NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+4 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

*grafiki zamieszczone w poście zostały wykonane przeze mnie :)*


I oto nadszedł - witaj, 2018!


Każdy nowy rok sprawia, że tworzymy postanowienia, plany na nadchodzące 365 dni. Jakie są Wasze?


Dzisiejszy artykuł jest przeznaczony dla każdego - w oparciu o debiutancką płytę artysty - "Otwórz się na świat" - przedstawię mój punkt widzenia w tej kwestii. 


Jak otworzyć się na świat z Jeremim? Poznajcie moją opinię na ten temat! Zapraszam :)

CHODŹ

Zacznij od początku - wyjdź z domu i pokonaj wewnętrzną barierę do ucieczki przed tym, co na zewnątrz.


Bardzo często boimy się pokazać prawdziwych siebie. Chowamy się za maskami, uciekając przed ewentualną krytyką, czy odrzuceniem przez resztę ludzi, których mamy wokół siebie. Żyjemy w strachu przed spojrzeniem we własne lustro, czyli lustro życia. W taki jednak sposób, idąc przez życie, stajemy się pionkiem innych dookoła. Czy nie lepiej jest przejąć tę pałeczkę i decydować samemu o sobie?


Walczyć o to, na czym nam zależy, po prostu iść i robić to, co się kocha. Pamiętaj, że nie ma nic złego w strachu, zwłaszcza w wychylaniu się trochę bardziej niż inni na metaforycznym tarasie widokowym życia. Nie każdy decyduje się wyjść na niego od razu. Inni wolą przeczekać, stoczyć kilka wojen z własnymi myślami - to też się ceni! Wiecie dlaczego? Bo widać staranie, chęć i potrzebę przekazywania dobra i radości innym.


Zdarza się, że nachodzi nas potrzeba pomagania. Nie bój się! Inni i tak będą gadać! A dookoła nas jest tak wiele wartościowych ludzi - wystarczy dobrze się rozejrzeć, aby znaleźć z pozoru zwyczajną osobę, która może wywrócić nasze życie do góry nogami.


Więc chodź, otwórz się na świat!

MANIPULACJA

Hej, cześć, czołem!


Witamy w XXI wieku.


Dzisiejszy świat, choćby wydawał się "prosty w obsłudze", jest niestety dość pokręcony. Z każdej strony, codziennie w zasadzie, narażeni jesteśmy na dużą manipulację przez otoczenie. W szczególności objawia się to wieku szkolnym/młodzieżowym, kiedy każdy dookoła próbuje udowodnić innym swoją "wielkość" na tej planecie.


Dookoła, jeżeli dobrze się przyjrzymy, zauważyć można ból, strach, potyczki i masę innych załamek. Ale jest inny sposób na spojrzenie na świat.


Ogranicz wszelkie wpływy dookoła siebie, a przede wszystkim toksyczne osoby. To one mogą sprawiać, że będziesz się czuł źle, a to nie o to chodzi!


Liczysz się Ty i Twoje szczęście.


Zamiast wieczorem spędzać czas przed telewizorem, skacząc po kanałach i wybierając w reklamach, zrób coś dobrego, dla kogoś obok. Pamiętaj, że to zawsze wraca - zarówno dobro, jak i zło! Bo po co nam ta manipulacja, wciąż konsternacja? Czy nie lepiej wierzyć nam, wciąż trwać w zachwycie, wychwalać życie?


Broń swoich racji - zawsze!

TO JEST TWÓJ CZAS

Wspaniale, złamałeś barierę, trzymasz się tego, co Twoje, więc co dalej?


Jeśli skupisz się na czerpaniu radości nawet z najmniejszych rzeczy, z pewnością otrzymasz pewien skutek uboczny - odkryjesz, jak wiele elementów życia codziennego może przytłaczać. Nie rzucaj jednak przez to w przepaść tego, co już zbudowałeś, poprzez otwieranie się na świat! Choć czasami z pewnością sądzisz inaczej, to wszystko ma sens. Każdy z nas ma do wykorzystania tylko jedno życie; własną historię do napisania; jedną sztukę do odegrania; jedną piosenkę do zaśpiewania.


