+6 głosów
(postid: 326004) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Koniec 2017 roku oferuje nam naprawdę wiele możliwości do spotkania naszych idoli. Oprócz kilku miast, które odwiedzą poszczególni artyści Young Stars na trasach promujących swoje nowe płyty, wielkimi krokami zbliża się Young Stars On Tour! [wszelkie informacje o YSOT tutaj]. Z racji, że grudniowe koncerty zawsze przynoszą za sobą świąteczną atmosferę, przygotowałam dla Was kilka świetnych pomysłów na podarunki dla idoli. Szczególną uwagę poświęcę Tilly Devries, która zaraz po świętach, czyli 31 grudnia, będzie obchodziła swoje czternaste urodziny:) Nie przedłużając, zapraszam do rozwinięcia! xx

Ramka z Waszym zdjęciem!

Matilda to osoba, która całym sercem kocha powracać do chwil, w których była szczęśliwa, a właśnie spotkania z Wami sprawiają jej największą radość. Jeśli chcecie zostać przez nią zapamiętani, Wasza wspólna fotografia to z pewnością genialny pomysł. Jeśli nie macie możliwości zrobienia zdjęcia typu InstaMax, koniecznie wpiszcie w internecie frazę "Sposób na zdjęcia z polaroida" - rozjaśni to trochę sprawę i pomoże Wam zmienić format fotki na odpowiedni. Kto wie, może wtedy pojawicie się na ścianie Tilly? Jeśli ta opcja Wam nie odpowiada, a chcecie uczynić podarunek bardziej efektowniejszym, sięgnijcie po dużą ramkę i oprawcie w nią konkretne zdjęcie. Z pewnością zrobicie wrażenie na naszej artystce!

Koszulka z cytatami Ariany Grande?!

Nieciężko zauważyć, że światowej sławy wokalistka jest dla Matildy wielkim autorytetem. Każde słowo wypowiedziane przez Ari trafia prosto do jej serduszka, więc dlaczego by nie uwiecznić tego na koszulce lub bluzie, aby przypominała sobie o tych pozytywnych treściach każdego dnia?:) Zagłębcie się trochę w twórczość Ariany i przejrzyjcie teksty różnych utworów, z czego wybierzcie jeden cytat, który najbardziej do Was przemawia. Za pomocą różnych stron internetowych możecie umieścić go na koszulce (na pewno znajdziecie taką stronkę z łatwością!), a skończony projekt zamówcie. Gdy koszulka przyjdzie do Waszego domu, zapakujcie ją w coś ładnego i voilà, prezent gotowy! Taki podarunek z pewnością zachwyci naszą artystkę i sprawi, że zapamięta Was na długo.

Kocie uszka ❤

No no, to już kolejna rzecz, która ucieszy Tilly jak mało co! Spotykając dziewczynę w Warszawie, przekonałam się, jak uwielbia takie opaski (pierwsze co zrobiła, gdy do niej podeszłam, to pochwaliła moje "uszka";p). Nie mogę nazwać tego najtańszym prezentem, jeśli chodzi o sklepy stacjonarne, ale drogą internetową cena jest w porządku, a możecie znaleźć naprawdę świetne wzory. Gwarantuję Wam nieschodzący uśmiech z twarzy wokalistki, a co więcej, może zobaczycie kiedyś swój prezencik na jakimś jej zdjęciu/filmiku/koncercie? Wszystko jest możliwe! 

Album wspomnień

2017 rok można nazwać przełomowym, jeśli chodzi o karierę Tills - założenie kanału na YouTubie, dołączenie do czerwcowej trasy Bars and Melody oraz pojawienie się na największym młodzieżowym przedsięwzięciu w naszym kraju... Do tego dochodzi także debiut na polskiej scenie, więc sami widzicie, że wydarzeń jest masa. Uważam zatem, że zebranie tego w jednym, małym albumie to przepiękny gest. Możecie umieścić w nim autorskie treści lub zdjęcia, przedstawiające najważniejsze wspomnienia z życia artystki z całego roku. Będzie to niczym krótka biografia, a w dodatku stworzona przez fana! Nie oszukujmy się, kto nie chciałby dostać czegoś takiego?


Jeśli macie problem ze znalezieniem odpowiednich przedmiotów, potrzebnych do wykonania mini-książki, koniecznie sprawdźcie, co oferuje Wam Empik. 

Koperty Otwórz gdy

Jeśli jesteście z Tilly już długo, posiadacie mocną więź i zależy Wam na jej szczęściu, ten wzruszający prezent pomoże Wam przeżywać każdą sytuację z jej życia razem z nią. W skrócie mówiąc, polega to na tym, że na kopertach piszecie różne frazy, wymyślone przez Was, a do środka wkładacie dotyczące tego listy lub przedmioty, np:

"Otwórz, gdy jesteś chora" - do środka schowajcie chusteczki.
"Otwórz, gdy ktoś Cię zrani" - do środka schowajcie jakiś liścik, podnoszący ją na duchu.

