Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+4 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Bars&Melody wbrew pozorom mają dość dużo wspólnego z państwem leżącym na Pacyfiku - Japonią. Chłopcy mają w tym kraju również bardzo wielu fanów. Specjalnie dla nich Leondre i Charlie postanowili zrobić kilka niespodzianek. Dodatkowo w Japonii chłopcy zrobili naprawdę dużo ciekawych rzeczy, które właśnie dzisiaj postaram się Wam przybliżyć.

Bars&Melody w programie Harajuku Mate

Podczas swojego pobytu w Japonii chłopcy odwiedzili znany japoński program telewizyjny Harajuku Mate. Na początku zaśpiewali oni swój największy przebój jakim jest utwór "Hopeful". Wykonali oni jednak tylko jedną zwrotkę oraz refren. 


Następnie dostali oni wiele pytań, na które chętnie odpowiedzieli.Dowiedzieć się możemy np. tego, że Charlie uwielbia pikantne jedzenie, a Leondre - japońskie makarony. Zapytani zostali oni też między innymi o swój udział w BGT czy również o swój wiek. Mówią oni też, że według nich muzyka ma potężną moc. Zostali także zapytani o to, czy są podekscytowani występem na Juni Award.


W tle za oknem możemy zauważyć sporo fanów Bars&Melody. Niektórzy z nich mają plakaty, drudzy są podekscytowani i szczęśliwi - jedni nawet płaczą.


Na koniec prowadząca zapytała jeszcze co sądzą o ich programie. Potem chłopcy razem z resztą pożegnali się z widzami po japońsku.

Bars&Melody ft. Joe & Mizuki - Dont Let Go

25 października 2015 roku Bars&Melody razem z dwójką młodych japońskich artystów - Joe i Mizuki - wystąpili na imprezie Juni Award w Tokio. Zaśpiewali oni utwór "Dont Let Go". Leondre razem z Joe wykonali część z rapem, natomiast Charlie i Mizuki śpiewali.


Joe i Mizuki są "znajomymi z klasy" z programu telewizyjnego Harajuku Mate. Oboje pasjonują się muzyką. Razem z Leondre i Charliem wykonali owy utwór na wielkiej scenie. 


Moim zdaniem cała czwórka świetnie sobie poradziła i brzmią razem naprawdę dobrze. Całość wyszła wspaniale i widać, że publiczności również bardzo się podobało.

Leondre i Charlie w programie News Zero

Tym razem chłopcy pojawili się w popularnym japońskim programie informacyjnym News Zero. Na początku opowiadają oni o prześladowaniu, nękaniu i o historii Leondre. Młody Walijczyk mówi o tym jak się czuł kiedy był nękany w szkole. Opowiada o tych wszystkich emocjach i uczuciach. Następnie Charlie wypowiada się o tej historii i o tym jak Leo powiedział mu o tym wszystkim. Starszy członek zespołu oznajmia, że moment gdy ktoś bliski mówi Ci o tym, że jest lub był prześladowany to naprawdę okropne i smutne. Przy okazji pokazują oni jak dużym problemem jest prześladowanie innych osób. 


Następnie widzimy fragmenty występu Bars&Melody z BGT, gdzie zajęli trzecie miejsce. Dodatkowo w programie tym była relacja z wizyty chłopaków w jednej z japońskich szkół. Zaśpiewali oni tam "Hopeful" oraz rozmawiali z uczniami. 


Uwagę należy zwrócić też na pewne zdanie, które wypowiedział Leo: "Zawsze wiem, że na końcu tunelu jest światło, nie zależnie od tego jak długi jest ten tunel" [ang. “Always know that there’s light at the end of the tunnel, no matter how long that tunnel is.”].

Bars&Melody z wizytą w Japonii

W październiku 2015 roku Bars&Melody po raz pierwszy odwiedzili Japonię. W tym filmiku na samym początku widzimy nagranie, w którym Leondre mówi, że chcieli przylecieć do Japonii żeby pokazać, że zależy im na japońskich Bambinos i że ich kochają oraz po to, aby pokazać ludziom, że nie muszą oni czuć się samotnie, ponieważ są też inni, którzy czują to samo. 


Wideo to zawiera także ujęcia z lotniska, kiedy Leondre i Charlie przylecieli do Japonii. Możemy zauważyć, że mają oni tam sporo fanów, którzy na nich czekali. Chłopcy oczywiście przywitali się ze wszystkimi i zrobili sobie z nimi zdjęcia. Otrzymali też od niektórych fanów prezenty, co jest naprawdę miłym gestem. 


Filmik ten jest fragmentem jednego z odcinków programu Harajuku Mate. Znaleźć tam też możemy kawałki nagrań z wizyty BAM w jednej z japońskich szkół, gdzie występowali oraz poruszali z uczniami temat prześladowania oraz nękania innych.

Kolejny dzień BAM w Japonii

Następny filmik, w którym możemy zobaczyć relację z ich pobytu w Japonii. Tym razem widzimy Leondre i Charliego wraz z Joe i Mizuki na próbie przed występem na Juni Award. Ćwiczyli oni utwór "Dont Let Go", który tam wykonali. Potem wszyscy razem zjedli także posiłek. 


