NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+7 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Na ten dzień Bambinos czekały miesiącami i to wcale nie jest kłamstwo! Ciągłe odliczanie, stres, łzy, by nadszedł ten jeden grudniowy dzień – rozpoczęcie europejskiej trasy Generation Z Tour. To Francja stała się gospodarzem tego magicznego show – wczoraj w Paryżu nastąpiło oficjalne zapoczątkowanie zupełnie niespodziewanych zmian! Uwierzycie, że teraz to nie Hopeful kończy koncerty? 


Tak, dokładnie, od samego początku to właśnie ta piosenka wieńczyła wszystko – teraz musi jednak ustąpić utworowi, który również zawładnął wieloma sercami. Jeśli chcecie dowiedzieć się o jaki numer chodzi, jak wygląda set-lista koncertu, o co chodzi z MAG lub jak wygląda zupełnie nowa scena – zapraszam do rozwinięcia! 


Ostrzegam jednak, że post pisany jest na przykładzie Francji – może się to więc strasznie różnić od naszych polskich realiów. Bądźmy przygotowani na to, że mimo podobieństw znajdziemy tutaj również wiele różnic. A teraz bez zbędnego przedłużania, po tak wyczerpującym wstępie – zaczynajmy!

Czym Bars and Melody podróżują i jak wygląda ich rutyna w trasie!

To było do przewidzenia – padło oczywiście na TourBus. Dlaczego tak, a nie inaczej? Może zamiast rozwodzić się nad wymyślaniem sensownych argumentów po prostu przytoczę wypowiedź chłopaków, a także dam wam link do wywiadu dla DDTVN (klik)tam również stwierdzili, że jest to po prostu wygodniejsze. 


"Są tygodnie, kiedy TourBus staje się dla chłopaków drugim domem. Ale wcale nie narzekają, twierdzą, że czują się w nim lepiej niż w niejednym hotelu. - Kiesy jeździ się w trasę po całej Europie o wiele łatwiej podróżować busem niż samolotem. – przyznał Charlie. 


- Nie mam żadnego wymarzonego zakątka na ziemi. Mógłbym podróżować autobusem w trasie koncertowej po całym świecie. – zwierzył się Leondre. 


Obaj mają swoją ulubioną przestrzeń w busie. To strefa relaksu zlokalizowana obok kuchni. - Mamy tu głośnik, więc możemy w wolnej chwili posłuchać muzyki. Gramy też w szachy i rozmawiamy o tym, jak było na koncercie. – opowiada Leo. 


Oprócz rozmów i partyjki gry w szachy, innym lekarstwem na nudę w czasie podróży jest gra na PlayStation. Chłopaki chętnie też odpalają filmy. Obaj cieszą się, że właściwie nie zauważają podróży, bo kiedy oni śpią, bus przemierza czasem setki kilometrów dzielące miasta, w których koncertują. 


A rano? Choć nie należą do rannych ptaszków wstają zazwyczaj przed godziną dziewiątą. Następnie zaglądają do telefonów, odpalają instagrama i inne portale społecznościowe. Potem poranna toaleta, stylizacja fryzów, która opiera się na "potarganiu włosów," wybór ciuchów i można zaczynać dzień!"


- tak właśnie chłopcy zwierzali się dziennikarzom z gazety Young Stars News! Tak też wygląda ich rutyna i opinia o TourBusach.

Co usłyszymy podczas Generation Z Tour? Set-lista i krótki opis każdej z piosenek!

Allergic To the Sun - utwór, który rozpoczyna koncert to kawałek trochę niepozorny, na pewno intrygujący i zachwycający po dokładnym przesłuchaniu. Tutaj z kolei nie znajdziemy nic romantycznego – jest to piosenka z którą możemy się utożsamić. Opowiada o oryginalności, o tym, że wcale nie jesteśmy tacy sami w szarej rzeczywistości. 


Każdy jest inny i to nas wyróżnia! Niemożna powiedzieć, że jest to mega szybka i skoczna piosenka, ale nie można też stwierdzić, że na początku skrywa swoją autentyczność pod warstwą spokojnej melodii, Dopiero przy refrenie widać nagłą zmianę, która idealnie wpasowała się w klimat piosenki. 


Stay Youngto uwielbiana przez publiczność w czasie koncertów piosenka przy której możemy się wyszaleć. Często, a właściwie zawsze Leondre oddaje nam trochę tekstu, szczególnie przy partiach, gdzie krzyczeliśmy po jego pytaniu `we wanna stay young.`


Jest to przeze mnie bardzo miło wspominany utwór, bo pokazywał on jak bardzo możemy zintegrować się jako fandom. 


