NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+4 głosów
(postid: 326865) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Sylwia razem z innymi młodymi artystami należy do ekipy Young Stars, wspólnie koncertują i tworzą obozy dla fanów. Jakie relacje ich łączą, gdzie możemy zobaczyć ich razem? Sprawdźcie ten post. 

Sylwia Przybysz

Dwie Sylwię razem z braćmi Sikorskimi  tworzyły początki obecnej marki Young Stars. Nigdy nie traktowały się jako rywalki, a przyjaźniły się i w każdej chwili wspierały. Razem często zapraszane są do różnych programów telewizyjnych-o tym za chwilę. Odkąd obie mają swoich pupili-Karmelka i Pirata często wychodzą razem na spacery, żeby pieski mogły wspólnie się pobawić. Obie były na wszystkich trzech edycjach Young Stars On Tour i uczestniczyły we wszystkich obozach Young Stars Camp. Wspólnie tworzą również piosenki, którym przyjrzymy się już teraz. 

Wspólne utwory:

Spełniaj Marzenia-czyli hymn Young Stars Camp 2016 wykonany przez dziewczyny, Jeremiego i Artura Sikorskich oraz uczestników obozu. Piosenka opowiadająca o marzeniach, o tym, że warto je spełniać nie zważając na to co inni myślą. Czasami warto zaryzykować, żeby później cieszyć się tym co osiągniemy i móc powiedzieć: Jestem Szczęśliwym Człowiekiem. Piosenka okazała się absolutnym hitem, ponieważ na swoim koncie ma już grubo ponad pięć milionów wyświetleń i 75 tysięcy pozytywnych głosów. 

Nasz Cicha Noc-w skrócie świąteczna piosenka wykonana przez obie Sylwie, Dominikę Sozańską i Olgę Przybysz, jednak z niesamowitym przekazem dotyczącym tego, żebyśmy pamiętali, że w święta najważniejszy jest czas spędzony z rodziną, a nie to jaki prezent dostaniemy. Ten cudowny utwór ma już niemal 550 tysięcy wyświetleń i 27 tysięcy pozytywnych głosów! 

Daj się ponieść-jeśli ten tytuł nic wam nie mówi i myślicie, że przegapiliście jakąś piosenkę dziewczyn nie martwcie się-jeszcze nie została wydana. Będzie to duet dziewczyn na płytę Rema #sekret. Wiemy, że piosenka jest już nagrana, teraz musimy jedynie czekać na jej premierę. O czym będzie? Możemy się domyślać. Moim zdaniem jest duże prawdopodobieństwo, że usłyszymy tam o tym, że czasami warto dać się ponieść chwili  i emocją, które nam towarzyszą. 

Razem w telewizji:

Występy w telewizji to jeden z aspektów promowania swojego wizerunku przez artystów, dziewczyny często korzystają z okazji na pokazanie się tam, kilkukrotnie mogliśmy jednak zobaczyć je w tych samych programach-jakich? Czytajcie dalej. 

Eska TV: W lutym 2016 roku dziewczyny wspólnie wystąpiły w programowym hicie na antenie muzycznej stacji EskaTv w programie o tytule #Najlepszyprogram, gdzie prowadzącymi byli: Ola Kot i Kuba. Dziewczyny rozmawiały z prowadzącymi na wiele tematów i wykonały wyzwanie NOT MY ARMS CHALLENGE. Jak wypadły -zobaczcie sami. 

Dzień Dobry TVN:
Dziewczyny w programie rozmawiały z Filipem Chajzerem, którego program dotyczył idoli współczesnych nastolatków. Wystąpiły wtedy wspólnie ze swoimi zwierzakami. Filip pytał je min. o wyświetleniach pod ich teledyskami. 

Wspólne filmy: 

To że Sylwia Lipka prowadzi swój kanał na YouTube zapewne doskonale wiecie i jestem pewna, że każdy fan śledzi jej twórczość. Niebawem wybije tam 400 tysięcy subów! Oczywiście nie mogło zabraknąć tam wspólnych nagrań z Sylwią Przybysz. Zobaczcie sami!

Wieczorna rutyna z przyjaciółmi:
 Film opublikowany w marcu 2016 roku, jak sam tytuł wskazuję pokazuje typowe wieczorne czynności wykonywane przez Sylwię Lipkę,kiedy jest poza domem- tym razem w towarzystwie przyjaciół wśród których możecie zobaczyć właśnie Sylwię Przybysz. Nie zabrakło tam również wspólnego śpiewania dziewczyn-posłuchajcie go koniecznie. 

Vlogi: Luźnych filmów z wyjazdów i różnych wydarzeń w wykonaniu tej dwójki nie mogło zabraknąć. Jest ich naprawdę sporo! Większość dotyczy oczywiście wydarzeń związanych z działalnością Young Stars, jednak są również te inne min. ten z wyjazdu na koncert Bruno Mars. 

Obie dziewczyny są naprawdę cudownymi osobami i bardzo się cieszę, że mają taki wspaniały kontakt i odnoszą coraz większe sukcesy. 

