Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+6 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


*artykuł nie jest w żaden sposób stronniczy, nie zabrałam mojego zdania w sprawie, są to tylko wszystkie informacje jej dotyczące, zebrane w jednym miejscu :)*


Jak zareagowalibyście, gdyby w Waszych drzwiach pewnego dnia stanął Wasz idol? Jak zachowalibyście się Wy, a jak fandom?


Jeremi i drama to dwa słowa, które nie chodzą blisko siebie. Dzisiaj jednak internet zawrzał, a to wszystko z powodu... chęci wywołania uśmiechu przez osiemnastoletniego artystę! 


Dowiedzcie się jak było naprawdę i zaprzestańcie plotkom - informacje z ostatniej chwili tylko dla fandoms.pl! Zapraszam!

Kim jest @sweet_hamster.pl?

Julka to jedna z najmłodszych fanek chłopaków. Internet poznał ją pod koniec 2016 roku, niedługo po Young Stars XMAS Show w Poznaniu. Mała dziewczynka pojawiła się tam na M&G z braćmi Sikorskimi, a zdjęcie z niego kilka dni potem ukazało się na Instagramie Jeremiego.


Na kolejne koncerty fanka nie musiała długo czekać. Jak sama pisze na swoim profilu na Instagramie, wszystko zawdzięcza swoim Rodzicom, dzięki którym ma możliwość tak częstego spotkania z idolami.


Julkę szybko zaczęli kojarzyć sami bracia Sikorscy, m.in. przez jej częste pojawianie się na koncertach trasy Odetchnij TOUR i nie tylko. Ta mała, słodka istotka znalazła dzięki chłopakom wiele nowych przyjaciół i szczęścia. Wciąż walczy o marzenia i jak widać, nie rezygnuje z nich. Tak trzymaj, Julka! :)

Skąd dowiedzieliśmy się, że Jeremi jest u Julki? Pierwsze znaki pojawiły się u dziewczynki!

W sobotni wieczór na InstaStory Jeremiego pojawiło się nagranie, podczas którego nastolatek gra na konsoli w grę związaną z wyścigami. Z wielką pewnością nikt nie przyłożyłby do tego większej wagi, gdy nie fakt, że podobne nagranie ukazało się także na profilu jego siostry, Konstancji, a w tle po chwili słychać było głosik... Julki!


W ten sposób fani szybko podłapali trop i poszli tą ścieżką, prosto na Instagrama małej Julki. 


Tam ukazało się zdjęcie, gdzie malutka Jereminator trzyma bukiet róż. Pod zdjęciem zamieściła podziękowania dla Jeremiego i dopisek, że jest najlepszy na świecie.


Pierwsi w zobaczeniu fotografii byli z pewnością obserwatorzy dziewczynki. Tych jest niemało jak na jej wiek, bo już prawie 1,4 tysiąca! Ci zareagowali jednogłośnie - byli zauroczeni gestem chłopaka i od razu zaczęli wysyłać w komentarzach masę miłości.


Na jej profilu znajduje się masa zdjęć oraz filmików z koncertów, czy spotkań M&G, więc jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie tam zajrzyjcie - @sweet_hamster.pl (jeśli macie jednak zajrzeć tam tylko po to, aby przelać falę zazdrości, lepiej nie wchodźcie tam wcale ^^).

Sikorski na InstaStory młodej fanki!

U Jeremiego długo było cicho, lecz u naszej szczęściary, na InstaStory, pojawiły się kolejne nagrania i zdjęcia.


Na pierwszym z nich, Julka, ubrana w koszulkę z fanzoneu Jeremiego, razem z chłopakiem, wykonywali refren, lecącej w tle, "Analogii". Chwilę później dziewczynka dodała także zdjęcie z samochodu, na którym na pierwszym planie widzimy wykonującego zdjęcie starszego Sikorskiego, obok tatę Julki, a w tle ją samą w towarzystwie najmłodszej Sikoreczki - Konstancji. 


W tamtej chwili z całą pewnością zawrzała nie jedna konwersacja na messengere, a między resztą fandomu pojawiła się masa pytań - "co robi tam Jeremi?!".

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać!

"Odwiedziłem dziś @sweet_hamster.pl, jedną z najmłodszych fanek, której marzeniem było, żebym wpadł do niej chociaż na chwilę. Uśmiech to piękno, którym możesz dzielić się każdego dnia! #LOVEMAKEHAPPINESS" - napisał na swoim InstaStory Jeremi, dodając urocze fotografie z Julką, które możecie oglądać wyżej. 


W tamtej chwili, jak się z pewnością domyślacie, powstała masa kontrowersji i plotek na temat tego, jak udało się dotrzeć do Jeremiego i zaprosić do siebie, z jakiej okazji pojawił się u dziewczynki.


Screeny powyższych fotografii szybko znalazły się także na profilu Julki, gdzie wspomniała o tym, że tym uśmiechem dzieli się każdego dnia.

Bomba wybuchła!

