+5 głosów
(postid: 326810)  (Post dotyczy zadania premiowego: Brak zadania)
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Cześć, pewnie oglądaliście kiedyś zdjęcia fanów ze swoimi idolami i może zastanawialiście się jak to robią, gdzie znaleźć pomysły lub co zrobić, żeby wasze zdjęcie było idealne? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie właśnie w tym poście. 

Przeprowadziłam wywiad na temat zdjęć na m&g z fanami przeróżnych artystów ys, więc jestem pewna, że każdy z was, niezależnie od tego do jakiego fandomu należy, zaczerpnie stąd porady, i mam nadzieję, wykorzysta je w przyszłości. Nie zapominajmy jednak, że zdjęcie jak i samo m&g nie są najważniejsze, bo w końcu liczy się głównie to, abyśmy bawili się świetnie na koncercie naszych ulubionych artystów. Bez zbędnego przeciągania, zapraszam do wywiadu!

*wszystkie zdjęcia zamieszczone w tym poście, należą do dziewczyn, które się w nim pojawiły*

Może na początek pytanie o samo spotkanie, z kim mieliście m&g i na jakim koncercie się odbyło?

JAGODA SAWKA: Więc moje m&g były z Bars&Melody na Young Stars Festival oraz na Odetchnij Tour oczywiście z Jeremim i Arturem.


BEATA: W tym roku miałam 5 razy M&G, w tym 3 razy na braci Sikorskich podczas ich trasy Odetchnij Tour, raz w czasie Young Stars Festival i 1 raz na Sylwię Przybysz na Tylko raz Tour.


AGA KACPERCZYK: M&g miałam na braci sikorskich podczas ich trasy odetchnij tour.


KAROLINA KOBIELARZ: Miałam m&g na Bartka, Weronikę i Dominike na tegorocznym festivalu.


KALINA WOŹNIAK: Moje pierwsze m&g odbyło w maju 2016 roku podczas YSS w Częstochowie gdzie m&g obejmowało wszystkich artystów YS, później w trakcie ostatniej części TRT w Katowicach mialam możliwość krótkiego spotkania z Sylwią oczywiście podczas meet&greet. W Katowicach pojawilam się też niedługo później na OT oczywiście z biletem na spotkanie z chłopakami. Ostatnie jak narazie m&g odbyło się z Sylwią Przybysz podczas finałowego koncertu TRT w Łodzi.

Wolicie aby wasze zdjęcie było słodkie czy zabawne, zaplanowane czy spontaniczne jak to u was wygląda ?

JAGODA: Osobiście jestem za bardziej zabawnymi lub po prostu luźnymi m&g. Wtedy wyglądają najbardziej naturalnie. Ja zawsze układam w głowie cały przebieg m&g, co powiem, co zrobię. Ale i tak przeważnie to się nie udaję, ponieważ gwiazdy lubią zadawać pytania i śmiać się z nami. Skończyło się tak, że prawdziwe m&g przebiło moje ułożone w głowie!


BEATA: Co do zdjęcia to różnie to bywa i chyba zależy od osoby, z którą ma być. Jeżeli jest to spotkanie pierwsze to zwykle wystarcza mi najprostsza fotka a jeśli któreś z kolei, to wtedy wymyślam jakieś pozy i raz jest to coś śmiesznego a raz słodkiego. Wolę mieć wcześniej przygotowany pomysł na zdjęcie, żeby potem w trakcie spotkania nie marnować na to czasu.


AGA: Szczerze mówiąc wolę raczej jak jest słodkie ahaha. 


KAROLINA: Było to moje pierwsze spotkanie z Bartkiem i ogromnie się stresowałam. Nie miałam żadnego pomysłu na zdjęcie, aczkolwiek chciałam aby było wyjątkowe. Wyszło, słodkie, zabawne, wszystko w jednym!


KALINA: Lubię kiedy zdjęcie jest później po prostu miłe w odbiorze, uśmiech na nim to u mnie podstawa. Nie wyobrażam sobie mieć zdjęcia, na którym artysta miałby wyraźnie znudzoną minę. Zazwyczaj wszystko jest spontaniczne i naturalne:)

Same wymyślacie pozy do zdjęcia na m&g czy może czymś się inspirujecie? Gdzie najlepiej szukać inspiracji?

JAGODA: Pozy do zdjęcia szukałam na internecie. Głównie na Instagramie, i tam znalazłam moje wymarzone!


