NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+4 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Bars&Melody wbrew pozorom mają dość dużo wspólnego z państwem leżącym na Pacyfiku - Japonią. Chłopcy mają w tym kraju również bardzo wielu fanów. Specjalnie dla nich Leondre i Charlie postanowili zrobić kilka niespodzianek. Dodatkowo w Japonii chłopcy zrobili naprawdę dużo ciekawych rzeczy, które właśnie dzisiaj postaram się Wam przybliżyć.

Bars&Melody w programie Harajuku Mate

Podczas swojego pobytu w Japonii chłopcy odwiedzili znany japoński program telewizyjny Harajuku Mate. Na początku zaśpiewali oni swój największy przebój jakim jest utwór "Hopeful". Wykonali oni jednak tylko jedną zwrotkę oraz refren. 


Następnie dostali oni wiele pytań, na które chętnie odpowiedzieli.Dowiedzieć się możemy np. tego, że Charlie uwielbia pikantne jedzenie, a Leondre - japońskie makarony. Zapytani zostali oni też między innymi o swój udział w BGT czy również o swój wiek. Mówią oni też, że według nich muzyka ma potężną moc. Zostali także zapytani o to, czy są podekscytowani występem na Juni Award.


W tle za oknem możemy zauważyć sporo fanów Bars&Melody. Niektórzy z nich mają plakaty, drudzy są podekscytowani i szczęśliwi - jedni nawet płaczą.


Na koniec prowadząca zapytała jeszcze co sądzą o ich programie. Potem chłopcy razem z resztą pożegnali się z widzami po japońsku.

Bars&Melody ft. Joe & Mizuki - Dont Let Go

25 października 2015 roku Bars&Melody razem z dwójką młodych japońskich artystów - Joe i Mizuki - wystąpili na imprezie Juni Award w Tokio. Zaśpiewali oni utwór "Dont Let Go". Leondre razem z Joe wykonali część z rapem, natomiast Charlie i Mizuki śpiewali.


Joe i Mizuki są "znajomymi z klasy" z programu telewizyjnego Harajuku Mate. Oboje pasjonują się muzyką. Razem z Leondre i Charliem wykonali owy utwór na wielkiej scenie. 


Moim zdaniem cała czwórka świetnie sobie poradziła i brzmią razem naprawdę dobrze. Całość wyszła wspaniale i widać, że publiczności również bardzo się podobało.

Leondre i Charlie w programie News Zero

Tym razem chłopcy pojawili się w popularnym japońskim programie informacyjnym News Zero. Na początku opowiadają oni o prześladowaniu, nękaniu i o historii Leondre. Młody Walijczyk mówi o tym jak się czuł kiedy był nękany w szkole. Opowiada o tych wszystkich emocjach i uczuciach. Następnie Charlie wypowiada się o tej historii i o tym jak Leo powiedział mu o tym wszystkim. Starszy członek zespołu oznajmia, że moment gdy ktoś bliski mówi Ci o tym, że jest lub był prześladowany to naprawdę okropne i smutne. Przy okazji pokazują oni jak dużym problemem jest prześladowanie innych osób. 


Następnie widzimy fragmenty występu Bars&Melody z BGT, gdzie zajęli trzecie miejsce. Dodatkowo w programie tym była relacja z wizyty chłopaków w jednej z japońskich szkół. Zaśpiewali oni tam "Hopeful" oraz rozmawiali z uczniami. 


Uwagę należy zwrócić też na pewne zdanie, które wypowiedział Leo: "Zawsze wiem, że na końcu tunelu jest światło, nie zależnie od tego jak długi jest ten tunel" [ang. “Always know that there’s light at the end of the tunnel, no matter how long that tunnel is.”].

Bars&Melody z wizytą w Japonii

W październiku 2015 roku Bars&Melody po raz pierwszy odwiedzili Japonię. W tym filmiku na samym początku widzimy nagranie, w którym Leondre mówi, że chcieli przylecieć do Japonii żeby pokazać, że zależy im na japońskich Bambinos i że ich kochają oraz po to, aby pokazać ludziom, że nie muszą oni czuć się samotnie, ponieważ są też inni, którzy czują to samo. 


Wideo to zawiera także ujęcia z lotniska, kiedy Leondre i Charlie przylecieli do Japonii. Możemy zauważyć, że mają oni tam sporo fanów, którzy na nich czekali. Chłopcy oczywiście przywitali się ze wszystkimi i zrobili sobie z nimi zdjęcia. Otrzymali też od niektórych fanów prezenty, co jest naprawdę miłym gestem. 


Filmik ten jest fragmentem jednego z odcinków programu Harajuku Mate. Znaleźć tam też możemy kawałki nagrań z wizyty BAM w jednej z japońskich szkół, gdzie występowali oraz poruszali z uczniami temat prześladowania oraz nękania innych.

