NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+6 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

*artykuł nie jest w żaden sposób stronniczy, nie zabrałam mojego zdania w sprawie, są to tylko wszystkie informacje jej dotyczące, zebrane w jednym miejscu :)*


Jak zareagowalibyście, gdyby w Waszych drzwiach pewnego dnia stanął Wasz idol? Jak zachowalibyście się Wy, a jak fandom?


Jeremi i drama to dwa słowa, które nie chodzą blisko siebie. Dzisiaj jednak internet zawrzał, a to wszystko z powodu... chęci wywołania uśmiechu przez osiemnastoletniego artystę! 


Dowiedzcie się jak było naprawdę i zaprzestańcie plotkom - informacje z ostatniej chwili tylko dla fandoms.pl! Zapraszam!

Kim jest @sweet_hamster.pl?

Julka to jedna z najmłodszych fanek chłopaków. Internet poznał ją pod koniec 2016 roku, niedługo po Young Stars XMAS Show w Poznaniu. Mała dziewczynka pojawiła się tam na M&G z braćmi Sikorskimi, a zdjęcie z niego kilka dni potem ukazało się na Instagramie Jeremiego.


Na kolejne koncerty fanka nie musiała długo czekać. Jak sama pisze na swoim profilu na Instagramie, wszystko zawdzięcza swoim Rodzicom, dzięki którym ma możliwość tak częstego spotkania z idolami.


Julkę szybko zaczęli kojarzyć sami bracia Sikorscy, m.in. przez jej częste pojawianie się na koncertach trasy Odetchnij TOUR i nie tylko. Ta mała, słodka istotka znalazła dzięki chłopakom wiele nowych przyjaciół i szczęścia. Wciąż walczy o marzenia i jak widać, nie rezygnuje z nich. Tak trzymaj, Julka! :)

Skąd dowiedzieliśmy się, że Jeremi jest u Julki? Pierwsze znaki pojawiły się u dziewczynki!

W sobotni wieczór na InstaStory Jeremiego pojawiło się nagranie, podczas którego nastolatek gra na konsoli w grę związaną z wyścigami. Z wielką pewnością nikt nie przyłożyłby do tego większej wagi, gdy nie fakt, że podobne nagranie ukazało się także na profilu jego siostry, Konstancji, a w tle po chwili słychać było głosik... Julki!


W ten sposób fani szybko podłapali trop i poszli tą ścieżką, prosto na Instagrama małej Julki. 


Tam ukazało się zdjęcie, gdzie malutka Jereminator trzyma bukiet róż. Pod zdjęciem zamieściła podziękowania dla Jeremiego i dopisek, że jest najlepszy na świecie.


Pierwsi w zobaczeniu fotografii byli z pewnością obserwatorzy dziewczynki. Tych jest niemało jak na jej wiek, bo już prawie 1,4 tysiąca! Ci zareagowali jednogłośnie - byli zauroczeni gestem chłopaka i od razu zaczęli wysyłać w komentarzach masę miłości.


Na jej profilu znajduje się masa zdjęć oraz filmików z koncertów, czy spotkań M&G, więc jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie tam zajrzyjcie - @sweet_hamster.pl (jeśli macie jednak zajrzeć tam tylko po to, aby przelać falę zazdrości, lepiej nie wchodźcie tam wcale ^^).

Sikorski na InstaStory młodej fanki!

U Jeremiego długo było cicho, lecz u naszej szczęściary, na InstaStory, pojawiły się kolejne nagrania i zdjęcia.


Na pierwszym z nich, Julka, ubrana w koszulkę z fanzoneu Jeremiego, razem z chłopakiem, wykonywali refren, lecącej w tle, "Analogii". Chwilę później dziewczynka dodała także zdjęcie z samochodu, na którym na pierwszym planie widzimy wykonującego zdjęcie starszego Sikorskiego, obok tatę Julki, a w tle ją samą w towarzystwie najmłodszej Sikoreczki - Konstancji. 


W tamtej chwili z całą pewnością zawrzała nie jedna konwersacja na messengere, a między resztą fandomu pojawiła się masa pytań - "co robi tam Jeremi?!".

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać!

"Odwiedziłem dziś @sweet_hamster.pl, jedną z najmłodszych fanek, której marzeniem było, żebym wpadł do niej chociaż na chwilę. Uśmiech to piękno, którym możesz dzielić się każdego dnia! #LOVEMAKEHAPPINESS" - napisał na swoim InstaStory Jeremi, dodając urocze fotografie z Julką, które możecie oglądać wyżej. 


W tamtej chwili, jak się z pewnością domyślacie, powstała masa kontrowersji i plotek na temat tego, jak udało się dotrzeć do Jeremiego i zaprosić do siebie, z jakiej okazji pojawił się u dziewczynki.


