Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+3 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


*grafiki zamieszczone w poście zostały wykonane przeze mnie :)*


I oto nadszedł - witaj, 2018!


Każdy nowy rok sprawia, że tworzymy postanowienia, plany na nadchodzące 365 dni. Jakie są Wasze?


Dzisiejszy artykuł jest przeznaczony dla każdego - w oparciu o debiutancką płytę artysty - "Otwórz się na świat" - przedstawię mój punkt widzenia w tej kwestii. 


Jak otworzyć się na świat z Jeremim? Poznajcie moją opinię na ten temat! Zapraszam :)

CHODŹ

Zacznij od początku - wyjdź z domu i pokonaj wewnętrzną barierę do ucieczki przed tym, co na zewnątrz.


Bardzo często boimy się pokazać prawdziwych siebie. Chowamy się za maskami, uciekając przed ewentualną krytyką, czy odrzuceniem przez resztę ludzi, których mamy wokół siebie. Żyjemy w strachu przed spojrzeniem we własne lustro, czyli lustro życia. W taki jednak sposób, idąc przez życie, stajemy się pionkiem innych dookoła. Czy nie lepiej jest przejąć tę pałeczkę i decydować samemu o sobie?


Walczyć o to, na czym nam zależy, po prostu iść i robić to, co się kocha. Pamiętaj, że nie ma nic złego w strachu, zwłaszcza w wychylaniu się trochę bardziej niż inni na metaforycznym tarasie widokowym życia. Nie każdy decyduje się wyjść na niego od razu. Inni wolą przeczekać, stoczyć kilka wojen z własnymi myślami - to też się ceni! Wiecie dlaczego? Bo widać staranie, chęć i potrzebę przekazywania dobra i radości innym.


Zdarza się, że nachodzi nas potrzeba pomagania. Nie bój się! Inni i tak będą gadać! A dookoła nas jest tak wiele wartościowych ludzi - wystarczy dobrze się rozejrzeć, aby znaleźć z pozoru zwyczajną osobę, która może wywrócić nasze życie do góry nogami.


Więc chodź, otwórz się na świat!

MANIPULACJA

Hej, cześć, czołem!


Witamy w XXI wieku.


Dzisiejszy świat, choćby wydawał się "prosty w obsłudze", jest niestety dość pokręcony. Z każdej strony, codziennie w zasadzie, narażeni jesteśmy na dużą manipulację przez otoczenie. W szczególności objawia się to wieku szkolnym/młodzieżowym, kiedy każdy dookoła próbuje udowodnić innym swoją "wielkość" na tej planecie.


Dookoła, jeżeli dobrze się przyjrzymy, zauważyć można ból, strach, potyczki i masę innych załamek. Ale jest inny sposób na spojrzenie na świat.


Ogranicz wszelkie wpływy dookoła siebie, a przede wszystkim toksyczne osoby. To one mogą sprawiać, że będziesz się czuł źle, a to nie o to chodzi!


Liczysz się Ty i Twoje szczęście.


Zamiast wieczorem spędzać czas przed telewizorem, skacząc po kanałach i wybierając w reklamach, zrób coś dobrego, dla kogoś obok. Pamiętaj, że to zawsze wraca - zarówno dobro, jak i zło! Bo po co nam ta manipulacja, wciąż konsternacja? Czy nie lepiej wierzyć nam, wciąż trwać w zachwycie, wychwalać życie?


Broń swoich racji - zawsze!

TO JEST TWÓJ CZAS

Wspaniale, złamałeś barierę, trzymasz się tego, co Twoje, więc co dalej?


Jeśli skupisz się na czerpaniu radości nawet z najmniejszych rzeczy, z pewnością otrzymasz pewien skutek uboczny - odkryjesz, jak wiele elementów życia codziennego może przytłaczać. Nie rzucaj jednak przez to w przepaść tego, co już zbudowałeś, poprzez otwieranie się na świat! Choć czasami z pewnością sądzisz inaczej, to wszystko ma sens. Każdy z nas ma do wykorzystania tylko jedno życie; własną historię do napisania; jedną sztukę do odegrania; jedną piosenkę do zaśpiewania.


