+8 głosów
(postid: 325710) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Nie ma co ukrywać, że Polska bardzo często staje się gospodarzem dużej ilości koncertów Bars and Melody. Mamy ich najwięcej, w końcu tylko u nas odbyła się malutka trasa covers, tylko u nas jest zapowiedzianych osiem show w ramach trasy Generation Z.. Podsumowując - mamy się czym pochwalić! Dziś zebrałam ze sobą wszystkie trasy, wszystkie koncerty, absolutnie wszystko! Powspominajmy trochę i oceńmy jak bawiliśmy się na tych koncertach - a może zauważymy jakie zaszły zmiany? Mam nadzieję, że spodoba wam się forma takiego throwbacka, a teraz bez przedłużania, zapraszam do rozwinięcia!

Young Stars on Tour 2015 – 19-22 listopada

W ramach tej trasy chłopcy odwiedzili Polskę po raz pierwszy. Koncerty odbyły się kolejno w: Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie oraz Warszawie. Czyli jak można zauważyć, typowe dla Bars and Melody miasta, które bardzo często powtarzają się podczas ogłaszania tras. Drugim zauważalnym punktem jest cena. Bilety meet&greet były 100PLN tańsze niż są teraz, a to dlatego, że chłopcy są coraz bardziej popularni, więc i ceny idą w górę. Tak samo zresztą z biletem normalnym - dziś za niego zapłacimy 99PLN. Kluby również się powtarzają, w końcu Kwadrat, Proxima już nie raz przywitały artystów, choć podczas Generation Z Tour miejsca te zostały zmienione, bo wraz ze wzrostem popularności wzrasta ilość fanów, których tak małe kluby nie pomieściłyby w wystarczającej ilości.


Warto też wspomnieć, że podczas YSOT artyści nie występowali sami! Towarzyszyły im gwiazdy brandu Young Stars, między innymi Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka, Jeremi Sikorski.. line up był na prawdę zadowalający! Wśród piosenek, jakie wykonali chłopaki znalazły się: Breathe (mój zdecydowany faworyt!), Shining Star, That Girl, Complicated, Just Remember, Stay Strong, czy Hopeful. Dodam jeszcze, że chłopcy pokusili się o nagranie krótkich vlogów z koncertów, które macie poniżej. Z każdego miasta jeden vlog, więc myślę, że to ekstra pamiątka dla osób, które wzięły udział w wydarzeniu!


Mam nadzieję, że chłopcy wrócą do tradycji ich kręcenia, chociażby w czasie najbliższej trasy, bo sama chciałabym przypomnieć sobie jak dobrze się bawiłam. A jeśli obejrzeliście poniższe filmy to zapewne zauważyliście jak tłum skakał, krzyczał, śpiewał razem z artystami.. to na prawdę mega przeżycie, jeden z tych niezapomnianych dni, które chcemy zachować na dłużej. Podczas ujęć backstageu możemy zobaczyć integrację pomiędzy chłopakami, a artystami Young Stars. Jest to na prawdę cudowne, bo ich przyjaźń trwa już kilka lat, a początków sięga właśnie podczas Young Stars on Tour 2015. Remo ostatnio podczas PressTour był skłonny do refleksji na temat Barsów - powiedział, że gdy przyjechali tu w 2015 roku byli skromni i autentyczni, nie oczekiwali zbyt dużo. Chcąc nie chcąc są tutaj teraz najbardziej popularni, a ich koncerty najbardziej pożądane. 