Screeny powyższych fotografii szybko znalazły się także na profilu Julki, gdzie wspomniała o tym, że tym uśmiechem dzieli się każdego dnia.

Bomba wybuchła!

"~ Uśmiechem zmieniaj świat! Wczoraj odwiedziłem jedną z najmłodszych fanek, której marzeniem było spotkać mnie chociaż na chwile. Radość w jej oczach była bezcenna 😍 #smile" - jak widać, Jeremi chciał dobrze, ale niestety, nie każdy to dobro docenił.


Poprzez wrzucenie powyższego zdjęcia na swój Instagram, Jeremi z pewnością nieumyślnie wywołał jedną z największych dram, jaką widziałam z jego udziałem. Być może dlatego, że takie nigdy nie miały miejsca i zarówno fani jak sam Artysta z pewnością są zdumieni tym, co się dzieje.


Internet po prostu zawrzał i kipi cały czas, zwłaszcza przez post, o którym mówimy.

TEAM Jeremi VS TEAM reszta fandomu!

780 komentarzy.


Tyle przez kilka godzin ukazało się pod najnowszym zdjęciem młodego wokalisty.


Fani podzielili się na dwa zespoły - TEAM JEREMI oraz TEAM... reszta. Od hejtu, aż po konstruktywną krytykę, w której uzasadniali swoje niekoniecznie pozytywne zdanie, dotyczące zaistniałej sytuacji. 


TEAM JEREMI stanął w obronie Julki i Jeremiego, pisząc, że to niezwykle uroczy gest ze strony chłopaka. Szybko jednak zaczęli także bronić swojego idola, gdy reszta fanów stanęła po drugiej stronie i skrytykowała zachowanie artysty.


W zasadzie dlaczego? Przecież chciał tylko zrobić coś dobrego!


TEAM reszta fandomu  argumentował swoją złość przede wszystkim faktem, że ta dwójka widywała się już bardzo często i są osoby, które naprawdę nie mają możliwości spotkania swojego idola, choć bardzo by chciały. Dodatkowo, wiele osób zarzuciło Jeremiemu także, że wizyty domowe są podobno zabronione.


Wiele osób nie odróżniło zazdrości od po prostu niezrozumienia, przez co wszystko po wymieszaniu stało się mieszanką wybuchową i bardzo kontrowersyjną dyskusją. Zresztą tak wielka aktywność pisemna odbiorców Jeremiego mówi sama za siebie.

Jeremi zabiera głos w sprawie na swoim Snapchacie!

Gdy zaczęło robić się naprawdę niemiło, Jeremi sam zabrał głos w sprawie, wyjaśniając jak było, od początku do końca.


Oto, co powiedział na swoim Snapchacie (@jeremisikorski):


"Moi Drodzy, małe, krótkie sprostowanie tego, jak to wszystko wyglądało, bo widziałem, że kilka osób w komentarzach... Rozumiem, że mogliście tak się odezwać, chociaż jest to trochę przykre, boli to mnie, z racji tego, że chciałem zrobić coś dobrego, a niektórzy odebrali to jako rzecz negatywną. Opowiadam jak było: byłem z moją rodziną załatwić jedną sprawę, prywatną, o której nie będę się wypowiadał, w miejscowości, gdzie mieszka Julka, o czym nie wiedziałem. Spotkaliśmy ją przypadkiem i jej rodzina, jak i ona, zaprosiła mnie do siebie, do domu. Stwierdziliśmy, że mamy jeszcze chwilę, więc zostaliśmy i wpadliśmy do niej na dosłownie kilka godzin. I to był przypadek. To był przypadek i to nie jest faworyzowanie nikogo. Julkę kojarzymy, bo była na kilkunastu koncertach. Jest to dla mnie niezmiernie miłe, że jeździ razem ze swoim tatą i nas wspiera, dlatego błagam wszystkich, znaczy... nie błagam, po prostu zastanówcie się, zastanówcie się co piszecie, bo dobrze wiecie, że jestem osobą, która chce jak najlepiej dla wszystkich i każdego traktuję tak samo. To nie jest faworyzowanie nikogo. A najbardziej boli mnie to, że... zastanówcie się jak Julka musi się czuć. Jest dziewczynką, tak cudowną, że naprawdę nikogo nie chciałaby zranić, a czytając komentarze, która czytała na pewno, naprawdę może być jej przykro, więc wszystkich tych, którzy napisali komentarz... po prostu zastanówcie się, że rzeczy i słowa, które wypowiada się czasem w złości i emocjach, mogą kogoś ranić. To tyle ode mnie. Mam nadzieję, że rozjaśniło Wam się wszystko w głowie. Sytuacja moim zdaniem absurdalna, bardzo nie lubię wypowiadać się na takie tematy, bo wiem, że tak naprawdę każda jakakolwiek drama i każda jakakolwiek odpowiedź tylko to zaiskrza. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie inaczej i każdy po prostu z uśmiechem podejdzie do tego, a ludźmi, z którymi się jeszcze nigdy nie spotkałem, zapraszam na koncerty i mam nadzieję, że tam się spotkamy, albo kiedyś przypadkowo, też na mieście, nie wiem... trochę się w tym wszystkim miotam, bo nie jestem od mówienia, tylko śpiewania, dlatego pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie, życzę miłego dnia, dużo, dużo miłości i uśmiechu Wam przesyłam. Wszystkiego dobrego, joł!".

