+4 głosów
(postid: 326839) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Większość z was zapewne oglądała występ duetu Bars and Melody w programie Britains Got Talent. Mimo, że chłopcy nie zdobyli pierwszego miejsca, (ostatecznie zajęli trzecie miejsce) dali niesamowite show, otrzymali złoty brzęczyk od Simona Cowella i tak rozpoczęli swoją drogę do sukcesu. Sami wspominają to wydarzenie bardzo dobrze.


 A jak po latach reagują na swój występ? Leondre i Charlie nagrali kilka filmów gdzie możecie się tego dowiedzieć. Od razu ostrzegam - chwilami jest zbyt wesoło, więc bądźcie na to przygotowani!


Nie zapomnijcie napisać w komentarzach co sądzicie o filmikach - spodziewaliście się bardziej poważnej wersji czy na wesoło, tak jak zaprezentowali to chłopcy? Koniecznie dajcie znać, a teraz bez zbędnego przedłużania - zapraszam do rozwinięcia!

Część pierwsza

W części pierwszej mamy głównie przedstawienie się chłopaków na scenie, sami artyści opowiedzieli o czym jest piosenka, pokrótce powiedzieli coś o sobie - standard.

Zauważcie jednak skupienie jurorów, którzy bacznie obserwowali duet, który jak sam teraz twierdzi był bardzo zestresowany podczas tego występu. 


Mamy tam zawarte śmieszne akcenty - jak na przykład żarty Davida Walliamsa, który pomógł Leondre i Charliemu po części rozładować ten stres. Swoją drogą sami artyści wspomnieli, że uwielbiają tego człowieka za poczucie humoru.


Jak spojrzymy jednak na Simona Cowella (jurora, który wcisnął złoty brzęczyk, przepuszczając chłopaków automatycznie do półfinałów, a był to jego pierwszy Golden Buzzer) to wydaje się on naprawdę zaintrygowany chłopakami. 


Nawiązując już do całej przygody Bars and Melody z Britains Got Talent - w trakcie jednego z odcinków Simon powiedział, że ma nadzieję, że jego syn będzie taki sam jak chłopaki, co było dla nich naprawdę ogromnym wyróżnieniem. 


Skupiając się jednak na samym filmiku - jak już wspomniałam śmiech Leondre i Charliego nie powinien być dla was zdziwieniem. Zespół świetnie się bawi wspominając swój występ - komentują swoje błędy lub śmieszne wpadki. Zwalniają tempo niektórych momentów, zatrzymują klatki - zresztą sami musicie przekonać się jak wygląda reakcja Bars and Melody na ich póki co nie występ, ale początek przygody z Britains Got Talent.


Oczywiście dajcie koniecznie znać w komentarzach co sądzicie o filmiku - jak dla mnie jest to jeden z najlepszych, które pojawiły się na kanale chłopaków! Nie brakuje w nim dobrej zabawy, co w przypadku BAM jest po prostu nieuniknione. Piszcie jak wam się podoba!

Część druga

Tak jak przerwanie poprzedniej części tuż przed występem było dla nas bolesne, bo musieliśmy odczekać pewien okres czasu na kolejną część, tak przerwanie w momencie kiedy Simon Cowell wciska złoty brzęczyk było po prostu okrucieństwem. Zacznijmy jednak od początku, bo filmik zaczyna się od momentu, kiedy zostaje puszczony materiał o chłopakach, nagrany wcześniej.


W wielu programach jest takie pięć minut dla uczestnika - przedstawienie go, trochę o jego zainteresowaniach, celach a dopiero potem następuje moment na występ, czyli zaprezentowanie swoich umiejętności. U Bars and Melody nie było inaczej - chłopaki wpierw mięli niezły ubaw z materiału nagranego o nich samych. 


Oczywiście nie zabrakło śmiesznych komentarzy i uwag - jak na pięciominutowy filmik chłopaki stworzyli to tak, jakby był to co najmniej kilkunastominutowy materiał, dzięki swoim popisom. Mi osobiście bardzo przyjemnie się go oglądało, przyznam nawet, że uroniłam łzę, gdy zespół był na scenie, wykonując po raz pierwszy publicznie swój hit Hopeful.