"~ Uśmiechem zmieniaj świat! Wczoraj odwiedziłem jedną z najmłodszych fanek, której marzeniem było spotkać mnie chociaż na chwile. Radość w jej oczach była bezcenna 😍 #smile" - jak widać, Jeremi chciał dobrze, ale niestety, nie każdy to dobro docenił.


Poprzez wrzucenie powyższego zdjęcia na swój Instagram, Jeremi z pewnością nieumyślnie wywołał jedną z największych dram, jaką widziałam z jego udziałem. Być może dlatego, że takie nigdy nie miały miejsca i zarówno fani jak sam Artysta z pewnością są zdumieni tym, co się dzieje.


Internet po prostu zawrzał i kipi cały czas, zwłaszcza przez post, o którym mówimy.

TEAM Jeremi VS TEAM reszta fandomu!

780 komentarzy.


Tyle przez kilka godzin ukazało się pod najnowszym zdjęciem młodego wokalisty.


Fani podzielili się na dwa zespoły - TEAM JEREMI oraz TEAM... reszta. Od hejtu, aż po konstruktywną krytykę, w której uzasadniali swoje niekoniecznie pozytywne zdanie, dotyczące zaistniałej sytuacji. 


TEAM JEREMI stanął w obronie Julki i Jeremiego, pisząc, że to niezwykle uroczy gest ze strony chłopaka. Szybko jednak zaczęli także bronić swojego idola, gdy reszta fanów stanęła po drugiej stronie i skrytykowała zachowanie artysty.


W zasadzie dlaczego? Przecież chciał tylko zrobić coś dobrego!


TEAM reszta fandomu  argumentował swoją złość przede wszystkim faktem, że ta dwójka widywała się już bardzo często i są osoby, które naprawdę nie mają możliwości spotkania swojego idola, choć bardzo by chciały. Dodatkowo, wiele osób zarzuciło Jeremiemu także, że wizyty domowe są podobno zabronione.


Wiele osób nie odróżniło zazdrości od po prostu niezrozumienia, przez co wszystko po wymieszaniu stało się mieszanką wybuchową i bardzo kontrowersyjną dyskusją. Zresztą tak wielka aktywność pisemna odbiorców Jeremiego mówi sama za siebie.

Jeremi zabiera głos w sprawie na swoim Snapchacie!

Gdy zaczęło robić się naprawdę niemiło, Jeremi sam zabrał głos w sprawie, wyjaśniając jak było, od początku do końca.


Oto, co powiedział na swoim Snapchacie (@jeremisikorski):


"Moi Drodzy, małe, krótkie sprostowanie tego, jak to wszystko wyglądało, bo widziałem, że kilka osób w komentarzach... Rozumiem, że mogliście tak się odezwać, chociaż jest to trochę przykre, boli to mnie, z racji tego, że chciałem zrobić coś dobrego, a niektórzy odebrali to jako rzecz negatywną. Opowiadam jak było: byłem z moją rodziną załatwić jedną sprawę, prywatną, o której nie będę się wypowiadał, w miejscowości, gdzie mieszka Julka, o czym nie wiedziałem. Spotkaliśmy ją przypadkiem i jej rodzina, jak i ona, zaprosiła mnie do siebie, do domu. Stwierdziliśmy, że mamy jeszcze chwilę, więc zostaliśmy i wpadliśmy do niej na dosłownie kilka godzin. I to był przypadek. To był przypadek i to nie jest faworyzowanie nikogo. Julkę kojarzymy, bo była na kilkunastu koncertach. Jest to dla mnie niezmiernie miłe, że jeździ razem ze swoim tatą i nas wspiera, dlatego błagam wszystkich, znaczy... nie błagam, po prostu zastanówcie się, zastanówcie się co piszecie, bo dobrze wiecie, że jestem osobą, która chce jak najlepiej dla wszystkich i każdego traktuję tak samo. To nie jest faworyzowanie nikogo. A najbardziej boli mnie to, że... zastanówcie się jak Julka musi się czuć. Jest dziewczynką, tak cudowną, że naprawdę nikogo nie chciałaby zranić, a czytając komentarze, która czytała na pewno, naprawdę może być jej przykro, więc wszystkich tych, którzy napisali komentarz... po prostu zastanówcie się, że rzeczy i słowa, które wypowiada się czasem w złości i emocjach, mogą kogoś ranić. To tyle ode mnie. Mam nadzieję, że rozjaśniło Wam się wszystko w głowie. Sytuacja moim zdaniem absurdalna, bardzo nie lubię wypowiadać się na takie tematy, bo wiem, że tak naprawdę każda jakakolwiek drama i każda jakakolwiek odpowiedź tylko to zaiskrza. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie inaczej i każdy po prostu z uśmiechem podejdzie do tego, a ludźmi, z którymi się jeszcze nigdy nie spotkałem, zapraszam na koncerty i mam nadzieję, że tam się spotkamy, albo kiedyś przypadkowo, też na mieście, nie wiem... trochę się w tym wszystkim miotam, bo nie jestem od mówienia, tylko śpiewania, dlatego pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie, życzę miłego dnia, dużo, dużo miłości i uśmiechu Wam przesyłam. Wszystkiego dobrego, joł!".