Wszystko co chcesz, aby się wydarzyło, jest w Twoich rękach. Choćby dookoła działo się wiele, skup się czasami na sobie. Poświęć sobie chwilę i zrób to, o czym marzysz.


To jest Twój czas.


Pokaż innym, jak wspaniale potrafisz go wykorzystać, że przestajesz lub już przestałeś bać się rozwijać żagle.


Biegnij do przodu i chwytaj to, o czym marzysz. Tego nikt nie zrobi za Ciebie.

DOSKONALE

Pośród chwil dobrych i złych, prędzej czy później zaczną pojawiać się wybory.


Wybory, które prawdopodobnie doprowadzą Cię do masy przemyśleń i postawią przed trudnymi sytuacjami.


Uczucia - to one odegrają częściowo zapewne ogromną rolę. Nigdy nie daj się tu zbić z tropu, którym idziesz - nie zważaj na przeszkody; pamiętaj o tym, czego chcesz. Nie gub kluczy do bram strachu, niepewności, lęku - brak blokady oznacza o wiele prostsze zrealizowanie celu, który sobie postawisz.


Nie ma nic złego w tym, że czasem będzie Ci zależało bardziej. Nie zamykaj tego jednak w sobie, nawet, jeśli usłyszysz "nie". Podobne trzeba upaść, aby się podnieść i tego się trzymaj! 


To co robisz dla własnego uśmiechu jest doskonałe - tego się trzymaj! 


Tylko Ty wiesz, czego tak naprawdę chcesz. Czasami warto zamknąć to w szkatułce zwanej "tajemnicą", dla samego siebie, aby później pokazać sukces z podwójną siłą. 


Nie bój się, choćbyś wpadł w błędne koło - to co robisz, jest doskonałe, jeśli robisz to z serca.

DLA CIEBIE

Czas spojrzeć w lustro!


Czy to czas na zmiany, czy akceptuję samego siebie, jak postrzegają mnie inni?


Nie, za dużo pytań! 


Nie myśl o tym, co sądzą inni. Jeśli to kim jesteś powoduje Twoją radość, nie daj się zmienić, nie ma takiej opcji! 


To chwila dla samego siebie.


Dla Ciebie.


Nie daj się wbić w wyścig o to, kto jest pierwszy, a kto najlepszy. Czasem lepiej znaleźć własną drogą, niż na siłę gonić innych. Bądź oryginalny, bądź sobą! Zachowując własną wyjątkowość będziesz mieć coś, czego nie ma prawa zabrać Ci nikt - odkryjesz w ten sposób swój własny pierwiastek na tym świecie.


Chcesz płakać, tańczyć, skakać, być kontrowersyjnym, mówić na tematy tabu? Zrób to, nie rezygnuj z własnego "ja". Nie kreuj się na pierwowzory dzisiejszego świata, bądź tym, kim chcesz być dla samego siebie.


Dla Ciebie.


Możesz wygrać swoją własną grę! I wierzę, że jeśli znajdziesz kogoś, kto Ci w tym pomoże, szybko dobiegniesz do mety.

DOBRZE, ŻE JESTEŚ

Połowa drogi za nami!


Czas na chwilę oddechu, ciszy.


Zamknij oczy i pomyśl o wszystkim, całym swoim życiu. Widzisz jak daleko już jesteś, jak wiele udało Ci się osiągnąć?


Nie mów, że jesteś zerem, nie mów, że nic nie osiągnąłeś! Jeżeli docenisz każdy uśmiech, każdy dobrze spędzony dzień, uda Ci się dostrzec, jak wiele dostajesz od życia. Ceń każdy moment, lepszy i gorszy. W końcu niezależnie od tego, czy melodia jest wygrywana na białych, czy czarnych klawiszach, wciąż tworzy muzykę.


