Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+5 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Grupa na facebooku to z pewnością ważne miejsce dla naszej polskiej społeczności Bambinos. To tutaj panuje stały przepływ informacji, tutaj się integrujemy, zawieramy nowe przyjaźnie i dzielimy się swoimi przeżyciami. 


Dziś mam dla was małe Q&A, gdzie mam nadzieję przybliżę wam trochę jak to jest być moderatorem, na czym to polega, z czym to się je, ogólnie - mam dla was odpowiedzi od nowych moderatorek odnośnie ich pracy ale też innych kwestii na grupie. Ja również odpowiem na parę pytań, choć etap moderatora mam już od dawna za sobą. 


Oprócz tego mam też dla was pewien bonus - aż 50 faktów o chłopakach z Bars and Melody czeka, byście mogli je odkryć, bądź może je sobie przypomnieć! A teraz już bez zbędnego przedłużania - zapraszam dalej, mam nadzieję, że wam się spodoba!

Kojarzycie osoby z grupy? 


Amelia Banaszak: Może nie większość, jednak dużo osób jest kojarzonych przeze mnie. Z wieloma osobami piszę/pisałam. Z paroma się znam prywatnie, z resztą pisałam co najmniej raz. Najbardziej kojarzę osoby, które regularnie się udzielają. 


Wiktoria Frydrych: Tak, kojarzę bardzo dużo osób. Zwłaszcza tych, którzy dodają posty i komentują, po prostu Ci którzy są aktywni na grupie. 


Małgorzata Pusiak: Kojarzę naprawdę wielka cześć grupy.


Martyna Sikora: Jeśli się ktoś aktywnie udziela – jasne! Natomiast szarych myszek naprawdę nie mamy jak skojarzyć, to po prostu niewykonalne byśmy znali każdego z osobna, bo jest nas niemal 50 tysięcy. Oprócz tego spośród aktywnych osób wybieramy nowych moderatorów w razie potrzeby, więc opłaca się udzielać. Nie lubimy jednak spamerów, którzy są na grupie jedynie po to, by zrobić szum i chaos. Podsumowując – kojarzymy, nawet sporo osób, które potrafią się wybić.


Jesteście zgrani jako administracja? 


Amelia Banaszak: Chyba raczej tak. Między nami do tej pory jeszcze żadnej sprzeczki nie było. Wszyscy się ze sobą dogadują. 


Wiktoria Frydrych: Myślę, że jesteśmy bardzo zgrani. W administracji jestem od niedawna i jeśli czegoś nie wiem odnośnie tej roli, bez problemu mogę zgłosić się do innych o pomoc. 


Małgorzata Pusiak: Myślę, że tak. Potrafi się dogadać przeważnie cały czas, to niesamowici ludzie.

Ile czasu poświęcacie grupie? 


Amelia Banaszak: Na grupie spędzam większość swojego dnia, co prawda nie siedzę za dużo w internecie, to staram się być jednak chociażby na grupie, aby dodać posta czy zaakceptować oczekującego posta/prośbę o dołączenie. 


Wiktoria Frydrych: Dużo czasu, na Faceboku jestem dostępna można powiedzieć prawie cały czas, więc jeśli są dodane posty do zatwierdzenia lub nowi członkowie, wchodzę na grupę i od razu to robię. Często przeglądam też komentarze, czy aby na pewno są zgodne z regulaminem. 


Małgorzata Pusiak: Większą cześć poświęcam grupie, ale nie narzekam. Nawet chce to robić, uwielbiam to!


Martyna Sikora: Dużo. Grupa jest dla nas bardzo ważna, przywiązaliśmy się do niej. Staramy się robić wszystko, by szła do przodu i czasem jest to czasochłonne, ale wynagradza to obecność wspaniałych ludzi:)


Jak to wszystko się zaczęło? 


