Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+1 głos
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Chcesz lepiej poznać swoja idolkę? Chcesz poznać jej sekrety? Kilka z nich zdradziła nam w nowym filmiku Moje tatuaże. Lipa wyjaśnia tam znaczenie jej zdobień na ciele, bo żadne z nich nie jest przypadkowe! Niektóre ze znaczeń są bardzo wzruszające więc warto obejrzeć ten filmik!

Fala

Każdy ananas na pewno doskonale zna historię Sylwii związaną z morzem. Sylwia się kiedyś topiła ale morze jest też jej wielką oazą spokoju. Artystka mówi, że siedząc na plaży i patrząc na fale odczuwa spokój taki spokój wewnętrzny, jakiego nie może dać jej nic innego. Ale czy wiedzieliście, że miejsce tego tatuażu też nie jest przypadkowe?! Piosenkarka ma falę na stopie ponieważ stopą depczemy i ma to pokazać, że Sylwia może sobą zdeptać ten strach przed morzem. A oprócz tego stopa to cześć ciała, która utrzymuje nas na ziemii a morze jest fundamentem, nad morzem Lipa czuje się najszczęśliwsza!Ten tatuaż powstał już prawie rok temu bo na wiosnę 2017 roku. Sylwia chciała sobie wytatuować fale aż od pięciu lat i podkreślała, że nie była to spontaniczna decyzja! Czyli pierwsza myśl o tatuażu powstała dużo wcześniej niż pomysł na płytę Fala! Troszeczkę zszokował mnie ten fakt, byłam przekonana, że ten tatuaż jest ściśle związany z płytą! Czy nie sądzicie, że wspaniale się złożyło, że Lipa wydała w tym samym roku płytę co spełniła marzenie o tatuażu?

Ananas

Chyba większość z was domyśla się dlaczego Sylwia wytatuowała sobie właśnie ten symbol. Moim zdaniem jest to bardzo uroczy znak jacy jesteśmy dla niej ważni. Jest to najbardziej widoczny tatuaż na ciele Sylwii. Uwiecznia to wszytko co teraz dzieję się w życiu Lipy! Ten tatuaż jest to rysunek jednego z fanów Lipy. Kiedyś Sylwia dodała post z prośbą, abyśmy narysowali ananasa, nie ważne czy mamy talent czy nie. W filmiku powiedziała, że dostała około 3,5 tyś rysunków! Z tak ogromnej liczny wybrała jeden, który teraz zdobi jej ciało! Dodawaliście wtedy wasze rysunki w komentarzach pod postem Sylwii? A może czyta to ten szczęśliwca, który rozpoznał swój rysunek na ręce Lipy?

Samolot

Jest to chyba najbardziej kreatywny tatuaż jaki w życiu widziałam, po za tym jest to super pamiątka na całe życie. Myślę, że Sylwia miała wspaniały pomysł na tą ozdobę swojego ciała! Samolot symbolizuje podróże a każda kropka koło niego jakąś wyspę lub państwo, w którym Lipa była. Sylwia ma już a swoim koncie nie jedną podróż i na pewno w jeszcze nie jedną wyruszy! Lipa ma zamiar dotatułowywać kolejną kropkę z każdą kolejną podróżą! A czemu kropki są kolorowe? Koniecznie obejrzyjcie filmik Sylwii to będziecie wiedzieć!

7/8

Jest to tatuaż, który doprowadził mnie i wiele ananasów do łez! W tym filmie Sylwia odtworzyła przed nami tajemnice, o której nigdy nie mówiła. Zawsze powtarzała, że jest najmłodszym dzieckiem swoich rodziców, w tym filmie dowiedzieliśmy się, że Lipa miała jeszcze jedną młodszą siostrę - Wiktorię. Wiktoria urodziła się kiedy Sylwia miała 4 latka. Piosenkarka przyznaje, że nie przeżyła tego za bardzo bo nie wiele rozumiała z tego co się działo. Jej siostrzyczka zmarła, kiedy miała 2 miesiące. Ten tatuaż jest najbardziej skrywanym przez Sylwię tatuażem, znajduje się on na żebrach pod sercem. To miejsce również nie jest przypadkowe, znajduje się on pod sercem bo rodzina dla Sylwii jest najważniejsza! 7/8 ponieważ Lipa jest siódmym dzieckiem swoich rodziców.

Podsumowanie

Wszystkie tatuaże Sylwii moim zdaniem mają piękne znaczenie i będę wspaniała pamiątką na całe życie. Podobają się wam? Który najbardziej? A może wy też chcecie sobie zrobić w przyszłości tatuaż? Koniecznie dajcie mi znać w komentarzach!

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (1) ocenili go na: 1,800 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 2004 punktów za:

Jakość:1820Popularność:119
Podziękowania:0Ocena:5
Wyróżnienia:0Komentarze:60

Sylwia Lipka
justine_drzewo Użytkownik zweryfikowany 51,810 punktów 1 6
119 czytelników Sty 7

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

Heartbreaker Użytkownik zweryfikowany 117,639 punktów 1 5 11
Też miałam w planach post o tatuazach  Tak, chciałbym mieć w przyszłości tatuaż
+1 głos
Sty 7
justine_drzewo Użytkownik zweryfikowany 51,810 punktów 1 6
to super! <3 powodzenia, żebyś kiedyś była zadowolona z tego jaki tatuaż wykonasz!
Alex Majcher Gość
Za 8 miesięcy robię sobie ptaki, napis Grandpa upamiętniający mojego pradziadka a taka era jego 5 rocznicę śmierci oraz odciski palców moich Rodzicow bo to dzięki nim mogę robić to co kocham
+1 głos
Sty 7
justine_drzewo Użytkownik zweryfikowany 51,810 punktów 1 6
Ooo! Bardzo fajnie, tatuaże ze znaczeniem sa super!

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
157 osób na stronie
6 Użytkowników oraz 151 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 9805 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  32003 punktów
 2. Heartbreaker
  18656 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3616 punktów
 5. JakubWichowski
  1184 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66531 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42733 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5946 punktów
 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6623 punktów
 6. Riverdale
  3243 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  74 punktów
 13. Sheerios
  46 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post