+4 głosów
(postid: 326209) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Twórcy profilu Fanta Polska na Snapchatie, wpadli w tym roku na genialny pomysł, jak wspólnie ze swoimi obserwującymi przygotować się do świąt Bożego Narodzenia.


Każdy kocha VLOGMASy i to właśnie one codziennie, przez cały grudzień, goszczą na łamach pomarańczowego profilu! Każdego dnia snapa przejmuje inna gwiazda, dostając zlecenie od organizatorów, co ma pokazać. 


Wczoraj, 17 grudnia, nadeszła i pora na Jeremiego! Na MyStory ukazał kulisy ostatniego koncertu trasy Young Stars on Tour 2017, który odbył się w Gdańsku. 


Z myślą o tych, którzy Snapchata nie mają lub po prostu nie zdążyli na relację od Sikorskiego, postanowiłam opracować własną, na bazie tego, co mogliśmy (albo jeszcze możemy) oglądać przez dwadzieścia cztery godziny. Zapraszam! :)

Jeremi na snapie pojawił się około godziny 12, kiedy wraz z resztą ekipy dotarli do hotelu w Gdańsku. Jak sam zapowiedział, miał pokazać backstage YSoT, czyli trasy, w której aktualnie się znajduje. Oznajmił jeszcze, że ma nadzieję, że będzie fajnie; tradycyjnie, na tamten moment, pożegnał się słowami "JOŁ!". 


Już z kolejnego snapa można było wywnioskować, że zaraz po zameldowaniu w hotelu opuścił go, ponieważ wrzucił zdjęcie z fankami, które czekały na niego na dole, przy recepcji hotelu. 

Zaraz po spotkaniu z grupką dziewcząt przenieśliśmy się na próbę przed koncertem. Jeremi nagrał fragment piosenki Sylwii Lipki, a po chwili sam chwycił mikrofon i w towarzystwie tancerzy zaczęli przygotowania. Na pierwszy ogień poszedł utwór "Bez niej nie byłoby nas", czyli pierwszy singiel artysty.


To niestety wszystko, co zostało nam ukazane z próby. Kilka godzin później klub był już zapełniony fanami, czekającymi na koncert, a my mogliśmy przeczytać, że "zaraz zaczynamy!". W międzyczasie pojawiła się też fota z jednym z tancerzy Sikorskiego, a mianowicie Rafałem Wiewórą (Raffem), prywatnie chłopakiem Sylwii Lipki.

Jeremi dodał także wcześniej nagrany w aplikacji Boomerang filmik, kiedy odpoczywał w dresach ze swojej najnowszej kolekcji (dostępna w zakładce FANZONE JEREMI SIKORSKI na www.mymusicshop.pl!). 


Nie zabrakło także krótkiego nagrania z koncertu, z tradycyjnym robieniem hałasu przez publiczność. Jeremi, ubrany na ten koncert w wyżej wspomniane dresy oraz granatową bomberkę wołał, aby Gdańsk zrobił hałas. Zrobił? No jasne, że tak! Współczuję wszystkim, którzy mieli w tamtej chwili słuchawki w uszach :P. 


Później pojawiło się selfie, wraz z Arturem i Sysią, z dopiskiem "Ekipka". Po rumieńcach Jeremiego można było wnioskować, że jest już po swoim występie.

Dosłownie chwilę później mogliśmy ponownie zobaczyć Jeremiego, mówiącego do kamery: "Hej, ja już po koncercie! Gdańsk, naprawdę rozwaliliśmy dzisiaj scenę, jest mi naprawdę miło, że byliście z nami... i co mogę więcej powiedzieć, przepraszam, że tutaj nie było wiele filmików z tego występu. Z racji tego, że tyle się działo, nie udało nam się nagrać zbyt wiele, ale nadrobię to i pokażę Wam występy Artura oraz Sylwii Przybysz, dlatego zostańcie z nami, pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Gdańsk za to, że byliście, było SUPER!".


Chłopak dotrzymał słowa, bo już chwilę później ukazały się nagrania z występu Sylwii, wykonującej akurat utwór "Zmiany", w towarzystwie tancerzy i Olgi, jej siostry. Dalej, zgodnie z obietnicą, widzieliśmy i Artura, śpiewającego akustycznie, z gitarą, piosenki ze swojej pierwszej płyty - "Okrąg". 

Minęło trochę czasu i nim się obejrzeliśmy, było już po wszystkim, o czym wspomniał i sam Jeremi, opowiadając, że koncert jest już skończony, pozostało tylko pakowanie i powrót do Warszawy. Widzów snapchata Fanty pozdrowiła także Weronika Juszczak, a w jej ślady poszedł też starszy Sikorski. Podziękował za to, że my byliśmy razem z nim, organizatorom za udostępnienie profilu. Na koniec życzył wszystkim miłego wieczoru.

*Zdjęcia zamieszczone wyżej to screeny, które zrobiłam, więc jeśli któryś wyszedł niefortunnie to przepraszam, nie miałam zamiaru nikogo ośmieszać ani urazić! :)*


Bardzo czekałam na dzień, w którym snapa Fanty przejmie Jeremi i czuję lekki niedosyt, ze nagrań było tak mało, choć doskonalę rozumiem to, że był po prostu zajęty Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś weźmie udział w podobnym projekcie i będziemy mogli spędzić cały dzień z nim, np. na Instagramie, czy właśnie Snapchatcie.


Artykuł był pomocny? Oglądaliście relację, którą przedstawił Jeremi na snapie Fanty? Chcielibyście, aby częściej brał udział w takich akcjach?


#JOŁ!


~ Skoczylaska


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 3,600 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 16219 punktów za:

Jakość:3620Popularność:2321
Wsparcie:218Ocena i wartość ocen:4
Wyróżnienia/kary:10000Komentarze i reakcje:40
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 172,498 pkt
2,321 czytelników Gru 18, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Oglądałam tą relację i również bardzo czekałam na dzień, w którym to Jeremi poprowadzi snapa Fanty. Niestety było mało snapów, ale zawsze jakieś, więc nie ma co narzekać, aczkolwiek Sikora mógł się troszkę bardziej postarać i nagrać więcej występów jego kolegów i koleżanek :D
0 głosów
Gru 18, 2017
Anna Jopek Użytkownik 146,937 pkt
Mimo że relacja była krótka to bardzo fajnie spędziłam z nim czas. Było widać że wszyscy cudownie się bawią
0 głosów
Gru 28, 2017
Julia Przybył Użytkownik 14 pkt
Oglądałam! Fakt, była krótka, ale zawsze coś hahah
0 głosów
Gru 28, 2017
zuzia11 Użytkownik 45,310 pkt
Relacja była krótka, ale mogłam się dzięki niemu poczuć, jakbym była tam z nimi. Czekałam na ten dzień, w którym Jeremi będzie prowadził właśnie tego snapa
0 głosów
Sty 2, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
92 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 92 Gości
Dziś posty czytano : 558 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

Największe fandomy

 1. Riverdale
  157 osób
 2. Ananasy Sylwii
  134 osób
 3. The 100
  131 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  70 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  28 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  13 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 23. Sonbird Team
  5 osób
 24. Dua Lipa
  4 osób
 25. Zosiaki
  4 osób
 26. Life Is Strange
  3 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
Kontakt Post