+8 głosów
(postid: 326095) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

*zdjęcia z obozu to nasze autorskie fotki, w większości wcześniej niepublikowane, zastrzegamy sobie prawa autorskie :)*


Po kilku dniach przerwy wracam do Was z nową dawką postów! Zaczynam otwarciem serii, jaką wymyśliłam, zapraszam! 


Jak myślicie, co jest zadaniem fandomu? Nie, wbrew pozorom nie tak bardzo wymienianie się informacjami o artyście, a zrzeszanie ludzi. Tak też stało się w przypadkach, które będę Wam na bieżąco przedstawiać! 


Vanessę, a może lepiej powiedzieć Sroczkę (dobrze znaną Wam z Administracji Domisiaków!), poznałam właśnie dzięki Jeremiemu i można powiedzieć, że to on nas połączył. Ciekawi naszej historii oraz wspólnych wspomnień? Oto one...

Zaczęło się...

... w zasadzie zupełnie przypadkiem!


To był początek roku, gdzieś w okolicach urodzin Vanessy, a więc już pod koniec stycznia. Na grupie Jereminators pojawiło się ogłoszenie, że zostaje tworzona konwersacja na Messengere, mająca łączyć właśnie fanów Jeremiego. Obie otwarte na nowe znajomości zgłosiłyśmy się w komentarzu. Nie minęła chwila, a obie pojawiłyśmy się na przysłowiowej "konfie", z masą innych dziewcząt.


Pamiętam, że byłam wtedy na nartach. Był ranek, jeszcze leżałam w łóżku. Pisałyśmy wszystkie o jakiś błahostkach. Wtedy weszła Sroczka - kojarzyłam ją, chociaż wcześniej nie miałyśmy jakoś okazji, że popisać prywatnie, więc przywitałam się wesoło, ciesząc, że będę miała możliwość poznania tak kochanej dziewczyny. Dziś, z jej opowieści, wiem, że ona również była mega podekscytowana faktem, że ją kojarzę. Nim się obejrzałam, przeszłyśmy na priv.

Tam to dopiero się działo!

Bardzo szybko zdałyśmy sobie sprawę, że nadajemy na tych samych falach. W zasadzie już po kilku godzinach rozmów mogłam stwierdzić, że Vanessa jest świetną osobą! Miałam ogromne szczęście, że na nią trafiłam.


Mijały dni, a my dowiadywałyśmy się o sobie coraz więcej. Z biegiem czasu stawałyśmy się dla siebie także coraz ważniejsze. Zdałyśmy sobie sprawę, że mamy podobne pasje, zmartwienia, ale i dzielimy ze sobą wiele radości. Nie zapomnę mojego prezentu urodzinowego, który od niej dostałam, a mianowicie filmik z życzeniami od Artura! Nadal wracam do niego z ogromnym uśmiechem.


Nadszedł marzec, a z marcem zapisy na Young Stars Summer Camp 2017, na który obie planowałyśmy jechać.

Strach, panika i masa stresu...

... bo nic nie szło po naszej myśli. Vanessie zależało na rezerwacji na turnus trzeci, natomiast mnie na drugi, ale ŻADNEJ z nas nie wychodziło. Od szesnastej, czyli godziny, w której startowała sprzedaż miejsc, uzbrojone byłyśmy w wiele sprzętów elektronicznych. Niestety, chyba nie tylko my wpadłyśmy na ten (jakże genialny) pomysł... padły serwery!


Mijały godziny, a żadna z nas wciąż nie miała zabukowanego turnusu. Traciłyśmy już nadzieję, kiedy to późnym wieczorem wreszcie się udało! Była masa łez, ale nie szczęścia, a załamania - oto obie znalazłyśmy się na liście rezerwowej. 


Kilka kolejnych dni minęło pod dużym znakiem zapytania, co dalej z naszymi wakacyjnymi planami. Kiedy jednak ogłosili 4 turnus i dostałyśmy informację, że obie się dostałyśmy, a w końcu także, że jedziemy, wszystko jakby wróciło na swoje miejsce. Zaczęłyśmy odliczać do spotkania i wszystko planować - oficjalnie już jako przyszłe campowe współlokatorki.

PTAKI TEAM?!

