Fandomy

Zasady akcji Warsaw Comic Con na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+6 głosów

*artykuł nie jest w żaden sposób stronniczy, nie zabrałam mojego zdania w sprawie, są to tylko wszystkie informacje jej dotyczące, zebrane w jednym miejscu :)*


Jak zareagowalibyście, gdyby w Waszych drzwiach pewnego dnia stanął Wasz idol? Jak zachowalibyście się Wy, a jak fandom?


Jeremi i drama to dwa słowa, które nie chodzą blisko siebie. Dzisiaj jednak internet zawrzał, a to wszystko z powodu... chęci wywołania uśmiechu przez osiemnastoletniego artystę! 


Dowiedzcie się jak było naprawdę i zaprzestańcie plotkom - informacje z ostatniej chwili tylko dla fandoms.pl! Zapraszam!

Kim jest @sweet_hamster.pl?

Julka to jedna z najmłodszych fanek chłopaków. Internet poznał ją pod koniec 2016 roku, niedługo po Young Stars XMAS Show w Poznaniu. Mała dziewczynka pojawiła się tam na M&G z braćmi Sikorskimi, a zdjęcie z niego kilka dni potem ukazało się na Instagramie Jeremiego.


Na kolejne koncerty fanka nie musiała długo czekać. Jak sama pisze na swoim profilu na Instagramie, wszystko zawdzięcza swoim Rodzicom, dzięki którym ma możliwość tak częstego spotkania z idolami.


Julkę szybko zaczęli kojarzyć sami bracia Sikorscy, m.in. przez jej częste pojawianie się na koncertach trasy Odetchnij TOUR i nie tylko. Ta mała, słodka istotka znalazła dzięki chłopakom wiele nowych przyjaciół i szczęścia. Wciąż walczy o marzenia i jak widać, nie rezygnuje z nich. Tak trzymaj, Julka! :)

Skąd dowiedzieliśmy się, że Jeremi jest u Julki? Pierwsze znaki pojawiły się u dziewczynki!

W sobotni wieczór na InstaStory Jeremiego pojawiło się nagranie, podczas którego nastolatek gra na konsoli w grę związaną z wyścigami. Z wielką pewnością nikt nie przyłożyłby do tego większej wagi, gdy nie fakt, że podobne nagranie ukazało się także na profilu jego siostry, Konstancji, a w tle po chwili słychać było głosik... Julki!


W ten sposób fani szybko podłapali trop i poszli tą ścieżką, prosto na Instagrama małej Julki. 


Tam ukazało się zdjęcie, gdzie malutka Jereminator trzyma bukiet róż. Pod zdjęciem zamieściła podziękowania dla Jeremiego i dopisek, że jest najlepszy na świecie.


Pierwsi w zobaczeniu fotografii byli z pewnością obserwatorzy dziewczynki. Tych jest niemało jak na jej wiek, bo już prawie 1,4 tysiąca! Ci zareagowali jednogłośnie - byli zauroczeni gestem chłopaka i od razu zaczęli wysyłać w komentarzach masę miłości.


Na jej profilu znajduje się masa zdjęć oraz filmików z koncertów, czy spotkań M&G, więc jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie tam zajrzyjcie - @sweet_hamster.pl (jeśli macie jednak zajrzeć tam tylko po to, aby przelać falę zazdrości, lepiej nie wchodźcie tam wcale ^^).

Sikorski na InstaStory młodej fanki!

U Jeremiego długo było cicho, lecz u naszej szczęściary, na InstaStory, pojawiły się kolejne nagrania i zdjęcia.


Na pierwszym z nich, Julka, ubrana w koszulkę z fanzoneu Jeremiego, razem z chłopakiem, wykonywali refren, lecącej w tle, "Analogii". Chwilę później dziewczynka dodała także zdjęcie z samochodu, na którym na pierwszym planie widzimy wykonującego zdjęcie starszego Sikorskiego, obok tatę Julki, a w tle ją samą w towarzystwie najmłodszej Sikoreczki - Konstancji. 