Kolejny dzień BAM w Japonii

Następny filmik, w którym możemy zobaczyć relację z ich pobytu w Japonii. Tym razem widzimy Leondre i Charliego wraz z Joe i Mizuki na próbie przed występem na Juni Award. Ćwiczyli oni utwór "Dont Let Go", który tam wykonali. Potem wszyscy razem zjedli także posiłek. 


W dalszej części filmiku umieszczone są fragmenty z występu chłopaków w brytyjskim Mam Talent oraz ciąg dalszy prób z japońskimi przyjaciółmi. 

Dodatkowo możemy zobaczyć również relację z występu na Juni Award, gdzie Leo i Charlie wykonali "Hopeful" oraz wcześniej wspomniany utwór "Dont Let Go" z Joe i Mizuki.


W końcówce Charlie mówi jeszcze, że Japonia jest niezwykła i spędzają tam niesamowity czas, a Leo dziękuje wszystkim za wsparcie.

Nagrywanie japońskiej wersji Hopeful

Nagrywanie japońskiej wersji "Hopeful" nie miało miejsca w Japonii, jednak postanowiłam zamieścić je tutaj, ponieważ uważam, że ma bardzo duży związek z tym tematem i jest to warte uwagi.


Nagrywania odbyły się w światowej sławy Abbey Road Studios w Londynie. Wideo jest relacją z nagrywania tej piosenki w wersji japońskiej i świetnie pokazuje jak to wszystko się odbywa. Mamy możliwość zobaczenia studio oraz tego jak chłopcy nagrywają piosenki. 


Jak wiemy język japoński nie należy do najprostszych i wykonanie utworu w tym języku nie było łatwą sprawą. Leondre i Charlie jednak jak zawsze świetnie sobie poradzili i wszystko wyszło świetnie. Możemy na powyższym filmiku zobaczyć np. jak Leondre uczył się tekstu po japońsku. 

Osobiście uważam, że takie relacje są świetną sprawą i dzięki nim możemy odkryć wiele ciekawych rzeczy.

Japońska wersja Hopeful

Tak właśnie prezentuje się gotowa już wersja japońskiego "Hopeful". Chłopcy nie nagrali całej piosenki w tym języku, lecz tylko jedną zwrotkę i refren. 


Ogólnie, uważam, że to naprawdę bardzo miłe ze strony chłopaków, że zdecydowali nagrać się specjalną wersję dla swoich japońskich fanów. To piękny gest, za który Bambinos z Japonii są na pewno wdzięczni. 


A może kiedyś Bars&Melody nagrają jakąś piosenkę po polsku specjalnie dla polskich Bambinos? Kto wie! Chłopcy bardzo lubią zaskakiwać, więc może w przyszłości zrobią nam tak miłą niespodziankę!

Bars&Melody promują swój specjalny album Hopeful

W sierpniu 2016 roku Bars&Melody pojawili się w centrum handlowym Venus Fort w stolicy Japonii - Tokio. Przybyli oni tam w celu promowania swojego debiutanckiego japońskiego albumu "Hopeful". Całe wydarzenie było transmitowane na żywo w japońskiej sieci społecznościowej Line. 


Wszystko zaczęło się od przeprowadzenia z Leondre i Charliem krótkiego wywiadu. Odpowiadali oni na pytania, które fani zadali online. Zostali oni między innymi zapytani o to jak podoba im się w Japonii oraz poproszono ich o powiedzenie czegoś do ich japońskich Bambinos.


Chłopcy wykonali na scenie trzy utwory: japońską wersję "Hopeful", "No Way" oraz "Unite". Między utworami jednak odpowiadali oni jeszcze na pozostałe pytania dotyczące ich piosenek, wrażeń z Japonii czy też japońskich Bambinos!


Uważam, że Leo i Charlie po raz kolejny spisali się na medal i wypadli niesamowicie!

Leondre i Charlie na Ultra Teens Fes

Bars&Melody pojawili się na Ultra Teens Fes w Tokio podczas swojej drugiej wizyty w Japonii. Został tam z nimi przeprowadzony wywiad.


Pytania między innymi dotyczyły ich ulubionego japońskiego jedzenia, pobytu w Japonii, pisania piosenek, prześladowania Leondre w szkole czy też japońskich dziewczyn! Leo został też zapytany dlaczego ma na głowie bandamę. Odpowiedział, że dostał ją od jednej z fanek i spodobała mu się, więc po prostu ją założył. Zapytani też zostali jakie miejsce w Japonii chcieliby odwiedzić oraz o ulubione japońskie słowo. Dostali też pytanie o to jak to się stało, że zaczęli śpiewać i rapować,


Cały wywiad z chłopakami trwał dosyć długo bo ponad 30 minut. Zostali oni więc zapytani o wiele rzeczy. Warto więc obejrzeć powyższy filmik, ponieważ możemy dużo się z niego dowiedzieć.