Dzięki Vanessie poznałam kolejne dwie wspaniałe osoby - Oliwię oraz Olę. Ustaliłyśmy, że w pokoju będziemy w cztery. Przez kolejne miesiące omawiałyśmy kwestie takie jak wystrój pokoju, zasada wejścia do niego, czy też... jedzenie. Uwierzcie, o to było najwięcej dyskusji! :D


Z racji na pewne zabawne okoliczności, nasza czwórka przerodziła się w Ptaki Team - była Sroka, Sikora, Wróbel i Gil. Zabawnie? No jasne, że tak! Oprócz tego też zupełnie wyjątkowo. Skoczyłabym za nimi w ogień!


PS. Dzisiaj o Ptakach dość krótko, ale do tematu jeszcze powrócimy! B)

Sroka! Skoczylas!

Te dwa nazwiska zaniosły się na cały autokar, 24 lipca w Katowicach. Nareszcie się spotkałyśmy! Pamiętam, że jak całą drogę trzymałam miejsca dziewczynom i wyczekiwałam, aż do mnie dołączą. Gdy tylko dotarła do mnie, obie mocno się wyściskałyśmy.


Rozmawiałyśmy całą drogę do Zawoi. Pamiętam też, jak powiedziałam Sroczce, że jest naprawdę prześliczna, ona do dzisiaj się z tego śmieje! Wszystkie byłyśmy tak bardzo podekscytowane, ale i najszczęśliwsze pod słońcem! Czekało nas dziesięć wspaniałych dni w towarzystwie swoim, ale i artystów Young Stars. Nigdy nie zapomnę tego, co się tam działo!

Campowe wspomnienia!

Niestety to jedyne, jakie póki co mamy, jeśli chodzi o spotkania twarzą w twarz, ale są niezastąpione i nikt mi ich nie zabierze. Posłuchajcie co się działo!


Na początku turnusu gościli u nas Sylwia Lipka z Bartkiem Kaszubą i to właśnie z nim miała miejsce dość zabawna sytuacja. Wiedzieliście, że wystarczy, że Sroka zacznie się dusić, żeby Kaszubiasty dostał ataku śmiechu? 


Vanessa zawsze wstawała pierwsza, żeby umyć włosy, bo ze względu na to, że wieczorami bardzo pilnowano ciszy nocnej, nie było na to czasu. Ze mną było ciężej, za to każda próba obudzenia mnie kończyła się śmiechem. To nie moja wina, że przez sen bredzę! :P


Właśnie! Jeśli jesteśmy już przy śmiechu, to nie można zapomnieć o tym, jak zabawnie chichoczę ja. Rozbawiło to nawet samego Jeremiego! 

Pułapka na Jeremiego?!

"Cześć dziewczyny, jakieś zdjęcia, autografy, chcecie coś? Bo wejść nie mogę."


Przysięgamy, jako Ptaki Team, że to był zupełny przypadek! 


Nasz pokój swoimi dekoracjami wyróżniał się dość mocno, a niektórzy, jak np. Sikorski, myśleli, że to pokój w remoncie, ze względu na drzwi, które na "dzień dobry!" oklejone były taśmą ostrzegawczą. Tak jakoś wyszło, że otwór, który zostawiłyśmy na środku, znalazł się na wysokości... głowy Jeremiego!


PS. Tak, wszedł do pokoju, a zdjęcie jest autentyczne. Jeremi ma się dobrze i nie ucierpiał podczas tej wizyty.

 

Baby... na zielono!

Ta piosenka podbiła serca wszystkich!


Stworzenie jej było jednym z zadań Youngstariady. Postawiliśmy na coś, co nie dość, że poruszy serca, to jeszcze rozbawi! Jako podkładu użyliśmy "Baby" Justina Biebera, a tekst ułożyliśmy wspólnymi siłami, całą drużyną Zielonych.


Tutaj nie ma co się rozpisywać, to po prostu trzeba zobaczyć! Oto link do nagrania, które Sylwia Przybysz wrzuciła na swoją grupę, Misiaki Sysi 

https://m.facebook.com/groups/818427104846733?view=permalink&id=1517891591566944


PS. Zainteresowanym zostawiam tekst! Zastrzegamy sobie prawa autorskie :)

Były wakacje i marzeń stos
Poznałam Young Stars, to było coś
Hola w autokar, na obóz ten
Pan Michał krzyczy
„Weźcie mi podajcie dżem!“

I choć deszcz leje, ja bawię się
Kierownik Rafał zamartwia się
Bo są AMBASADORZY POLSKIEJ WYTWÓRNI MUZYCZNEJ W DZIALE KILKUDNIOWYCH WYJAZDÓW WAKACJYNO - ZIMOWYCH
Prócz tego Sesja, klip, zajęcia i ten płacz

Ref: Aga, Magda, Michał, Łukasz
Sabcia, Rafcio, Medyk, Grzybek
Young Stars Summer Camp vol 4
Ja marzenia spełniam tu swe!
Zdobywam, tracę...