Kto ma rację? Co WY sądzicie o całej tej sytuacji?

Tym akcentem kończę swoje podsumowanie całej "dramy", która wywiązała się tylko z chęci dobroci w zasadzie. Pamiętajcie, niezależnie, czy planujecie się wypowiadać na ten temat, czy nie, zachowajcie szacunek i ograniczcie hejt - lepiej przemyśleć coś w osobistym zaciszu, niż rzucać na prawo i lewo złością! :)


Tak jak napisałam na początku, ja nie zabieram oficjalnego zdania w tej sprawie, ale jestem ciekawa tego, co o wszystkim sądzicie Wy! Chcielibyście znaleźć się na miejscu Julki? Jesteście tego samego zdania, co Jeremi?


LOVE & PEACE! - pamiętajcie.Dobrego wieczoru!


~ Skoczylaska

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (3) ocenili go na: 4,000 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 5673 punktów za:

Jakość:4020Popularność:1460
Podziękowania:103Ocena:30
Wyróżnienia:0Komentarze:60

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Użytkownik zweryfikowany 129,637 punktów 2 5
1,460 czytelników Sty 7

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

6 Komentarzy

Pacia z Setki Użytkownik zweryfikowany 30,464 punktów 1 7
Jestem tą drugą częścią fandomu - Jasne, rozumiem, że ją odwiedził ale mimo wszystko powinien tego zdjęcia jednak nie udostępniać bo wiadomo jak się to skończyło:')
+1 głos
Sty 7
sroczkaxv Użytkownik zweryfikowany 6,040 punktów 1
Ja swoje przemyślenia zostawię dla siebie! Miło z twojej strony, że przygotowałaś taki post!
+1 głos
Sty 10
Heartbreaker Użytkownik zweryfikowany 120,498 punktów 1 5 11
To cudowne, że Jeremi ją odwiedził- nie rozumiem tego całego hejtu <3
0 głosów
Sty 7
daria_1938 Zarejestrowany użytkownik 3 punktów 1
Nie jestem za Team Jerami ani też za Team reszta fandomu. Dlatego, że każdy ma trochę racji. Rozumiem jak czują się osoby, które odebrały to negatywnie, ale tak jak napisałaś 'lepiej przemyśleć coś w zaciszu' niż to krytykować tym samym sprawiając wielką przykrość Julce jak i Jeremiemu. Jeremi to Nasz idol i powinniśmy go wspierać, a nie zasypywać go nieprzyjemnymi komentarzami. Pamiętajmy, że Jereminators trzymają się razem.
0 głosów
Sty 7
beata_b99 Użytkownik zweryfikowany 129,325 punktów 2 6 17
Bardzo  lubię Julkę i obserwuję ją na instagramie, dlatego bardzo szybko skojarzyłam fakty, że Jeremi odwiedził ją w domu. Na początku było mi przykro, bo to jest nie fair w stosunku do reszty fanów. Ale to decyzja Jeremiego, zresztą rodzice Julki i rodzice Sikorskich się znają a sama Julka w ostatnim czasie zaprzyjaźniła się z Konstancją. Teoretycznie więc nie powinno być w tej wizycie nic niestosownego. Dwie zaprzyjaźnione rodziny odwiedzają się wzajemnie. Jeremi jest naprawdę wspaniałym człowiekiem i chce dla wszystkich jak najlepiej. Na pewno było tak też w tym wypadku. Uśmiech Julci to jedna z piękniejszych rzeczy, jakie widziałam. Być może nie powinien zamieszczać tych wszystkich informacji w Internecie, bo niestety większość ludzi zżera zazdrość, ale nie dziwię się, że chciał pokazać prawdziwe szczęście Julki. To była jego dezycja i nie mamy prawa tego kwestionować. I nie wierzę w to, że wokół Jeremiego powstała raka drama.
0 głosów
Sty 8
ZuzannaP Zarejestrowany użytkownik 1,929 punktów 1
Każdy ma prawo być trochę zazdrosny, to fakt, ale Jeremi nawet nie planował tej wizyty, bo odwiedził Julkę przy okazji załatwiania prywatnych spraw, więc nie rozumiem skąd ta cała drama. Jestem zdecydowanie Team Jeremi!
0 głosów
Sty 8

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
266 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 263 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 21733 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

 1. Bambinos
  90522 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67907 punktów
 3. Jereminators
  52959 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  35699 punktów
 2. Heartbreaker
  18755 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3653 punktów
 5. JakubWichowski
  1187 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  84 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66645 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18816 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42791 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5949 punktów
 1. Bambinos
  90522 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67907 punktów
 3. Jereminators
  52959 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6628 punktów
 6. Riverdale
  3334 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2119 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  75 punktów
 13. Sheerios
  46 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post