Sama piosenka mówi nam o - jak już mogliście się domyślić - dorastaniu. Jak mówią nam chłopcy okres między dzieciństwem a dorosłością jest bardzo ważny o ile nie najważniejszy. Leondre porównuje życie do placu zabaw z drabinkami, to metafora, która sprawdza się tutaj idealnie. 


Wspomina przy okazji swoje przeżycia z dzieciństwa, ogólnie mówiąc chciałby być zawsze młody i nie zamartwiać się problemami współczesnego świata.

I wont let you go - posiada tekst, który mówi o dwóch zakochanych w sobie osobach, ale ich miłość wisi na włosku. Bohater błaga wybrankę, by dała mu szansę, zapewnia, że nie pozwoli jej odejść i utwierdza ją w tym jak bardzo silne jest uczucie, które do niej żywi. 


Mój absolutny faworyt spośród wszystkiego, na prawdę, nie raz uroniłam niejedną łzę, gdy tylko słuchałam tego kawałka! Nie mogę doczekać się przyszłego tygodnia, kiedy to usłyszę go na żywo, bo jestem pewna, że będzie to niesamowite przeżycie!


Hopeful - utwór na pewno znany każdej Bambino. Piosenka, od której wszystko się zaczęło i która w tym fandomie nigdy nie zostanie zapomniana. To właśnie ją wykonał duet podczas przesłuchań do Britains Got Talent i jednocześnie stała się ona przepustką do marzeń chłopaków. 


Tekst absolutnie nie jest banalny ani powszechny – artyści na podstawie swoich przeżyć z dzieciństwa opisali jak wygląda przemoc fizyczna i psychiczna przez rówieśników w szkole. 


Swoimi słowami dali nawet nieświadomie wiele wsparcia dla osób, które zmagają się z prześladowaniem w szkole na co dzień. Jest to hit, który jako pierwszy doczekał się teledysku i stał się utworem obowiązkowym dla każdego fana Bars and Melody. I tutaj muszę przyznać, że byłam ogromnie zdziwiona, że Leondre pomimo tak młodego wieku był w stanie stworzyć takie arcydzieło. 


Tekst jest naprawdę świetny i zawiera cały bagaż doświadczeń jaki przeżył chłopak – jak dla mnie bomba, choć czasami niektórzy zapominają, że tekst jest poważny i powinniśmy zwrócić na niego większą uwagę. Nie kończy on już jednak koncertów chłopaków - jest to ogromna zmiana, która zaszła właśnie podczas tej trasy. Jesteście ciekawi, która z piosenek wieńczy teraz wszystko w całość? Zapraszam dalej!

Thousand Years - Piosenka, która stała się następcą sławnego Hopeful, (dosłownie! to ona teraz kończy koncerty) a także faworyt wielu, naprawdę wielu fanów Leo i Charliego. Roztapiacz damskich serc, dowód, że odległość nie musi być przeszkodą dla prawdziwej miłości. 


Dziewczyny często porównują tekst do walki o marzenia – pokonują kilometry, przeszkody i czekają długo, by zobaczyć jeden uśmiech, który jest motywacją, by spełniać marzenia i się nie poddawać. Jest to na pewno ten kawałek, który podnosi na duchu i jest w stanie zmobilizować do walki o swoje cele, które wcale nie są nieosiągalne.


Fast Car - piosenka jest niesamowicie poruszająca i chyba przyzna to każdy, kto zrozumiał jakie znaczenie ma dla chłopaków ten tekst. Jest on po prostu przemyśleniami, które potrafią złapać za serce. Nie będę się nad tym rozwodzić, bo osoby, które wiedzą bardzo dużo o artystach powinni go skojarzyć, póki co zostawmy to w tajemnicy. 


Oczywiście wykonanie jej w Paryżu wprawiło wszystkich w melancholijny nastrój, a sama piosenka sprawiła, że nie jednej osobie polały się łzy. Warto też wspomnieć, że teledysk do niej jest w wersji lyrics, a bierze w nim udział animowana postać Leondre, któremu myślę szczególnie bliskie są słowa. 


Not a Love Song - tytuł mnie z początku nie co zdezorientował, ale mimo wszystko to jest miłosna piosenka, nie dajcie się zmylić, tak jak ja zanim usłyszałam całość.


