+4 głosów
(postid: 327266) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

*grafiki zamieszczone w poście zostały wykonane przeze mnie :)*


I oto nadszedł - witaj, 2018!


Każdy nowy rok sprawia, że tworzymy postanowienia, plany na nadchodzące 365 dni. Jakie są Wasze?


Dzisiejszy artykuł jest przeznaczony dla każdego - w oparciu o debiutancką płytę artysty - "Otwórz się na świat" - przedstawię mój punkt widzenia w tej kwestii. 


Jak otworzyć się na świat z Jeremim? Poznajcie moją opinię na ten temat! Zapraszam :)

CHODŹ

Zacznij od początku - wyjdź z domu i pokonaj wewnętrzną barierę do ucieczki przed tym, co na zewnątrz.


Bardzo często boimy się pokazać prawdziwych siebie. Chowamy się za maskami, uciekając przed ewentualną krytyką, czy odrzuceniem przez resztę ludzi, których mamy wokół siebie. Żyjemy w strachu przed spojrzeniem we własne lustro, czyli lustro życia. W taki jednak sposób, idąc przez życie, stajemy się pionkiem innych dookoła. Czy nie lepiej jest przejąć tę pałeczkę i decydować samemu o sobie?


Walczyć o to, na czym nam zależy, po prostu iść i robić to, co się kocha. Pamiętaj, że nie ma nic złego w strachu, zwłaszcza w wychylaniu się trochę bardziej niż inni na metaforycznym tarasie widokowym życia. Nie każdy decyduje się wyjść na niego od razu. Inni wolą przeczekać, stoczyć kilka wojen z własnymi myślami - to też się ceni! Wiecie dlaczego? Bo widać staranie, chęć i potrzebę przekazywania dobra i radości innym.


Zdarza się, że nachodzi nas potrzeba pomagania. Nie bój się! Inni i tak będą gadać! A dookoła nas jest tak wiele wartościowych ludzi - wystarczy dobrze się rozejrzeć, aby znaleźć z pozoru zwyczajną osobę, która może wywrócić nasze życie do góry nogami.


Więc chodź, otwórz się na świat!

MANIPULACJA

Hej, cześć, czołem!


Witamy w XXI wieku.


Dzisiejszy świat, choćby wydawał się "prosty w obsłudze", jest niestety dość pokręcony. Z każdej strony, codziennie w zasadzie, narażeni jesteśmy na dużą manipulację przez otoczenie. W szczególności objawia się to wieku szkolnym/młodzieżowym, kiedy każdy dookoła próbuje udowodnić innym swoją "wielkość" na tej planecie.


Dookoła, jeżeli dobrze się przyjrzymy, zauważyć można ból, strach, potyczki i masę innych załamek. Ale jest inny sposób na spojrzenie na świat.


Ogranicz wszelkie wpływy dookoła siebie, a przede wszystkim toksyczne osoby. To one mogą sprawiać, że będziesz się czuł źle, a to nie o to chodzi!


Liczysz się Ty i Twoje szczęście.


Zamiast wieczorem spędzać czas przed telewizorem, skacząc po kanałach i wybierając w reklamach, zrób coś dobrego, dla kogoś obok. Pamiętaj, że to zawsze wraca - zarówno dobro, jak i zło! Bo po co nam ta manipulacja, wciąż konsternacja? Czy nie lepiej wierzyć nam, wciąż trwać w zachwycie, wychwalać życie?


Broń swoich racji - zawsze!

TO JEST TWÓJ CZAS

Wspaniale, złamałeś barierę, trzymasz się tego, co Twoje, więc co dalej?


Jeśli skupisz się na czerpaniu radości nawet z najmniejszych rzeczy, z pewnością otrzymasz pewien skutek uboczny - odkryjesz, jak wiele elementów życia codziennego może przytłaczać. Nie rzucaj jednak przez to w przepaść tego, co już zbudowałeś, poprzez otwieranie się na świat! Choć czasami z pewnością sądzisz inaczej, to wszystko ma sens. Każdy z nas ma do wykorzystania tylko jedno życie; własną historię do napisania; jedną sztukę do odegrania; jedną piosenkę do zaśpiewania.


Wszystko co chcesz, aby się wydarzyło, jest w Twoich rękach. Choćby dookoła działo się wiele, skup się czasami na sobie. Poświęć sobie chwilę i zrób to, o czym marzysz.