Jeremi Sikorski

Jeremi i Sylwia są naprawdę dobrymi przyjaciółmi z łatwością można to zaobserwować na ich social mediach, gdzie często dodają min. filmy ze wspólnych wygłupów czy wypadów. Oboje są artystami projektu Young Stars, w którym realizują swoją największą pasję-muzykę. To właśnie poprzez Jeremiego Sylwia poznała swojego chłopaka Rafała, który jest jego tancerzem. 

Wspólne projekty: 


Kiedy dwie osoby dobrze się dogadują, a w dodatku są popularne często biorą udział w różnych marketingowych projektach, podobnie jest w przypadku tej dwójki, przyjrzyjmy się temu bliżej. 

Empik: W wakacje 2017 roku znana sieć sklepów Empik przy współpracy z dwójką młodych artystów zorganizowała konkurs, w którym do wygrania były zakupy na nadchodzący rok szkolny 2017/18. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem i ostatecznie wyłoniono dwie zwyciężczynie, które miały możliwość zakupów z Sylwią Lipką i Jeremim Sikorskim. Na zrobienie zakupów mieli tylko 5 minut, jednak wszystkie przydatne do szkoły rzeczy zdążyły znaleźć się w koszyku. 

Wrotkomania: Projekt tworzony przez Sylwię z telewizją Disney Chanel nad którym pracowała razem z Jeremim. Główna ideą było pokazanie widzą jak w bezpieczny sposób nauczyć się jazdy na wrotkach. Zanim jednak ruszyli na plan zdjęciowy spotkali się dzień wcześniej, żeby trochę poćwiczyć. Efekty ich pracy są naprawdę bardzo fajne. A wy jeździcie na wrotkach? 

Jeremi również występuję w filmach dziewczyny, są to głównie vlogi związane z Young Stars i wszystkim co się wokół tego projektu dzieje. Jak już wcześniej wspomniałam chłopak również śpiewa piosenkę Spełniaj Marzenia. To jak bardzo się wpierają można zauważyć chociażby po tym, że odwiedzają się na swoich koncertach. W ostatnim czasie Jeremi był na koncercie Sylwii Na Fali w Warszawie. 

Artur Sikorski

Młodszy z braci Sikorskich również ma bardzo dobre relacje z Sylwią, mimo, że nie widzimy ich razem tak często. Jest to kolejna osoba, która razem z Sylwią tworzyła początki obecnego brandu Young Stars. Razem koncertują na takich wydarzeniach jak Young Stars Festival czy Young Stars On Tour. 

Tutaj w ramach współpracy chciałabym wspomnieć o projekcie z marką Fanta, przy którym oprócz Sylwii i Artura z gwiazd Young Stars pracowała również wyżej wymieniona dwójka. W ramach promocji przez młode osoby tych napojów gazowanych nagrano klip w formie musicalu o tytule: Zakręceni W Świecie Barw. Artura również możecie zobaczyć we vlogach Sylwii. 

Weronika Juszczak

Sylwia z Weroniką poznały się jeszcze w czasie trwania programu Fanta Future Young Stars, gdzie Sylwia już jako gwiazda wspierała uczestników audycji wśród nich była również Weronika. Dziewczyny oprócz jednej pasji jaką jest śpiewanie łączy też druga, a mianowicie nagrywanie filmów na serwis YouTube. Jeżdżą one wspólnie w trasy koncertowe i na obozy letnie oraz zimowe z fanami. A jeśli już mówimy o koncertach to należy wspomnieć o trasie Szklany Sen Tour. 

Szklany Sen Tour: W czasie trwania debiutanckiej solowej trasy Sylwii Lipki Weronika wspierała ją na koncertach jako support czyli osoba dająca swój krótki występ przed "głównym" artystą. Weronikę mogliście zobaczyć min. w takich miastach jak Wrocław czy Bydgoszcz. 

Jak już wcześniej wspominałam obie dziewczyny nagrywają na YouTube i możecie je zobaczyć razem we wspólnych filmach, a dokładniej vlogach. Poniżej podsyłam wam link do jednego z nich. Dajcie znać jak wam się podoba! 


Dominika Sozańska

Zawsze uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona Dominika Sozańska to kolejna artystka w ekipie Young Stars, która dołączyła do niej w wakacje 2016 roku. Podobnie jak Weronika towarzyszyła Sylwii na koncertach w czasie jej debiutanckiej trasy Szklany Sen. Warto wspomnieć o ich wspólnej współpracy z marką Deichmann, o której trochę więcej już teraz:

#Dziewczynyrządzą- to kampania firmy obuwniczej Deichmann, która miała na celu promocję nowej kolekcji, której główną ambasadorką była Margaret. Sylwia i Domi wzięły udział w wspólnej sesji zdjęciowej oprócz nich w kampanii brały udział również Olga i Sylwia Przybysz. Kampania miała miejsce w kwietniu 2017 roku, mogliśmy się z niej dowiedzieć min. tego, że ulubionym wspólnym zajęciem dziewczyn jest jedzenie pizzy! :D 

Olga Przybysz

Olga i Sylwia to dwie najstarsze artystki z grona Young Stars. Obie mają niezwykłe głosy i świetny kontakt z fanami. Można to zauważyć na ich grupach: Kluseczki Olgi i Ananasy Sylwii-gdzie bacznie śledzą i komentują poczynania ich członków. Dziewczyny razem koncertują i uczestniczą w obozach z fanami. Olgę podobnie jak jej młodszą siostrę mogliście zobaczyć w filmie Sylwii--> 

Olga również śpiewała w piosence "Nasza Cicha Noc"!