Po prostu Leondre nie lubi miłosnych kawałków, więc Charlie zrobił mu przysługę, nadając piosence mylący tytuł. Mimo wszystko jest to jedna z najbardziej wielbionych piosenek przez osoby z fandomu. Nie ma się co dziwić, tekst jest zachwycający! 

Keep Smiling - utwór ma być dla nas oparciem, czymś co uświadomi nas byśmy pamiętali o tych szczęśliwych chwilach w naszym życiu i byśmy byli stale pozytywni. W końcu po co zadręczać się problemami życia codziennego, skoro są to jedynie błahostki? 


Chłopaki starają się nas przekonać, że szczęście to synonim po części zabawy i spełnienia, ale bez przesady, bo ma też to swoje granice. Chłopaki idealnie wyważyli tekst piosenki, by ta była spójna i zrozumiała, a zarazem niosła jakiś przekaz. 


Live your life - geneza tej piosenki jest dosyć śmieszną historią. Chłopaki zdali sobie sprawę, że większość piosenek z albumu jest zbyt depresyjna, więc zmusili się, by stworzyć coś wesołego, co nie będzie monotonne, a oryginalne i bliskie temu, co zawarli już na krążku.


Tekst mówi o tym, by dosłownie żyć własnym życiem! Chłopakom zależało, by nie wpaść w totalitarny sposób myślenia, nie słuchać porad osób, którym często zależy, byśmy upadli, którzy czekają tylko na nasz najmniejszy błąd. 


Musimy koncentrować się na podążaniu własną ścieżką, by korzystać z życia, które nie dość, że jest jedno, to jeszcze jest krótkie. Powinniśmy wykorzystać je w pełni, czerpać z niego garściami i nie popaść w depresyjne myśli, które często spowodowane są błahostkami.


Faded - piosenka bliska Leondre, który pisząc ją stworzył w swojej głowie pewną historię. Jest to kawałek, który można interpretować na wiele sposobów, nie musimy ograniczać się do jednego i to jeszcze narzuconego. Każdy może rozumieć go inaczej. 


Myślę, że to piosenka, która opowiada o osobie, która w jednej chwili zdaje sobie sprawę, że życie zaczyna ją przerażać, nie może pamiętać swojej przeszłości i ukochana osoba, która jest dla niej całym światem przestaje ją kochać. Wydaje jej się, że wszystko się rozpada i czeka tylko na moment, kiedy usłyszy, że to koniec i nie będzie miał już w posiadaniu nic więcej.


INNE PIOSENKI NIE SĄ NAM ZNANE, JEDNAK NA PEWNO NIE JEST TO WSZYSTKO CO ZAPREZENTOWALI CHŁOPCY!

Przypomnijmy zasady obowiązujące w Polsce i harmonogramy!

Oczywiste jest to, że regulamin zabrania wnoszenia broni lub napojów alkoholowych, ale aparatów czy napojów wnosić również nie można. Organizatorzy pokrótce dali nam znać czego nie można przynosić - znajdziecie to na pierwszej grafice, która pokazana jest powyżej. 


Pilnujcie tego, bo możecie nie zostać wpuszczeni na obiekt - lepiej stosować się do regulaminu, by uniknąć potem przykrych niespodzianek, zwłaszcza z tak błahego powodu jak niedostosowanie się do zasad wydarzenia.


Drugą ważną kwestią jest zgoda rodzica - niby szczegół dla niektórych, a jednak bardzo ważna kwestia. Może ona zostać napisana własnoręcznie przez rodzica (musicie umieścić tam wasze imię, nazwisko, numer telefonu, formułkę, że rodzic bierze za was odpowiedzialność, nazwę i miejsce wydarzenia) lub wydrukowana, a gotowy wzór znajdziecie tutaj: ZGODA RODZICA NA KONCERT W RAMACH TRASY GENERATION Z.


Zgody nie musicie posiadać jeśli macie skończone osiemnaście lat. Jeśli nie macie skończonych dwunastu lat musicie jednak przebywać na koncercie pod opieką osoby dorosłej, która zobowiązana jest do posiadania biletu.


Jeśli nie jesteście czegoś pewni, macie jakieś niejasności czy po prostu nie wiecie absolutnie niczego, bo to wasz pierwszy koncert, koniecznie sięgnijcie do regulaminu imprezy - pomoże wam się on odnaleźć w każdej sytuacji, bo jest on stworzony by na evencie panował porządek. Znajdziecie go tutaj: REGULAMIN - GENERATION Z TOUR. 