Skoro jesteśmy już przy prawidłowym występie - jest to jeden z najpopularniejszych występów w całej historii Britains Got Talent. Nie będę wam wiele zdradzać, bo więcej znajdziecie w dalszej części posta, ale żałujcie, jeśli nie oglądaliście oryginału. Jak możemy zauważyć nie tylko jurorom, którzy również uronili łzę spodobała się twórczość Bars and Melody - tłumy powstały, skandując dobrze znane fanom duetu słowa - Push the gold, co oznacza wcisnąć złoto. 


Jak dobrze wiemy namowom i talentowi zespołu uległ Simon Cowell, który po całym programie otworzył Leondre i Charliemu drogę do kariery, proponując im nagranie teledysku do piosenki Hopeful, a także podpisanie kontraktu z jego wytwórnią muzyczną Syco Music, z którą współpracują takie gwiazdy jak One Direction czy Little Mix. 


Oczywiście nie zapomnijcie dać w komentarzu znać co sądzicie o drugiej części - podoba wam się bardziej niż poprzednia? A może jednak jesteście zdania, że to pierwsza jest lepsza? Koniecznie piszcie, jestem bardzo ciekawa waszych opinii!

Część trzecia

Czyli chyba najbardziej wyczekiwana i ostatnia część z tej serii. Zaczynamy od mocnego materiału, momentu kulminacyjnego, czyli wciśnięcia złotego brzęczyka przez Simona. I tutaj zaczyna się najśmieszniejsza część - wystarczy tylko spojrzeć na reakcję chłopaków, by zobaczyć jak rozbawiło ich wspomnienie ich radości na scenie. Łzy Leondre, szaleństwo Charliego to z pewnością coś, co w głowie niejednej Bambino pozostanie na długo.


I tutaj mimo poważnej atmosfery nie zabrakło żartów Davida - ogromnie podziwiam tego człowieka za poczucie humoru, które potem udziela się wszystkim innym dookoła. Dzięki jego popisom chłopaki chociaż trochę ochłonęli po emocjonującym występie.


Komentarze jurorów były dla zespołu z pewnością satysfakcjonujące i podbudowujące - w skrócie cała czwórka była pod ogromnym wrażeniem ich autentyczności i talentu. Duet został zaszczycony ogromem komplementów, co zostało ukazane w szczególny sposób. Pokrótce wyjaśniając - po wszystkim chłopaki trafili do półfinałow, a potem do finału, gdzie ostatecznie zajęli trzecie miejsce.


Jest to chyba moja ulubiona część, choć najkrótsza. To właściwie takie podsumowanie, które zawiera wszystko w sobie. Mamy tutaj złoty brzęczyk, który jest tak ważnym momentem, mamy opinię jurorów i przede wszystkim szczęśliwych chłopaków, którzy potem przez długi czas nie mogli otrząsnąć się z tego co osiągnęli. Jak dla mnie - bomba!


Tak też przeszliśmy przez wszystkie części, które pojawiły się na kanale Bars and Melody. Koniecznie dajcie znać w komentarzu, która z powyższych spodobała wam się najbardziej - pierwsza, druga, a może trzecia? Piszcie!

Występ w BGT

Występ duetu ma już na portalu YouTube ponad 179 milionów odsłon! Chłopcy zachwycili jurorów swoim wykonaniem piosenki Hopeful, opowiadającej o prześladowaniu przez rówieśników. Szczególnie bliska piosenka okazała się dla Leondre, który doświadczył wszystkiego, o czym mowa jest w tekście. 


Jeśli jesteście obeznani w twórczości duetu z pewnością nie raz oglądaliście akurat ten filmik, natomiast jeśli jest wam to zupełnie obce, zostawiam wam link. Gorąco polecam, nadal mam ciary, gdy słyszę to wzruszenie w ich głosach oraz samą piosenkę, która poruszy każdego, kto głębiej wsłucha się w tekst napisany przez błagające o akceptację dziecko. 