Wszystko co chcesz, aby się wydarzyło, jest w Twoich rękach. Choćby dookoła działo się wiele, skup się czasami na sobie. Poświęć sobie chwilę i zrób to, o czym marzysz.


To jest Twój czas.


Pokaż innym, jak wspaniale potrafisz go wykorzystać, że przestajesz lub już przestałeś bać się rozwijać żagle.


Biegnij do przodu i chwytaj to, o czym marzysz. Tego nikt nie zrobi za Ciebie.

DOSKONALE

Pośród chwil dobrych i złych, prędzej czy później zaczną pojawiać się wybory.


Wybory, które prawdopodobnie doprowadzą Cię do masy przemyśleń i postawią przed trudnymi sytuacjami.


Uczucia - to one odegrają częściowo zapewne ogromną rolę. Nigdy nie daj się tu zbić z tropu, którym idziesz - nie zważaj na przeszkody; pamiętaj o tym, czego chcesz. Nie gub kluczy do bram strachu, niepewności, lęku - brak blokady oznacza o wiele prostsze zrealizowanie celu, który sobie postawisz.


Nie ma nic złego w tym, że czasem będzie Ci zależało bardziej. Nie zamykaj tego jednak w sobie, nawet, jeśli usłyszysz "nie". Podobne trzeba upaść, aby się podnieść i tego się trzymaj! 


To co robisz dla własnego uśmiechu jest doskonałe - tego się trzymaj! 


Tylko Ty wiesz, czego tak naprawdę chcesz. Czasami warto zamknąć to w szkatułce zwanej "tajemnicą", dla samego siebie, aby później pokazać sukces z podwójną siłą. 


Nie bój się, choćbyś wpadł w błędne koło - to co robisz, jest doskonałe, jeśli robisz to z serca.

DLA CIEBIE

Czas spojrzeć w lustro!


Czy to czas na zmiany, czy akceptuję samego siebie, jak postrzegają mnie inni?


Nie, za dużo pytań! 


Nie myśl o tym, co sądzą inni. Jeśli to kim jesteś powoduje Twoją radość, nie daj się zmienić, nie ma takiej opcji! 


To chwila dla samego siebie.


Dla Ciebie.


Nie daj się wbić w wyścig o to, kto jest pierwszy, a kto najlepszy. Czasem lepiej znaleźć własną drogą, niż na siłę gonić innych. Bądź oryginalny, bądź sobą! Zachowując własną wyjątkowość będziesz mieć coś, czego nie ma prawa zabrać Ci nikt - odkryjesz w ten sposób swój własny pierwiastek na tym świecie.


Chcesz płakać, tańczyć, skakać, być kontrowersyjnym, mówić na tematy tabu? Zrób to, nie rezygnuj z własnego "ja". Nie kreuj się na pierwowzory dzisiejszego świata, bądź tym, kim chcesz być dla samego siebie.


Dla Ciebie.


Możesz wygrać swoją własną grę! I wierzę, że jeśli znajdziesz kogoś, kto Ci w tym pomoże, szybko dobiegniesz do mety.

DOBRZE, ŻE JESTEŚ

Połowa drogi za nami!


Czas na chwilę oddechu, ciszy.


Zamknij oczy i pomyśl o wszystkim, całym swoim życiu. Widzisz jak daleko już jesteś, jak wiele udało Ci się osiągnąć?


Nie mów, że jesteś zerem, nie mów, że nic nie osiągnąłeś! Jeżeli docenisz każdy uśmiech, każdy dobrze spędzony dzień, uda Ci się dostrzec, jak wiele dostajesz od życia. Ceń każdy moment, lepszy i gorszy. W końcu niezależnie od tego, czy melodia jest wygrywana na białych, czy czarnych klawiszach, wciąż tworzy muzykę.


