+6 głosów
(postid: 327324) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

*artykuł nie jest w żaden sposób stronniczy, nie zabrałam mojego zdania w sprawie, są to tylko wszystkie informacje jej dotyczące, zebrane w jednym miejscu :)*


Jak zareagowalibyście, gdyby w Waszych drzwiach pewnego dnia stanął Wasz idol? Jak zachowalibyście się Wy, a jak fandom?


Jeremi i drama to dwa słowa, które nie chodzą blisko siebie. Dzisiaj jednak internet zawrzał, a to wszystko z powodu... chęci wywołania uśmiechu przez osiemnastoletniego artystę! 


Dowiedzcie się jak było naprawdę i zaprzestańcie plotkom - informacje z ostatniej chwili tylko dla fandoms.pl! Zapraszam!

Kim jest @sweet_hamster.pl?

Julka to jedna z najmłodszych fanek chłopaków. Internet poznał ją pod koniec 2016 roku, niedługo po Young Stars XMAS Show w Poznaniu. Mała dziewczynka pojawiła się tam na M&G z braćmi Sikorskimi, a zdjęcie z niego kilka dni potem ukazało się na Instagramie Jeremiego.


Na kolejne koncerty fanka nie musiała długo czekać. Jak sama pisze na swoim profilu na Instagramie, wszystko zawdzięcza swoim Rodzicom, dzięki którym ma możliwość tak częstego spotkania z idolami.


Julkę szybko zaczęli kojarzyć sami bracia Sikorscy, m.in. przez jej częste pojawianie się na koncertach trasy Odetchnij TOUR i nie tylko. Ta mała, słodka istotka znalazła dzięki chłopakom wiele nowych przyjaciół i szczęścia. Wciąż walczy o marzenia i jak widać, nie rezygnuje z nich. Tak trzymaj, Julka! :)

Skąd dowiedzieliśmy się, że Jeremi jest u Julki? Pierwsze znaki pojawiły się u dziewczynki!

W sobotni wieczór na InstaStory Jeremiego pojawiło się nagranie, podczas którego nastolatek gra na konsoli w grę związaną z wyścigami. Z wielką pewnością nikt nie przyłożyłby do tego większej wagi, gdy nie fakt, że podobne nagranie ukazało się także na profilu jego siostry, Konstancji, a w tle po chwili słychać było głosik... Julki!


W ten sposób fani szybko podłapali trop i poszli tą ścieżką, prosto na Instagrama małej Julki. 


Tam ukazało się zdjęcie, gdzie malutka Jereminator trzyma bukiet róż. Pod zdjęciem zamieściła podziękowania dla Jeremiego i dopisek, że jest najlepszy na świecie.


Pierwsi w zobaczeniu fotografii byli z pewnością obserwatorzy dziewczynki. Tych jest niemało jak na jej wiek, bo już prawie 1,4 tysiąca! Ci zareagowali jednogłośnie - byli zauroczeni gestem chłopaka i od razu zaczęli wysyłać w komentarzach masę miłości.


Na jej profilu znajduje się masa zdjęć oraz filmików z koncertów, czy spotkań M&G, więc jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie tam zajrzyjcie - @sweet_hamster.pl (jeśli macie jednak zajrzeć tam tylko po to, aby przelać falę zazdrości, lepiej nie wchodźcie tam wcale ^^).

Sikorski na InstaStory młodej fanki!

U Jeremiego długo było cicho, lecz u naszej szczęściary, na InstaStory, pojawiły się kolejne nagrania i zdjęcia.


Na pierwszym z nich, Julka, ubrana w koszulkę z fanzoneu Jeremiego, razem z chłopakiem, wykonywali refren, lecącej w tle, "Analogii". Chwilę później dziewczynka dodała także zdjęcie z samochodu, na którym na pierwszym planie widzimy wykonującego zdjęcie starszego Sikorskiego, obok tatę Julki, a w tle ją samą w towarzystwie najmłodszej Sikoreczki - Konstancji. 


W tamtej chwili z całą pewnością zawrzała nie jedna konwersacja na messengere, a między resztą fandomu pojawiła się masa pytań - "co robi tam Jeremi?!".

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać!

"Odwiedziłem dziś @sweet_hamster.pl, jedną z najmłodszych fanek, której marzeniem było, żebym wpadł do niej chociaż na chwilę. Uśmiech to piękno, którym możesz dzielić się każdego dnia! #LOVEMAKEHAPPINESS" - napisał na swoim InstaStory Jeremi, dodając urocze fotografie z Julką, które możecie oglądać wyżej. 