To jest Twój czas.


Pokaż innym, jak wspaniale potrafisz go wykorzystać, że przestajesz lub już przestałeś bać się rozwijać żagle.


Biegnij do przodu i chwytaj to, o czym marzysz. Tego nikt nie zrobi za Ciebie.

DOSKONALE

Pośród chwil dobrych i złych, prędzej czy później zaczną pojawiać się wybory.


Wybory, które prawdopodobnie doprowadzą Cię do masy przemyśleń i postawią przed trudnymi sytuacjami.


Uczucia - to one odegrają częściowo zapewne ogromną rolę. Nigdy nie daj się tu zbić z tropu, którym idziesz - nie zważaj na przeszkody; pamiętaj o tym, czego chcesz. Nie gub kluczy do bram strachu, niepewności, lęku - brak blokady oznacza o wiele prostsze zrealizowanie celu, który sobie postawisz.


Nie ma nic złego w tym, że czasem będzie Ci zależało bardziej. Nie zamykaj tego jednak w sobie, nawet, jeśli usłyszysz "nie". Podobne trzeba upaść, aby się podnieść i tego się trzymaj! 


To co robisz dla własnego uśmiechu jest doskonałe - tego się trzymaj! 


Tylko Ty wiesz, czego tak naprawdę chcesz. Czasami warto zamknąć to w szkatułce zwanej "tajemnicą", dla samego siebie, aby później pokazać sukces z podwójną siłą. 


Nie bój się, choćbyś wpadł w błędne koło - to co robisz, jest doskonałe, jeśli robisz to z serca.

DLA CIEBIE

Czas spojrzeć w lustro!


Czy to czas na zmiany, czy akceptuję samego siebie, jak postrzegają mnie inni?


Nie, za dużo pytań! 


Nie myśl o tym, co sądzą inni. Jeśli to kim jesteś powoduje Twoją radość, nie daj się zmienić, nie ma takiej opcji! 


To chwila dla samego siebie.


Dla Ciebie.


Nie daj się wbić w wyścig o to, kto jest pierwszy, a kto najlepszy. Czasem lepiej znaleźć własną drogą, niż na siłę gonić innych. Bądź oryginalny, bądź sobą! Zachowując własną wyjątkowość będziesz mieć coś, czego nie ma prawa zabrać Ci nikt - odkryjesz w ten sposób swój własny pierwiastek na tym świecie.


Chcesz płakać, tańczyć, skakać, być kontrowersyjnym, mówić na tematy tabu? Zrób to, nie rezygnuj z własnego "ja". Nie kreuj się na pierwowzory dzisiejszego świata, bądź tym, kim chcesz być dla samego siebie.


Dla Ciebie.


Możesz wygrać swoją własną grę! I wierzę, że jeśli znajdziesz kogoś, kto Ci w tym pomoże, szybko dobiegniesz do mety.

DOBRZE, ŻE JESTEŚ

Połowa drogi za nami!


Czas na chwilę oddechu, ciszy.


Zamknij oczy i pomyśl o wszystkim, całym swoim życiu. Widzisz jak daleko już jesteś, jak wiele udało Ci się osiągnąć?


Nie mów, że jesteś zerem, nie mów, że nic nie osiągnąłeś! Jeżeli docenisz każdy uśmiech, każdy dobrze spędzony dzień, uda Ci się dostrzec, jak wiele dostajesz od życia. Ceń każdy moment, lepszy i gorszy. W końcu niezależnie od tego, czy melodia jest wygrywana na białych, czy czarnych klawiszach, wciąż tworzy muzykę.


Zostań w tej kliszy przez jeszcze chwilę. Największy dar to cisza. Cisza dla samego siebie, w której dostrzeżesz piękno. Ono tkwi w szczegółach, których swojemu życiu dodajesz Ty. 


Teraz wszystko w Twoich rękach. Każdy kolejny ruch, gest, słowo, to co dajesz od siebie. Nie chowaj się, żyj, ryzykuj! 


Księżyc dzisiaj świeci wedle Twojego życzenia - chyba nie zmarnujesz takiej szansy, hm?

SENS

W pewnym momencie z pewnością przyjdzie moment, kiedy zadasz sobie pytanie, które może bardzo zmienić Twojego podejście do otwarcia się na świat.