Young Stars on Tour 2016 – 16-20 marca

No i mamy kolejną edycję Young Stars on Tour. Miasta są jednak inne, ale ceny wciąż te same. Około cztery miesiące po uprzedniej wizycie w Polsce, duet wraca, by dać tutaj pięć show. Odwiedzili kolejno: Rzeszów, Katowice, Łódź, Gdańsk oraz Szczecin, więc trójmiasto nie było już pokrzywdzone jak poprzednim razem. Line up nie zmienił się znacznie – to Bars and Melody jest headlinerem, a razem z nimi na scenie wystąpiły ponownie gwiazdy Young Stars w składzie: Jeremi Sikorski, Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka. Widać, że tym razem również postarano się, by każdy chętny wziąć udział w wydarzeniu mógł mieć blisko, a na pewno bliżej do miejsca koncertu niż wcześniej. Dlatego mamy dwa show na południu, jedno centralnie w środku oraz dwa na północy - jak dla mnie najlepsze możliwe rozwiązanie, choć pamiętam, że byłam nie co zawiedziona faktem, że zabrakło mojego miasta, które poprzednio się pojawiło. 


Ponownie mamy do czynienia z klubami, które do dziś przyjmują duet z otwartymi ramionami. Mamy MegaClub, który będzie gospodarzem aż dwóch koncertów BAM w styczniu, mamy również Dom Kultury Słowianin, który również jest w podobnej sytuacji co Katowice oraz Life House, który przywitał artystów w marcu tego roku, gdzie sama miałam okazję się pojawić. Prowadzeniem wydarzenia zajął się prezenter Radia Young Stars - Joker, a pomógł mu tym razem popularny youtuber - Stuu. Ambasadorami stali się YouTuberzy, między innymi ekipa Terefere. 


Tutaj nie mamy już do czynienia z poprzednimi klipami, jednak mamy kilka relacji od ambasadorów wydarzenia, które znalazły się na YouTubie. Niżej dam wam linki do kilku, według mnie najlepszych. Warto też dodać, że ta trasa została wyprzedana w całości i bilety wcale nie poleżały długo - po tym jak Bars and Melody odwiedzili Polskę w 2015 stali się tutaj niezwykle popularni, a na językach ludzi są do dzisiaj. Nic więc dziwnego, że przyczynili się do tak szybkiej sprzedaży i biletów normalnych i meet&greet, które rozeszły się jeszcze szybciej!

Teen Spirit Tour – 22-25 września 2016

No i tutaj mamy przełom. Pierwsza solowa trasa Bars and Melody rozpoczęła się miesiąc po premierze EPki Teen Spirit. W międzyczasie odbył się Young Stars Festival 2016, ale o tym był osobny post. Chłopaki odwiedzili cztery polskie miasta - Gdańsk, Toruń, Kraków i Wrocław. Wracamy więc do starego układu z Young Stars on Tour 2015, z tym że koncert, który miał się początkowo odbyć w Poznaniu ze względu na problemy z klubem został przeniesiony niedaleko, do Torunia. Były jak zwykle dostępne dwa rodzaje biletów - zwykły w cenie 99PLN i meet & greet w cenie 299PLN, więc bez zbędnych zmian. To ostatnia trasa w takich cenach, następne będą już droższe, ale o tym później.


Ceny wcale nie zniechęciły fanów do nabywania biletów. Można powiedzieć, że była to najszybciej wyprzedana trasa w historii Bars and Melody. Mamy potwierdzoną informację od Remo, że czas w jakim sprzedały się bilety MAG do Krakowa to zadziwiające trzy sekundy! Cały koncert, łącznie z Wrocławiem wyprzedał się w pięć minut, a cała trasa zaledwie w jeden dzień! Wszyscy byli zdziwieni takim obrotem spraw, bo biletów było i tak zbyt mało i nie starczyło dla wszystkich. To dowodzi, jak ta trasa była wyczekiwana! Pierwsza solowa, na prawdę, Bambinos dali popis i pokazali na co ich stać.


Jeśli chodzi o kluby w jakich zagrał duet - ponownie Kwadrat w Krakowie, B90 w Gdańsku (gdzie chłopaki pojawią się na GZT) oraz Zaklęte Rewiry, które mają podobną sytuację do Gdańska. W Krakowie w tym roku postawili za to na większy klub, który pomieści więcej fanów spragnionych muzyki duetu. Sama miałam okazję pojawić się na koncercie na południu i było na prawdę cudownie. Tą trasę wspominam bardzo miło, był ogień! Niestety nie mamy z niej zbyt wielu filmików, nie mówiąc o relacjach. Krótko mówiąc: jak było na trasie wiedzą tylko ci, którzy w niej uczestniczyli!