W tamtej chwili, jak się z pewnością domyślacie, powstała masa kontrowersji i plotek na temat tego, jak udało się dotrzeć do Jeremiego i zaprosić do siebie, z jakiej okazji pojawił się u dziewczynki.


Screeny powyższych fotografii szybko znalazły się także na profilu Julki, gdzie wspomniała o tym, że tym uśmiechem dzieli się każdego dnia.

Bomba wybuchła!

"~ Uśmiechem zmieniaj świat! Wczoraj odwiedziłem jedną z najmłodszych fanek, której marzeniem było spotkać mnie chociaż na chwile. Radość w jej oczach była bezcenna 😍 #smile" - jak widać, Jeremi chciał dobrze, ale niestety, nie każdy to dobro docenił.


Poprzez wrzucenie powyższego zdjęcia na swój Instagram, Jeremi z pewnością nieumyślnie wywołał jedną z największych dram, jaką widziałam z jego udziałem. Być może dlatego, że takie nigdy nie miały miejsca i zarówno fani jak sam Artysta z pewnością są zdumieni tym, co się dzieje.


Internet po prostu zawrzał i kipi cały czas, zwłaszcza przez post, o którym mówimy.

TEAM Jeremi VS TEAM reszta fandomu!

780 komentarzy.


Tyle przez kilka godzin ukazało się pod najnowszym zdjęciem młodego wokalisty.


Fani podzielili się na dwa zespoły - TEAM JEREMI oraz TEAM... reszta. Od hejtu, aż po konstruktywną krytykę, w której uzasadniali swoje niekoniecznie pozytywne zdanie, dotyczące zaistniałej sytuacji. 


TEAM JEREMI stanął w obronie Julki i Jeremiego, pisząc, że to niezwykle uroczy gest ze strony chłopaka. Szybko jednak zaczęli także bronić swojego idola, gdy reszta fanów stanęła po drugiej stronie i skrytykowała zachowanie artysty.


W zasadzie dlaczego? Przecież chciał tylko zrobić coś dobrego!


TEAM reszta fandomu  argumentował swoją złość przede wszystkim faktem, że ta dwójka widywała się już bardzo często i są osoby, które naprawdę nie mają możliwości spotkania swojego idola, choć bardzo by chciały. Dodatkowo, wiele osób zarzuciło Jeremiemu także, że wizyty domowe są podobno zabronione.


Wiele osób nie odróżniło zazdrości od po prostu niezrozumienia, przez co wszystko po wymieszaniu stało się mieszanką wybuchową i bardzo kontrowersyjną dyskusją. Zresztą tak wielka aktywność pisemna odbiorców Jeremiego mówi sama za siebie.

Jeremi zabiera głos w sprawie na swoim Snapchacie!

Gdy zaczęło robić się naprawdę niemiło, Jeremi sam zabrał głos w sprawie, wyjaśniając jak było, od początku do końca.


Oto, co powiedział na swoim Snapchacie (@jeremisikorski):


"Moi Drodzy, małe, krótkie sprostowanie tego, jak to wszystko wyglądało, bo widziałem, że kilka osób w komentarzach... Rozumiem, że mogliście tak się odezwać, chociaż jest to trochę przykre, boli to mnie, z racji tego, że chciałem zrobić coś dobrego, a niektórzy odebrali to jako rzecz negatywną. Opowiadam jak było: byłem z moją rodziną załatwić jedną sprawę, prywatną, o której nie będę się wypowiadał, w miejscowości, gdzie mieszka Julka, o czym nie wiedziałem. Spotkaliśmy ją przypadkiem i jej rodzina, jak i ona, zaprosiła mnie do siebie, do domu. Stwierdziliśmy, że mamy jeszcze chwilę, więc zostaliśmy i wpadliśmy do niej na dosłownie kilka godzin. I to był przypadek. To był przypadek i to nie jest faworyzowanie nikogo. Julkę kojarzymy, bo była na kilkunastu koncertach. Jest to dla mnie niezmiernie miłe, że jeździ razem ze swoim tatą i nas wspiera, dlatego błagam wszystkich, znaczy... nie błagam, po prostu zastanówcie się, zastanówcie się co piszecie, bo dobrze wiecie, że jestem osobą, która chce jak najlepiej dla wszystkich i każdego traktuję tak samo. To nie jest faworyzowanie nikogo. A najbardziej boli mnie to, że... zastanówcie się jak Julka musi się czuć. Jest dziewczynką, tak cudowną, że naprawdę nikogo nie chciałaby zranić, a czytając komentarze, która czytała na pewno, naprawdę może być jej przykro, więc wszystkich tych, którzy napisali komentarz... po prostu zastanówcie się, że rzeczy i słowa, które wypowiada się czasem w złości i emocjach, mogą kogoś ranić. To tyle ode mnie. Mam nadzieję, że rozjaśniło Wam się wszystko w głowie. Sytuacja moim zdaniem absurdalna, bardzo nie lubię wypowiadać się na takie tematy, bo wiem, że tak naprawdę każda jakakolwiek drama i każda jakakolwiek odpowiedź tylko to zaiskrza. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie inaczej i każdy po prostu z uśmiechem podejdzie do tego, a ludźmi, z którymi się jeszcze nigdy nie spotkałem, zapraszam na koncerty i mam nadzieję, że tam się spotkamy, albo kiedyś przypadkowo, też na mieście, nie wiem... trochę się w tym wszystkim miotam, bo nie jestem od mówienia, tylko śpiewania, dlatego pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie, życzę miłego dnia, dużo, dużo miłości i uśmiechu Wam przesyłam. Wszystkiego dobrego, joł!".