Zostań w tej kliszy przez jeszcze chwilę. Największy dar to cisza. Cisza dla samego siebie, w której dostrzeżesz piękno. Ono tkwi w szczegółach, których swojemu życiu dodajesz Ty. 


Teraz wszystko w Twoich rękach. Każdy kolejny ruch, gest, słowo, to co dajesz od siebie. Nie chowaj się, żyj, ryzykuj! 


Księżyc dzisiaj świeci wedle Twojego życzenia - chyba nie zmarnujesz takiej szansy, hm?

SENS

W pewnym momencie z pewnością przyjdzie moment, kiedy zadasz sobie pytanie, które może bardzo zmienić Twojego podejście do otwarcia się na świat.


Czy to ma jakikolwiek sens, po co mi to?


Każdy z nas jest inny i choć w ten sposób na swój własny sposób czyni wyjątkowym, wywołuje też... konflikty. Wiesz coś o tym?


Zderzenie - dwa zupełnie inne światy. Nie porównuj siebie do osoby obok, nie zastanawiaj się nad różnicami między Wami.


Musisz nastawić się na to, że trochę poczekasz, zanim wróci do Ciebie okazywane dobro. Tramwaj na Ciebie nie poczeka, ktoś Cię wystawi, zawiedziesz się na ludziach. Nie zniechęcaj się jednak! Każda taka sytuacja to kolejna lekcja na życie i za kilka lat podziękujesz sobie za to. A karma wraca, dobro też, musisz tylko uzbroić się w cierpliwość.


Niezależnie od tego na jakich ludzi trafisz w życiu, do jak ogromnego zderzenia światów dojdzie, do jakiego sprawdzianu, testu między Wami, bądź życzliwy i nie zapominaj o najpiękniejszym uśmiechu - Twoim uśmiechu.


Tak, to ma sens!


I czekaj - czekaj na chwilę, w której ktoś otworzy drzwi tylko po to, byś był. 

POZWÓL MI KOCHAĆ

Miłość... ta jest nieunikniona. Nie ominie Cię!


To jedna z najpiękniejszych wartości w życiu. Bywa skryta, niepozorna, głęboka, ale niezależnie od jej charakterystyki, zawsze sprawia, że czujesz szczęście, zawsze i wszędzie. Stajesz się chodzącym promyczkiem, dającym energię wszystkim dookoła.


To właśnie jako miłość może pojawić się powracające dobro.


Jeśli to uczucie pojawi się przy Tobie w trakcie podbijania świata, nie odrzucaj go. Bądź prawdziwy, dawaj z siebie to co zawsze. Zaufaj drugiej osobie, niezależnie, czy będzie to chłopak, dziewczyna, przyjaciółka, przyjaciel, czy jakakolwiek inne stworzenie w Twoim życiu, nawet pies!


Pozwól drugiemu człowiekowi sprawiać Twój uśmiech.


Daj pokierować sobą, przełam się i powiedz "STOP" wahaniom. Pozwól się złapać przed upadkiem, pozwól spełniać swoje marzenia, pozwól kochać. Przy bezsilności po prostu zaufaj. 


Nigdy nie jesteś sam. Zawsze, znajdzie Cię ktoś, kto będzie przy Tobie, na złe i na dobre.


Otwórz oczy i zobacz więcej. Pozwól kochać.

BEZ NIEJ NIE BYŁOBY NAS

W przypadku Jeremiego to w tym miejscu wszystko się zaczęło.


Jeśli się poddasz... to tutaj wszystko może zacząć się na nowo.


Pobaw się w odkrywcę. Przemierz wzdłuż i wszerz cały swój świat, aby odnaleźć tę jedną, unikatową rzecz, w której będziesz się spełniać. 


Może będzie to muzyka, może teatr, literatura, sport, może miłość czy przyjaźń? To nie jest ważne. 


Sens własnego istnienia otrzymuje kolejny kolor w momencie, w którym odkrywasz swoją pasję. Rzecz, bez której wydaje Ci się, że by Cię nie było. Taki diament, który chronisz i pielęgnujesz w każdej chwili swojego życia. 