Amelia Banaszak: Moderatora dostałam prawdopodobnie ze względu na zajęcie pierwszego miejsca w rankingu najaktywniejszych członków, dostałam go 1 stycznia tego roku.Szczerze mówiąc, nawet nie podejrzewałam, że go dostane, byłam w lekkim szoku. Udzielałam się też parę miesięcy przed tym, ale tylko ze względu na to, aby zwiększyć aktywność. 


Wiktoria Frydrych: Wszystko zaczęło się od kiedy postanowiłam udzielać się na grupie, czyli ponad rok temu. Dodawałam dużo ciekawych postów, które inni komentowali. Z czasem zaczęło kojarzyć mnie sporo osób z grupy, jak również i administracja. Po długim okresie aktywności, administratorzy postanowili dać mi szansę i zostałam moderatorem. 


Małgorzata Pusiak: Pewnego dnia, a dokładnie 31.12.2017 weszłam na grupę i zobaczyłam ze dodali mnie do administracji, było to niesamowite uczucie i nie ukrywam ale cholernie poprawili mi humor!

Czy praca jest ciężka? 


Amelia Banaszak: Zależy kto z jakiej perspektywy patrzy. Na pewno administratorzy mają trudniejszą pracę niż modzi, jednak moderatorzy muszą starać się o to, aby nie utracić swojej funkcji. U nas tego poziomu trudności jak na razie chyba nie ma, uzupełniamy się.


Wiktoria Frydrych: Praca administratora zajmuję dużo czasu, jednak nie wydaje mi się aż tak trudna. Na grupie jest kilkunastu administratorów i myślę, że świetnie sobie radzimy z grupą, posty są zatwierdzane bardzo szybko, więc myślę, że nie ma żadnych problemów.


Małgorzata Pusiak: Bywają ciężkie sytuacje, ciężko się czasami dogadać z jakąś osoba, ale to nie jest ciężkie, przynajmniej jak na razie.


Martyna Sikora: To zależy od tego jak zgrany jest skład administracji. Jeśli każdy z nas ma wyznaczone zadania i mamy wspólne cele — nie jest aż tak trudno. Nasz skład jest bardzo zgrany, traktujemy się jak taką paczkę najbliższych przyjaciół, a co za tym idzie praca na grupie nie wydaje się specjalnie ciężka tak, że nie da się tego ogarnąć. Oczywiście bywają momenty kiedy jest trudno, jednak razem sobie z nimi radzimy i staramy się szybko reagować.


Co chcielibyście zmienić na grupie? 


Amelia Banaszak: Nie ma takiej rzeczy, którą chciałabym zmienić. Jedynie co, to chciałabym aby zwiększyła się aktywność, bo od pewnego czasu po prostu jej nie ma, jednak wiem, że to zależy od członków i nie mamy na to wpływu. 


Wiktoria Frydrych: Myślę, że przede wszystkim to, żeby każdy bez problemu mógł kulturalnie wyrazić swoje zdanie i nie został hejtowany przez innych. Poprawiłabym też aktywność, chciałabym, żeby więcej osób udzielało się na grupie, dodawali posty i komentarze. 

Co chcielibyście zmienić na grupie? v2


Małgorzata Pusiak: Nic, atmosfera i ludzie są wspaniali!


Martyna Sikora: Przede wszystkim aktywność. Chcielibyśmy, by każdy czuł się tu dobrze, by nie było zbędnych dram, a żeby zapanowała świetna atmosfera. Do tego potrzebne jest jednak zaangażowanie od obu stron, a tego czasami brakuje. Mamy jednak nadzieję, że w przyszłości się to zmieni, ale póki co jest dobrze tak jak jest. Nie ma tutaj nic co mogło by nas zaniepokoić.


Kto najczęściej daje bany? 


