Fandomy

Zasady akcji Warsaw Comic Con na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+2 głosów

Taka informacja nie była nigdzie podana, nie wiadomo nawet, czy artystka zaczęła już pracę nad nową, trzecią płytą. Tytuł tego postu miał przyciągnąć twoją uwagę, mam nadzieję, że mi się to udało. W ty poście chce po krótce opowiedzieć wam o współpracy Lipy z międzynarodową firmą – Disneyem!

1.Jak to się zaczęło?

Sylwia wielokrotnie opowiadała swoją dość intrygującą historię! Jako małą dziewczynka, mająca może 14 lat, Sylwia oglądała swoje ulubione filmy Disneyowskie. Jej ukochanym był High School Musical, więc możemy założyć, że to był właśnie ten film. Artystka sama nie pamięta, mówi, że wtedy nie przywiązywała do tego żadnej wagi, ponieważ nie sądziła, że to może być istotne w przyszłości. Mała Lipka znalazła na stronie Disney’a jakiś mail, stwierdziła „ah fajnie! jest mail, to wyślę jakiś mój opis i zdjęcia”. I tak to się zaczęło.Do Sylwii odezwali się po dwóch latach, dostała smsem informację, że jest zaproszona na castnig. Piosenkarka opisuje, że była w szoku, że początkowo nie wiedziała w ogóle skąd Disney miał je numer telefonu! Później przypomniała sobie o tym mailu. Sylwia opowiadała, że casting miał się odbyć na kolejny dzień od otrzymania zaproszenia. Kiedy Lipa powiedziała o tym mamie, jej rodzicielka od razu zorganizowała wyjazd do stolicy, gdzie miał obyć się casting. Piosenkarka opowiada, że jej mama od razu zrobiła z jej syna kierowcę, a sama zorganizowała się tak aby pojechać z córką.

2.„I love Violetta”

.

Właśnie do tego programu odbył się casting, który Sylwia wygrała. Dostała się do obsady tego "I Love Violetta", pomimo że nie miała żadnego doświadczenia z produkcją telewizyjną, w odróżnieniu od dwóch pozostałych dziewczyn, które  Trafiły do obsady wraz z nią.( Umieszczę wam tutaj link do pierwszego odcinka tego programu, niestety jakość nie jest powalająca ale niestety nie znalazłam nic w lepszej.) Moim zdaniem Sylwia, pomimo swojego braku doświadczenia poradziła sobie świetnie w tym programie i właśnie dzięki niemu mogła zdobyć wprawę w pracy przed kamerami.

3.Wywiady

Lipa  w swojej karierze w Disneyu wielokrotnie przeprowadzała wywiady z różnymi gwiazdami z zagranicy. Na swoim koncie ma już nie jeden wyjazd i wywiady z takimi gwiazdami jak Sabrina Carpenter czy Sofia Carson, które zagrały w filmie „Niania w akcji”; Valentina Zenere, która gra rolę Ambar w serialu „Soy Luna”; Beatrice Vendramin, która zagrała w serialu „Alex i spółka”; Karol Sevilla oraz Ruggero Psquarelli, którzy również tworzą obsadę „Soy Luny”. Lipa przeprowadziła też kilka wywiadów z Tini, zarówno w czasie kiedy, Martina Stossel należała jeszcze do obsady „Violetty” oraz gdy była juz solową artystką. Myślę, że Sylwia może spokojnie przeprowadzać takie wywiady dzięki dobrej znajomości języka angielskiego, ponieważ nie ma bariery językowej między nią a jej rozmówcami. Wrzucę wam tutaj przykładowy wywiad, który przeprowadziła Sylwia, więcej możecie znaleźć na jej kanale na youtube. Piosenkarka brała również udział w wielkim, międzynarodowym wydarzeniu – Radio Disney Music Awards. Odbyło się ona w LA i zadaniem Sylwii było właśnie przeprowadzanie wywiadów z gwiazdami Disneya  na tak zwanym „czerwonym dywanie”.

4.„Czego pragniesz?”