Kto ma rację? Co WY sądzicie o całej tej sytuacji?

Tym akcentem kończę swoje podsumowanie całej "dramy", która wywiązała się tylko z chęci dobroci w zasadzie. Pamiętajcie, niezależnie, czy planujecie się wypowiadać na ten temat, czy nie, zachowajcie szacunek i ograniczcie hejt - lepiej przemyśleć coś w osobistym zaciszu, niż rzucać na prawo i lewo złością! :)


Tak jak napisałam na początku, ja nie zabieram oficjalnego zdania w tej sprawie, ale jestem ciekawa tego, co o wszystkim sądzicie Wy! Chcielibyście znaleźć się na miejscu Julki? Jesteście tego samego zdania, co Jeremi?


LOVE & PEACE! - pamiętajcie.Dobrego wieczoru!


~ Skoczylaska


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (3) ocenili go na: 4,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
2
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 6006 punktów za:

Jakość:4020Popularność:1711
Wsparcie:183Ocena i wartość ocen:6
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:62
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 172,498 pkt
1,711 czytelników Sty 7, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

6 Komentarzy

Pacia z Setki Użytkownik 49,406 pkt
Jestem tą drugą częścią fandomu - Jasne, rozumiem, że ją odwiedził ale mimo wszystko powinien tego zdjęcia jednak nie udostępniać bo wiadomo jak się to skończyło:')
+1 głos
Sty 7, 2018
sroczkaxv Użytkownik 6,040 pkt
Ja swoje przemyślenia zostawię dla siebie! Miło z twojej strony, że przygotowałaś taki post! :)
+1 głos
Sty 10, 2018
Heartbreaker Użytkownik 142,792 pkt
To cudowne, że Jeremi ją odwiedził- nie rozumiem tego całego hejtu <3 :D
0 głosów
Sty 7, 2018
daria_1938 Użytkownik 705 pkt
Nie jestem za Team Jerami ani też za Team reszta fandomu. Dlatego, że każdy ma trochę racji. Rozumiem jak czują się osoby, które odebrały to negatywnie, ale tak jak napisałaś 'lepiej przemyśleć coś w zaciszu' niż to krytykować tym samym sprawiając wielką przykrość Julce jak i Jeremiemu. Jeremi to Nasz idol i powinniśmy go wspierać, a nie zasypywać go nieprzyjemnymi komentarzami. Pamiętajmy, że Jereminators trzymają się razem.
0 głosów
Sty 7, 2018
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Bardzo  lubię Julkę i obserwuję ją na instagramie, dlatego bardzo szybko skojarzyłam fakty, że Jeremi odwiedził ją w domu. Na początku było mi przykro, bo to jest nie fair w stosunku do reszty fanów. Ale to decyzja Jeremiego, zresztą rodzice Julki i rodzice Sikorskich się znają a sama Julka w ostatnim czasie zaprzyjaźniła się z Konstancją. Teoretycznie więc nie powinno być w tej wizycie nic niestosownego. Dwie zaprzyjaźnione rodziny odwiedzają się wzajemnie. Jeremi jest naprawdę wspaniałym człowiekiem i chce dla wszystkich jak najlepiej. Na pewno było tak też w tym wypadku. Uśmiech Julci to jedna z piękniejszych rzeczy, jakie widziałam. Być może nie powinien zamieszczać tych wszystkich informacji w Internecie, bo niestety większość ludzi zżera zazdrość, ale nie dziwię się, że chciał pokazać prawdziwe szczęście Julki. To była jego dezycja i nie mamy prawa tego kwestionować. I nie wierzę w to, że wokół Jeremiego powstała raka drama.
0 głosów
Sty 8, 2018
ZuzannaP Użytkownik 5,026 pkt
Każdy ma prawo być trochę zazdrosny, to fakt, ale Jeremi nawet nie planował tej wizyty, bo odwiedził Julkę przy okazji załatwiania prywatnych spraw, więc nie rozumiem skąd ta cała drama. Jestem zdecydowanie Team Jeremi!
0 głosów
Sty 8, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
163 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 163 Gości
Dziś posty czytano : 5974 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

