+4 głosów
(postid: 326839) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Większość z was zapewne oglądała występ duetu Bars and Melody w programie Britains Got Talent. Mimo, że chłopcy nie zdobyli pierwszego miejsca, (ostatecznie zajęli trzecie miejsce) dali niesamowite show, otrzymali złoty brzęczyk od Simona Cowella i tak rozpoczęli swoją drogę do sukcesu. Sami wspominają to wydarzenie bardzo dobrze.


 A jak po latach reagują na swój występ? Leondre i Charlie nagrali kilka filmów gdzie możecie się tego dowiedzieć. Od razu ostrzegam - chwilami jest zbyt wesoło, więc bądźcie na to przygotowani!


Nie zapomnijcie napisać w komentarzach co sądzicie o filmikach - spodziewaliście się bardziej poważnej wersji czy na wesoło, tak jak zaprezentowali to chłopcy? Koniecznie dajcie znać, a teraz bez zbędnego przedłużania - zapraszam do rozwinięcia!

Część pierwsza

W części pierwszej mamy głównie przedstawienie się chłopaków na scenie, sami artyści opowiedzieli o czym jest piosenka, pokrótce powiedzieli coś o sobie - standard.

Zauważcie jednak skupienie jurorów, którzy bacznie obserwowali duet, który jak sam teraz twierdzi był bardzo zestresowany podczas tego występu. 


Mamy tam zawarte śmieszne akcenty - jak na przykład żarty Davida Walliamsa, który pomógł Leondre i Charliemu po części rozładować ten stres. Swoją drogą sami artyści wspomnieli, że uwielbiają tego człowieka za poczucie humoru.


Jak spojrzymy jednak na Simona Cowella (jurora, który wcisnął złoty brzęczyk, przepuszczając chłopaków automatycznie do półfinałów, a był to jego pierwszy Golden Buzzer) to wydaje się on naprawdę zaintrygowany chłopakami. 


Nawiązując już do całej przygody Bars and Melody z Britains Got Talent - w trakcie jednego z odcinków Simon powiedział, że ma nadzieję, że jego syn będzie taki sam jak chłopaki, co było dla nich naprawdę ogromnym wyróżnieniem. 


Skupiając się jednak na samym filmiku - jak już wspomniałam śmiech Leondre i Charliego nie powinien być dla was zdziwieniem. Zespół świetnie się bawi wspominając swój występ - komentują swoje błędy lub śmieszne wpadki. Zwalniają tempo niektórych momentów, zatrzymują klatki - zresztą sami musicie przekonać się jak wygląda reakcja Bars and Melody na ich póki co nie występ, ale początek przygody z Britains Got Talent.


Oczywiście dajcie koniecznie znać w komentarzach co sądzicie o filmiku - jak dla mnie jest to jeden z najlepszych, które pojawiły się na kanale chłopaków! Nie brakuje w nim dobrej zabawy, co w przypadku BAM jest po prostu nieuniknione. Piszcie jak wam się podoba!

Część druga

Tak jak przerwanie poprzedniej części tuż przed występem było dla nas bolesne, bo musieliśmy odczekać pewien okres czasu na kolejną część, tak przerwanie w momencie kiedy Simon Cowell wciska złoty brzęczyk było po prostu okrucieństwem. Zacznijmy jednak od początku, bo filmik zaczyna się od momentu, kiedy zostaje puszczony materiał o chłopakach, nagrany wcześniej.


W wielu programach jest takie pięć minut dla uczestnika - przedstawienie go, trochę o jego zainteresowaniach, celach a dopiero potem następuje moment na występ, czyli zaprezentowanie swoich umiejętności. U Bars and Melody nie było inaczej - chłopaki wpierw mięli niezły ubaw z materiału nagranego o nich samych. 


Oczywiście nie zabrakło śmiesznych komentarzy i uwag - jak na pięciominutowy filmik chłopaki stworzyli to tak, jakby był to co najmniej kilkunastominutowy materiał, dzięki swoim popisom. Mi osobiście bardzo przyjemnie się go oglądało, przyznam nawet, że uroniłam łzę, gdy zespół był na scenie, wykonując po raz pierwszy publicznie swój hit Hopeful.


Skoro jesteśmy już przy prawidłowym występie - jest to jeden z najpopularniejszych występów w całej historii Britains Got Talent. Nie będę wam wiele zdradzać, bo więcej znajdziecie w dalszej części posta, ale żałujcie, jeśli nie oglądaliście oryginału. Jak możemy zauważyć nie tylko jurorom, którzy również uronili łzę spodobała się twórczość Bars and Melody - tłumy powstały, skandując dobrze znane fanom duetu słowa - Push the gold, co oznacza wcisnąć złoto. 