Nagrywanie piosenki Unite (Live Forever)

Kolejny filmik z relacją z nagrywania piosenki Bars&Melody. Tym razem nagrywali oni utwór "Unite". Po raz kolejny wszystko odbyło się w Abbey Road Studios w Londynie. "Unite" zostało stworzone przez BAM, ich brytyjską ekipę oraz zespół z japońskiej wytwórni Avex. Po raz pierwszy utwór ten znalazł się na japońskiej płycie "Hopeful" oraz na EPce "Teen Spirit". Potem pojawił się także na drugim japońskim albumie chłopaków - "Never Give Up".


Znowu możemy zobaczyć jak przebiegało nagrywanie piosenki przez Bars&Melody. Widzimy, że podczas nagrywania w studio chłopakom towarzyszyła także mama Leo oraz jego młodsza siostra - Matilda.

Teledysk do Unite (Live Forever)

Tym razem mamy relację z nagrywania teledysku do utworu, który wcześniej chłopcy nagrali. Nagrywanie tego teledysku odbyło się pod kierunkiem słynnego japońskiego reżysera - Shuichi Tan. Utwór "Unite" skomponowany został przez BAM, ich brytyjską ekipę oraz zespół z japońskiej wytwórni. 


Shuichi Tan mówi o tym, o czym opowiadać ma ten teledysk oraz wypowiedział się on też na temat Leondre i Charliego. Jak możemy zauważyć, nagrywanie teledysku to wcale nie taka prosta i łatwa sprawa. Potrzeba do tego naprawdę dużo ludzi, którzy tworzą jedną całość. Dodatkowo sami artyści muszą dać z siebie wszystko, aby wszystko wyszło jak najlepiej.


Oczywiście Leondre oraz Charlie jak zawsze dali z siebie 1000%, a nawet więcej i teledysk wyszedł naprawdę świetnie.

Pierwszy specjalny japoński album - Hopeful

Pierwszy album, który Bars&Melody wydali specjalnie dla swoich japońskich fanów nosi tytuł "Hopeful". Składa się on z dwóch płyt - jednej CD i jednej DVD. 


Na pierwszej znajdują się następujące utwory:

1. "Hopeful"

2. "Unite"

3. "No Way"

4. "Breathe"

5. "Keep Smiling"

6. "Stay Young"

7. "Complicated"

8. "Stay Strong"

9. "Just Remember"

10. "Dont Look Back"

11. "That Girl"

12. "143"

13. "Beautiful"

14. "Hopeful" [oryginalna angielska wersja]


Na drugiej płycie znajdują się natomiast:

1. "Hopeful" [dokumentalny wideo klip]

2. "Unite" [teledysk]

3. "Hopeful" [za kulisami]

oraz zawiera ona także dwa bonusy:

1. "Stay Strong" [teledysk]

2. "Beautiful" [teledysk]


Drugi specjalny japoński album - Never Give Up

Drugi specjalny album chłopaków, stworzony dla japońskich Bambinos nosi nazwę "Never Give Up". Na tej płycie nie znajdziemy już tak dużo utworów, czyli teledysków jak na poprzedniej.


Na owej płycie znajdują się kolejne piosenki:

1. "Dangerous Game"

2. "Stare into the Sunlight"

3. "Fall"

4. "Not Alone"

5. "Never Give Up"


Osobiście ta płyta jest jedną z moich ulubionych. Nie ma na niej może zbyt dużo utworów, ale są one naprawdę świetne. Bardzo podoba mi się ich melodia, jak i sam tekst. Uważam, że chłopcy naprawdę robią coraz większe kroki w swojej karierze i robią ogromne postępy. Kto wie, skoro wydali oni już dwie płyty specjalnie dla fanów z Japonii, to może wkrótce pojawi się następny?

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,000 punktów
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3338 punktów za:

Jakość:3020Popularność:212
Wsparcie:16Ocena i wartość ocen:4
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:70
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
oliviaxy Fan 47,308 punktów 1 1 6
212 czytelników Sty 7

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

xtomekx Użytkownik 626 punktów
woah! super!
0 głosów
Jest OK
Sty 7
oliviaxy Fan 47,308 punktów 1 1 6
dziękuję
Gabrysia Bambino Użytkownik 118 punktów 2
super informacje <3
0 głosów
Jest OK
Sty 7
gudleondre Użytkownik 25 punktów 1
też tak uważam. sporo się dowiedziałam z tego posta
xanarchy Użytkownik 21 punktów 1
szkoda ze nie przetłumaczyłas z japonskiego XDDD zart super post
0 głosów
Jest OK
Sty 7
oliviaxy Fan 47,308 punktów 1 1 6
no niestety, japońskiego to ja nie umiem ;p
gudleondre Użytkownik 25 punktów 1
Super post. Uwielbiam te utwory Leo i Charlsa: Never give up, Not alone <333
0 głosów
Jest OK
Sty 7

