Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+2 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Amelia, Weronika i Kamila odpowiedziały na kilka pytań dotyczących grupy. Ile czasu spędzają na grupie? Czy praca administratora jest trudna? Jak zareagowali ich rodzice wiadomość, że zostały adminkami? Wszystko znajdziesz w tym poście!

1. Jak się czułyście kiedy zobaczyłyście w powiadomieniach, że Olga mianowała Was administratorem grupy? Długo w to nie mogłyście uwierzyć czy jakoś nie było to dla Was zaskoczeniem?

Zacznę może od tego w jakich okolicznościach dostałam admina, był wieczór, przeglądałam instagrama i już miałam się kłaść spać, kiedy przyszło mi powiadomienie, że Olga zaprosiła mnie do znajomych. Jak tylko zaakceptowałam zaproszenie dostałam kolejne powiadomienie, tym razem, że Olga nadała mi uprawnienia administratora. Byłam w szoku, przez chwile nie wiedziałam jak zareagować, chwile potem się popłakałam i dziękowałam jej za szanse. Czułam się mega doceniona i wyróżniona, długo nie mogłam zrozumieć, że to właśnie ja zostałam adminką kluseczek, jak tylko mam gorszy dzień przypominam sobie co wtedy czułam, a uśmiech sam pojawia się na mojej twarzy. Tak naprawdę to do teraz trudno mi uwierzyć w to co się stało i jestem za to Oli bardzo wdzięczna ❤️ - mówi adminka Amelia Ślubowska

A jak się czuła Weronika Marud?- Czułam ogromne wyróżnienie. Byłam bardzo szczęśliwa a łzy same płynęły mi z oczu! Zupełnie się tego nie spodziewałam. Doszło to do mnie dopiero po dwóch dniach!

Zapytajmy też naszej adminki Kamili Flaszy- Nie wierzyłam w to, po prostu nigdy się nie spodziewałam, że zostanę administratorką na tej grupie. Byłam bardzo szczęśliwa, zresztą dalej jestem!

2. Od kiedy wspieracie Olgę?

Olge wspieram tak długo jak Sylwię, poznałam je w tym samym czasie czyli ponad 3 lata temu.- Zdradziła Amelia

Olgę wspieram już od dwóch lat! Od momentu gdy tylko usłyszałam jej głos, od razu sie zakochałam (śmiech)- Powiedziała Weronika

Olgę wspieram od momentu, gdy ją poznałam. Będzie to już jakieś 3 lata.- Odpowiedziała Kamila

3. Czy praca administratora na tak dużej grupie jest trudna?

Zapytałam Amelię- Czasami zdarzają się sytuacje, że same nie wiemy co zrobić np. z danym postem, jednak wtedy z adminami się naradzamy i podejmujemy wspólne decyzje. Zdarzają się nam trudne sytuacje, jednak działając wspólnie dajemy sobie ze wszystkim radę, a praca admina daje nam tez dużo przyjemności ❤️

Weronika- Zależy kiedy. W "zwykły" dzień jest zupełnie prosta! Zwłaszcza, że na naszej grupie nie ma wielu problemów. Jednak trochę więcej pracy mamy podczas nocy tematycznych, ponieważ wtedy wiele osób chce dodawać posty - ale ja jestem z tego bardzo zadowolona!

Sprawdźmy co o tym sądzi Kamila- Na początku nie myślałam, że będzie to takie czasochłonne i trudne. Pozory mogą mylić. Cała administracja musi stale akceptować posty (najpierw musimy sprawdzić czy nie ma ich już na grupie, czy są zgodne z regulaminem itd.), prośby o dołączenie, pilnować całej grupy i dbać o atmosferę. Moim zdaniem jest to dość trudne, zwłaszcza gdy trzeba jeszcze ogarnąć naukę.

4. Ile godzin dziennie spędzasz na grupie?

Amelia Ślubowska powiedziała- Tak naprawdę na grupie jestem praktycznie przez cały czas, nie tylko wypełniając obowiązki admina, ale też udzielając się w komentarzach itd.

Weronika Marud- Nie liczę tego czasu. Wchodzę na grupę w każdej wolnej minucie mojego życia, ponieważ na niej czuję się wspaniale!

Kamila Flasza nam zdradziła- Dokładnie nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. Każda wolną chwilę przeznaczam dla grupy. Gdy jestem w domu jestem na niej cały czas, a w dni robocze robię sobie przerwę, gdy jestem w szkole. Tak to staram się być cały czas aktywna.

5. Kim jest dla Was Olga?

Zapytam najpierw Amelii- Olga to moja idolka i wzór, wiem, że mogę brać z niej przykład i na nią liczyć, jestem z niej bardzo dumna.

Spytam też Weroniki- Olga jest moją idolką, inspiracją. Jest naprawdę ważną osobą w moim życiu, wiele jej zawdzięczam.

Najważniejszą idolką. Traktuje ją również jak siostrę/przyjaciółkę, jest dla mnie bardzo ważna.- Stwierdziła Kamila

Dziękuję za wywiad dziewczynom :D Ps. Czekajcie jeszcze na drugą część.

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 133 punktów za:

Jakość:20Popularność:41
Podziękowania:12Ocena:10
Wyróżnienia:0Komentarze:50

Olga Przybysz
Wirginia Rogacka Zarejestrowany użytkownik 224 punktów 1
41 czytelników Gru 31, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

3 Komentarzy

Ślubowska Użytkownik zweryfikowany 3,341 punktów 1
Super post, dziękuje za możliwość udziału <3
+1 głos
Gru 31, 2017
Wirginia Rogacka Zarejestrowany użytkownik 224 punktów 1
❤❤
Kasia Dzik Użytkownik zweryfikowany 1,680 punktów 2
mega post! <3
+1 głos
Gru 31, 2017
Wirginia Rogacka Zarejestrowany użytkownik 224 punktów 1
❤❤
flaszax Użytkownik zweryfikowany 55,453 punktów 5
Dziękuję za możliwość udziału <3
+1 głos
Gru 31, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
280 osób na stronie
5 Użytkowników oraz 275 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 22105 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

 1. Bambinos
  76771 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  54023 punktów
 3. Jereminators
  48405 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7069 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  28319 punktów
 2. Heartbreaker
  15819 punktów
 3. justine_drzewo
  7435 punktów
 4. JakubWichowski
  1124 punktów
 5. sandracz56
  664 punktów
 6. natusia_766
  184 punktów
 7. Malwina Konat
  159 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  58 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  55649 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18789 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  38340 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5856 punktów
 1. Bambinos
  76771 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  54023 punktów
 3. Jereminators
  48405 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7069 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6489 punktów
 6. Beliebers
  3078 punktów
 7. Once Upon A Time
  2118 punktów
 8. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 9. Beautilles
  135 punktów
 10. MMers
  79 punktów
 11. Selenators
  64 punktów
 12. Directioners
  41 punktów
 13. Sheerios
  36 punktów
 14. Supiwerki
  33 punktów
Kontakt Post