Czy to ma jakikolwiek sens, po co mi to?


Każdy z nas jest inny i choć w ten sposób na swój własny sposób czyni wyjątkowym, wywołuje też... konflikty. Wiesz coś o tym?


Zderzenie - dwa zupełnie inne światy. Nie porównuj siebie do osoby obok, nie zastanawiaj się nad różnicami między Wami.


Musisz nastawić się na to, że trochę poczekasz, zanim wróci do Ciebie okazywane dobro. Tramwaj na Ciebie nie poczeka, ktoś Cię wystawi, zawiedziesz się na ludziach. Nie zniechęcaj się jednak! Każda taka sytuacja to kolejna lekcja na życie i za kilka lat podziękujesz sobie za to. A karma wraca, dobro też, musisz tylko uzbroić się w cierpliwość.


Niezależnie od tego na jakich ludzi trafisz w życiu, do jak ogromnego zderzenia światów dojdzie, do jakiego sprawdzianu, testu między Wami, bądź życzliwy i nie zapominaj o najpiękniejszym uśmiechu - Twoim uśmiechu.


Tak, to ma sens!


I czekaj - czekaj na chwilę, w której ktoś otworzy drzwi tylko po to, byś był. 

POZWÓL MI KOCHAĆ

Miłość... ta jest nieunikniona. Nie ominie Cię!


To jedna z najpiękniejszych wartości w życiu. Bywa skryta, niepozorna, głęboka, ale niezależnie od jej charakterystyki, zawsze sprawia, że czujesz szczęście, zawsze i wszędzie. Stajesz się chodzącym promyczkiem, dającym energię wszystkim dookoła.


To właśnie jako miłość może pojawić się powracające dobro.


Jeśli to uczucie pojawi się przy Tobie w trakcie podbijania świata, nie odrzucaj go. Bądź prawdziwy, dawaj z siebie to co zawsze. Zaufaj drugiej osobie, niezależnie, czy będzie to chłopak, dziewczyna, przyjaciółka, przyjaciel, czy jakakolwiek inne stworzenie w Twoim życiu, nawet pies!


Pozwól drugiemu człowiekowi sprawiać Twój uśmiech.


Daj pokierować sobą, przełam się i powiedz "STOP" wahaniom. Pozwól się złapać przed upadkiem, pozwól spełniać swoje marzenia, pozwól kochać. Przy bezsilności po prostu zaufaj. 


Nigdy nie jesteś sam. Zawsze, znajdzie Cię ktoś, kto będzie przy Tobie, na złe i na dobre.


Otwórz oczy i zobacz więcej. Pozwól kochać.

BEZ NIEJ NIE BYŁOBY NAS

W przypadku Jeremiego to w tym miejscu wszystko się zaczęło.


Jeśli się poddasz... to tutaj wszystko może zacząć się na nowo.


Pobaw się w odkrywcę. Przemierz wzdłuż i wszerz cały swój świat, aby odnaleźć tę jedną, unikatową rzecz, w której będziesz się spełniać. 


Może będzie to muzyka, może teatr, literatura, sport, może miłość czy przyjaźń? To nie jest ważne. 


Sens własnego istnienia otrzymuje kolejny kolor w momencie, w którym odkrywasz swoją pasję. Rzecz, bez której wydaje Ci się, że by Cię nie było. Taki diament, który chronisz i pielęgnujesz w każdej chwili swojego życia. 


Pasja to siła, którą masz w sobie i to ona nadaje życiu blasku. 


Każdy szuka czegoś innego. Na co postawisz Ty? 

DZIESIĘĆ MINUT

S.O.S.


Wysyłam S.O.S, przecież tylko jest...


Nie, nie dziesięć minut.


Nie tutaj.


Tutaj masz całe życie. Czas na zagranie wielu aktów, z aktorami, jakich wybierze dla Ciebie los. Z fabułą, jaką on wyznaczy. Ze scenografią, jaka spadnie z nieba. Niby nieprzewidywalne, ale jednak...


Główną rolę grasz ty. Błyszczysz w świetle reflektorów, zmagasz się z chwilami lepszymi i gorszymi, piszesz własną historię, grasz własny koncert.


Jesteś elementem łączącym wszystko w całość i nadającym sens.