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
156 osób na stronie
2 Użytkowników oraz 154 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 6201 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 7

Największe fandomy

 1. The 100
  92 osób
 2. Bambinos
  88 osób
 3. Ananasy Sylwii
  83 osób
 4. Riverdale
  81 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  44 osób
 7. Arturonators
  32 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. TALENTY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. GRY
  1 osób
 1. Riverdale
  169688 punktów
 2. The 100
  30817 punktów
 3. Young Stars Festival
  18178 punktów
 4. Supiwerki
  14839 punktów
 5. Ananasy Sylwii
  13916 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  11917 punktów
 7. Ania, nie Anna
  10132 punktów
 8. SERIALE
  9136 punktów
 9. Bambinos
  9132 punktów
 10. Eurowizja
  9103 punktów
 11. Bartek Lovers
  8917 punktów
 12. Famous In Love
  8169 punktów
 13. Once Upon A Time
  7676 punktów
 14. FILMY/SERIALE/TV
  7117 punktów
 15. YOUNG STARS
  6652 punktów
 16. Pretty Little Liars
  6364 punktów
 17. Remonators
  6117 punktów
 18. Dua Lipa
  4569 punktów
 19. KSIĄŻKI
  4397 punktów
 20. INNE
  4376 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  4143 punktów
 22. Progress Armia
  4108 punktów
 23. The Originals
  4023 punktów
 24. Nintendo
  3596 punktów
 25. 13 Reasons Why
  3502 punktów
 26. Arturonators
  3220 punktów
 27. Domisiaki
  2798 punktów
 28. K-Pop
  2627 punktów
 29. SikorskiSquad
  2483 punktów
 30. God Of War
  2403 punktów
 31. Sport
  2110 punktów
 32. Young Stars News
  2016 punktów
 33. Puthinators
  1881 punktów
 34. MUZYKA
  1657 punktów
 35. Misiaki Sysi
  1616 punktów
 36. FILMY
  1605 punktów
 37. GRY
  919 punktów
 38. Pamiętniki Wampirów
  519 punktów
 39. Team Rieger
  428 punktów
 40. Stranger Things
  370 punktów
 41. Kluseczki Olgi
  333 punktów
 42. Arianators
  234 punktów
 43. Soy Luna
  148 punktów
 44. Detroit
  144 punktów
 45. YOUTUBE
  130 punktów
 46. Life Is Strange
  91 punktów
 47. MMers
  84 punktów
 48. The Good Place
  70 punktów
 49. Sony Playstation
  65 punktów
 50. R5Family
  55 punktów
 51. Selenators
  43 punktów
 52. Beautilles
  41 punktów
 53. Podróże
  40 punktów
 54. 5SOSFam
  38 punktów
 55. Directioners
  37 punktów
 56. Orlandonators
  24 punktów
 1. Potterheads
  114 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  4996 punktów
 2. SERIALE
  2543 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  1872 punktów
 4. Bartek Lovers
  1096 punktów
 5. YOUNG STARS
  949 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  863 punktów
 7. Riverdale
  366 punktów
 8. MUZYKA
  153 punktów
 9. Once Upon A Time
  91 punktów
 10. Arturonators
  87 punktów
 11. Supiwerki
  82 punktów
 12. Bambinos
  45 punktów
 13. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 14. Pretty Little Liars
  32 punktów
 15. INNE
  22 punktów
 16. KSIĄŻKI
  21 punktów
 17. Stranger Things
  21 punktów
 18. Dua Lipa
  20 punktów
 19. Domisiaki
  19 punktów
 20. Remonators
  17 punktów
 21. Young Stars News
  16 punktów
 22. Ania, nie Anna
  14 punktów
 23. GRY
  14 punktów
 24. Eurowizja
  12 punktów
 25. SikorskiSquad
  12 punktów
 26. The Originals
  12 punktów
 27. FILMY
  11 punktów
 28. Nintendo
  11 punktów
 29. Sport
  10 punktów
 30. God Of War
  8 punktów
 31. Young Stars Festival
  8 punktów
 32. Famous In Love
  6 punktów
 33. Pamiętniki Wampirów
  6 punktów
 34. 13 Reasons Why
  5 punktów
 35. Arianators
  3 punktów
 36. LUDZIE
  2 punktów
 37. Progress Armia
  2 punktów
 38. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2599 punktów
 2. Riverdale
  2283 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1782 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1662 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. Dua Lipa
  1047 punktów
 8. The Originals
  989 punktów
 9. Soy Luna
  986 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post