Amelia Banaszak: Przed moim dołączeniem do administracji nie miałam pojęcia kto najczęściej rozdawał bany. Teraz prawdopodobnie to ja najczęściej je rozdaje, bo nie ukrywam, że lubię to robić, jednak co za dużo, to nie zdrowo. Przyczyną może być też to, że siedzę strasznie dużo w komentarzach różnych postów, ludzie także mnie oznaczają czasem, więc gdy ktoś łamie regulamin, jestem zmuszona do banowania.


Wiktoria Frydrych: W sumie to nie wiem, wydaje mi się, że głównie osoby, które są w administracji już dłużej. 


Małgorzata Pusiak: Myślę, że każdy chociaż raz dał bana, to zależy kto zobaczył posta jako pierwszy.


Martyna Sikora: Przyznam szczerze, że kiedyś był czas, gdy rozdawałam je na prawo i lewo. I żeby nie było – nie bezpodstawnie! Jako administracja karzemy tyko i wyłącznie za nieprzestrzeganie regulaminu, który jest przez nas bardzo poważnie traktowany i jest dla nas podstawą przy wymierzaniu kary bądź nagrody. Teraz nie dajemy ich już tak dużo ze względu na to, że ludzie się uspokoili. Bywa jednak tak, że konsultujemy różne przypadki, bo chcemy być w stu procentach obiektywni. Szczególnie w czasie dram często takowe się zdarzały, ale obecnie na grupie panuje spokój.

+ 50 faktów o Bars and Melody!

Nie ma fana, który znałby swojego idola na wylot, wiedział o nim po prostu wszystkiego. Możemy wiedzieć jedynie o faktach z jego życia, wiedzieć jak zachowuje się na co dzień, ale nie jaki jest ani co myśli. Przygotowałam więc coś dla Bambinos – kilkanaście interesujących, POTWIERDZONYCH faktów, informacji, ciekawostek, jak kto woli, o chłopakach z Bars and Melody. Od razu zaznaczam, że nie będą one skopiowane z internetowych stron, blogów etc. Zamierzam bazować na swojej wiedzy, a także na starych bądź nowych wywiadach, mam nadzieję, że okaże się to super pomocą dla osób, które niewiele wiedzą o duecie. Zaczynajmy!


• Chłopaki wydali trzy albumy z autorskimi piosenkami, jedną EP’kę oraz dwa krążki z coverami co daje niezły wynik jak na ich kilka lat w przemyśle muzycznym.


•Ulubione wspomnienie Leondre z dzieciństwa to robienie milkshake’ów z siostrą w nocy – miał wtedy 6 lat.


•Charlie zdradził, że chętnie nagraliby trio z Sylwią Przybysz.


•Wśród krajów, które chłopcy chcieliby odwiedzić jest Tajlandia oraz Islandia.


•Starszy z chłopaków zamawia kebaba, gdy jest naprawdę zestresowany występem na scenie.


•Ulubione słowa chłopaków w języku polskim to szklanka i dobra zupa.


•Charlie twierdzi, że jeśli nie byłby muzykiem byłby inżynierem.


•Ulubionym polskim miastem Leondre jest Kraków, za to Charliego – Warszawa. Dodatkowo w DDTVN chłopcy zdradzili, że chcą pojechać na wycieczkę historyczną do pierwszego z miast i zagrać tam koncert!

•Lenehan nie lubi arbuzów, za to Leo je uwielbia.


•Leondre chciałby mieć 24 lata, to według niego idealny wiek, bo wszystko jest legalne.


•Chłopaki chcieliby zagrać kolejny koncert w Japonii i w Los Angeles.


•Ulubiona piosenka Charliego z Generation Z to I want you, za to Leo Not a love song i Fast Car.


•Leondre chciałby mieszkać na południu Francji, a Charlie na Florydzie.


•Ich utwór 143 w roku 2015 osiągnął pierwsze miejsce podczas audycji w Radiu Young Stars, podsumowującą cały rok. Był to wybór słuchaczy!


•Ich klip do piosenki I wont let you go został nakręcony w Gdańsku.