Finalnie duet zajął w programie trzecie miejsce, ale ich talent pozwolił im się wybić dalej niż nawet laureatom drugiego i pierwszego miejsca. Mają fanów w całej Europie, nie tylko w Wielkiej Brytanii i stale prezentują nam coraz to nowsze albumy. W skrócie - tak właśnie rozpoczęli swoją drogę do sukcesu.


Jeśli już widzieliście to wykonanie, bądź obiło wam się ono o uszy dajcie koniecznie znać w komentarzu – co o nim sądzicie oraz o samych chłopakach. To tylko chwila, a możecie rozwinąć naprawdę ciekawą dyskusję!

A teraz małe porównanie - jak zmieniły się głosy chłopaków?

Nie ma co ukrywać - różnica jest ogromna. Minęły trzy lata od występu w Britains got Talent, nic więc dziwnego, że głosy artystów aż tak się zmieniły, zwłaszcza, że są nastolatkami. Przede wszystkim możemy to zauważyć w rapie Leondre - tutaj jest naprawdę nie do poznania. W przypadku Charliego widać, że artysta ćwiczył swoje umiejętności, bo mamy tutaj przede wszystkim postęp wokalny. 


Wyżej macie link do piosenki z najnowszego albumu - Generation Z, który swoją premierę miał we wrześniu tego roku. Warto też wspomnieć, że za równy tydzień będziemy mogli usłyszeć kawałki z tego krążka na żywo - Bars and Melody wyruszają w trasę Generation Z Tour, która obejmie kraje europejskie. Artyści zagrają między innymi w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Czechach, na Węgrzech oraz.. w Polsce! Poniżej znajdziecie miasta i daty, które chłopcy odwiedzą już niedługo!


8 stycznia - Szczecin

9 stycznia - Gdańsk

10 stycznia - Warszawa

11 stycznia - Poznań

12 stycznia - Wrocław

13 stycznia - Katowice

14 stycznia - Kraków

22 stycznia - Katowice


Jak widać lista jest długa, bo to największa trasa BAM jaka kiedykolwiek miała szansę bytu. Biletów MAG od dawna nie ma już w sprzedaży, natomiast ostatnie sztuki biletów zwykłych znajdziecie na ebilet.pl oraz w salonach Empik.


Piszcie koniecznie jeśli wybieracie się na któryś z koncertów, w końcu został już tylko tydzień z hakiem do polskich dat! Nie zapomnijcie wybrać, która część z serii reakcji chłopaków na ich występ w BGT spodobała wam się najbardziej!

Spodziewaliście się takiej reakcji chłopaków?

OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3297 punktów za:

Jakość:3020Popularność:94
Wsparcie:123Ocena i wartość ocen:4
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:40
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Mad Admin 370,052 pkt
94 czytelników Gru 31, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

hypeleondre Fan 1,820 pkt
Równiez uwielbiam to ogladac, placze ze smiechu xdd
+1 głos
Sty 2, 2018
Mad Admin 370,052 pkt
widzę, że nie tylko ja się tak wciągnęłam ahah
TheJack Fan 769 pkt
nie było przypadkiem czterech części?
+1 głos
Sty 2, 2018
Mad Admin 370,052 pkt
nie, były tylko trzy X