Zostań w tej kliszy przez jeszcze chwilę. Największy dar to cisza. Cisza dla samego siebie, w której dostrzeżesz piękno. Ono tkwi w szczegółach, których swojemu życiu dodajesz Ty. 


Teraz wszystko w Twoich rękach. Każdy kolejny ruch, gest, słowo, to co dajesz od siebie. Nie chowaj się, żyj, ryzykuj! 


Księżyc dzisiaj świeci wedle Twojego życzenia - chyba nie zmarnujesz takiej szansy, hm?

SENS

W pewnym momencie z pewnością przyjdzie moment, kiedy zadasz sobie pytanie, które może bardzo zmienić Twojego podejście do otwarcia się na świat.


Czy to ma jakikolwiek sens, po co mi to?


Każdy z nas jest inny i choć w ten sposób na swój własny sposób czyni wyjątkowym, wywołuje też... konflikty. Wiesz coś o tym?


Zderzenie - dwa zupełnie inne światy. Nie porównuj siebie do osoby obok, nie zastanawiaj się nad różnicami między Wami.


Musisz nastawić się na to, że trochę poczekasz, zanim wróci do Ciebie okazywane dobro. Tramwaj na Ciebie nie poczeka, ktoś Cię wystawi, zawiedziesz się na ludziach. Nie zniechęcaj się jednak! Każda taka sytuacja to kolejna lekcja na życie i za kilka lat podziękujesz sobie za to. A karma wraca, dobro też, musisz tylko uzbroić się w cierpliwość.


Niezależnie od tego na jakich ludzi trafisz w życiu, do jak ogromnego zderzenia światów dojdzie, do jakiego sprawdzianu, testu między Wami, bądź życzliwy i nie zapominaj o najpiękniejszym uśmiechu - Twoim uśmiechu.


Tak, to ma sens!


I czekaj - czekaj na chwilę, w której ktoś otworzy drzwi tylko po to, byś był. 

POZWÓL MI KOCHAĆ

Miłość... ta jest nieunikniona. Nie ominie Cię!


To jedna z najpiękniejszych wartości w życiu. Bywa skryta, niepozorna, głęboka, ale niezależnie od jej charakterystyki, zawsze sprawia, że czujesz szczęście, zawsze i wszędzie. Stajesz się chodzącym promyczkiem, dającym energię wszystkim dookoła.


To właśnie jako miłość może pojawić się powracające dobro.


Jeśli to uczucie pojawi się przy Tobie w trakcie podbijania świata, nie odrzucaj go. Bądź prawdziwy, dawaj z siebie to co zawsze. Zaufaj drugiej osobie, niezależnie, czy będzie to chłopak, dziewczyna, przyjaciółka, przyjaciel, czy jakakolwiek inne stworzenie w Twoim życiu, nawet pies!


Pozwól drugiemu człowiekowi sprawiać Twój uśmiech.


Daj pokierować sobą, przełam się i powiedz "STOP" wahaniom. Pozwól się złapać przed upadkiem, pozwól spełniać swoje marzenia, pozwól kochać. Przy bezsilności po prostu zaufaj. 


Nigdy nie jesteś sam. Zawsze, znajdzie Cię ktoś, kto będzie przy Tobie, na złe i na dobre.


Otwórz oczy i zobacz więcej. Pozwól kochać.

BEZ NIEJ NIE BYŁOBY NAS

W przypadku Jeremiego to w tym miejscu wszystko się zaczęło.


Jeśli się poddasz... to tutaj wszystko może zacząć się na nowo.


Pobaw się w odkrywcę. Przemierz wzdłuż i wszerz cały swój świat, aby odnaleźć tę jedną, unikatową rzecz, w której będziesz się spełniać. 


Może będzie to muzyka, może teatr, literatura, sport, może miłość czy przyjaźń? To nie jest ważne. 


Sens własnego istnienia otrzymuje kolejny kolor w momencie, w którym odkrywasz swoją pasję. Rzecz, bez której wydaje Ci się, że by Cię nie było. Taki diament, który chronisz i pielęgnujesz w każdej chwili swojego życia. 