Jeśli natomiast nie będziecie pewni co macie ze sobą zrobić już na koncercie, bądź zgubicie się na Meet&Greet (co jest właściwie niemożliwe, ale jednak) możecie spytać każdej osoby, która ma na plecach złotym drukiem napisane MyMusicCrew. 


Udzielą wam oni odpowiedzi i rozwieją wątpliwości. Nie róbcie lepiej niczego na własną rękę, bo może okazać się to zgubne.

Harmonogram - Szczecin, Gdańsk, Warszawa!

Dlaczego jest to harmonogram tylko dla trzech miast? Już wyjaśniam. Co do Poznania, Wrocławia i Katowic uważam, że będzie on taki sam, jednak do tych koncertów zostało jeszcze trochę czasu, a organizatorzy skupiają się póki co na trzech pierwszych koncertach. 


Z Krakowem za to sytuacja jest inna - jest to ostatnie show w pierwszej części oraz przedostatnie w ogóle w Polsce. Tutaj nie pojawi się Iggi Kelly, więc mamy lukę w harmonogramie. 


Na 100% będzie wyglądał on inaczej - może koncert skończy się wcześniej lub w miejsce tego supportu dodany zostanie ktoś inny? Tego nie wiemy, jednak luka jest i to właśnie dlatego brak harmonogramu dla Krakowa i drugich Katowic. 


Bądźmy jednak spokojni - niedługo wszystko zostanie ogłoszone. Póki co jednak organizatorzy skupiają się na pierwszych koncertach, czyli właśnie Szczecinie, Gdańsku i Warszawie. Co będzie potem - zobaczymy.


Jeśli chodzi o MAG, na sto procent będą one na innych zasadach niż we Francji, więc nie ma co ich tutaj opisywać. My mamy inną ściankę, inne zasady, o wiele więcej biletów i innych organizatorów, więc tutaj raczej nie ma co się rozwodzić.

Przypomnienie polskich dat - to już jutro!

8 STYCZNIA - SZCZECIN - DK SŁOWIANIN

9 STYCZNIA - GDAŃSK - B90

10 STYCZNIA - WARSZAWA - PROGRESJA

11 STYCZNIA - POZNAŃ - B17

12 STYCZNIA - WROCŁAW - ZAKLĘTE REWIRY (UWAGA! ZMIANA MIEJSCA!)

13 STYCZNIA - KATOWICE - MEGACLUB

14 STYCZNIA - KRAKÓW - STUDIO


Potem nastąpi przerwa od show w naszym kraju. Cała trasa w Polsce skończy się koncertem w Katowicach, 22 stycznia, które zostało dodane jako dodatkowy koncert. Następnie nastąpi kolejna część trasy europejskiej oraz eventy na wyspach. Cała trasa ma skończyć się w lutym. 

Wybieracie się na koncerty w Polsce? Co sądzicie o tym we Francji? Piszcie w komentarzach!
Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,600 punktów
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 5499 punktów za:

Jakość:3620Popularność:1638
Wsparcie:176Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:30
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Mad Admin 378,659 punktów 4 8 20
1,638 czytelników Sty 7

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

3 Komentarzy

Jagoda Sawka Fan 57,736 punktów 1 1 9
Szczerze, jestem zaskoczona, że koncertu nie kończy "Hopeful". Ale też swoją drogą zwiedziona, bo to była taka tradycja i po prostu ja odbierałam to tak, że koncert kończy się piosenką, która jest początkiem. Było to dla mnie ważne w jakimś stopniu i mam szczerą nadzieję, że w Polsce będzie inaczej, bo mam ogromny sentyment do takiego zakończenia koncertu chłopaków.
Wybieram się do Krakowa i nie wierzę, że to już za tydzień!
+1 głos
Jest OK
Sty 7
Amelia Banaszak Załoga
Oglądając występ we francji po części zawiodłam się na tym jakie piosenki usłyszymy podczas koncertu, jednak ciesze się, ze znajda sie kawalki, ktore rozbujaja caly klub. Nie moge sie doczekac Super post!!!❤️
+1 głos
Jest OK
Sty 7
Wiola Jaromin Użytkownik 147 punktów 2
Genialny post <3
0 głosów
Jest OK
Sty 7

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
156 osób na stronie
2 Użytkowników oraz 154 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 6212 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