Covers Tour – 3-6 marca 2017

Kolejna trasa, kolejne koncerty. Tym razem po głośnej premierze krążka z coverami Bars and Melody zdecydowali się wyruszyć w małą, uniknalną, trzymiastową trasę, która promowała album. Objęła ona tylko i wyłącznie Polskę, co jest dla nas niesamowitym wyróżnieniem. Chłopcy w tym roku, w kilka marcowych dni zagrali w: Szczecinie, Rzeszowie i Łodzi. Dlaczego brak pierwszego z miast na plakacie wyżej? Już wyjaśniam – początkowo ogłoszony był tylko jeden koncert, jednak gdy ten został wyprzedany, dołożono dodatkowe dwa, jednak plakatu nie zaktualizowano. Jeśli chodzi o ceny biletów, bo to wywołało największe kontrowersje - jak widać bilety umożliwiające spotkanie z chłopakami podrożały o 100PLN. Nie jest to jednak decyzja organizatorów, a managamentu Bars and Melody. Ta cena jest obecnie ceną aktualną i póki co niezmienną. Obowiązuję ona do dzisiaj.


Jeśli chodzi o kluby, które przywitały chłopaków - mamy Dom Kultury Słowianin, który witał artystów podczas YSOT2016, mamy Life House, który również w tym samym czasie stał się gospodarzem koncertu.. to tylko dowodzi temu, że chłopaki mają już stałe miejsca, gdzie wracają i których możemy spodziewać się w przyszłości! Sama miałam okazję pojawić się w Rzeszowie i to był dla mnie szczególny koncert, gdyż Leondre stwierdził, że pamięta mnie z poprzednich show. Nie spodziewałam się tego zupełnie, a to jedynie pokazuje, że warto jeździć na takie koncerty, choćby po to, by być zauważonym przez swojego idola.


Z tego wydarzenia również nie mamy zbyt wielu relacji, bo nie ma praktycznie żadnej. Dodam jednak, że supportem podczas tej trasy były młode gwiazdy brandu Young Stars - Bartek Kaszuba, Dominika Sozańska oraz Weronika Juszczak. Ta trójka rozbudziła publiczność i idealnie przygotowała na występ gwiazdy wieczoru, który nawiasem mówiąc był na prawdę głośny, a energia udzielała się nie tylko uczestnikom, ale także artystom!

Czerwcowa trasa – 8-11 czerwca 2017

Tutaj właściwie nie potrzebny był nowy krążek, by wyruszyć w trasę koncertową. Chłopcy mięli taki kaprys, więc zgarnęli swojego znajomego Austina Jonesa i ogłosili trzy koncerty w Polsce, które odbyły się w: Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Ceny niezmienne, 399PLN za MAG oraz 99PLN za generala. Uprzednio jednak, zanim ogłoszono te trzy koncerty, Remo wjechał z informacją o koncercie w Gdańsku. Dlaczego nie ma go na plakacie? Sytuacja taka jak poprzednio z tym że do koncertu w trójmieście zaproszony został Johnny Orlando, nie Austin. Niemniej jednak podstawowe informacje o koncercie w Gdańsku, którego nie ma na plakacie to fakt, iż koncert odbył się 8 czerwca w klubie B90. Ceny tutaj również były takie same jak podczas poprzednich show.