Pasja to siła, którą masz w sobie i to ona nadaje życiu blasku. 


Każdy szuka czegoś innego. Na co postawisz Ty? 

DZIESIĘĆ MINUT

S.O.S.


Wysyłam S.O.S, przecież tylko jest...


Nie, nie dziesięć minut.


Nie tutaj.


Tutaj masz całe życie. Czas na zagranie wielu aktów, z aktorami, jakich wybierze dla Ciebie los. Z fabułą, jaką on wyznaczy. Ze scenografią, jaka spadnie z nieba. Niby nieprzewidywalne, ale jednak...


Główną rolę grasz ty. Błyszczysz w świetle reflektorów, zmagasz się z chwilami lepszymi i gorszymi, piszesz własną historię, grasz własny koncert.


Jesteś elementem łączącym wszystko w całość i nadającym sens.


Masz wiele czasu na podejmowanie decyzji, nawet na pomyłki i błędy. Z pewnością będą Cię one denerwować, kiedy cały Twój wysiłek będzie iść na nic, ale to właśnie na błędach się uczymy, to właśnie każde potknięcie i upadek sprawiają, że jesteśmy silniejsi. 


I choć życie nie trwa dziesięciu minut, to w takim tempie przelatuje. 


Na początku płynie moderato, ale w pewnym momencie przestajesz nad tym panować i idziesz w allegretto. 


Doceniaj każdą daną chwilę, nawet, jeśli czasem będziesz się wkurzać!


MASAKRA!

RAZ DWA TRZY

Zbliżamy się do końca, więc pora pochylić się nad największym sukcesem osobistego sukcesu człowieka - uśmiechem.


"Raz dwa trzy" to utwór, który kręci się głównie wokół uniesienia dwóch kącików do góry. Wskazuje wartości, które mogą to spowodować i pokazuje, że tak naprawdę to od Ciebie zależy, czy dasz sobie zaznać szczęścia.


Uśmiech to taka rzecz, która sprawia, że nagle jest lepiej. Mówią, że to najlepszy makijaż i zgadzam się z tym. Do tego jaki uniwersalny - pasuje kobiecie, mężczyźnie, zabawkom... nawet zwierzętom!


To taka mała iskierka, którą możesz podać w świat. Najpiękniejsze jest to, że to po prostu gest prosto z serca - nie kosztuje nic, a daje wszystko. Ciepło, brak poczucia samotności i radość.


Nie daj zamknąć się w twierdzy trosk. To właśnie tutaj pomoże Ci ten artykuł - otwórz się na świat.


Raz, dwa, trzy... uśmiech! Tylko Ty, innym się nie uda, jeśli nie zaczną grać w tę grę.


Daj ten mały prezent każdemu, kogo mijasz, a dostrzeżesz, jak wiele nagle się zmieni. Takie lekarstwo bez recepty, na którym tylko zyskasz, nic nie stracisz!


Uwierz mi, uśmiech czyni cuda. 

NAJWAŻNIEJSZA

Dotarłeś.


Jesteś tutaj.


Witamy na mecie, kochanie!


Rozejrzyj się dookoła. Widzisz tych ludzi, tam daleko? Oni wciąż walczą. Trzymaj za nich kciuki, aby byli równie silni jak Ty i wytrwali w swoim postanowieniu.


Spójrz dalej. Tamci, którzy się wahają, wciąż stoją przed startem. Uśmiechnij się do nich. To doda im otuchy w otwieraniu się na świat.


A teraz odwróć się i zobacz, kto jest z Tobą, tuż obok. Kto Ci pomagał, kto walczył z Tobą.


Mama, Przyjaciel, Idol.


Kto tam stoi?


Komu dzisiaj dziękujesz? 


Ja na pewno dziękuję Tobie, bo właśnie dzięki temu, co uczyniłeś, świat stał się lepszy.


Najważniejsza. Bo pokochała, pozwoliła, dała życie, poczekała, powiedziała "tak". Kto jest dla Ciebie "Nią"?


