kilka przeciw, jednak zdecydowanie więcej jest za, jeśli o argumenty chodzi. Nie zaprzeczam także, że kiedyś moje "upodobania" się nie zmienią, a miejsce Very nie zajmie ktoś inny, ale na dzień dzisiejszy (6.12 - co dostaliście pod choinkę? ;)) właśnie ona skradła moje serducho.

Jeśli post Wam się spodobał, nie zapomnijcie ocenić do pozytywnie, a także napiszcie mi proszę, która z postaci w serialu jest Waszą ulubioną, jestem bardzo tego ciekawa! Tymczasem ja się już żegnam ;) 

Buziaki

Natt

źródło: grafika google (wykorzystane zdjęcia i arty Veronici)

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (2) ocenili go na: 2,500 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 3390 punktów za:

Jakość:2520Popularność:850
Podziękowania:0Ocena:0
Wyróżnienia:0Komentarze:20

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Riverdale na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
Natt Użytkownik zweryfikowany 52,737 punktów 5
850 czytelników Gru 6, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Piotr Baranowski Super Administrator
Coraz lepiej Natt z tymi Twoimi postami, gratki !
+1 głos
Gru 7, 2017
Natt Użytkownik zweryfikowany 52,737 punktów 5
Dziękuję! ;)

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
130 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 130 Gości
Dziś posty czytano : 7041 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

 1. Ananasy Sylwii
  22513 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4839 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  22513 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4839 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 5. Young Stars Camp
  2437 punktów
 6. Kluseczki Olgi
  1552 punktów
 7. Wokaliści
  202 punktów
 8. Remonators
  86 punktów
 9. FILMY
  39 punktów
Kontakt Post