W dalszej części filmiku umieszczone są fragmenty z występu chłopaków w brytyjskim Mam Talent oraz ciąg dalszy prób z japońskimi przyjaciółmi. 

Dodatkowo możemy zobaczyć również relację z występu na Juni Award, gdzie Leo i Charlie wykonali "Hopeful" oraz wcześniej wspomniany utwór "Dont Let Go" z Joe i Mizuki.


W końcówce Charlie mówi jeszcze, że Japonia jest niezwykła i spędzają tam niesamowity czas, a Leo dziękuje wszystkim za wsparcie.

Nagrywanie japońskiej wersji Hopeful

Nagrywanie japońskiej wersji "Hopeful" nie miało miejsca w Japonii, jednak postanowiłam zamieścić je tutaj, ponieważ uważam, że ma bardzo duży związek z tym tematem i jest to warte uwagi.


Nagrywania odbyły się w światowej sławy Abbey Road Studios w Londynie. Wideo jest relacją z nagrywania tej piosenki w wersji japońskiej i świetnie pokazuje jak to wszystko się odbywa. Mamy możliwość zobaczenia studio oraz tego jak chłopcy nagrywają piosenki. 


Jak wiemy język japoński nie należy do najprostszych i wykonanie utworu w tym języku nie było łatwą sprawą. Leondre i Charlie jednak jak zawsze świetnie sobie poradzili i wszystko wyszło świetnie. Możemy na powyższym filmiku zobaczyć np. jak Leondre uczył się tekstu po japońsku. 

Osobiście uważam, że takie relacje są świetną sprawą i dzięki nim możemy odkryć wiele ciekawych rzeczy.

Japońska wersja Hopeful

Tak właśnie prezentuje się gotowa już wersja japońskiego "Hopeful". Chłopcy nie nagrali całej piosenki w tym języku, lecz tylko jedną zwrotkę i refren. 


Ogólnie, uważam, że to naprawdę bardzo miłe ze strony chłopaków, że zdecydowali nagrać się specjalną wersję dla swoich japońskich fanów. To piękny gest, za który Bambinos z Japonii są na pewno wdzięczni. 


A może kiedyś Bars&Melody nagrają jakąś piosenkę po polsku specjalnie dla polskich Bambinos? Kto wie! Chłopcy bardzo lubią zaskakiwać, więc może w przyszłości zrobią nam tak miłą niespodziankę!

Bars&Melody promują swój specjalny album Hopeful

W sierpniu 2016 roku Bars&Melody pojawili się w centrum handlowym Venus Fort w stolicy Japonii - Tokio. Przybyli oni tam w celu promowania swojego debiutanckiego japońskiego albumu "Hopeful". Całe wydarzenie było transmitowane na żywo w japońskiej sieci społecznościowej Line. 


Wszystko zaczęło się od przeprowadzenia z Leondre i Charliem krótkiego wywiadu. Odpowiadali oni na pytania, które fani zadali online. Zostali oni między innymi zapytani o to jak podoba im się w Japonii oraz poproszono ich o powiedzenie czegoś do ich japońskich Bambinos.


Chłopcy wykonali na scenie trzy utwory: japońską wersję "Hopeful", "No Way" oraz "Unite". Między utworami jednak odpowiadali oni jeszcze na pozostałe pytania dotyczące ich piosenek, wrażeń z Japonii czy też japońskich Bambinos!


Uważam, że Leo i Charlie po raz kolejny spisali się na medal i wypadli niesamowicie!

Leondre i Charlie na Ultra Teens Fes

Bars&Melody pojawili się na Ultra Teens Fes w Tokio podczas swojej drugiej wizyty w Japonii. Został tam z nimi przeprowadzony wywiad.


Pytania między innymi dotyczyły ich ulubionego japońskiego jedzenia, pobytu w Japonii, pisania piosenek, prześladowania Leondre w szkole czy też japońskich dziewczyn! Leo został też zapytany dlaczego ma na głowie bandamę. Odpowiedział, że dostał ją od jednej z fanek i spodobała mu się, więc po prostu ją założył. Zapytani też zostali jakie miejsce w Japonii chcieliby odwiedzić oraz o ulubione japońskie słowo. Dostali też pytanie o to jak to się stało, że zaczęli śpiewać i rapować,


Cały wywiad z chłopakami trwał dosyć długo bo ponad 30 minut. Zostali oni więc zapytani o wiele rzeczy. Warto więc obejrzeć powyższy filmik, ponieważ możemy dużo się z niego dowiedzieć.

Nagrywanie piosenki Unite (Live Forever)

Kolejny filmik z relacją z nagrywania piosenki Bars&Melody. Tym razem nagrywali oni utwór "Unite". Po raz kolejny wszystko odbyło się w Abbey Road Studios w Londynie. "Unite" zostało stworzone przez BAM, ich brytyjską ekipę oraz zespół z japońskiej wytwórni Avex. Po raz pierwszy utwór ten znalazł się na japońskiej płycie "Hopeful" oraz na EPce "Teen Spirit". Potem pojawił się także na drugim japońskim albumie chłopaków - "Never Give Up".