W tamtej chwili z całą pewnością zawrzała nie jedna konwersacja na messengere, a między resztą fandomu pojawiła się masa pytań - "co robi tam Jeremi?!".

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać!

"Odwiedziłem dziś @sweet_hamster.pl, jedną z najmłodszych fanek, której marzeniem było, żebym wpadł do niej chociaż na chwilę. Uśmiech to piękno, którym możesz dzielić się każdego dnia! #LOVEMAKEHAPPINESS" - napisał na swoim InstaStory Jeremi, dodając urocze fotografie z Julką, które możecie oglądać wyżej. 


W tamtej chwili, jak się z pewnością domyślacie, powstała masa kontrowersji i plotek na temat tego, jak udało się dotrzeć do Jeremiego i zaprosić do siebie, z jakiej okazji pojawił się u dziewczynki.


Screeny powyższych fotografii szybko znalazły się także na profilu Julki, gdzie wspomniała o tym, że tym uśmiechem dzieli się każdego dnia.

Bomba wybuchła!

"~ Uśmiechem zmieniaj świat! Wczoraj odwiedziłem jedną z najmłodszych fanek, której marzeniem było spotkać mnie chociaż na chwile. Radość w jej oczach była bezcenna 😍 #smile" - jak widać, Jeremi chciał dobrze, ale niestety, nie każdy to dobro docenił.


Poprzez wrzucenie powyższego zdjęcia na swój Instagram, Jeremi z pewnością nieumyślnie wywołał jedną z największych dram, jaką widziałam z jego udziałem. Być może dlatego, że takie nigdy nie miały miejsca i zarówno fani jak sam Artysta z pewnością są zdumieni tym, co się dzieje.


Internet po prostu zawrzał i kipi cały czas, zwłaszcza przez post, o którym mówimy.

TEAM Jeremi VS TEAM reszta fandomu!

780 komentarzy.


Tyle przez kilka godzin ukazało się pod najnowszym zdjęciem młodego wokalisty.


Fani podzielili się na dwa zespoły - TEAM JEREMI oraz TEAM... reszta. Od hejtu, aż po konstruktywną krytykę, w której uzasadniali swoje niekoniecznie pozytywne zdanie, dotyczące zaistniałej sytuacji. 


TEAM JEREMI stanął w obronie Julki i Jeremiego, pisząc, że to niezwykle uroczy gest ze strony chłopaka. Szybko jednak zaczęli także bronić swojego idola, gdy reszta fanów stanęła po drugiej stronie i skrytykowała zachowanie artysty.


W zasadzie dlaczego? Przecież chciał tylko zrobić coś dobrego!


TEAM reszta fandomu  argumentował swoją złość przede wszystkim faktem, że ta dwójka widywała się już bardzo często i są osoby, które naprawdę nie mają możliwości spotkania swojego idola, choć bardzo by chciały. Dodatkowo, wiele osób zarzuciło Jeremiemu także, że wizyty domowe są podobno zabronione.


Wiele osób nie odróżniło zazdrości od po prostu niezrozumienia, przez co wszystko po wymieszaniu stało się mieszanką wybuchową i bardzo kontrowersyjną dyskusją. Zresztą tak wielka aktywność pisemna odbiorców Jeremiego mówi sama za siebie.

Jeremi zabiera głos w sprawie na swoim Snapchacie!

Gdy zaczęło robić się naprawdę niemiło, Jeremi sam zabrał głos w sprawie, wyjaśniając jak było, od początku do końca.


Oto, co powiedział na swoim Snapchacie (@jeremisikorski):


