Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+2 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Taka informacja nie była nigdzie podana, nie wiadomo nawet, czy artystka zaczęła już pracę nad nową, trzecią płytą. Tytuł tego postu miał przyciągnąć twoją uwagę, mam nadzieję, że mi się to udało. W ty poście chce po krótce opowiedzieć wam o współpracy Lipy z międzynarodową firmą – Disneyem!

1.Jak to się zaczęło?

Sylwia wielokrotnie opowiadała swoją dość intrygującą historię! Jako małą dziewczynka, mająca może 14 lat, Sylwia oglądała swoje ulubione filmy Disneyowskie. Jej ukochanym był High School Musical, więc możemy założyć, że to był właśnie ten film. Artystka sama nie pamięta, mówi, że wtedy nie przywiązywała do tego żadnej wagi, ponieważ nie sądziła, że to może być istotne w przyszłości. Mała Lipka znalazła na stronie Disney’a jakiś mail, stwierdziła „ah fajnie! jest mail, to wyślę jakiś mój opis i zdjęcia”. I tak to się zaczęło.Do Sylwii odezwali się po dwóch latach, dostała smsem informację, że jest zaproszona na castnig. Piosenkarka opisuje, że była w szoku, że początkowo nie wiedziała w ogóle skąd Disney miał je numer telefonu! Później przypomniała sobie o tym mailu. Sylwia opowiadała, że casting miał się odbyć na kolejny dzień od otrzymania zaproszenia. Kiedy Lipa powiedziała o tym mamie, jej rodzicielka od razu zorganizowała wyjazd do stolicy, gdzie miał obyć się casting. Piosenkarka opowiada, że jej mama od razu zrobiła z jej syna kierowcę, a sama zorganizowała się tak aby pojechać z córką.

2.„I love Violetta”

.

Właśnie do tego programu odbył się casting, który Sylwia wygrała. Dostała się do obsady tego "I Love Violetta", pomimo że nie miała żadnego doświadczenia z produkcją telewizyjną, w odróżnieniu od dwóch pozostałych dziewczyn, które  Trafiły do obsady wraz z nią.( Umieszczę wam tutaj link do pierwszego odcinka tego programu, niestety jakość nie jest powalająca ale niestety nie znalazłam nic w lepszej.) Moim zdaniem Sylwia, pomimo swojego braku doświadczenia poradziła sobie świetnie w tym programie i właśnie dzięki niemu mogła zdobyć wprawę w pracy przed kamerami.

3.Wywiady

Lipa  w swojej karierze w Disneyu wielokrotnie przeprowadzała wywiady z różnymi gwiazdami z zagranicy. Na swoim koncie ma już nie jeden wyjazd i wywiady z takimi gwiazdami jak Sabrina Carpenter czy Sofia Carson, które zagrały w filmie „Niania w akcji”; Valentina Zenere, która gra rolę Ambar w serialu „Soy Luna”; Beatrice Vendramin, która zagrała w serialu „Alex i spółka”; Karol Sevilla oraz Ruggero Psquarelli, którzy również tworzą obsadę „Soy Luny”. Lipa przeprowadziła też kilka wywiadów z Tini, zarówno w czasie kiedy, Martina Stossel należała jeszcze do obsady „Violetty” oraz gdy była juz solową artystką. Myślę, że Sylwia może spokojnie przeprowadzać takie wywiady dzięki dobrej znajomości języka angielskiego, ponieważ nie ma bariery językowej między nią a jej rozmówcami. Wrzucę wam tutaj przykładowy wywiad, który przeprowadziła Sylwia, więcej możecie znaleźć na jej kanale na youtube. Piosenkarka brała również udział w wielkim, międzynarodowym wydarzeniu – Radio Disney Music Awards. Odbyło się ona w LA i zadaniem Sylwii było właśnie przeprowadzanie wywiadów z gwiazdami Disneya  na tak zwanym „czerwonym dywanie”.

4.„Czego pragniesz?”

Tą piosenkę wraz z teledyskiem Sylwia nagrała, jako nagranie reklamujące serial „Star Darlings, życzenia do spełnienia”. Osobiście uważam, że sam teledysk jest super zrobiony, a Lipa pokazuje tam siebie w kilku zupełnie różnych obliczach dzięki niezwykłej charakteryzacji. Sylwia dubbingowała tez jedną z postaci tego serialu.

5.„Tini nowe życie Violetty”

W tym filmie (w polskiej wersji) Lipka udzieliła swojego głosu, Mirandzie. Sylwia opowiadała, że będąc w kinie na seansie "Tini nowe życie Violetty", czuła się dość dziwnie słysząc swój głos, a widząc zupełnie inna postać. Szczerze mówiąc nie dziwię jej się, musiało to być nie zapomnianie przeżycie. Sama oglądałam ten film i wiedziałam że postać Miarndy jest dubbingowana przez Sylwię, ale Lipa zrobiła to tak dobrze, że prawie nie poznałam jej głosu. Swoją drogą film jest świetny, polecam zobaczyć każdemu! Obejrzyjcie koniecznie w polskiej wersji językowej aby usłyszeć Sylę.

6.Podsumowanie

Nie sądzę, że Lipa kiedykolwiek chciałaby zrezygnować z współpracy z Disney’em, bo sama wielokrotnie podkreślała, że sprawia jej to wielką przyjemność. Artystka też kiedyś zdradziła, że jej wielkim marzeniem jest zagrać w pełnometrażowym filmie tej właśnie produkcji. Trzymamy kciuki Sylwia! Mam nadzieję, że post wam się spodobał. Piszcie w komentarzach, czy obserwujecie Sylwie w jej poczynaniach w Disney i czy lubicie filmy tej produkcji?

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (1) ocenili go na: 2,800 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 5241 punktów za:

Jakość:2820Popularność:2391
Podziękowania:0Ocena:10
Wyróżnienia:0Komentarze:20

Sylwia Lipka
justine_drzewo Użytkownik zweryfikowany 51,810 punktów 1 6
2,391 czytelników Sty 6

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

xxOliwciaxx Zarejestrowany użytkownik 40 punktów
Lubię filmy tej produkcji niestety jeszcze żadnego z Sylwunią nie oglądałam, ale jak znajdę czas to na pewno obejrzę!!
+1 głos
Sty 7
justine_drzewo Użytkownik zweryfikowany 51,810 punktów 1 6
obejrzyj koniecznie, coś co dubbingowała! Lub posłuchaj "Czego pragniesz"! Naprawdę warto! <3

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
158 osób na stronie
6 Użytkowników oraz 152 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 9844 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  32003 punktów
 2. Heartbreaker
  18656 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3616 punktów
 5. JakubWichowski
  1184 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66531 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42733 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5946 punktów
 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6623 punktów
 6. Riverdale
  3243 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  74 punktów
 13. Sheerios
  46 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post