Znowu możemy zobaczyć jak przebiegało nagrywanie piosenki przez Bars&Melody. Widzimy, że podczas nagrywania w studio chłopakom towarzyszyła także mama Leo oraz jego młodsza siostra - Matilda.

Teledysk do Unite (Live Forever)

Tym razem mamy relację z nagrywania teledysku do utworu, który wcześniej chłopcy nagrali. Nagrywanie tego teledysku odbyło się pod kierunkiem słynnego japońskiego reżysera - Shuichi Tan. Utwór "Unite" skomponowany został przez BAM, ich brytyjską ekipę oraz zespół z japońskiej wytwórni. 


Shuichi Tan mówi o tym, o czym opowiadać ma ten teledysk oraz wypowiedział się on też na temat Leondre i Charliego. Jak możemy zauważyć, nagrywanie teledysku to wcale nie taka prosta i łatwa sprawa. Potrzeba do tego naprawdę dużo ludzi, którzy tworzą jedną całość. Dodatkowo sami artyści muszą dać z siebie wszystko, aby wszystko wyszło jak najlepiej.


Oczywiście Leondre oraz Charlie jak zawsze dali z siebie 1000%, a nawet więcej i teledysk wyszedł naprawdę świetnie.

Pierwszy specjalny japoński album - Hopeful

Pierwszy album, który Bars&Melody wydali specjalnie dla swoich japońskich fanów nosi tytuł "Hopeful". Składa się on z dwóch płyt - jednej CD i jednej DVD. 


Na pierwszej znajdują się następujące utwory:

1. "Hopeful"

2. "Unite"

3. "No Way"

4. "Breathe"

5. "Keep Smiling"

6. "Stay Young"

7. "Complicated"

8. "Stay Strong"

9. "Just Remember"

10. "Dont Look Back"

11. "That Girl"

12. "143"

13. "Beautiful"

14. "Hopeful" [oryginalna angielska wersja]


Na drugiej płycie znajdują się natomiast:

1. "Hopeful" [dokumentalny wideo klip]

2. "Unite" [teledysk]

3. "Hopeful" [za kulisami]

oraz zawiera ona także dwa bonusy:

1. "Stay Strong" [teledysk]

2. "Beautiful" [teledysk]


Drugi specjalny japoński album - Never Give Up

Drugi specjalny album chłopaków, stworzony dla japońskich Bambinos nosi nazwę "Never Give Up". Na tej płycie nie znajdziemy już tak dużo utworów, czyli teledysków jak na poprzedniej.


Na owej płycie znajdują się kolejne piosenki:

1. "Dangerous Game"

2. "Stare into the Sunlight"

3. "Fall"

4. "Not Alone"

5. "Never Give Up"


Osobiście ta płyta jest jedną z moich ulubionych. Nie ma na niej może zbyt dużo utworów, ale są one naprawdę świetne. Bardzo podoba mi się ich melodia, jak i sam tekst. Uważam, że chłopcy naprawdę robią coraz większe kroki w swojej karierze i robią ogromne postępy. Kto wie, skoro wydali oni już dwie płyty specjalnie dla fanów z Japonii, to może wkrótce pojawi się następny?

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (1) ocenili go na: 3,000 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 3296 punktów za:

Jakość:3020Popularność:177
Podziękowania:9Ocena:20
Wyróżnienia:0Komentarze:70

Bars and Melody
oliviaxy Użytkownik zweryfikowany 44,704 punktów 1 5
177 czytelników Sty 7

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

xtomekx Zarejestrowany użytkownik 626 punktów
woah! super!
0 głosów
Sty 7
oliviaxy Użytkownik zweryfikowany 44,704 punktów 1 5
dziękuję
Gabrysia Bambino Zarejestrowany użytkownik 118 punktów 2
super informacje <3
0 głosów
Sty 7
gudleondre Zarejestrowany użytkownik 25 punktów 1
też tak uważam. sporo się dowiedziałam z tego posta
xanarchy Zarejestrowany użytkownik 21 punktów 1
szkoda ze nie przetłumaczyłas z japonskiego XDDD zart super post
0 głosów
Sty 7
oliviaxy Użytkownik zweryfikowany 44,704 punktów 1 5
no niestety, japońskiego to ja nie umiem ;p
gudleondre Zarejestrowany użytkownik 25 punktów 1
Super post. Uwielbiam te utwory Leo i Charlsa: Never give up, Not alone <333
0 głosów
Sty 7

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
160 osób na stronie
6 Użytkowników oraz 154 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 9854 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  32003 punktów
 2. Heartbreaker
  18656 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3616 punktów
 5. JakubWichowski
  1184 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66531 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42733 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5946 punktów
 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6623 punktów
 6. Riverdale
  3243 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  74 punktów
 13. Sheerios
  46 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post