Największe fandomy

 1. Riverdale
  157 osób
 2. Ananasy Sylwii
  134 osób
 3. The 100
  131 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  70 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  28 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  13 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 23. Sonbird Team
  5 osób
 24. Dua Lipa
  4 osób
 25. Zosiaki
  4 osób
 26. Life Is Strange
  3 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  522930 punktów
 2. Young Stars Festival
  43146 punktów
 3. Bartek Lovers
  42808 punktów
 4. Potterheads
  39041 punktów
 5. Supiwerki
  38885 punktów
 6. The 100
  36705 punktów
 7. SikorskiSquad
  32194 punktów
 8. SERIALE
  24914 punktów
 9. GRY
  22486 punktów
 10. Arturonators
  21961 punktów
 11. Life Is Strange
  21138 punktów
 12. FILMY/SERIALE/TV
  20044 punktów
 13. Famous In Love
  18941 punktów
 14. Domisiaki
  18059 punktów
 15. Ania, nie Anna
  17256 punktów
 16. Once Upon A Time
  16646 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  16338 punktów
 18. Pretty Little Liars
  12535 punktów
 19. YOUNG STARS
  12514 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12493 punktów
 21. Sonbird Team
  10795 punktów
 22. Remonators
  10164 punktów
 23. Eurowizja
  9811 punktów
 24. GWIAZDY YOUNG STARS
  8996 punktów
 25. Forza
  8342 punktów
 26. Dua Lipa
  7856 punktów
 27. TALENTY
  6359 punktów
 28. MUZYKA
  6139 punktów
 29. Playstation VR
  6044 punktów
 30. FILMY
  5436 punktów
 31. Nintendo
  5189 punktów
 32. Detroit
  4944 punktów
 33. Tomb Raider
  4889 punktów
 34. KSIĄŻKI
  4558 punktów
 35. INNE
  4548 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  4540 punktów
 37. Progress Armia
  4262 punktów
 38. The Originals
  4189 punktów
 39. Misiaki Sysi
  4038 punktów
 40. 13 Reasons Why
  3865 punktów
 41. Stranger Things
  3441 punktów
 42. Bambinos
  3348 punktów
 43. Young Stars News
  2900 punktów
 44. K-Pop
  2698 punktów
 45. Sport
  2568 punktów
 46. American Horror Story
  2554 punktów
 47. God Of War
  2501 punktów
 48. Kortezjanie
  2094 punktów
 49. YOUTUBE
  2070 punktów
 50. Puthinators
  1920 punktów
 51. Sony Playstation
  1485 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. Temorki
  845 punktów
 54. FPS
  769 punktów
 55. MMers
  746 punktów
 56. Team Rieger
  716 punktów
 57. PC
  495 punktów
 58. Uncharted
  476 punktów
 59. R5Family
  470 punktów
 60. Kluseczki Olgi
  468 punktów
 61. Arianators
  440 punktów
 62. LUDZIE
  329 punktów
 63. #talentobranie
  278 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  256 punktów
 65. Directioners
  253 punktów
 66. Soy Luna
  247 punktów
 67. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 68. 5SOSFam
  182 punktów
 69. PROJEKT FANDOMS
  173 punktów
 70. The Good Place
  132 punktów
 71. Beautilles
  115 punktów
 72. Selenators
  104 punktów
 73. Zosiaki
  99 punktów
 74. Donaty Agaty
  94 punktów
 75. Strzelanki
  94 punktów
 76. Podróże
  75 punktów
 77. Orlandonators
  71 punktów
 78. Wyścigi
  45 punktów
 79. Swifties
  42 punktów
 80. Far Cry
  39 punktów
 1. Potterheads
  800 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2132 punktów
 7. Young Stars Festival
  1420 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Arturonators
  226 punktów
 18. Remonators
  218 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37507 punktów
 2. Riverdale
  3956 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post