•Najczęściej można ich złapać na instagramie, to ich faworyt spośród portali społecznościowych.


•Lubią czytać fanfiction o Chardre.•Oboje byli kiedyś zawieszeni w szkole.


•Twierdzą, że nasze pierogi są oślizgłe, ale chcą ich spróbować.


•Charlie gdyby miał kogoś pocałować byłaby to Kylie Jenner.


•Leondre uważa, że mundurki w szkołach są naprawdę spoko.

•Oboje w chwili obecnej są singlami, żaden z nich nie posiada drugiej połówki. 


•Lenehan kiedyś w wywiadzie powiedział, że to Polska jest ich największym fanem.


•Ulubionym coverem Leondre jest Unforgettable, za to Charliego In the End oraz It aint me. Oboje wspólnie stwierdzili, że Rockstar też im się bardzo podoba.


•Podczas trasy koncertowej lubią się odstresować grając w szachy.


•Bardzo stresuje ich wykonanie na żywo swoich najnowszych piosenek – podczas Generation Z Tour chłopcy zaprezentują wiele nowego materiału.


•Charlie lubi imprezować, za to Leo grać w gry komputerowe – jego fav jest zdecydowanie League of Legends.


•Byli headlinerem ubiegłorocznego jak i tegorocznego Young Stars Festival.


•Rekord sprzedaży meet&greet na ich koncert to 3 sekundy – (ubiegłoroczny koncert w Krakowie) natomiast WSZYSTKICH biletów – 5 minut (Kraków&Wrocław rok temu)


•Łącznie zagrali w Polsce 23 koncerty – już za chwilę dobijemy do 31!


•Artyści współpracują z Syco Music, a ich kontrakt warty jest 500 tysięcy funtów.


•Instagrama Charliego obserwuje więcej Polaków (około ¾ całej sumy) niż Brytyjczyków, sam zainteresowany twierdzi, że to zdumiewające.

•Leondre chciałby być astronautą.


•Ulubione anime Devries’a to Madoka Magica.


•Młodszy z chłopaków jeszcze kilka miesięcy temu twierdził, że piosenka która opisuje jego życie to Faded z ich nowego albumu Generation Z.


•Charlie uwielbia pikantne / bardzo ostre jedzenie.


•Chłopcy uwielbiają polski i francuski akcentu dziewczyn.


•Wbrew pozorom to Leondre ma więcej problemów z głosem.


•Pierwotna wersja dobrze znanego nam Hopeful to No more tears, natomiast Shining Star – Like a star, którą Leo wykonywał wraz z Tilly, swoją młodszą siostrą.


•Leondre woli sam koncert niż meet&greet, a to dlatego, że uwielbia występować na scenie przed tłumem fanów.

Sądzicie, że dalibyście radę pełnić rolę moderatora na tak dużej grupie? Wiedzieliście o wszystkich ciekawostkach? Piszcie w komentarzach!
Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (1) ocenili go na: 2,600 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 3175 punktów za:

Jakość:2620Popularność:400
Podziękowania:90Ocena:25
Wyróżnienia:0Komentarze:40

Bars and Melody
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
400 czytelników Sty 7

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

TheJack Zarejestrowany użytkownik 724 punktów 1 2
cieszę się, że to właśnie dziewczyny dostały moderatora
+1 głos
Sty 7
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
myślę, że one też się cieszą;)
hypeleondre Zarejestrowany użytkownik 1,776 punktów 1
nie wiedziałam o kilku ciekawostkach, ale z tym kebabem, to bylo w ddtvn co? xD
+1 głos
Sty 7
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
taak ahah

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
160 osób na stronie
6 Użytkowników oraz 154 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 9852 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 5

 1. Paulina Korejke 3
  32003 punktów
 2. Heartbreaker
  18656 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3616 punktów
 5. JakubWichowski
  1184 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66531 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42733 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5946 punktów
Kontakt Post