BEATA: W tym roku raczej inspirowałam się gotowymi pomysłami, ale na kolejne koncerty mam już wymyślone własne pozy. Przy wybieraniu zdjęcia oglądam instagramy, które są poświęcone tej właśnie tematyce. Zawsze jestem też na bieżąco z fotkami ze wszystkich tras artystów Young Stars i regularnie je sobie przypominam. Czasami też kiedy surfuje po internecie, zobaczę coś, co nasunie mi jakiś pomysł na fajne zdjęcie.


AGA: Czasami wymyślam sama pozy do zdjec, czasem chłopcy, ale czesto tez inspiruje sie zdjęciami z m&g jack and jack, są świetne!


KAROLINA: Pomysłu na poze szukałam w różnych zdjęciach idoli z fanami. Fakt, fajnie mieć jest oryginalną pozę, której jeszcze nikt nie miał, ale ja jako iż jestem mało kreatywną osoba, posłużyłam sie czymś zdjęciem.


KALINA: Na zdjęcie nigdy nie mam pomysłu, A nie interesują mnie oklepane już pozy. Często liczę na kreatywność osoby z którą będę mieć to zdjecie robione.

A co jeśli ktoś nie ma pomysłu a żadne zdjęcie z instagrama mu się nie podoba?

JAGODA: Wiem, że jeżeli ktoś nie znajdzie odpowiedniego na internecie, warto po prostu zrobić swoją wymarzoną pozę z przyjaciółmi. Znam kilka osób, które tak robiły i pozy były tak samo wspaniałe jak te z Instagrama!


BEATA: Wtedy warto popytać znajomych, czy nie mają jakiejś propozycji i może się nią podzielą. Można też zaryzykować i pójść na M&G nieprzygotowanym co do zdjęcia i zaproponować, żeby artysta coś wymyślił. Ewentualnie trzecią opcją jest to by postawić na zwykle zdjęcie, które również jest bardzo urocze i będzie przywoływać cudowne wspomnienia.


AGA: Zwykle zdjęcia jak sie po prostu przytula też są mega urocze, ale można poprosić chłopców żeby coś wymyślili.


KAROLINA: Wtedy można zrobić zwykle zdjęcie, które będzie równie super!


KALINA: Jak to u mnie, brak pomysłu to nic strasznego. Spontaniczne pomysły w ostatniej sekundzie też wychodzą bardzo ciekawie haha

Jeśli już planujemy, to trzeba w jakiś sposób opisać artyście/artystom pozę, którą chcecie wykorzystać do zdjęcia, prawda? W jaki sposób to robicie? Rysujecie na kartce?

JAGODA: Najprościej jest po prostu wydrukować lub wywołać dane zdjęcie z pozą "wziętą" z internetu lub swoje z przyjaciółmi. Niektóre osoby rysują, ale jest to trudne, żeby dokładnie pokazać wszystkie szczegóły, więc nie jest to praktyczne moim zdaniem.


BEATA: Najlepiej by było, to w jakiś sposób przedstawić artyście haha. Jedni rzeczywiście coś tam rysują, inni drukują dane zdjęcie lub pokazują w telefonie, jeśli jest to poza wzorowana na innej. Jeśli zaś chodzi o mnie to ja opisuje to słowami i gestami, dzięki czemu jest śmieszniej


AGA: Przeważnie drukuję te zdjęcie i im pokazuje albo sama ich ustawiam ahahah


KAROLINA: Jako że nie miałam trudnej pozy, pokazałam po prostu Bartkowi, co ma zrobic on i co zrobię ja. Jak ktoś jest wstydliwy i wie, że artysta go nie zrozumie, może wydrukować zdjęcie, narysować, albo pokazać na telefonie, wtedy na pewko wszystko będzie zrozumiałe.


KALINA: Nigdy wcześniej nie planowałam zdjęcia, ale jeśli tak się zdarzy to pewnie postaram się po prostu opisać co i jak:)

Co ubrać?

JAGODA: Nikt nikomu nie będzie wybierał ubrań. Każdy może przyjść w czym tylko chce! Najlepiej wziąć luźne ubrania, w których czujemy się dobrze i komfortowo, ważne jest to szczególnie podczas koncertu.


BEATA: I to jest największy problem każdej dziewczyny. Przygotowania zaczynają się już dużo wcześniej a każdy ma na to różne pomysły. Jedni zakładają coś z fanzonu artysty, inni jakieś ulubione rzeczy, w których będą się dobrze czuli. Jeśli chodzi o mnie, hm... to nie mam jakichś zasad. Zakładam coś wygodnego, a jednocześnie w czym dobrze wyjdę na zdjęciu i w czym nie zgrzeję się w trakcie koncertu.


