Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+5 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


"To wielki zaszczyt. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością uczestniczenia w tak dużej audycji programowej w tak wielu krajach. To będzie fajne! Mamy nadzieję, że Norwegia zrobi dobrze, więc powodzenia! ", Mówi Marcus & Martinus w komentarzu do NRK.

Spellemannsprisen 2016

Marcus i Martinus stali się bogatymi gwiazdami z dnia na dzień, kiedy wygrali MGP jr w 2012 roku z piosenką "Dwie krople wody". Od tego czasu osiągnęli szczyt listy VG razem z albumami Together and Hi, a zostali uznani Gwiazdami Roku pod Spellemannsprisen 2016.

 ostatnich latach udało im się porwać serca wielu części Europy. W styczniu działali jako pośrednicy w fińskiej wersji MGP.

KARIERA

"Chłopacy mają dużą publiczność na arenie międzynarodowej,i możemy to zaoferować wielu fanom za granicą.Będzie to zachwycało wielu fanów w Europie!"-mówi Karlsen.

Dalej wyjaśnia, że jest to prestiżowa misja, na którą chłopcy powiedzieli "tak".

GŁOSEM NARODU

Jest to wielki zaszczyt zaśpiewać przed całym narodem. Z wielką przyjemnością pozwoliliśmy Marcusowi i Martinusowi zabrać głos przed potencjalnie 200 milionami ludzi w sobotę wieczorem "

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 55 punktów za:

Jakość:20Popularność:10
Podziękowania:0Ocena:25
Wyróżnienia:0Komentarze:0

Marcus & Martinus
Piepiórka Użytkownik zweryfikowany 26,317 punktów 2
10 czytelników Gru 7, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
101 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 100 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 8861 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 5

 1. Ananasy Sylwii
  22519 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4842 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  22519 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4842 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 5. Young Stars Camp
  2464 punktów
 6. Kluseczki Olgi
  1552 punktów
 7. Wokaliści
  202 punktów
 8. Remonators
  86 punktów
 9. FILMY
  39 punktów
Kontakt Post