Oczywiście nie mogłabym pominąć dyskotek, koncertów, czy wycieczek! Zawsze bawiliśmy się tak, jakby jutra miało nie być. Myślę, że dzięki temu ten czas był taki wyjątkowy. Nie zapomnę dyskoteki z Jeremim! Nie czekałyśmy na zaproszenie do kółka, Z Vanessą i Oliwią po prostu wskakiwałyśmy do środka, tańcząc tak, jak potrafiła każda z nas. 


Swoją drogą, jak myślicie, jak utwór "O mnie", brzmiałby w stołówkowym wykonaniu braci Sikorskich? :D Niech wiedzą wtajemniczeni, ale Wam zdradzę, że było... dziko i głośno! 


Każda z tych chwil, przez całe dziesięć dni, była niezwykła i wyjątkowa na swój sposób. Wieczorami często płakałyśmy, ze wzruszenia, czy innych powodów, ale nigdy nie powiemy, że chciałybyśmy wymazać z pamięci któryś z tych momentów. Wszystkie tworzą w naszych głowach jedno, najpiękniejsze, WSPÓLNE wspomnienie - Young Stars Camp.

Ale to już było...

... i nie wróci więcej. 


Nadszedł dzień, przed którym starałyśmy się uciec. Jak się zapewne domyślacie, przyszła chwila, w której musiałyśmy się pożegnać. Już podczas pakowania wypłakałyśmy ocean łez. Wierzcie mi na słowo, ciężko jest pożegnać człowieka, z którym żyliście ponad dwieście czterdzieści godzin!


Vanessa podarowała mi tuż przed Katowicami przepiękny magnes, który mam do dziś, przyczepiony do mojego słoiczka wspomnień - "Nigdy nie przestawaj marzyć. Nie ma nic złego w tym, że pragniesz od życia czegoś więcej." Będę pamiętać, kochana!


Tamtego dnia obiecałyśmy sobie, że choćby świat się walił, nigdy nie zerwiemy kontaktu. Jak myślicie, jak się stało? :)

Wciąż razem!

Mamy do siebie daleko - to fakt, ale wspieramy się każdego dnia jak tyko możemy!


Vanessa to wspaniała i ciepła osoba. Może się powtórzę, ale naprawdę jestem szczęściarą, że miałam okazję ją poznać! Każdemu z Was życzę takiego przyjaciela/przyjaciółki, który jak mawiają, będzie do tańca i do różańca.

Zadzwoniła do mnie na koncercie!

Muszę Wam o tym opowiedzieć!


Vanessie udało się pojechać na finałowy koncert ODETCHNIJ TOUR, który odbywał się 19 listopada w Krakowie. Bardzo chciałam być tam razem z nią, niestety ze względu na odległość nie miałam takiej możliwości. Moja przyjaciółka wiedząc, że bardzo chciałam wspierać chłopaków w tamtym dniu...


Zadzwoniła do mnie w trakcie koncertu!


Mały gest, a jednak cieszy! Przez chwilę miałam szansę poczuć się tak, jakbym stała obok niej. Dziękuję Sroczka, naprawdę dziękuję!

Kilometry nam nie straszne...

... bo uważamy, że po prostu nie istnieją. Tego staramy się trzymać, aby wytrzymać do następnego spotkania!


Cały czas piszemy, rozmawiamy, dyskutujemy. Tematów do rozmów nigdy nam nie brakuje. Wiem, że mogę powiedzieć jej o wszystkim, a ona mi pomoże i zachowa to dla siebie. Podziwiam ją, bo niezła ze mnie gaduła! :D Na takich ludzi trafia się rzadko, tym bardziej cieszę się, że los chciał skrzyżować nasze drogi.


Powiem Wam, że im dłużej o tym myślę, tym bardziej cieszę się, że trafiłam na takiego człowieka, jak Jeremi. Dzięki niemu mam przy sobie teraz wiele niezwykłych osób, a za sobą tak wiele cudownych wspomnień! Sikorski, dziękuję Ci za Vanessę i całe Ptaki Team! A Wy kochani? Poznaliście kogoś dzięki Jeremiemu? Podzielcie się swoimi historiami w komentarzach!