Masz wiele czasu na podejmowanie decyzji, nawet na pomyłki i błędy. Z pewnością będą Cię one denerwować, kiedy cały Twój wysiłek będzie iść na nic, ale to właśnie na błędach się uczymy, to właśnie każde potknięcie i upadek sprawiają, że jesteśmy silniejsi. 


I choć życie nie trwa dziesięciu minut, to w takim tempie przelatuje. 


Na początku płynie moderato, ale w pewnym momencie przestajesz nad tym panować i idziesz w allegretto. 


Doceniaj każdą daną chwilę, nawet, jeśli czasem będziesz się wkurzać!


MASAKRA!

RAZ DWA TRZY

Zbliżamy się do końca, więc pora pochylić się nad największym sukcesem osobistego sukcesu człowieka - uśmiechem.


"Raz dwa trzy" to utwór, który kręci się głównie wokół uniesienia dwóch kącików do góry. Wskazuje wartości, które mogą to spowodować i pokazuje, że tak naprawdę to od Ciebie zależy, czy dasz sobie zaznać szczęścia.


Uśmiech to taka rzecz, która sprawia, że nagle jest lepiej. Mówią, że to najlepszy makijaż i zgadzam się z tym. Do tego jaki uniwersalny - pasuje kobiecie, mężczyźnie, zabawkom... nawet zwierzętom!


To taka mała iskierka, którą możesz podać w świat. Najpiękniejsze jest to, że to po prostu gest prosto z serca - nie kosztuje nic, a daje wszystko. Ciepło, brak poczucia samotności i radość.


Nie daj zamknąć się w twierdzy trosk. To właśnie tutaj pomoże Ci ten artykuł - otwórz się na świat.


Raz, dwa, trzy... uśmiech! Tylko Ty, innym się nie uda, jeśli nie zaczną grać w tę grę.


Daj ten mały prezent każdemu, kogo mijasz, a dostrzeżesz, jak wiele nagle się zmieni. Takie lekarstwo bez recepty, na którym tylko zyskasz, nic nie stracisz!


Uwierz mi, uśmiech czyni cuda. 

NAJWAŻNIEJSZA

Dotarłeś.


Jesteś tutaj.


Witamy na mecie, kochanie!


Rozejrzyj się dookoła. Widzisz tych ludzi, tam daleko? Oni wciąż walczą. Trzymaj za nich kciuki, aby byli równie silni jak Ty i wytrwali w swoim postanowieniu.


Spójrz dalej. Tamci, którzy się wahają, wciąż stoją przed startem. Uśmiechnij się do nich. To doda im otuchy w otwieraniu się na świat.


A teraz odwróć się i zobacz, kto jest z Tobą, tuż obok. Kto Ci pomagał, kto walczył z Tobą.


Mama, Przyjaciel, Idol.


Kto tam stoi?


Komu dzisiaj dziękujesz? 


Ja na pewno dziękuję Tobie, bo właśnie dzięki temu, co uczyniłeś, świat stał się lepszy.


Najważniejsza. Bo pokochała, pozwoliła, dała życie, poczekała, powiedziała "tak". Kto jest dla Ciebie "Nią"?


Cel został osiągnięty. Teraz podziękuj więc temu, bez kogo nie byłoby to możliwe.

Trzysta sześćdziesiąt pięć dni.


Dwanaście miesięcy.


Dwanaście niezwykłych piosenek.


Jedna płyta.


Jeden człowiek.


Jeden cel.


Otwórz się na świat.Bywało ciężko. Podczas Twojej podróży, który przebyłeś, lub w którą być może dopiero wyruszysz, napotkasz wiele zła, jak i dobra. Nie poddawaj się jednak. Nawet w najgorszej burzy szukaj tęczy i idź przed siebie! Trzymaj się twardo tego, co sobie postanowiłeś, a jestem pewna, że się uda.


Jeżeli poznałeś już metę, gratuluję. Jestem z Ciebie niezwykle dumna, bo sama wiem, jak czasami ciężko jest dawać światu z siebie tak wiele. Jak ciężko radzić sobie z krytyką ludzi dookoła, być elementem jak z innej układanki puzzli, żyć we własnej bajce.


