+3 głosów
(postid: 325558) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Obozy z artystami Young Stars znane są już od ponad roku, jaka Sylwia jest na obozach? Przeczytajcie!

Ogólnie informacje

Young Stars Camp to zarówno zimowe jak też letnie obozy dla młodzieży w czasie których mogą spędzić czas ze swoimi idolami:
-Weroniką Juszczak
-Olciiak 
-Dominikiem Łupickim 
-Sylwią Przybysz
-Arturem Sikorskim 
-Jeremim Sikorskim 
-Sylwią Lipką 
-Bartkiem Kaszubą 
-Olgą Przybysz
-Dominiką Sozańską 
W gamie szerokich ofert znajdują się min. profesjonalne zdjęcia z artystami, warsztaty taneczne oraz muzyczne i koncerty artystów. Dokładne szczegóły znajdziesz pod tym adresem: http://www.camp.youngstars.pl/

Jaka Sylwia jest dla obozowiczów?

W dzisiejszym poście pomogła mi Olivka Zając uczestniczka pierwszego turnusu Young Stars Summer Camp 2017, tutaj znajdziecie jej odczucia oraz zdjęcia dotyczące obozu i czasu spędzonego w towarzystwie Sylwii Lipki!

Olivka o obozie:

Na pierwszym turnusie, na którym byłam, Lipka przyjechała jako ostatnia. Na początku nie zorientowałam się, ze Lipcia przyjechała, bo nikt nam jakoś tego nie powiedział.  Ogólnie wtopiła się w tłum i można było odróżnić Syle po kółku jakie cały czas było dookoła niej. Spędzała z nami maaase czasu.Jadła z nami obiady, czasami kolacje i chyba dwa razy śniadanie😂❤ Cały czas uśmiechnięta i pozytywna.Traktowała nas mam wrażenie jak dobrych przyjaciół. Żartowała z nami, śmiała się. Raz nazwała mnie cyganem europejskim hahah(nawet już nie pamiętam dlaczego), ale ogólnie wspominam to śmiesznie😂❤ Podczas pobytu na campie minął rok od Szklanego Snu. Chodziła wtedy po pokojach i z tej okazji zrobiłyśmy Syli niespodziankę.Grała z nami w siatkówkę i muszę przyznać, ze jest w to mega dobra (wyjaśnia to, ze kiedyś grała tak "zawodowo"), nagrywała z nami Musical.ly (nawet jestem na dwóch!)

Jak widzicie po wypowiedzi Olivki Sylwia nikogo nie udaję taka jaka jest na swoich filmach, koncertach jest zawsze! Kochana, pełna pozytywnej energii, mająca siłę do działania i dająca nam ją! Czyż nie taka powinna być prawdziwa idolka?