Jak dobrze wiemy namowom i talentowi zespołu uległ Simon Cowell, który po całym programie otworzył Leondre i Charliemu drogę do kariery, proponując im nagranie teledysku do piosenki Hopeful, a także podpisanie kontraktu z jego wytwórnią muzyczną Syco Music, z którą współpracują takie gwiazdy jak One Direction czy Little Mix. 


Oczywiście nie zapomnijcie dać w komentarzu znać co sądzicie o drugiej części - podoba wam się bardziej niż poprzednia? A może jednak jesteście zdania, że to pierwsza jest lepsza? Koniecznie piszcie, jestem bardzo ciekawa waszych opinii!

Część trzecia

Czyli chyba najbardziej wyczekiwana i ostatnia część z tej serii. Zaczynamy od mocnego materiału, momentu kulminacyjnego, czyli wciśnięcia złotego brzęczyka przez Simona. I tutaj zaczyna się najśmieszniejsza część - wystarczy tylko spojrzeć na reakcję chłopaków, by zobaczyć jak rozbawiło ich wspomnienie ich radości na scenie. Łzy Leondre, szaleństwo Charliego to z pewnością coś, co w głowie niejednej Bambino pozostanie na długo.


I tutaj mimo poważnej atmosfery nie zabrakło żartów Davida - ogromnie podziwiam tego człowieka za poczucie humoru, które potem udziela się wszystkim innym dookoła. Dzięki jego popisom chłopaki chociaż trochę ochłonęli po emocjonującym występie.


Komentarze jurorów były dla zespołu z pewnością satysfakcjonujące i podbudowujące - w skrócie cała czwórka była pod ogromnym wrażeniem ich autentyczności i talentu. Duet został zaszczycony ogromem komplementów, co zostało ukazane w szczególny sposób. Pokrótce wyjaśniając - po wszystkim chłopaki trafili do półfinałow, a potem do finału, gdzie ostatecznie zajęli trzecie miejsce.


Jest to chyba moja ulubiona część, choć najkrótsza. To właściwie takie podsumowanie, które zawiera wszystko w sobie. Mamy tutaj złoty brzęczyk, który jest tak ważnym momentem, mamy opinię jurorów i przede wszystkim szczęśliwych chłopaków, którzy potem przez długi czas nie mogli otrząsnąć się z tego co osiągnęli. Jak dla mnie - bomba!


Tak też przeszliśmy przez wszystkie części, które pojawiły się na kanale Bars and Melody. Koniecznie dajcie znać w komentarzu, która z powyższych spodobała wam się najbardziej - pierwsza, druga, a może trzecia? Piszcie!

Występ w BGT

Występ duetu ma już na portalu YouTube ponad 179 milionów odsłon! Chłopcy zachwycili jurorów swoim wykonaniem piosenki Hopeful, opowiadającej o prześladowaniu przez rówieśników. Szczególnie bliska piosenka okazała się dla Leondre, który doświadczył wszystkiego, o czym mowa jest w tekście. 


Jeśli jesteście obeznani w twórczości duetu z pewnością nie raz oglądaliście akurat ten filmik, natomiast jeśli jest wam to zupełnie obce, zostawiam wam link. Gorąco polecam, nadal mam ciary, gdy słyszę to wzruszenie w ich głosach oraz samą piosenkę, która poruszy każdego, kto głębiej wsłucha się w tekst napisany przez błagające o akceptację dziecko. 


Finalnie duet zajął w programie trzecie miejsce, ale ich talent pozwolił im się wybić dalej niż nawet laureatom drugiego i pierwszego miejsca. Mają fanów w całej Europie, nie tylko w Wielkiej Brytanii i stale prezentują nam coraz to nowsze albumy. W skrócie - tak właśnie rozpoczęli swoją drogę do sukcesu.


Jeśli już widzieliście to wykonanie, bądź obiło wam się ono o uszy dajcie koniecznie znać w komentarzu – co o nim sądzicie oraz o samych chłopakach. To tylko chwila, a możecie rozwinąć naprawdę ciekawą dyskusję!

A teraz małe porównanie - jak zmieniły się głosy chłopaków?