Tą piosenkę wraz z teledyskiem Sylwia nagrała, jako nagranie reklamujące serial „Star Darlings, życzenia do spełnienia”. Osobiście uważam, że sam teledysk jest super zrobiony, a Lipa pokazuje tam siebie w kilku zupełnie różnych obliczach dzięki niezwykłej charakteryzacji. Sylwia dubbingowała tez jedną z postaci tego serialu.

5.„Tini nowe życie Violetty”

W tym filmie (w polskiej wersji) Lipka udzieliła swojego głosu, Mirandzie. Sylwia opowiadała, że będąc w kinie na seansie "Tini nowe życie Violetty", czuła się dość dziwnie słysząc swój głos, a widząc zupełnie inna postać. Szczerze mówiąc nie dziwię jej się, musiało to być nie zapomnianie przeżycie. Sama oglądałam ten film i wiedziałam że postać Miarndy jest dubbingowana przez Sylwię, ale Lipa zrobiła to tak dobrze, że prawie nie poznałam jej głosu. Swoją drogą film jest świetny, polecam zobaczyć każdemu! Obejrzyjcie koniecznie w polskiej wersji językowej aby usłyszeć Sylę.

6.Podsumowanie

Nie sądzę, że Lipa kiedykolwiek chciałaby zrezygnować z współpracy z Disney’em, bo sama wielokrotnie podkreślała, że sprawia jej to wielką przyjemność. Artystka też kiedyś zdradziła, że jej wielkim marzeniem jest zagrać w pełnometrażowym filmie tej właśnie produkcji. Trzymamy kciuki Sylwia! Mam nadzieję, że post wam się spodobał. Piszcie w komentarzach, czy obserwujecie Sylwie w jej poczynaniach w Disney i czy lubicie filmy tej produkcji?

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (1) ocenili go na: 2,800 punktów
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Autor tego posta zarobił dotychczas 5256 punktów za:

Jakość:2820Popularność:2406
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:2
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:20
W trwającej akcji autor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
Sylwia Lipka
 justine_drzewo Zweryfikowany 51,956 punktów 1 6
2,406 czytelników Sty 6

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

xxOliwciaxx Użytkownik 42 punktów
Lubię filmy tej produkcji niestety jeszcze żadnego z Sylwunią nie oglądałam, ale jak znajdę czas to na pewno obejrzę!!
+1 głos
Jest OK
Sty 7
justine_drzewo Zweryfikowany 51,956 punktów 1 6
obejrzyj koniecznie, coś co dubbingowała! Lub posłuchaj "Czego pragniesz"! Naprawdę warto! <3

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
109 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 109 Gości
Dziś posty czytano : 3727 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

 1. Riverdale
  90322 punktów
 2. The 100
  32868 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  26327 punktów
 4. Stranger Things
  16320 punktów
 5. Teen Wolf
  10074 punktów
 6. SKAM
  7340 punktów
 7. Gra o Tron
  5158 punktów
 8. Life Is Strange
  3826 punktów
 9. Famous In Love
  1522 punktów
 1. Riverdale
  71330 punktów
 2. Pamiętniki Wampirów
  19497 punktów
 3. The 100
  15782 punktów
 4. Stranger Things
  6208 punktów
 5. Teen Wolf
  3745 punktów
 6. Life Is Strange
  3520 punktów
 7. Gra o Tron
  2606 punktów
 8. SKAM
  2524 punktów
 9. Famous In Love
  415 punktów
 1. Riverdale
  8791 punktów
 2. The 100
  5222 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  2939 punktów
 4. Stranger Things
  2388 punktów
 5. Teen Wolf
  1021 punktów
 6. SKAM
  783 punktów
 7. Life Is Strange
  306 punktów
 8. Famous In Love
  31 punktów
 9. Gra o Tron
  30 punktów
 1. The 100
  11864 punktów
 2. Riverdale
  10201 punktów
 3. Stranger Things
  7724 punktów
 4. Teen Wolf
  5308 punktów
 5. SKAM
  4033 punktów
 6. Pamiętniki Wampirów
  3891 punktów
 7. Gra o Tron
  2522 punktów
 8. Famous In Love
  1076 punktów
Kontakt Post