Jeśli chodzi o kluby - MegaClubu raczej nie trzeba przedstawiać, bo niemal zawsze wita on artystów z otwartymi ramionami. Klub B17 od pewnego czasu również, za to Centrum Koncertowe A2 to dopiero debiut. Sama miałam okazję pojawić się na show w Katowicach i śmiało mogę stwierdzić, że był to najlepszy koncert na którym dotychczas byłam, a trochę ich było! Publiczność była na prawdę energiczna (chwilami aż zbytnio) bo staranowaliśmy barierki, przez co organizatorzy zmuszeni byli przerwać na kilka, kilkanaście minut koncert już podczas supportu. A jeśli doszliśmy do tego punktu, to polecam zapoznać się z twórczością zespołu Taken, który został przez nas na prawdę ciepło przywitany. Chłopaki dali czadu! Koncert Austina uprzedzał występ gwiazdy wieczoru, która była tego dnia serio rozbudzona i wyjątkowo skoczna. Serio, chłopaki zachowywali się na scenie jak zwierzęta!


Warto też wspomnieć o lunchu z Bars and Melody. Young Stars ogłosił konkurs, gdzie do wygrania był lunch z chłopakami. Wystarczyło wykonać swoją wizję biletu kolekcjonerskiego - wygrywało kilka osób. Tuż przed koncertem odbywały się te oto spotkania. Z tego co udało mi się dowiedzieć dziewczyny były na prawdę zadowolone!

A teraz trochę o nadchodzącej trasie..

Nie będę się o niej rozwodzić, bo już kilka postów na ten temat dodałam. Warto jednak wspomnieć o tym, że już w styczniu chłopaki odwiedzą siedem miast i zagrają osiem koncertów w naszym kraju! Pojawia się w: Szczecinie, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i ponownie w Katowicach! Jest to póki co największa trasa w Polsce, obejmuje najwięcej miast, gdzie wybrano na prawdę duże kluby, które pomieszczą jak najwięcej fanów duetu. Ceny biletów to 399PLN za spotkanie MAG oraz 99PLN za koncert. 


Sama wybieram się na koncert w Krakowie i głęboko rozważam nad show w Katowicach. Jestem pewna, że koncerty będą tak samo niesamowite jak płyta! Chłopaki zaprezentują materiał ze swojego najnowszego albumu Generation Z, usłyszymy więc takie hity jak: I wont let you go, Faded, Not a love song, Apologise czy I want you. Nie zabraknie zapewne starszych piosenek oraz absolutnego bywalca każdego koncertu, czyli Hopeful, który wieńczy całe show. Możemy spodziewać się wystrzałowej ścianki, głośnych pisków, wielu pięknych wspomnień i niezapomnianych momentów. Na pewno bilet na tą trasę to must-have dla każdego fana Bars and Melody! 


Jeśli chcecie uczestniczyć w koncertach łapcie link do www.ebilet.pl, bo zostały ostatnie sztuki. MAG już nie ma, chyba, że na dodatkowe show w Katowicach. Bilety na resztę miast rozeszły się w zadziwiającym tempie, jak każda solowa trasa duetu. Warto też wspomnieć, że supportem będzie Kast Away, a jego twórczość bez problemu znajdziecie w internecie!

A wy byliście na jakiejś trasie Bars and Melody?

Piszcie w komentarzach, możecie pochwalić się zdjęciem ze spotkania, zrelacjonować pokrótce co się wydarzyło lub powspominać! Dotyczy to każdej trasy, więc śmiało! 


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 2,800 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 3510 punktów za:

Jakość:2820Popularność:464
Wsparcie:176Ocena i wartość ocen:8
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:10
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Mad Admin 381,674 pkt
464 czytelników Gru 9, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

natalia_023 Fan 36,059 pkt
Będę na gzt, ale bardzo żałuje że nie było mnie na poprzednich.
0 głosów
Gru 9, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
142 osób na stronie
2 Użytkowników oraz 140 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 1087 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 7

Największe fandomy

 1. Riverdale
  145 osób
 2. Ananasy Sylwii
  126 osób
 3. The 100
  122 osób
 4. Bambinos
  115 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  64 osób
 8. Shawn Mendes Army
  46 osób
 9. SikorskiSquad
  34 osób
 10. Domisiaki
  32 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  21 osób
 14. Remonators
  14 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post