Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+5 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Jak Marcus i Martinus osiągneli tak wielki sukces? Wiele osób się zastanawia nad tym! Tu znajdziecie odpowiedz na tę pytania!

Co wygrali?

W 2012 roku wygrali konkurs Melodi Grand Prix Junior na którym zaśpiewali To dråper vann, czyli ich pierwszy hit "jak dwie krople wody" tłumacząc na polski!

Jak zacząć?

Najlepiej zacząć jak oni czyli w jakimś reality-show! Często dzięki takiemu czemus zauważa nas osobą która może pomóc nam się "wypromować". I od razu jest prościej! Nie dość że dzięki temu show jesteś już popularny (tak jak oni) to jeszcze ktoś nam zaczyna pomagać w rozwoju kariery!

Nie czekaj!

Napewno nie ociągając się z rozwojem swojej kariery! Marcus i Martinus nie czekali i widzicie jakie efekty! Trzeba od razu zacząć działać. Oni od razu zaczęli nagrywać nowe piosenki i czekali tylko na to co się stanie tylko próbowali!

Social media

Spróbuj udzielać się na różnych social mediach! Przecież trzeba mieć dobry kontakt z osobami które zaczęły się interesować twoja osoba. Marcus i Martinus założyli IG i o ile się nie myle FB,dzięki któremu kontaktowali się z innymi! To napewno im pomogło 

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 75 punktów za:

Jakość:20Popularność:30
Podziękowania:0Ocena:25
Wyróżnienia:0Komentarze:0

Marcus & Martinus
Piepiórka Użytkownik zweryfikowany 26,317 punktów 2
30 czytelników Gru 7, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
102 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 101 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 8867 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 5

 1. Ananasy Sylwii
  22519 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4842 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  22519 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4842 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 5. Young Stars Camp
  2464 punktów
 6. Kluseczki Olgi
  1552 punktów
 7. Wokaliści
  202 punktów
 8. Remonators
  86 punktów
 9. FILMY
  39 punktów
Kontakt Post