Pasja to siła, którą masz w sobie i to ona nadaje życiu blasku. 


Każdy szuka czegoś innego. Na co postawisz Ty? 

DZIESIĘĆ MINUT

S.O.S.


Wysyłam S.O.S, przecież tylko jest...


Nie, nie dziesięć minut.


Nie tutaj.


Tutaj masz całe życie. Czas na zagranie wielu aktów, z aktorami, jakich wybierze dla Ciebie los. Z fabułą, jaką on wyznaczy. Ze scenografią, jaka spadnie z nieba. Niby nieprzewidywalne, ale jednak...


Główną rolę grasz ty. Błyszczysz w świetle reflektorów, zmagasz się z chwilami lepszymi i gorszymi, piszesz własną historię, grasz własny koncert.


Jesteś elementem łączącym wszystko w całość i nadającym sens.


Masz wiele czasu na podejmowanie decyzji, nawet na pomyłki i błędy. Z pewnością będą Cię one denerwować, kiedy cały Twój wysiłek będzie iść na nic, ale to właśnie na błędach się uczymy, to właśnie każde potknięcie i upadek sprawiają, że jesteśmy silniejsi. 


I choć życie nie trwa dziesięciu minut, to w takim tempie przelatuje. 


Na początku płynie moderato, ale w pewnym momencie przestajesz nad tym panować i idziesz w allegretto. 


Doceniaj każdą daną chwilę, nawet, jeśli czasem będziesz się wkurzać!


MASAKRA!

RAZ DWA TRZY

Zbliżamy się do końca, więc pora pochylić się nad największym sukcesem osobistego sukcesu człowieka - uśmiechem.


"Raz dwa trzy" to utwór, który kręci się głównie wokół uniesienia dwóch kącików do góry. Wskazuje wartości, które mogą to spowodować i pokazuje, że tak naprawdę to od Ciebie zależy, czy dasz sobie zaznać szczęścia.


Uśmiech to taka rzecz, która sprawia, że nagle jest lepiej. Mówią, że to najlepszy makijaż i zgadzam się z tym. Do tego jaki uniwersalny - pasuje kobiecie, mężczyźnie, zabawkom... nawet zwierzętom!


To taka mała iskierka, którą możesz podać w świat. Najpiękniejsze jest to, że to po prostu gest prosto z serca - nie kosztuje nic, a daje wszystko. Ciepło, brak poczucia samotności i radość.


Nie daj zamknąć się w twierdzy trosk. To właśnie tutaj pomoże Ci ten artykuł - otwórz się na świat.


Raz, dwa, trzy... uśmiech! Tylko Ty, innym się nie uda, jeśli nie zaczną grać w tę grę.


Daj ten mały prezent każdemu, kogo mijasz, a dostrzeżesz, jak wiele nagle się zmieni. Takie lekarstwo bez recepty, na którym tylko zyskasz, nic nie stracisz!


Uwierz mi, uśmiech czyni cuda. 

NAJWAŻNIEJSZA

Dotarłeś.


Jesteś tutaj.


Witamy na mecie, kochanie!


Rozejrzyj się dookoła. Widzisz tych ludzi, tam daleko? Oni wciąż walczą. Trzymaj za nich kciuki, aby byli równie silni jak Ty i wytrwali w swoim postanowieniu.


Spójrz dalej. Tamci, którzy się wahają, wciąż stoją przed startem. Uśmiechnij się do nich. To doda im otuchy w otwieraniu się na świat.


A teraz odwróć się i zobacz, kto jest z Tobą, tuż obok. Kto Ci pomagał, kto walczył z Tobą.


Mama, Przyjaciel, Idol.


Kto tam stoi?


Komu dzisiaj dziękujesz? 


Ja na pewno dziękuję Tobie, bo właśnie dzięki temu, co uczyniłeś, świat stał się lepszy.


Najważniejsza. Bo pokochała, pozwoliła, dała życie, poczekała, powiedziała "tak". Kto jest dla Ciebie "Nią"?