Cel został osiągnięty. Teraz podziękuj więc temu, bez kogo nie byłoby to możliwe.

Trzysta sześćdziesiąt pięć dni.


Dwanaście miesięcy.


Dwanaście niezwykłych piosenek.


Jedna płyta.


Jeden człowiek.


Jeden cel.


Otwórz się na świat.Bywało ciężko. Podczas Twojej podróży, który przebyłeś, lub w którą być może dopiero wyruszysz, napotkasz wiele zła, jak i dobra. Nie poddawaj się jednak. Nawet w najgorszej burzy szukaj tęczy i idź przed siebie! Trzymaj się twardo tego, co sobie postanowiłeś, a jestem pewna, że się uda.


Jeżeli poznałeś już metę, gratuluję. Jestem z Ciebie niezwykle dumna, bo sama wiem, jak czasami ciężko jest dawać światu z siebie tak wiele. Jak ciężko radzić sobie z krytyką ludzi dookoła, być elementem jak z innej układanki puzzli, żyć we własnej bajce.


Ale jak już zapewne wiesz, nie ma w tym nic złego. Być sobą to znaczy iść własną drogą, naprzeciw krytyce innych ludzi. To znaczy zaakceptować swoją inność, a zarazem wyjątkowość.Jeremi, poprzez album "Otwórz się na świat" uczy nas, aby zawsze szukać w życiu tego, co piękne i dostrzegać to piękno nawet w małych rzeczach. 


Spróbuj. Spróbuj wyruszyć w podróż i otworzyć się na świat. Każdy z nas trzyma tutaj za Ciebie kciuki, Jeremi z pewnością też. A jeśli się uda, mam nadzieję, że dostaniesz szansę, aby podziękować mu za to osobiście.A Ty, otworzyłeś się już na świat? Opowiedz swoją historię w komentarzu.Nigdy nie trać wiary w samego siebie, nigdy.


~ Skoczylaska

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,200 punktów
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3445 punktów za:

Jakość:3220Popularność:94
Wsparcie:61Ocena i wartość ocen:4
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:50
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 168,077 punktów 1 2 6
94 czytelników Sty 7

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

5 Komentarzy

oliviaxy Użytkownik 47,308 punktów 1 1 6
Wow, kolejny naprawdę znakomity post! Bardzo lubię czytać twoje dzieła bo są pięknie napisane i motywujące! Naprawdę kawał wielkiej roboty
0 głosów
Jest OK
Sty 7
Patrycja Mróz Użytkownik 13 punktów 1
Kolejny świetny post Asia
0 głosów
Jest OK
Sty 7
sroczkaxv Użytkownik 6,040 punktów 1
Kocham cię za ten motywujący post tej! Peace & Love!
0 głosów
Jest OK
Sty 10
beata_b99 Użytkownik 128,100 punktów 3 6 17
To niesamowite, ile z każdej piosenki możemy wyciągnąć dla siebie. Każde słowa są tak przemyślane, byśmy my wynieśli z nich jak najwięcej. 12 piosenek i 12 różnych rad i wskazówek. Po zastosowaniu ich wszystkich możemy być ludźmi spełnionymi i szczęśliwymi a do tego dąży chyba każdy z nas.
Wspaniały post Asiu, myślę, że jeden z lepszych, jakie stworzyłaś i oby tak dalej
0 głosów
Jest OK
Sty 10
zuzia11 Użytkownik 45,117 punktów 4
Niesamowity post!
0 głosów
Jest OK
Sty 15

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
120 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 120 Gości
Dziś posty czytano : 8897 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

