NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+4 głosów
(postid: 326839) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Większość z was zapewne oglądała występ duetu Bars and Melody w programie Britains Got Talent. Mimo, że chłopcy nie zdobyli pierwszego miejsca, (ostatecznie zajęli trzecie miejsce) dali niesamowite show, otrzymali złoty brzęczyk od Simona Cowella i tak rozpoczęli swoją drogę do sukcesu. Sami wspominają to wydarzenie bardzo dobrze.


 A jak po latach reagują na swój występ? Leondre i Charlie nagrali kilka filmów gdzie możecie się tego dowiedzieć. Od razu ostrzegam - chwilami jest zbyt wesoło, więc bądźcie na to przygotowani!


Nie zapomnijcie napisać w komentarzach co sądzicie o filmikach - spodziewaliście się bardziej poważnej wersji czy na wesoło, tak jak zaprezentowali to chłopcy? Koniecznie dajcie znać, a teraz bez zbędnego przedłużania - zapraszam do rozwinięcia!

Część pierwsza

W części pierwszej mamy głównie przedstawienie się chłopaków na scenie, sami artyści opowiedzieli o czym jest piosenka, pokrótce powiedzieli coś o sobie - standard.

Zauważcie jednak skupienie jurorów, którzy bacznie obserwowali duet, który jak sam teraz twierdzi był bardzo zestresowany podczas tego występu. 


Mamy tam zawarte śmieszne akcenty - jak na przykład żarty Davida Walliamsa, który pomógł Leondre i Charliemu po części rozładować ten stres. Swoją drogą sami artyści wspomnieli, że uwielbiają tego człowieka za poczucie humoru.


Jak spojrzymy jednak na Simona Cowella (jurora, który wcisnął złoty brzęczyk, przepuszczając chłopaków automatycznie do półfinałów, a był to jego pierwszy Golden Buzzer) to wydaje się on naprawdę zaintrygowany chłopakami. 


Nawiązując już do całej przygody Bars and Melody z Britains Got Talent - w trakcie jednego z odcinków Simon powiedział, że ma nadzieję, że jego syn będzie taki sam jak chłopaki, co było dla nich naprawdę ogromnym wyróżnieniem. 


Skupiając się jednak na samym filmiku - jak już wspomniałam śmiech Leondre i Charliego nie powinien być dla was zdziwieniem. Zespół świetnie się bawi wspominając swój występ - komentują swoje błędy lub śmieszne wpadki. Zwalniają tempo niektórych momentów, zatrzymują klatki - zresztą sami musicie przekonać się jak wygląda reakcja Bars and Melody na ich póki co nie występ, ale początek przygody z Britains Got Talent.


Oczywiście dajcie koniecznie znać w komentarzach co sądzicie o filmiku - jak dla mnie jest to jeden z najlepszych, które pojawiły się na kanale chłopaków! Nie brakuje w nim dobrej zabawy, co w przypadku BAM jest po prostu nieuniknione. Piszcie jak wam się podoba!

Część druga

Tak jak przerwanie poprzedniej części tuż przed występem było dla nas bolesne, bo musieliśmy odczekać pewien okres czasu na kolejną część, tak przerwanie w momencie kiedy Simon Cowell wciska złoty brzęczyk było po prostu okrucieństwem. Zacznijmy jednak od początku, bo filmik zaczyna się od momentu, kiedy zostaje puszczony materiał o chłopakach, nagrany wcześniej.


W wielu programach jest takie pięć minut dla uczestnika - przedstawienie go, trochę o jego zainteresowaniach, celach a dopiero potem następuje moment na występ, czyli zaprezentowanie swoich umiejętności. U Bars and Melody nie było inaczej - chłopaki wpierw mięli niezły ubaw z materiału nagranego o nich samych. 


Oczywiście nie zabrakło śmiesznych komentarzy i uwag - jak na pięciominutowy filmik chłopaki stworzyli to tak, jakby był to co najmniej kilkunastominutowy materiał, dzięki swoim popisom. Mi osobiście bardzo przyjemnie się go oglądało, przyznam nawet, że uroniłam łzę, gdy zespół był na scenie, wykonując po raz pierwszy publicznie swój hit Hopeful.


Skoro jesteśmy już przy prawidłowym występie - jest to jeden z najpopularniejszych występów w całej historii Britains Got Talent. Nie będę wam wiele zdradzać, bo więcej znajdziecie w dalszej części posta, ale żałujcie, jeśli nie oglądaliście oryginału. Jak możemy zauważyć nie tylko jurorom, którzy również uronili łzę spodobała się twórczość Bars and Melody - tłumy powstały, skandując dobrze znane fanom duetu słowa - Push the gold, co oznacza wcisnąć złoto. 


Jak dobrze wiemy namowom i talentowi zespołu uległ Simon Cowell, który po całym programie otworzył Leondre i Charliemu drogę do kariery, proponując im nagranie teledysku do piosenki Hopeful, a także podpisanie kontraktu z jego wytwórnią muzyczną Syco Music, z którą współpracują takie gwiazdy jak One Direction czy Little Mix. 