Kto ma rację? Co WY sądzicie o całej tej sytuacji?

Tym akcentem kończę swoje podsumowanie całej "dramy", która wywiązała się tylko z chęci dobroci w zasadzie. Pamiętajcie, niezależnie, czy planujecie się wypowiadać na ten temat, czy nie, zachowajcie szacunek i ograniczcie hejt - lepiej przemyśleć coś w osobistym zaciszu, niż rzucać na prawo i lewo złością! :)


Tak jak napisałam na początku, ja nie zabieram oficjalnego zdania w tej sprawie, ale jestem ciekawa tego, co o wszystkim sądzicie Wy! Chcielibyście znaleźć się na miejscu Julki? Jesteście tego samego zdania, co Jeremi?


LOVE & PEACE! - pamiętajcie.Dobrego wieczoru!


~ Skoczylaska

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (3) ocenili go na: 4,000 punktów
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 5894 punktów za:

Jakość:4020Popularność:1601
Wsparcie:183Ocena i wartość ocen:6
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:60
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 168,077 punktów 2 6
1,601 czytelników Sty 7

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

6 Komentarzy

Pacia z Setki Użytkownik 31,671 punktów 2 7
Jestem tą drugą częścią fandomu - Jasne, rozumiem, że ją odwiedził ale mimo wszystko powinien tego zdjęcia jednak nie udostępniać bo wiadomo jak się to skończyło:')
+1 głos
Jest OK
Sty 7
sroczkaxv Użytkownik 6,040 punktów 1
Ja swoje przemyślenia zostawię dla siebie! Miło z twojej strony, że przygotowałaś taki post!
+1 głos
Jest OK
Sty 10
Heartbreaker Użytkownik 132,301 punktów 1 5 12
To cudowne, że Jeremi ją odwiedził- nie rozumiem tego całego hejtu <3
0 głosów
Jest OK
Sty 7
daria_1938 Użytkownik 705 punktów 2
Nie jestem za Team Jerami ani też za Team reszta fandomu. Dlatego, że każdy ma trochę racji. Rozumiem jak czują się osoby, które odebrały to negatywnie, ale tak jak napisałaś 'lepiej przemyśleć coś w zaciszu' niż to krytykować tym samym sprawiając wielką przykrość Julce jak i Jeremiemu. Jeremi to Nasz idol i powinniśmy go wspierać, a nie zasypywać go nieprzyjemnymi komentarzami. Pamiętajmy, że Jereminators trzymają się razem.
0 głosów
Jest OK
Sty 7
beata_b99 Użytkownik 128,100 punktów 3 6 17
Bardzo  lubię Julkę i obserwuję ją na instagramie, dlatego bardzo szybko skojarzyłam fakty, że Jeremi odwiedził ją w domu. Na początku było mi przykro, bo to jest nie fair w stosunku do reszty fanów. Ale to decyzja Jeremiego, zresztą rodzice Julki i rodzice Sikorskich się znają a sama Julka w ostatnim czasie zaprzyjaźniła się z Konstancją. Teoretycznie więc nie powinno być w tej wizycie nic niestosownego. Dwie zaprzyjaźnione rodziny odwiedzają się wzajemnie. Jeremi jest naprawdę wspaniałym człowiekiem i chce dla wszystkich jak najlepiej. Na pewno było tak też w tym wypadku. Uśmiech Julci to jedna z piękniejszych rzeczy, jakie widziałam. Być może nie powinien zamieszczać tych wszystkich informacji w Internecie, bo niestety większość ludzi zżera zazdrość, ale nie dziwię się, że chciał pokazać prawdziwe szczęście Julki. To była jego dezycja i nie mamy prawa tego kwestionować. I nie wierzę w to, że wokół Jeremiego powstała raka drama.
0 głosów
Jest OK
Sty 8
ZuzannaP Użytkownik 2,516 punktów 2
Każdy ma prawo być trochę zazdrosny, to fakt, ale Jeremi nawet nie planował tej wizyty, bo odwiedził Julkę przy okazji załatwiania prywatnych spraw, więc nie rozumiem skąd ta cała drama. Jestem zdecydowanie Team Jeremi!
0 głosów
Jest OK
Sty 8