Największe fandomy

 1. The 100
  96 osób
 2. Bambinos
  89 osób
 3. Ananasy Sylwii
  84 osób
 4. Riverdale
  84 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  45 osób
 7. Arturonators
  32 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. GRY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. TALENTY
  1 osób
 1. Riverdale
  178785 punktów
 2. The 100
  30766 punktów
 3. Supiwerki
  20055 punktów
 4. Young Stars Festival
  18236 punktów
 5. Ananasy Sylwii
  13969 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  11934 punktów
 7. Ania, nie Anna
  10133 punktów
 8. SERIALE
  9282 punktów
 9. Bambinos
  9141 punktów
 10. Eurowizja
  9103 punktów
 11. Bartek Lovers
  8923 punktów
 12. Famous In Love
  8210 punktów
 13. Once Upon A Time
  7686 punktów
 14. FILMY/SERIALE/TV
  7255 punktów
 15. YOUNG STARS
  6767 punktów
 16. Pretty Little Liars
  6376 punktów
 17. Remonators
  6121 punktów
 18. Dua Lipa
  4571 punktów
 19. KSIĄŻKI
  4397 punktów
 20. INNE
  4383 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  4236 punktów
 22. Progress Armia
  4108 punktów
 23. The Originals
  4032 punktów
 24. Nintendo
  3600 punktów
 25. 13 Reasons Why
  3505 punktów
 26. Arturonators
  3497 punktów
 27. Domisiaki
  2816 punktów
 28. K-Pop
  2627 punktów
 29. SikorskiSquad
  2476 punktów
 30. God Of War
  2404 punktów
 31. Sport
  2114 punktów
 32. Young Stars News
  2016 punktów
 33. Puthinators
  1882 punktów
 34. MUZYKA
  1657 punktów
 35. Misiaki Sysi
  1617 punktów
 36. FILMY
  1610 punktów
 37. GRY
  940 punktów
 38. Pamiętniki Wampirów
  527 punktów
 39. Team Rieger
  429 punktów
 40. Stranger Things
  377 punktów
 41. Kluseczki Olgi
  333 punktów
 42. Arianators
  234 punktów
 43. Soy Luna
  148 punktów
 44. Detroit
  144 punktów
 45. YOUTUBE
  130 punktów
 46. Life Is Strange
  93 punktów
 47. MMers
  89 punktów
 48. The Good Place
  70 punktów
 49. Sony Playstation
  66 punktów
 50. R5Family
  57 punktów
 51. Selenators
  43 punktów
 52. Beautilles
  41 punktów
 53. Podróże
  40 punktów
 54. 5SOSFam
  39 punktów
 55. Directioners
  39 punktów
 56. Orlandonators
  24 punktów
 57. Uncharted
  23 punktów
 1. Potterheads
  114 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  5000 punktów
 2. SERIALE
  2562 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  1891 punktów
 4. Bartek Lovers
  1096 punktów
 5. YOUNG STARS
  956 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  863 punktów
 7. Riverdale
  375 punktów
 8. MUZYKA
  154 punktów
 9. Once Upon A Time
  91 punktów
 10. Arturonators
  89 punktów
 11. Supiwerki
  87 punktów
 12. Bambinos
  46 punktów
 13. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 14. Pretty Little Liars
  32 punktów
 15. INNE
  24 punktów
 16. KSIĄŻKI
  21 punktów
 17. Stranger Things
  21 punktów
 18. Domisiaki
  20 punktów
 19. Dua Lipa
  20 punktów
 20. Remonators
  17 punktów
 21. Young Stars News
  16 punktów
 22. Ania, nie Anna
  14 punktów
 23. GRY
  14 punktów
 24. Eurowizja
  12 punktów
 25. SikorskiSquad
  12 punktów
 26. The Originals
  12 punktów
 27. FILMY
  11 punktów
 28. Nintendo
  11 punktów
 29. Sport
  10 punktów
 30. God Of War
  8 punktów
 31. Young Stars Festival
  8 punktów
 32. Famous In Love
  6 punktów
 33. Pamiętniki Wampirów
  6 punktów
 34. 13 Reasons Why
  5 punktów
 35. Arianators
  3 punktów
 36. LUDZIE
  2 punktów
 37. Progress Armia
  2 punktów
 38. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2663 punktów
 2. Riverdale
  2340 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1782 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1662 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. Dua Lipa
  1047 punktów
 8. The Originals
  989 punktów
 9. Soy Luna
  986 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post