"Otwórz, gdy stęsknisz się za fanami" - do środka schowajcie Wasze wspólne zdjęcie.


Jak widzicie, możliwości jest dużo, a takie drobiazgi mogą uratować Tilly w różnych sytuacjach. Bądźcie jej wsparciem!

Wyjątkowa płyta! xx

Jeżeli muzyka dużo znaczy w Waszym życiu i w jakiś sposób wpływa na uczucia, wykonywanie tego prezentu będzie dla Was czystą przyjemnością. Wystarczy, że kupicie czystą płytę i zgracie na nią wszystkie utwory, którymi chcielibyście podzielić się z Tilly. Tutaj towarzyszy Wam pełna dowolność - mogą to być piosenki, z którymi to Wy się utożsamiacie i chcielibyście, aby poznała ich tekst lub po prostu takie, które Wam o niej przypominają. Żeby było ciekawiej, w miejsce tytułów napiszcie, co znaczy dla Was dany utwór. Możecie też z tego zrobić takie małe "Otwórz gdy", czyli każdą piosenkę przyłączyć do odpowiedniej grupy, np. "Posłuchaj, gdy jesteś smutna", "Posłuchaj, gdy będziesz płakała", takie tam. Nie zapomnijcie o ładniutkim opakowaniu do krążka, które z pewnością doda uroku całemu podarunkowi!

Słoik podziękowań

Jest to kolejna rzecz, którą możecie zrobić zupełnie samemu, a sprawi, że Tills zrobi się cieplej na serduszku. Do słoika wrzućcie dowolną ilość małych karteczek, a na każdej z nich zapiszcie powód, dla którego chcielibyście jej podziękować, np.

"Dziękuję za to, że zawsze poprawiasz mi humor"

"Dziękuję za każdy występ"
"Dziękuję, że jesteś"


Na koniec możecie ozdobić słoik według własnego pomysłu, aby prezent był pełen barw, czyli tak jak lubi Matilda! Tutaj już liczy się Wasza kreatywność i własne odczucia. Ja was mogę jedynie zapewnić, że nastolatka na pewno ucieszy się z tak wdzięcznego i wesołego prezentu:)

List + trafiona koperta!

Ostatnią, ale równie cudowną rzeczą, jaką możecie podarować Matildzie, jest list. Napiszcie w nim cokolwiek chcecie - podziękujcie za coś, przekażcie trochę ciepłych słów, opiszcie Waszą więź lub, jeśli macie taką potrzebę, zwierzcie się z tego, co Was trapi. W takich prezentach ważne jest właśnie to, aby zupełnie otworzyć się na drugą osobę i pisać prosto z serca (wtedy są najpiękniejsze i nabierają ogromnego znaczenia!). Gwarantuję Wam, że sprawicie uśmiech na twarzy wokalistki, a również poczujecie z nią bliskość. Do tej pory Tilly przeczytała każdy list, jaki został jej kiedykolwiek wręczony, więc trzymam kciuki, aby Wasze wiadomości na piśmie były następne!

Jak widzicie na załączonym obrazku, każda koperta ozdobiona jest naklejką w kształcie księżyca. Z racji, że jedna z piosenek Ariany Grande, czyli najważniejszej idolki Matildy, nosi tytuł "Moonlight" (pol. blask księżyca), na pewno przykujecie tym uwagę naszej Tilly! Oprócz tego, możecie zapisać na kopercie krótką notkę, która będzie czymś w rodzaju zapowiedzi magicznych słów, znajdujących się w środku.

Woah, no to doszliśmy do samego końca. Mam nadzieję, że zdecydujecie się uczynić święta swoich idoli jeszcze lepszymi albo skusicie się na podarunek urodzinowy dla naszej nowej gwiazdy Young Stars - Matildy Devries - która na 100% będzie uradowana z każdego drobiazgu. Pamiętajcie, aby w tym grudniowym czasie siać jak najwięcej dobra i dawać z siebie wszystko, aby umilić ten czas Waszym bliskim. Miłego dnia!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (3) ocenili go na: 2,200 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
4
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3631 punktów za:

Jakość:2220Popularność:1212
Wsparcie:65Ocena i wartość ocen:6
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:104
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Tilly Devries
Tesarczyk Użytkownik 23,482 pkt
1,212 czytelników Gru 13, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