Nie ma co ukrywać - różnica jest ogromna. Minęły trzy lata od występu w Britains got Talent, nic więc dziwnego, że głosy artystów aż tak się zmieniły, zwłaszcza, że są nastolatkami. Przede wszystkim możemy to zauważyć w rapie Leondre - tutaj jest naprawdę nie do poznania. W przypadku Charliego widać, że artysta ćwiczył swoje umiejętności, bo mamy tutaj przede wszystkim postęp wokalny. 


Wyżej macie link do piosenki z najnowszego albumu - Generation Z, który swoją premierę miał we wrześniu tego roku. Warto też wspomnieć, że za równy tydzień będziemy mogli usłyszeć kawałki z tego krążka na żywo - Bars and Melody wyruszają w trasę Generation Z Tour, która obejmie kraje europejskie. Artyści zagrają między innymi w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Czechach, na Węgrzech oraz.. w Polsce! Poniżej znajdziecie miasta i daty, które chłopcy odwiedzą już niedługo!


8 stycznia - Szczecin

9 stycznia - Gdańsk

10 stycznia - Warszawa

11 stycznia - Poznań

12 stycznia - Wrocław

13 stycznia - Katowice

14 stycznia - Kraków

22 stycznia - Katowice


Jak widać lista jest długa, bo to największa trasa BAM jaka kiedykolwiek miała szansę bytu. Biletów MAG od dawna nie ma już w sprzedaży, natomiast ostatnie sztuki biletów zwykłych znajdziecie na ebilet.pl oraz w salonach Empik.


Piszcie koniecznie jeśli wybieracie się na któryś z koncertów, w końcu został już tylko tydzień z hakiem do polskich dat! Nie zapomnijcie wybrać, która część z serii reakcji chłopaków na ich występ w BGT spodobała wam się najbardziej!

Spodziewaliście się takiej reakcji chłopaków?

OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 3282 punktów za:

Jakość:3020Popularność:79
Wsparcie:123Ocena i wartość ocen:4
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:40
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Mad Admin 381,674 pkt
79 czytelników Gru 31, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

hypeleondre Fan 1,820 pkt
Równiez uwielbiam to ogladac, placze ze smiechu xdd
+1 głos
Sty 2, 2018
Mad Admin 381,674 pkt
widzę, że nie tylko ja się tak wciągnęłam ahah
TheJack Fan 769 pkt
nie było przypadkiem czterech części?
+1 głos
Sty 2, 2018
Mad Admin 381,674 pkt
nie, były tylko trzy X

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
90 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 90 Gości
Dziś posty czytano : 13214 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  474055 punktów
 2. Bartek Lovers
  39708 punktów
 3. Supiwerki
  37852 punktów
 4. The 100
  34407 punktów
 5. SikorskiSquad
  31754 punktów
 6. Young Stars Festival
  27330 punktów
 7. SERIALE
  23379 punktów
 8. GRY
  21743 punktów
 9. Arturonators
  18088 punktów
 10. Life Is Strange
  17787 punktów
 11. Domisiaki
  17478 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17133 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16443 punktów
 14. Famous In Love
  15764 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15499 punktów
 16. Once Upon A Time
  13538 punktów
 17. Bambinos
  12367 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12202 punktów
 19. YOUNG STARS
  11729 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11408 punktów
 21. Remonators
  9725 punktów
 22. Eurowizja
  9527 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8474 punktów
 24. Dua Lipa
  7661 punktów
 25. TALENTY
  6055 punktów
 26. Playstation VR
  5950 punktów
 27. Forza
  5622 punktów
 28. MUZYKA
  5194 punktów
 29. Nintendo
  5073 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4854 punktów
 32. INNE
  4463 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4454 punktów
 34. Progress Armia
  4228 punktów
 35. The Originals
  4132 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3891 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3844 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3726 punktów
 39. Stranger Things
  3105 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2508 punktów
 42. Young Stars News
  2494 punktów
 43. God Of War
  2458 punktów
 44. FILMY
  2360 punktów
 45. Sport
  2317 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1205 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  628 punktów
 52. MMers
  514 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  421 punktów
 56. YOUTUBE
  391 punktów
 57. R5Family
  322 punktów
 58. Arianators
  306 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  214 punktów
 61. LUDZIE
  214 punktów
 62. Soy Luna
  206 punktów
 63. Directioners
  184 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  179 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. The Good Place
  107 punktów
 67. 5SOSFam
  104 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  81 punktów
 70. Selenators
  80 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  57 punktów
 73. Orlandonators
  51 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  25 punktów
 1. Potterheads
  254 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post