NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+4 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Sylwia razem z innymi młodymi artystami należy do ekipy Young Stars, wspólnie koncertują i tworzą obozy dla fanów. Jakie relacje ich łączą, gdzie możemy zobaczyć ich razem? Sprawdźcie ten post. 

Sylwia Przybysz

Dwie Sylwię razem z braćmi Sikorskimi  tworzyły początki obecnej marki Young Stars. Nigdy nie traktowały się jako rywalki, a przyjaźniły się i w każdej chwili wspierały. Razem często zapraszane są do różnych programów telewizyjnych-o tym za chwilę. Odkąd obie mają swoich pupili-Karmelka i Pirata często wychodzą razem na spacery, żeby pieski mogły wspólnie się pobawić. Obie były na wszystkich trzech edycjach Young Stars On Tour i uczestniczyły we wszystkich obozach Young Stars Camp. Wspólnie tworzą również piosenki, którym przyjrzymy się już teraz. 

Wspólne utwory:

Spełniaj Marzenia-czyli hymn Young Stars Camp 2016 wykonany przez dziewczyny, Jeremiego i Artura Sikorskich oraz uczestników obozu. Piosenka opowiadająca o marzeniach, o tym, że warto je spełniać nie zważając na to co inni myślą. Czasami warto zaryzykować, żeby później cieszyć się tym co osiągniemy i móc powiedzieć: Jestem Szczęśliwym Człowiekiem. Piosenka okazała się absolutnym hitem, ponieważ na swoim koncie ma już grubo ponad pięć milionów wyświetleń i 75 tysięcy pozytywnych głosów. 

Nasz Cicha Noc-w skrócie świąteczna piosenka wykonana przez obie Sylwie, Dominikę Sozańską i Olgę Przybysz, jednak z niesamowitym przekazem dotyczącym tego, żebyśmy pamiętali, że w święta najważniejszy jest czas spędzony z rodziną, a nie to jaki prezent dostaniemy. Ten cudowny utwór ma już niemal 550 tysięcy wyświetleń i 27 tysięcy pozytywnych głosów! 

Daj się ponieść-jeśli ten tytuł nic wam nie mówi i myślicie, że przegapiliście jakąś piosenkę dziewczyn nie martwcie się-jeszcze nie została wydana. Będzie to duet dziewczyn na płytę Rema #sekret. Wiemy, że piosenka jest już nagrana, teraz musimy jedynie czekać na jej premierę. O czym będzie? Możemy się domyślać. Moim zdaniem jest duże prawdopodobieństwo, że usłyszymy tam o tym, że czasami warto dać się ponieść chwili  i emocją, które nam towarzyszą. 

Razem w telewizji:

Występy w telewizji to jeden z aspektów promowania swojego wizerunku przez artystów, dziewczyny często korzystają z okazji na pokazanie się tam, kilkukrotnie mogliśmy jednak zobaczyć je w tych samych programach-jakich? Czytajcie dalej. 

Eska TV: W lutym 2016 roku dziewczyny wspólnie wystąpiły w programowym hicie na antenie muzycznej stacji EskaTv w programie o tytule #Najlepszyprogram, gdzie prowadzącymi byli: Ola Kot i Kuba. Dziewczyny rozmawiały z prowadzącymi na wiele tematów i wykonały wyzwanie NOT MY ARMS CHALLENGE. Jak wypadły -zobaczcie sami. 

Dzień Dobry TVN:
Dziewczyny w programie rozmawiały z Filipem Chajzerem, którego program dotyczył idoli współczesnych nastolatków. Wystąpiły wtedy wspólnie ze swoimi zwierzakami. Filip pytał je min. o wyświetleniach pod ich teledyskami. 

Wspólne filmy: 

To że Sylwia Lipka prowadzi swój kanał na YouTube zapewne doskonale wiecie i jestem pewna, że każdy fan śledzi jej twórczość. Niebawem wybije tam 400 tysięcy subów! Oczywiście nie mogło zabraknąć tam wspólnych nagrań z Sylwią Przybysz. Zobaczcie sami!