Którego z artystów w/w lubicie najbardziej?

Jeśli ktoś zastanawia się, dlaczego nie ma to Barta to odpowiedź jest prosta o relacjach Bartka z Sylwią możecie przeczytać tutaj---->  http://fandoms.pl/326411/ciocia-sylwia-czyli-o-relacjach-sylwii-z-bartkiem


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3406 punktów za:

Jakość:3020Popularność:315
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:4
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:51
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sylwia Lipka
Heartbreaker Użytkownik 133,922 pkt
315 czytelników Sty 4

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

flaszax Użytkownik 63,847 pkt
Zdecydowanie lubię najbardziej Sylwie i Olgę <3 Super post!
+1 głos
Sty 5
Heartbreaker Użytkownik 133,922 pkt
Jejuu również uwielbiam Olgę ma w sobie coś czego nie da się podrobić <3
Beyhan Użytkownik 33 pkt
Sylwia jest moją idolką, jednak oprócz niej z artystów YS lubię najbardziej Jeremiego i Bartka!
+1 głos
Sty 5
Kasia Dzik Użytkownik 1,977 pkt
super post! ja wszystkich lubię ale chyba tak najbardziej Olgę <3
+1 głos
Sty 6
ZuzannaP Użytkownik 2,516 pkt
Świetny post, chociaż zabrakło mi tu Bartka.
+1 głos
Lut 4

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
153 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 153 Gości
Dziś posty czytano : 4814 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  127 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  57 osób
 8. Shawn Mendes Army
  39 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  339431 punktów
 2. Bartek Lovers
  37913 punktów
 3. Supiwerki
  37094 punktów
 4. The 100
  33078 punktów
 5. SikorskiSquad
  27862 punktów
 6. Young Stars Festival
  27128 punktów
 7. SERIALE
  18947 punktów
 8. Life Is Strange
  17245 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17090 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  14858 punktów
 11. GRY
  14845 punktów
 12. Famous In Love
  13757 punktów
 13. Once Upon A Time
  12940 punktów
 14. Domisiaki
  12673 punktów
 15. FILMY/SERIALE/TV
  12641 punktów
 16. Arturonators
  12484 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  11995 punktów
 18. Bambinos
  11625 punktów
 19. YOUNG STARS
  11125 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10315 punktów
 21. Remonators
  9416 punktów
 22. Eurowizja
  9359 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  7915 punktów
 24. Nintendo
  4928 punktów
 25. Detroit
  4885 punktów
 26. Dua Lipa
  4861 punktów
 27. MUZYKA
  4761 punktów
 28. KSIĄŻKI
  4423 punktów
 29. INNE
  4417 punktów
 30. Forza
  4211 punktów
 31. Progress Armia
  4197 punktów
 32. The Originals
  4081 punktów
 33. Misiaki Sysi
  3721 punktów
 34. 13 Reasons Why
  3623 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  3477 punktów
 36. Stranger Things
  2948 punktów
 37. K-Pop
  2645 punktów
 38. American Horror Story
  2461 punktów
 39. God Of War
  2433 punktów
 40. Young Stars News
  2254 punktów
 41. Sport
  2189 punktów
 42. FILMY
  2075 punktów
 43. Puthinators
  1893 punktów
 44. Przygodowe
  1080 punktów
 45. Tomb Raider
  784 punktów
 46. Playstation VR
  663 punktów
 47. FPS
  603 punktów
 48. Team Rieger
  544 punktów
 49. Uncharted
  474 punktów
 50. PC
  473 punktów
 51. Kluseczki Olgi
  404 punktów
 52. MMers
  295 punktów
 53. Arianators
  278 punktów
 54. Sony Playstation
  274 punktów
 55. Soy Luna
  184 punktów
 56. YOUTUBE
  174 punktów
 57. R5Family
  167 punktów
 58. LUDZIE
  160 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  130 punktów
 60. Directioners
  122 punktów
 61. The Good Place
  91 punktów
 62. Donaty Agaty
  76 punktów
 63. 5SOSFam
  71 punktów
 64. Beautilles
  66 punktów
 65. Selenators
  59 punktów
 66. Strzelanki
  50 punktów
 67. Podróże
  49 punktów
 68. Wyścigi
  45 punktów
 69. Orlandonators
  32 punktów
 1. Potterheads
  171 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4237 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  3698 punktów
 4. YOUNG STARS
  2680 punktów
 5. Riverdale
  1686 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1407 punktów
 8. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 9. SikorskiSquad
  834 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 20. GRY
  25 punktów
 21. INNE
  24 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Playstation VR
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1269 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post