AGA: To zależy też od pory roku, ale myślę że najbardziej uniwersalny strój to jakieś spodnie, może z dziurami i T-shirt.


KAROLINA: Najlepiej coś wygodnego, w czym czujemy sie dobrze.


KALINA: Ja nie kombinuje, ubieram się tak, abym czuła się dobrze. Tak jak lubię.

O czym nie można zapomnieć pozując do zdjęcia?

JAGODA: Oczywiście jest ważne, żeby jeżeli są to dwie lub więcej osób, powiedzieć, która osoba ma być którą na pokazanej pozie. Najlepiej zaznaczyć przed m&g na wydrukowanej kartce imionami i strzałką. Przynajmniej ja tak robiłam!


BEATA: Ja zwracam uwagę przede wszystkim na uśmiech, bo to on jest w tym wszystkim najważniejszy. Chcę, by ze zdjęcia emanowała radość i szczęście a nie jakiś smutek, bo to w końcu pamiątka z najlepszych chwil w życiu.


AGA: Żeby poprawić włosy!


KAROLINA: Zazwyczaj zdjęcia są zrobione bardzo dobrze, lecz czasem zapominamy popatrzeć w obiektyw lub sie uśmiechać i o tym należy głównie pamiętać!


KALINA: Trzeba uważać aby przy robieniu zdjęcia patrzeć prosto w obiektyw i się nie ruszyć. Nie powiem, czasami zdjęcia robione w tak szybkim tempie kończą się tragicznie, A nikt z nas nie płaci za rozmazane zdjecie, co niestety czasem się zdarza - rzadko z naszej winy..

Co później robicie z taką pamiątką?

JAGODA: Ja w swoim pokoju mam miejsce dla idoli i ważnych wspomnień z nimi związanych, więc drukuję zdjęcia z m&g i wieszam sobie w pokoju. Oczywiście tradycją jest ustawić zdjęcie na tapetę w telefonie! haha


BEATA: Zawsze wywołuje te zdjęcia, bo wiadomo, że gdzieś tam w komputerze mogą się zawieruszyć, a potem wkładam do albumu. Ewentualnie też wklejam do pamiętnika, który jest i w którym dokładnie opisuje każde spotkamie z idolem. A potem do nich wracam i przywołuję te wspaniałe wspomnienia 😀


AGA: Wywołuję zdjęcie i wieszam w pokoju. 


KAROLINA: Później wywołuje te zdjęcia i wkładam do ramki, albumu lub przywieszam na ścianie.


KALINA: Zdjecie fajnie sobie wywołać, powiesić na ścianie czy też wkleić do albumu. U mnie trafia do pudełka wspomnień!

Podziękowałam już dziewczynom na priv, ale dziękuję jeszcze raz za udzielenie wywiadu!

A jak wy przygotowujecie się do m&g? Byliście już kiedyś na takim spotkaniu, jeśli tak gdzie i z kim sie ono odbyło? Piszcie swoje historie, chętnie przeczytam. To jest mój pierwszy post, więc nie obrażę się jeśli w komentarzach pojawią się też jakieś rady, które będę mogła wykorzystać następnym razem.

Patrycja Koza


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 2,600 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
19
OK
13
Super
3
Śmiech
1
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 5901 punktów za:

Jakość:2620Popularność:3128
Wsparcie:62Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:66
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Patrycja Koza Użytkownik 3,099 pkt
3,128 czytelników Sty 2, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

3 Komentarzy

zuzia11 Użytkownik 45,310 pkt
Na pewno wróce do tego postu zanim będe szła na jakieś M&G! Ale po za tym bardzo przydatny post!
+1 głos
Sty 2, 2018
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Dziękuję również za możliwość odpowiedzenia na te pytania. M&G jest często długo wyczekiwanym wydarzeniem przez wiele osób i takim, które zapada w pamięć, więc warto się wcześniej do niego przygotować, żeby potem nie żałować, że czegoś się nie zrobiło. Ja mam problemy zazwyczaj ze zdjęciem, bo mimo tego że pomysł jakiś jest, to zawsze nie wychodzę tak jak trzeba, ale mam takie jedno, które mi się podoba w 100%, więc chociaż tyle haha
+1 głos
Sty 2, 2018
Jagoda Sawka Użytkownik 69,344 pkt
Nie ma za co! Odpowiadanie na pytania było tylko przyjemnością, bo mogłam odtworzyć w głowie wspomnienia z koncertów! Mam nadzieje, że ktoś skorzysta z naszych porad!
+1 głos
Sty 3, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
121 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 120 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 5312 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 5

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
Kontakt Post