Wieczorna rutyna z przyjaciółmi:
 Film opublikowany w marcu 2016 roku, jak sam tytuł wskazuję pokazuje typowe wieczorne czynności wykonywane przez Sylwię Lipkę,kiedy jest poza domem- tym razem w towarzystwie przyjaciół wśród których możecie zobaczyć właśnie Sylwię Przybysz. Nie zabrakło tam również wspólnego śpiewania dziewczyn-posłuchajcie go koniecznie. 

Vlogi: Luźnych filmów z wyjazdów i różnych wydarzeń w wykonaniu tej dwójki nie mogło zabraknąć. Jest ich naprawdę sporo! Większość dotyczy oczywiście wydarzeń związanych z działalnością Young Stars, jednak są również te inne min. ten z wyjazdu na koncert Bruno Mars. 

Obie dziewczyny są naprawdę cudownymi osobami i bardzo się cieszę, że mają taki wspaniały kontakt i odnoszą coraz większe sukcesy. 

Jeremi Sikorski

Jeremi i Sylwia są naprawdę dobrymi przyjaciółmi z łatwością można to zaobserwować na ich social mediach, gdzie często dodają min. filmy ze wspólnych wygłupów czy wypadów. Oboje są artystami projektu Young Stars, w którym realizują swoją największą pasję-muzykę. To właśnie poprzez Jeremiego Sylwia poznała swojego chłopaka Rafała, który jest jego tancerzem. 

Wspólne projekty: 


Kiedy dwie osoby dobrze się dogadują, a w dodatku są popularne często biorą udział w różnych marketingowych projektach, podobnie jest w przypadku tej dwójki, przyjrzyjmy się temu bliżej. 

Empik: W wakacje 2017 roku znana sieć sklepów Empik przy współpracy z dwójką młodych artystów zorganizowała konkurs, w którym do wygrania były zakupy na nadchodzący rok szkolny 2017/18. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem i ostatecznie wyłoniono dwie zwyciężczynie, które miały możliwość zakupów z Sylwią Lipką i Jeremim Sikorskim. Na zrobienie zakupów mieli tylko 5 minut, jednak wszystkie przydatne do szkoły rzeczy zdążyły znaleźć się w koszyku. 

Wrotkomania: Projekt tworzony przez Sylwię z telewizją Disney Chanel nad którym pracowała razem z Jeremim. Główna ideą było pokazanie widzą jak w bezpieczny sposób nauczyć się jazdy na wrotkach. Zanim jednak ruszyli na plan zdjęciowy spotkali się dzień wcześniej, żeby trochę poćwiczyć. Efekty ich pracy są naprawdę bardzo fajne. A wy jeździcie na wrotkach? 

Jeremi również występuję w filmach dziewczyny, są to głównie vlogi związane z Young Stars i wszystkim co się wokół tego projektu dzieje. Jak już wcześniej wspomniałam chłopak również śpiewa piosenkę Spełniaj Marzenia. To jak bardzo się wpierają można zauważyć chociażby po tym, że odwiedzają się na swoich koncertach. W ostatnim czasie Jeremi był na koncercie Sylwii Na Fali w Warszawie. 

Artur Sikorski

Młodszy z braci Sikorskich również ma bardzo dobre relacje z Sylwią, mimo, że nie widzimy ich razem tak często. Jest to kolejna osoba, która razem z Sylwią tworzyła początki obecnego brandu Young Stars. Razem koncertują na takich wydarzeniach jak Young Stars Festival czy Young Stars On Tour. 

Tutaj w ramach współpracy chciałabym wspomnieć o projekcie z marką Fanta, przy którym oprócz Sylwii i Artura z gwiazd Young Stars pracowała również wyżej wymieniona dwójka. W ramach promocji przez młode osoby tych napojów gazowanych nagrano klip w formie musicalu o tytule: Zakręceni W Świecie Barw. Artura również możecie zobaczyć we vlogach Sylwii. 

Weronika Juszczak

Sylwia z Weroniką poznały się jeszcze w czasie trwania programu Fanta Future Young Stars, gdzie Sylwia już jako gwiazda wspierała uczestników audycji wśród nich była również Weronika. Dziewczyny oprócz jednej pasji jaką jest śpiewanie łączy też druga, a mianowicie nagrywanie filmów na serwis YouTube. Jeżdżą one wspólnie w trasy koncertowe i na obozy letnie oraz zimowe z fanami. A jeśli już mówimy o koncertach to należy wspomnieć o trasie Szklany Sen Tour. 