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
179 osób na stronie
5 Użytkowników oraz 174 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 5944 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

Największe fandomy

 1. The 100
  92 osób
 2. Bambinos
  88 osób
 3. Ananasy Sylwii
  83 osób
 4. Riverdale
  81 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  44 osób
 7. Arturonators
  32 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. TALENTY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. GRY
  1 osób
 1. Riverdale
  169683 punktów
 2. The 100
  30815 punktów
 3. Young Stars Festival
  18178 punktów
 4. Supiwerki
  14839 punktów
 5. Ananasy Sylwii
  13916 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  11917 punktów
 7. Ania, nie Anna
  10132 punktów
 8. SERIALE
  9136 punktów
 9. Bambinos
  9132 punktów
 10. Eurowizja
  9103 punktów
 11. Bartek Lovers
  8917 punktów
 12. Famous In Love
  8169 punktów
 13. Once Upon A Time
  7676 punktów
 14. FILMY/SERIALE/TV
  7117 punktów
 15. YOUNG STARS
  6652 punktów
 16. Pretty Little Liars
  6364 punktów
 17. Remonators
  6117 punktów
 18. Dua Lipa
  4569 punktów
 19. KSIĄŻKI
  4397 punktów
 20. INNE
  4376 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  4143 punktów
 22. Progress Armia
  4108 punktów
 23. The Originals
  4023 punktów
 24. Nintendo
  3596 punktów
 25. 13 Reasons Why
  3502 punktów
 26. Arturonators
  3220 punktów
 27. Domisiaki
  2798 punktów
 28. K-Pop
  2627 punktów
 29. SikorskiSquad
  2483 punktów
 30. God Of War
  2403 punktów
 31. Sport
  2110 punktów
 32. Young Stars News
  2016 punktów
 33. Puthinators
  1881 punktów
 34. MUZYKA
  1657 punktów
 35. Misiaki Sysi
  1616 punktów
 36. FILMY
  1605 punktów
 37. GRY
  919 punktów
 38. Pamiętniki Wampirów
  519 punktów
 39. Team Rieger
  428 punktów
 40. Stranger Things
  370 punktów
 41. Kluseczki Olgi
  333 punktów
 42. Arianators
  234 punktów
 43. Soy Luna
  148 punktów
 44. Detroit
  144 punktów
 45. YOUTUBE
  130 punktów
 46. Life Is Strange
  91 punktów
 47. MMers
  84 punktów
 48. The Good Place
  70 punktów
 49. Sony Playstation
  65 punktów
 50. R5Family
  55 punktów
 51. Selenators
  43 punktów
 52. Beautilles
  41 punktów
 53. Podróże
  40 punktów
 54. 5SOSFam
  38 punktów
 55. Directioners
  37 punktów
 56. Orlandonators
  24 punktów
 1. Potterheads
  114 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  4996 punktów
 2. SERIALE
  2543 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  1872 punktów
 4. Bartek Lovers
  1096 punktów
 5. YOUNG STARS
  949 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  863 punktów
 7. Riverdale
  366 punktów
 8. MUZYKA
  153 punktów
 9. Once Upon A Time
  91 punktów
 10. Arturonators
  87 punktów
 11. Supiwerki
  82 punktów
 12. Bambinos
  45 punktów
 13. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 14. Pretty Little Liars
  32 punktów
 15. INNE
  22 punktów
 16. KSIĄŻKI
  21 punktów
 17. Stranger Things
  21 punktów
 18. Dua Lipa
  20 punktów
 19. Domisiaki
  19 punktów
 20. Remonators
  17 punktów
 21. Young Stars News
  16 punktów
 22. Ania, nie Anna
  14 punktów
 23. GRY
  14 punktów
 24. Eurowizja
  12 punktów
 25. SikorskiSquad
  12 punktów
 26. The Originals
  12 punktów
 27. FILMY
  11 punktów
 28. Nintendo
  11 punktów
 29. Sport
  10 punktów
 30. God Of War
  8 punktów
 31. Young Stars Festival
  8 punktów
 32. Famous In Love
  6 punktów
 33. Pamiętniki Wampirów
  6 punktów
 34. 13 Reasons Why
  5 punktów
 35. Arianators
  3 punktów
 36. LUDZIE
  2 punktów
 37. Progress Armia
  2 punktów
 38. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2599 punktów
 2. Riverdale
  2283 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1782 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1662 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. Dua Lipa
  1047 punktów
 8. The Originals
  989 punktów
 9. Soy Luna
  986 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post