"Moi Drodzy, małe, krótkie sprostowanie tego, jak to wszystko wyglądało, bo widziałem, że kilka osób w komentarzach... Rozumiem, że mogliście tak się odezwać, chociaż jest to trochę przykre, boli to mnie, z racji tego, że chciałem zrobić coś dobrego, a niektórzy odebrali to jako rzecz negatywną. Opowiadam jak było: byłem z moją rodziną załatwić jedną sprawę, prywatną, o której nie będę się wypowiadał, w miejscowości, gdzie mieszka Julka, o czym nie wiedziałem. Spotkaliśmy ją przypadkiem i jej rodzina, jak i ona, zaprosiła mnie do siebie, do domu. Stwierdziliśmy, że mamy jeszcze chwilę, więc zostaliśmy i wpadliśmy do niej na dosłownie kilka godzin. I to był przypadek. To był przypadek i to nie jest faworyzowanie nikogo. Julkę kojarzymy, bo była na kilkunastu koncertach. Jest to dla mnie niezmiernie miłe, że jeździ razem ze swoim tatą i nas wspiera, dlatego błagam wszystkich, znaczy... nie błagam, po prostu zastanówcie się, zastanówcie się co piszecie, bo dobrze wiecie, że jestem osobą, która chce jak najlepiej dla wszystkich i każdego traktuję tak samo. To nie jest faworyzowanie nikogo. A najbardziej boli mnie to, że... zastanówcie się jak Julka musi się czuć. Jest dziewczynką, tak cudowną, że naprawdę nikogo nie chciałaby zranić, a czytając komentarze, która czytała na pewno, naprawdę może być jej przykro, więc wszystkich tych, którzy napisali komentarz... po prostu zastanówcie się, że rzeczy i słowa, które wypowiada się czasem w złości i emocjach, mogą kogoś ranić. To tyle ode mnie. Mam nadzieję, że rozjaśniło Wam się wszystko w głowie. Sytuacja moim zdaniem absurdalna, bardzo nie lubię wypowiadać się na takie tematy, bo wiem, że tak naprawdę każda jakakolwiek drama i każda jakakolwiek odpowiedź tylko to zaiskrza. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie inaczej i każdy po prostu z uśmiechem podejdzie do tego, a ludźmi, z którymi się jeszcze nigdy nie spotkałem, zapraszam na koncerty i mam nadzieję, że tam się spotkamy, albo kiedyś przypadkowo, też na mieście, nie wiem... trochę się w tym wszystkim miotam, bo nie jestem od mówienia, tylko śpiewania, dlatego pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie, życzę miłego dnia, dużo, dużo miłości i uśmiechu Wam przesyłam. Wszystkiego dobrego, joł!".

Kto ma rację? Co WY sądzicie o całej tej sytuacji?

Tym akcentem kończę swoje podsumowanie całej "dramy", która wywiązała się tylko z chęci dobroci w zasadzie. Pamiętajcie, niezależnie, czy planujecie się wypowiadać na ten temat, czy nie, zachowajcie szacunek i ograniczcie hejt - lepiej przemyśleć coś w osobistym zaciszu, niż rzucać na prawo i lewo złością! :)


Tak jak napisałam na początku, ja nie zabieram oficjalnego zdania w tej sprawie, ale jestem ciekawa tego, co o wszystkim sądzicie Wy! Chcielibyście znaleźć się na miejscu Julki? Jesteście tego samego zdania, co Jeremi?


LOVE & PEACE! - pamiętajcie.Dobrego wieczoru!


~ Skoczylaska

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (3) ocenili go na: 4,000 punktów
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Autor tego posta zarobił dotychczas 5864 punktów za:

Jakość:4020Popularność:1573
Wsparcie:181Ocena i wartość ocen:6
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:60
W trwającej akcji autor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
Jeremi Sikorski
 Asia Skoczylas Zweryfikowany 167,172 punktów 2 6
1,573 czytelników Sty 7