Besos,


~ Skoczylaska


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 3,100 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 4181 punktów za:

Jakość:3120Popularność:646
Wsparcie:265Ocena i wartość ocen:8
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:110
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 172,498 pkt
646 czytelników Gru 16, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

10 Komentarzy

Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
Chyba mamy post dnia kochani :)
+4 głosów
Gru 16, 2017
Asia Skoczylas Admin 172,498 pkt
Aaa dziękujemy bardzo Piter! :D
Anna Jopek Użytkownik 146,937 pkt
Kochana jaki wspaniały post. ❤❤❤❤To cudownie, że udało ci się spotkać Vanessę. Wasza historia jest przepiękna. Trzymam kciuki za kolejne lata znajomości i masz spotkań, które zostaną wam w pamięci na całe lata.
+1 głos
Gru 16, 2017
DirectionerForever97 Użytkownik 109,658 pkt
Woooow jaka cudowna historia <3 <3 <3
Jeju jesteście obie cudowne i bardzo się cieszę że znam was ponad rok!!! <3
+1 głos
Gru 16, 2017
Klaudia Lis Użytkownik 61,523 pkt
Jakie to kochaneee jejciuuu ♥
+1 głos
Gru 16, 2017
sroczkaxv Użytkownik 6,040 pkt
Kocham cię bardzo mocno, dziękuję, że jesteś ❤️
+1 głos
Gru 16, 2017
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Jak pięknie piszesz o waszej przyjaźni <3 Ja również dzięki Jeremiemu poznałam mnóstwo osób i naprawdę jestem mu za to wdzięczna, że w końcu znalazłam osoby, które mnie rozumieją i z którymi godzinami mogę rozmawiać o moich idolach :D
+1 głos
Gru 16, 2017
Patrycja Mróz Użytkownik 13 pkt
Jejuu cudowny post ❤
+1 głos
Gru 16, 2017
julitau0230 Użytkownik 32 pkt
Cudowny post i wspaniała przyjaźń
+1 głos
Gru 17, 2017
Julia Przybył Użytkownik 14 pkt
Jejku, to wspaniałe jak Jeremi sprawił, że zrodziło się tak wiele przyjaźni czy znajomości. Również udało mi się poznać troche osób! Wasza historia jest piękna. Mam nadzieje, że spotkacie się już niedługo! :D
0 głosów
Gru 28, 2017
Patrycja Koza Użytkownik 3,099 pkt
Poznałam wiele wspaniałych osób dzięki Jeremiemu i grupie, jedna z nich jest moja internetowa przyjaciółka. Znamy się ponad rok i mamy za sobą wiele spotkań i wspólne koncerty
0 głosów
Gru 28, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
125 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 125 Gości
Dziś posty czytano : 11221 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  557716 punktów
 2. Young Stars Festival
  45044 punktów
 3. Bartek Lovers
  43646 punktów
 4. Supiwerki
  40084 punktów
 5. Potterheads
  40070 punktów
 6. The 100
  39016 punktów
 7. SikorskiSquad
  33421 punktów
 8. Arturonators
  29985 punktów
 9. SERIALE
  25681 punktów
 10. GRY
  23213 punktów
 11. Life Is Strange
  22219 punktów
 12. Famous In Love
  22183 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18452 punktów
 15. Once Upon A Time
  17762 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17373 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17337 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13184 punktów
 19. YOUNG STARS
  12904 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12714 punktów
 21. Forza
  11733 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10253 punktów
 24. Eurowizja
  10159 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9290 punktów
 26. Dua Lipa
  7987 punktów
 27. TALENTY
  6479 punktów
 28. MUZYKA
  6443 punktów
 29. Playstation VR
  6175 punktów
 30. FILMY
  5767 punktów
 31. Nintendo
  5330 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5122 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4938 punktów
 35. Stranger Things
  4642 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4613 punktów
 37. INNE
  4600 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4235 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4221 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3880 punktów
 43. Young Stars News
  3260 punktów
 44. Sport
  2889 punktów
 45. K-Pop
  2748 punktów
 46. American Horror Story
  2604 punktów
 47. God Of War
  2545 punktów
 48. YOUTUBE
  2270 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1937 punktów
 51. Sony Playstation
  1702 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  930 punktów
 54. FPS
  857 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  795 punktów
 57. R5Family
  632 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  522 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  457 punktów
 63. LUDZIE
  414 punktów
 64. Directioners
  323 punktów
 65. Soy Luna
  295 punktów
 66. FANDOMS TALENTS
  294 punktów
 67. #talentobranie
  286 punktów
 68. 5SOSFam
  254 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  134 punktów
 74. Donaty Agaty
  103 punktów
 75. Strzelanki
  102 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  67 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1035 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post