Największe fandomy

 1. The 100
  92 osób
 2. Bambinos
  88 osób
 3. Ananasy Sylwii
  83 osób
 4. Riverdale
  81 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  44 osób
 7. Arturonators
  32 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. TALENTY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. GRY
  1 osób
 1. Riverdale
  169688 punktów
 2. The 100
  30817 punktów
 3. Young Stars Festival
  18178 punktów
 4. Supiwerki
  14839 punktów
 5. Ananasy Sylwii
  13916 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  11917 punktów
 7. Ania, nie Anna
  10132 punktów
 8. SERIALE
  9136 punktów
 9. Bambinos
  9132 punktów
 10. Eurowizja
  9103 punktów
 11. Bartek Lovers
  8917 punktów
 12. Famous In Love
  8169 punktów
 13. Once Upon A Time
  7676 punktów
 14. FILMY/SERIALE/TV
  7117 punktów
 15. YOUNG STARS
  6652 punktów
 16. Pretty Little Liars
  6364 punktów
 17. Remonators
  6117 punktów
 18. Dua Lipa
  4569 punktów
 19. KSIĄŻKI
  4397 punktów
 20. INNE
  4376 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  4143 punktów
 22. Progress Armia
  4108 punktów
 23. The Originals
  4023 punktów
 24. Nintendo
  3596 punktów
 25. 13 Reasons Why
  3502 punktów
 26. Arturonators
  3220 punktów
 27. Domisiaki
  2798 punktów
 28. K-Pop
  2627 punktów
 29. SikorskiSquad
  2483 punktów
 30. God Of War
  2403 punktów
 31. Sport
  2110 punktów
 32. Young Stars News
  2016 punktów
 33. Puthinators
  1881 punktów
 34. MUZYKA
  1657 punktów
 35. Misiaki Sysi
  1616 punktów
 36. FILMY
  1605 punktów
 37. GRY
  919 punktów
 38. Pamiętniki Wampirów
  519 punktów
 39. Team Rieger
  428 punktów
 40. Stranger Things
  370 punktów
 41. Kluseczki Olgi
  333 punktów
 42. Arianators
  234 punktów
 43. Soy Luna
  148 punktów
 44. Detroit
  144 punktów
 45. YOUTUBE
  130 punktów
 46. Life Is Strange
  91 punktów
 47. MMers
  84 punktów
 48. The Good Place
  70 punktów
 49. Sony Playstation
  65 punktów
 50. R5Family
  55 punktów
 51. Selenators
  43 punktów
 52. Beautilles
  41 punktów
 53. Podróże
  40 punktów
 54. 5SOSFam
  38 punktów
 55. Directioners
  37 punktów
 56. Orlandonators
  24 punktów
 1. Potterheads
  114 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  4996 punktów
 2. SERIALE
  2543 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  1872 punktów
 4. Bartek Lovers
  1096 punktów
 5. YOUNG STARS
  949 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  863 punktów
 7. Riverdale
  366 punktów
 8. MUZYKA
  153 punktów
 9. Once Upon A Time
  91 punktów
 10. Arturonators
  87 punktów
 11. Supiwerki
  82 punktów
 12. Bambinos
  45 punktów
 13. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 14. Pretty Little Liars
  32 punktów
 15. INNE
  22 punktów
 16. KSIĄŻKI
  21 punktów
 17. Stranger Things
  21 punktów
 18. Dua Lipa
  20 punktów
 19. Domisiaki
  19 punktów
 20. Remonators
  17 punktów
 21. Young Stars News
  16 punktów
 22. Ania, nie Anna
  14 punktów
 23. GRY
  14 punktów
 24. Eurowizja
  12 punktów
 25. SikorskiSquad
  12 punktów
 26. The Originals
  12 punktów
 27. FILMY
  11 punktów
 28. Nintendo
  11 punktów
 29. Sport
  10 punktów
 30. God Of War
  8 punktów
 31. Young Stars Festival
  8 punktów
 32. Famous In Love
  6 punktów
 33. Pamiętniki Wampirów
  6 punktów
 34. 13 Reasons Why
  5 punktów
 35. Arianators
  3 punktów
 36. LUDZIE
  2 punktów
 37. Progress Armia
  2 punktów
 38. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2599 punktów
 2. Riverdale
  2283 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1782 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1662 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. Dua Lipa
  1047 punktów
 8. The Originals
  989 punktów
 9. Soy Luna
  986 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post