Oczywiście nie zapomnijcie dać w komentarzu znać co sądzicie o drugiej części - podoba wam się bardziej niż poprzednia? A może jednak jesteście zdania, że to pierwsza jest lepsza? Koniecznie piszcie, jestem bardzo ciekawa waszych opinii!

Część trzecia

Czyli chyba najbardziej wyczekiwana i ostatnia część z tej serii. Zaczynamy od mocnego materiału, momentu kulminacyjnego, czyli wciśnięcia złotego brzęczyka przez Simona. I tutaj zaczyna się najśmieszniejsza część - wystarczy tylko spojrzeć na reakcję chłopaków, by zobaczyć jak rozbawiło ich wspomnienie ich radości na scenie. Łzy Leondre, szaleństwo Charliego to z pewnością coś, co w głowie niejednej Bambino pozostanie na długo.


I tutaj mimo poważnej atmosfery nie zabrakło żartów Davida - ogromnie podziwiam tego człowieka za poczucie humoru, które potem udziela się wszystkim innym dookoła. Dzięki jego popisom chłopaki chociaż trochę ochłonęli po emocjonującym występie.


Komentarze jurorów były dla zespołu z pewnością satysfakcjonujące i podbudowujące - w skrócie cała czwórka była pod ogromnym wrażeniem ich autentyczności i talentu. Duet został zaszczycony ogromem komplementów, co zostało ukazane w szczególny sposób. Pokrótce wyjaśniając - po wszystkim chłopaki trafili do półfinałow, a potem do finału, gdzie ostatecznie zajęli trzecie miejsce.


Jest to chyba moja ulubiona część, choć najkrótsza. To właściwie takie podsumowanie, które zawiera wszystko w sobie. Mamy tutaj złoty brzęczyk, który jest tak ważnym momentem, mamy opinię jurorów i przede wszystkim szczęśliwych chłopaków, którzy potem przez długi czas nie mogli otrząsnąć się z tego co osiągnęli. Jak dla mnie - bomba!


Tak też przeszliśmy przez wszystkie części, które pojawiły się na kanale Bars and Melody. Koniecznie dajcie znać w komentarzu, która z powyższych spodobała wam się najbardziej - pierwsza, druga, a może trzecia? Piszcie!

Występ w BGT

Występ duetu ma już na portalu YouTube ponad 179 milionów odsłon! Chłopcy zachwycili jurorów swoim wykonaniem piosenki Hopeful, opowiadającej o prześladowaniu przez rówieśników. Szczególnie bliska piosenka okazała się dla Leondre, który doświadczył wszystkiego, o czym mowa jest w tekście. 


Jeśli jesteście obeznani w twórczości duetu z pewnością nie raz oglądaliście akurat ten filmik, natomiast jeśli jest wam to zupełnie obce, zostawiam wam link. Gorąco polecam, nadal mam ciary, gdy słyszę to wzruszenie w ich głosach oraz samą piosenkę, która poruszy każdego, kto głębiej wsłucha się w tekst napisany przez błagające o akceptację dziecko. 


Finalnie duet zajął w programie trzecie miejsce, ale ich talent pozwolił im się wybić dalej niż nawet laureatom drugiego i pierwszego miejsca. Mają fanów w całej Europie, nie tylko w Wielkiej Brytanii i stale prezentują nam coraz to nowsze albumy. W skrócie - tak właśnie rozpoczęli swoją drogę do sukcesu.


Jeśli już widzieliście to wykonanie, bądź obiło wam się ono o uszy dajcie koniecznie znać w komentarzu – co o nim sądzicie oraz o samych chłopakach. To tylko chwila, a możecie rozwinąć naprawdę ciekawą dyskusję!

A teraz małe porównanie - jak zmieniły się głosy chłopaków?

Nie ma co ukrywać - różnica jest ogromna. Minęły trzy lata od występu w Britains got Talent, nic więc dziwnego, że głosy artystów aż tak się zmieniły, zwłaszcza, że są nastolatkami. Przede wszystkim możemy to zauważyć w rapie Leondre - tutaj jest naprawdę nie do poznania. W przypadku Charliego widać, że artysta ćwiczył swoje umiejętności, bo mamy tutaj przede wszystkim postęp wokalny. 


Wyżej macie link do piosenki z najnowszego albumu - Generation Z, który swoją premierę miał we wrześniu tego roku. Warto też wspomnieć, że za równy tydzień będziemy mogli usłyszeć kawałki z tego krążka na żywo - Bars and Melody wyruszają w trasę Generation Z Tour, która obejmie kraje europejskie. Artyści zagrają między innymi w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Czechach, na Węgrzech oraz.. w Polsce! Poniżej znajdziecie miasta i daty, które chłopcy odwiedzą już niedługo!