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

6 Komentarzy

Pacia z Setki Zweryfikowany 31,381 punktów 1 7
Jestem tą drugą częścią fandomu - Jasne, rozumiem, że ją odwiedził ale mimo wszystko powinien tego zdjęcia jednak nie udostępniać bo wiadomo jak się to skończyło:')
+1 głos
Jest OK
Sty 7
sroczkaxv Zweryfikowany 6,040 punktów 1
Ja swoje przemyślenia zostawię dla siebie! Miło z twojej strony, że przygotowałaś taki post!
+1 głos
Jest OK
Sty 10
Heartbreaker Zweryfikowany 131,317 punktów 1 5 12
To cudowne, że Jeremi ją odwiedził- nie rozumiem tego całego hejtu <3
0 głosów
Jest OK
Sty 7
daria_1938 Użytkownik 3 punktów 2
Nie jestem za Team Jerami ani też za Team reszta fandomu. Dlatego, że każdy ma trochę racji. Rozumiem jak czują się osoby, które odebrały to negatywnie, ale tak jak napisałaś 'lepiej przemyśleć coś w zaciszu' niż to krytykować tym samym sprawiając wielką przykrość Julce jak i Jeremiemu. Jeremi to Nasz idol i powinniśmy go wspierać, a nie zasypywać go nieprzyjemnymi komentarzami. Pamiętajmy, że Jereminators trzymają się razem.
0 głosów
Jest OK
Sty 7
beata_b99 Zweryfikowany 127,735 punktów 2 6 17
Bardzo  lubię Julkę i obserwuję ją na instagramie, dlatego bardzo szybko skojarzyłam fakty, że Jeremi odwiedził ją w domu. Na początku było mi przykro, bo to jest nie fair w stosunku do reszty fanów. Ale to decyzja Jeremiego, zresztą rodzice Julki i rodzice Sikorskich się znają a sama Julka w ostatnim czasie zaprzyjaźniła się z Konstancją. Teoretycznie więc nie powinno być w tej wizycie nic niestosownego. Dwie zaprzyjaźnione rodziny odwiedzają się wzajemnie. Jeremi jest naprawdę wspaniałym człowiekiem i chce dla wszystkich jak najlepiej. Na pewno było tak też w tym wypadku. Uśmiech Julci to jedna z piękniejszych rzeczy, jakie widziałam. Być może nie powinien zamieszczać tych wszystkich informacji w Internecie, bo niestety większość ludzi zżera zazdrość, ale nie dziwię się, że chciał pokazać prawdziwe szczęście Julki. To była jego dezycja i nie mamy prawa tego kwestionować. I nie wierzę w to, że wokół Jeremiego powstała raka drama.
0 głosów
Jest OK
Sty 8
ZuzannaP Użytkownik 2,214 punktów 1
Każdy ma prawo być trochę zazdrosny, to fakt, ale Jeremi nawet nie planował tej wizyty, bo odwiedził Julkę przy okazji załatwiania prywatnych spraw, więc nie rozumiem skąd ta cała drama. Jestem zdecydowanie Team Jeremi!
0 głosów
Jest OK
Sty 8

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
100 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 100 Gości
Dziś posty czytano : 3848 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

 1. Riverdale
  90322 punktów
 2. The 100
  32868 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  26327 punktów
 4. Stranger Things
  16320 punktów
 5. Teen Wolf
  10074 punktów
 6. SKAM
  7340 punktów
 7. Gra o Tron
  5158 punktów
 8. Life Is Strange
  3826 punktów
 9. Famous In Love
  1522 punktów
 1. Riverdale
  71330 punktów
 2. Pamiętniki Wampirów
  19497 punktów
 3. The 100
  15782 punktów
 4. Stranger Things
  6208 punktów
 5. Teen Wolf
  3745 punktów
 6. Life Is Strange
  3520 punktów
 7. Gra o Tron
  2606 punktów
 8. SKAM
  2524 punktów
 9. Famous In Love
  415 punktów
 1. Riverdale
  8791 punktów
 2. The 100
  5222 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  2939 punktów
 4. Stranger Things
  2388 punktów
 5. Teen Wolf
  1021 punktów
 6. SKAM
  783 punktów
 7. Life Is Strange
  306 punktów
 8. Famous In Love
  31 punktów
 9. Gra o Tron
  30 punktów
 1. The 100
  11864 punktów
 2. Riverdale
  10201 punktów
 3. Stranger Things
  7724 punktów
 4. Teen Wolf
  5308 punktów
 5. SKAM
  4033 punktów
 6. Pamiętniki Wampirów
  3891 punktów
 7. Gra o Tron
  2522 punktów
 8. Famous In Love
  1076 punktów
Kontakt Post