6 Komentarzy

beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Są to bardzo pomysłowe przykłady prezentów i myślę, że najważniejsze jest to, że płyną prosto z serca i można je zrobić samodzielnie a takie podarunki najdłużej zapadają w pamięci. Na pewno wykorzystam którąś z propozycji przy najbliższej nadarzającej się okazji :D
+1 głos
Gru 13, 2017
Tesarczyk Użytkownik 23,482 pkt
Sama uważam, że prezenty, w których pokazuje się własne uczucia do drugiej osoby są najlepsze i najbardziej wzruszające. Koniecznie daj znać, jak spodobało się temu, komu zamierasz dać taki podarunek!
Ida Jewuła Użytkownik 8 pkt
czytałam ten post z wielką chęcią! napewno wykorzystam te pomysły <3
+1 głos
Gru 13, 2017
Tesarczyk Użytkownik 23,482 pkt
Cieszę się ogromnie x
Małgorzata Pusiak Użytkownik 37,369 pkt
Jejus, są to naprawdę bardzo pomysłowe prezenty i świetny sposób na ro by Matilda kogoś zapamiętała i do spowodowania uśmiechu na jej twarzy, jest genialnie❤
+1 głos
Gru 13, 2017
Tesarczyk Użytkownik 23,482 pkt
wszystko aby była szczęśliwa!
natalia_023 Użytkownik 36,059 pkt
Świetne pomysły!
+1 głos
Gru 14, 2017
Tesarczyk Użytkownik 23,482 pkt
<3
Amelia Banaszak Użytkownik 209,530 pkt
Chyba skorzystam z tego posta! Niestety nie widzę się z idolami jeszcze przed świętami, ale może w styczniu, jakieś takie spóźnione prezenty? :D Superowy post!
+1 głos
Gru 14, 2017
Marysia Kędziora 1 Użytkownik 12,844 pkt
Album wspomnień to mega fajny pomysl❤️
0 głosów
Gru 14, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
206 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 206 Gości
Dziś posty czytano : 12200 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  559037 punktów
 2. Young Stars Festival
  45086 punktów
 3. Bartek Lovers
  43691 punktów
 4. Supiwerki
  40136 punktów
 5. Potterheads
  40133 punktów
 6. The 100
  39085 punktów
 7. SikorskiSquad
  33862 punktów
 8. Arturonators
  30063 punktów
 9. SERIALE
  25697 punktów
 10. GRY
  23234 punktów
 11. Life Is Strange
  22260 punktów
 12. Famous In Love
  22248 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20183 punktów
 14. Domisiaki
  18477 punktów
 15. Once Upon A Time
  17814 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17381 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17380 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13209 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12721 punktów
 21. Forza
  11909 punktów
 22. Sonbird Team
  10858 punktów
 23. Remonators
  10273 punktów
 24. Eurowizja
  10178 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7998 punktów
 27. TALENTY
  6486 punktów
 28. MUZYKA
  6455 punktów
 29. Playstation VR
  6183 punktów
 30. FILMY
  5777 punktów
 31. Nintendo
  5338 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5148 punktów
 33. Detroit
  4993 punktów
 34. Tomb Raider
  4941 punktów
 35. Stranger Things
  4665 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4617 punktów
 37. INNE
  4606 punktów
 38. Progress Armia
  4289 punktów
 39. The Originals
  4238 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4232 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4001 punktów
 42. Bambinos
  3902 punktów
 43. Young Stars News
  3270 punktów
 44. Sport
  2899 punktów
 45. K-Pop
  2750 punktów
 46. American Horror Story
  2606 punktów
 47. God Of War
  2549 punktów
 48. YOUTUBE
  2282 punktów
 49. Kortezjanie
  2121 punktów
 50. Puthinators
  1940 punktów
 51. Sony Playstation
  1723 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  933 punktów
 54. FPS
  862 punktów
 55. Temorki
  855 punktów
 56. Team Rieger
  799 punktów
 57. R5Family
  635 punktów
 58. PC
  537 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  528 punktów
 60. Arianators
  521 punktów
 61. Uncharted
  482 punktów
 62. Zosiaki
  474 punktów
 63. LUDZIE
  423 punktów
 64. Directioners
  325 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  296 punktów
 66. Soy Luna
  296 punktów
 67. #talentobranie
  288 punktów
 68. 5SOSFam
  258 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  178 punktów
 71. Beautilles
  152 punktów
 72. The Good Place
  148 punktów
 73. Selenators
  137 punktów
 74. Strzelanki
  105 punktów
 75. Donaty Agaty
  104 punktów
 76. Orlandonators
  102 punktów
 77. Podróże
  89 punktów
 78. Swifties
  71 punktów
 79. Far Cry
  51 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1050 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post