Szklany Sen Tour: W czasie trwania debiutanckiej solowej trasy Sylwii Lipki Weronika wspierała ją na koncertach jako support czyli osoba dająca swój krótki występ przed "głównym" artystą. Weronikę mogliście zobaczyć min. w takich miastach jak Wrocław czy Bydgoszcz. 

Jak już wcześniej wspominałam obie dziewczyny nagrywają na YouTube i możecie je zobaczyć razem we wspólnych filmach, a dokładniej vlogach. Poniżej podsyłam wam link do jednego z nich. Dajcie znać jak wam się podoba! 


Dominika Sozańska

Zawsze uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona Dominika Sozańska to kolejna artystka w ekipie Young Stars, która dołączyła do niej w wakacje 2016 roku. Podobnie jak Weronika towarzyszyła Sylwii na koncertach w czasie jej debiutanckiej trasy Szklany Sen. Warto wspomnieć o ich wspólnej współpracy z marką Deichmann, o której trochę więcej już teraz:

#Dziewczynyrządzą- to kampania firmy obuwniczej Deichmann, która miała na celu promocję nowej kolekcji, której główną ambasadorką była Margaret. Sylwia i Domi wzięły udział w wspólnej sesji zdjęciowej oprócz nich w kampanii brały udział również Olga i Sylwia Przybysz. Kampania miała miejsce w kwietniu 2017 roku, mogliśmy się z niej dowiedzieć min. tego, że ulubionym wspólnym zajęciem dziewczyn jest jedzenie pizzy! :D 

Olga Przybysz

Olga i Sylwia to dwie najstarsze artystki z grona Young Stars. Obie mają niezwykłe głosy i świetny kontakt z fanami. Można to zauważyć na ich grupach: Kluseczki Olgi i Ananasy Sylwii-gdzie bacznie śledzą i komentują poczynania ich członków. Dziewczyny razem koncertują i uczestniczą w obozach z fanami. Olgę podobnie jak jej młodszą siostrę mogliście zobaczyć w filmie Sylwii--> 

Olga również śpiewała w piosence "Nasza Cicha Noc"!

Którego z artystów w/w lubicie najbardziej?

Jeśli ktoś zastanawia się, dlaczego nie ma to Barta to odpowiedź jest prosta o relacjach Bartka z Sylwią możecie przeczytać tutaj---->  http://fandoms.pl/326411/ciocia-sylwia-czyli-o-relacjach-sylwii-z-bartkiem

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,000 punktów
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3346 punktów za:

Jakość:3020Popularność:256
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:4
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:50
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sylwia Lipka
Heartbreaker Użytkownik 132,301 punktów 1 5 12
256 czytelników Sty 4

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

flaszax Użytkownik 61,111 punktów 7
Zdecydowanie lubię najbardziej Sylwie i Olgę <3 Super post!
+1 głos
Jest OK
Sty 5
Heartbreaker Użytkownik 132,301 punktów 1 5 12
Jejuu również uwielbiam Olgę ma w sobie coś czego nie da się podrobić <3
Beyhan Użytkownik 33 punktów 2
Sylwia jest moją idolką, jednak oprócz niej z artystów YS lubię najbardziej Jeremiego i Bartka!
+1 głos
Jest OK
Sty 5
Kasia Dzik Użytkownik 1,933 punktów 1 3
super post! ja wszystkich lubię ale chyba tak najbardziej Olgę <3
+1 głos
Jest OK
Sty 6
ZuzannaP Użytkownik 2,516 punktów 2
Świetny post, chociaż zabrakło mi tu Bartka.
+1 głos
Jest OK
Lut 4

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
158 osób na stronie
4 Użytkowników oraz 154 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 9088 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. The 100
  96 osób
 2. Bambinos
  89 osób
 3. Ananasy Sylwii
  84 osób
 4. Riverdale
  84 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  45 osób
 7. Arturonators
  33 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. GRY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. TALENTY
  1 osób
Kontakt Post