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
260 osób na stronie
2 Użytkowników oraz 258 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 20724 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  157 osób
 2. Ananasy Sylwii
  130 osób
 3. The 100
  128 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  120 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Potterheads
  67 osób
 8. Arturonators
  66 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  28 osób
 13. Donaty Agaty
  25 osób
 14. Pretty Little Liars
  24 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. Misiaki Sysi
  12 osób
 18. Famous In Love
  11 osób
 19. Kluseczki Olgi
  10 osób
 20. GRY
  8 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 23. Sonbird Team
  5 osób
 24. Dua Lipa
  4 osób
 25. Life Is Strange
  3 osób
 26. The Good Place
  3 osób
 27. PC
  2 osób
 28. Nintendo
  2 osób
 29. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  504113 punktów
 2. Bartek Lovers
  41326 punktów
 3. Potterheads
  38478 punktów
 4. Supiwerki
  38415 punktów
 5. Young Stars Festival
  37684 punktów
 6. The 100
  35481 punktów
 7. SikorskiSquad
  32015 punktów
 8. SERIALE
  24454 punktów
 9. Arturonators
  22644 punktów
 10. GRY
  22185 punktów
 11. Life Is Strange
  20728 punktów
 12. FILMY/SERIALE/TV
  19819 punktów
 13. Domisiaki
  17884 punktów
 14. Famous In Love
  17434 punktów
 15. Ania, nie Anna
  17215 punktów
 16. Once Upon A Time
  16100 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  15943 punktów
 18. YOUNG STARS
  12475 punktów
 19. Shawn Mendes Army
  12370 punktów
 20. Pretty Little Liars
  12015 punktów
 21. Sonbird Team
  10757 punktów
 22. Remonators
  9961 punktów
 23. Eurowizja
  9681 punktów
 24. GWIAZDY YOUNG STARS
  9038 punktów
 25. Dua Lipa
  7789 punktów
 26. Forza
  6966 punktów
 27. TALENTY
  6288 punktów
 28. Playstation VR
  6003 punktów
 29. MUZYKA
  5952 punktów
 30. FILMY
  5152 punktów
 31. Nintendo
  5130 punktów
 32. Detroit
  4931 punktów
 33. Tomb Raider
  4870 punktów
 34. KSIĄŻKI
  4546 punktów
 35. INNE
  4514 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  4252 punktów
 37. Progress Armia
  4245 punktów
 38. The Originals
  4165 punktów
 39. Misiaki Sysi
  3963 punktów
 40. 13 Reasons Why
  3805 punktów
 41. Stranger Things
  3235 punktów
 42. Young Stars News
  2722 punktów
 43. Bambinos
  2688 punktów
 44. K-Pop
  2671 punktów
 45. American Horror Story
  2528 punktów
 46. God Of War
  2485 punktów
 47. Sport
  2400 punktów
 48. Kortezjanie
  2080 punktów
 49. Puthinators
  1911 punktów
 50. Sony Playstation
  1363 punktów
 51. Przygodowe
  1150 punktów
 52. Temorki
  835 punktów
 53. FPS
  722 punktów
 54. Team Rieger
  669 punktów
 55. MMers
  662 punktów
 56. PC
  488 punktów
 57. Uncharted
  475 punktów
 58. Kluseczki Olgi
  448 punktów
 59. YOUTUBE
  442 punktów
 60. R5Family
  399 punktów
 61. Arianators
  398 punktów
 62. LUDZIE
  308 punktów
 63. #talentobranie
  268 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  236 punktów
 65. Soy Luna
  225 punktów
 66. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 67. Directioners
  219 punktów
 68. PROJEKT FANDOMS
  171 punktów
 69. 5SOSFam
  137 punktów
 70. The Good Place
  121 punktów
 71. Beautilles
  104 punktów
 72. Selenators
  97 punktów
 73. Strzelanki
  94 punktów
 74. Donaty Agaty
  90 punktów
 75. Podróże
  71 punktów
 76. Orlandonators
  62 punktów
 77. Wyścigi
  45 punktów
 78. Swifties
  35 punktów
 79. Far Cry
  32 punktów
 1. Potterheads
  709 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13357 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  5532 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  5354 punktów
 5. Riverdale
  3729 punktów
 6. YOUNG STARS
  2715 punktów
 7. Young Stars Festival
  1427 punktów
 8. Bartek Lovers
  1367 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  518 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. Life Is Strange
  349 punktów
 14. FILMY
  347 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. MUZYKA
  169 punktów
 19. Supiwerki
  137 punktów
 20. Bambinos
  94 punktów
 21. Arturonators
  90 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. Arianators
  3 punktów
 41. LUDZIE
  2 punktów
 42. Progress Armia
  2 punktów
 43. Misiaki Sysi
  1 punktów
 44. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37449 punktów
 2. Riverdale
  3593 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 6. The 100
  1558 punktów
 7. Bartek Lovers
  1425 punktów
 8. Sonbird Team
  1378 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post