Ale jak już zapewne wiesz, nie ma w tym nic złego. Być sobą to znaczy iść własną drogą, naprzeciw krytyce innych ludzi. To znaczy zaakceptować swoją inność, a zarazem wyjątkowość.Jeremi, poprzez album "Otwórz się na świat" uczy nas, aby zawsze szukać w życiu tego, co piękne i dostrzegać to piękno nawet w małych rzeczach. 


Spróbuj. Spróbuj wyruszyć w podróż i otworzyć się na świat. Każdy z nas trzyma tutaj za Ciebie kciuki, Jeremi z pewnością też. A jeśli się uda, mam nadzieję, że dostaniesz szansę, aby podziękować mu za to osobiście.A Ty, otworzyłeś się już na świat? Opowiedz swoją historię w komentarzu.Nigdy nie trać wiary w samego siebie, nigdy.


~ Skoczylaska


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,200 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 3482 punktów za:

Jakość:3220Popularność:131
Wsparcie:61Ocena i wartość ocen:4
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:50
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 169,490 pkt
131 czytelników Sty 7, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

5 Komentarzy

oliviaxy Użytkownik 48,727 pkt
Wow, kolejny naprawdę znakomity post! Bardzo lubię czytać twoje dzieła bo są pięknie napisane i motywujące! Naprawdę kawał wielkiej roboty
0 głosów
Sty 7, 2018
Patrycja Mróz Użytkownik 13 pkt
Kolejny świetny post Asia
0 głosów
Sty 7, 2018
sroczkaxv Użytkownik 6,040 pkt
Kocham cię za ten motywujący post tej! Peace & Love!
0 głosów
Sty 10, 2018
beata_b99 Użytkownik 67,000 pkt
To niesamowite, ile z każdej piosenki możemy wyciągnąć dla siebie. Każde słowa są tak przemyślane, byśmy my wynieśli z nich jak najwięcej. 12 piosenek i 12 różnych rad i wskazówek. Po zastosowaniu ich wszystkich możemy być ludźmi spełnionymi i szczęśliwymi a do tego dąży chyba każdy z nas.
Wspaniały post Asiu, myślę, że jeden z lepszych, jakie stworzyłaś i oby tak dalej :*
0 głosów
Sty 10, 2018
zuzia11 Użytkownik 45,310 pkt
Niesamowity post!
0 głosów
Sty 15, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
270 osób na stronie
2 Użytkowników oraz 268 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 36939 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  473866 punktów
 2. Bartek Lovers
  39699 punktów
 3. Supiwerki
  37846 punktów
 4. The 100
  34402 punktów
 5. SikorskiSquad
  31753 punktów
 6. Young Stars Festival
  27330 punktów
 7. SERIALE
  23376 punktów
 8. GRY
  21734 punktów
 9. Arturonators
  18084 punktów
 10. Life Is Strange
  17783 punktów
 11. Domisiaki
  17478 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17132 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16443 punktów
 14. Famous In Love
  15756 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15493 punktów
 16. Once Upon A Time
  13536 punktów
 17. Bambinos
  12367 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12202 punktów
 19. YOUNG STARS
  11729 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11405 punktów
 21. Remonators
  9724 punktów
 22. Eurowizja
  9527 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8473 punktów
 24. Dua Lipa
  7661 punktów
 25. TALENTY
  6053 punktów
 26. Playstation VR
  5950 punktów
 27. Forza
  5616 punktów
 28. MUZYKA
  5190 punktów
 29. Nintendo
  5073 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4854 punktów
 32. INNE
  4463 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4454 punktów
 34. Progress Armia
  4228 punktów
 35. The Originals
  4132 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3888 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3844 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3724 punktów
 39. Stranger Things
  3104 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2506 punktów
 42. Young Stars News
  2492 punktów
 43. God Of War
  2458 punktów
 44. FILMY
  2357 punktów
 45. Sport
  2316 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1205 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  628 punktów
 52. MMers
  514 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  421 punktów
 56. YOUTUBE
  391 punktów
 57. R5Family
  321 punktów
 58. Arianators
  306 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  214 punktów
 61. LUDZIE
  214 punktów
 62. Soy Luna
  206 punktów
 63. Directioners
  183 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  179 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. The Good Place
  107 punktów
 67. 5SOSFam
  104 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  81 punktów
 70. Selenators
  80 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  57 punktów
 73. Orlandonators
  49 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  25 punktów
 1. Potterheads
  254 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post