8 stycznia - Szczecin

9 stycznia - Gdańsk

10 stycznia - Warszawa

11 stycznia - Poznań

12 stycznia - Wrocław

13 stycznia - Katowice

14 stycznia - Kraków

22 stycznia - Katowice


Jak widać lista jest długa, bo to największa trasa BAM jaka kiedykolwiek miała szansę bytu. Biletów MAG od dawna nie ma już w sprzedaży, natomiast ostatnie sztuki biletów zwykłych znajdziecie na ebilet.pl oraz w salonach Empik.


Piszcie koniecznie jeśli wybieracie się na któryś z koncertów, w końcu został już tylko tydzień z hakiem do polskich dat! Nie zapomnijcie wybrać, która część z serii reakcji chłopaków na ich występ w BGT spodobała wam się najbardziej!

Spodziewaliście się takiej reakcji chłopaków?

OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 3273 punktów za:

Jakość:3020Popularność:70
Wsparcie:123Ocena i wartość ocen:4
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:40
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Mad Admin 381,465 pkt
70 czytelników Gru 31, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

hypeleondre Fan 1,820 pkt
Równiez uwielbiam to ogladac, placze ze smiechu xdd
+1 głos
Sty 2
Mad Admin 381,465 pkt
widzę, że nie tylko ja się tak wciągnęłam ahah
TheJack Fan 769 pkt
nie było przypadkiem czterech części?
+1 głos
Sty 2
Mad Admin 381,465 pkt
nie, były tylko trzy X

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
216 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 216 Gości
Dziś posty czytano : 21140 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  131 osób
 2. The 100
  121 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bambinos
  112 osób
 5. Bartek Lovers
  111 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  58 osób
 8. Shawn Mendes Army
  40 osób
 9. SikorskiSquad
  33 osób
 10. Domisiaki
  30 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Misiaki Sysi
  13 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 16. Remonators
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. Dua Lipa
  4 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  398685 punktów
 2. Bartek Lovers
  38942 punktów
 3. Supiwerki
  37324 punktów
 4. The 100
  33333 punktów
 5. SikorskiSquad
  31327 punktów
 6. Young Stars Festival
  27173 punktów
 7. SERIALE
  21675 punktów
 8. Life Is Strange
  17341 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17102 punktów
 10. GRY
  16897 punktów
 11. FILMY/SERIALE/TV
  15129 punktów
 12. Ananasy Sylwii
  14977 punktów
 13. Famous In Love
  14298 punktów
 14. Once Upon A Time
  13061 punktów
 15. Domisiaki
  12715 punktów
 16. Arturonators
  12576 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  12029 punktów
 18. Bambinos
  11780 punktów
 19. YOUNG STARS
  11209 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10410 punktów
 21. Remonators
  9492 punktów
 22. Eurowizja
  9404 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  7969 punktów
 24. Playstation VR
  5797 punktów
 25. Nintendo
  4948 punktów
 26. Detroit
  4891 punktów
 27. Dua Lipa
  4878 punktów
 28. MUZYKA
  4874 punktów
 29. Tomb Raider
  4827 punktów
 30. KSIĄŻKI
  4431 punktów
 31. INNE
  4424 punktów
 32. Forza
  4332 punktów
 33. Progress Armia
  4203 punktów
 34. The Originals
  4091 punktów
 35. Misiaki Sysi
  3749 punktów
 36. 13 Reasons Why
  3641 punktów
 37. Pamiętniki Wampirów
  3595 punktów
 38. Stranger Things
  2968 punktów
 39. K-Pop
  2646 punktów
 40. American Horror Story
  2484 punktów
 41. God Of War
  2434 punktów
 42. Young Stars News
  2308 punktów
 43. Sport
  2213 punktów
 44. FILMY
  2149 punktów
 45. Puthinators
  1895 punktów
 46. Przygodowe
  1080 punktów
 47. Sony Playstation
  800 punktów
 48. FPS
  611 punktów
 49. Team Rieger
  564 punktów
 50. PC
  474 punktów
 51. Uncharted
  474 punktów
 52. Kluseczki Olgi
  410 punktów
 53. MMers
  341 punktów
 54. Arianators
  288 punktów
 55. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 56. LUDZIE
  191 punktów
 57. Soy Luna
  191 punktów
 58. R5Family
  188 punktów
 59. YOUTUBE
  184 punktów
 60. Directioners
  137 punktów
 61. The Good Place
  94 punktów
 62. 5SOSFam
  81 punktów
 63. Beautilles
  77 punktów
 64. Donaty Agaty
  77 punktów
 65. Selenators
  62 punktów
 66. Strzelanki
  51 punktów
 67. Podróże
  50 punktów
 68. Wyścigi
  45 punktów
 69. Orlandonators
  33 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  27 punktów
 1. Potterheads
  190 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4567 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  4041 punktów
 4. YOUNG STARS
  2682 punktów
 5. Riverdale
  2151 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1407 punktów
 8. SikorskiSquad
  877 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. GRY
  27 punktów
 20. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 21. INNE
  26 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Progress Armia
  2 punktów
 40. Misiaki Sysi
  1 punktów
 41. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post