Cel został osiągnięty. Teraz podziękuj więc temu, bez kogo nie byłoby to możliwe.

Trzysta sześćdziesiąt pięć dni.


Dwanaście miesięcy.


Dwanaście niezwykłych piosenek.


Jedna płyta.


Jeden człowiek.


Jeden cel.


Otwórz się na świat.Bywało ciężko. Podczas Twojej podróży, który przebyłeś, lub w którą być może dopiero wyruszysz, napotkasz wiele zła, jak i dobra. Nie poddawaj się jednak. Nawet w najgorszej burzy szukaj tęczy i idź przed siebie! Trzymaj się twardo tego, co sobie postanowiłeś, a jestem pewna, że się uda.


Jeżeli poznałeś już metę, gratuluję. Jestem z Ciebie niezwykle dumna, bo sama wiem, jak czasami ciężko jest dawać światu z siebie tak wiele. Jak ciężko radzić sobie z krytyką ludzi dookoła, być elementem jak z innej układanki puzzli, żyć we własnej bajce.


Ale jak już zapewne wiesz, nie ma w tym nic złego. Być sobą to znaczy iść własną drogą, naprzeciw krytyce innych ludzi. To znaczy zaakceptować swoją inność, a zarazem wyjątkowość.Jeremi, poprzez album "Otwórz się na świat" uczy nas, aby zawsze szukać w życiu tego, co piękne i dostrzegać to piękno nawet w małych rzeczach. 


Spróbuj. Spróbuj wyruszyć w podróż i otworzyć się na świat. Każdy z nas trzyma tutaj za Ciebie kciuki, Jeremi z pewnością też. A jeśli się uda, mam nadzieję, że dostaniesz szansę, aby podziękować mu za to osobiście.A Ty, otworzyłeś się już na świat? Opowiedz swoją historię w komentarzu.Nigdy nie trać wiary w samego siebie, nigdy.


~ Skoczylaska

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (1) ocenili go na: 3,200 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 3400 punktów za:

Jakość:3220Popularność:79
Podziękowania:36Ocena:15
Wyróżnienia:0Komentarze:50

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Użytkownik zweryfikowany 129,637 punktów 2 5
79 czytelników Sty 7

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

5 Komentarzy

oliviaxy Użytkownik zweryfikowany 44,704 punktów 1 5
Wow, kolejny naprawdę znakomity post! Bardzo lubię czytać twoje dzieła bo są pięknie napisane i motywujące! Naprawdę kawał wielkiej roboty
0 głosów
Sty 7
Patrycja Mróz Zarejestrowany użytkownik 13 punktów
Kolejny świetny post Asia
0 głosów
Sty 7
sroczkaxv Użytkownik zweryfikowany 6,040 punktów 1
Kocham cię za ten motywujący post tej! Peace & Love!
0 głosów
Sty 10
beata_b99 Użytkownik zweryfikowany 129,325 punktów 2 6 17
To niesamowite, ile z każdej piosenki możemy wyciągnąć dla siebie. Każde słowa są tak przemyślane, byśmy my wynieśli z nich jak najwięcej. 12 piosenek i 12 różnych rad i wskazówek. Po zastosowaniu ich wszystkich możemy być ludźmi spełnionymi i szczęśliwymi a do tego dąży chyba każdy z nas.
Wspaniały post Asiu, myślę, że jeden z lepszych, jakie stworzyłaś i oby tak dalej
0 głosów
Sty 10
zuzia11 Użytkownik zweryfikowany 42,525 punktów 3
Niesamowity post!
0 głosów
Sty 15

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
268 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 265 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 21756 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

 1. Bambinos
  90524 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67907 punktów
 3. Jereminators
  52959 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  35699 punktów
 2. Heartbreaker
  18755 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3653 punktów
 5. JakubWichowski
  1187 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  84 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66646 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18816 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42791 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5949 punktów
 1. Bambinos
  90524 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67907 punktów
 3. Jereminators
  52959 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6628 punktów
 6. Riverdale
  3334 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2119 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  75 punktów
 13. Sheerios
  46 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post